Logo

Výsledky závodu: Czech O-Tour 2022 (3. závod) - Jizerky - E1

Datum:
16.07.2022
Místo konání:
Jizerské hory, Ski areál Josefův Důl, GPS: 50.7739828N, 15.2359122E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Ředitel závodu:
Ransdorf Jakub - R3
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Janata Martin - R1
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D75     H10     H10L     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H75     HDR     NEBOJSA-X     NEBOJSA-2     NEBOJSA     OPEN-S-2     OPEN-L     OPEN-S     OPEN-M-2     OPEN-M     ZACATECNIK    
Nahrávám data...

D10L 2.33 km, 105 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 38:09
2. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 40:18 + 2:09
3. Svítilová Veronika PGP1550 SK Praga 41:04 + 2:55
4. Stene Selma Vilemina TBM1453 KOS TJ Tesla Brno 44:14 + 6:05
5. Bednaříková Eva TAP1550 KOB Tretra Praha 44:17 + 6:08
6. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 46:34 + 8:25

D10 2.12 km, 125 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Eliška VLI1450 Slavia Liberec orienteering 22:53
2. Otrubová Veronika PLU1277 TJ SOKOL Plumlov 26:56 + 4:03
3. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 50:55 + 28:02
4. Roučková Tereza VIM1350 Ski klub Šumava Vimperk 55:31 + 32:38
5. Šímová Klaudie TBM1452 KOS TJ Tesla Brno 110:04 + 87:11

D12 2.17 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 26:15
2. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 32:52 + 6:37
3. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 33:08 + 6:53
4. Vaněčková Anna DKP1063 Oddíl OB Kotlářka 33:51 + 7:36
5. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 34:38 + 8:23
6. Jiráková Adéla JJN1052 Team Jizerky 37:29 + 11:14
7. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 38:07 + 11:52
8. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 43:04 + 16:49
9. Šímová Julie TBM1055 KOS TJ Tesla Brno 47:46 + 21:31
10. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 52:02 + 25:47
11. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 52:07 + 25:52
12. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 59:06 + 32:51
13. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 63:55 + 37:40
14. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 75:14 + 48:59
15. Venclová Aneta ZAM1051 OB T.J. Sokol Žamberk 76:51 + 50:36
16. Jelínková Mariana VCB1051 OB České Budějovice 87:57 + 61:42
17. Fodorová Natálie SAD1150 Sportovní akademie Dobříš 91:54 + 65:39

D14A 2.30 km, 105 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 25:20
2. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 25:35 + 0:15
3. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:40 + 1:20
4. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 28:16 + 2:56
5. Pinkavová Eliška JPV0850 Oddíl OS SK Prostějov 28:51 + 3:31
6. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 28:58 + 3:38
7. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 29:02 + 3:42
8. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 31:27 + 6:07
9. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 33:34 + 8:14
10. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:16 + 11:56
11. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 41:53 + 16:33
12. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 45:01 + 19:41
13. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 49:52 + 24:32
14. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 80:47 + 55:27

D14B 1.73 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 19:24
2. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 26:36 + 7:12
3. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 26:57 + 7:33
4. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 31:13 + 11:49
5. Wasko Anna 0330003 32:35 + 13:11
6. Uciechowska Oliwia 0330002 38:27 + 19:03
7. Trzeciak Klaudia 0330001 54:06 + 34:42

D16A 2.44 km, 170 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 32:46
2. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 33:49 + 1:03
3. Klymeniuk Iryna BOR0767 OK Jiskra Nový Bor 34:17 + 1:31
4. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 34:21 + 1:35
5. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 37:35 + 4:49
6. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:56 + 5:10
7. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 38:19 + 5:33
8. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 40:17 + 7:31
9. Konovalova Daria BOR0661 OK Jiskra Nový Bor 45:04 + 12:18
10. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 47:03 + 14:17
11. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 50:33 + 17:47
12. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 52:35 + 19:49
13. Přikrylová Ivana JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 54:36 + 21:50
14. Přikrylová Jana JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 56:32 + 23:46
15. Brodská Kateřina HCE0653 TJ Hostivice 80:09 + 47:23
16. Kvítková Kristýna LLI0654 LOK-o Liberec 126:01 + 93:15

D16B 1.99 km, 95 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 25:35
2. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 26:56 + 1:21
3. Šírová Anna VLI0659 Slavia Liberec orienteering 27:53 + 2:18
4. Novotná Kristýna DCH0655 Radioelektronika Cheb 29:23 + 3:48
5. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 29:59 + 4:24
6. Uciechowska Amelia 0330004 30:59 + 5:24
7. Doubravová Barbora DCH0657 Radioelektronika Cheb 31:43 + 6:08
8. Voláková Viktorie 0260003 40:04 + 14:29

D18A 2.66 km, 170 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 33:13
2. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 42:20 + 9:07
3. Pinkavová Hana JPV0551 Oddíl OS SK Prostějov 46:01 + 12:48
4. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 46:06 + 12:53
5. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 48:11 + 14:58
6. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 52:22 + 19:09
7. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 56:01 + 22:48
8. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 57:12 + 23:59
9. Mylle Jil NNN6030 Neregistrovaní 61:58 + 28:45
10. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 67:27 + 34:14
11. Dobros Aleksandra 0330007 87:57 + 54:44

D21E 3.90 km, 250 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9067

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 46:06 9349
2. Edman Erica ZBM9750 SK Brno Žabovřesky 47:24 + 1:18 9102
3. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 49:15 + 3:09 8749
4. Gregorová Kamila SJH8150 SOS Jindřichův Hradec 49:55 + 3:49 8622
5. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 51:56 + 5:50 8238
6. Kettner Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 53:03 + 6:57 8025
7. Benešová Jana SJH9451 SOS Jindřichův Hradec 53:18 + 7:12 7977
8. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 53:20 + 7:14 7971
9. Šímová Jana PHK8569 OK 99 Hradec Králové 54:28 + 8:22 7755
10. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 54:53 + 8:47 7676
11. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 54:54 + 8:48 7673
12. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 55:14 + 9:08 7609
13. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 57:36 + 11:30 7158
14. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 57:38 + 11:32 7152
15. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 60:09 + 14:03 6672
16. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 61:31 + 15:25 6412
17. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 61:47 + 15:41 6361
18. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 71:36 + 25:30 4491
19. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 71:51 + 25:45 4443
20. Chvalová Věra ZTC9452 Západočeské sportovní centrum OB 71:56 + 25:50 4427
21. Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka 91:40 + 45:34 667
22. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 122:30 + 76:24 0
Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov DISK 0
Procházková Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0

D21A 3.01 km, 215 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7802

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 37:57 7952
2. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 38:50 + 0:53 7773
3. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 39:18 + 1:21 7679
4. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 39:56 + 1:59 7552
5. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 40:50 + 2:53 7370
6. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 42:43 + 4:46 6991
7. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 42:59 + 5:02 6937
8. Jansová Martina 0390001 43:01 + 5:04
9. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 44:22 + 6:25 6658
10. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 44:25 + 6:28 6648
11. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 44:34 + 6:37 6618
12. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 44:51 + 6:54 6560
13. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 45:07 + 7:10 6507
14. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:12 + 7:15 6490
15. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 46:16 + 8:19 6275
16. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 46:23 + 8:26 6251
17. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 46:40 + 8:43 6194
18. Slavíková Lucie PGP9150 SK Praga 48:42 + 10:45 5784
19. Johnová Lenka LTP7352 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:03 + 13:06 5310
20. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 51:04 + 13:07 5307
21. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 52:21 + 14:24 5048
22. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 52:48 + 14:51 4958
23. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 53:41 + 15:44 4779
24. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 53:57 + 16:00 4726
25. Kurková Martina SMR8850 SNS Smržovka 54:01 + 16:04 4712
26. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 54:19 + 16:22 4652
27. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 54:34 + 16:37 4601
28. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:36 + 17:39 4393
29. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 56:49 + 18:52 4148
30. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 56:55 + 18:58 4128
31. Macháčková Kateřina 0210001 58:18 + 20:21
32. Baierová Hana TUR8989 OOB TJ Turnov 58:56 + 20:59 3721
33. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 58:59 + 21:02 3711
34. Kovářová Julie VCB8854 OB České Budějovice 59:20 + 21:23 3640
35. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 60:08 + 22:11 3479
36. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 60:32 + 22:35 3398
37. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 61:50 + 23:53 3136
38. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:29 + 53:32 0

D21B 2.18 km, 110 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5828

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 22:16 6863
2. Klečková Lucie HAV8852 OB Havířov 26:30 + 4:14
3. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 29:01 + 6:45 5410
4. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 29:57 + 7:41 5209
5. Ježková Barbora CHA8850 OK Chrastava 31:06 + 8:50 4962
6. Zábranská Kristýna SLA9852 SKOB Slaný 33:02 + 10:46
7. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 33:18 + 11:02 4488
8. Dera Dominika 0330005 34:13 + 11:57
9. Podešvová Vlasta ZBM9250 SK Brno Žabovřesky 36:20 + 14:04 3836
10. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 36:31 + 14:15 3796
11. Klapalová Hana VAM8850 OB Vamberk 36:52 + 14:36 3721
12. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 37:13 + 14:57 3645
13. Žukova Kateřina LDC9151 KOB Děčín 37:56 + 15:40 3491
14. Klusáčková Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:56 + 16:40 3276
15. Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 39:25 + 17:09 3172
16. Polášková Kristýna TZL8850 SKOB Zlín 40:57 + 18:41 2842
17. Zdobinská Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:10 + 18:54 2795
18. Zayats Inna ZTC9353 Západočeské sportovní centrum OB 41:57 + 19:41 2627
19. Žaloudková Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 44:43 + 22:27 2031
20. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 45:36 + 23:20 1841
21. Macharová Michaela BOR9450 OK Jiskra Nový Bor 46:21 + 24:05 1680
22. Stoszková Jana AOP8850 Orientační Běh Opava 46:22 + 24:06 1676
23. Hrdličková Jana DKP8762 Oddíl OB Kotlářka 47:24 + 25:08 1454
24. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 47:45 + 25:29 1379
25. Jiřištová Klára JIL9052 OK Jilemnice 49:18 + 27:02 1045
26. Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov 49:37 + 27:21 977
27. Handlová Andrea ASU9250 Magnus Orienteering 50:22 + 28:06 815
28. Vaňková Martina 0140001 65:39 + 43:23
29. Linhartová Iva NNN1078 Neregistrovaní 71:22 + 49:06
30. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 72:21 + 50:05 0
31. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 74:53 + 52:37 0
32. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 75:02 + 52:46 0

D35A 2.66 km, 170 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 34:53
2. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 37:01 + 2:08
3. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 40:04 + 5:11
4. Hejtmánková Kateřina PDY8450 Běhej Poděbrady 40:14 + 5:21
5. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 40:35 + 5:42
6. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 42:10 + 7:17
7. Roučková Romana VIM8350 Ski klub Šumava Vimperk 42:30 + 7:37
8. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 43:23 + 8:30
9. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 44:35 + 9:42
10. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 45:55 + 11:02
11. Otrubová Ivona PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 49:24 + 14:31
12. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 50:52 + 15:59
13. Rücklová Alena VCB8150 OB České Budějovice 52:40 + 17:47
14. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 52:46 + 17:53
15. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:29 + 18:36
16. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 56:46 + 21:53
17. Kučerová Barbora HCE8650 TJ Hostivice 58:51 + 23:58
18. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 60:20 + 25:27
19. Otrubová Věra PLU7777 TJ SOKOL Plumlov 60:57 + 26:04
20. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 66:07 + 31:14
21. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 67:14 + 32:21
22. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 68:46 + 33:53
23. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 69:56 + 35:03
24. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 72:05 + 37:12
25. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 75:38 + 40:45
26. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 80:39 + 45:46
27. Šichová Jaroslava DLP8052 OOB TJ Dukla Praha 92:15 + 57:22
28. Mikeszová Martina DKP8162 Oddíl OB Kotlářka 98:36 + 63:43
Jelínková Petra VCB7854 OB České Budějovice DISK

D35B 2.18 km, 110 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 30:55
2. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 32:22 + 1:27
3. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 36:03 + 5:08
4. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 37:34 + 6:39
5. Kmentová Lenka ZAM8552 OB T.J. Sokol Žamberk 38:19 + 7:24
6. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 39:51 + 8:56
7. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 41:39 + 10:44
8. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 42:16 + 11:21
9. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 42:58 + 12:03
10. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:15 + 13:20
11. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 45:47 + 14:52
12. Hubíková Iva PLU8350 TJ SOKOL Plumlov 46:53 + 15:58
13. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 47:10 + 16:15
14. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 47:14 + 16:19
15. Kmínková Michala DOK7850 OK Doksy 48:09 + 17:14
16. Dohnalová Květa ZBM7954 SK Brno Žabovřesky 48:56 + 18:01
17. Fejková Marcela 0200001 49:12 + 18:17
18. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 54:49 + 23:54
19. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 55:35 + 24:40
20. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 56:36 + 25:41
21. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 57:02 + 26:07
22. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 62:04 + 31:09
23. Jindrová Klára PDY8051 Běhej Poděbrady 76:37 + 45:42
24. Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov 82:38 + 51:43
Straková Linda LME7950 SK Los Mělník DISK

D45A 2.46 km, 155 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 31:53
2. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 35:53 + 4:00
3. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 36:20 + 4:27
4. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 36:53 + 5:00
5. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 38:10 + 6:17
6. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 39:20 + 7:27
7. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 39:50 + 7:57
8. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 40:02 + 8:09
9. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 42:28 + 10:35
10. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 42:50 + 10:57
11. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 43:03 + 11:10
12. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 43:11 + 11:18
13. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 43:45 + 11:52
14. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 43:50 + 11:57
15. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 44:02 + 12:09
16. Valášková Šárka KAM6951 OK Kamenice 44:11 + 12:18
17. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 45:00 + 13:07
18. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 46:02 + 14:09
19. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 46:45 + 14:52
20. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 46:55 + 15:02
21. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 47:41 + 15:48
22. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 47:54 + 16:01
23. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:43 + 16:50
24. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 49:30 + 17:37
25. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:36 + 17:43
26. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 49:56 + 18:03
27. Winnig Anke 1QD7650 SV IHW Alex 78 Berlin 50:26 + 18:33
28. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 51:35 + 19:42
29. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 52:05 + 20:12
30. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 52:22 + 20:29
31. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 53:22 + 21:29
32. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 53:50 + 21:57
33. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 54:16 + 22:23
34. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 55:09 + 23:16
35. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 55:28 + 23:35
36. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 57:28 + 25:35
37. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 58:15 + 26:22
38. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 64:10 + 32:17
39. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:18 + 34:25
40. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 66:19 + 34:26
41. Rasmussen Angélique GrønC NNN6035 Neregistrovaní 67:56 + 36:03
42. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 68:11 + 36:18
43. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 68:44 + 36:51
44. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 69:09 + 37:16
45. Trykozko Urszula 0090001 87:58 + 56:05

D45B 2.02 km, 125 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 25:59
2. Hofmanová Michaela LPM7751 OK Lokomotiva Plzeň 28:24 + 2:25
3. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 30:07 + 4:08
4. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:58 + 4:59
5. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:05 + 5:06
6. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 31:38 + 5:39
7. Kubald Katrin              NNN6022  Neregistrovaní 32:10 + 6:11
8. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 32:35 + 6:36
9. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 33:46 + 7:47
10. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 34:02 + 8:03
11. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 34:36 + 8:37
12. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 35:08 + 9:09
13. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 36:11 + 10:12
14. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 36:15 + 10:16
15. Pinkavová Helena JPV7767 Oddíl OS SK Prostějov 36:23 + 10:24
16. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 36:25 + 10:26
17. Sklenářová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 36:58 + 10:59
18. Klymeniuk Natalia BOR7272 OK Jiskra Nový Bor 37:31 + 11:32
19. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 38:02 + 12:03
20. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:55 + 12:56
21. Novotná Hedvika TUR7454 OOB TJ Turnov 40:32 + 14:33
22. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 41:42 + 15:43
23. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 41:47 + 15:48
24. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:01 + 16:02
25. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 42:25 + 16:26
26. Kleinová Petra LTP7553 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:27 + 16:28
27. Benešová Petra KON7575 KOB Konice 43:47 + 17:48
28. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 43:52 + 17:53
29. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 44:12 + 18:13
30. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:14 + 19:15
31. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 47:22 + 21:23
32. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:04 + 22:05
33. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 48:42 + 22:43
34. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 50:27 + 24:28
35. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 51:16 + 25:17
36. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 53:08 + 27:09
37. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 54:21 + 28:22
38. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 55:37 + 29:38
39. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:52 + 32:53
40. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 60:42 + 34:43
41. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 65:23 + 39:24
42. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 72:55 + 46:56
43. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 78:11 + 52:12

D55A 2.18 km, 165 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:30
2. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 38:55 + 5:25
3. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 39:42 + 6:12
4. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 40:12 + 6:42
5. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 40:17 + 6:47
6. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 40:50 + 7:20
7. Šírová Jana VLI6552 Slavia Liberec orienteering 41:05 + 7:35
8. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 41:07 + 7:37
9. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 42:32 + 9:02
10. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 44:11 + 10:41
11. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 44:53 + 11:23
12. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 46:44 + 13:14
13. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 47:23 + 13:53
14. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:58 + 15:28
15. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 49:03 + 15:33
16. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 49:11 + 15:41
17. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 50:53 + 17:23
18. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 51:19 + 17:49
19. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 55:28 + 21:58
20. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 56:47 + 23:17
21. Martina Fritzsche 0070002 57:34 + 24:04
22. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 58:01 + 24:31
23. Veronika Lange 0070001 60:57 + 27:27
24. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 62:10 + 28:40
25. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 63:53 + 30:23
26. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 84:51 + 51:21

D55B 1.80 km, 135 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 38:43
2. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:58 + 4:15
2. Léharová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 42:58 + 4:15
4. Marečková Iva ADA6551 OOB Spartak Adamov 47:17 + 8:34
5. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 49:38 + 10:55
6. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 50:14 + 11:31
7. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:23 + 14:40
8. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 61:08 + 22:25
9. Zelenková Lenka PHK6152 OK 99 Hradec Králové 71:29 + 32:46

D65A 1.70 km, 100 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 30:49
2. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:35 + 0:46
3. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 32:43 + 1:54
4. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 34:00 + 3:11
5. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 36:53 + 6:04
6. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 39:05 + 8:16
7. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 42:20 + 11:31
8. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 44:13 + 13:24
9. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 45:54 + 15:05
10. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 49:46 + 18:57
11. Braatz Monika 1QD5750 SV IHW Alex 78 Berlin 50:30 + 19:41
12. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 58:11 + 27:22
Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava DISK

D65B 1.48 km, 90 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 42:49
2. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 47:11 + 4:22
3. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:21 + 8:32
4. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 61:46 + 18:57
5. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 97:26 + 54:37

D75 1.48 km, 90 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 42:41
2. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 58:58 + 16:17

H10 2.12 km, 125 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 24:43
2. Votava Jan VLI1400 Slavia Liberec orienteering 25:46 + 1:03
3. Šíma Filip TBM1213 KOS TJ Tesla Brno 29:07 + 4:24
4. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 29:52 + 5:09
5. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 29:57 + 5:14
6. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 42:25 + 17:42
7. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 44:53 + 20:10
8. Hubík Hubert PLU1300 TJ SOKOL Plumlov 72:16 + 47:33
9. Holata Vojtěch PDY1303 Běhej Poděbrady 82:18 + 57:35
10. Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:01 + 70:18
Karban Štěpán DKP1313 Oddíl OB Kotlářka DISK

H10L 2.33 km, 105 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolín Jonáš JIL1500 OK Jilemnice 23:12
2. Tempír Jáchym UOL1300 SOB Olomouc 25:32 + 2:20
3. Rollier Alexei PHK1502 OK 99 Hradec Králové 26:45 + 3:33
4. Lankaš Antonín CHA1200 OK Chrastava 27:19 + 4:07
5. Matras Štěpán CHT1402 OOB SK Chrast 27:27 + 4:15
6. Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast 29:08 + 5:56
7. Fodor Patrik SAD1300 Sportovní akademie Dobříš 29:53 + 6:41
8. Hubík Radan PLU1500 TJ SOKOL Plumlov 31:34 + 8:22
9. Zachar Daniel BOR1400 OK Jiskra Nový Bor 33:28 + 10:16
10. Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team 34:52 + 11:40

H12 2.28 km, 115 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 19:21
2. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 20:11 + 0:50
3. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 21:38 + 2:17
4. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 22:12 + 2:51
5. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 22:30 + 3:09
6. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 22:50 + 3:29
7. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 25:50 + 6:29
8. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 27:33 + 8:12
9. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 27:55 + 8:34
10. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 29:40 + 10:19
11. Kmínek Ondřej DOK1000 OK Doksy 29:44 + 10:23
12. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 30:17 + 10:56
13. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 30:48 + 11:27
14. Stene Oskar TBM1107 KOS TJ Tesla Brno 31:41 + 12:20
15. Kubišta Anton VLI1103 Slavia Liberec orienteering 32:19 + 12:58
16. Kmínek Jan DOK1100 OK Doksy 33:44 + 14:23
17. Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha 35:53 + 16:32
18. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:21 + 17:00
19. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 37:45 + 18:24
20. Roučka Tomáš VIM1100 Ski klub Šumava Vimperk 39:22 + 20:01
21. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 42:14 + 22:53
22. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 44:51 + 25:30
23. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 46:30 + 27:09
24. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 47:14 + 27:53
25. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 53:09 + 33:48
26. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 53:35 + 34:14
27. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 55:01 + 35:40
28. Karban Ondřej DKP1100 Oddíl OB Kotlářka 61:44 + 42:23
29. Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:03 + 47:42
30. Jindra Jáchym PDY1105 Běhej Poděbrady 67:26 + 48:05
Tempír Lukáš UOL1001 SOB Olomouc DISK

H14A 2.56 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:06
2. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:06 + 1:00
3. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 29:28 + 3:22
4. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 33:36 + 7:30
5. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 33:43 + 7:37
6. Pohoretskyi Maksym BOR0805 OK Jiskra Nový Bor 40:49 + 14:43
7. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 52:04 + 25:58
8. Vaněček Jan DKP0824 Oddíl OB Kotlářka 54:08 + 28:02
9. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 66:13 + 40:07
Jelínek Šimon VCB0804 OB České Budějovice DISK

H14B 1.99 km, 95 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 28:35
Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Krč Tobias 1VD0900 SG Zittau Süd DISK

H16A 2.64 km, 180 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 25:52
2. Nielsen Erik Grønborg NNN6033 Neregistrovaní 28:06 + 2:14
3. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 30:11 + 4:19
4. Shyp Oleksii BOR0711 OK Jiskra Nový Bor 30:12 + 4:20
5. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 32:09 + 6:17
6. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 33:50 + 7:58
7. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 37:37 + 11:45
8. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 37:51 + 11:59
9. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 40:24 + 14:32
10. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 42:22 + 16:30
11. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 45:15 + 19:23
12. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 47:40 + 21:48
13. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 56:21 + 30:29
14. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 65:17 + 39:25

H16B 2.03 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 28:20
2. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:46 + 2:26
3. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 33:53 + 5:33

H18A 2.80 km, 185 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 26:17
2. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 26:54 + 0:37
3. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 26:56 + 0:39
4. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 27:00 + 0:43
5. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 28:22 + 2:05
6. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 28:53 + 2:36
7. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 29:34 + 3:17
8. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 29:51 + 3:34
9. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:50 + 5:33
10. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 33:06 + 6:49
11. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 34:50 + 8:33
12. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 34:56 + 8:39
13. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 37:13 + 10:56
14. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 40:12 + 13:55
15. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:26 + 14:09
16. Retek David LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:40 + 16:23
17. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:03 + 22:46

H18B 2.30 km, 105 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 24:25
2. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 31:09 + 6:44

H21E 4.56 km, 295 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8994

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 42:20 9158
2. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 43:01 + 0:41 9016
3. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 44:01 + 1:41 8807
4. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 44:10 + 1:50 8776
5. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 46:26 + 4:06 8303
6. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 46:54 + 4:34 8206
7. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 48:08 + 5:48 7948
8. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 48:40 + 6:20 7837
9. Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy 49:44 + 7:24 7615
10. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 50:16 + 7:56 7503
11. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:40 + 8:20 7420
12. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 51:10 + 8:50 7316
13. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 51:25 + 9:05 7264
14. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 52:06 + 9:46 7121
15. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 52:18 + 9:58 7079
16. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 52:27 + 10:07 7048
17. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 52:30 + 10:10 7038
18. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 52:37 + 10:17 7013
19. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 53:40 + 11:20 6794
20. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 53:53 + 11:33 6749
21. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 53:57 + 11:37 6735
22. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 54:08 + 11:48 6697
23. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 54:16 + 11:56 6669
24. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 54:29 + 12:09 6624
25. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 54:31 + 12:11 6617
26. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 54:44 + 12:24 6572
27. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Brno Žabovřesky 55:17 + 12:57 6457
28. Dlabaja Tomas TUR8303 OOB TJ Turnov 55:28 + 13:08 6419
29. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 56:03 + 13:43 6297
30. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 56:07 + 13:47 6283
31. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 56:13 + 13:53 6263
32. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 56:26 + 14:06 6217
33. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 56:30 + 14:10 6203
34. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 56:49 + 14:29 6137
35. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 57:26 + 15:06 6009
36. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 57:44 + 15:24 5946
37. Nielsen Hans Grønborg NNN6032 Neregistrovaní 57:56 + 15:36
38. Šmelík Martin KAM9604 OK Kamenice 58:49 + 16:29 5720
39. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 60:03 + 17:43 5463
40. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 60:50 + 18:30 5300
41. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 60:56 + 18:36 5279
42. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 61:28 + 19:08 5168
43. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 65:24 + 23:04 4347
44. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 65:52 + 23:32 4250
45. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 66:40 + 24:20 4083
46. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 66:43 + 24:23 4073
47. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 66:49 + 24:29 4052
48. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 68:03 + 25:43 3795
49. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 68:21 + 26:01 3732
50. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 68:30 + 26:10 3701
51. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 68:32 + 26:12 3694
52. Kubina Matěj DKP9205 Oddíl OB Kotlářka 68:46 + 26:26 3645
53. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 72:51 + 30:31 2794
54. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:27 + 31:07 2668
55. Valeš Jiří ZTC9502 Západočeské sportovní centrum OB 75:29 + 33:09 2244
56. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 75:38 + 33:18 2213
57. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 77:12 + 34:52 1886
58. Janas Petr PGP7106 SK Praga 83:05 + 40:45 659
59. Janas Adam PGP0404 SK Praga 85:17 + 42:57 200
60. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 163:47 + 121:27 0
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK 0
Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice DISK 0
Janata Karel 0160001 DISK

H21A 3.92 km, 270 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7050

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 42:02 7077
2. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 42:13 + 0:11 7047
3. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 42:21 + 0:19 7024
4. Šimáček Ondřej 0390002 42:41 + 0:39
5. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 42:58 + 0:56 6921
6. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 44:20 + 2:18 6693
7. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 44:24 + 2:22 6682
8. Herman Jan LPU8505 OK Lokomotiva Pardubice 45:11 + 3:09 6551
9. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 46:00 + 3:58 6415
10. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 46:49 + 4:47 6278
11. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 47:13 + 5:11 6211
12. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 47:26 + 5:24 6175
13. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 47:56 + 5:54 6092
14. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 48:27 + 6:25 6005
15. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 50:19 + 8:17 5694
16. Bialožyt Michal ZBM8707 SK Brno Žabovřesky 50:23 + 8:21 5682
17. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 51:11 + 9:09 5549
18. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 51:46 + 9:44 5451
19. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 52:01 + 9:59 5410
20. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 52:47 + 10:45 5282
21. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 52:53 + 10:51 5265
22. Štryncl Pavel JLI7700 OB Jizerky 54:08 + 12:06 5056
23. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 54:30 + 12:28 4995
24. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 54:40 + 12:38 4967
25. Šrubař Michal ZBM8607 SK Brno Žabovřesky 54:41 + 12:39 4964
26. Zbíral Robert UOL8000 SOB Olomouc 54:56 + 12:54 4922
27. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 55:12 + 13:10 4878
28. Léhar Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 55:13 + 13:11 4875
29. Kazda Adam ZBM9104 SK Brno Žabovřesky 57:17 + 15:15 4530
30. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 58:44 + 16:42 4288
31. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 59:30 + 17:28 4160
32. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 59:53 + 17:51 4096
33. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 60:17 + 18:15 4029
34. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 61:21 + 19:19 3850
35. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 63:58 + 21:56 3413
36. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 66:49 + 24:47 2937
37. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 67:22 + 25:20 2845
38. Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk 69:52 + 27:50 2428
39. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 70:17 + 28:15 2358
40. Pecka Marek EKP9000 VŠTJ Ekonom Praha 73:03 + 31:01 1896
Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava DISK 0
Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava DISK 0

H21B 2.55 km, 155 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5654

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 26:37 5829
2. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 26:53 + 0:16 5774
3. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 28:54 + 2:17 5359
4. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:05 + 3:28 5115
5. Dudík Petr TUR8917 OOB TJ Turnov 30:36 + 3:59 5009
6. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 32:20 + 5:43 4652
7. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 33:07 + 6:30 4491
8. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:20 + 6:43 4446
9. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 33:38 + 7:01 4384
10. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 33:49 + 7:12 4347
11. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 35:15 + 8:38 4052
12. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 36:40 + 10:03 3760
13. Duben Jan LDC8501 KOB Děčín 37:16 + 10:39 3637
14. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 38:15 + 11:38 3434
15. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 38:37 + 12:00 3359
16. Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orienteering 38:44 + 12:07 3335
17. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:45 + 15:08 2714
18. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 43:01 + 16:24 2453
19. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 43:49 + 17:12 2288
20. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 45:03 + 18:26 2034
21. Schejbal Martin 0220001 47:03 + 20:26
22. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 47:07 + 20:30 1609
23. Charousek Matěj PGP0207 SK Praga 47:09 + 20:32 1602
24. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 47:29 + 20:52 1534
25. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 47:46 + 21:09 1475
26. Sládek Ondřej DCH0012 Radioelektronika Cheb 48:48 + 22:11 1262
27. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 50:20 + 23:43 947
28. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 55:25 + 28:48 0
29. Kovařovic Vojtěch ZBM9203 SK Brno Žabovřesky 74:48 + 48:11 0
30. Řehoř Filip JJN9200 Team Jizerky 90:55 + 64:18 0
31. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 109:24 + 82:47 0

H35A 3.06 km, 200 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 37:06
2. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 38:51 + 1:45
3. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 39:01 + 1:55
4. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 39:33 + 2:27
5. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 39:48 + 2:42
6. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 40:19 + 3:13
7. Třebický Vladimír DKP8404 Oddíl OB Kotlářka 40:20 + 3:14
8. Průša Michal VSP7310 USK Praha 40:46 + 3:40
9. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 42:12 + 5:06
10. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 42:29 + 5:23
11. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 42:33 + 5:27
12. Travnicek Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 42:50 + 5:44
13. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 46:30 + 9:24
14. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 47:57 + 10:51
15. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 48:18 + 11:12
16. Lehmann Karsten 0250001 50:08 + 13:02
17. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 50:37 + 13:31
18. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 50:57 + 13:51
19. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 51:25 + 14:19
20. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 51:38 + 14:32
21. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 52:08 + 15:02
22. Jurák Adam ZBM8404 SK Brno Žabovřesky 54:03 + 16:57
23. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 55:36 + 18:30
24. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 57:36 + 20:30
25. Bek Michal NNN6041 Neregistrovaní 61:35 + 24:29
26. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 81:36 + 44:30
27. Tempír Tomáš UOL7702 SOB Olomouc 84:53 + 47:47

H35B 2.55 km, 155 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sebera Václav SFM8302 O-RUNNAŘI Beskydy 28:55
2. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 33:09 + 4:14
3. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:29 + 5:34
4. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 35:30 + 6:35
5. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 35:34 + 6:39
6. Hubík Hubert PLU8201 TJ SOKOL Plumlov 35:38 + 6:43
7. Kmínek Jan DOK7801 OK Doksy 37:32 + 8:37
8. Stoszek Jakub AOP8300 Orientační Běh Opava 37:55 + 9:00
9. Dohnal Pavel ZBM8005 SK Brno Žabovřesky 40:47 + 11:52
10. Dvořák Petr DKP8005 Oddíl OB Kotlářka 41:18 + 12:23
11. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 42:52 + 13:57
12. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 43:23 + 14:28
13. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 45:17 + 16:22
14. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 48:41 + 19:46
15. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 50:26 + 21:31
16. Holata Radek PDY8103 Běhej Poděbrady 56:48 + 27:53
17. Roučka Martin VIM8000 Ski klub Šumava Vimperk 59:55 + 31:00
18. Palaščak Ján 10001 68:30 + 39:35
19. Duba Vojtěch SJH8003 SOS Jindřichův Hradec 74:23 + 45:28

H45A 2.76 km, 190 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 26:30
2. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 28:32 + 2:02
3. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 30:51 + 4:21
4. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 31:09 + 4:39
5. Winnig Denis 1QD7400 SV IHW Alex 78 Berlin 31:11 + 4:41
6. Stene Per Øyvind TBM7408 KOS TJ Tesla Brno 31:20 + 4:50
7. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 31:35 + 5:05
8. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 32:24 + 5:54
9. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 32:33 + 6:03
10. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 33:21 + 6:51
11. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 34:01 + 7:31
12. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 34:41 + 8:11
13. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 35:43 + 9:13
14. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 35:51 + 9:21
15. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 36:08 + 9:38
16. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 36:37 + 10:07
17. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 36:48 + 10:18
18. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 37:27 + 10:57
19. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 38:02 + 11:32
20. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 38:06 + 11:36
21. Macháček Aleš FYD6400 Jizerský klub OB Frýdlant 38:08 + 11:38
22. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 38:37 + 12:07
23. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 38:47 + 12:17
24. Novotný Tomáš TUR7405 OOB TJ Turnov 39:09 + 12:39
25. Nielsen Niels-Peter Vest NNN6034 Neregistrovaní 39:17 + 12:47
26. Komín David PGP7405 SK Praga 39:22 + 12:52
27. Gutak Mykhaylo NNN1079 Neregistrovaní 40:42 + 14:12
28. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 40:58 + 14:28
29. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 41:26 + 14:56
30. Jareš Daniel KUL6900 KOB Ústí nad Labem 41:29 + 14:59
31. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 42:10 + 15:40
32. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 43:13 + 16:43
33. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 43:18 + 16:48
34. Biolik Grzegorz CHC7608 K.O.B. Choceň 43:24 + 16:54
35. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 44:19 + 17:49
36. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:43 + 18:13
37. Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 44:51 + 18:21
38. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 45:05 + 18:35
39. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:08 + 18:38
40. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 45:26 + 18:56
40. Ptáček Jan PGP7205 SK Praga 45:26 + 18:56
42. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 45:57 + 19:27
43. Volák Pavel 0260002 46:51 + 20:21
44. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 47:15 + 20:45
45. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 47:44 + 21:14
46. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:06 + 22:36
47. Nadera Dariusz NNN1082 Neregistrovaní 49:38 + 23:08
48. Tornai Szabolcs 0060001 50:07 + 23:37
49. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 56:07 + 29:37
50. Hinterholzinger Petr KUL6702 KOB Ústí nad Labem 61:01 + 34:31
51. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 62:03 + 35:33
52. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 66:16 + 39:46
53. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 66:40 + 40:10
54. Novotný Vít TJN7601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:43 + 40:13
55. Dvořák Radim KUL7501 KOB Ústí nad Labem 70:14 + 43:44
Braatz Frank 1QD6200 SV IHW Alex 78 Berlin DISK

H45B 2.37 km, 160 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 28:30
2. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 31:19 + 2:49
3. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 31:51 + 3:21
4. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 32:23 + 3:53
5. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 33:39 + 5:09
6. Dunka Štěpán 0010003 34:23 + 5:53
7. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 36:23 + 7:53
8. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 38:26 + 9:56
9. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 39:29 + 10:59
10. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 39:59 + 11:29
11. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:43 + 12:13
12. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 41:01 + 12:31
13. Hejna Stanislav LLI6900 LOK-o Liberec 41:54 + 13:24
14. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 42:37 + 14:07
15. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 42:43 + 14:13
16. Zemánek Mojmír JIL7103 OK Jilemnice 43:23 + 14:53
17. Cveček Martin PVP7400 VSK Přírodní vědy Praha 44:08 + 15:38
18. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 46:05 + 17:35
19. Popjuk Viktor 0110001 46:48 + 18:18
20. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 47:11 + 18:41
21. Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda 47:48 + 19:18
22. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 48:47 + 20:17
23. Klein Aleš LTP7601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:00 + 20:30
24. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 51:54 + 23:24
25. Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda 53:24 + 24:54
26. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 54:17 + 25:47
27. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 55:38 + 27:08
28. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 57:37 + 29:07
29. Kunt Stanislav ZAM7401 OB T.J. Sokol Žamberk 60:30 + 32:00
30. Škácha Michal DKP7103 Oddíl OB Kotlářka 60:34 + 32:04
31. Pinkava Roman JPV7606 Oddíl OS SK Prostějov 61:46 + 33:16
32. Jaroš Jakub VCB7100 OB České Budějovice 63:03 + 34:33
33. Švestka Jiří KVS6810 SKOB Kobra Vsetín 64:26 + 35:56
34. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:30 + 36:00
35. Čech Jiří SJI6803 OK Jihlava 67:25 + 38:55
36. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 69:30 + 41:00
37. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 75:20 + 46:50
38. Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:04 + 52:34
39. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 87:25 + 58:55
Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK

H55A 2.51 km, 165 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 28:05
2. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 28:08 + 0:03
3. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 28:49 + 0:44
4. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 30:07 + 2:02
5. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 33:27 + 5:22
6. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 34:08 + 6:03
7. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 34:28 + 6:23
8. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 34:40 + 6:35
9. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 34:51 + 6:46
10. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 35:29 + 7:24
11. Finkenstaedt Michael 26D6500 OLV Potsdam 35:38 + 7:33
12. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 35:40 + 7:35
13. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 36:08 + 8:03
14. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 36:26 + 8:21
15. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 37:00 + 8:55
16. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:29 + 10:24
17. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 39:20 + 11:15
18. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 39:25 + 11:20
19. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 39:45 + 11:40
20. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 41:28 + 13:23
21. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 45:07 + 17:02
22. Mareček Jiří ADA5901 OOB Spartak Adamov 45:56 + 17:51
23. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 46:01 + 17:56
24. Johannes Matthews 0050001 46:56 + 18:51
25. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:04 + 18:59
26. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 47:54 + 19:49
27. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 48:00 + 19:55
28. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 48:25 + 20:20
29. Demmig Sven                NNN6021  Neregistrovaní 48:53 + 20:48
30. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 48:56 + 20:51
31. van hoey hendrik           NNN6023  Neregistrovaní 49:25 + 21:20
32. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 51:16 + 23:11
33. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 54:51 + 26:46
34. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 61:16 + 33:11
35. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:38 + 37:33

H55B 2.02 km, 125 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 30:09
2. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 31:59 + 1:50
3. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 32:19 + 2:10
4. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 33:36 + 3:27
5. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 34:37 + 4:28
6. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:40 + 4:31
7. Pavlíček Jaromír MOV6000 SKOB Ostrava 35:58 + 5:49
8. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 38:39 + 8:30
9. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:32 + 9:23
10. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 40:00 + 9:51
11. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 44:08 + 13:59
12. Döring Jürgen 1VD6300 SG Zittau Süd 56:21 + 26:12
13. Albrecht Miloslav SMB5901 SKOB Mladá Boleslav 69:23 + 39:14
14. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 78:41 + 48:32
Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš DISK

H65A 2.18 km, 165 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 33:49
2. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 34:50 + 1:01
3. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 36:57 + 3:08
4. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 37:53 + 4:04
5. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:11 + 8:22
6. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 42:55 + 9:06
7. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 43:03 + 9:14
8. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:19 + 9:30
9. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 44:55 + 11:06
10. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 45:14 + 11:25
11. Uher Petr VSP5001 USK Praha 47:50 + 14:01
12. Polák Zdeněk VSP5203 USK Praha 49:16 + 15:27
13. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 50:02 + 16:13
14. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 50:24 + 16:35
15. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 54:02 + 20:13
16. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 55:13 + 21:24
17. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:58 + 22:09
18. Chotětický Jan MAS5400 OOB Aš 60:39 + 26:50
19. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 62:01 + 28:12
20. Hornik Zbigniew 129:06 + 95:17
Kolský Alexander PGP5000 SK Praga DISK

H65B 1.80 km, 135 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:39
2. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 43:35 + 4:56
3. Peeters André NNN6036 Neregistrovaní 57:16 + 18:37

H75 1.48 km, 90 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:16
2. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 36:16 + 1:00
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 41:19 + 6:03
4. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 53:39 + 18:23
5. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:59 + 20:43
6. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:03 + 20:47

HDR 2.33 km, 105 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 20:31
2. Lankaš Vojtěch CHA1500 OK Chrastava 26:06 + 5:35
3. Tempír Vilém UOL1601 SOB Olomouc 26:51 + 6:20
4. Matějů Emil VLI1500 Slavia Liberec orienteering 30:06 + 9:35
5. Duben Jan LDC1600 KOB Děčín 30:18 + 9:47
6. Lukavec Tomáš SMR1700 SNS Smržovka 31:33 + 11:02
7. Holatová Veronika PDY1551 Běhej Poděbrady 32:50 + 12:19
8. Pochop Matyáš TJN1305 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:57 + 12:26
9. Klapal Tomáš VAM1600 OB Vamberk 34:55 + 14:24
10. Kurka Matěj SMR1800 SNS Smržovka 35:00 + 14:29
11. Pavlíček František JEN1601 OB Jenišovice 35:32 + 15:01
12. Korecký Marek CHT1701 OOB SK Chrast 35:49 + 15:18
13. Herman Johanka LPU OK Lokomotiva Pardubice 36:55 + 16:24
14. Lukavcová Zuzana SMR1850 SNS Smržovka 37:26 + 16:55
15. Kurka Jakub SMR1801 SNS Smržovka 38:57 + 18:26
16. Hübnerová Johana TBM1551 KOS TJ Tesla Brno 39:15 + 18:44
17. Kolínová Anita DKP1850 Oddíl OB Kotlářka 41:41 + 21:10
18. Škáchová Evelína DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 41:45 + 21:14
19. Suchá Edita LPM1650 OK Lokomotiva Plzeň 44:10 + 23:39
19. Šilhavý Matěj LPM1600 OK Lokomotiva Plzeň 44:10 + 23:39
21. Koleš Eduard LPU OK Lokomotiva Pardubice 45:33 + 25:02
22. Hejzlarová Suriani 0120001 48:39 + 28:08
23. Žaloudková Barbora SJC1850 Sportcentrum Jičín 49:42 + 29:11
24. Stoszek Daniel AOP1500 Orientační Běh Opava 51:19 + 30:48
25. Bogar Jonáš NNN1033 Neregistrovaní 52:05 + 31:34
26. Duben Antonín LDC1700 KOB Děčín 53:22 + 32:51
27. Žukov Jurij LDC1801 KOB Děčín 57:22 + 36:51
28. Balcarová Anna PHK1850 OK 99 Hradec Králové 59:47 + 39:16
29. Vlček David TUR1609 OOB TJ Turnov 60:35 + 40:04
30. Zámečník Jan 62:43 + 42:12
31. Karbanová Laura DKP1951 Oddíl OB Kotlářka 63:22 + 42:51
32. Černá Hedvika 0290001 64:44 + 44:13
33. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 66:08 + 45:37
34. Pospíšilová Rebeka DKP1771 Oddíl OB Kotlářka 68:37 + 48:06
35. Verkest Liliana NNN1067 Neregistrovaní 73:59 + 53:28
36. Baldrian František VSP1600 USK Praha 76:05 + 55:34
37. Třebický Vlk DKP1803 Oddíl OB Kotlářka 76:23 + 55:52
38. Perlík Vojtěch 80:44 + 60:13
39. Perlík Stanislav 80:48 + 60:17
40. Vejstrková Rozálie CHA1951 OK Chrastava 89:29 + 68:58
41. Lischka Vojtěch 0040003 89:54 + 69:23

NEBOJSA-X 2.30 km, 110 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uciechowska Anna 0330006 75:05

NEBOJSA-2 2.30 km, 110 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mylle Fee NNN6028 Neregistrovaní 62:41

NEBOJSA 2.30 km, 110 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:30
2. Kubín Ota 33:28 + 3:58
3. Ptáčková Agáta SRK9451 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:39 + 12:09
4. Šašková Hana LTP7552 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:11 + 12:41
5. Mikešková Veronika BFM7951 SKOB Frýdek - Místek 48:21 + 18:51
6. Popová Veronika TAP7450 KOB Tretra Praha 50:38 + 21:08
7. Červinková Barbora OKP9351 SK OK 24 Praha 51:34 + 22:04
8. Sadil Martin 0350002 51:47 + 22:17
9. Čalounová Jana NNN1031 Neregistrovaní 52:26 + 22:56
10. Lischková Olga 0040002 52:38 + 23:08
11. Mylle Fin NNN6029 Neregistrovaní 53:57 + 24:27
12. Konětopská Kristina 0230001 63:04 + 33:34
13. Drapáková Lenka 0340002 65:05 + 35:35
14. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:07 + 35:37
15. Pěkný Jaroslav 65:42 + 36:12
16. Pohlová Petra TAP7758 KOB Tretra Praha 67:23 + 37:53
17. Cihlář Robert 0280001 70:32 + 41:02
18. Makaloušová Anna 0010004 85:18 + 55:48
19. Cichra Pavel TAP7401 KOB Tretra Praha 94:23 + 64:53