Logo

Výsledky závodu: Czech O-Tour 2022 (4. závod) - Jizerky - E2

Datum:
16.07.2022
Místo konání:
Jizerské hory, Ski areál Josefův Důl, GPS: 50.7739828N, 15.2359122E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Ředitel závodu:
Ransdorf Jakub - R3
Hlavní rozhodčí:
Novotný Dušan - R1
Stavitel tratí:
Pustai David - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D75     H10     H10L     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H75     HDR     NEBOJSA-X     NEBOJSA-2     NEBOJSA     OPEN-L     OPEN-S     OPEN-M     ZACATECNIK    
Nahrávám data...

D10L 2.61 km, 110 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 20:15
2. Stene Selma Vilemina TBM1453 KOS TJ Tesla Brno 24:13 + 3:58
3. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 30:11 + 9:56
4. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 32:23 + 12:08
5. Pelikánová Jitka KAM1451 OK Kamenice 35:46 + 15:31
6. Svítilová Veronika PGP1550 SK Praga 36:17 + 16:02
7. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 44:33 + 24:18

D10 1.90 km, 90 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roučková Tereza VIM1350 Ski klub Šumava Vimperk 32:00
2. Otrubová Veronika PLU1277 TJ SOKOL Plumlov 32:03 + 0:03
3. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 34:09 + 2:09
Šímová Klaudie TBM1452 KOS TJ Tesla Brno DISK

D12 2.07 km, 85 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 23:53
2. Jiráková Adéla JJN1052 Team Jizerky 27:35 + 3:42
3. Vaněčková Anna DKP1063 Oddíl OB Kotlářka 28:11 + 4:18
4. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 29:07 + 5:14
5. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 42:47 + 18:54
6. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 43:51 + 19:58
7. Tomešová Evelína DKP1168 Oddíl OB Kotlářka 46:06 + 22:13
8. Šímová Julie TBM1055 KOS TJ Tesla Brno 48:44 + 24:51
9. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 48:56 + 25:03
10. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 49:46 + 25:53
11. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 50:54 + 27:01
12. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 55:06 + 31:13
Jirásková Mia VSP1150 USK Praha DISK
Jelínková Mariana VCB1051 OB České Budějovice DISK

D14A 1.74 km, 65 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 18:44
2. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 19:32 + 0:48
3. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 20:42 + 1:58
4. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 21:45 + 3:01
5. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 22:27 + 3:43
6. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 22:39 + 3:55
7. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 25:33 + 6:49
8. Pinkavová Eliška JPV0850 Oddíl OS SK Prostějov 26:27 + 7:43
9. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:17 + 8:33
10. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 27:22 + 8:38
11. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:17 + 13:33
12. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 52:24 + 33:40
13. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 68:42 + 49:58
14. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 68:47 + 50:03

D14B 2.03 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 26:34
2. Wasko Anna 0330003 30:02 + 3:28
3. Trzeciak Klaudia 0330001 38:13 + 11:39
4. Uciechowska Oliwia 0330002 53:07 + 26:33
5. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 54:56 + 28:22

D16A 2.27 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 23:25
2. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 29:19 + 5:54
3. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 29:54 + 6:29
4. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:12 + 7:47
5. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 31:27 + 8:02
6. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 33:14 + 9:49
7. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 33:36 + 10:11
8. Klymeniuk Iryna BOR0767 OK Jiskra Nový Bor 33:42 + 10:17
9. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 34:11 + 10:46
10. Přikrylová Jana JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 39:01 + 15:36
11. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 39:35 + 16:10
12. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 41:04 + 17:39
13. Přikrylová Ivana JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 42:58 + 19:33
14. Konovalova Daria BOR0661 OK Jiskra Nový Bor 45:31 + 22:06
15. Brodská Kateřina HCE0653 TJ Hostivice 68:51 + 45:26

D16B 1.95 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 34:05
2. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 37:35 + 3:30
3. Uciechowska Amelia 0330004 39:48 + 5:43
4. Doubravová Barbora DCH0657 Radioelektronika Cheb 40:54 + 6:49
5. Novotná Kristýna DCH0655 Radioelektronika Cheb 45:00 + 10:55
6. Šírová Anna VLI0659 Slavia Liberec orienteering 401:28 + 367:23
Voláková Viktorie 0260003 DISK

D18A 2.63 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 32:20
2. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 38:18 + 5:58
3. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 41:59 + 9:39
4. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 42:04 + 9:44
5. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 44:25 + 12:05
6. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 44:29 + 12:09
7. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 57:53 + 25:33
8. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 61:08 + 28:48
9. Mylle Jil NNN6030 Neregistrovaní 64:39 + 32:19
10. Pinkavová Hana JPV0551 Oddíl OS SK Prostějov 68:49 + 36:29
Dobros Aleksandra 0330007 DISK

D21E 3.60 km, 190 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9067

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 36:46 9504
2. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 39:20 + 2:34 8901
3. Gregorová Kamila SJH8150 SOS Jindřichův Hradec 39:47 + 3:01 8796
4. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 40:05 + 3:19 8725
5. Edman Erica ZBM9750 SK Brno Žabovřesky 40:46 + 4:00 8565
6. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 45:10 + 8:24 7532
7. Šímová Jana PHK8569 OK 99 Hradec Králové 46:06 + 9:20 7313
8. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 46:16 + 9:30 7274
9. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 46:43 + 9:57 7168
10. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 46:53 + 10:07 7129
11. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 47:47 + 11:01 6918
12. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 49:36 + 12:50 6491
13. Chvalová Věra ZTC9452 Západočeské sportovní centrum OB 52:37 + 15:51 5783
14. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 54:59 + 18:13 5228
15. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 55:22 + 18:36 5138
16. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 60:07 + 23:21 4023
17. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 68:35 + 31:49 2036
18. Procházková Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 71:59 + 35:13 1238
19. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 78:27 + 41:41 0
Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov DISK 0
Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno DISK 0

D21A 3.46 km, 165 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7802

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 42:21 8219
2. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 44:47 + 2:26 7795
3. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 47:06 + 4:45 7391
4. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 47:58 + 5:37 7240
5. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 48:04 + 5:43 7222
6. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 48:07 + 5:46 7214
7. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 48:31 + 6:10 7144
8. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:10 + 6:49 7030
9. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:13 + 8:52 6673
10. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 51:18 + 8:57 6658
11. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 51:34 + 9:13 6612
12. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 52:13 + 9:52 6499
13. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 53:45 + 11:24 6231
14. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 54:47 + 12:26 6051
15. Losmanová Zuzana PHK8750 OK 99 Hradec Králové 55:04 + 12:43 6002
16. Slavíková Lucie PGP9150 SK Praga 57:16 + 14:55 5618
17. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 57:22 + 15:01 5601
18. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 57:39 + 15:18 5551
19. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 57:43 + 15:22 5540
20. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 57:54 + 15:33 5508
21. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 58:30 + 16:09 5403
22. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 59:06 + 16:45 5299
23. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 59:38 + 17:17 5206
24. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 59:42 + 17:21 5194
25. Johnová Lenka LTP7352 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:12 + 17:51 5107
26. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 61:20 + 18:59 4909
27. Jansová Martina 0390001 61:32 + 19:11
28. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 62:09 + 19:48 4767
29. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 64:21 + 22:00 4383
30. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 65:02 + 22:41 4264
31. Kovářová Julie VCB8854 OB České Budějovice 65:41 + 23:20 4151
32. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 66:08 + 23:47 4072
33. Kurková Martina SMR8850 SNS Smržovka 66:32 + 24:11 4002
34. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 78:12 + 35:51 1968
35. Macháčková Kateřina 0210001 82:38 + 40:17
36. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:31 + 42:10 867

D21B 2.84 km, 125 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4519

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dera Dominika 0330005 42:08
2. Ježková Barbora CHA8850 OK Chrastava 44:10 + 2:02 4612
3. Zayats Inna ZTC9353 Západočeské sportovní centrum OB 45:24 + 3:16 4488
4. Podešvová Vlasta ZBM9250 SK Brno Žabovřesky 45:44 + 3:36 4455
5. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 48:12 + 6:04 4208
6. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 49:44 + 7:36 4054
7. Macharová Michaela BOR9450 OK Jiskra Nový Bor 52:09 + 10:01 3812
8. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 52:40 + 10:32 3760
9. Klusáčková Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:06 + 11:58 3617
10. Žukova Kateřina LDC9151 KOB Děčín 54:47 + 12:39 3548
11. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 56:23 + 14:15 3388
12. Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 59:58 + 17:50 3029
13. Žaloudková Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 60:23 + 18:15 2987
14. Jiřištová Klára JIL9052 OK Jilemnice 60:45 + 18:37 2951
15. Klapalová Hana VAM8850 OB Vamberk 63:21 + 21:13 2690
16. Polášková Kristýna TZL8850 SKOB Zlín 66:13 + 24:05 2403
17. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 69:11 + 27:03 2106
18. Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov 69:51 + 27:43 2039
19. Zábranská Kristýna SLA9852 SKOB Slaný 71:17 + 29:09
20. Linhartová Iva NNN1078 Neregistrovaní 76:07 + 33:59
21. Stoszková Jana AOP8850 Orientační Běh Opava 76:44 + 34:36 1349
22. Vaňková Martina 0140001 88:59 + 46:51
23. Hrdličková Jana DKP8762 Oddíl OB Kotlářka 89:00 + 46:52 120
24. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 95:18 + 53:10 0
25. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 96:04 + 53:56 0
Zdobinská Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0

D35A 3.19 km, 145 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 42:42
2. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 43:49 + 1:07
3. Roučková Romana VIM8350 Ski klub Šumava Vimperk 45:10 + 2:28
4. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 46:01 + 3:19
5. Stene Dana TBM7957 KOS TJ Tesla Brno 46:47 + 4:05
6. Hejtmánková Kateřina PDY8450 Běhej Poděbrady 47:54 + 5:12
7. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 48:21 + 5:39
8. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 49:33 + 6:51
9. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 50:08 + 7:26
10. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 50:48 + 8:06
11. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 50:49 + 8:07
12. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 51:10 + 8:28
13. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 51:19 + 8:37
14. Otrubová Ivona PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 52:23 + 9:41
15. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 52:29 + 9:47
16. Rücklová Alena VCB8150 OB České Budějovice 56:38 + 13:56
17. Otrubová Věra PLU7777 TJ SOKOL Plumlov 58:38 + 15:56
18. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:40 + 18:58
19. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 63:16 + 20:34
20. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 66:32 + 23:50
21. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 69:57 + 27:15
22. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 70:24 + 27:42
23. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 70:46 + 28:04
24. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 71:49 + 29:07
25. Kučerová Barbora HCE8650 TJ Hostivice 74:07 + 31:25
26. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 86:45 + 44:03
27. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 92:13 + 49:31
28. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 99:50 + 57:08
29. Šichová Jaroslava DLP8052 OOB TJ Dukla Praha 107:12 + 64:30
30. Mikeszová Martina DKP8162 Oddíl OB Kotlářka 114:24 + 71:42
Jelínková Petra VCB7854 OB České Budějovice DISK

D35B 2.85 km, 150 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 46:33
2. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 56:20 + 9:47
3. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 57:17 + 10:44
4. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 58:16 + 11:43
5. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 61:17 + 14:44
6. Kmentová Lenka ZAM8552 OB T.J. Sokol Žamberk 61:23 + 14:50
7. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 64:48 + 18:15
8. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 64:52 + 18:19
9. Kmínková Michala DOK7850 OK Doksy 67:09 + 20:36
10. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 72:16 + 25:43
11. Dohnalová Květa ZBM7954 SK Brno Žabovřesky 73:16 + 26:43
12. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 73:57 + 27:24
13. Fejková Marcela 0200001 78:44 + 32:11
14. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 82:02 + 35:29
15. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 83:12 + 36:39
16. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 83:51 + 37:18
17. Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha 84:45 + 38:12
18. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 93:49 + 47:16
19. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 94:35 + 48:02
20. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 95:34 + 49:01
Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden DISK
Hubíková Iva PLU8350 TJ SOKOL Plumlov DISK
Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov DISK

D45A 2.54 km, 140 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 30:35
2. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 31:06 + 0:31
3. Valášková Šárka KAM6951 OK Kamenice 33:38 + 3:03
4. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 34:30 + 3:55
5. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 35:14 + 4:39
6. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 35:20 + 4:45
7. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 37:12 + 6:37
7. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 37:12 + 6:37
9. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 38:18 + 7:43
10. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 38:26 + 7:51
11. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 39:31 + 8:56
12. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 40:14 + 9:39
13. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 40:24 + 9:49
14. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 40:30 + 9:55
15. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 41:24 + 10:49
16. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 41:33 + 10:58
17. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 41:54 + 11:19
18. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:56 + 11:21
19. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 41:57 + 11:22
20. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 42:23 + 11:48
21. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 43:46 + 13:11
22. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 43:51 + 13:16
23. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 46:19 + 15:44
24. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 47:27 + 16:52
25. Winnig Anke 1QD7650 SV IHW Alex 78 Berlin 48:07 + 17:32
26. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 48:37 + 18:02
27. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 50:15 + 19:40
28. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 50:16 + 19:41
29. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 50:39 + 20:04
30. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 50:42 + 20:07
31. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:32 + 20:57
32. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 51:38 + 21:03
33. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 52:43 + 22:08
34. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 54:05 + 23:30
35. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 54:41 + 24:06
36. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 55:22 + 24:47
37. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 57:57 + 27:22
38. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 59:10 + 28:35
39. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 67:37 + 37:02
40. Trykozko Urszula 0090001 75:48 + 45:13

D45B 2.29 km, 115 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:08
2. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 39:42 + 4:34
3. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 39:52 + 4:44
4. Klymeniuk Natalia BOR7272 OK Jiskra Nový Bor 40:28 + 5:20
5. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 41:34 + 6:26
6. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:12 + 8:04
7. Sklenářová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 45:29 + 10:21
8. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 45:59 + 10:51
9. Hofmanová Michaela LPM7751 OK Lokomotiva Plzeň 47:08 + 12:00
10. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 47:38 + 12:30
11. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 52:10 + 17:02
12. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 53:16 + 18:08
13. Kleinová Petra LTP7553 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:21 + 18:13
14. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 53:57 + 18:49
15. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 54:33 + 19:25
16. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 56:20 + 21:12
17. Kubald Katrin              NNN6022  Neregistrovaní 57:10 + 22:02
18. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 58:21 + 23:13
19. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 59:42 + 24:34
20. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 61:34 + 26:26
21. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 63:29 + 28:21
22. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 63:36 + 28:28
23. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 63:39 + 28:31
24. Benešová Petra KON7575 KOB Konice 64:12 + 29:04
25. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 65:18 + 30:10
26. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 66:36 + 31:28
27. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 68:25 + 33:17
28. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:13 + 36:05
29. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:52 + 38:44
30. Pinkavová Helena JPV7767 Oddíl OS SK Prostějov 76:49 + 41:41
31. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 106:05 + 70:57
32. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 113:38 + 78:30
Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný DISK

D55A 2.20 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 35:13
2. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:34 + 0:21
3. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 36:10 + 0:57
4. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 36:20 + 1:07
5. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 36:38 + 1:25
6. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 38:54 + 3:41
7. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 39:18 + 4:05
8. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 39:27 + 4:14
9. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 39:57 + 4:44
10. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 40:03 + 4:50
11. Šírová Jana VLI6552 Slavia Liberec orienteering 40:04 + 4:51
12. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 40:06 + 4:53
13. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 41:15 + 6:02
14. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 42:48 + 7:35
15. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 43:05 + 7:52
16. Veronika Lange 0070001 43:16 + 8:03
16. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 43:16 + 8:03
18. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 44:55 + 9:42
19. Martina Fritzsche 0070002 46:10 + 10:57
20. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:17 + 14:04
21. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 53:37 + 18:24
22. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 54:23 + 19:10
23. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 71:07 + 35:54
Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav DISK
Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice DISK

D55B 1.95 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 40:02
2. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 45:53 + 5:51
3. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:37 + 7:35
4. Marečková Iva ADA6551 OOB Spartak Adamov 51:33 + 11:31
5. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 53:39 + 13:37
6. Léharová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 56:37 + 16:35
7. Zelenková Lenka PHK6152 OK 99 Hradec Králové 61:12 + 21:10
8. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:19 + 26:17

D65A 1.94 km, 65 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 32:46
2. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 32:51 + 0:05
3. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 35:54 + 3:08
4. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 37:51 + 5:05
5. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:06 + 7:20
6. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 40:09 + 7:23
7. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 42:41 + 9:55
8. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 50:25 + 17:39
9. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 50:59 + 18:13
10. Braatz Monika 1QD5750 SV IHW Alex 78 Berlin 52:46 + 20:00
11. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 71:11 + 38:25

D65B 1.71 km, 65 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 39:08
2. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 41:30 + 2:22
3. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 47:44 + 8:36
4. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:55 + 11:47
Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering DISK

D75 1.71 km, 65 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 48:46
2. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 78:05 + 29:19

H10 1.90 km, 90 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 17:45
2. Pelikán Vít KAM1203 OK Kamenice 27:00 + 9:15
3. Holata Vojtěch PDY1303 Běhej Poděbrady 31:07 + 13:22
4. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 35:20 + 17:35
5. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 36:45 + 19:00
6. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 37:01 + 19:16
7. Šíma Filip TBM1213 KOS TJ Tesla Brno 39:22 + 21:37
8. Karban Štěpán DKP1313 Oddíl OB Kotlářka 42:08 + 24:23
9. Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:16 + 30:31
10. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 49:17 + 31:32
11. Hubík Hubert PLU1300 TJ SOKOL Plumlov 61:27 + 43:42
Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice DISK

H10L 1.76 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei PHK1502 OK 99 Hradec Králové 21:40
2. Zachar Daniel BOR1400 OK Jiskra Nový Bor 23:48 + 2:08
3. Lankaš Antonín CHA1200 OK Chrastava 25:18 + 3:38
4. Černý Matouš PHK1414 OK 99 Hradec Králové 27:39 + 5:59
5. Matras Štěpán CHT1402 OOB SK Chrast 29:13 + 7:33
6. Kolín Jonáš JIL1500 OK Jilemnice 31:18 + 9:38
7. Hubík Radan PLU1500 TJ SOKOL Plumlov 33:21 + 11:41
8. Tempír Jáchym UOL1300 SOB Olomouc 41:56 + 20:16
9. Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast 45:24 + 23:44

H12 2.07 km, 85 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 16:21
2. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 18:24 + 2:03
3. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 19:29 + 3:08
4. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 20:00 + 3:39
5. Kmínek Ondřej DOK1000 OK Doksy 22:37 + 6:16
6. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 22:45 + 6:24
7. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 23:47 + 7:26
8. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 24:15 + 7:54
9. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 27:16 + 10:55
10. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 27:54 + 11:33
11. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 30:50 + 14:29
12. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 31:28 + 15:07
13. Kmínek Jan DOK1100 OK Doksy 33:08 + 16:47
14. Stene Oskar TBM1107 KOS TJ Tesla Brno 34:01 + 17:40
15. Kubišta Anton VLI1103 Slavia Liberec orienteering 34:30 + 18:09
16. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 34:49 + 18:28
17. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 39:36 + 23:15
18. Roučka Tomáš VIM1100 Ski klub Šumava Vimperk 40:20 + 23:59
19. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:01 + 24:40
20. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 41:02 + 24:41
21. Karban Ondřej DKP1100 Oddíl OB Kotlářka 62:54 + 46:33
22. Jindra Jáchym PDY1105 Běhej Poděbrady 68:07 + 51:46
23. Tempír Lukáš UOL1001 SOB Olomouc 74:51 + 58:30
24. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 78:09 + 61:48
25. Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:11 + 70:50

H14A 1.87 km, 65 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:08
2. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 24:13 + 5:05
3. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 24:16 + 5:08
4. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:33 + 6:25
5. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 26:51 + 7:43
6. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 36:25 + 17:17
7. Pohoretskyi Maksym BOR0805 OK Jiskra Nový Bor 59:00 + 39:52
Vaněček Jan DKP0824 Oddíl OB Kotlářka DISK
Jelínek Šimon VCB0804 OB České Budějovice DISK

H14B 2.06 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubín Ota 25:07
2. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 29:13 + 4:06
3. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:51 + 23:44
Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň DISK

H16A 2.61 km, 135 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 24:08
2. Nielsen Erik Grønborg NNN6033 Neregistrovaní 25:49 + 1:41
3. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 29:04 + 4:56
4. Shyp Oleksii BOR0711 OK Jiskra Nový Bor 31:04 + 6:56
5. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 32:01 + 7:53
6. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 32:22 + 8:14
7. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 41:18 + 17:10
8. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 46:42 + 22:34
9. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 50:11 + 26:03
10. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 51:48 + 27:40
11. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 53:45 + 29:37
12. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 59:55 + 35:47
13. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 78:08 + 54:00
Svítil Patrik PGP0706 SK Praga DISK

H16B 2.35 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 43:08
2. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:29 + 7:21
3. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 63:26 + 20:18

H18A 3.07 km, 160 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 30:50
2. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 33:39 + 2:49
3. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 34:16 + 3:26
4. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 34:18 + 3:28
5. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 34:31 + 3:41
6. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 36:47 + 5:57
7. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 36:55 + 6:05
8. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:31 + 7:41
9. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 39:25 + 8:35
10. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 43:04 + 12:14
11. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 43:54 + 13:04
12. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 45:28 + 14:38
13. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 47:54 + 17:04
14. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:22 + 26:32
15. Retek David LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:23 + 31:33
16. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 68:10 + 37:20
17. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:10 + 44:20

H18B 2.81 km, 135 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 42:49
2. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 74:08 + 31:19

H21E 4.31 km, 250 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8994

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 37:22 9341
2. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 39:28 + 2:06 8855
3. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 39:46 + 2:24 8785
4. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 39:56 + 2:34 8747
5. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 40:36 + 3:14 8592
6. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 41:08 + 3:46 8469
7. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:23 + 5:01 8180
8. Šmelík Martin KAM9604 OK Kamenice 42:49 + 5:27 8079
9. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 43:24 + 6:02 7945
10. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 44:01 + 6:39 7802
11. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 44:30 + 7:08 7690
12. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 45:11 + 7:49 7532
13. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 45:13 + 7:51 7524
14. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 45:42 + 8:20 7412
15. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 46:35 + 9:13 7208
16. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 46:39 + 9:17 7192
17. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 47:23 + 10:01 7023
18. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 47:39 + 10:17 6961
19. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 47:45 + 10:23 6938
20. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 47:51 + 10:29 6915
21. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 48:34 + 11:12 6749
22. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 49:10 + 11:48 6610
23. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 49:16 + 11:54 6587
24. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 49:30 + 12:08 6533
25. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 49:31 + 12:09 6529
26. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 49:34 + 12:12 6518
27. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 49:39 + 12:17 6498
28. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 50:14 + 12:52 6363
29. Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy 50:35 + 13:13 6282
30. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 51:08 + 13:46 6155
31. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 51:13 + 13:51 6136
32. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 51:14 + 13:52 6132
33. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 53:01 + 15:39 5719
34. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 53:06 + 15:44 5700
35. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:47 + 16:25 5542
36. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 54:48 + 17:26 5307
37. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 55:28 + 18:06 5152
38. Janas Adam PGP0404 SK Praga 55:31 + 18:09 5141
39. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 56:04 + 18:42 5014
40. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 58:08 + 20:46 4535
41. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 58:26 + 21:04 4466
42. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 58:35 + 21:13 4431
43. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 59:07 + 21:45 4308
44. Dlabaja Tomas TUR8303 OOB TJ Turnov 60:37 + 23:15 3961
45. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 62:13 + 24:51 3590
46. Kubina Matěj DKP9205 Oddíl OB Kotlářka 65:34 + 28:12 2815
47. Janas Petr PGP7106 SK Praga 69:22 + 32:00 1936
48. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:28 + 32:06 1913
49. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 69:35 + 32:13 1886
50. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 71:53 + 34:31 1354
51. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 76:23 + 39:01 312
52. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 76:26 + 39:04 301
53. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 83:36 + 46:14 0
Nielsen Hans Grønborg NNN6032 Neregistrovaní DISK
Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Janata Karel 0160001 DISK

H21A 3.57 km, 200 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7050

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 38:33 7361
2. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 40:50 + 2:17 6962
3. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 41:37 + 3:04 6825
4. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 41:43 + 3:10 6808
5. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 42:37 + 4:04 6650
6. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 43:02 + 4:29 6578
7. Šimáček Ondřej 0390002 43:09 + 4:36
8. Kazda Adam ZBM9104 SK Brno Žabovřesky 43:12 + 4:39 6548
9. Zbíral Robert UOL8000 SOB Olomouc 44:37 + 6:04 6301
10. Herman Jan LPU8505 OK Lokomotiva Pardubice 44:49 + 6:16 6266
11. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 45:30 + 6:57 6146
12. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 46:20 + 7:47 6001
13. Bialožyt Michal ZBM8707 SK Brno Žabovřesky 46:21 + 7:48 5998
14. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 46:22 + 7:49 5995
15. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 46:38 + 8:05 5948
16. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 46:40 + 8:07 5943
17. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 47:15 + 8:42 5841
18. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 47:28 + 8:55 5803
19. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 47:44 + 9:11 5756
20. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 48:53 + 10:20 5555
21. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 48:54 + 10:21 5552
22. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 49:27 + 10:54 5456
23. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 49:30 + 10:57 5447
24. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 49:51 + 11:18 5386
25. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 50:32 + 11:59 5267
26. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 50:56 + 12:23 5197
27. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 51:17 + 12:44 5136
28. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:40 + 13:07 5069
29. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 53:11 + 14:38 4804
30. Šrubař Michal ZBM8607 SK Brno Žabovřesky 55:04 + 16:31 4474
31. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 56:47 + 18:14 4174
32. Léhar Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 57:59 + 19:26 3965
33. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 58:53 + 20:20 3807
34. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 59:30 + 20:57 3700
35. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 60:51 + 22:18 3464
36. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 67:09 + 28:36 2362
37. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 76:40 + 38:07 699
38. Pecka Marek EKP9000 VŠTJ Ekonom Praha 77:59 + 39:26 469
39. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 87:05 + 48:32 0
Štryncl Pavel JLI7700 OB Jizerky DISK 0
Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk DISK 0

H21B 2.95 km, 145 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5654

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:58 5973
2. Dudík Petr TUR8917 OOB TJ Turnov 41:04 + 3:06 5537
3. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 41:41 + 3:43 5451
4. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 44:26 + 6:28 5064
5. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 44:41 + 6:43 5029
6. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 47:40 + 9:42 4610
7. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:30 + 14:32 3931
8. Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orienteering 53:20 + 15:22 3814
9. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 53:37 + 15:39 3774
10. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 54:08 + 16:10 3702
11. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 55:01 + 17:03 3577
12. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 57:55 + 19:57 3170
13. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 58:34 + 20:36 3079
14. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 58:48 + 20:50 3046
15. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 59:42 + 21:44 2919
16. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 60:05 + 22:07 2866
17. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:07 + 22:09 2861
18. Charousek Matěj PGP0207 SK Praga 61:09 + 23:11 2716
19. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 61:15 + 23:17 2702
20. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 66:49 + 28:51 1919
21. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 69:22 + 31:24 1561
22. Schejbal Martin 0220001 69:49 + 31:51
23. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 90:59 + 53:01 0
24. Sládek Ondřej DCH0012 Radioelektronika Cheb 91:17 + 53:19 0
25. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 100:11 + 62:13 0
26. Kovařovic Vojtěch ZBM9203 SK Brno Žabovřesky 153:36 + 115:38 0
27. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 179:11 + 141:13 0
Řehoř Filip JJN9200 Team Jizerky DISK 0
Duben Jan LDC8501 KOB Děčín DISK 0

H35A 3.59 km, 210 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 37:24
2. Průša Michal VSP7310 USK Praha 41:32 + 4:08
3. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 41:40 + 4:16
4. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 43:32 + 6:08
5. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 47:08 + 9:44
6. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 47:14 + 9:50
7. Travnicek Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 47:40 + 10:16
8. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 49:25 + 12:01
9. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 50:06 + 12:42
10. Lehmann Karsten 0250001 53:10 + 15:46
11. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 54:15 + 16:51
12. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 54:37 + 17:13
13. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 55:32 + 18:08
14. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 55:34 + 18:10
15. Třebický Vladimír DKP8404 Oddíl OB Kotlářka 57:22 + 19:58
16. Jurák Adam ZBM8404 SK Brno Žabovřesky 63:10 + 25:46
17. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 63:27 + 26:03
18. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 64:05 + 26:41
19. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 65:20 + 27:56
20. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 66:59 + 29:35
21. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 67:30 + 30:06
22. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 70:46 + 33:22
23. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 71:17 + 33:53
24. Pelikán Tomáš KAM8200 OK Kamenice 74:31 + 37:07
25. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 76:41 + 39:17
26. Bek Michal NNN6041 Neregistrovaní 77:21 + 39:57
27. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 81:27 + 44:03
28. Tempír Tomáš UOL7702 SOB Olomouc 107:25 + 70:01
Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja DISK

H35B 3.06 km, 190 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sebera Václav SFM8302 O-RUNNAŘI Beskydy 39:02
2. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 40:17 + 1:15
3. Kmínek Jan DOK7801 OK Doksy 41:51 + 2:49
4. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 44:03 + 5:01
5. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:32 + 6:30
6. Hubík Hubert PLU8201 TJ SOKOL Plumlov 50:15 + 11:13
7. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 50:21 + 11:19
8. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 55:08 + 16:06
9. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 56:52 + 17:50
10. Stoszek Jakub AOP8300 Orientační Běh Opava 59:27 + 20:25
11. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 62:27 + 23:25
12. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 63:33 + 24:31
13. Duba Vojtěch SJH8003 SOS Jindřichův Hradec 64:29 + 25:27
14. Roučka Martin VIM8000 Ski klub Šumava Vimperk 68:45 + 29:43
15. Dvořák Petr DKP8005 Oddíl OB Kotlářka 69:27 + 30:25
16. Dohnal Pavel ZBM8005 SK Brno Žabovřesky 75:45 + 36:43
17. Palaščak Ján 10001 77:40 + 38:38
18. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 89:07 + 50:05
19. Holata Radek PDY8103 Běhej Poděbrady 91:22 + 52:20

H45A 2.95 km, 185 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 30:59
2. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 33:39 + 2:40
3. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 35:44 + 4:45
4. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 37:34 + 6:35
5. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 37:43 + 6:44
6. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 37:53 + 6:54
7. Gutak Mykhaylo NNN1079 Neregistrovaní 38:42 + 7:43
8. Stene Per Øyvind TBM7408 KOS TJ Tesla Brno 39:01 + 8:02
9. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 39:46 + 8:47
10. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 41:09 + 10:10
11. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 41:22 + 10:23
12. Winnig Denis 1QD7400 SV IHW Alex 78 Berlin 41:46 + 10:47
13. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 42:43 + 11:44
14. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 42:44 + 11:45
15. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 44:19 + 13:20
16. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 46:05 + 15:06
17. Komín David PGP7405 SK Praga 46:22 + 15:23
18. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 47:11 + 16:12
19. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 50:34 + 19:35
20. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 52:31 + 21:32
21. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 53:05 + 22:06
22. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 53:07 + 22:08
23. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 53:32 + 22:33
24. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 53:36 + 22:37
25. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 54:13 + 23:14
26. Ptáček Jan PGP7205 SK Praga 54:25 + 23:26
27. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 55:10 + 24:11
28. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:45 + 24:46
29. Biolik Grzegorz CHC7608 K.O.B. Choceň 56:51 + 25:52
30. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 57:34 + 26:35
31. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 57:55 + 26:56
32. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:12 + 27:13
33. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 58:17 + 27:18
34. Tornai Szabolcs 0060001 59:33 + 28:34
35. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 60:57 + 29:58
36. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 61:06 + 30:07
37. Novotný Tomáš TUR7405 OOB TJ Turnov 62:39 + 31:40
38. Jareš Daniel KUL6900 KOB Ústí nad Labem 63:08 + 32:09
39. Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 65:20 + 34:21
40. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 65:46 + 34:47
41. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 66:32 + 35:33
42. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 71:50 + 40:51
43. Braatz Frank 1QD6200 SV IHW Alex 78 Berlin 73:31 + 42:32
44. Novotný Vít TJN7601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:55 + 44:56
45. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 79:19 + 48:20
46. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 89:32 + 58:33
47. Volák Pavel 0260002 93:19 + 62:20
48. Dvořák Radim KUL7501 KOB Ústí nad Labem 96:36 + 65:37
49. Hinterholzinger Petr KUL6702 KOB Ústí nad Labem 110:40 + 79:41
Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering DISK

H45B 2.67 km, 145 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 31:59
2. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 33:07 + 1:08
3. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 34:43 + 2:44
4. Dunka Štěpán 0010003 38:07 + 6:08
5. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:42 + 11:43
6. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 43:49 + 11:50
7. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 44:48 + 12:49
8. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 45:10 + 13:11
9. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 46:04 + 14:05
10. Popjuk Viktor 0110001 46:44 + 14:45
11. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 46:54 + 14:55
12. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 47:48 + 15:49
13. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 48:18 + 16:19
14. Zemánek Mojmír JIL7103 OK Jilemnice 48:32 + 16:33
15. Cveček Martin PVP7400 VSK Přírodní vědy Praha 49:23 + 17:24
16. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 52:41 + 20:42
17. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 54:46 + 22:47
18. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 58:25 + 26:26
19. Švestka Jiří KVS6810 SKOB Kobra Vsetín 58:51 + 26:52
20. Kunt Stanislav ZAM7401 OB T.J. Sokol Žamberk 59:43 + 27:44
21. Hejna Stanislav LLI6900 LOK-o Liberec 60:22 + 28:23
22. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 63:35 + 31:36
23. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:39 + 37:40
24. Jaroš Jakub VCB7100 OB České Budějovice 72:30 + 40:31
25. Pinkava Roman JPV7606 Oddíl OS SK Prostějov 75:00 + 43:01
26. Klein Aleš LTP7601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:14 + 46:15
27. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 80:44 + 48:45
28. Škácha Michal DKP7103 Oddíl OB Kotlářka 90:57 + 58:58
29. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 92:22 + 60:23
30. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 92:32 + 60:33
Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň DISK

H55A 2.61 km, 145 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 30:30
2. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 32:10 + 1:40
3. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 33:31 + 3:01
4. Finkenstaedt Michael 26D6500 OLV Potsdam 37:13 + 6:43
5. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 38:29 + 7:59
6. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 38:38 + 8:08
7. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 39:10 + 8:40
8. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 39:33 + 9:03
9. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 40:14 + 9:44
10. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 41:31 + 11:01
11. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 41:40 + 11:10
12. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 43:07 + 12:37
13. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 44:35 + 14:05
14. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:33 + 15:03
15. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 46:13 + 15:43
16. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 48:04 + 17:34
17. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 50:41 + 20:11
18. van hoey hendrik           NNN6023  Neregistrovaní 51:06 + 20:36
19. Demmig Sven                NNN6021  Neregistrovaní 52:22 + 21:52
20. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 52:31 + 22:01
21. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 54:20 + 23:50
22. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 55:07 + 24:37
23. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 55:11 + 24:41
24. Mareček Jiří ADA5901 OOB Spartak Adamov 58:04 + 27:34
25. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 60:02 + 29:32
26. Johannes Matthews 0050001 62:26 + 31:56
27. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 64:14 + 33:44
28. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 65:47 + 35:17
29. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 66:18 + 35:48
30. Šafka Jan KAM6604 OK Kamenice 74:10 + 43:40
31. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 77:11 + 46:41
32. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:43 + 55:13
Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř DISK

H55B 2.09 km, 105 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 32:24
2. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 33:45 + 1:21
3. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 34:27 + 2:03
4. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 36:28 + 4:04
5. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:45 + 7:21
6. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 41:16 + 8:52
7. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:25 + 9:01
8. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 46:50 + 14:26
9. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 49:36 + 17:12
10. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 52:55 + 20:31
11. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 57:18 + 24:54
12. Pavlíček Jaromír MOV6000 SKOB Ostrava 61:38 + 29:14
13. Albrecht Miloslav SMB5901 SKOB Mladá Boleslav 69:01 + 36:37
14. Döring Jürgen 1VD6300 SG Zittau Süd 84:16 + 51:52

H65A 2.10 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 26:58
2. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 27:55 + 0:57
3. Hornik Zbigniew 28:29 + 1:31
4. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 28:51 + 1:53
5. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 31:19 + 4:21
6. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:30 + 9:32
7. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:05 + 10:07
8. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 38:01 + 11:03
9. Uher Petr VSP5001 USK Praha 38:50 + 11:52
10. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 40:18 + 13:20
11. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:52 + 13:54
12. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 42:53 + 15:55
13. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 44:08 + 17:10
14. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 44:31 + 17:33
15. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 47:41 + 20:43
16. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 52:40 + 25:42
17. Chotětický Jan MAS5400 OOB Aš 70:13 + 43:15
18. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 72:28 + 45:30

H65B 1.68 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:44
2. Peeters André NNN6036 Neregistrovaní 56:38 + 19:54

H75 1.68 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří VLI4701 Slavia Liberec orienteering 28:31
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:40 + 10:09
3. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 52:17 + 23:46
4. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 55:57 + 27:26

HDR 1.76 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 17:39
2. Lankaš Vojtěch CHA1500 OK Chrastava 18:53 + 1:14
3. Pavlíček František JEN1601 OB Jenišovice 23:54 + 6:15
4. Tempír Vilém UOL1601 SOB Olomouc 25:02 + 7:23
5. Koleš Eduard LPU OK Lokomotiva Pardubice 30:14 + 12:35
6. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 30:40 + 13:01
7. Šístková Šárka SCP1650 OK Sparta Praha 30:42 + 13:03
8. Tesařová Karin SCP1550 OK Sparta Praha 30:59 + 13:20
9. Hübnerová Johana TBM1551 KOS TJ Tesla Brno 31:33 + 13:54
10. Herman Johanka LPU OK Lokomotiva Pardubice 31:59 + 14:20
11. Škáchová Evelína DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 37:02 + 19:23
12. Kolínová Anita DKP1850 Oddíl OB Kotlářka 38:10 + 20:31
13. Balcarová Klára PHK1650 OK 99 Hradec Králové 38:11 + 20:32
14. Korecký Marek CHT1701 OOB SK Chrast 42:03 + 24:24
15. Pochop Matyáš TJN1305 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:54 + 40:15
16. Baldrian František VSP1600 USK Praha 71:20 + 53:41
17. Verkest Liliana NNN1067 Neregistrovaní 77:54 + 60:15

NEBOJSA-X 2.07 km, 85 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uciechowska Anna 0330006 47:06

NEBOJSA-2 2.07 km, 85 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mylle Fee NNN6028 Neregistrovaní 69:45

NEBOJSA 2.07 km, 85 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:54
2. Konětopská Kristina 0230001 33:35 + 5:41
3. Červinková Barbora OKP9351 SK OK 24 Praha 34:33 + 6:39
4. Drapáková Lenka 0340002 43:47 + 15:53
5. Pastorek Ondřej 44:00 + 16:06
6. Drapáková Lucie NNN1077 Neregistrovaní 44:02 + 16:08
7. Mikešková Veronika BFM7951 SKOB Frýdek - Místek 47:58 + 20:04
8. Šašková Hana LTP7552 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:29 + 24:35
9. Pohlová Petra TAP7758 KOB Tretra Praha 53:33 + 25:39
10. Mylle Fin NNN6029 Neregistrovaní 55:15 + 27:21
11. Hejnová Linda 58:02 + 30:08
12. Sadil Martin 0350002 98:51 + 70:57
13. Cichra Pavel TAP7401 KOB Tretra Praha 101:47 + 73:53
Ptáčková Agáta SRK9451 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

OPEN-L 4.05 km, 235 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Michal 0290002 62:43
2. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 66:01 + 3:18
3. Jurkiewicz Patrik SCP7800 OK Sparta Praha 75:00 + 12:17
4. Malý Jakub SVS9100 Orientklub Vsetín 85:31 + 22:48
Mylle Pascal NNN6031 Neregistrovaní DISK

OPEN-S 2.80 km, 150 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 44:16
2. Novokovich Maria NNN6026 Neregistrovaní 50:39 + 6:23
3. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 57:32 + 13:16
4. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 59:14 + 14:58
5. Bednaříková Jana SPC8353 SPORTICUS team 66:41 + 22:25
6. Makaloušová Hana 0010001 76:34 + 32:18
7. Topol Milan 30001 89:47 + 45:31
8. Erlebachová Aneta 0010002 94:05 + 49:49
9. Havlíček Vojtěch           NNN1074  Neregistrovaní 98:00 + 53:44
10. Drapák Karel 0340001 98:30 + 54:14
11. Pelikánová Lenka KAM8350 OK Kamenice 104:30 + 60:14
Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering DISK
Hejna Pavel DISK
Hejna Matyáš DISK
Beneš Miroslav KON6917 KOB Konice DISK
Šírová Anna VLI0659 Slavia Liberec orienteering DISK

OPEN-M 3.46 km, 170 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jireš František 0020001 51:43
2. Malá Lenka SVS9050 Orientklub Vsetín 72:01 + 20:18
3. Vaňátko Ondřej ZTC9542 Západočeské sportovní centrum OB 80:48 + 29:05
4. Kovaříková Bára 84:08 + 32:25
5. Zelenka Martin 0010005 87:13 + 35:30
6. Sadil Milan 0350001 90:54 + 39:11
7. Podivínský Tomáš 0240002 95:34 + 43:51
8. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 99:20 + 47:37
9. Mornštejn Roman LPU6904 OK Lokomotiva Pardubice 103:14 + 51:31
10. Andrade Milena 0190001 104:14 + 52:31
Švestka Patrik KVS0810 SKOB Kobra Vsetín DISK
Seleznev Sergei NNN6025 Neregistrovaní DISK
Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Votava David 0300001 DISK
Švestková Jana KVS7060 SKOB Kobra Vsetín DISK

ZACATECNIK 1.90 km, 90 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlarová Aiša 0120002 26:01
2. Pinterová Kateřina VBM6651 VSK Mendelu Brno 48:54 + 22:53
3. Jindrová Ema 63:36 + 37:35