Logo
Datum:
20.11.2021
Místo konání:
Ostrava - halda Ema
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
C     DA     DB     HA     HB     VET    

C 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. František Menzel MOV1003 B SKOB Ostrava 14:32
2. Eva Létalová SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 19:09 + 4:37
3. Jarmila Vojkůvková MOV7152 C SKOB Ostrava 20:22 + 5:50
4. Sofie Burešová BFM1153 C SKOB Frýdek - Místek 22:33 + 8:01
5. Viktor Velička MOV0904 C SKOB Ostrava 25:56 + 11:24
6. Kryštof Palarčík SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:01 + 11:29
7. Nela Urbanczyková TRI1150 C TJ TŽ Třinec 26:28 + 11:56
8. Adam Fuják HAV1200 C OB Havířov 27:08 + 12:36
9. Tomasz Zielina TRI1204 C TJ TŽ Třinec 27:59 + 13:27
10. Vojtěch Poledník NER POL 29:00 + 14:28
11. Marek Potyka SFM3333 O-RUNNAŘI Beskydy 29:10 + 14:38
12. Jakub Poledník NER POL 29:12 + 14:40
13. Kateřina Klose SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 31:25 + 16:53
14. Gabriela Horálková MOV1150 C SKOB Ostrava 35:47 + 21:15
15. Amálie Jakobová MOV1151 C SKOB Ostrava 40:19 + 25:47
16. Nikol Dudová MOV1250 C SKOB Ostrava 40:22 + 25:50
17. Nikola Pokluda MOV1102 C SKOB Ostrava 40:41 + 26:09
18. Veronika Šatánková SFM8253 C O-RUNNAŘI Beskydy 41:03 + 26:31
19. Jana Létalová SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 44:14 + 29:42
20. Valérie Veličková MOV1750 C SKOB Ostrava 54:57 + 40:25
Josef Zajíc LOV1000 C lepus.cz DISK

DA 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karolina Rychlá 29:53
2. Pavla Rychlá 32:11 + 2:18
3. Soňa Létalová SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 32:24 + 2:31
4. Alena Kovalčíková AOP0751 A Orientační Běh Opava 32:50 + 2:57
5. Romana Haltofová TRI0451 B TJ TŽ Třinec 33:00 + 3:07
6. Vendula Rybková TRI0453 B TJ TŽ Třinec 33:11 + 3:18
7. Natálie Gallo AOP0652 A Orientační Běh Opava 34:19 + 4:26
8. Eliška Pavlová MOV0650 A SKOB Ostrava 34:44 + 4:51
9. Tereza Štětínská MOV0751 A SKOB Ostrava 34:52 + 4:59
10. Kristýna Čudková MOV0654 B SKOB Ostrava 35:06 + 5:13
11. Petra Bruková TRI0450 A TJ TŽ Třinec 36:23 + 6:30
12. Jana Kostková AOP7151 C Orientační Běh Opava 36:38 + 6:45
13. Kateřina Argalášová TRI9750 C TJ TŽ Třinec 37:21 + 7:28
14. Alžběta Janýšková SFM0150 C O-RUNNAŘI Beskydy 38:33 + 8:40
15. Eliška Kolarczyková TRI0551 B TJ TŽ Třinec 39:01 + 9:08
16. Pavla Chudíková BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 39:15 + 9:22
17. Kateřina Palarčíková SFM7850 C O-RUNNAŘI Beskydy 40:08 + 10:15
18. Tamara Denysenko NER ZIL 40:33 + 10:40
19. Jana Červinková BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 40:46 + 10:53
20. Barbora Muchová KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 41:32 + 11:39
21. Maria Marszałek NER GLI 42:23 + 12:30
22. Gabriela Argalášová TRI6850 C TJ TŽ Třinec 43:16 + 13:23
23. Hana Bernatíková SIT0252 A OK SILESIA 43:21 + 13:28
24. Adéla Navrátilová TRI0250 B TJ TŽ Třinec 43:45 + 13:52
25. Ivana Zbořilová NER SEN 43:53 + 14:00
26. Šárka Bernatíková SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 44:12 + 14:19
27. Hana Švidrnochová OOP7751 C TJ Opava 45:47 + 15:54
28. Kateřina Křižáková HAV8550 C OB Havířov 45:56 + 16:03
29. Libuše Pavlová MOV7451 C SKOB Ostrava 47:21 + 17:28
30. Hana Vojkůvková MOV0552 B SKOB Ostrava 48:08 + 18:15
31. Jolanta Wysocka NER SLA 50:39 + 20:46
32. Kristina Čablová NER KOP 50:54 + 21:01
33. Eva Kovalčíková AOP7852 C Orientační Běh Opava 51:38 + 21:45
34. Jana Glabazňová AOP6151 C Orientační Běh Opava 53:30 + 23:37
35. Šárka Urbánková SFM7650 C O-RUNNAŘI Beskydy 53:46 + 23:53
35. Tereza Urbánková SFM0250 B O-RUNNAŘI Beskydy 53:46 + 23:53
37. Petra Klose SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 55:11 + 25:18
38. Radmila Fukalová AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 55:44 + 25:51
39. Renata Řehová BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 58:48 + 28:55
40. Martina Vaňková NER NER 59:19 + 29:26
41. Markéta Máchová BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 59:52 + 29:59
42. Hana Sochorová HAV6250 C OB Havířov 61:43 + 31:50
43. Jana Řeháková BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 62:31 + 32:38

DB 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barbora Máchová BFM0952 B SKOB Frýdek - Místek 36:40
2. Martina Krhutová TRI7450 C TJ TŽ Třinec 45:10 + 8:30
3. Klára Růžičková NER FM 46:19 + 9:39
4. Adela Maziarek NER MNR 47:07 + 10:27
5. Magdalena Chudíková BFM1051 B SKOB Frýdek - Místek 47:37 + 10:57
6. Eliška Burešová BFM0955 B SKOB Frýdek - Místek 47:45 + 11:05
7. Hana Káňová SFM7652 C O-RUNNAŘI Beskydy 53:52 + 17:12
8. Klára Walaská TRI0950 C TJ TŽ Třinec 55:44 + 19:04
9. Natálie Řehová BFM0051 SKOB Frýdek - Místek 56:46 + 20:06
10. Martina Schusterová AOP6551 C Orientační Běh Opava 56:55 + 20:15
11. Petra Davidová SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 67:15 + 30:35
12. Tereza Davidová SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy 68:54 + 32:14
13. Nela Švidrnochová OOP0950 C TJ Opava 83:11 + 46:31
Maja Volkova NER ZIL DISK
Viktoriya Valyavka NER ZIL DISK

HA 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavel Rychlý 29:29
2. Michal Bjolek BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 33:02 + 3:33
3. Jaromír Mielec AOP9701 C Orientační Běh Opava 33:03 + 3:34
4. Tomáš Holas AOP7802 C Orientační Běh Opava 33:09 + 3:40
5. Ondřej Gallo AOP0802 A Orientační Běh Opava 33:27 + 3:58
6. Tomáš Kovalčík AOP7301 C Orientační Běh Opava 33:40 + 4:11
7. Lukáš Bernatik 35:07 + 5:38
8. Štěpán Holas AOP0900 B Orientační Běh Opava 37:36 + 8:07
9. Petr Martynek TRI0304 B TJ TŽ Třinec 37:58 + 8:29
10. Martin Schuster AOP6502 C Orientační Běh Opava 38:49 + 9:20
11. Tomáš Vavřík MOV0004 C SKOB Ostrava 38:59 + 9:30
12. Martin Šatánek SFM8201 C O-RUNNAŘI Beskydy 39:23 + 9:54
13. Aleš Bernatík SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 39:48 + 10:19
14. Ireneusz Waluga NER 360 39:49 + 10:20
15. Alexander Volkov NER ZIL 40:52 + 11:23
16. Jaromír Mielec AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 42:17 + 12:48
17. Rostislav Sliž TRI0302 B TJ TŽ Třinec 42:29 + 13:00
18. Petr Kovalčík AOP0901 B Orientační Běh Opava 43:06 + 13:37
19. Antonín Walaski TRI8006 C TJ TŽ Třinec 43:57 + 14:28
20. Petr Šidík NER AST 45:19 + 15:50
21. Tomáš Sochor HAV6301 C OB Havířov 45:27 + 15:58
22. Josef Zajíc LOV7601 C lepus.cz 46:48 + 17:19
23. Rostislav Navrátil TRI6601 C TJ TŽ Třinec 47:00 + 17:31
24. Matěj Strakoš SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy 47:56 + 18:27
25. Marek Rigó ODR7101 C SKOB Odry 48:17 + 18:48
26. Krzysztof Wojarski NER BBO 48:50 + 19:21
27. 8648625 49:16 + 19:47
28. Eduard Sliž TRI7601 C TJ TŽ Třinec 49:53 + 20:24
29. Jaroslav Argaláš TRI6202 C TJ TŽ Třinec 50:37 + 21:08
30. Aleš Koťátko SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 50:43 + 21:14
31. Aleš Velička MOV7300 C SKOB Ostrava 51:20 + 21:51
32. Jacek Żmij NER VIP 51:50 + 22:21
33. Milan Svěchota MOV7202 C SKOB Ostrava 54:25 + 24:56
34. Maksym Volkov NER ZIL 55:16 + 25:47
35. Otakar Maceček MOV6102 C SKOB Ostrava 55:19 + 25:50
36. Radomír Mielec AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 55:51 + 26:22
37. Roman Blažević LOV7301 C lepus.cz 56:27 + 26:58
38. Martin Svoboda BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 56:31 + 27:02
39. Libor Krhut HAV6302 C OB Havířov 57:34 + 28:05
40. David Najdek NER FM 59:08 + 29:39
41. Vladimír David SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 59:20 + 29:51
42. Ludvík Zeman BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 60:46 + 31:17
43. Jiří Ryšavý OOP5803 C TJ Opava 61:35 + 32:06
44. Zbyněk Bochňák LOV7600 C lepus.cz 62:34 + 33:05
45. Michal Maziarek NER MNR 63:46 + 34:17
46. Lubomír Bačo SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 65:35 + 36:06
47. Martin Urbánek SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 65:55 + 36:26
48. Marek Skapa 68:52 + 39:23
49. Andrzej Wysocki NER SLA 70:41 + 41:12
50. Milan Kohoutek MOV6300 C SKOB Ostrava 72:23 + 42:54
51. Marek Zielina TRI8001 C TJ TŽ Třinec 73:28 + 43:59
52. Pavel Kunath MOV7200 C SKOB Ostrava 75:55 + 46:26
53. Marcin Maziarek NER MNR 76:41 + 47:12
Dominik Vébr DISK
René Rýc-Bednář MOV7001 C SKOB Ostrava DISK

HB 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonín Menzel MOV0700 B SKOB Ostrava 35:09
2. Lukáš Bruk TRI0901 B TJ TŽ Třinec 35:10 + 0:01
3. Michal Řepka MOV0504 B SKOB Ostrava 36:12 + 1:03
4. Josef Juřeník MOV5201 C SKOB Ostrava 36:58 + 1:49
5. Dawid Marszałek NER GLI 39:03 + 3:54
6. Martin Chudík BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 40:56 + 5:47
7. Hynek Létal SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 41:36 + 6:27
8. Ondřej Červinka BFM0806 B SKOB Frýdek - Místek 42:14 + 7:05
9. Jonáš Létal SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 43:35 + 8:26
10. Jaromir Pavlíček 44:30 + 9:21
11. Evžen Kostka AOP5701 C Orientační Běh Opava 45:46 + 10:37
12. Karel Jurčák SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 49:18 + 14:09
13. Oldřich Vlach BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 50:18 + 15:09
14. Albert Klose SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 51:02 + 15:53
15. Vlastimil Mutina BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 54:09 + 19:00
16. Michael Chudík BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 55:48 + 20:39
17. Vlastimil Dvořák BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 57:29 + 22:20
18. Lukáš Bjolek BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 63:42 + 28:33
19. Jakub Zielina TRI1004 C TJ TŽ Třinec 70:33 + 35:24
20. Jakub Klimas NER SFM 77:13 + 42:04
21. Adam Navrátil TRI9900 C TJ TŽ Třinec 82:43 + 47:34

VET 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miroslav Sikora BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 32:20
2. Jana Bruková TRI7150 C TJ TŽ Třinec 35:05 + 2:45
3. Jiří Ptáček BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 36:34 + 4:14
4. Marie Sikorová BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 41:15 + 8:55
5. Pavol Chylík MOV4901 C SKOB Ostrava 43:35 + 11:15
6. Karel Beneš HAV4201 C OB Havířov 55:25 + 23:05
7. Eliška Švidrnochová OOP0451 B TJ Opava 55:29 + 23:09