Logo

Výsledky závodu: Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2021 - stav po 8 závodech

Datum:
01.09.2021
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček DKP Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček DOR Ano Ano
2021-09-2828.09.2021 Oblastní žebříček ROU Ano Ano
2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček FSP Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček RIC Ano Ano
2021-11-0606.11.2021 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
2021-11-0707.11.2021 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
Kategorie:
D35     D45     D55     D65     D75     H35     H45     H55     H65     H75    

D35 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Bartalošová Jana PGP8154 488.80 1. 89.40( 9) 95.59( 4)106.00( 2) 92.80( 3)105.01( 1)
2 Bartoňová Terezie FSP7550 459.35 3. 95.06( 3) 66.08( 9) 84.62( 5) 90.74( 9) 81.99(13) 98.18( 3) 90.75( 5)
3 Bozděchová Lenka PGP8254 444.35 1. 107.43( 1) 71.06( 7) 70.44( 6) 92.96( 4) 102.46( 1)
4 Sotonová Jitka TAP7950 440.22 2. 92.64( 6) 83.76( 7) 97.66( 2) 66.34(20) 99.82( 2)
5 Dlouhá Marta PGP7858 439.85 2. 97.51( 2) 77.59( 6) 83.62( 3) 81.63( 8) 93.57( 7) 83.52(11)
6 Proxová Lada RIC8350 357.85 6. 87.06(10) 40.47(33) 71.57( P) 84.99( 6) 73.76(14)
7 Pecharová Michaela TJP6550 352.96 5. 65.81( 7) 46.73(20) 67.43(20) 59.49(26) 85.41( 5) 74.82(13)
8 Procházková Jana DKP8052 333.38 4. 48.50(13) 61.66( 9) 63.70(23) 90.47( 4) 69.05(17)
9 Brandejsová Petra DKP7853 332.60 10. 51.37(12) 56.68(12) 81.25(10) 80.34(13) 62.96(24)
10 Vítečková Kateřina DKP7251 330.58 7. 24.36(15) 64.20(17) 59.04(25) 50.74(36) 76.68( 7) 79.92( 8)
11 Perknerová Barbora ZVO8151 327.99 11. 79.36(15) 54.48(11) 56.26(18) 83.12(11) 54.77(31)
12 Bartůňková Lucie LOU7750 312.01 10. 58.20(10) 57.19(11) 54.99(19) 74.84(14) 57.27(29) 64.51(23)
13 Městková Lucie TEP7850 288.65 2. 94.06( 6) 100.78( 2) 93.81( 4)
14 Šubrtová Věra TAP8150 283.47 3. 92.10( 8) 93.66( 3) 97.71( 3)
15 Hlaváčková Klára TAP7756 259.93 14. 81.37(14) 62.09(24) 57.45(28) 59.02(28)
16 Řepková Jana PGP7762 258.27 5. 82.15(13) 88.01( 5) 88.11( 6)
17 Voleská Alice KAM8050 257.10 1. 70.97(16) 85.09( 8)101.04( 1)
18 Svítilová Pavla PGP7764 246.50 5. 92.68( 5) 74.54(16) 79.28( 9)
19 Žemlová Eva KAM7550 238.60 4. 75.62( 4) 80.84(11) 82.14(12)
20 Vondráčková Markéta DKP7856 229.94 13. 13.79(16) 78.81(13) 72.55(18) 64.79(22)
21 Vyhnálková Eva RIC7552 228.01 12. 82.39(12) 37.13(13) 45.60( P) 62.89(26)
22 Zoubková Jana ZBP8050 224.80 8. 69.29( 8) 81.53( 9) 73.98(17)
23 Snížková Petra DKP7752 221.51 1. 110.38( 1)111.13( 1)
24 Ehlerová Petra VSP7855 219.11 12. 69.08(21) 67.16(21) 82.87(12)
25 Králová Michaela MFP7959 216.98 10. 74.51(15) 84.26(10) 58.21(29)
26 Siegerová Lucie TAP7552 210.37 8. 73.53(16) 71.42( 8) 65.42(21)
27 Fibírová Zuzana FSP7555 203.87 15. 67.60(22) 73.45(15) 62.82(25)
28 Dudová Irena HCE8250 200.49 15. 76.82(16) 51.99(35) 71.68(15)
29 Hejtmánková Kateřina PDY8450 195.11 2. 97.33( 3) 97.78( 2)
30 Procházková Zuzana KPY8650 185.85 4. 89.88( 4) 95.97( 4)
31 Pilátová Petra DKL8051 182.70 23. 66.58(23) 36.54( P) 54.58(27) 25.00(44)
32 Hrstková Marie SLA8150 182.07 14. 66.37(24) 81.62(14) 34.08(33)
33 Škáchová Petra DKP7054 172.92 7. 87.64(10) 85.28( 7)
34 Magazu Radka DOR7853 171.40 18. 73.01(18) 32.79(34) 65.60(20)
35 Blahutová Hanka MFP7953 165.73 17. 73.42(17) 24.49(45) 67.82(18)
36 Rejšková Alena KAM7750 162.91 22. 64.00(22) 47.27(38) 51.64(31)
37 Gajdová Kristina VSP7752 162.73 5. 74.72( 5) 88.01( 5)
38 Kalinová Markéta SPC8259 161.12 8. 90.10( 8) 71.02(19)
39 Baxová Irena LBE7951 158.42 9. 29.03(36) 36.53(41) 66.55( 9) 26.31(36)
40 Čevelová Ivana RIC7853 150.68 11. 71.68(19) 79.00(11)
41 Tučková Lucie DKP8550 150.38 2. 96.07( 2) 54.31(32)
42 Hrádková Kateřina ROU8350 149.25 17. 76.29(17) 72.96(18)
43 Skripniková Kateřina FSP8051 132.95 19. 65.56(21) 67.39(19)
44 Mišeková Martina KAM7851 131.08 19. 72.52(19) 58.56(27)
45 Seidlová Barbora RIC7955 113.91 27. 46.74(27) 44.39(31) 22.78( P)
46 Krejčová Jana ROU7758 110.34 26. 52.44(26) 0.00(56) 57.90(30)
47 Ryšavá Magdalena PGP7650 108.56 1. 108.56( 1)
48 Šimerková Olga PGP7551 106.42 1. 106.42( 1)
49 Nováková Ivana DLP8150 98.97 10. 19.72(49) 79.25(10)
50 Bublíková Zuzana TAP7751 98.56 31. 0.00(31) 42.59(32) 22.73(46) 33.24(34)
51 Svobodová Jitka VSP7450 96.91 2. 96.91( 2)
52 Asterová Jana SLA7451 96.70 10. 60.59(10) 36.11(21)
53 Hojná Silvie SCP7950 96.67 3. 96.67( 3)
54 Tichovská Hana PGP6652 94.61 5. 94.61( 5)
55 Fialová Jana DOR8050 93.54 4. 93.54( 4)
56 Hellerová Alena ROU7850 93.16 25. 62.23(25) 30.93(43)
57 Ouhrabková Radka SPC8152 90.42 7. 90.42( 7)
58 Forštová Jitka PGP7558 85.92 11. 85.92(11)
59 Karbanová Vendula DKP8350 85.09 8. 85.09( 8)
60 Sedláčková Petra ROZ7050 84.92 14. 46.33(28) 38.59(14)
61 Collis Blanka DKP8257 83.93 6. 83.93( 6)
62 Kučerová Berenika DCE8050 82.97 5. 82.97( 5)
63 Dudlová Jana ODV7751 81.46 7. 81.46( 7)
64 Nedbalová Jana MFP8050 79.74 12. 79.74(12)
65 Havlíková Barbora DKP8551 79.11 24. 10.29(39) 4.49(51) 64.33(24)
66 Geševa Radka LOU8150 78.80 15. 78.80(15)
67 Bazinková Blanka ROU8151 77.31 12. 77.31(12)
68 Cichrová Iveta TAP7752 76.81 28. 50.82(28) 25.99(37)
69 Černická Barbora LBE8250 75.51 14. 75.51(14)
70 Lacinová Hanka DKP7952 74.32 33. 21.68(38) 52.64(33)
71 Žufníčková Pavla LBE8152 71.68 15. 0.00(17) 71.68(15)
72 Grisová Kateřina SLA7850 70.14 20. 70.14(20)
73 Chumová Jana SLP7451 64.57 8. 64.57( 8)
74 Míková Šárka DKP8255 64.07 22. 64.07(22)
75 Pračková Zita RIC7850 63.98 25. 63.98(25)
76 Němečková Tereza DKP7953 63.07 23. 63.07(23)
77 Jakubská Jitka TAP8152 61.63 27. 61.63(27)
78 Brotánková Lenka ROU8152 56.37 26. 56.37(26)
79 Kuželová Michaela FSP7851 55.19 30. 55.19(30)
80 Vaněčková Petra TJP7950 52.22 34. 52.22(34)
81 Kurfürstová Magdalena FSP7852 50.65 32. 50.65(32)
82 Uhrová Zuzana VSP8050 50.56 37. 50.56(37)
83 Grimmerová Mariana RIC8051 50.49 29. 50.49(29)
84 Nedomová Iva PDY7851 49.56 30. 49.56(30)
85 Izdná Petra DKP8051 48.38 37. 28.10(37) 20.28(47)
86 Košťáková Petra DOR8151 45.97 39. 45.97(39) 0.00(42)
87 Kopecká Šárka Matesová DLP8350 42.81 29. 42.81(29)
88 Havlová Eva KNC7851 41.57 40. 41.57(40)
89 Lohová Monika DKL8052 37.69 30. 30.15(30) 7.54( P)
90 Vyskočilová Eliška DLP8051 35.05 42. 35.05(42)
91 Hladíková Zuzana DKP7852 30.23 35. 30.23(35)
92 Ptáčková Helena DKP7750 28.46 35. 28.46(35)
93 Blahůtová Klára MKP8150 20.23 48. 20.23(48)
94 Vrabcová Romana SCP8250 19.91 38. 0.00(53) 19.91(38)
95 Andrlova Vendula KNC8050 10.37 50. 10.37(50)
96 Hüblová Kateřina FSP7750 9.00 32. 0.00(32) 0.00(43) 9.00(39)
97 Pinkava Anna FSP8151 5.56 40. 5.56(40)
98 Mikeszová Martina DKP8162 1.02 52. 1.02(52)

D45 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Petráňová Jana SCP7555 488.50 1. 89.19( 6)102.56( 1) 98.26( 2) 96.43( 3) 102.06( 1)
2 Petriláková Petra DOR7656 469.18 1. 91.94( 3) 77.74( 8) 82.86( 7) 99.55( 2) 91.02( 4) 84.65( 5)102.02( 1)
3 Komersová Jana KNC6550 437.45 4. 87.21( 7) 85.83( 5) 87.51( 5) 88.57( 7) 52.32(21) 88.33( 4)
4 Šimerková Olga PGP7551 414.96 1. 96.11( 3)105.66( 1) 101.18( 2)112.01( 1)
5 Benešová Jaroslava DKL7050 401.03 8. 86.71( 8) 72.33(11) 73.47(10) 80.21( P) 88.31( 9) 69.10(11) 55.16(16)
6 Kučerová Marie VSP7551 393.56 1. 108.99( 1)100.74( 2) 96.58( 3) 87.25( 5)
7 Ptáčková Kateřina PGP7350 338.90 2. 99.07( 2) 83.49( 6) 78.06( 7) 78.28( 7)
8 Fantová Libuše EKP5650 305.86 5. 90.25( 5) 76.97( 9) 78.12(16) 60.52(17)
9 Hrušková Blanka DOR7555 302.11 6. 79.95(11) 71.67(19) 77.97( 6) 72.52( 8)
10 Malečková Iva VSP7559 292.78 5. 82.94( 9) 62.20(14) 80.56( 5) 67.08(14)
11 Pokorná Magdaléna PGP7562 283.97 2. 89.44( 4) 98.26( 2) 96.27( 3)
12 Vyhnálková Eva RIC7552 277.50 8. 79.90( 8) 64.14( 9) 77.96(17) 55.50( P)
13 Forstová Lenka MFP6850 271.90 9. 71.27(15) 63.80(16) 64.57( 9) 72.26(11)
14 Žemlová Eva KAM7550 262.75 2. 73.15( 9) 87.89( 4)101.71( 2)
15 Zelená Markéta PGP5850 246.97 6. 47.33(18) 65.42(20) 54.29(11) 79.93( 6)
16 Nová Jana DOR7150 242.28 16. 63.23(19) 55.35(16) 17.07(16) 77.86(18) 28.77(28)
17 Papicová Silvie BZP7651 238.63 4. 91.16( 4) 63.27(10) 84.20(12)
18 Kotenová Klára RIC7252 234.60 16. 66.13(16) 28.97(22) 5.62(23) 57.62(23) 46.92( P) 29.42(16) 34.51(24)
19 Klašková Kateřina DKP6750 230.86 10. 57.01(16) 44.51(25) 57.65(10) 71.69(12)
20 Bártová Pavla ZVO7152 224.43 14. 20.83(28) 17.95(24) 40.93(14) 40.40(29) 57.84(19) 38.61(15) 46.65(20)
21 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 224.24 15. 47.38(22) 57.46(15) 55.90(15) 63.50(21)
22 Melišíková Radka TAP7152 223.08 7. 80.64(10) 82.75( 7) 59.69(14)
23 Puchernová Veronika SCP7455 219.18 8. 66.95(12) 75.42( 9) 76.81( 8)
24 Maříková Markéta FSP7351 219.02 7. 73.18(10) 72.30( 7) 73.54( 7)
25 Smolková Alena OKP6452 215.16 11. 56.49(17) 59.94(11) 32.98(27) 65.75(14)
26 Kándlová Adéla DCE7550 207.15 14. 63.51(17) 43.62(20) 46.82(14) 53.20(17)
27 Klapalová Pavla VSP7099 204.98 14. 72.33(14) 80.87(14) 51.78(22)
28 Městková Kateřina VSP7650 200.63 1. 103.87( 1) 96.76( 3)
29 Dvořáková Ivana PGP7254 172.67 18. 44.03(23) 53.25(24) 27.56(30) 47.83(18)
30 Čiháková Lenka KNC6750 172.45 6. 83.88( 6) 88.57( 7)
31 Němečková Jarmila VSP6650 170.04 13. 73.57(13) 49.34(17) 47.13(24)
32 Kavková Dana SCP6150 169.03 4. 88.58( 4) 80.45( 6)
33 Kotková Lenka RIC7352 162.00 8. 32.40( P) 66.38( 8) 63.22(15)
34 Uhlířová Lada LBE7450 160.67 12. 37.32(24) 28.41(23) 49.65(12) 45.29(21)
35 Klinkerová Jitka ROZ6450 149.39 13. 81.60(13) 67.79(13)
36 Štraitová Jitka VSP7252 145.47 11. 59.97(13) 85.50(11)
37 Tloušťová Eva SCP6950 140.08 17. 28.64(26) 6.38(25) 0.00(24) 1.94(19) 42.01(27) 19.37(33) 24.05(17) 26.01(28)
38 Geffertová Radka FSP7650 134.62 13. 63.42(18) 71.20(13)
39 Himmelová Marie KAM6952 132.82 8. 60.30(18) 72.52( 8)
40 Šimůnková Martina TAP6851 132.12 17. 19.27(21) 16.23(17) 36.66(31) 26.20(31) 16.72(18) 33.27(25)
41 Žižková Markéta DOR7352 124.20 15. 30.15(25) 7.33(22) 31.59(15) 34.89(32) 20.24(32)
42 Hlavatá Pavla DKP7050 123.55 13. 39.31(19) 48.37(13) 35.87(26)
43 Rožková Petra RIC7575 112.16 3. 22.43( P) 89.73( 3)
44 Ryšavá Magdalena PGP7650 105.63 1. 105.63( 1)
45 Karasová Jana FSP6153 101.02 12. 50.15(18) 50.87(12) 0.00(36)
46 Přibíková Monika PGP7256 99.04 22. 58.97(22) 28.55(29) 11.52(31)
47 Tichovská Hana PGP6652 97.91 2. 97.91( 2)
48 Folprechtová Kateřina VSP7460 96.70 3. 96.70( 3)
49 Horáková Lenka VSP7255 92.84 4. 92.84( 4)
50 Zimmerová Lenka ZVO6451 92.63 22. 50.55(25) 0.00(43) 42.08(22)
51 Arnoštová Kateřina VSP7652 92.06 5. 92.06( 5)
52 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 89.72 6. 89.72( 6)
53 Průšová Markéta VSP7256 89.41 4. 89.41( 4)
54 Pangrácová Jana MFP7653 86.02 10. 86.02(10)
55 Berná Markéta ODV7651 81.56 5. 81.56( 5)
56 Valentová Helena OKP6550 81.40 6. 81.40( 6)
57 Brabencová Alena SOB7150 78.79 15. 78.79(15)
58 Petýrková Pavlína BZP7351 77.38 12. 77.38(12)
59 Forštová Jitka PGP7558 73.78 8. 73.78( 8)
60 Úlehlová Monika TAP6950 72.44 10. 72.44(10)
61 Mědílková Iva SPC7160 71.84 11. 71.84(11)
62 Konečná Marcela EKP7257 70.03 10. 70.03(10)
63 Škáchová Petra DKP7054 70.00 12. 70.00(12)
64 Červinková Jitka OKP6451 68.94 12. 68.94(12)
65 Zakouřilová Helena VSP7453 64.91 13. 64.91(13)
66 Forstereviczová Jana DOR7653 64.84 15. 64.84(15)
67 Freyová Michaela KPY6050 62.08 20. 62.08(20)
68 Housková Monika DOR7551 60.84 21. 60.84(21)
69 Kettnerová Lenka HCE6450 54.24 20. 54.24(20)
70 Buková Jana ROU7150 51.26 18. 36.39(21) 14.87(18)
71 Vyšínská Michaela ODV7655 48.98 13. 0.00(34) 48.98(13)
72 Jandová Kateřina DKL7252 48.78 19. 0.00(27) 9.76( P) 13.39(19) 25.63(29)
73 Illnerová Daniela DKP6651 47.68 23. 47.68(23)
74 Hejcmanová Pavla ROU7450 47.67 19. 47.67(19)
75 Sedláčková Jana ZBP7654 47.18 19. 47.18(19)
76 Krotilová Magdaléna BZP7150 42.59 26. 42.59(26)
77 Krátká Marta ROU7553 42.50 23. 6.17(30) 36.33(23)
78 Víšková Alena KAM7451 40.61 28. 40.61(28)
79 Tichá Dagmar DKP7250 38.11 30. 38.11(30)
80 Kohoutová Zdeňka DKL7251 36.71 33. 7.34( P) 29.37(33) 0.00(41)
81 Petrová Martina TAP6852 33.26 20. 33.26(20)
82 Hrdličková Ludmila SLA6950 32.59 26. 32.59(26)
83 Šejnová Magdalena PGP7053 30.54 27. 0.00(40) 30.54(27)
84 Protivová Monika TAP7651 27.71 34. 27.71(34)
85 Baštová Jana DOR7452 27.35 27. 27.35(27)
86 Slavíčková Renata FSP7551 26.36 32. 0.00(32) 26.36(35) 0.00(35)
87 Hlubučková Šárka KAM6851 22.92 36. 22.92(36) 0.00(42)
88 Šunková Karolína LOU7550 21.62 30. 21.62(30)
89 Lazarová Pavla RIC7651 15.33 37. 12.26(37) 3.07( P)
90 Řeháková Jana DVP7351 14.30 29. 14.30(29) 0.00(37)
91 Jirousová Eva TAP7653 8.23 32. 8.23(32)
92 Rohanová Markéta PVP7251 3.66 33. 3.66(33)
93 Postolková Monika DKL7053 3.49 26. 3.49(26)
94 Straková Jana SLA7251 3.28 31. 3.28(31) 0.00(38)
95 Daňková Daniela DKP7353 3.16 34. 0.00(46) 3.16(34)

D55 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Procházková Miluše DCE5450 475.11 2. 88.34( 6) 99.09( 2) 95.27( 3) 97.72( 3) 94.45( 3) 88.58( 5)
2 Hrabánková Ilona PGP6250 440.06 4. 90.31( 4) 88.86( 5) 88.63( 4) 91.76( 5) 80.50( 8)
3 Freyová Michaela KPY6050 437.54 3. 80.36(10) 85.79( 9) 85.95( 6) 91.06( 5) 94.38( 3)
4 Štrossová Jiřina DCE5650 425.49 4. 88.36( 5) 86.94( 6) 87.81( 7) 49.41(17) 93.15( 4) 69.23( 7)
5 Doležalová Vlasta PGP5550 413.56 4. 79.20( 9) 71.56(12) 85.45(10) 87.51( 7) 89.84( 4)
6 Šilerová Zdena KNC5750 374.61 6. 75.77(10) 80.17(11) 72.34(14) 68.50(13) 77.83( 6)
7 Dudová Hana DKP5752 374.01 7. 85.66( 8) 82.19( 7) 62.57(14) 74.91(13) 68.68(12)
8 Havlíčková Jindřiška KNC6150 371.14 2. 99.32( 2) 90.86( 4) 87.69( 6) 93.27( 3)
9 Cincibusová Ivana FSP6651 307.73 1. 106.95( 1) 92.41( 4) 108.37( 1)
10 Svobodná Eva DKP5851 300.92 7. 65.23( 9) 71.22(13) 78.70(12) 85.77( 7)
11 Jahnová Helena SCP5550 293.25 1. 106.06( 1) 91.35( 3) 95.84( 4)
12 Kopáčková Alena DOR6450 281.99 6. 44.22( 8) 84.31( 7) 89.19( 6) 64.27(14)
13 Mrázová Pavla DCE5550 279.05 1. 97.78( 2)103.68( 1) 77.59( 9)
14 Veljačiková Markéta SCP6451 240.04 6. 80.64( 6) 83.35( 8) 76.05(11)
15 Rančáková Stáňa DKL5950 231.39 2. 86.51( 7) 46.28( P) 98.60( 2)
16 Chloupková Jana SLP5951 227.30 6. 82.89(11) 55.32(16) 89.09( 6)
17 Šámalová Hana OKP6151 203.56 10. 66.20(11) 60.54(10) 76.82(10)
18 Zelená Markéta PGP5850 198.73 1. 105.09( 1) 93.64( 4)
19 Klusáková Jitka DKP5651 198.20 2. 103.56( 2) 94.64( 2)
20 Mrázková Ivana DKP5650 186.04 2. 88.79( 5) 97.25( 2)
21 Kujanová Martina BZP5850 164.78 8. 78.10( 8) 86.68( 8)
22 Kohlová Alena KPY6051 158.99 2. 60.55( 7) 98.44( 2)
23 Ježková Regina PGP6352 145.19 3. 94.62( 3) 50.57(11)
24 Kudrnáčová Hana KAM6250 113.77 12. 49.54(12) 64.23(15)
25 Neumannová Renata PVP6650 112.09 1. 112.09( 1)
26 Sládková Eva TEH5751 109.86 1. 109.86( 1)
27 Bochenková Jana DOR6150 107.11 1. 107.11( 1)
28 Dohnalová Dana VSP5050 91.95 5. 91.95( 5)
29 Kettnerová Lenka HCE6450 91.05 3. 91.05( 3)
30 Tihonová Jindra TAP6253 82.37 5. 82.37( 5)
31 Baziková Lucie TJP6451 81.93 8. 81.93( 8)
32 Řadová Jaromíra DKP6551 81.66 9. 81.66( 9)
33 Malačková Jana DKP6150 64.61 15. 64.61(15)
34 Trdá Iva KPY5850 62.69 16. 62.69(16)
35 Hlaváčová Jarka MFP6050 54.72 9. 29.27( 9) 25.45(18)
36 Aschermannová Eva KAM6550 51.55 17. 51.55(17)
37 Votavová Renata KNC6452 34.19 12. 34.19(12)

D65 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Zavadilová Naďa SCP5450 449.12 2. 81.23( 2) 11.58( 9) 42.33( 2) 93.35( 3) 88.67( 4) 92.90( 2) 47.53( 3) 92.97( 2)
2 Jůzková Jaroslava SCP5250 428.61 2. 86.98( 3) 93.64( 2) 95.79( 2) 94.98( 2) 57.22( 6)
3 Mrázová Pavla DCE5550 422.33 1. 100.00( 1)102.38( 2) 100.00( 1)119.95( 1)
4 Wolkerová Dagmar TJP5250 412.37 1. 69.14( 4) 85.35( 5) 88.63( 5)100.00( 1) 69.25( 4)
5 Beranová Vlasta UVP5450 350.99 3. 43.74( 6) 36.46( 3) 87.04( 4) 93.42( 3) 90.33( 3)
6 Cabrnochová Hana DKL5550 294.24 1. 71.11( 3) 53.49( 5) 58.85( P)110.79( 1)
7 Ryšavá Lubomíra TJP4750 271.86 3. 35.98( 7) 70.96( 6) 77.84( 4) 87.08( 3)
8 Dohnalová Dana VSP5050 223.65 1. 110.64( 1) 113.01( 1)
9 Mrázková Ivana DKP5650 100.00 1. 100.00( 1)
10 Dlasková Anna DKP5350 97.06 7. 60.79( 7) 36.27( 7)
11 Kubátová Milada PGP4750 65.21 5. 65.21( 5)
12 Nováková Jiřina UVP4950 58.98 6. 58.98( 6)
13 Matějů Ladislava UVP4750 29.79 8. 29.79( 8)

D75 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Haňkovská Jana PGP4050 500.00 1. 100.00( 1) 88.74( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 99.75( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Zmeková Míla SLP4451 411.65 1. 80.73( 2)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 30.92( 2)

H35 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Pilát Miroslav DKL7900 497.51 1. 93.59( 6) 96.86( 3) 85.22( 9) 99.50( P) 90.99( 8) 73.44(13) 102.87( 1)104.69( 1)
2 Kužel Tomáš FSP7610 473.76 2. 99.89( 2) 96.73( 4)101.81( 2) 90.06( 5) 85.27( 6)
3 Šemelík Petr DKL6901 467.31 2. 76.07(14) 79.04(12) 90.07( 6) 93.46( P) 91.08( 7) 92.03( 4)100.67( 2) 89.28( 4)
4 Bartaloš Tomáš PGP8010 456.80 3. 87.52( 9) 92.62( 6) 85.50( 8) 95.01( 3) 96.15( 4)
5 Hrádek Tomáš ROU8301 452.94 3. 95.45( 5) 85.70( 7) 91.66( 5) 84.61(11) 71.42(14) 95.52( 3)
6 Víteček Jan DKP7201 424.18 3. 82.17( 9) 84.59(11) 67.29(20) 76.39( 9) 96.47( 3) 84.56( 7)
7 Kolář Tomáš SLA7103 405.51 8. 84.18(10) 78.71(13) 81.49(10) 81.40( 8) 79.73( 9)
8 Šubrt Antonín DKP7100 395.49 9. 79.31(11) 72.47(13) 83.08(13) 78.57(17) 63.97(20) 78.85( 9) 75.68(13)
9 Král Aleš MFP7808 392.75 1. 90.61( 8) 104.24( 1) 98.11( 3) 99.79( 2)
10 Pavlíček Lubomír KPY7800 375.41 1. 101.56( 1) 100.30( 2) 99.39( 2) 74.16(11)
11 Bartoň Jan FSP7000 340.68 6. 53.81(17) 46.70(20) 61.59(16) 75.35(17) 62.09(25) 30.72(27) 83.67( 6) 57.98(18)
12 Kolář David LOU7700 338.01 14. 71.72(15) 50.51(19) 71.51(14) 81.35(14) 62.92(24) 48.93(23)
13 Dvořák Josef PGP8006 326.93 5. 77.47(13) 84.06(12) 76.43(18) 88.97( 5)
14 Doležal Martin PGP8100 306.03 7. 86.05( 9) 74.42(19) 82.11( 7) 63.45(16)
15 Skripnik Ondřej FSP7502 296.05 1. 96.46( 4) 96.41( 4) 103.18( 1)
16 Vrabec Ondřej SCP8303 290.49 2. 93.50( 5) 97.16( 3) 99.83( 2)
17 Machar Pavel DKP7903 247.18 6. 64.63(15) 88.19( 7) 94.36( 6)
18 Komín David PGP7405 243.00 8. 85.14(10) 79.71(15) 78.15( 8)
19 Kamenický Jan TAP7900 224.24 5. 60.24(21) 85.57( 5) 78.43(12)
20 Collis Mark DKP7703 214.37 10. 70.64(14) 64.10(22) 79.63(10)
21 Havlík Tomáš DKP8607 212.40 14. 52.09(19) 49.85(30) 39.33(24) 71.13(14)
22 Neškudla Jan KAM8000 206.36 4. 47.18(31) 66.67(17) 92.51( 4)
23 Smutný Jan DLP8000 204.98 15. 79.34(15) 58.53(22) 67.11(15)
24 Súkup Jaroslav PGP7900 203.83 17. 7.63(17) 60.78(18) 54.88(28) 28.41(28) 52.13(20)
25 Maroušek Jan DKP7402 202.44 12. 60.61(16) 76.71(12) 65.12(19)
26 Heller Jiří ROU7708 188.48 16. 61.13(16) 59.36(18) 67.99(16)
27 Ehler Tomáš VSP8102 177.13 3. 96.37( 3) 80.76( 6)
28 Veljačik Pavel SCP6200 171.43 3. 97.82( 3) 73.61(12)
29 Koldinský Jan KPY8506 169.87 6. 88.63( 6) 81.24(14)
30 Rod Jan VSP7423 168.13 7. 79.30(12) 88.83( 7)
31 Dubec Pavel SCP8003 164.21 10. 89.02(10) 75.19(10)
32 Lounek Jakub PDY8200 163.70 7. 84.39(12) 79.31( 7)
33 Ledinský Martin DKP7901 158.98 10. 79.84(10) 79.14(16)
34 Bureš Kamil LBE7900 139.46 16. 75.49(16) 63.97(23)
35 Kofroň Jan LBE8001 136.44 15. 67.25(21) 69.19(15)
36 Datel Jiří DKL7101 125.78 2. 100.62( 2) 25.16( P)
37 Dudl Jan ODV7703 120.26 21. 35.33(35) 35.90(25) 49.03(21)
38 Vondráček Martin DKP7704 117.03 19. 61.83(26) 55.20(19)
39 Kozel Jiří SLA8101 112.53 10. 49.61(18) 62.92(10)
40 Kurz Matouš PGP8606 106.62 11. 28.26(22) 78.36(11)
41 Vinš Pavel DKL6900 103.69 13. 20.74( P) 82.95(13)
42 Bašus Petr SCP7400 103.25 1. 103.25( 1)
43 Lebeda Dušan SPC7312 102.54 1. 102.54( 1)
44 Nemšovský Petr PGP7602 102.06 1. 102.06( 1)
45 Fiala Jakub SLA8500 98.37 8. 10.22(21) 88.15( 8)
46 Pucherna Petr TAP8001 94.71 5. 94.71( 5)
47 Havlíček Jan RIC7902 92.72 7. 92.72( 7)
48 Kautský Jiří SCP8201 92.05 4. 92.05( 4)
49 Tichovský Martin PGP6100 90.51 9. 90.51( 9)
50 Čech Jan FSP7900 90.34 5. 90.34( 5)
51 Dobyáš Petr KAM7802 87.89 26. 54.00(29) 33.89(26)
52 Kalina Miroslav SPC8211 84.03 8. 84.03( 8)
53 Khel Richard SCP7500 81.95 8. 81.95( 8)
53 Houska Jindřich DOR7601 81.95 11. 81.95(11)
55 Jiroušek Pavel DOR7703 79.41 11. 79.41(11)
56 Holata Radek PDY8103 73.34 29. 46.00(32) 27.34(29)
57 Lukavský Jiří DKL7800 69.96 20. 28.96(20) 13.99( P) 15.98(33) 11.03(25)
58 Jakubský Ondřej TAP7700 66.76 22. 20.65(31) 46.11(22)
59 Šimek Tomáš FSP6304 66.62 18. 66.62(18)
60 Svoboda Jiří DKP7504 64.48 15. 64.48(15)
61 Jedlička Michal DKL8000 62.63 23. 0.00(23) 12.53( P) 36.99(34) 0.00(37) 13.11(24)
62 Blahůt Jan MKP8100 59.99 27. 59.99(27)
63 Tomášek Jakub FSP7613 59.46 17. 59.46(17)
64 Lampa David DKP7702 58.69 17. 58.69(17)
65 Chmelík Petr DOR8100 46.73 19. 46.73(19)
66 Řehořek Jan DKP7303 45.20 21. 45.20(21)
67 Berný Jan ODV7702 38.43 33. 38.43(33)
68 Míka Pavel DKP7800 35.14 23. 35.14(23)
69 Bednařík Jan SPC8112 32.82 24. 7.88(24) 24.94(30)
70 Nekvasil Michal DKP7501 31.52 11. 31.52(11)
71 Starý Jan FSP7800 30.84 26. 0.00(26) 30.52(36) 0.00(35) 0.32(28)
72 Havel Josef KNC7800 26.80 24. 0.00(24) 16.54(32) 10.26(26)
73 Vaněček Jan TJP8000 26.50 25. 0.00(25) 26.50(37) 0.00(34)
73 Marek Jan LBE6100 26.50 23. 26.50(23)
75 Kubeček Lukáš DOR8300 6.84 22. 2.86(22) 3.98(38) 0.00(36) 0.00(30)
76 Galuška Ondřej KPY7700 1.34 27. 1.34(27)

H45 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Baldrian Petr PGP7203 539.23 1. 112.02( 1) 91.93( 5) 108.33( 1)106.37( 1)101.17( 2) 96.85( 3) 106.10( 1)106.41( 1)
2 Žemla Tomáš KAM7105 468.03 1. 82.50(10) 90.96( 5) 84.68( 6)105.01( 1) 92.10( 3) 95.28( 4)
3 Pohl Zdeněk TAP7606 465.97 2. 91.58( 4) 88.63( 8) 73.91(14) 88.37( 8) 90.09( 5) 98.13( 2) 84.71( 6) 97.54( 2)
4 Doubek Petr SLA7000 464.13 3. 92.57( 3) 90.52( 6) 84.30( 7) 92.96( 3) 91.35( 4) 88.55( 4) 91.20( 4) 96.05( 3)
5 Koten Pavel RIC7200 405.36 5. 79.50(15) 85.88( 6) 71.08(19) 81.07( P) 87.83( 5)
6 Etrych Tomáš DOR7300 400.16 9. 76.81(10) 83.60( 9) 77.82(11) 78.12( 9) 74.74(14) 83.81( 9) 66.15(18)
7 Šindelka Antonín DLP7200 391.36 7. 63.70(15) 75.66(18) 78.07(11) 73.73(15) 82.16( 7) 57.59(20) 81.74(11)
8 Koliáš Čeněk DKP7102 374.18 8. 85.90( 8) 66.41(20) 76.52(14) 74.65(12) 63.55(17) 70.70(13) 61.07(20)
9 Nemšovský Petr PGP7602 372.68 2. 95.41( 2) 98.24( 2) 84.11( 8) 94.92( 3)
10 Gemperle František MFP7102 366.89 10. 74.54(13) 70.26(20) 67.46(18) 76.07(12) 65.85(15) 78.56(10)
11 Hill Richard SLA7602 333.75 2. 80.79( 9) 79.65(14) 96.61( 2) 76.70(13)
12 Končický Lukáš RIC7501 327.50 12. 57.60(17) 52.15(26) 55.35(21) 63.79(21) 65.50( P) 73.36(12) 67.25(17)
13 Hůla Pavel LBE7300 316.37 14. 66.87(14) 61.58(22) 59.15(24) 61.17(18) 56.26(21) 67.60(16)
14 Lacina Martin DKP7502 310.39 16. 64.40(21) 50.22(23) 62.38(22) 60.06(20) 66.21(16) 57.34(19) 48.19(26)
15 Černý Michal ROU7505 305.94 6. 87.74( 7) 48.30(27) 83.55(10) 86.35( 6)
16 Vaněk Petr ZBP7302 298.16 11. 56.73(25) 70.14(17) 76.12(11) 44.17(28) 51.00(24)
17 Šimša Jaromír MFP7100 290.12 10. 72.23(17) 76.86(10) 78.00(10) 63.03(19)
18 Kohoutek Jan RIC7303 284.28 14. 61.73(23) 35.59(33) 56.86( P) 61.61(17) 68.49(14)
19 Hruška Jan DOR7000 273.70 12. 69.66(12) 52.68(27) 70.40(16) 49.24(24) 31.72(35)
20 Herynek Petr RIC7305 273.26 12. 77.05(12) 74.18(13) 52.86(23) 69.17(13)
21 Klaška Pavel DKP6500 269.32 13. 80.55(13) 50.29(22) 75.29(13) 63.19(16)
22 Zavadil Vladimír VSP6710 264.68 19. 42.88(23) 59.98(23) 47.35(29) 54.49(28) 59.98(19)
23 Novák Ivo OKP6200 261.33 6. 84.79(10) 88.73( 7) 87.81( 6)
24 Švec Karel ZVO7601 255.67 7. 84.15( 7) 84.09( 7) 87.43( 7)
25 Rod Jan VSP7423 251.97 4. 92.14( 4) 79.22( 8) 80.61( 8)
26 Jiras Jiří DOR6900 248.94 20. 51.21(20) 37.08(26) 35.91(35) 58.17(24) 41.26(25) 54.72(22) 43.58(28)
27 Jandera Tomáš SOB7300 242.92 5. 68.74(18) 84.06( 8) 90.12( 5)
28 Straka Lukáš SLA7002 229.53 6. 90.16( 6) 64.40(19) 74.97(11)
29 Vaculovič Radim DOR7505 210.56 9. 58.27(23) 79.70( 9) 72.59(12)
30 Střelba Ondřej PGP7510 207.78 5. 91.39( 5) 66.80(19) 49.59(24)
31 Pračka Tomáš RIC7302 204.63 8. 40.93( P) 83.31(10) 80.39( 8)
32 Tihon Jaroslav TAP6102 203.23 11. 70.33(11) 47.07(28) 35.47(27) 40.52(30) 9.84(40)
33 Snížek Jan DKP7600 200.40 20. 49.92(30) 50.39(22) 56.94(20) 43.15(30)
34 Kučera Jan VSP7302 190.29 2. 89.62( 7) 100.67( 2)
35 Krejčí Ladislav ROU7301 189.90 25. 25.60(26) 54.55(25) 31.83(37) 27.64(30) 32.39(31) 43.49(29)
36 Ptáček Jan PGP7205 178.85 15. 49.12(25) 55.54(26) 74.19(15)
37 Balej Jiří KAM7201 177.14 11. 44.63(22) 59.58(21) 72.93(11)
38 Veljačik Pavel SCP6200 166.17 9. 80.79(12) 85.38( 9)
39 Bleha Stanislav DOR7503 160.23 19. 52.15(19) 52.68(21) 55.40(22)
40 Hýbl Lukáš PGP7504 151.18 15. 79.47(16) 71.71(15)
41 Pangrác Ondřej MFP7603 149.30 4. 92.34( 4) 56.96(25)
42 Kubát Tomáš RIC7503 148.62 15. 76.29(17) 72.33(15)
43 Mička Aleš TJP7300 147.00 22. 58.80(22) 43.19(24) 45.01(27)
44 Hrstka Pavel SLA7501 143.79 21. 27.02(25) 28.30(28) 30.77(38) 57.70(21)
45 Kohl Jiří KPY6201 142.72 16. 62.19(16) 42.74(31) 37.79(32)
46 Svoboda Jiří DKP7504 140.39 9. 61.36(18) 79.03( 9)
47 Jonáš Radek ZVO6901 139.84 14. 71.27(16) 68.57(14)
48 Aster Vladimír SLA6500 129.46 18. 58.11(20) 71.35(18)
49 Tolar Jan RIC7301 129.34 29. 20.15(34) 25.87( P) 43.37(29) 39.95(32)
50 Rožek David RIC7403 127.25 2. 25.45( P)101.80( 2)
51 Uhlíř Patrik LBE7000 125.25 23. 28.21(24) 18.64(32) 25.56(34) 52.84(23)
52 Vejražka Jiří KPY7400 124.79 27. 24.56(27) 30.83(30) 19.31(29) 41.38(32) 8.71(35)
53 Kalousek Jiří DKP6901 115.51 19. 66.04(19) 49.47(25)
54 Maleček Vít PGP6801 105.28 13. 67.87(13) 37.41(26)
55 Lebeda Dušan SPC7312 104.57 1. 104.57( 1)
56 Černý Daniel TAP7200 104.12 31. 0.00(36) 24.82(31) 37.71(34) 39.16(31) 2.43(36) 0.00(44)
57 Arnošt Kamil VSP7301 103.90 1. 103.90( 1)
58 Vydra Lukáš DKP7001 101.77 21. 49.12(21) 52.65(28)
59 Špalek Ondřej DKP7602 101.53 25. 53.15(26) 48.38(25)
60 Pokorný Ondřej PGP7506 97.19 3. 97.19( 3)
61 Čermák Radek PGP6405 95.06 3. 95.06( 3)
62 Jirásek Milan VSP7403 94.19 4. 94.19( 4)
63 Nekvasil Michal DKP7501 90.09 18. 55.66(18) 34.43(29)
64 Semík Luboš KAM6201 89.92 5. 89.92( 5)
65 Šístek Daniel SCP7507 89.26 6. 89.26( 6)
66 Blažek Martin ZVO7505 88.03 9. 88.03( 9)
67 Pastuszek Jakub VSP7500 87.40 5. 87.40( 5)
68 Kabát Jan PGP6901 81.36 11. 81.36(11)
69 Gregor Radek DOR7404 80.54 26. 47.20(26) 33.34(33)
70 Prchlík Milan LOU7300 79.88 29. 0.00(33) 17.99(35) 29.06(29) 32.83(34)
71 Svatý Jakub PGP7610 77.33 23. 10.32(31) 45.99(23) 21.02(38)
72 Chum Jaroslav SLP6601 76.25 12. 76.25(12)
73 Prox Jakub RIC7406 75.39 29. 14.91(29) 13.32(37) 15.08( P) 26.46(33) 5.62(42)
74 Řehořek Jan DKP7303 72.55 16. 72.55(16)
75 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 72.34 14. 72.34(14)
76 Sanna Roberto DKP6703 70.72 28. 8.79(33) 0.00(45) 32.14(28) 29.79(32)
77 Krausz Milan FSP6700 70.70 17. 70.70(17)
78 Kurfürst Pavel FSP7400 68.06 15. 68.06(15)
79 Matoušek Petr EKP7503 56.68 24. 56.68(24)
80 Fanta Miroslav EKP5800 55.22 27. 55.22(27)
81 Jirous Jiří TAP7201 54.49 28. 54.49(28)
82 Zápotocký Luboš SLA7500 53.32 30. 11.12(30) 7.96(30) 34.24(36) 0.00(44)
83 Swart Jan DKL7001 51.76 32. 10.35( P) 16.89(36) 24.52(32)
84 Leinweber Ctirad FSP7401 46.39 32. 9.13(32) 23.97(33) 13.29(39)
85 Španěl Ondřej DOR7100 45.41 30. 45.41(30)
86 Sliva Jan SCP7300 44.18 27. 44.18(27)
87 Mařík Karel FSP7200 42.00 31. 42.00(31)
88 Buk Jiří ROU6901 39.21 33. 38.65(33) 0.56(39) 0.00(37)
89 Chmelař Bohumil PGP7204 36.13 31. 26.63(31) 9.50(41)
90 Foršt Jakub DOR7501 33.92 27. 33.92(27)
91 Chramosta Tomáš KAM7601 29.21 36. 29.21(36)
92 Beran Jaroslav SLA7601 27.59 32. 0.00(32) 27.59(39)
93 Špičák Aleš DKP5500 26.30 37. 26.30(37)
94 Balga Jiří DKP7302 21.72 34. 21.72(34)
95 Zavadil Pavel KAM6401 21.45 35. 21.45(35)
96 Sedláček Jaroslav ROZ6801 15.99 28. 15.66(28) 0.00(34) 0.33(31) 0.00(40) 0.00(38)
97 Müller Jan HCE6800 10.03 35. 0.00(35) 10.03(36) 0.00(47)
98 Lazar Jindřich RIC7504 7.06 38. 5.65(38) 1.41( P)
99 Kraml Martin ZVO7102 1.73 37. 1.73(37)

H55 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Přibík Jan PGP6301 491.36 1. 98.45( 2) 97.15( 4) 91.97( 3)101.49( 1)102.30( 1) 64.96( 9) 84.07( 6)
2 Minchev Ivan MFP5700 483.99 1. 110.23( 1) 82.28( 7) 86.03(12) 78.21(15) 91.19( 3)114.26( 1)
3 Hošek Ladislav SCP6001 444.03 3. 92.38( 5) 60.23(21) 83.45( 5) 95.09( 4) 98.15( 3) 62.15(12) 74.96(10)
4 Procházka Antonín DCE5500 436.28 1. 102.16( 1) 85.75(11) 90.36( 7) 78.72( 4) 79.29( 8)
5 Strejc Jaroslav ZVO6101 433.44 3. 87.37( 6) 84.62(13) 98.36( 3) 76.03( 5) 87.06( 5)
6 Beneš Jan DKL6600 400.55 5. 74.76( 6) 67.04(15) 46.58(24) 80.11( P) 88.12(10) 90.52( 5) 45.58(19)
7 Koč Zdeněk MKP4700 395.84 9. 83.13(11) 70.75(11) 92.29( 9) 84.40(10) 65.27(14)
8 Kohl Jiří KPY6201 394.49 9. 81.63(12) 87.77(10) 87.08( 9) 59.61(13) 78.40( 9)
9 Nentvich Lubomír DOR5800 394.12 3. 91.79( 3) 79.00(15) 75.84(10) 68.68(18) 78.81(14) 63.93(10) 56.48(17)
10 Buriánek Jaromír SCP4700 393.26 5. 84.34(10) 76.05( 9) 94.52( 5) 82.01(13) 56.34(18)
11 Jun Drahomír KNC5501 387.18 5. 74.90( 5) 86.37( 9) 87.94( 9) 70.15(17) 67.82(12)
12 Votava Petr KNC6602 383.78 6. 64.06( 9) 72.26(13) 64.03(20) 92.95( 7) 90.48( 6)
13 Kudrnáč Martin HCE5901 339.36 10. 62.43(10) 59.59(16) 67.60(19) 55.69(15) 76.36(15) 73.38(16) 50.48(14) 56.56(16)
14 Hořínek Jaroslav VSP5000 300.66 1. 109.76( 1) 98.74( 3) 92.16( 5)
15 Pavlů Jaroslav DCE6100 288.57 14. 68.13(14) 59.57(14) 73.23(16) 47.11(15) 40.53(20)
16 Pasničenko Viktor PGP6004 280.00 2. 99.10( 2) 84.37(14) 96.53( 2)
17 Cincibus Pavel FSP6605 266.72 2. 94.77( 2) 92.16( 4) 79.79( 7)
18 Kavka Jiří SCP5900 266.09 4. 86.99( 8) 89.07( 7) 90.03( 4)
19 Betlach Miroslav DKP6300 263.89 4. 83.42( 6) 93.00( 6) 87.47( 4)
20 Petrilák Miroslav DOR6600 247.21 12. 47.58(12) 46.19(25) 49.74(17) 45.59(21) 58.11(18) 19.22(17) 0.00(22)
21 Tichovský Martin PGP6100 217.46 1. 113.26( 1) 104.20( 2)
22 Buk Miloslav ROU6202 216.79 11. 48.18(11) 18.26(18) 50.71(16) 61.47(19) 14.09(18) 38.17(21)
23 Zavadil Pavel KAM6401 203.59 7. 65.39(12) 70.43( 7) 67.77(13)
24 Kettner Pavel HCE5900 190.12 2. 90.57( 6) 99.55( 2)
25 Šimek Tomáš FSP6304 181.63 3. 92.42( 4) 89.21( 3)
26 Kopečný Mojmír TAP6402 180.72 8. 88.19( 8) 92.53( 8)
27 Kožina Petr PGP6000 166.31 3. 93.78( 3) 72.53( 6)
28 Kořistka Libor EKP6300 159.11 2. 95.99( 2) 63.12(11)
29 Hejtmánek Vladimír TAP5802 157.50 8. 77.78(16) 79.72( 8)
30 Pliska Miloš PGP6304 154.62 8. 85.38(12) 69.24( 8)
31 Hurta Vladimír PGP6305 135.80 8. 67.92( 8) 67.88(18)
32 Valter Petr KBP4500 134.80 7. 87.14( 7) 47.66(23)
33 Hájek Tomáš ZVO6401 128.82 11. 45.30(13) 83.52(11)
34 Forst Libor MFP6301 128.03 11. 57.93(22) 70.10(11)
35 Novák Ivo OKP6200 104.61 1. 104.61( 1)
36 Hric Jan MFP6300 102.77 15. 43.48(16) 59.29(15)
37 Aschermann David KAM6500 100.16 2. 100.16( 2)
38 Hlubuček Tomáš KAM6603 95.11 20. 52.94(20) 42.17(20)
39 Špičák Aleš DKP5500 88.56 8. 88.56( 8)
40 Mack Tomáš KAM6601 87.17 11. 87.17(11)
41 Fanta Miroslav EKP5800 86.95 4. 86.95( 4)
42 Reichl Michal MKP6402 84.70 13. 84.70(13)
43 Slavík Viktor PGP6300 82.33 12. 82.33(12)
44 Šimek Miroslav LME6300 80.87 14. 80.87(14)
45 Píchal Jan