Logo

Výsledky závodu: Veřejný závod u OM sprintových štafet

Datum:
24.10.2021
Místo konání:
Praha - Kobylisy
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Kobyliská střelnice
Ředitel závodu:
Valach Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Hošek Radim - R1
Stavitel tratí:
Vlášek Jakub - R2
Protokol:
Závod proběhl bez komplikací
Kategorie:
T2     T4    

T2 2.13 km, 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rypáčková Dana SPC7951 SPORTICUS team 17:30
2. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 18:31 + 1:01
3. Novák Adam DLP0901 OOB TJ Dukla Praha 18:52 + 1:22
4. Kvasnička Tomáš MKP0801 SK GORDIC Praha Kačerov 21:51 + 4:21
5. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 22:27 + 4:57
6. Bednářová Štěpánka TAP0862 KOB Tretra Praha 28:24 + 10:54
7. Burgr Adam MKP1100 SK GORDIC Praha Kačerov 29:37 + 12:07
8. Chadimová Julie KPY0751 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:48 + 16:18
9. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 34:32 + 17:02
10. Janda Vít 0050001 39:11 + 21:41
Smolková Romana DISK
Öner Eda VSP1154 USK Praha DISK
Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
Zemánek Štěpán MKP1201 SK GORDIC Praha Kačerov DISK

T4 3.53 km, 29 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 19:54
2. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:03 + 0:09
3. Bohatý Jan UVP0400 Slovan Praha 21:12 + 1:18
4. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:43 + 2:49
5. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 24:01 + 4:07
6. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 24:20 + 4:26
7. Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orienteering 24:22 + 4:28
8. Švarc Tomáš 25:11 + 5:17
9. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 26:13 + 6:19
10. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 26:29 + 6:35
11. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 27:20 + 7:26
12. Domínová Marie EKP9262 VŠTJ Ekonom Praha 29:18 + 9:24
13. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 30:17 + 10:23
14. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 30:45 + 10:51
15. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 31:11 + 11:17
16. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:25 + 14:31
17. Janda Martin 0050002 36:13 + 16:19
18. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 37:02 + 17:08
19. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 38:09 + 18:15
20. Hubálek Tomáš 0020001 40:13 + 20:19
21. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 40:51 + 20:57
22. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 42:25 + 22:31
23. Kápičková Michaela FSP9550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:43 + 24:49
24. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:53 + 47:59
Havelík Jaroslav PVP9000 VSK Přírodní vědy Praha DISK
Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha DISK