Logo

Výsledky závodu: Veteraniáda ČR na klasické trati. oblastní žebříček

Klubové výsledky : TRI (15)

Datum:
25.06.2022
Místo konání:
Horní Město - penzion Chata Na Mlýně
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
1 : 10 000, 1 : 7 500, E = 5 m
Ředitel závodu:
Tomášek Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Skyvová Kristýna - R2
Stavitel tratí:
Skyva Petr - R1
Kategorie:
D12C     D18C     D21C     D45     D55     H14C     H16C     H21C     H35     H40     H60    
Nahrávám data...

D12C 1.60 km, 55 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Urbanczyková Nela TRI1150 C TJ TŽ Třinec 48:05 + 30:35

D18C 5.30 km, 250 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 77:06 + 13:04

D21C 7.10 km, 310 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5958

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
4. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 116:02 + 42:20 4473

D45 5.00 km, 220 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 59:48 + 8:16
21. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 73:06 + 21:34

D55 4.30 km, 160 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 79:22 + 31:55
18. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 79:35 + 32:08

H14C 3.10 km, 95 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 37:32 + 14:44

H16C 6.40 km, 260 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
MS Kolarczyk Kamil TRI7402 C TJ TŽ Třinec DISK

H21C 9.10 km, 370 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8257

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
11. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 102:02 + 25:00 5785
Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec DISK 0

H35 8.30 km, 340 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
18. Czudek Tomasz TRI8600 C TJ TŽ Třinec 109:28 + 34:54

H40 7.20 km, 310 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
20. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 90:17 + 36:07

H60 4.60 km, 110 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 56:21 + 14:31
18. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 60:03 + 18:13