Logo

Výsledky závodu: Liga Vysočiny podzim 2021 - stav po 9 závodech

Datum:
01.09.2021
Pořadatel:
VYS - Oblast Vysočina
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-1111.09.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu CTB Ano Ano
2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček JHB Ano Ano
2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček STA Ano Ano
2021-10-0303.10.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati SJH Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček SJI Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček TTR Ano Ano
2021-10-3030.10.2021 Oblastní žebříček RUZ Ano Ano
2021-10-3030.10.2021 Mistrovství oblasti v nočním OB STA Ano Ano
2021-11-0606.11.2021 Oblastní žebříček SHK Ano Ano
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70    

D10N (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Krejsová Markéta CHT1351 683.16 1. 120.72( 4)168.54( 3) 193.90( 2) 200.00( 1)
2 Jelínková Anna SJH1252 672.73 1. 139.51( 3)200.00( 1)138.84( 3)194.38( 2)
3 Lauermanová Eva SJI1353 600.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)
4 Nevrklová Adéla RUZ1252 580.44 1. 200.00( 1)185.48( 2)194.96( 2)
5 Buršíková Eliška SJI1450 400.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1)
6 Brychtová Lucie JHB1352 333.19 2. 175.00( 2) 158.19( 4)
7 Polednová Dominika RUZ1350 150.10 2. 150.10( 2)

D10 (započteno závodů:6)

D12 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Komárková Radka SJH1151 B 1223.13 1. 201.98( 1)214.19( 1)201.44( 2)200.85( 2)204.67( 2)184.12( 4) 200.00( 1)191.28( 2)
2 Havlíčková Hana CHT1153 B 1182.65 1. 189.79( 6)197.04( 4)199.38( 2)138.02(10) 193.07( 3)188.33( 3) 203.37( 1) 200.00( 1)
3 Vítková Eva CHT1053 B 1097.36 1. 105.99(11) 200.44( 2)186.43( 3)157.30( 7)206.08( 1) 175.80( 7) 171.31( 3)
4 Lubasová Aneta STA0953 B 1090.60 1. 207.64( 1)176.58( 9)186.05( 4)193.09( 4)152.55( 5) 174.69( 3)
5 Korecká Eva CHT1054 B 1086.21 4. 190.04( 5)190.48( 6)171.65( 7)180.30( 5)178.28( 4) 175.46( 8)
6 Slavíková Bára CHT0951 1034.56 3. 192.02( 4)169.73(10)185.44( 5)143.71( 9) 150.16( 5)193.50( 3)
7 Drápová Justýna OSN0990 923.38 1. 170.70( 7)194.80( 5) 201.80( 1) 177.59( 6)178.49( 2)
8 Kubešová Kristýna RUZ1050 884.06 5. 152.98( 9)132.42(12)157.71(10)116.33(12)111.26( 6) 140.93( 6)183.69( 5)
9 Pobudová Marie SJH1050 836.21 3. 165.12( 8)197.58( 3)184.22( 6)131.38(11) 157.91( 4)
10 Čápová Denisa STA0952 655.70 6. 145.41(10)179.24( 8)163.73( 8)167.32( 6)
11 Dvořáčková Eva OSN1050 624.82 2. 197.11( 2)122.76(13)159.73( 9)145.22( 8)
12 Nováková Anna Marie CTB0951 606.88 1. 196.76( 3) 206.99( 1)203.13( 2)
13 Beranová Marie SJH0951 357.02 3. 195.25( 3)161.77(11)
14 Šimotová Elen STA0954 288.66 4. 142.33(11) 146.33( 4)
15 Vaníčková Nikola STA1051 189.49 7. 189.49( 7)
16 Lubasová Nela STA1152 131.81 5. 131.81( 5)

D14 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Kellerová Alice CHT0852 B 1223.91 1. 196.45( 5) 209.27( 1)197.45( 3)170.24( 6) 207.22( 1)201.85( 2)203.32( 1) 204.80( 1)
2 Kamenická Tereza Ester OSN0888 B 1196.32 1. 199.91( 2)185.18( 4) 204.87( 1)178.88( 5) 196.92( 2)203.09( 1)192.26( 4)199.27( 2)191.72( 3)
3 Plachá Nora STA0851 B 1176.72 1. 192.05( 7)177.85( 7) 188.24( 4) 190.63( 3)189.54( 5) 201.02( 2)200.00( 1)203.48( 2)
4 Kopencová Anna SJH0752 B 1138.71 3. 191.94( 3)179.72( 5)180.47( 4)195.86( 3)195.06( 3)195.66( 3)
5 Komárková Zbyňka SJH0751 B 954.62 3. 181.65( 8)128.74(11) 134.95(10)159.57( 7)146.99( 9)166.58( 6)126.42( 7) 128.65( 3) 164.88( 7)
6 Paulová Barbora CTB0753 B 914.00 1. 200.58( 1)181.42( 6)172.71( 6) 172.16( 6) 187.13( 6)
7 Škapová Markéta CHT0752 782.65 2. 197.91( 4)198.79( 2) 194.28( 4) 191.67( 4)
8 Zoulíková Vendula CHT0753 640.19 8. 177.12(10)172.83( 8)149.01( 8)141.23( 9)
9 Běloušková Kateřina CTB0752 586.89 2. 195.51( 6) 197.68( 2)193.70( 2)
10 Janíčková Jolana OSN0777 501.01 5. 156.21( 7) 170.46( 7)174.34( 5)
11 Charouzová Eliška CHT0851 497.83 6. 181.25( 9)165.43( 9) 151.15( 6)
12 Zamrazilová Tereza SJI0755 446.20 4. 103.07(11) 188.23( 4) 154.90( 8)
13 Nováková Anna Marie CTB0951 389.63 3. 199.51( 3) 190.12( 5)
14 Dosbabová Veronika TTR0851 353.44 7. 102.32(12)141.82( 7)109.30( 9)
15 Komínová Vendula RUZ0751 352.08 8. 0.00(13)165.07( 8) 77.26( 9)109.75( 8)
16 Nešporová Terezie TTR0852 344.37 10. 74.37(11)150.69(10) 119.31(10)
17 Honzáková Nelka JHB0851 321.00 10. 98.34(12) 129.89(10) 92.77(10)
18 Potužníková Adéla SJH0754 319.61 5. 147.13( 8) 172.48( 5)
19 Dvořáčková Jana OSN0757 228.72 9. 144.39( 9) 84.33(12)
20 Oranyová Sylva SJI0751 215.67 1. 215.67( 1)
21 Baďurová Eliška PZR0752 184.17 5. 184.17( 5)
22 Jelínková Michaela CTB0851 127.90 11. 127.90(11)
23 Kroupa Hana TTR0853 103.54 8. 103.54( 8)

D16 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Benešová Michaela SJH0651 B 575.18 1. 100.00( 1)100.00( 1) 56.37( 3) 95.86( P)100.00( 1) 83.23( 2) 96.09( 2) 67.21( 3)
2 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B 500.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
3 Veselá Tereza CHT0552 397.98 2. 94.95( 3) 92.03( 3) 65.85( 2) 74.14( 3) 71.01( 2)
4 Wacková Anna SJI0653 331.26 2. 98.44( 2) 95.30( 2) 82.31( 2) 55.21( P)
5 Paulová Pavlína CTB0551 226.85 3. 83.39( 4) 51.26( 4) 64.17( 3) 28.03( 4)
6 Honzáková Lenka JHB0551 153.77 2. 25.63( P) 73.09( 2) 55.05( 4)
7 Mácová Amálie SJI0650 43.09 3. 7.18( P) 35.91( 3)

D18 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Kropáčková Vendula CHT0353 B 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Nešporová Marie TTR0351 263.54 1. 83.05( 2) 36.57( 2) 100.00( 1) 43.92( P)

D21C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Novotná Jitka SJH0454 493.74 1. 91.53( 2) 82.29( P)118.63( 1)105.78( 1) 95.51( 2)
2 Blažková Kateřina SJH0252 470.80 1. 105.08( 1)104.83( 1) 87.04( 3) 78.47( P) 95.38( 3)
3 Foltýnová Eva SJI0051 450.24 2. 95.14( 3) 77.15( 3) 75.04( P) 68.85( 6) 56.83( 4) 77.23( 2)
4 Kinštová Tereza SJH0251 386.41 3. 96.98( 3) 72.81( 4) 64.40( P) 75.86( 5) 76.36( 3)
5 Gregorová Kamila CTB8151 377.45 1. 62.91( P) 100.00( 1)114.54( 1) 100.00( 1)
6 Chudíková Barbora SJI7850 349.56 2. 94.28( 4) 98.18( 2) 58.26( P) 98.84( 2)
7 Parkanová Veronika SJH9751 313.40 3. 68.81( 8) 53.96( 5) 52.23( P) 88.79( 3) 49.61( 5)
8 Benešová Jana CTB9452 249.97 1. 41.66( P) 108.31( 2) 100.00( 1)
9 Kašparová Lucie CHT9652 229.06 2. 99.77( 2) 59.52( 5) 69.77( 3)
10 Korecká Lenka CHT8053 183.58 2. 91.00( 5) 92.58( 2)
11 Vacková Anna SJI9854 159.66 4. 68.18( 4) 26.61( P) 64.87( 7)
12 Míková Michaela SJH8251 157.98 4. 68.33( 9) 0.00( 6) 26.33( P) 63.32( 4)
13 Jelínková Adéla LPU0254 148.61 4. 86.40( 4) 62.21( 4)
14 Petráčková Kristýna SJI9851 117.86 6. 49.74( 6) 19.64( P) 48.48( 8)
15 Hojná Eliška SJH0052 107.26 4. 89.38( 4) 17.88( P)
16 Nechutová Aneta SJI9950 97.04 6. 80.87( 6) 16.17( P)
17 Nesrovnalová Iveta JHB8952 89.75 7. 74.79( 7) 14.96( P)
18 Kratochvílová Stanislava CHT8751 61.67 5. 61.67( 5)
19 Rosecká Alena PZR5654 56.23 5. 56.23( 5)
20 Binková Jana CHT8651 21.50 6. 0.00( 7) 21.50( 6) 0.00( 9)
21 Vacková Anna CHT0051 9.62 5. 9.62( 5)

D21D (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Bartáková Petra SJI8151 557.56 1. 100.00( 1) 54.61( 3) 93.04( 3) 81.19( 2) 92.93( P)100.00( 1) 90.40( 3)
2 Novotná Petra SJI8350 409.91 1. 67.50( 4) 61.12( 2) 53.67( 3) 68.32( P) 44.45( 2) 59.30( 5) 100.00( 1)
3 Zdobinská Lucie JHB9160 233.57 1. 38.93( P) 94.64( 2)100.00( 1)
4 Pařízková Kateřina PZR7951 128.29 4. 53.27( 4) 75.02( 4)
5 Nechutová Aneta SJI9950 120.00 1. 100.00( 1) 20.00( P)
5 Foltýnová Eva SJI0051 120.00 1. 100.00( 1) 20.00( P)
7 Vacková Anna SJI9854 118.56 2. 19.76( P) 98.80( 2)
8 Vaníčková Alena STA8651 112.33 3. 67.95( 3) 12.28( 5) 16.05( P) 16.05( P)
9 Kašparová Lucie CHT9652 100.00 1. 100.00( 1)
10 Kellerová Lenka CHT8054 97.03 2. 77.05( 2) 19.98( 4)
11 Drábková Eliška TTR0151 70.98 4. 59.15( 4) 11.83( P)
12 Korberová Lenka JHB8452 49.94 5. 8.32( P) 41.62( 5)

D35 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Šťastná Lenka CTB8351 613.50 1. 102.25( P)103.28( 1)103.34( 1) 106.91( 1) 95.64( 3) 102.08( 1)
2 Kamenická Lenka OSN6955 593.98 1. 92.22( 7)100.68( 2) 87.12( 6) 103.35( 1) 96.54( 2)101.19( 1) 100.00( 1)
3 Potužníková Eva SJH7652 518.38 4. 97.34( 4) 84.14( 4) 70.39(11) 86.40( P) 81.08( 6) 82.42( 5) 87.00( 5)
4 Klusáčková Lenka CTB8051 464.16 5. 77.36( P) 74.45( 6) 71.65(10) 52.60( 9) 81.92( 5) 75.95( 6) 64.61( 8) 82.83( 5)
5 Kinštová Dominka SJH8051 388.22 4. 63.65( 8) 90.71( 4) 64.70( P) 91.94( 4) 77.22( 7)
6 Korecká Lenka CHT8053 385.68 2. 96.04( 3) 98.41( 2) 98.09( 3) 93.14( 4)
7 Kubešová Eva RUZ8151 380.63 6. 78.29(10) 46.38(11) 53.14(15) 72.51( 6) 53.76( 9) 59.49(10) 63.44( P)
8 Polednová Hana RUZ8051 354.38 2. 98.24( 3) 96.54( 2)100.54( 2) 59.06( P)
9 Forstová Veronika PZR8181 353.86 6. 93.47( 6) 40.68(13) 77.35( 9) 0.00(12) 60.20( 9) 82.16( 6)
10 Dvořáčková Jana OSN7850 329.02 5. 95.45( 5) 73.57( 7) 79.56( 8) 80.44( 5)
11 Nechanická Daniela OSN7557 289.36 1. 104.16( 1) 98.55( 2) 86.65( 6)
12 Krejsová Martina CHT8152 252.43 8. 85.03( 8) 44.81(12) 60.70(13) 61.89( 8)
13 Martincová Kristýna CHT8551 243.21 4. 88.70( 5) 84.37( 4) 70.14( 8)
14 Vacková Petra CHT7852 235.41 9. 82.34( 9) 22.64(14) 60.67(14) 36.53(10) 33.23(10)
15 Honzáková Jana JHB7753 229.08 2. 38.18( P) 94.86( 4) 96.04( 2)
16 Paulíčková Renata SJI8057 218.62 3. 83.91( 5) 36.44( P) 98.27( 3)
17 Vítková Lenka SJI7852 215.99 3. 82.91( 7) 36.00( P) 97.08( 3)
18 Beranová Jana SJH7851 187.25 3. 97.87( 3) 58.17( 9) 31.21( P)
19 Hofhanzlová Hana RUZ7951 175.33 7. 73.45( 7) 72.66( 7) 29.22( P)
20 Pařízková Kateřina PZR7951 151.24 4. 0.00(15) 64.40( 8) 86.84( 4)
21 Chudíková Barbora SJI7850 129.97 1. 21.66( P) 108.31( 1)
22 Bartáková Petra SJI8151 121.02 2. 20.17( P) 100.85( 2)
23 Blažková Alena SJI7951 117.55 2. 97.96( 2) 19.59( P)
24 Sobotková Lenka TTR8151 81.37 7. 67.81( 7) 13.56( P)
25 Paulová Hana CTB7851 78.38 12. 13.06( P) 65.32(12)
26 Gregorová Lenka SJH7853 73.66 9. 12.28( P) 61.38( 9)
27 Zoulíková Iveta CHT8052 51.82 10. 51.82(10)
28 Nevrklová Martina RUZ8053 45.31 11. 3.14(11) 34.62(11) 7.55( P)
29 Běloušková Ilona CTB8053 43.34 7. 7.22( P) 0.00(16) 0.00(17) 0.00(13) 17.17(12) 0.00(11) 18.95( 7)
30 Binková Jana CHT8651 22.69 10. 7.06(16) 15.63(11) 0.00(10)

D45 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Benešová Iva SJH7051 645.56 1. 109.71( 1)112.07( 1)103.94( 1)107.59( P)103.38( 1)108.87( 1) 97.42( 2) 96.07( 2)
2 Nešporová Marie TTR7251 550.52 2. 84.88( 4)100.00( 2) 95.33( 3) 89.89( 4) 91.75( P) 74.82( 5) 88.67( 4)
3 Voborníková Eva CTB6851 539.28 2. 89.88( P) 26.02(11) 76.66( 5)100.37( 2) 98.84( 2) 64.11( 6) 82.48( 4) 91.05( 3)
4 Rosecká Alena PZR5654 496.48 1. 96.94( 3)104.31( 1) 97.79( 3)104.95( 2) 92.49( 3)
5 Cíchová Pavlína TTR7452 465.02 5. 83.27( 5) 49.69( 7) 63.28( 8) 86.73( 5) 85.11( 7) 77.50( P) 69.13( 6) 45.83( 6)
6 Nechutová Alena PZR6969 412.43 4. 66.61( 9) 64.83( 4) 59.46( 8) 80.53( 8) 78.01( 5) 62.99( 5)
7 Kučerová Vladimíra CHT6460 368.59 3. 93.16( 3) 53.13( 5) 72.48( 6) 87.62( 6) 62.20( 7)
8 Blažková Markéta SJH7550 353.03 6. 79.83( 6) 49.01( 8) 69.18( 7) 58.84( P) 45.60(12) 50.57( 7) 45.51( 9)
9 Janíčková Jitka OSN7356 260.64 3. 86.17( 6) 88.29( 5) 86.18( 3)
10 Fencíková Vladislava JHB6553 250.20 4. 41.70( P) 51.44( 9) 76.06( 9) 81.00( 4)
11 Hrstková Dana SJI6051 230.81 2. 99.12( 2) 93.22( 4) 38.47( P)
12 Tichá Jana SJH6451 225.52 1. 87.93( 3) 37.59( P) 100.00( 1)
13 Kamenická Lenka OSN6955 222.97 1. 110.09( 1) 112.88( 1)
14 Rachůnková Markéta SJI7150 217.21 6. 71.34( 8) 51.58( 6) 58.09( 9) 36.20( P)
15 Vítovcová Radana STA7651 161.29 7. 79.51( 7) 35.70(10) 23.04( P) 23.04( P)
16 Juračková Jana CHT6052 151.37 4. 84.29( 4) 67.08( 7)
17 Palátová Lenka TTR7551 124.46 9. 57.69(10) 46.03( 9) 20.74( P)
18 Marečková Kateřina OSN7550 97.13 2. 97.13( 2)
19 Suková Renata PZR7352 86.70 8. 51.29(11) 35.41( 8)
20 Řezníčková Hana CHT6051 83.21 9. 54.47(10) 28.74( 9)
21 Foltýnová Lenka SJI6751 82.13 10. 37.59(11) 5.43(12) 25.42(10) 13.69( P)
22 Plachá Radka STA7551 66.86 8. 9.55( P) 47.76( 8) 9.55( P)
23 Pittnerová Lenka RUZ7150 23.36 13. 19.47(13) 3.89( P)

D55 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Jansová Alena CHT5852 476.92 1. 56.61( 2) 20.31( 3)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Klusáčková Jitka TTR6152 265.57 1. 43.59( 2) 77.72( 3) 44.26( P)100.00( 1)
3 Rosecká Alena PZR5654 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
4 Hronová Iva RUZ6450 119.24 2. 99.37( 2) 19.87( P)
5 Syslová Iva TTR6151 115.32 2. 19.22( P) 96.10( 2)
6 Fencíková Vladislava JHB6553 113.75 2. 18.96( P) 94.79( 2)

D65 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Křížová Zdenka PZR5051 600.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Orálková Libuše TTR5351 347.12 1. 95.51( 2)100.00( 1) 57.85( P) 93.76( 2)
3 Podhorská Věra SJI5252 163.51 2. 36.07( 2) 47.09( 3) 27.25( P) 37.10( 2) 16.00( 2)

H10N (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Šťastný Vilém CTB1301 1204.11 1. 200.00( 1)216.31( 1)199.34( 2) 200.00( 1) 188.46( 2) 200.00( 1)
2 Prošek Filip SJI1401 1160.64 1. 181.70( 3)195.39( 2)200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1)183.55( 3) 176.41( 2)
3 Věžník Roman TTR1111 1088.74 1. 157.36( 4)188.30( 3) 174.86( 2)180.18( 2)188.04( 2)200.00( 1)
4 Uchytil Ivo PZR1201 355.29 2. 182.45( 2)172.84( 4)
5 Korecký Radan CHT1401 244.53 4. 117.54( 6) 126.99( 4)
6 Krätzer Vojtěch STA1203 161.47 5. 161.47( 5)
7 Dočkal Prokop SJI1201 135.11 3. 135.11( 3)
8 Vacek Jan CHT1201 130.20 3. 130.20( 3)

H10 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Šťastný Antonín CTB1101 1234.43 1. 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1) 227.74( 1)200.00( 1)206.69( 2)
2 Běloušek Matěj CTB1202 1117.20 2. 175.40( 2)193.03( 2)160.28( 3) 175.26( 3)194.85( 2) 179.30( 4) 199.36( 2)
3 Forst Matouš PZR1100 1086.23 1. 168.34( 3)164.17( 3)165.94( 2)204.50( 2) 60.10( 6) 183.28( 3) 200.00( 1)
4 Novák Tobiáš CTB1103 624.84 1. 220.24( 1) 194.57( 2)210.03( 1)
5 Martinec Eduard CHT1202 542.17 4. 55.00( 4)144.55( 4)174.88( 4) 167.74( 5)
6 Rychtárik Jáchym SJH1201 322.50 3. 87.20( 5) 109.03( 3)126.27( 6)
7 Uchytil Ivo PZR1201 259.28 5. 158.51( 5) 100.77( 7)
8 Holzäpfel Jan STA1202 198.45 3. 21.04( 5) 177.41( 3)
9 Kříž Jan TTR1201 97.96 4. 97.96( 4)
10 Prantl Tomáš SJH1105 69.03 6. 69.03( 6)

H12 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Míchal Jakub SJH1001 B 1217.29 1. 201.51( 2)198.10( 2)202.34( 2)198.04( 3)217.30( 1)200.00( 1)195.68( 3)
2 Klusáček Mikuláš CTB0902 B 1178.49 1. 183.07( 4)197.01( 3)203.51( 1)199.08( 2)196.29( 2) 199.53( 2)
3 Dokulil Jiří PZR0905 B 1043.16 4. 175.76( 4)172.66( 4)150.72( 6)181.05( 5)193.39( 5)169.58( 4)
4 Jirků Ondřej SJI0904 B 1029.37 3. 171.03( 6)146.43( 7) 132.13( 9) 194.15( 3)162.74( 6)173.52( 7) 181.50( 4)
5 Černý Petr SJI0905 B 945.25 2. 172.25( 5)132.41( 8) 159.53(10)161.92( 7)128.67(10)190.47( 2) 68.66( 9)
6 Prášil Šimon TTR0901 B 867.68 4. 163.47( 5)193.52( 4)163.80( 8) 176.70( 6) 170.19( 6)
7 Prášil Adam SJI0901 B 829.15 1. 204.50( 1)208.31( 1)211.45( 1)204.89( 1)
8 Škapa Jan CHT0901 811.80 6. 156.13( 7)155.57( 6) 185.20( 6) 166.86( 9) 148.04( 7)
9 Wierer Antonín STA0901 694.25 3. 153.15( 8)130.47( 9)147.90( 7) 92.89(12) 169.84( 3)
10 Češík František CHT0902 645.04 3. 152.28( 9) 183.53( 7) 186.41( 3) 122.82( 8)
11 Kopenec Šimon SJH1002 634.13 4. 160.05( 8)133.78(11)155.01( 8)185.29( 4)
12 Novák Tobiáš CTB1103 597.23 1. 194.68( 3)197.76( 2) 204.79( 1)
13 Rychtárik Tadeáš SJH0901 510.44 5. 174.20( 6) 165.51( 5)170.73( 8)
14 Dočkal Matouš SJI0900 435.31 5. 131.56( 9) 125.37( 9)178.38( 5)
15 Hofhanzl Antonín RUZ0902 394.75 2. 200.82( 2)193.93( 3)
16 Blažek Vojtěch SJH1003 389.92 1. 187.04( 3) 202.88( 1)
17 Beran Antonín SJH1101 340.71 5. 167.35( 5) 173.36( 7)
18 Broum Matěj PZR1002 295.49 8. 134.04( 8) 161.45( 9)
19 Růžička Tomáš SJI0907 262.24 4. 68.59(10) 193.65( 4)
20 Šťastný Antonín CTB1101 179.31 5. 179.31( 5)
21 Fraj David RUZ0900 124.42 10. 124.42(10)
22 Svoboda Jan CHT1002 85.54 13. 85.54(13)
23 Tulis Václav SJI1003 64.97 11. 64.97(14) 0.00(11)
24 Bílek František STA1001 59.07 10. 59.07(10)
25 Vinopal Vojtěch PZR0901 53.11 11. 53.11(11)
26 Libra Matyáš PZR0900 33.71 10. 33.71(10)

H14 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Parkan Tomáš SJH0803 B 1217.47 1. 195.58( 4)189.90( 4) 207.68( 1)215.99( 1)202.34( 1) 195.88( 3) 200.00( 1)
2 Knap Jakub PZR0701 B 1191.69 1. 196.46( 3)192.82( 3)202.25( 2) 200.16( 2)200.00( 1)200.00( 1)
3 Vítek Vojtěch CHT0801 B 997.39 2. 164.31( 7) 138.23( 5)192.08( 2)182.31( 7)130.40( 4)190.06( 4)
4 Jelínek Vít SJH0804 B 922.73 3. 182.01( 5)163.03( 6)190.07( 3)191.94( 3)195.68( 5)
5 Wierer Jan STA0701 B 685.38 1. 164.31( 7) 181.48( 4) 139.59(11) 200.00( 1)
6 Venhoda Lukáš SJI0801 509.18 3. 158.98( 5)188.42( 6)161.78( 3)
7 Škaryd Vojtěch CTB0703 418.88 6. 171.09( 6) 93.07( 7) 154.72( 9)
8 Prášil Jakub SJI0702 407.08 1. 202.80( 1)204.28( 1)
9 Blažek Cyril SJH0701 403.65 2. 200.74( 2)202.91( 2)
10 Prášil Adam SJI0901 393.96 2. 197.50( 3) 196.46( 2)
11 Dvořáček Jan TTR0701 389.08 6. 131.27(10) 124.57( 6) 133.24(12)
12 Růžička Vojtěch SJI0704 368.97 4. 172.02( 5) 196.95( 4)
13 Hudec David SJI0806 347.40 3. 127.07(13)112.93( 5) 107.40( 3)
14 Těthal Josef SJH0805 347.29 4. 176.60( 4)170.69( 8)
15 Šimon Eduard PZR0800 275.77 6. 134.96( 9) 23.32( 9) 117.49( 6)
16 Debef Alan SJI0809 210.41 7. 60.53( 7)149.88(10)
17 Hofhanzl Antonín RUZ0902 174.14 2. 174.14( 2)
18 Přibyl Daniel OSN0808 118.46 2. 118.46( 2)
19 Šidlák Dominik JHB0801 65.23 8. 65.23( 8) 0.00(14)

H16 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Venhauer Vojtěch SJI0505 B 569.60 1. 101.51( 1) 87.24( 4) 76.63( 2) 96.83( 2) 94.93( P) 61.43( 7) 91.23( 4) 97.86( 3)
2 Potužník Viktor SJH0504 B 518.36 1. 97.47( 3) 87.56( 3) 86.39( P)100.00( 1) 62.97( 6) 83.97( 5)
3 Jirků František SJI0600 B 517.63 2. 94.72( 4) 84.15( 5) 82.05( 4) 86.27( P) 76.45( 4) 93.99( 2) 67.58( 7)
4 Prášil Jakub SJI0702 B 512.86 1. 100.00( 1)111.66( 1) 101.08( 2)112.35( 1) 87.77( 4)
5 Kocourek Jiří CTB0602 439.12 2. 73.19( P) 57.01( 6) 91.51( 3) 80.69( 2) 64.07( 5) 72.65( 6)
6 Keller Filip CHT0503 423.92 1. 101.02( 2)117.71( 1) 106.08( 1) 99.11( 2)
7 Vacek František CHT0501 309.14 2. 51.92( 7) 94.73( 2) 68.83( 6) 93.66( 3)
8 Dvořáček Tomáš OSN0505 230.36 3. 80.35( 5) 72.06( 3) 77.95( 5)
9 Pařízek Petr PZR0504 222.72 5. 25.67( 8) 37.21( 7) 81.15( 6) 78.69( 5)
10 Nešpor Jiří TTR0502 148.18 6. 74.65( 6) 48.83( 7) 0.00( 8) 24.70( P)
11 Knap Jakub PZR0701 103.03 1. 103.03( 1)
12 Blažek Cyril SJH0701 92.84 3. 92.84( 3)
13 Jelínek Jaromír CTB0603 85.44 3. 14.24( P) 71.20( 3)
14 Zlesák Matyáš CHT0601 78.40 7. 78.40( 7)

H18 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Cícha Václav TTR0401 B 593.88 1. 99.00( 2) 87.61( 4) 100.00( 1)100.00( 1) 91.02( 4) 98.98( P) 95.90( 2) 100.00( 1)
2 Dundáček Karel SJH0401 B 469.15 1. 93.67( 5) 99.26( 2) 78.19( P) 98.03( 2) 100.00( 1)
3 Dvořáček Jakub OSN0303 B 424.84 2. 96.98( 4) 82.29( 5) 56.25( 4) 94.80( 3) 94.52( 2)
4 Smékal Jan SJH0405 B 422.08 3. 72.31( 6) 44.50( 6) 68.53( 3) 70.35( P) 60.42( 6) 77.64( 4) 51.55( 4) 72.83( 4)
5 Pobuda Vojtěch SJH0302 372.80 1. 102.21( 1)108.46( 1) 62.13( P) 100.00( 1)
6 Novotný Tomáš TTR0305 357.89 1. 98.79( 3) 92.28( 3) 107.17( 1) 59.65( P)
7 Hybeš Michal CHT0401 248.61 2. 85.44( 2) 78.52( 5) 84.65( 3)
8 Hudec Filip SJI0304 223.73 1. 37.29( P)100.00( 1) 86.44( 2)
9 Kinšt Jan SJH0402 222.61 3. 37.10( P) 94.22( 3) 91.29( 3)
10 Splítek Petr PZR0401 18.44 5. 18.44( 5)

H20 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Nešpor Jan TTR0101 B 498.49 1. 83.65( 2) 31.76( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 83.08( P) 100.00( 1)
2 Novotný Vojtěch TTR0203 B 357.46 1. 100.00( 1)100.00( 1) 97.88( 2) 59.58( P)
3 Palát Bohuslav TTR0201 215.48 2. 82.93( 3) 96.64( 2) 35.91( P)

H21C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Prášil Marek SJI7313 635.70 1. 94.59( 4) 102.34( 1)104.47( 1)112.71( 1)105.95( P) 107.23( 1) 103.00( 1)
2 Orany Vojtěch SJI0401 586.34 1. 98.21( 3) 91.73( 4) 96.25( 3) 90.88( 3) 97.72( P)102.37( 1) 96.55( 2) 95.24( 5)
3 Prášil Aleš SJI7415 463.87 6. 59.40(11) 71.32(11) 77.31( P) 92.02( 7) 75.88(11) 87.94( 6)
4 Nouza Michal SJH0505 456.66 2. 94.20( 5) 97.70( 3) 89.49( 6) 76.11( P) 99.16( 2)
5 Krejsa Jan CHT8701 436.80 2. 92.24( 7) 99.95( 2) 92.54( 4) 56.62(16) 95.45( 4)
6 Venhoda Milan SJI7104 435.84 4. 93.02( 6) 82.59( 6) 72.64( P) 97.96( 4) 89.63( 7)
7 Lauerman Jan SJI7419 434.86 5. 88.82(11) 87.38( 5) 72.48( P) 93.92( 5) 92.26( 6)
8 Srb Vladimír SJI7801 430.36 1. 102.51( 1) 90.18( 5) 79.97( 8) 71.73( P) 85.97( 7)
9 Venhoda Matěj SJI0301 390.08 7. 89.11(10) 66.38( 8) 82.27( 7) 65.01( P) 87.31( 8)
10 Gregor Petr RUZ7500 366.70 7. 82.76(14) 53.23(13) 85.80( 7) 83.79(10) 61.12( P)
11 Vítek Jaroslav SJI7201 343.79 1. 99.28( 2) 87.21( 6) 57.30( P) 100.00( 1)
12 Hladílek Jan PZR8814 341.17 11. 76.11(18) 42.56(16) 30.23(14) 44.65(19) 58.60(11) 41.02(17) 66.48(12) 52.77(15)
13 Blažek Zdeněk SJH7601 335.52 10. 80.02(16) 62.22(10) 55.92( P) 72.57(13) 64.79(14)
14 Čech Petr SJI0001 299.04 5. 67.40( 9) 49.84( P) 88.89( 8) 92.91( 5)
15 Hledík Jakub CHT9501 292.18 2. 99.28( 2) 96.22( 3) 96.68( 3)
16 Cícha Matěj TTR0102 278.64 7. 89.50( 9) 74.27( 7) 68.43(12) 46.44( P)
17 Culka Josef JHB8607 276.29 13. 76.11(18) 46.05( P) 50.06(13) 46.50(18) 57.57(15)
18 Novák Pavel CTB7001 265.04 8. 44.17( P) 64.51( 9) 76.02(10) 80.34( 8)
19 Jirků Roman SJI8309 265.02 13. 86.67(13) 63.76(15) 44.17( P) 70.42(15)
20 Chaloupka Martin CHT7301 260.72 9. 65.55(22) 34.48(18) 68.54( 9) 45.17(16) 46.98(16)
21 Novotný Vojtěch TTR0203 259.34 8. 90.58( 8) 43.38(14) 82.16( 8) 43.22( P)
22 Nešpor Jan TTR0101 251.62 6. 72.69(20) 0.00(23) 20.21(20) 84.61( 6) 41.94( P) 32.17(18)
23 Frýba Dominik SJI9702 243.66 13. 40.61( P) 70.60(14) 65.73(13) 66.72(13)
24 Tichý Tomáš SJH9201 230.33 2. 38.39( P) 98.47( 3) 93.47( 2)
25 Korecký Miroslav CHT7901 224.54 5. 77.77(17) 57.91(12) 88.86( 5)
26 Stupal František JHB8603 221.48 2. 82.56(15) 36.91( P) 102.01( 2)
27 Sabol Josef CTB9902 217.94 7. 36.32( P) 29.99(21) 67.06(14) 84.57( 7)
28 Krejsa Martin CHT9001 198.67 1. 105.69( 1) 92.98( 4)
29 Pobuda Vojtěch SJH0302 195.83 9. 32.64( P) 84.77( 9) 78.42( 9)
30 Srb Vladimír SJI0701 189.53 2. 89.20( 4) 100.33( 2)
31 Nosek Jakub SJH0002 183.66 10. 64.57(23) 22.38(22) 30.61( P) 66.10(10)
32 Beneš Jan SJH7001 173.04 10. 28.84( P) 76.41(10) 67.79(11)
33 Vítek Matěj SJI0500 169.85 8. 79.95( 8) 28.31( P) 61.59(14)
34 Kafka Tomáš SJI8504 168.16 12. 86.77(12) 53.36(12) 28.03( P)
35 Šenkýř Matěj SJI9902 158.72 11. 56.64(11) 26.45( P) 75.63(12)
36 Šťastný Karel CTB7901 158.69 4. 26.45( P) 42.61(15) 89.63( 4)
37 Palát Bohuslav TTR0201 132.02 17. 71.90(21) 38.12(17) 22.00( P)
38 Dvořáček Jakub OSN0303 117.38 12. 50.00(17) 67.38(12)
39 Vacek Vojtěch SJI9602 115.69 2. 96.41( 2) 19.28( P)
40 Voborníková Alena CTB9451 110.76 3. 18.46( P) 92.30( 3)
41 Hübner Jan CTB7902 104.90 5. 17.48( P) 87.42( 5)
42 Plíhal Tomáš SJI8509 96.06 9. 16.01( P) 80.05( 9)
43 Kopáček Jan CHT8510 93.73 6. 93.73( 6)
44 Nouza Petr SJH9300 92.38 11. 15.40( P) 76.98(11)
45 Novohradský Petr PZR8903 85.84 13. 14.10(21) 24.83(13) 21.06(18) 25.85(19)
46 Píro Matěj TTR8802 81.54 13. 67.95(13) 13.59( P)
47 Dvořáček Jiří OSN7502 76.91 9. 76.91( 9)
48 Novák Matyáš CTB0601 75.38 10. 75.38(10)
49 Matras Tomáš CHT8001 66.14 10. 66.14(10)
50 Přibyl Jan OSN0300 40.54 17. 40.54(17)
51 Žanda Jan CTB9901 40.12 19. 6.69( P) 33.43(19)
52 Žanda Matěj CTB9201 36.84 20. 6.14( P) 30.70(20)
53 Čermák Marek RUZ0001 35.26 12. 29.38(12) 5.88( P)
54 Jelínek Jaromír CTB7702 6.95 14. 1.16( P) 5.79(14)
55 Čermák Martin RUZ7100 4.50 15. 0.00(24) 0.00(22) 3.75(15) 0.00(19) 0.75( P)

H21D (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Skryja Ondřej PZR9502 270.28 1. 100.00( 1)100.00( 1) 0.00( 4) 70.28( 2)
2 Honzák Tomáš JHB7702 186.88 1. 31.15( P) 100.00( 1) 55.73( 7)
3 Pařízek Miloš PZR7701 157.35 1. 100.00( 1) 57.35( 6)
4 Prošek Michal SJI7823 134.23 1. 22.37( P) 111.86( 1)
5 Frýba Dominik SJI9702 120.00 1. 100.00( 1) 20.00( P)
6 Nešpor Jan TTR0101 116.76 2. 19.46( P) 97.30( 2)
7 Novohradský Petr PZR8903 116.20 3. 69.85( 3) 46.35( 8)
8 Nosek Jakub SJH0002 109.01 3. 18.17( P) 90.84( 3)
9 Kříž Martin PZR7801 100.00 1. 100.00( 1)
10 Janda Petr CHT9101 92.94 2. 92.94( 2)
11 Rachůnek Stanislav SJI6801 87.05 4. 14.51( P) 72.54( 4)
12 Leksa Robert CHT8002 86.76 2. 86.76( 2)
13 Sitař Václav PZR9202 62.83 5. 62.83( 5)

H35 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Blažek Petr SJH7402 583.40 1. 99.01( 3) 72.01(10) 87.88( 4) 97.23( P) 96.80( 3) 97.39( 3)105.09( 1)
2 Komárek Arnošt SJH7702 576.79 2. 97.48( 4) 89.43( 4) 77.51( 6) 96.13( P) 97.51( 3) 96.80( 3) 84.81( 7) 99.44( 2) 64.17( 6)
3 Orany Tomáš SJI7311 570.37 1. 100.83( 1) 95.98( 2) 86.61( 5) 88.33( 6) 95.06( P) 99.09( 2) 91.08( 4) 86.52( 3)
4 Míchal Jiří SJH7802 508.74 5. 92.99( 6) 76.23( 9) 63.96( 7) 84.79( P) 90.66( 5) 73.08(10) 89.20( 5) 74.87( 5)
5 Klvaňa Milan CHT7500 491.07 1. 100.16( 2)109.93( 1) 92.23( 3) 89.70( 4) 99.05( 2)
6 Potužník Martin SJH7705 459.85 5. 92.22( 7) 39.68(15) 76.64( P) 82.06( 7) 80.34( 5) 59.88(12) 68.71( 7)
7 Doležel Tomáš STA7701 449.06 6. 81.61(10) 80.45( 8) 64.15( P) 70.60( 7) 88.10( 6) 64.15( P)
8 Doležel Antonín STA7501 385.92 1. 89.35( 9) 82.19( 7) 55.13( P) 104.12( 1) 55.13( P)
9 Dvořáček Jan TTR7701 370.92 8. 68.22(11) 52.64(13) 50.65( 9) 33.18( 9) 78.58( 8) 61.82( P) 59.01(13)
10 Běloušek Pavel CTB7602 354.17 7. 59.03( P) 58.65( 8) 56.43( 8) 47.66(12) 81.66( 8) 50.74( 7)
11 Věžník Roman TTR7901 341.04 2. 94.09( 3) 91.74( 3) 98.37( 2) 56.84( P)
12 Uchytil Tomáš PZR7621 323.05 4. 58.33(12) 92.73( 4) 88.81( 5) 83.18( 4)
13 Šťastný Karel CTB7901 254.86 1. 42.48( P) 106.47( 1) 105.91( 2)
14 Wierer Martin STA7702 245.43 5. 92.22( 7) 83.09( 5) 35.06( P) 35.06( P)
15 Vaníček Ondřej STA7801 220.92 5. 95.66( 5) 62.14(11) 31.56( P) 31.56( P)
16 Klusáček Luděk CTB7803 217.34 8. 36.22( P) 71.76( 9) 63.63( 9) 0.00(14) 45.73( 8)
17 Tichý Martin SJH6401 212.63 4. 82.50( 6) 35.44( P) 94.69( 4)
18 Dvořáček Jiří OSN7502 205.42 1. 101.31( 2) 104.11( 1)
19 Poledna Miroslav RUZ8001 179.46 6. 78.58( 7) 29.91( P) 70.97( 6)
20 Novotný Jakub SJI7700 177.24 3. 52.23(14) 29.54( P) 95.47( 3)
21 Martinec Petr CHT8502 169.41 5. 89.57( 5) 79.84( 9)
22 Rychtárik Ladislav SJH8001 168.96 6. 28.16( P) 79.66( 6) 61.14(11)
23 Sobotka Petr PZR7008 152.96 9. 11.87(16) 48.69(11) 55.55(12) 36.85( 9)
24 Gregor Petr RUZ7500 131.34 1. 109.45( 1) 21.89( P)
25 Prošek Michal SJI7823 129.10 1. 21.52( P) 107.58( 1)
26 Jirků Roman SJI8309 124.27 1. 20.71( P) 103.56( 1)
27 Matras Tomáš CHT8001 98.81 2. 98.81( 2)
28 Pařízek Miloš PZR7701 96.65 10. 62.83(10) 33.82(10)
29 Broum Tomáš PZR7808 96.33 10. 36.71(10) 59.62(10)
30 Kuban Michal CHT8505 88.32 6. 88.32( 6)
31 Máca Tomáš SJI7800 77.69 8. 12.95( P) 64.74( 8)
32 Duba Vojtěch SJH8003 73.73 11. 12.29( P) 61.44(11)
33 Černý Petr SJI8100 46.06 12. 38.38(12) 0.00(17) 7.68( P) 0.00(13) 0.00(15) 0.00(12)
34 Vinopal Tomáš PZR7905 32.94 11. 32.94(11)
35 Přibyl Jan OSN7801 30.21 11. 30.21(11)

H45 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Izdný Pavel SJI7613 594.24 1. 91.41( 5) 96.97( 3) 108.96( 1) 99.04( P) 89.44( 4) 108.42( 1)
2 Nevrkla Tomáš RUZ7600 583.46 1. 73.01( 8) 88.28( 4) 96.95( 2)101.50( 2) 88.91( 4) 97.24( P)100.00( 1) 98.86( 2)
3 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 560.40 1. 79.95( 7)103.11( 1)101.00( 2) 94.10( 3) 93.40( P) 88.84( 4)
4 Parkan Jiří SJH6801 554.20 2. 99.92( 2) 88.79( 3) 92.37( P) 90.49( 6) 82.19( 5) 89.90( 3) 92.73( 3)
5 Nouza Petr SJH6501 537.41 2. 79.16( 8) 88.18( 4) 89.57( P) 99.17( 2) 95.74( 2) 80.49( 2) 84.26( 5)
6 Beneš Jan SJH7001 473.96 1. 97.77( 3) 87.29( 5) 78.99( P)105.08( 1)104.83( 1)
7 Cícha Radek TTR7503 428.39 6. 58.51( 9) 68.98(11) 63.18( 6) 77.67( 6) 60.57(15) 71.40( P) 75.25( 7) 71.91( 7)
8 Dundáček Milan SJH6902 408.32 3. 80.75( 6) 78.16( 6) 68.05( P) 93.42( 3) 87.94( 5)
9 Komín Petr RUZ7200 395.44 7. 51.48(13) 48.29(18) 58.10( 8) 74.14( 8) 73.77(11) 72.04( 7) 65.91( P)
10 Paul Pavel CTB7601 365.99 5. 61.00( P) 77.81( 7) 72.18( 5) 87.34( 7) 67.66( 8)
11 Vacek František CHT7001 349.76 9. 46.48(14) 58.73(16) 56.70( 9) 62.35(10) 41.66(17) 60.36(10) 65.14( 9)
12 Rachůnek Stanislav SJI6801 324.41 3. 55.45(12) 53.78(17) 80.81( 5) 54.07( P) 80.30( 3)
13 Skryja Bořivoj PZR6106 303.27 4. 58.17(10) 71.86(10) 92.32( 4) 80.92( 6)
14 Sláma Jaroslav OSN6901 277.92 6. 61.42( 7) 83.47( 9) 55.57(10) 77.46( 6)
15 Prášil Aleš SJI7415 253.39 1. 100.95( 2) 110.21( 1) 42.23( P)
16 Novák Pavel CTB7001 252.43 1. 42.07( P) 96.00( 3)114.36( 1)
17 Kamenický Radan OSN6004 246.93 5. 77.28( 7) 92.10( 5) 77.55( 6)
18 Suk Marek PZR6701 206.80 8. 73.01( 8) 71.65(13) 62.14( 8)
19 Vacek Milan SJI6901 192.01 8. 34.02(11) 32.00( P) 60.68( 9) 65.31( 8)
20 Plachý Martin STA7101 155.18 11. 22.17( P) 36.39(18) 13.28(11) 43.65(11) 22.17( P) 17.52(12)
21 Nechanický Pavel OSN7209 152.46 4. 89.89( 4) 62.57( 9)
22 Drábek Petr TTR6701 137.90 10. 39.79(15) 0.00(23) 3.52(12) 18.25(19) 22.98( P) 6.06(12) 47.30(10)
23 Pilný Jaroslav OSN6904 133.57 9. 67.87(13) 65.70( 9)
24 Pobuda Michal SJH7403 120.47 11. 56.92(11) 15.70(21) 20.08( P) 0.00(12) 27.77(11)
25 Nešpor Jan TTR6101 102.89 8. 85.74( 8) 17.15( P)
26 Uchytil Tomáš PZR7621 101.29 1. 101.29( 1)
27 Mareček Petr OSN6900 92.32 4. 92.32( 4)
28 Wurzel Břetislav OSN6005 80.58 10. 80.58(10)
29 Hojný Jaroslav SJH7002 77.48 14. 64.57(14) 12.91( P)
30 Žanda Jan CTB6701 76.38 15. 12.73( P) 63.65(15)
31 Knap Miroslav PZR7402 72.82 12. 72.82(12)
32 Černík Zdeněk OSN6025 69.57 14. 69.57(14)
33 Kovačič Marek OSN6600 67.98 12. 67.98(12)
34 Nechuta Milan PZR7007 52.61 13. 36.95(16) 15.66(22) 0.00(13) 0.00(13) 0.00(13)
35 Kopáček Miroslav CHT6049 45.65 16. 45.65(16)
36 Janíček Jan OSN6811 41.96 10. 41.96(10)
37 Sobotka Petr PZR7008 40.51 11. 40.51(11)
38 Běloušek Pavel CTB7602 37.82 19. 6.30( P) 31.52(19)
39 Votruba Petr CHT7502 35.65 12. 24.76(20) 10.89(12) 0.00(20)
40 Fraj Oldřich RUZ7502 18.88 17. 15.73(17) 3.15( P)

H55 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CTB 1
JHB 2
STA 3
SJH 4
SJI 5
TTR 6
RUZ 7
STA 8
SHK 9
1 Kopecký Zdeněk SJI6002 604.76 1. 107.99( 1) 87.77( 5) 95.25( 5) 96.92( 3)100.79( P)100.35( 2) 98.71( 3) 87.13( 2) 100.00( 1)
2 Kaňák Petr SJI6115 561.61 1. 69.32( 8) 102.91( 1) 80.41( 5) 93.60( P) 84.09( 4)101.91( 1) 98.69( 2)
3 Nosek Vladimír SJH5901 542.32 1. 96.73( 2) 76.30( 7) 90.34( 6) 90.39( P)100.00( 1) 88.56( 5)
4 Zeman Jaroslav SJI5901 467.60 1. 97.75( 3) 96.82( 4) 92.71( 4) 77.93( P)102.39( 1)
5 Kamenický Radan OSN6004 462.48 1. 92.04( 5) 78.20( 6) 96.84( 3) 95.40( 4)100.00( 1)
6 Nešpor Jan TTR6101 393.48 2. 95.06( 4) 97.90( 2) 97.47( 2) 65.58( P) 37.47( 4)
7 Kafka Václav SJI6001 333.26 6. 68.18( 9) 63.46( 7) 55.54( P) 68.70( 6) 77.38( 8)
8 Klusáček Martin TTR5601