Logo

Výsledky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

Datum:
12.12.2021
Místo konání:
Hohenzollern Skistadion, Arbersee
Pořadatel:
25D - German O-Team
Mapa:
Ředitel závodu:
Kohlschmidt Bernd
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kohlschmidt Bernd
JURY:
Škoda Přemek
Protokol:
Vzhledem k poruše startovacích hodin v průběhu závodu byly startovní časy zkontrolovány (a případně zkorigovány) vůči údajům v krabičce Check. Výsledky tak nemusí souhlasit s vytištěným lístečkem, ale měly by odpovídat skutečnému času strávenému na trati.
Kategorie:
D/H12     D14     D17     D21A     D35     D45     D55     D65     H14     H17     H21A     H35     H45     H55     H65     H75     M21E     W21E    

D/H12 1.56 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaltenbacher David ATV09030 HSV OL Wiener Neustadt 16:18

D14 4.06 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagyová Zuzana TJN0863 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:21
2. Zakourilová Klára VSP0850 USK Praha 40:33 + 3:12
3. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 75:51 + 38:30
Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec DNS

D17 4.20 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela LPU0557 OK Lokomotiva Pardubice 26:52
2. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 29:00 + 2:08
3. Malecková Hana VSP0553 USK Praha 29:17 + 2:25
4. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 31:08 + 4:16
5. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 33:16 + 6:24
6. Hlavácová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 33:59 + 7:07
7. Skácelová Katerina JJN0550 Team Jizerky 36:26 + 9:34
8. Hofhanzlová Štepánka SJI0654 OK Jihlava 40:04 + 13:12
9. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 50:45 + 23:53
10. Klein Franka DE029419 USV TU Dresden 51:24 + 24:32
Lindig Stanja DE030052 SSV Planeta Radebeul DISK
Tulachová Anna VSP0554 USK Praha DISK

D21A 5.28 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 59:06
2. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 76:41 + 17:35
3. Böhm Johanna OLT Transdanubien 107:02 + 47:56

D35 5.28 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walther Katja 7756 Naturfreunde Villach - Oriente 46:24
2. Adenstedt Barbara 1073 Orienteering Klosterneuburg 60:23 + 13:59
3. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 64:23 + 17:59

D45 4.14 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. von Gaza Anke DE027786 OLV Uslar 34:44
2. Prušová Markéta VSP7256 USK Praha 35:06 + 0:22
3. Schönfeld Ute DE021944 SV TU Ilmenau 38:22 + 3:38
4. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 39:54 + 5:10
5. Lesáková Vera TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:57 + 7:13
6. Hinterhofer Katharina 8240 ASKÖ– Henndorf Orienteering 46:08 + 11:24
7. Kröber Andrea OL-Team Wehrsdorf 52:41 + 17:57
8. Buchholz Tanja DE013743 MTK Bad Harzburg 55:35 + 20:51
9. Hnilica Sonja 1284 OLT Transdanubien 60:22 + 25:38

D55 4.06 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klašková Katerina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 45:24
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 45:54 + 0:30
3. Finder Gaby 1136 OLC Wienerwald 54:12 + 8:48

D65 4.06 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tröße Renate DE027223 SV TU Ilmenau 50:29
2. Lugsteiner Karin 2910 Orienteering Innsbruck Imst 51:20 + 0:51

H14 3.96 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:50
2. Klopfer Max DE045548 SV Sachsen 90 Werdau 36:10 + 3:20
3. Štepánek Ondrej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 36:56 + 4:06
4. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 47:03 + 14:13
5. Lucke Julius DE038709 Post SV Dresden 50:27 + 17:37

H17 4.19 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip JJN0600 Team Jizerky 22:45
2. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 23:33 + 0:48
3. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 23:49 + 1:04
4. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 25:31 + 2:46
5. Šubrt Vojtech DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 25:55 + 3:10
6. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 26:45 + 4:00
7. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 29:26 + 6:41
8. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 30:00 + 7:15
9. Štepánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 30:10 + 7:25
10. Rass Maximilian 3298 Orienteering Innsbruck Imst 32:36 + 9:51
11. Cech Adam 9170 Naturfreunde Wien 33:13 + 10:28
12. Petruš Ondrej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 33:31 + 10:46
13. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 33:41 + 10:56
14. Racanský Jirí TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 34:44 + 11:59
15. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 35:51 + 13:06
16. Wittiber Ole-Johan DE038741 Skiclub Bonn 38:15 + 15:30
17. Wittiber Arvid DE038767 Skiclub Bonn 42:30 + 19:45
18. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 43:07 + 20:22
19. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 57:37 + 34:52
Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha DISK
Teringl Vojtech VCB0702 OB České Budějovice DISK
Lucke Moritz DE026118 Post SV Dresden DISK
Löhning Jakob DE029542 USV TU Dresden DISK

H21A 5.43 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panovec Kryštof SZP0011 TJ Slovan Praha Zdravotník 38:07
2. Pruša Michal VSP7310 USK Praha 40:23 + 2:16
3. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 48:44 + 10:37
4. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 49:54 + 11:47
5. Nemecek Jan DCE9302 KOB Dobřichovice 61:23 + 23:16
6. Kratky Paul OLT Transdanubien 67:50 + 29:43
Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava DNS

H35 5.43 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaltenbacher Pierre 727 HSV OL Wiener Neustadt 35:43
2. Mikulovs Ruslan Augsburg 41:17 + 5:34
3. Haenelt Stephan DE029930 OL-Team Filder 58:55 + 23:12
Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava DISK

H45 4.23 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 30:43
2. Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:52 + 0:09
3. Heinemann Björn DE019402 SV Robotron Dresden 32:26 + 1:43
4. Leibiger Jens DE017109 Post SV Dresden 32:34 + 1:51
5. Lucke Jens DE026100 Post SV Dresden 33:10 + 2:27
6. Hnilica Thomas 1285 OLT Transdanubien 33:50 + 3:07
7. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 36:32 + 5:49
8. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 38:01 + 7:18
9. Hofhanzl Abrahám SJI7300 OK Jihlava 40:29 + 9:46
10. Adenstedt Erik 1074 Orienteering Klosterneuburg 43:02 + 12:19
11. Puš Roman STH7501 SK Studenec 46:35 + 15:52
12. Malecek Vít PGP6801 SK Praga 47:09 + 16:26
13. Schalle Michael DE025251 MTV Bamberg 65:39 + 34:56
14. Cech Zdenek 9169 Naturfreunde Wien 73:21 + 42:38
Zakouril Václav VSP7401 USK Praha DISK
Männel Harald OL-Team Wehrsdorf DISK

H55 4.17 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Habenicht Max 1369 SU Klagenfurt 28:09
2. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 32:02 + 3:53
3. Zapletal Joseph Naturfreunde Wien 33:58 + 5:49
4. Kohlbacher Roland 1389 ASKÖ– Henndorf Orienteering 36:37 + 8:28
5. Kradischnig Günter 2130 OLC Graz 38:23 + 10:14
6. Bartoš Ludek MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 38:25 + 10:16
7. Rogl Hartwig 1070 Naturfreunde Seekirchen 47:25 + 19:16
8. Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:53 + 31:44

H65 3.96 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tröße Lutz DE027215 SV TU Ilmenau 34:50
2. Hones Josef 2618 HSV Ried 38:08 + 3:18
3. Škoda Premek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 40:18 + 5:28
4. Pilc Oldrich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 50:14 + 15:24
5. Wald František LIV5300 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 52:02 + 17:12
Prinda Oldrich VLI5101 Slavia Liberec orienteering DISK

H75 3.96 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarkov Viktor DE021051 OLG Regensburg 62:35

M21E 10.20 km, 34 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Habenicht Tobias 1372 SU Klagenfurt 50:46
2. Horvát Petr SSU9442 SK Severka Šumperk 52:19 + 1:33
3. Boos Noel 21194 Swiss Orienteering 54:34 + 3:48
4. Bartoš Vojtech MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 55:00 + 4:14
5. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:02 + 4:16
6. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 55:18 + 4:32
7. Boos Corsin 21351 Swiss Orienteering 55:34 + 4:48
8. Jordi Andri 24167 Swiss Orienteering 56:11 + 5:25
9. Widmer Lars 21196 Saterbygdens OK 56:21 + 5:35
10. Laciga Radek SZP8200 TJ Slovan Praha Zdravotník 57:42 + 6:56
11. Schnyder Gion 15996 SkiO Swiss 59:04 + 8:18
12. Šterba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 59:38 + 8:52
13. Matuš Vojtech VRB9606 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 59:39 + 8:53
13. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 59:39 + 8:53
15. Penáz Vojtech VRB0303 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 59:46 + 9:00
16. Penáz Radek VRB0313 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 60:10 + 9:24
17. Ehrler Flavio 35476 Swiss Orienteering 60:37 + 9:51
18. Fesselhofer Roland 125 OC Fürstenfeld 62:12 + 11:26
19. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 62:42 + 11:56
20. Zakouril Matyáš VSP0400 USK Praha 63:19 + 12:33
21. Horyna Roman SZP7600 TJ Slovan Praha Zdravotník 63:59 + 13:13
22. Vystavel Ondrej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 64:38 + 13:52
23. Szep Zoltan 16968 CSM VSK Csikszereda Miercurea 67:31 + 16:45
24. Titz Adam VSP0401 USK Praha 69:07 + 18:21
25. Koffler Georg 8382 Naturfreunde Villach - Oriente 70:20 + 19:34
26. Kettner Lukáš DCE9400 KOB Dobřichovice 70:38 + 19:52
27. Buchholz Tom DE013751 MTK Bad Harzburg 73:09 + 22:23
28. Suciu Simion 16825 CSM VSK Csikszereda Miercurea 73:28 + 22:42
29. Lesák Ondrej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:57 + 23:11
30. Hnilica Hannes 3769 OLT Transdanubien 74:03 + 23:17
31. Illig Martin 7510 OLT Transdanubien 78:33 + 27:47
32. Venhoda Matej SJI0301 OK Jihlava 81:24 + 30:38
33. Satrapa Vito 7317 OLC Wienerwald 82:33 + 31:47
34. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 86:06 + 35:20
35. Klopfer Alexander DE045530 SV Sachsen 90 Werdau 90:56 + 40:10
36. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 91:37 + 40:51
37. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 98:25 + 47:39
Rusý Tomáš DCE9300 KOB Dobřichovice DISK
Malý Tomáš VRB0414 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
Pruša Kryštof VSP0102 USK Praha DISK
Buchholz Sven DE013735 MTK Bad Harzburg DISK
Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno DISK
Poell Matthias 2114 OLC Wienerwald DISK

W21E 9.40 km, 34 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 63:14
2. Erhart Antonia 3946 OLC Graz 68:50 + 5:36
3. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:10 + 7:56
4. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:17 + 8:03
5. Heinemann Anne DE019395 SV Robotron Dresden 73:02 + 9:48
6. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 78:28 + 15:14
7. Buchholz Pia DE013727 MTK Bad Harzburg 82:19 + 19:05
8. Nechanická Klára TBM0055 KOS TJ Tesla Brno 83:03 + 19:49
9. Pušová Bára STH0357 SK Studenec 93:55 + 30:41
10. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 105:48 + 42:34
11. Hnilica Jana 3768 OLT Transdanubien 109:51 + 46:37
12. Haupt Carlotta DE070298 MTK Bad Harzburg 117:42 + 54:28
Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň DISK
Kudre Daisy 3165 Varska OK Peko DISK
Hnilica Lea 3767 OLT Transdanubien DISK
Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha DISK
Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové DISK
Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně DISK
Skácelová Adéla JJN0454 Team Jizerky DISK
Boros Kitti 11 ASKÖ– Henndorf Orienteering DISK
Brodinger Franziska 1069 ASKÖ– Henndorf Orienteering DISK