Logo
Datum:
27.02.2022
Místo konání:
Biatlonový areál Eduard, Karlovarský kraj
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
stav únor 2022, v měřítku 1:10 000, E = 5 m, formát A4, autor Petr a Šimon Marečkovi
Ředitel závodu:
Rauch Stanislav
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš
Stavitel tratí:
Richtr Lukáš
JURY:
Škoda Přemek, Kunc Radovan, Bartoš Luděk
Kategorie:
D12     D14A     D17     D20     D21     D35B     D45B     D55B     D65B     D75B     H12     H14A     H17     H20     H21     H21C     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B    

D12 2.34 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 18:32
2. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 18:37 + 0:05
3. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 19:30 + 0:58
4. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 19:39 + 1:07
5. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 23:20 + 4:48
6. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 25:50 + 7:18
7. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 26:48 + 8:16
8. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 30:49 + 12:17
9. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia Plzeň 31:06 + 12:34
10. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 31:17 + 12:45
11. Prinzová Lada MLA1150 MLOK Mariánské Lázně 31:34 + 13:02
12. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 32:50 + 14:18
13. Nykodymová Anna MLA1154 MLOK Mariánské Lázně 37:31 + 18:59
14. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 39:08 + 20:36
15. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 41:31 + 22:59
16. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 44:40 + 26:08
17. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 55:01 + 36:29

D14A 2.69 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 15:28
2. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 19:06 + 3:38
3. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 19:38 + 4:10
4. Nagyová Zuzana TJN0863 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:32 + 5:04
5. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 21:35 + 6:07
6. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 22:02 + 6:34
7. Vaňková Barbora 0020001 CZAR 22:38 + 7:10
8. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 23:05 + 7:37
9. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 23:38 + 8:10
10. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 28:16 + 12:48
11. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 31:02 + 15:34
12. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 32:59 + 17:31
13. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 33:36 + 18:08
14. Řehořková Ema DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 35:07 + 19:39
15. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 39:29 + 24:01
16. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 41:16 + 25:48

D17 3.92 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 20:41
2. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 21:46 + 1:05
3. Srbová Michaela LPU0557 OK Lokomotiva Pardubice 22:05 + 1:24
4. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 24:48 + 4:07
5. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 26:00 + 5:19
6. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 27:07 + 6:26
7. Rychlá Karolína AOP0757 Orientační Běh Opava 27:11 + 6:30
8. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 27:41 + 7:00
9. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 27:53 + 7:12
10. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 30:00 + 9:19
11. Jílková Lenka UOL0654 SOB Olomouc 30:18 + 9:37
12. Skácelová Kateřina JJN0550 Team Jizerky 30:33 + 9:52
13. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 30:38 + 9:57
14. Frühaufová Julie SKV0754 TJ Slovan Karlovy Vary 30:50 + 10:09
15. Tomčíková Eliška VRB0555 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 31:04 + 10:23
16. Kožíšková Kačka VPM0652 KOS Slavia Plzeň 32:30 + 11:49
17. Tulachová Anna VSP0554 USK Praha 33:07 + 12:26
18. Beránková Šárka VPM0551 KOS Slavia Plzeň 33:11 + 12:30
19. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 34:04 + 13:23
20. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 34:05 + 13:24
21. Kadlecová Barbora VPM0750 KOS Slavia Plzeň 38:32 + 17:51
22. Linhartová Klára 0260001 OB Zvole 41:13 + 20:32
23. Doubravová Barbora DCH0657 Radioelektronika Cheb 46:37 + 25:56

D20 5.58 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:50
2. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 31:35 + 1:45
3. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 34:57 + 5:07
4. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 36:30 + 6:40
5. Čechmánková Anna PVP0450 VSK Přírodní vědy Praha 40:43 + 10:53
6. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 40:57 + 11:07
7. Pušová Bára STH0357 SK Studenec 42:04 + 12:14
8. Skácelová Adéla JJN0454 Team Jizerky 42:49 + 12:59
9. Dvořáková Karla SKV0454 TJ Slovan Karlovy Vary 47:31 + 17:41
10. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 48:52 + 19:02
11. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 63:37 + 33:47
12. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 76:04 + 46:14

D21 6.06 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Yngvesson Klara 0220002 Umea OK 29:20
2. Fiala Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 30:12 + 0:52
3. Traubaite Yudita Lithuanian team 31:09 + 1:49
4. Edman Erica DCE9750 KOB Dobřichovice 32:08 + 2:48
5. Havelíková Kateřina PVP9250 VSK Přírodní vědy Praha 33:35 + 4:15
6. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 33:44 + 4:24
7. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:49 + 4:29
8. Firešová Markéta DCE9950 KOB Dobřichovice 35:17 + 5:57
9. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 35:46 + 6:26
10. Paalberg Epp 0190001 Rakvere OK 35:53 + 6:33
11. Heinemann Anne DE019395 SV Robotron Dresden 38:27 + 9:07
12. Tamoseviciute Emilija Lithuanian team 38:59 + 9:39
13. Buchholz Pia DE013727 MTK Bad Harzburg 42:09 + 12:49
14. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 43:37 + 14:17
15. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 44:01 + 14:41
16. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 45:08 + 15:48
17. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 48:18 + 18:58
18. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:31 + 20:11
19. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 52:04 + 22:44
20. Sano Hibiki 0230001 University of Tsukuba 52:30 + 23:10
21. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 55:58 + 26:38
22. Dannowski Anke DE029659 ESV Dresden 62:37 + 33:17
23. Lacigová Marie SZP0050 TJ Slovan Praha Zdravotník 65:41 + 36:21
24. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 72:09 + 42:49
25. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 72:57 + 43:37
26. Haupt Carlotta DE070298 MTK Bad Harzburg 86:36 + 57:16
27. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 109:38 + 80:18

D35B 4.58 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 34:56
2. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 35:06 + 0:10
3. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 39:40 + 4:44
4. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 41:41 + 6:45
5. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 42:39 + 7:43
6. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 44:26 + 9:30
7. Rypáčková Dana SPC7955 SPORTICUS team 44:38 + 9:42
8. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 45:18 + 10:22
9. Patkova Katerina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 45:31 + 10:35
10. Janečková Markéta 0050001 Hejvys Intimmate Team 49:08 + 14:12
11. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 50:56 + 16:00
12. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:19 + 16:23
13. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 53:40 + 18:44
14. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 55:17 + 20:21
15. Vondrackova Marketa DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 56:57 + 22:01
16. Adámková Blanka DCH7852 Radioelektronika Cheb 59:27 + 24:31
17. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 63:46 + 28:50
18. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 70:16 + 35:20
19. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 70:26 + 35:30
20. Mikeszová Martina DKP8162 Oddíl OB Kotlářka 82:02 + 47:06
21. Davidová Jana ONO7852 SKOB Ostrov 93:22 + 58:26

D45B 4.09 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petráňová Jana SCP7555 OK Sparta Praha 26:22
2. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 27:40 + 1:18
3. von Gaza Anke DE027786 OLV Uslar 30:55 + 4:33
4. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 32:06 + 5:44
5. Schönfeld Ute DE021944 SV TU Ilmenau 32:15 + 5:53
6. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 32:25 + 6:03
7. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 32:29 + 6:07
8. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:15 + 9:53
9. Würzová Kateřina TJN6954 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:45 + 11:23
10. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 38:16 + 11:54
11. Buchholz Tanja DE013743 MTK Bad Harzburg 40:56 + 14:34
12. Kröber Andrea DE041570 OL-Team Wehrsdorf 52:35 + 26:13
13. Mašková Zuzana SSP7050 SK Stopa Praha 56:25 + 30:03
14. Seifertová Vendula DKP7651 Oddíl OB Kotlářka 57:22 + 31:00
15. Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka 73:21 + 46:59

D55B 3.07 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 VSK Přírodní vědy Praha 24:42
2. Malkova Elena DE026241 Post SV Dresden 27:29 + 2:47
3. Ritter Anke DE024716 SV TU Ilmenau 30:35 + 5:53
4. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 31:27 + 6:45
5. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 34:18 + 9:36
6. Lacigová Ivana SZP5950 TJ Slovan Praha Zdravotník 34:19 + 9:37
7. Hrabánková Ilona SSP6250 SK Stopa Praha 44:04 + 19:22
8. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:07 + 22:25
9. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 49:57 + 25:15
10. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 72:56 + 48:14

D65B 2.92 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 31:09
2. Tröße Renate DE027223 SV TU Ilmenau 33:41 + 2:32
3. Haenelt Beatrix DE018959 OL-Team Filder 48:34 + 17:25

D75B 2.75 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 SK Stopa Praha 41:38

H12 2.34 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 13:30
2. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 16:15 + 2:45
3. Vaněk Lukáš 0020002 CZAR 18:07 + 4:37
4. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 22:18 + 8:48
5. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:31 + 10:01
6. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 24:03 + 10:33
7. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 25:23 + 11:53
8. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 25:34 + 12:04
9. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 26:28 + 12:58
10. Bednařík Vojtěch SPC1109 SPORTICUS team 26:52 + 13:22
11. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 32:31 + 19:01
12. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 40:24 + 26:54
13. Jedlička Josef VPM1102 KOS Slavia Plzeň 45:56 + 32:26
14. Petráň Lukáš TAP1200 KOB Tretra Praha 47:22 + 33:52
15. Bruns Erik MTK Bad Harzburg 64:30 + 51:00
16. Rypáček Radim SPC1302 SPORTICUS team 71:35 + 58:05
17. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 75:14 + 61:44

H14A 3.40 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 20:15
2. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:37 + 1:22
3. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 21:39 + 1:24
4. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 23:06 + 2:51
5. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 23:36 + 3:21
6. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:27 + 4:12
7. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 26:41 + 6:26
8. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 27:43 + 7:28
9. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 28:01 + 7:46
10. Zápotocký Jiří PGP0808 SK Praga 28:15 + 8:00
11. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 31:37 + 11:22
12. Klopfer Max DE045548 SV Sachsen 90 Werdau 31:47 + 11:32
13. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 31:58 + 11:43
14. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 35:08 + 14:53
15. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 38:33 + 18:18
16. Pucherna Marek SCP0900 OK Sparta Praha 67:32 + 47:17
17. Pícl Kryštof VPM0800 KOS Slavia Plzeň 69:09 + 48:54

H17 6.55 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip JJN0600 Team Jizerky 30:58
2. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 33:13 + 2:15
3. Elleder David VSP0609 USK Praha 33:24 + 2:26
4. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 34:38 + 3:40
5. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 34:41 + 3:43
6. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 36:29 + 5:31
7. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 39:39 + 8:41
8. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 39:49 + 8:51
9. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:48 + 9:50
10. Čechmánek Václav PVP0600 VSK Přírodní vědy Praha 41:47 + 10:49
11. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 44:05 + 13:07
12. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 45:10 + 14:12
13. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 45:30 + 14:32
14. Němec David ZTC0504 Západočeské sportovní centrum OB 46:23 + 15:25
15. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 47:35 + 16:37
16. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 47:44 + 16:46
17. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:57 + 16:59
18. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 49:17 + 18:19
19. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 49:36 + 18:38
20. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 53:27 + 22:29
21. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 57:37 + 26:39
22. Dequiedt Loic DE030250 SV Robotron Dresden 59:30 + 28:32
23. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 61:53 + 30:55
24. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 63:45 + 32:47
25. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 66:00 + 35:02

H20 7.68 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 33:23
2. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 36:17 + 2:54
3. Peňáz Radek VRB0313 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 37:22 + 3:59
4. Peňáz Vojtěch VRB0303 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:20 + 4:57
5. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 40:16 + 6:53
6. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 40:39 + 7:16
7. Andojas Lapinskas 0110001 Lithuanian team 41:14 + 7:51
8. Malý Tomáš VRB0414 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:14 + 9:51
9. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:11 + 11:48
10. Kolář Matyáš VSP0304 USK Praha 54:21 + 20:58
11. Wittiber Ole-Johan DE038741 Skiclub Bonn 65:21 + 31:58
12. Klopfer Alexander DE045530 SV Sachsen 90 Werdau 72:44 + 39:21

H21 8.53 km, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rasmus Wickbom 0160001 I19 IF 34:34
2. Hlaváč Ondřej DCE9901 KOB Dobřichovice 35:51 + 1:17
3. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 36:31 + 1:57
4. Nordstrom Edvin 0210001 Sweden 36:41 + 2:07
5. Horvát Petr SSU9442 SK Severka Šumperk 37:08 + 2:34
6. Jonsson Gustav 0170001 IFK Mora OK 37:21 + 2:47
7. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 37:32 + 2:58
8. Hammarberg Martin 0100001 Sundsvalls OK 37:37 + 3:03
9. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 38:19 + 3:45
10. Sulcys Kasparas 0110003 Lithuanian team 38:33 + 3:59
11. Eriksson Simon 0220001 Umea OK 39:19 + 4:45
12. Laciga Radek SZP8200 TJ Slovan Praha Zdravotník 39:59 + 5:25
13. Pritsik Sander 0130002 Estonia 40:19 + 5:45
14. Petrulis Vitalijus 0070001 Lietuvos kariuomene 40:26 + 5:52
15. Rusý Tomáš DCE9300 KOB Dobřichovice 41:29 + 6:55
16. Matuš Vojtěch VRB9606 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 41:30 + 6:56
17. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 41:48 + 7:14
18. Larsson Gabriel 0140001 Gammelstads IF 41:58 + 7:24
19. Neumann Vojtěch PVP9400 VSK Přírodní vědy Praha 42:12 + 7:38
20. Lindholm Truls 0100002 Sundsvalls OK 42:38 + 8:04
21. Widmer Lars 0200001 Saterbygdens OK 42:49 + 8:15
22. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 43:01 + 8:27
23. Šurgan Štefan TUR7900 OOB TJ Turnov 43:31 + 8:57
24. Sulcys Nerijus 0110002 Lithuanian team 44:05 + 9:31
25. Kavaliauskas Regimantas 0080001 LK KASP 44:16 + 9:42
26. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 46:33 + 11:59
27. Groß Sebastian DE029534 SV Lengefeld 46:47 + 12:13
28. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 47:05 + 12:31
29. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 47:26 + 12:52
30. Starý Ondra DCE9800 KOB Dobřichovice 47:56 + 13:22
31. Neumann Tomáš PVP8900 VSK Přírodní vědy Praha 48:35 + 14:01
32. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 49:16 + 14:42
33. Kohlschmidt Bernd DE015666 SV Robotron Dresden 49:19 + 14:45
34. Průša Michal VSP7310 USK Praha 49:38 + 15:04
35. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 52:18 + 17:44
36. Bruns Eike DE013579 MTK Bad Harzburg 54:10 + 19:36
37. Pompura Daniel TBM0108 KOS TJ Tesla Brno 54:55 + 20:21
38. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 55:20 + 20:46
39. Buchholz Tom DE013751 MTK Bad Harzburg 56:20 + 21:46
40. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:05 + 22:31
41. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 57:25 + 22:51
42. Gregoriades Tomáš SSP8312 SK Stopa Praha 58:49 + 24:15
43. Vanek Tomas 0020003 CZAR 59:03 + 24:29
44. Sonnenberg Sergej DE022827 Osnabrücker TB 59:34 + 25:00
45. Shimizu Yoshito 0150001 Hokkaido 61:24 + 26:50
46. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 62:27 + 27:53
47. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 65:30 + 30:56
48. Takagi Ichito 0150002 Hokkaido 65:46 + 31:12
49. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 69:36 + 35:02
50. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 71:57 + 37:23
51. Jonáš Adam ZBM0102 SK Žabovřesky Brno 72:22 + 37:48
52. Tojnar Jan LIV6701 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 92:37 + 58:03

H21C 6.21 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vošta Zdeněk VCB8748 OB České Budějovice 49:01
2. Reichl Tomáš SSP0100 SK Stopa Praha 68:56 + 19:55
3. Neumann Jindřich PVP9900 VSK Přírodní vědy Praha 70:26 + 21:25
4. Wolf Vojtěch NEK0100 Nejdek Orienteering 117:40 + 68:39

H35B 5.58 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 29:42
2. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 32:07 + 2:25
3. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 35:26 + 5:44
4. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 38:18 + 8:36
5. Kolář Tomáš PGP7104 SK Praga 40:18 + 10:36
6. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 41:02 + 11:20
7. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 41:24 + 11:42
8. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 43:45 + 14:03
9. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 49:26 + 19:44
10. Haenelt Stephan DE029930 OL-Team Filder 52:07 + 22:25
11. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 54:03 + 24:21
12. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 59:58 + 30:16

H45B 4.65 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:41
2. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 25:14 + 0:33
3. Fremder Lars DE017711 OL-Team Wehrsdorf 26:52 + 2:11
4. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 27:53 + 3:12
4. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 27:53 + 3:12
6. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 28:11 + 3:30
7. Bruns Henning DE013595 MTK Bad Harzburg 28:12 + 3:31
8. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 28:28 + 3:47
9. Heinemann Björn DE019402 SV Robotron Dresden 29:11 + 4:30
10. Hauschild Steffen DE034989 ESV Dresden 29:20 + 4:39
10. Rypáček Miroslav SPC7506 SPORTICUS team 29:20 + 4:39
12. Männel Harald DE026275 OL-Team Wehrsdorf 30:19 + 5:38
13. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 30:48 + 6:07
14. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 32:11 + 7:30
15. Wittiber Ralf DE028594 Skiclub Bonn 32:51 + 8:10
16. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 32:52 + 8:11
17. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 33:11 + 8:30
18. Řehořek Jan DKP7303 Oddíl OB Kotlářka 33:13 + 8:32
19. Buchholz Sven DE013735 MTK Bad Harzburg 34:28 + 9:47
20. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 34:44 + 10:03
21. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 34:46 + 10:05
22. Cerbe Burkhard DE029427 USV TU Dresden 35:44 + 11:03
23. Wenzel Falk DE040548 USV TU Dresden 35:55 + 11:14
24. Heinrich Peter DE029823 ESV Dresden 36:05 + 11:24
25. Hellmann René DE019642 USV TU Dresden 36:32 + 11:51
26. Rod Jan VSP7423 USK Praha 36:53 + 12:12
27. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 39:41 + 15:00
28. Gossel Heiko DE018446 USV TU Dresden 40:03 + 15:22
29. Puš Roman STH7501 SK Studenec 41:12 + 16:31
30. Kouba Otakar 0030001 Tigi-shu 41:13 + 16:32
31. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 41:26 + 16:45
32. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 42:42 + 18:01
33. Lenk Andreas DE017224 USV TU Dresden 43:04 + 18:23
34. Kurfürst Pavel LIV7400 Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 43:19 + 18:38
35. Richter Detlef DE032321 SG LVB Leipzig 44:13 + 19:32
36. Petráň Jiří 0250001 SCP 44:53 + 20:12
37. Černý Jan ONO7101 SKOB Ostrov 45:38 + 20:57
38. Dequiedt Frank DE030268 ESV Dresden 46:01 + 21:20
39. Schubert Jürgen DE022132 TV 1894 Coburg-Neuses 48:23 + 23:42
40. Gruhl Uwe DE034773 SG LVB Leipzig 58:29 + 33:48
41. Mach Martin LME6800 SK Los Mělník 58:57 + 34:16
42. Ptáček Josef DKP7204 Oddíl OB Kotlářka 100:25 + 75:44

H55B 3.98 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Franko Valer 0060001 KOB Kysak 23:58
2. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:12 + 0:14
3. Würz Martin TJN6303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:28 + 0:30
4. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 31:48 + 7:50
5. Richter Frank DE031406 TSV Karlshorst 32:54 + 8:56
6. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:05 + 11:07
7. Cruse Kay DE014288 SV Robotron Dresden 36:01 + 12:03
8. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 37:05 + 13:07
9. Yoshihiko Yamamoto 0040002 Team Japan 38:02 + 14:04
10. Richling Peter DE024378 USG Chemnitz 38:26 + 14:28
11. Keishi Kimura 0040001 Team Japan 44:59 + 21:01
12. Knitsch Wolfram DE015476 Post-SV Chemnitz 45:31 + 21:33
13. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 48:23 + 24:25
14. Berndt Peter DE010814 Post-SV Chemnitz 49:45 + 25:47
15. Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:08 + 26:10
16. Zieba Jaroslav NEK6500 Nejdek Orienteering 63:12 + 39:14

H65B 3.65 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 25:23
2. Tröße Lutz DE027215 SV TU Ilmenau 32:38 + 7:15
3. Fremder Dietmar DE017703 OL-Team Wehrsdorf 36:10 + 10:47
4. Kundisch Diethard DE029287 USV TU Dresden 38:15 + 12:52
5. Schote Gerd DE022017 OL-Team Wehrsdorf 40:35 + 15:12
6. Risch Nikolaus DE024667 ASG Teutoburger Wald 44:14 + 18:51
7. Neumann Zbyněk LME5300 SK Los Mělník 62:21 + 36:58

H75B 2.92 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koč Zdeněk SSP4700 SK Stopa Praha 25:28
2. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 43:31 + 18:03
3. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 46:30 + 21:02
4. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 47:56 + 22:28
5. Němec Vladimír SSP4201 SK Stopa Praha 71:19 + 45:51