Logo
Datum:
13.11.2021
Místo konání:
Runářov – hospoda Na Chmatově
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Chmatow, 1 : 7500, e = 5 m
Ředitel závodu:
Navrátil Václav - R3
Hlavní rozhodčí:
Procházka Josef - R3
Stavitel tratí:
Grepl Ladislav - R3
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    

D10 2.00 km, 40 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valenčíková Helena ZPV1250 C KOB ZPV Prostějov 21:58
2. Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 22:30 + 0:32
3. Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 29:31 + 7:33
4. Dedková Monika JPV1181 C Oddíl OS SK Prostějov 31:02 + 9:04

D14 2.70 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 23:29
2. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 23:43 + 0:14
3. Štefková Michaela PLU0851 B TJ SOKOL Plumlov 23:56 + 0:27
4. Balvanová Vendula JPV0750 C Oddíl OS SK Prostějov 26:01 + 2:32
5. Klapková Alžběta PTE0852 B TJ Sokol Ptení 27:59 + 4:30
6. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 30:29 + 7:00
7. Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 32:26 + 8:57
8. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 36:50 + 13:21
9. Vavrdová Karolína PTE0880 B TJ Sokol Ptení 36:54 + 13:25
10. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 38:59 + 15:30
11. Václavková Amálie KON1079 C KOB Konice 42:29 + 19:00
12. Dedková Zdena JPV0752 C Oddíl OS SK Prostějov 42:58 + 19:29
13. Rozehnalová Anna JPV0700 C Oddíl OS SK Prostějov 57:36 + 34:07
Gottwaldová Anna JPV0950 C Oddíl OS SK Prostějov DISK

D18 3.90 km, 85 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčíková Alena AOP0751 A Orientační Běh Opava 37:34
2. Hýblová Eliška JPV0952 B Oddíl OS SK Prostějov 37:49 + 0:15
3. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 44:48 + 7:14

D19 4.40 km, 115 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB START Blansko 39:39
2. Paulíčková Tereza UOL0750 A SOB Olomouc 41:13 + 1:34
3. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 43:02 + 3:23
4. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 43:10 + 3:31
5. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 43:32 + 3:53
6. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 44:17 + 4:38
7. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 46:20 + 6:41
8. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 48:20 + 8:41
9. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 49:08 + 9:29
10. Venusová Anna STE0554 B SK SKI-OB Šternberk 49:15 + 9:36
11. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 55:51 + 16:12
12. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 61:44 + 22:05
13. Polášková Milena UOL8100 C SOB Olomouc 86:52 + 47:13

D35 3.70 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 33:55
2. Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 36:45 + 2:50
3. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 37:13 + 3:18
4. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 41:39 + 7:44
5. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 43:21 + 9:26
6. Janováčová Petra ZBM8558 C SK Žabovřesky Brno 44:08 + 10:13
7. Ženčáková Marie 0020002 C RBK 44:48 + 10:53
8. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 45:29 + 11:34
9. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 45:32 + 11:37
10. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 46:52 + 12:57
11. Hubíková Iva PLU8350 C TJ SOKOL Plumlov 47:13 + 13:18
12. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 47:18 + 13:23
13. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 47:21 + 13:26
14. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:57 + 14:02
15. Balvanová Martina JPV7777 C Oddíl OS SK Prostějov 50:15 + 16:20
16. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 51:47 + 17:52
17. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:01 + 19:06
18. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 56:13 + 22:18
19. Mikulčíková Irena KVS7750 C SKOB Kobra Vsetín 57:44 + 23:49
20. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 58:40 + 24:45
21. Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 59:05 + 25:10
22. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 59:11 + 25:16
23. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 59:48 + 25:53
24. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Rosice 60:17 + 26:22
25. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 60:21 + 26:26
26. Zapletalová Kamila KON7979 C KOB Konice 60:54 + 26:59
27. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:02 + 28:07
28. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 86:04 + 52:09
29. Škrabalová Eva KON7676 C KOB Konice 91:13 + 57:18
30. Valenčíková Irena ZPV7950 C KOB ZPV Prostějov 94:33 + 60:38

D50 3.10 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 40:19
2. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 48:53 + 8:34
3. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 59:00 + 18:41
4. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 69:41 + 29:22

H10 2.00 km, 40 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jáchym PTE1111 C TJ Sokol Ptení 17:46
2. Zapletal David KON1111 C KOB Konice 18:37 + 0:51
3. Václavek Alois KON1132 C KOB Konice 22:33 + 4:47
4. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 29:00 + 11:14
5. Tempír Jáchym UOL1300 C SOB Olomouc 29:30 + 11:44
6. Urban Mio SBK1414 C KOB START Blansko 31:01 + 13:15
Valenčík Martin ZPV1200 C KOB ZPV Prostějov DISK

H14 3.30 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jan STE0909 B SK SKI-OB Šternberk 26:15
2. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 27:03 + 0:48
3. Lutera Oliver PLU1001 B TJ SOKOL Plumlov 27:18 + 1:03
4. Janeček Jáchym UOL0700 B SOB Olomouc 27:34 + 1:19
5. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 28:28 + 2:13
6. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 29:45 + 3:30
7. Koutný Ondřej JPV1001 B Oddíl OS SK Prostějov 31:28 + 5:13
8. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 32:41 + 6:26
9. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 35:03 + 8:48
10. Eliášek Patrik LBM0801 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:54 + 9:39
11. Podzimek Theodor KON0808 C KOB Konice 48:25 + 22:10
12. Buchta David STE0702 C SK SKI-OB Šternberk 56:49 + 30:34
13. Dedek Martin JPV0919 C Oddíl OS SK Prostějov 66:09 + 39:54
14. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 67:45 + 41:30
15. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 68:09 + 41:54
16. Tempír Lukáš UOL1001 C SOB Olomouc 80:16 + 54:01
Hasal Jiří UOL1101 C SOB Olomouc DISK
Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov DISK
Hedrich Miroslav SSU0705 C SK Severka Šumperk DISK

H18 5.80 km, 170 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 77:05
2. Dvořák Štěpán KON0537 B KOB Konice 81:35 + 4:30
Dvořák Michael RBK0406 C SK Radioklub Blansko DISK
Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice DISK

H19 6.30 km, 185 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 43:07
2. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 43:08 + 0:01
3. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 44:50 + 1:43
4. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 45:00 + 1:53
5. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 45:01 + 1:54
6. Jirka Michal SBK8403 C KOB START Blansko 45:56 + 2:49
7. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 47:11 + 4:04
8. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 48:40 + 5:33
9. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 50:06 + 6:59
10. Štorek Jan JPV0505 A Oddíl OS SK Prostějov 56:14 + 13:07
11. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 59:32 + 16:25
12. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 61:53 + 18:46
13. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 61:54 + 18:47
14. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 65:26 + 22:19
15. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 67:45 + 24:38
16. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 68:12 + 25:05
17. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 71:21 + 28:14
18. Urban Jan SBK7537 C KOB START Blansko 72:38 + 29:31
19. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 75:43 + 32:36
Smolen Karel GIG0300 C GIGANT Orienteering DISK
MS Procházka Josef 0060001 C TJ Tesla Brno 60:02 + 16:55
MS Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 42:14 +
MS Dvořák Miloslav KON7537 C KOB Konice 67:41 + 24:34

H35 5.90 km, 170 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratochvíl Karel HOB7001 C SK OB Horní Benešov 51:43
2. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 52:23 + 0:40
3. Ženčák Jaroslav 0020001 C RBK 53:48 + 2:05
3. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 53:48 + 2:05
5. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 54:16 + 2:33
6. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Rosice 55:12 + 3:29
7. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 58:58 + 7:15
8. Koutný Pavel JPV7300 C Oddíl OS SK Prostějov 59:54 + 8:11
9. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 60:48 + 9:05
10. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 61:56 + 10:13
11. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 62:07 + 10:24
12. Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 62:20 + 10:37
13. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 62:24 + 10:41
14. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 62:26 + 10:43
15. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 62:28 + 10:45
16. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 63:43 + 12:00
17. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 64:37 + 12:54
18. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 64:40 + 12:57
19. Tempír Tomáš 0070001 C Bafto 67:18 + 15:35
20. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 67:34 + 15:51
21. Janováč Dušan ZBM7804 C SK Žabovřesky Brno 69:58 + 18:15
22. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 70:23 + 18:40
23. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 70:30 + 18:47
24. Hubík Hubert PLU8201 C TJ SOKOL Plumlov 71:43 + 20:00
25. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 72:33 + 20:50
26. Valenčík Radim ZPV7901 C KOB ZPV Prostějov 72:59 + 21:16
27. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 73:40 + 21:57
28. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 83:45 + 32:02
29. Novotný Petr 0080001 C BzB 84:13 + 32:30
30. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 89:00 + 37:17
31. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 92:53 + 41:10

H50 4.10 km, 100 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 29:17
2. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:52 + 3:35
3. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 35:00 + 5:43
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 42:40 + 13:23
5. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 42:52 + 13:35
6. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 44:57 + 15:40
7. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. brněnská 45:09 + 15:52
7. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 45:09 + 15:52
9. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 46:31 + 17:14
10. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:47 + 19:30
11. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 50:14 + 20:57
12. Buráň Zdeněk 0030001 C ASPV OA 50:27 + 21:10
13. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 53:33 + 24:16
14. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 56:36 + 27:19
15. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:24 + 29:07
16. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 58:25 + 29:08
17. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 58:52 + 29:35
18. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 60:43 + 31:26
19. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:23 + 32:06
20. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 64:58 + 35:41
21. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 67:25 + 38:08
22. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 80:53 + 51:36

HDR 2.10 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rouš Josef KON1128 C KOB Konice 22:58
2. Žváček Ondřej 0070002 C Bafto 29:56 + 6:58
3. Pávková Alice NNN0001 C Neregistrovaní 32:35 + 9:37
4. Pávek Hynek NNN0002 C Neregistrovaní 32:36 + 9:38
5. Kropáček Šimon STE1400 C SK SKI-OB Šternberk 33:03 + 10:05
6. Malasková Linda C 36:26 + 13:28
7. Matyšek Josef PLU1400 C TJ SOKOL Plumlov 44:39 + 21:41
8. Komínek Vojtěch KON1313 C KOB Konice 48:54 + 25:56
9. Jirka Martin SBK1818 C KOB START Blansko 51:17 + 28:19
10. Hubík Radan PLU1500 C TJ SOKOL Plumlov 69:44 + 46:46
11. Hubík Hubert PLU1300 C TJ SOKOL Plumlov 70:04 + 47:06
12. Bublová Matylda UOL1550 C SOB Olomouc 73:48 + 50:50

P 3.20 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podzimek Petr KON7629 C KOB Konice 42:39
2. Jirková Lenka SBK8383 C KOB START Blansko 44:13 + 1:34
3. Václavek Leoš KON8282 C KOB Konice 46:08 + 3:29
4. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 47:00 + 4:21
5. Dvořák Václav RBK7302 C SK Radioklub Blansko 54:07 + 11:28
6. Buráňová Hana 0030003 C ASPV OA 63:26 + 20:47
7. Václavková Lenka KON8155 C KOB Konice 63:57 + 21:18
8. Janeček Petr UOL7301 C SOB Olomouc 65:34 + 22:55
9. Dedková Iveta JPV7853 C Oddíl OS SK Prostějov 66:21 + 23:42
10. Nevrlík Aleš KON8585 C KOB Konice 67:04 + 24:25
11. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 68:27 + 25:48
12. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 74:48 + 32:09
13. Dvořáková Martina RBK7253 C SK Radioklub Blansko 74:51 + 32:12
14. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 82:57 + 40:18
15. Janča Jaroslav NNN0003 C Neregistrovaní 91:32 + 48:53
16. Kastner Vilém STE0703 C SK SKI-OB Šternberk 112:30 + 69:51
17. Janečková Moťková Jitka UOL7151 C SOB Olomouc 136:14 + 93:35