Logo
Datum:
13.11.2021
Místo konání:
Luže – hotel Lidový Dům
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Bukovina 2021 a Luže (různá měřítka)
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Martin - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R2
Kategorie:
I     II     III     IV    

I 17.50 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 117:48
2. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 127:43 + 9:55
3. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 128:12 + 10:24
4. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 143:55 + 26:07
5. Nešetřil Tomáš CHT8901 OOB SK Chrast 144:18 + 26:30
6. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 145:38 + 27:50
7. Kuban Michal CHT8505 OOB SK Chrast 145:40 + 27:52
8. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 145:42 + 27:54
9. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 146:13 + 28:25
10. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 153:34 + 35:46
11. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 155:13 + 37:25
12. Nepustil Petr OSN7700 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 183:20 + 65:32
13. Červinka Jan OSN8002 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 188:05 + 70:17
14. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 207:35 + 89:47
15. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 217:53 + 100:05
16. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 217:55 + 100:07
17. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 228:57 + 111:09

II 11.30 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 88:00
2. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 96:19 + 8:19
3. Šutera Josef CET7901 TJ Loko Česká Třebová 106:41 + 18:41
4. Tomandl Jan 0010001 NOK HoRa 109:56 + 21:56
5. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 110:22 + 22:22
6. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 110:23 + 22:23
7. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 110:40 + 22:40
8. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 117:00 + 29:00
9. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 117:03 + 29:03
10. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 120:53 + 32:53
11. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 132:15 + 44:15
12. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 143:46 + 55:46
13. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 155:36 + 67:36
14. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 173:30 + 85:30
15. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 173:34 + 85:34
16. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 174:16 + 86:16
17. Jílek Martin 0050001 TAJFUN Litomyšl 184:00 + 96:00
18. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 212:07 + 124:07
19. Karafiátová Michaela CHT0004 OOB SK Chrast 217:34 + 129:34
20. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 217:36 + 129:36
21. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 217:38 + 129:38
22. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 217:39 + 129:39
23. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 217:45 + 129:45
24. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 217:46 + 129:46

III 6.90 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 60:34
2. Češík František CHT0902 OOB SK Chrast 68:24 + 7:50
3. Češík Libor CHT0001 OOB SK Chrast 68:26 + 7:52
4. Kubanová Kateřina CHT8451 OOB SK Chrast 68:49 + 8:15
5. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:06 + 8:32
6. Lapčáková Šárka 0030001 Sůkal 72:00 + 11:26
7. Sůkal Jaroslav 0030002 Sůkal 72:06 + 11:32
8. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:09 + 11:35
9. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 72:45 + 12:11
10. Kratochvílová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 78:02 + 17:28
11. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 78:04 + 17:30
12. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 78:05 + 17:31
13. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 78:12 + 17:38
14. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 79:39 + 19:05
15. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 79:46 + 19:12
16. Klumpar Jiří 0040001 OB Chrast 82:47 + 22:13
17. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 84:05 + 23:31
18. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 84:09 + 23:35
19. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 84:10 + 23:36
20. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 84:26 + 23:52
21. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 95:36 + 35:02
22. Keller Ivo CHT7703 OOB SK Chrast 98:27 + 37:53
23. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 106:36 + 46:02
24. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 115:30 + 54:56
25. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 116:29 + 55:55
26. Hybešová Hana CHT0002 OOB SK Chrast 123:06 + 62:32
27. Kysilková Rebeka CHT0006 OOB SK Chrast 123:08 + 62:34
28. Hlušička Přemysl CHT0003 OOB SK Chrast 123:11 + 62:37
Starka František CHT4801 OOB SK Chrast DISK

IV 3.90 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:01
2. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 50:44 + 2:43
3. Jahoda Jiří 0060001 (j)Elita 52:30 + 4:29
4. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 56:25 + 8:24
5. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 56:30 + 8:29
6. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 57:21 + 9:20
7. Svoboda Jan CHT1002 OOB SK Chrast 61:13 + 13:12
8. Havlíčková Hana CHT1153 OOB SK Chrast 61:15 + 13:14
9. Kellerová Lenka CHT8054 OOB SK Chrast 61:22 + 13:21
10. Charouzová Hana CHT1152 OOB SK Chrast 63:36 + 15:35
11. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 64:11 + 16:10
12. Miksa Miroslav JHB7102 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 75:02 + 27:01
13. Jahodová Berková Andrea 0060002 (j)Elita 75:04 + 27:03
14. Klumparová Barbora 0040002 OB Chrast 94:41 + 46:40
15. Klumparová Aneta 0040003 OB Chrast 94:45 + 46:44
16. Slavíková Lenka 0020001 Slavíci 96:17 + 48:16
17. Forst Vlastimil PZR5603 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 122:49 + 74:48