Logo
Datum:
27.02.2022
Místo konání:
Hradec Králové - parkoviště Biřička
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Svoboda Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Tichý Radomír - R3
Stavitel tratí:
Holečková Petra
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    

D 4.70 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 31:43
2. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 32:27 + 0:44
3. Čechová Iva 0010001 Hradecká kometa 33:05 + 1:22
4. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 34:11 + 2:28
5. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:23 + 2:40
6. Hejtmánková Kateřina PDY8450 Běhej Poděbrady 34:55 + 3:12
7. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 35:30 + 3:47
8. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:06 + 4:23
9. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 36:25 + 4:42
10. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 36:28 + 4:45
11. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 37:03 + 5:20
12. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 37:07 + 5:24
13. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 37:16 + 5:33
14. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 37:43 + 6:00
15. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 38:25 + 6:42
16. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:29 + 6:46
17. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 38:57 + 7:14
18. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 38:59 + 7:16
19. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 39:25 + 7:42
20. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 39:33 + 7:50
21. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 39:38 + 7:55
22. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 40:25 + 8:42
23. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 40:29 + 8:46
24. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 40:31 + 8:48
25. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 40:50 + 9:07
26. Šumpíková Barbora SHK0759 OK Slavia Hradec Králové 41:24 + 9:41
27. Solařová Linda SHK0758 OK Slavia Hradec Králové 41:43 + 10:00
28. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 41:45 + 10:02
29. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:22 + 10:39
30. Selixová Mariana SHK0752 OK Slavia Hradec Králové 42:44 + 11:01
31. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 42:57 + 11:14
32. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 43:11 + 11:28
33. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43:15 + 11:32
34. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 43:37 + 11:54
35. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 43:50 + 12:07
36. Bohdanecká Barbora SHK7950 OK Slavia Hradec Králové 43:51 + 12:08
37. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 43:52 + 12:09
38. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 44:04 + 12:21
39. Kmentová Lenka ZAM8552 OB T.J. Sokol Žamberk 44:35 + 12:52
40. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 44:50 + 13:07
41. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 45:11 + 13:28
42. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 45:39 + 13:56
43. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 45:48 + 14:05
44. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 45:58 + 14:15
45. Kopecká Šárka Matesová DLP8350 OOB TJ Dukla Praha 46:29 + 14:46
46. Macháčková Markéta XHK7650 MTBO Racing team Hradec Králové 46:46 + 15:03
47. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 46:49 + 15:06
48. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 47:19 + 15:36
49. Šumpíková Katka 0020001 Slavia HK 47:44 + 16:01
50. Štefaniková Markéta SHK7550 OK Slavia Hradec Králové 47:54 + 16:11
51. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 47:59 + 16:16
52. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 48:06 + 16:23
53. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 48:19 + 16:36
54. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:25 + 16:42
55. Bartoňová Iva SHK6151 OK Slavia Hradec Králové 49:20 + 17:37
56. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 49:29 + 17:46
57. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 49:43 + 18:00
58. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 50:26 + 18:43
59. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:54 + 19:11
60. Fialová Radmila SHK7653 OK Slavia Hradec Králové 51:01 + 19:18
61. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 53:37 + 21:54
62. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 55:21 + 23:38
62. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 55:21 + 23:38
64. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 58:54 + 27:11
65. Filipová Dagmar LTU5650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:43 + 29:00
Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín DISK

DE 5.60 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 36:01
2. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 39:58 + 3:57
3. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 42:40 + 6:39
4. Brožková Lucie LPU0154 OK Lokomotiva Pardubice 44:42 + 8:41
5. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 46:16 + 10:15
6. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 46:45 + 10:44
7. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 47:40 + 11:39
8. Doležalová Libuše SNA8851 TJ START Náchod 47:47 + 11:46
9. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 51:01 + 15:00
10. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 52:23 + 16:22
11. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 56:09 + 20:08
12. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 57:32 + 21:31

DK 3.30 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 23:18
2. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 26:41 + 3:23
3. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 28:25 + 5:07
4. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 28:37 + 5:19
5. Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové 29:38 + 6:20
6. Rutová Renata PHK0959 OK 99 Hradec Králové 32:23 + 9:05
7. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 32:40 + 9:22
8. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 32:53 + 9:35
9. Kubíková Květoslava LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 34:35 + 11:17
10. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 37:00 + 13:42
11. Drápová Justýna OSN0990 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:44 + 14:26
12. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 39:53 + 16:35
13. Venclová Aneta ZAM1051 OB T.J. Sokol Žamberk 44:05 + 20:47
14. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 47:09 + 23:51
15. Kůrková Drahomíra 0010002 Hradecká kometa 47:49 + 24:31
16. Nimshausová Helena CHC0854 K.O.B. Choceň 52:36 + 29:18
17. Zdobinská Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:49 + 41:31

H 5.00 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 35:02
2. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 36:34 + 1:32
3. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 36:40 + 1:38
4. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 37:31 + 2:29
5. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 37:59 + 2:57
6. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 38:19 + 3:17
7. Hruša Petr 0090001 Vysoká nad Labem 39:27 + 4:25
8. Ptáček Miloš SNA7001 TJ START Náchod 39:53 + 4:51
9. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:08 + 5:06
10. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 40:14 + 5:12
11. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 40:25 + 5:23
12. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 40:27 + 5:25
13. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:34 + 5:32
14. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 41:02 + 6:00
15. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 41:05 + 6:03
16. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 41:34 + 6:32
17. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 41:35 + 6:33
18. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 41:46 + 6:44
19. Matějka Luboš SNA7602 TJ START Náchod 41:47 + 6:45
19. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 41:47 + 6:45
21. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 41:54 + 6:52
22. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 42:19 + 7:17
23. Grusser Jan PHK7505 OK 99 Hradec Králové 42:34 + 7:32
24. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 43:05 + 8:03
25. Řoutil Ladislav 0140002 Nereg 43:25 + 8:23
26. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:41 + 8:39
27. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:52 + 8:50
28. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 43:58 + 8:56
29. Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové 44:00 + 8:58
30. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 44:31 + 9:29
31. Novák Michal SHK7802 OK Slavia Hradec Králové 45:01 + 9:59
32. Zamouřil Jáchym 0040001 RajP 45:09 + 10:07
33. Pouchlý Matěj SHK1009 OK Slavia Hradec Králové 46:24 + 11:22
34. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 46:26 + 11:24
35. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:36 + 11:34
36. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 46:58 + 11:56
37. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 47:13 + 12:11
38. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 47:16 + 12:14
39. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 47:58 + 12:56
40. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 48:15 + 13:13
41. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 48:30 + 13:28
42. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 49:02 + 14:00
43. Číža Petr SHK5902 OK Slavia Hradec Králové 49:15 + 14:13
44. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 49:19 + 14:17
45. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:40 + 14:38
46. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 49:45 + 14:43
47. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 49:52 + 14:50
48. Sommer Jaroslav 0120001 (j)Elita 50:25 + 15:23
49. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 50:49 + 15:47
50. Štefanik Jan SHK0705 OK Slavia Hradec Králové 50:58 + 15:56
51. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 50:59 + 15:57
52. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 51:10 + 16:08
53. Nimshaus Tomáš 0130001 TN 52:12 + 17:10
54. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 52:21 + 17:19
55. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:32 + 17:30
56. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 52:48 + 17:46
57. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:56 + 17:54
58. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 53:29 + 18:27
59. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 53:52 + 18:50
60. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 54:08 + 19:06
61. Šumpík Michal 0020002 Slavia HK 54:37 + 19:35
62. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:55 + 20:53
63. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 57:48 + 22:46
64. Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure 58:41 + 23:39
65. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 59:37 + 24:35
66. Severa Matyáš PHK1004 OK 99 Hradec Králové 61:37 + 26:35
67. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 63:56 + 28:54
68. Čičovský Jiří 0150001 OK Lejšovka 73:15 + 38:13
Beneda Jan 0060001 NN DISK
Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín DISK
Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové DISK
Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové DISK
Procházka Ondřej PHK0902 OK 99 Hradec Králové DISK

HE 6.60 km, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 34:47
2. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 39:26 + 4:39
3. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 40:17 + 5:30
4. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 40:50 + 6:03
5. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 42:27 + 7:40
6. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 42:47 + 8:00
7. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 43:06 + 8:19
8. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 44:37 + 9:50
9. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:41 + 9:54
10. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 44:45 + 9:58
11. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 45:00 + 10:13
12. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 45:12 + 10:25
13. Mašata Metoděj PHK OK 99 Hradec Králové 45:13 + 10:26
14. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 45:21 + 10:34
15. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 45:25 + 10:38
16. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 45:26 + 10:39
17. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 46:42 + 11:55
18. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 47:08 + 12:21
19. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 47:15 + 12:28
20. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 47:36 + 12:49
21. Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové 47:43 + 12:56
22. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 13:27
23. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 49:29 + 14:42
24. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:05 + 15:18
25. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 50:18 + 15:31
26. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 51:27 + 16:40
27. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 51:44 + 16:57
28. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 53:55 + 19:08
29. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 54:24 + 19:37
30. Morávek Martin SHK7701 OK Slavia Hradec Králové 55:19 + 20:32
31. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 56:15 + 21:28
32. Mornštejn Roman LPU6904 OK Lokomotiva Pardubice 61:33 + 26:46
33. Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové 63:00 + 28:13
34. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 66:38 + 31:51
35. Procházka Martin 0030001 Tatrmani 67:36 + 32:49

HK 3.50 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 25:24
2. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 25:30 + 0:06
3. Slavík František SHK1110 OK Slavia Hradec Králové 26:29 + 1:05
4. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 26:36 + 1:12
5. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 27:05 + 1:41
6. Fiala Matyáš SHK1102 OK Slavia Hradec Králové 29:10 + 3:46
7. Leško Michal SHK1002 OK Slavia Hradec Králové 29:12 + 3:48
8. Cháma Ondřej PDY0902 Běhej Poděbrady 29:43 + 4:19
9. Zástava Marek SHK0908 OK Slavia Hradec Králové 30:27 + 5:03
10. Šatínský Filip SHK0800 OK Slavia Hradec Králové 30:40 + 5:16
11. Kuchyňka Pavel 0070001 FUBO gym 31:18 + 5:54
12. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 31:46 + 6:22
13. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 33:41 + 8:17
14. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 33:43 + 8:19
15. Novotný Leoš 0010003 Hradecká kometa 33:53 + 8:29
16. Lasík Martin LTU0803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:29 + 10:05
17. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 35:41 + 10:17
18. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 36:07 + 10:43
19. Hanslík Jaroslav SHK1107 OK Slavia Hradec Králové 37:20 + 11:56
20. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 39:51 + 14:27
21. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 40:48 + 15:24
22. Řehák Jan SJC1103 Sportcentrum Jičín 41:10 + 15:46
23. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 41:18 + 15:54
24. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 46:46 + 21:22
25. Štefanik Marek SHK1007 OK Slavia Hradec Králové 48:52 + 23:28

P 2.80 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 27:04
2. Lukešová Klára SHK7850 OK Slavia Hradec Králové 27:49 + 0:45
3. Mayer Antonín SHK1206 OK Slavia Hradec Králové 29:57 + 2:53
4. Slavíková Jana SHK7352 OK Slavia Hradec Králové 31:57 + 4:53
5. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 32:07 + 5:03
6. Cipryánová Viktorie CTB1350 SK OB Chotěboř 32:19 + 5:15
7. Šumpík Filip SHK1109 OK Slavia Hradec Králové 34:27 + 7:23
8. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:04 + 8:00
9. Šatínský Jan SHK1103 OK Slavia Hradec Králové 38:55 + 11:51
10. Andrle Tomáš SHK1111 OK Slavia Hradec Králové 40:59 + 13:55
11. Holata Vojtěch PDY1303 Běhej Poděbrady 41:33 + 14:29
12. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 42:09 + 15:05
13. Mayerová Anna SHK1450 OK Slavia Hradec Králové 42:16 + 15:12
14. Stránský Filip SHK1302 OK Slavia Hradec Králové 44:48 + 17:44
15. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 45:02 + 17:58
16. Johanisová Nikola PHK1354 OK 99 Hradec Králové 47:37 + 20:33
17. Severová Radka 0080001 :) 50:27 + 23:23
18. Schröterová Ladislava 0110001 SHK 51:16 + 24:12
19. Hanslíková Anna SHK1356 OK Slavia Hradec Králové 54:19 + 27:15
20. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 54:34 + 27:30
21. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 54:56 + 27:52
22. Lasíková Ivana LTU7551 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:09 + 38:05
23. Weinerová Eliška SHK1452 OK Slavia Hradec Králové 67:07 + 40:03
Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové DISK
Pouchlá Sára SHK1451 OK Slavia Hradec Králové DISK
Matějková Eliška SNA1153 TJ START Náchod DISK