Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : SJI (33)

Datum:
26.03.2022
Místo konání:
Semín
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Fencl Petr - R2
Stavitel tratí:
Macek Ondřej - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí, žádný protest nebyl podán, hlavní rozhodčí schválil výsledky bez výhrad. Ošetřeno bylo drobné zranění po kolizi závodníka s kancem.
Kategorie:
D10N     D16C     D21C     D21D     D35D     D55C     D55D     H10N     H14C     H16C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     HDR     T    

D10N 2.17 km, 15 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 25:37

D16C 5.21 km, 15 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 40:05

D21C 8.05 km, 35 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8208

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
11. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 84:15 + 31:57 3584
15. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 97:02 + 44:44 1637

D21D 6.06 km, 25 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3341

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
8. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 63:49 + 10:35 2737

D35D 5.08 km, 35 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 66:47 + 19:28

D55C 4.07 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 49:55 + 5:19

D55D 2.72 km, 15 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 47:08 + 11:02

H10N 1.91 km, 15 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 31:33 + 9:39

H14C 5.30 km, 25 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 45:15 + 12:02
13. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 47:03 + 13:50
27. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 56:31 + 23:18
29. Růžička Tomáš SJI0907 OK Jihlava 57:27 + 24:14
36. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 68:22 + 35:09

H16C 7.27 km, 30 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 61:32 + 11:53
11. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 66:18 + 16:39
13. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 72:51 + 23:12

H21C 12.43 km, 55 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7934

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
7. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 78:08 + 12:13 7049
21. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 91:41 + 25:46 5520
35. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 107:35 + 41:40 3726

H21D 8.57 km, 30 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3027

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
4. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 83:03 + 11:35 2795
7. Jirků František SJI7900 OK Jihlava 122:13 + 50:45 1258

H35C 9.22 km, 30 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 61:34 + 4:07

H45C 7.25 km, 25 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 48:25
4. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 54:04 + 5:39
6. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 55:07 + 6:42
8. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 59:08 + 10:43
33. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 81:27 + 33:02

H55C 6.06 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 68:50 + 17:19
22. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 81:32 + 30:01

HDR 2.10 km, 15 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 27:40 + 5:40
17. Prošková Andrea SJI1650 OK Jihlava 30:06 + 8:06

T 6.94 km, 25 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 109:39 + 56:20