Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
02.04.2022
Místo konání:
Jilemnice, hřiště Kuvajt
Pořadatel:
JIL - OK Jilemnice
Mapa:
Jilemnice 2022, M 1:4000, E 2m, stav březen 2022, ISSprOM 2019-2, autor Vít Ježek
Ředitel závodu:
Vlastník Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Malý Aleš - R3
JURY:
Hrdinka Daniel, Zlámal David, Fencl Petr
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D55D     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H65D     H70C     H75C     HDR     P     T    

D10N 1.20 km, 10 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janečková Eliška DKP1453 C Oddíl OB Kotlářka 9:58
2. Kopecká Inés JIL1552 C OK Jilemnice 10:46 + 0:48
3. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:13 + 2:15
4. Mayerová Anna SHK1450 C OK Slavia Hradec Králové 12:42 + 2:44
5. Preisslerová Terezie JIL1250 C OK Jilemnice 12:47 + 2:49
6. Vondroušová Laura JIL1251 C OK Jilemnice 13:06 + 3:08
7. Nováková Kateřina VRL1253 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:23 + 3:25
8. Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 15:31 + 5:33
9. Cyrany Magdalena SJC1453 C Sportcentrum Jičín 15:58 + 6:00
10. Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 17:46 + 7:48
11. Vondroušová Agáta JIL1551 C OK Jilemnice 18:06 + 8:08
12. Žemličková Viktorie LPU1451 C OK Lokomotiva Pardubice 18:15 + 8:17
13. Štemberová Elen VRL1252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:56 + 8:58
14. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 25:05 + 15:07

D10C 1.50 km, 20 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanousková Michaela SJC1351 C Sportcentrum Jičín 10:01
2. Korbelová Tereza PHK1254 C OK 99 Hradec Králové 10:19 + 0:18
3. Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové 11:13 + 1:12
4. Jakubská Lucie SHK1250 C OK Slavia Hradec Králové 11:53 + 1:52
4. Korbelová Eliška PHK1253 C OK 99 Hradec Králové 11:53 + 1:52
6. Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 11:59 + 1:58
7. Cyrany Anežka SJC1253 C Sportcentrum Jičín 12:17 + 2:16
8. Horáková Anna Marie LPU1256 C OK Lokomotiva Pardubice 12:28 + 2:27
9. Kopecká Eliška PHK1250 C OK 99 Hradec Králové 13:17 + 3:16
10. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 14:35 + 4:34
10. Křížová Magdalena LPU1257 C OK Lokomotiva Pardubice 14:35 + 4:34
12. Kuhnová Šárka LPU1356 C OK Lokomotiva Pardubice 16:29 + 6:28
13. Hrušová Kateřina PHK1380 C OK 99 Hradec Králové 16:35 + 6:34
14. Hovorková Nikol LPU1353 C OK Lokomotiva Pardubice 21:24 + 11:23
15. Pozdílková Kateřina PHK1251 C OK 99 Hradec Králové 23:50 + 13:49
Besedová Magdaléna PHK1252 C OK 99 Hradec Králové DISK

D12C 1.80 km, 30 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Hana LPU1054 B OK Lokomotiva Pardubice 8:26
2. Macháčková Lucie SHK1155 B OK Slavia Hradec Králové 9:15 + 0:49
2. Vrbatová Barbora VRL1054 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 9:15 + 0:49
4. Šolcová Elsa SJC1152 C Sportcentrum Jičín 9:39 + 1:13
5. Jedličková Lucie SHK1050 B OK Slavia Hradec Králové 9:41 + 1:15
6. Hrušová Lucie PHK1050 B OK 99 Hradec Králové 10:15 + 1:49
7. Mrázková Berta PGP1155 C SK Praga 10:26 + 2:00
8. Besedová Barborka PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 10:28 + 2:02
9. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 10:29 + 2:03
10. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 10:52 + 2:26
11. Buďárková Natálie VRL1052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:20 + 2:54
12. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 11:25 + 2:59
13. Macháčková Eliška LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice 11:53 + 3:27
14. Munzarová Monika LPU1056 B OK Lokomotiva Pardubice 12:15 + 3:49
15. Hepnerová Tereza PHK1155 C OK 99 Hradec Králové 12:25 + 3:59
16. Froschová Magdalena LPU1052 B OK Lokomotiva Pardubice 12:30 + 4:04
17. Spilková Magdalena JIL1151 C OK Jilemnice 12:38 + 4:12
18. Krykorková Zuzana SJC1153 C Sportcentrum Jičín 12:44 + 4:18
19. Horáková Eliška PHK1152 C OK 99 Hradec Králové 13:07 + 4:41
20. Havlíčková Hana CHT1153 B OOB SK Chrast 13:23 + 4:57
21. Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 13:25 + 4:59
22. Tomešová Evelína DKP1168 C Oddíl OB Kotlářka 14:28 + 6:02
23. Vaňátková Thea LTU1150 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:15 + 6:49
24. Čapková Kateřina LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:51 + 7:25
25. Lepšová Julie SRK1152 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:10 + 7:44
26. Nováková Věra STH1055 C SK Studenec 16:57 + 8:31

D12D 1.50 km, 20 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Eliška PHK1056 C OK 99 Hradec Králové 10:54
2. Linderová Ema PHK1059 C OK 99 Hradec Králové 13:07 + 2:13
3. Valdmanová Anna JIL1052 C OK Jilemnice 15:23 + 4:29

D14C 2.40 km, 25 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyziblová Viktorie SJC0853 A Sportcentrum Jičín 12:15
2. Hanušová Markéta VRL0852 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:22 + 0:07
3. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 12:49 + 0:34
4. Kutlvašrová Pavla VRL0951 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:23 + 1:08
5. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:28 + 1:13
6. Nožičková Ema LPU0953 B OK Lokomotiva Pardubice 13:39 + 1:24
7. Čapková Markéta PHK0850 B OK 99 Hradec Králové 13:41 + 1:26
8. Kellerová Alice CHT0852 B OOB SK Chrast 14:12 + 1:57
9. Salabová Pavlína JIL0954 B OK Jilemnice 14:23 + 2:08
10. Šimková Lucie STH0951 B SK Studenec 14:36 + 2:21
11. Hamáková Adéla HJL0851 B Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 14:49 + 2:34
12. Sochorová Kristýna SHK0953 B OK Slavia Hradec Králové 14:57 + 2:42
13. Švíglerová Anna LPU0952 B OK Lokomotiva Pardubice 15:15 + 3:00
14. Hlavsová Tereza SHK0857 C OK Slavia Hradec Králové 15:16 + 3:01
15. Hančová Karolína VRL0952 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:23 + 3:08
16. Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 15:35 + 3:20
17. Kunartová Dominika PHK0888 B OK 99 Hradec Králové 15:55 + 3:40
18. Havrdová Selina SJC0950 B Sportcentrum Jičín 16:08 + 3:53
19. Macháčková Tereza LPU0951 B OK Lokomotiva Pardubice 16:34 + 4:19
20. Vltavská Eliška SJC0850 B Sportcentrum Jičín 16:41 + 4:26
21. Macková Gita LPU0961 B OK Lokomotiva Pardubice 17:16 + 5:01
22. Kaplanová Viktorie HJL0850 B Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 17:29 + 5:14
23. Lepšová Lucie SRK0951 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:56 + 5:41
24. Hamáčková Amálie VRL0854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:25 + 6:10
25. Bohdanecká Antonie SHK0960 C OK Slavia Hradec Králové 18:28 + 6:13
26. Řadová Ráchel SHK0961 C OK Slavia Hradec Králové 18:34 + 6:19
27. Dobiášová Johana SHK0856 C OK Slavia Hradec Králové 18:45 + 6:30
28. Komárková Veronika CHC0955 C K.O.B. Choceň 19:06 + 6:51
29. Hovorková Elen LPU0954 B OK Lokomotiva Pardubice 19:21 + 7:06
30. Linderová Anna PHK0852 C OK 99 Hradec Králové 20:08 + 7:53
31. Jirsová Tereza JIL0952 C OK Jilemnice 21:56 + 9:41
32. Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 24:23 + 12:08
Kynčlová Anna JIL0852 B OK Jilemnice DISK

D14D 1.80 km, 30 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 11:16
2. Koupilová Eva LPU0970 C OK Lokomotiva Pardubice 16:20 + 5:04
3. Kolmanová Anna JIL0953 C OK Jilemnice 20:48 + 9:32
4. Stolinová Andrea DOB0990 C KOB Dobruška 21:12 + 9:56
5. Šlesingerová Nela KUO0951 C KOB Ústí nad Orlicí 42:38 + 31:22

D16C 2.50 km, 45 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrtková Anežka PHK0658 B OK 99 Hradec Králové 13:35
2. Kvášovská Ludmila LTU0753 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:38 + 0:03
3. Kuhnová Alžběta LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice 13:40 + 0:05
4. Chlupáčová Anežka SHK0760 B OK Slavia Hradec Králové 14:01 + 0:26
5. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 14:02 + 0:27
6. Mimrová Kateřina CHC0658 B K.O.B. Choceň 14:39 + 1:04
7. Malínská Nela SJC0650 B Sportcentrum Jičín 15:14 + 1:39
8. Kaláčová Anna LPU0763 C OK Lokomotiva Pardubice 15:17 + 1:42
9. Rážová Aneta PHK0662 B OK 99 Hradec Králové 15:21 + 1:46
10. Nožičková Lea LPU0753 C OK Lokomotiva Pardubice 15:45 + 2:10
11. Hamáčková Táňa STH0754 B SK Studenec 15:53 + 2:18
12. Stavrinou Kristýna SRK0751 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:00 + 2:25
13. Plecháčová Marie NPA0652 C SK LOB Nová Paka 16:25 + 2:50
14. Šumpíková Barbora SHK0759 C OK Slavia Hradec Králové 16:33 + 2:58
15. Závodná Zuzana LTU0750 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:10 + 3:35
16. Příkazská Zuzana PHK0654 B OK 99 Hradec Králové 17:43 + 4:08
17. Šafrová Lenka CHC0654 C K.O.B. Choceň 17:58 + 4:23
18. Vohníková Anna VRL0654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:55 + 7:20
19. Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:11 + 8:36
20. Martínková Viola VRL0754 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:55 + 9:20

D18C 2.70 km, 40 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:08
2. Brožková Tereza LPU0457 B OK Lokomotiva Pardubice 14:10 + 1:02
3. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 15:16 + 2:08
4. Kopecká Martina PHK0555 A OK 99 Hradec Králové 15:44 + 2:36
5. Gurinová Gabriela SJC0557 C Sportcentrum Jičín 16:55 + 3:47
6. Kubíková Magdaléna LPU0566 C OK Lokomotiva Pardubice 18:16 + 5:08
7. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 18:39 + 5:31
8. Tučková Anna LPU0455 C OK Lokomotiva Pardubice 18:55 + 5:47
9. Vrábelová Hana PHK0454 B OK 99 Hradec Králové 19:02 + 5:54
10. Matušincová Anna PHK0561 C OK 99 Hradec Králové 22:33 + 9:25
11. Šlesingerová Sára KUO0551 C KOB Ústí nad Orlicí 23:24 + 10:16
Tomášová Anna SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

D20C 2.50 km, 45 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1411

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jelínková Adéla LPU0254 B OK Lokomotiva Pardubice 13:57 1571
2. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 15:32 + 1:35 1423
3. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 16:35 + 2:38 1324
4. Burešová Karolína ZAM0352 B OB T.J. Sokol Žamberk 16:40 + 2:43 1317
5. Kološová Veronika LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice 16:57 + 3:00 1290

D21C 2.50 km, 45 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8140

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 12:28 8491
2. Zvěřinová Martina LPU8357 R OK Lokomotiva Pardubice 12:43 + 0:15 8328
3. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 13:05 + 0:37 8089
4. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 13:18 + 0:50 7948
5. Jedličková Zuzana SHK8150 R OK Slavia Hradec Králové 13:20 + 0:52 7927
6. Chrástová Tereza TUR0255 A OOB TJ Turnov 13:35 + 1:07 7764
7. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 13:38 + 1:10 7731
8. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 13:45 + 1:17 7655
9. Wiesnerová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 14:51 + 2:23 6939
10. Brožková Lucie LPU0154 C OK Lokomotiva Pardubice 15:28 + 3:00 6538
11. Doležalová Libuše SNA8851 C TJ START Náchod 15:39 + 3:11 6419
12. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 16:09 + 3:41 6093
13. Škodová Šárka LTU8951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:14 + 3:46 6039
14. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 16:23 + 3:55 5941
15. Soroka Martyna TUR9466 C OOB TJ Turnov 16:37 + 4:09 5790
16. Baierová Hana TUR8989 C OOB TJ Turnov 17:31 + 5:03 5204
17. Kleiberová Eliška CHC9952 C K.O.B. Choceň 17:53 + 5:25 4965
18. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 18:00 + 5:32 4889
19. Kufel Agata TUR8857 C OOB TJ Turnov 18:03 + 5:35 4857
20. Šádková Lucie PHK9654 C OK 99 Hradec Králové 20:51 + 8:23 3034
Paclíková Barbora DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Cahová Kristýna PHK0098 C OK 99 Hradec Králové DISK 0

D21D 2.10 km, 25 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vejrová Iva STH8852 C SK Studenec 13:45
2. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 13:47 + 0:02
3. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 16:46 + 3:01

D35C 2.70 km, 40 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 14:34
2. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:39 + 1:05
3. Čížová Andrea SHK8251 C OK Slavia Hradec Králové 16:49 + 2:15
4. Odvodyová Šárka LPU8352 C OK Lokomotiva Pardubice 17:03 + 2:29
5. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:44 + 3:10
6. Janečková Markéta 0040002 . 17:59 + 3:25
7. Vrbatová Petra VRL8552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:44 + 4:10
8. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 18:52 + 4:18
9. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 19:10 + 4:36
10. Matušincová Lucie PHK8152 C OK 99 Hradec Králové 19:22 + 4:48
11. Makovská Lenka HJL8650 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 22:39 + 8:05
12. Štemberová Věra VRL8358 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:45 + 12:11

D35D 2.50 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemličková Lenka LPU8660 C OK Lokomotiva Pardubice 15:21
2. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 16:13 + 0:52
3. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB T.J. Sokol Žamberk 16:54 + 1:33
4. Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 17:04 + 1:43
5. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 17:07 + 1:46
6. Novotná Jitka 0080001 SHK 17:13 + 1:52
7. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 18:15 + 2:54
8. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 18:16 + 2:55
9. Šumpíková Katka 0020001 Slavia HK 19:50 + 4:29
10. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:42 + 5:21
11. Pozdílková Alena PHK8053 C OK 99 Hradec Králové 22:01 + 6:40
12. Šlesingerová Jitka KUO7851 C KOB Ústí nad Orlicí 29:32 + 14:11

D40C 2.70 km, 40 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 15:24
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 15:48 + 0:24
3. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 15:55 + 0:31
4. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 16:23 + 0:59
5. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 17:10 + 1:46
6. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 17:34 + 2:10
7. Ticháčková Magdalena SJC7962 C Sportcentrum Jičín 17:59 + 2:35
8. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 18:04 + 2:40
9. Jiroutová Eva SNA8051 C TJ START Náchod 18:16 + 2:52
10. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 18:54 + 3:30
11. Brožová Jana LTU8250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:12 + 7:48
12. Spilková Marcela JIL8051 C OK Jilemnice 27:59 + 12:35
Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice DISK

D45C 2.50 km, 45 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 14:35
2. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 15:17 + 0:42
3. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:29 + 1:54
4. Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 17:20 + 2:45
5. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 17:22 + 2:47
6. Macháčková Markéta XHK7650 MTBO Racing team Hradec Králové 17:33 + 2:58
7. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 18:21 + 3:46
8. Kubečková Terezie LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky 19:36 + 5:01
9. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:46 + 6:11
10. Lamačová Dana TUR7451 OOB TJ Turnov 21:06 + 6:31
11. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:41 + 7:06
12. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 23:23 + 8:48
13. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:51 + 13:16
Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Linková Eva STH7753 C SK Studenec DISK

D45D 2.50 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:53
2. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 17:06 + 0:13
3. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 17:48 + 0:55
4. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 18:25 + 1:32
5. Gallová Helena STH7750 C SK Studenec 18:51 + 1:58
6. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 18:58 + 2:05
7. Čiháková Olga HOR7651 C TJ Jiskra Hořice 19:30 + 2:37
8. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 19:58 + 3:05
9. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 20:10 + 3:17
10. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:48 + 4:55
11. Korbelová Petra PHK7652 C OK 99 Hradec Králové 22:18 + 5:25
12. Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 23:43 + 6:50
13. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 23:56 + 7:03

D50C 2.50 km, 45 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 14:44
2. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 16:03 + 1:19
3. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 16:54 + 2:10
4. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 17:01 + 2:17
5. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:34 + 3:50
6. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:54 + 6:10
7. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 21:13 + 6:29
8. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 23:24 + 8:40

D55C 2.40 km, 35 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 15:54
2. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 18:58 + 3:04
3. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 20:37 + 4:43
4. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 20:38 + 4:44
5. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 21:11 + 5:17
6. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 21:32 + 5:38
7. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 24:02 + 8:08

D55D 1.60 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 14:25
2. Filipová Dagmar LTU5650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:53 + 5:28
3. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:16 + 6:51
4. Nováková Miloslava ZAM6051 C OB T.J. Sokol Žamberk 21:28 + 7:03
5. Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 23:54 + 9:29

D60C 2.40 km, 35 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 18:24
2. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 19:46 + 1:22
3. Stibalová Věra LDC6051 C KOB Děčín 24:23 + 5:59

D65C 1.90 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 14:02
2. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 15:07 + 1:05
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 15:34 + 1:32
4. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 23:07 + 9:05
5. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:10 + 12:08

D70C 1.90 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 15:36
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:15 + 2:39
3. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 19:54 + 4:18
4. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 21:51 + 6:15

H10N 1.20 km, 10 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirout Filip SNA1401 C TJ START Náchod 10:28
2. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 12:49 + 2:21
3. Kopecký Šimon JIL1302 C OK Jilemnice 13:10 + 2:42
3. Vítek Michal PHK1402 C OK 99 Hradec Králové 13:10 + 2:42
5. Kubíček Jonáš JIL1301 C OK Jilemnice 13:24 + 2:56
6. Hauschwitz Radim JIL1503 C OK Jilemnice 14:33 + 4:05
7. Jakubec Jan SJC1503 C Sportcentrum Jičín 15:22 + 4:54
8. Tomeš Maxmilián SJC1400 C Sportcentrum Jičín 15:23 + 4:55
9. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 17:23 + 6:55
10. Jiřišta Vladimir JIL1502 C OK Jilemnice 21:10 + 10:42
11. Odvody Vilém LPU1502 C OK Lokomotiva Pardubice 21:54 + 11:26
12. Ticháček Jonáš SJC1302 C Sportcentrum Jičín 24:01 + 13:33
Valdman Hynek JIL1303 C OK Jilemnice DISK

H10C 1.80 km, 30 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháček Jakub SHK1202 C OK Slavia Hradec Králové 11:18
2. Mayer Antonín SHK1206 C OK Slavia Hradec Králové 11:24 + 0:06
3. Vrbata Alan VRL1203 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:58 + 0:40
4. Vošvrda Václav SJC1203 C Sportcentrum Jičín 12:13 + 0:55
5. Janeček Tomáš DKP1206 C Oddíl OB Kotlářka 12:51 + 1:33
6. Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín 13:06 + 1:48
7. Kopecký Mikuláš SJC1204 C Sportcentrum Jičín 13:43 + 2:25
8. Nachtigall Jakub LPU1209 C OK Lokomotiva Pardubice 15:22 + 4:04
9. Fukátko Václav LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice 19:46 + 8:28
Udržal Lukáš LPU1303 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Jirout Jáchym SNA1201 C TJ START Náchod DISK

H12C 2.40 km, 25 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Vojtěch CHC1002 B K.O.B. Choceň 12:50
2. Kadaně Matěj LPU1001 B OK Lokomotiva Pardubice 13:03 + 0:13
3. Kunart Lukáš PHK1010 B OK 99 Hradec Králové 14:06 + 1:16
4. Kutlvašr Vladimír VRL1002 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:14 + 1:24
5. Kárník Štěpán LPU1002 B OK Lokomotiva Pardubice 14:21 + 1:31
6. Jirout Vilém LPU1012 C OK Lokomotiva Pardubice 14:27 + 1:37
7. Chrtek Jan PHK1100 C OK 99 Hradec Králové 14:38 + 1:48
8. Lukeš Josef SHK1005 C OK Slavia Hradec Králové 15:12 + 2:22
9. Posolda Lukáš SJC1100 C Sportcentrum Jičín 15:15 + 2:25
10. Pouchlý Matěj SHK1009 B OK Slavia Hradec Králové 15:17 + 2:27
11. Juška Vojtěch LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice 16:15 + 3:25
12. Čihák Matěj HOR1100 C TJ Jiskra Hořice 16:17 + 3:27
13. Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín 16:46 + 3:56
14. Fiala Matyáš SHK1102 C OK Slavia Hradec Králové 16:59 + 4:09
15. Macek Dan LPU1104 C OK Lokomotiva Pardubice 18:00 + 5:10
16. Kopecký Matěj PHK1001 B OK 99 Hradec Králové 18:01 + 5:11
17. Pavelec Daniel NPA1101 C SK LOB Nová Paka 18:20 + 5:30
18. Hanousek Jan SJC1005 C Sportcentrum Jičín 19:52 + 7:02
19. Šíma Antonín SRK1001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:54 + 8:04
20. Novák Vojtěch VRL1003 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:00 + 8:10
21. Brož Jiří LTU1101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:24 + 9:34
22. Řehák Jan SJC1103 C Sportcentrum Jičín 23:06 + 10:16
23. Šafář Martin PHK1102 C OK 99 Hradec Králové 24:19 + 11:29
24. Šimek Oldřich STH1104 C SK Studenec 25:48 + 12:58
Bohdanecký František SHK1104 C OK Slavia Hradec Králové DISK

H12D 1.50 km, 20 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šumpík Filip SHK1109 C OK Slavia Hradec Králové 9:40
2. Hauschwitz Roman JIL1102 C OK Jilemnice 12:35 + 2:55
3. Peška Ondřej LPU1006 C OK Lokomotiva Pardubice 13:39 + 3:59
4. Matějec Jonáš VRL1004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:39 + 4:59

H14C 2.50 km, 45 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 A OK 99 Hradec Králové 9:41
2. Goláň František LPU0803 B OK Lokomotiva Pardubice 11:52 + 2:11
3. Frosch Vítek LPU0801 B OK Lokomotiva Pardubice 12:02 + 2:21
4. Kubeček Antonín SNA0803 A TJ START Náchod 12:10 + 2:29
5. Lamač František TUR0901 B OOB TJ Turnov 12:12 + 2:31
6. Čečka Matěj SHK0901 B OK Slavia Hradec Králové 12:30 + 2:49
7. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 12:55 + 3:14
7. Jelínek František PHK0900 B OK 99 Hradec Králové 12:55 + 3:14
9. Rémiš Štěpán SHK0802 B OK Slavia Hradec Králové 13:03 + 3:22
10. Jakubský David SHK0905 B OK Slavia Hradec Králové 13:09 + 3:28
11. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 13:31 + 3:50
12. Goláň Antonín LPU0804 B OK Lokomotiva Pardubice 13:42 + 4:01
13. Pavelec Michal NPA0801 B SK LOB Nová Paka 13:45 + 4:04
14. Rémiš Šimon SHK0801 B OK Slavia Hradec Králové 14:01 + 4:20
15. Kroupa Matyáš LPU0902 B OK Lokomotiva Pardubice 14:05 + 4:24
16. Kotyk Šimon LTU0802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:15 + 4:34
17. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 14:26 + 4:45
18. Novotný Vít PHK0901 B OK 99 Hradec Králové 14:34 + 4:53
19. Pešek Ondřej SJC0802 B Sportcentrum Jičín 14:41 + 5:00
20. Vítek Vojtěch CHT0801 B OOB SK Chrast 14:57 + 5:16
21. Čapek Karel LTU0801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:58 + 5:17
22. Maloch David LPU0905 B OK Lokomotiva Pardubice 15:05 + 5:24
23. Čihák Jakub HOR0901 B TJ Jiskra Hořice 15:06 + 5:25
24. Brož Jindřich LTU0903 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:17 + 5:36
25. Erben Hynek VRL0801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:29 + 5:48
26. Matušinec Jakub PHK0802 C OK 99 Hradec Králové 16:00 + 6:19
27. Sochor Jakub SHK0903 B OK Slavia Hradec Králové 16:16 + 6:35
28. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 16:33 + 6:52
29. Spilka Petr JIL0803 B OK Jilemnice 17:15 + 7:34
30. Šafr Vít CHC0901 C K.O.B. Choceň 22:48 + 13:07
31. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 23:30 + 13:49
32. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 24:43 + 15:02
Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno DISK

H14D 1.80 km, 30 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Alex CHC0902 C K.O.B. Choceň 12:19
2. Lasík Martin LTU0803 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 13:53 + 1:34
3. Pochop Václav STH0902 C SK Studenec 15:52 + 3:33
4. Zástava Marek SHK0908 C OK Slavia Hradec Králové 16:53 + 4:34
5. Jindra Antonín HOR0903 C TJ Jiskra Hořice 17:53 + 5:34

H16C 2.70 km, 40 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štichhauer Adam LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice 13:11
2. Derekolenko Ostap LPU0620 C OK Lokomotiva Pardubice 13:37 + 0:26
3. Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:54 + 0:43
4. Setunský Jan VRL0608 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:45 + 1:34
5. Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 16:06 + 2:55
6. Kadaně Marek LPU0703 B OK Lokomotiva Pardubice 16:18 + 3:07
7. Buďárek David VRL0703 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:07 + 3:56
8. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:26 + 5:15
9. Krejčí Martin KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 18:36 + 5:25
10. Šimerda Václav SRK0605 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:16 + 6:05
11. Vrábel Štěpán PHK0705 C OK 99 Hradec Králové 23:21 + 10:10
Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice DISK
Hlavatý Jan LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice DISK

H18C 3.00 km, 50 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tomáš LPU0515 B OK Lokomotiva Pardubice 12:57
2. Krpata Michal LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice 13:07 + 0:10
3. Jakubský Adam SHK0406 B OK Slavia Hradec Králové 13:32 + 0:35
4. Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:37 + 0:40
5. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 13:41 + 0:44
6. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 13:47 + 0:50
7. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:13 + 1:16
8. Nimshaus Viktor CHC0502 B K.O.B. Choceň 14:15 + 1:18
9. Pompach Lukáš PHK0500 A OK 99 Hradec Králové 14:16 + 1:19
10. Doucha Martin SNA0501 A TJ START Náchod 14:17 + 1:20
11. Rak Tomáš SHK0400 C OK Slavia Hradec Králové 14:57 + 2:00
12. Kotyk Vojtěch LTU0502 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:59 + 2:02
13. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 15:09 + 2:12
14. Choutka Matěj NPA0402 A SK LOB Nová Paka 15:26 + 2:29
15. Kubeček Josef SNA0402 C TJ START Náchod 15:36 + 2:39
16. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 15:37 + 2:40
17. Keller Filip CHT0503 B OOB SK Chrast 15:38 + 2:41
18. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:18 + 3:21
19. Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:27 + 3:30
20. Stavrinou David SRK0506 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:43 + 3:46
21. Pirkl Jakub CHC0503 C K.O.B. Choceň 16:46 + 3:49
22. Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 17:48 + 4:51
23. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:17 + 6:20
Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice DISK

H20C 3.00 km, 50 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Váňa Vojtěch LPU0312 B OK Lokomotiva Pardubice 13:18
2. Balcar Jiří SNA0301 B TJ START Náchod 15:35 + 2:17
3. Moravec Jan ZAM0205 B OB T.J. Sokol Žamberk 15:40 + 2:22
Šimek Jakub CHC0303 B K.O.B. Choceň DISK

H21C 3.00 km, 50 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8107

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gottstein Jonáš JIL0107 R OK Jilemnice 11:50 8358
2. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 12:01 + 0:11 8231
3. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 12:02 + 0:12 8219
4. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 12:05 + 0:15 8185
5. Tichý Radomír SHK0000 C OK Slavia Hradec Králové 12:07 + 0:17 8162
6. Švadlena Michal CHC0101 C K.O.B. Choceň 12:18 + 0:28 8035
7. Chvátil Šimon PHK9908 C OK 99 Hradec Králové 12:26 + 0:36 7943
8. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 12:34 + 0:44 7851
9. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 12:35 + 0:45 7839
10. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 12:39 + 0:49 7793
11. Udržal Tomáš LPU8002 C OK Lokomotiva Pardubice 12:43 + 0:53 7747
12. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 12:44 + 0:54 7736
13. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 12:54 + 1:04 7620
14. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 12:57 + 1:07 7586
15. Paleček Ondřej STH0105 C SK Studenec 13:00 + 1:10 7551
16. Uhlík Michal SJC8007 R Sportcentrum Jičín 13:05 + 1:15 7494
16. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 13:05 + 1:15 7494
18. Fišer Jan SNA9302 C TJ START Náchod 13:25 + 1:35 7263
19. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 13:40 + 1:50 7090
20. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 13:41 + 1:51 7079
21. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:42 + 1:52 7067
21. Zvěřina Petr LPU8208 C OK Lokomotiva Pardubice 13:42 + 1:52 7067
21. Srb Vladimír LPU7818 C OK Lokomotiva Pardubice 13:42 + 1:52 7067
24. Šabata Milan SRK9904 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:44 + 1:54 7044
25. Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové 13:50 + 2:00 6975
25. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:50 + 2:00 6975
27. Locker Tomáš SRK9802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:52 + 2:02 6952
28. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 14:00 + 2:10 6860
29. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 14:12 + 2:22 6722
29. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 14:12 + 2:22 6722
31. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 14:32 + 2:42 6491
32. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 14:45 + 2:55 6341
33. Roudný Václav LPU0001 C OK Lokomotiva Pardubice 14:50 + 3:00 6284
34. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 15:01 + 3:11 6157
35. Důrek Milan SHK9100 C OK Slavia Hradec Králové 15:23 + 3:33 5903
36. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 15:54 + 4:04 5546
37. Palfi Štefan AKE8900 Klub OB ATU Košice 17:06 + 5:16
38. Komín David PGP7405 C SK Praga 17:49 + 5:59 4221
39. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:59 + 6:09 4106
40. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 18:02 + 6:12 4071
41. Škoda Jáchym LTU8700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:20 + 6:30 3864

H21D 2.50 km, 40 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tomalík Ondřej SHK8904 C OK Slavia Hradec Králové 14:19
2. Jiřišta Lubomír JIL8802 C OK Jilemnice 14:42 + 0:23

H35C 3.00 km, 55 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:27
2. Kříž Libor LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice 14:05 + 0:38
3. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:34 + 1:07
4. Andrš Jiří VAM8601 C OB Vamberk 14:52 + 1:25
5. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 15:27 + 2:00
5. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 15:27 + 2:00
7. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 15:43 + 2:16
8. Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové 15:44 + 2:17
8. Hovorka Pavel LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice 15:44 + 2:17
10. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 15:49 + 2:22
11. Bláha Jan HJL8200 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 16:17 + 2:50
12. Jiřišta Vladimír JIL8500 C OK Jilemnice 16:45 + 3:18
13. Drhlík Petr VAM8301 C OB Vamberk 17:23 + 3:56
14. Šafář Jan PHK7700 C OK 99 Hradec Králové 17:55 + 4:28
15. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 18:32 + 5:05

H35D 2.60 km, 45 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 12:49
2. Šnokhous Jan SJC8002 C Sportcentrum Jičín 13:37 + 0:48
3. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 13:50 + 1:01
4. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 15:29 + 2:40
5. Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 15:32 + 2:43
6. Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 15:48 + 2:59
7. Žemlička Jan LPU8303 C OK Lokomotiva Pardubice 15:54 + 3:05
8. Goláň Oldřich LPU7417 C OK Lokomotiva Pardubice 16:00 + 3:11
9. Hanousek Václav SJC8008 C Sportcentrum Jičín 17:16 + 4:27
10. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 17:42 + 4:53
11. Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 19:49 + 7:00
12. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 20:13 + 7:24
13. Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 23:08 + 10:19

H40C 3.00 km, 55 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 13:25
2. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 13:29 + 0:04
3. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 14:10 + 0:45
4. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 14:57 + 1:32
5. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 15:40 + 2:15
6. Matoušek Josef PHK7900 C OK 99 Hradec Králové 16:09 + 2:44
7. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 16:19 + 2:54
8. Šimek Jiří CHC7901 C K.O.B. Choceň 16:26 + 3:01
9. Brož Michal LTU8000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:40 + 3:15
10. Korbel Michal PHK7703 C OK 99 Hradec Králové 17:01 + 3:36
11. Odvody Zdeněk LPU8206 C OK Lokomotiva Pardubice 18:27 + 5:02
12. Kotyk Pavel LTU7901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:35 + 5:10
13. Janeček Petr 0040001 . 18:53 + 5:28
14. Vaňátko Jakub LTU8100 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:56 + 9:31
15. Čapek Karel LTU7803 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:58 + 10:33

H45C 2.70 km, 40 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 13:18
2. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 14:19 + 1:01
3. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 14:42 + 1:24
4. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 14:49 + 1:31
5. Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 15:04 + 1:46
6. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 15:10 + 1:52
7. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 15:46 + 2:28
8. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 16:29 + 3:11
9. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:32 + 3:14
10. Kubeček Štěpán LIP7600 C SOS Mamuti z Lipovky 17:05 + 3:47
11. Šafr Jiří CHC7706 C K.O.B. Choceň 17:16 + 3:58
12. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 17:33 + 4:15
13. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:49 + 4:31
14. Erbert Ladislav PEN7700 C OK RECO Sport 17:57 + 4:39
15. Keller Ivo CHT7703 C OOB SK Chrast 18:42 + 5:24
16. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 18:56 + 5:38
17. Čáp Ondřej DOB7405 C KOB Dobruška 19:17 + 5:59
18. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 19:59 + 6:41
19. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 20:03 + 6:45
20. Pilgr Ludek CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 21:20 + 8:02

H45D 2.60 km, 45 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemánek Mojmír JIL7103 C OK Jilemnice 14:40
2. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 15:59 + 1:19
3. Kohout Pavel JIL7502 C OK Jilemnice 16:12 + 1:32
4. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 16:37 + 1:57
5. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 17:14 + 2:34
6. Jindra Vladimír HOR7500 C TJ Jiskra Hořice 17:42 + 3:02
7. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 18:09 + 3:29
8. Hanuš Karel STH6701 C SK Studenec 18:11 + 3:31
9. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 18:55 + 4:15
10. Šimek Oldřich STH7101 C SK Studenec 19:04 + 4:24
11. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:35 + 4:55
12. Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:42 + 5:02
13. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:05 + 5:25
14. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 20:11 + 5:31
15. Šumpík Michal 0020002 Slavia HK 21:07 + 6:27
16. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 22:32 + 7:52

H50C 2.70 km, 40 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 13:22
2. Czagan Jan LPU7106 C OK Lokomotiva Pardubice 15:05 + 1:43
3. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 15:19 + 1:57
4. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:25 + 2:03
4. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 15:25 + 2:03
6. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 15:33 + 2:11
7. Myslivec Tomáš SHK7002 C OK Slavia Hradec Králové 16:22 + 3:00
8. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 16:52 + 3:30
9. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 17:14 + 3:52
10. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:49 + 5:27
11. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 19:22 + 6:00
12. Kouba Otakar SJC7100 C Sportcentrum Jičín 21:19 + 7:57

H55C 2.50 km, 45 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 14:53
2. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 15:56 + 1:03
3. Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 15:57 + 1:04
4. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 17:20 + 2:27
5. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 17:28 + 2:35
6. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 18:48 + 3:55
7. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 19:53 + 5:00
8. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:52 + 6:59

H55D 2.50 km, 40 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 16:50
2. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 17:40 + 0:50
3. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 18:51 + 2:01
4. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 19:20 + 2:30
5. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 19:42 + 2:52
6. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 20:16 + 3:26
7. Hynek Petr SNA6302 C TJ START Náchod 20:55 + 4:05
8. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 21:37 + 4:47
9. Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 21:39 + 4:49
10. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 23:01 + 6:11
11. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 26:37 + 9:47
12. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 27:49 + 10:59
Klimeš Jiří SNA6101 C TJ START Náchod DISK

H60C 2.50 km, 45 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 14:08
2. Jánek Ladislav LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice 14:15 + 0:07
3. Uvizl Ivan STH5801 C SK Studenec 16:01 + 1:53
4. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 16:23 + 2:15
5. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:11 + 3:03
6. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 23:10 + 9:02

H65C 2.10 km, 25 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 14:04
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 14:19 + 0:15
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 14:44 + 0:40
4. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 15:46 + 1:42
5. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 15:53 + 1:49
6. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 16:49 + 2:45
7. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 17:04 + 3:00
8. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 24:08 + 10:04

H65D 1.90 km, 20 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 14:10
2. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 15:19 + 1:09
3. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 18:52 + 4:42
4. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 20:09 + 5:59
5. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 20:20 + 6:10

H70C 2.10 km, 25 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:09
2. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 18:22 + 1:13
3. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 22:10 + 5:01
Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice DISK

H75C 1.90 km, 20 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:52
2. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:40 + 0:48
3. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 16:38 + 1:46
4. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 18:01 + 3:09

HDR 1.20 km, 10 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komín Kryštof 7:58
2. Kokaisl Filip LPU1210 C OK Lokomotiva Pardubice 10:03 + 2:05
3. Jindra Cyril HOR1301 C TJ Jiskra Hořice 10:14 + 2:16
4. Kokaislová Aneta LPU1556 C OK Lokomotiva Pardubice 10:15 + 2:17
5. Tihonová Magdalena PHK1450 C OK 99 Hradec Králové 11:38 + 3:40
6. Tihon Jan PHK1505 C OK 99 Hradec Králové 11:40 + 3:42
7. Chrástová Markéta STH1550 C SK Studenec 12:05 + 4:07
8. Kolínová Anita DKP1850 C Oddíl OB Kotlářka 12:52 + 4:54
9. Matějec Josef 12:55 + 4:57
10. Presisler Vojta 13:41 + 5:43
11. Holas Martin 13:49 + 5:51
12. Holas Sebastian 13:50 + 5:52
13. Preisslerová Karolína 14:27 + 6:29
14. Horáček Vojtěch JIL OK Jilemnice 15:27 + 7:29
15. Novák Tomáš VRL7902 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:37 + 7:39
16. Vrábel Ondřej PHK1500 C OK 99 Hradec Králové 17:15 + 9:17
17. Drápal Štěpán STH1501 C SK Studenec 18:12 + 10:14
18. Hnyková Eliška 27:04 + 19:06
Hnyková Stanislava DISK

P 1.40 km, 10 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrušová Dagmar PHK8050 C OK 99 Hradec Králové 8:34
2. Nová Martina VRL7656 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 8:53 + 0:19
3. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 9:15 + 0:41
4. Lukešová Klára SHK7850 C OK Slavia Hradec Králové 10:24 + 1:50
5. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:38 + 2:04
6. Ševčík Milan CHA OK Chrastava 11:03 + 2:29
7. Borovičková Vendula 12:00 + 3:26
8. Dočkal Zdeněk 0010001 TYN 12:16 + 3:42
9. Lukešová Hana SHK1351 C OK Slavia Hradec Králové 13:37 + 5:03
10. Valdmanová Zuzana 14:41 + 6:07
11. Svobodová Andrea SLA0751 C SKOB Slaný 15:47 + 7:13

T 2.50 km, 45 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurka Jaroslav SHK OK Slavia Hradec Králové 13:18
2. Filsak Rafael 16:46 + 3:28
3. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:33 + 4:15
4. Kalenská Vendula STH SK Studenec 21:05 + 7:47
5. Švagr Zdeněk 0070001 SK Týniště nad Orlicí 24:13 + 10:55