Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D21C

Datum:
30.04.2022
Místo konání:
Čermná nad Orlicí, Čičová
Pořadatel:
VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Mapa:
Pobočník 2022, 1:10 000, stav duben 2022, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Koblic Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Hladký Viktor - R3
Stavitel tratí:
Koblic Jan - R3
Nahrávám data...

D21C 5.44 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8336

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterová Jana LPU0057 E OK Lokomotiva Pardubice 36:40 8669
2. Jedličková Zuzana SHK8150 R OK Slavia Hradec Králové 37:45 + 1:05 8423
3. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 37:47 + 1:07 8416
4. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 39:13 + 2:33 8090
5. Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 39:50 + 3:10 7950
6. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 40:02 + 3:22 7904
7. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 40:51 + 4:11 7718
8. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 40:52 + 4:12 7715
9. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 41:10 + 4:30 7646
10. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 41:49 + 5:09 7499
11. Hepnerová Martina PHK8150 C OK 99 Hradec Králové 42:29 + 5:49 7347
12. Mádlová Věra PBM8951 C TJ Spartak 1. brněnská 43:47 + 7:07 7051
13. Kleiberová Eliška CHC9952 C K.O.B. Choceň 46:09 + 9:29 6513
14. Jansová Doubravka LPU9750 C OK Lokomotiva Pardubice 47:14 + 10:34 6267
15. Procházková Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 48:12 + 11:32 6047
16. Doležalová Libuše SNA8851 C TJ START Náchod 49:32 + 12:52 5744
17. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 49:53 + 13:13 5665
18. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 50:57 + 14:17 5422
19. Šklíbová Veronika SRK0153 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:49 + 15:09 5225
20. Vojtíšková Viktorie LPU0051 C OK Lokomotiva Pardubice 56:16 + 19:36 4213
21. Balcarová Jana PHK8852 C OK 99 Hradec Králové 57:32 + 20:52 3925
22. Záveská Anna KUO8851 C KOB Ústí nad Orlicí 58:27 + 21:47 3717
23. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 61:12 + 24:32 3092
24. Skalická Karolína ZAM9652 C OB T.J. Sokol Žamberk 63:11 + 26:31 2641
25. Filipová Tereza SRK0050 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:07 + 30:27 1747
26. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 67:57 + 31:17 1557
27. Ďoubalíková Anna CHT9651 C OOB SK Chrast 69:43 + 33:03 1156
28. Bulvová Hana CHT6650 OOB SK Chrast 87:31 + 50:51
29. Goňová Nikola ZAM9752 C OB T.J. Sokol Žamberk 92:04 + 55:24 0