Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: H21C

Datum:
30.04.2022
Místo konání:
Čermná nad Orlicí, Čičová
Pořadatel:
VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Mapa:
Pobočník 2022, 1:10 000, stav duben 2022, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Koblic Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Hladký Viktor - R3
Stavitel tratí:
Koblic Jan - R3
Nahrávám data...

H21C 6.35 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8514

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Roudný Martin LPU0002 E OK Lokomotiva Pardubice 31:48 9507
2. Kamenický Jeroným TUR9549 E OOB TJ Turnov 36:32 + 4:44 8337
3. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 37:03 + 5:15 8209
4. Štregl Matyáš TUR0301 A OOB TJ Turnov 37:14 + 5:26 8164
5. Udržal Tomáš LPU8002 C OK Lokomotiva Pardubice 37:42 + 5:54 8048
6. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 37:58 + 6:10 7982
7. Zvěřina Petr LPU8208 C OK Lokomotiva Pardubice 38:03 + 6:15 7962
8. Bendák Jan PHK9800 C OK 99 Hradec Králové 38:17 + 6:29 7904
9. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 38:36 + 6:48 7826
10. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 38:48 + 7:00 7776
11. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 39:45 + 7:57 7542
12. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 40:51 + 9:03 7270
13. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 41:32 + 9:44 7101
14. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 42:23 + 10:35 6891
15. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:30 + 10:42 6862
15. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 42:30 + 10:42 6862
17. Novotný Radek PHK7402 C OK 99 Hradec Králové 44:00 + 12:12 6491
18. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 44:47 + 12:59 6297
19. Dvořáček Radek 0040001 Doudleby nad Orlicí 45:52 + 14:04
20. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 46:37 + 14:49 5844
21. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 46:51 + 15:03 5786
22. Fišer Jan SNA9302 C TJ START Náchod 47:45 + 15:57 5564
23. Samek Tomáš PHK0001 C OK 99 Hradec Králové 47:46 + 15:58 5560
24. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 48:44 + 16:56 5321
25. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 48:53 + 17:05 5284
26. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 49:24 + 17:36 5156
27. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 51:17 + 19:29 4690
28. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:10 + 20:22 4472
29. Pauschek Karel PBM8509 C TJ Spartak 1. brněnská 52:52 + 21:04 4299
30. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 53:09 + 21:21 4229
31. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:19 + 21:31 4188
32. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:10 + 24:22 3483
33. Vandělík Michal ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orlicí 56:56 + 25:08 3294
34. Důrek Milan SHK9100 C OK Slavia Hradec Králové 57:22 + 25:34 3186
35. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 58:25 + 26:37 2927
36. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 61:54 + 30:06 2066
37. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 63:12 + 31:24 1744
38. Veselý Jiří PHK8700 C OK 99 Hradec Králové 72:19 + 40:31 0
Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové DISK 0