Logo
Datum:
14.05.2022
Místo konání:
Dvůr Králové nad Labem, pivovar Tambor
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Mapa:
Kočičí potok
Ředitel závodu:
Leštínský Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Fátor Jan - R1
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Protokol:
Závod proběhl podle předpokládaného harmonogramu za krásného slunečného počasí (22°C). Organizačně bez zádrhele, ke zranění nedošlo. Cílem prošlo 827 závodníků, hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 3.30 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:02
2. Tihonová Magdalena PHK1450 OK 99 Hradec Králové 21:28 + 2:26
3. Jedlinská Kateřina VAM1250 OB Vamberk 22:54 + 3:52
4. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 23:00 + 3:58
5. Hovorková Nikol LPU1353 OK Lokomotiva Pardubice 24:03 + 5:01
6. Saifrtová Bára HOR1251 TJ Jiskra Hořice 24:22 + 5:20
7. Rathouská Anežka HOR1450 TJ Jiskra Hořice 24:28 + 5:26
8. Cyrany Magdalena SJC1453 Sportcentrum Jičín 25:45 + 6:43
9. Preisslerová Terezie JIL1250 OK Jilemnice 26:04 + 7:02
10. Pospíšilová Anna PHK1357 OK 99 Hradec Králové 27:29 + 8:27
11. Saturová Eliška VRL1254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:45 + 8:43
12. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:03 + 11:01
13. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 30:50 + 11:48
14. Schwengerová Karla SRK1351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:59 + 11:57
15. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 33:21 + 14:19
16. Vondroušová Laura JIL1251 OK Jilemnice 34:01 + 14:59
17. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 37:02 + 18:00
18. Kopecká Inés JIL1552 OK Jilemnice 39:55 + 20:53
19. Zahrádková Anna JIL1352 OK Jilemnice 43:21 + 24:19
20. Vébrová Dominika PDY1351 Běhej Poděbrady 43:46 + 24:44
21. Křížová Dorota LPU1453 OK Lokomotiva Pardubice 49:34 + 30:32
Štemberová Elen VRL1751 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D10C 1.90 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Anna Marie LPU1256 OK Lokomotiva Pardubice 16:25
2. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 17:06 + 0:41
3. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 17:11 + 0:46
4. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 17:16 + 0:51
5. Hanousková Michaela SJC1351 Sportcentrum Jičín 18:01 + 1:36
6. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 18:18 + 1:53
7. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 19:01 + 2:36
8. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 20:58 + 4:33
9. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 21:12 + 4:47
10. Cyrany Anežka SJC1253 Sportcentrum Jičín 22:06 + 5:41
11. Kopecká Eliška PHK1250 OK 99 Hradec Králové 22:24 + 5:59
12. Romančuk Julianna STH1252 SK Studenec 23:39 + 7:14
13. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 25:13 + 8:48
14. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 25:47 + 9:22
15. Hrušová Kateřina PHK1380 OK 99 Hradec Králové 25:51 + 9:26
16. Hakenová Petra STH1251 SK Studenec 26:13 + 9:48
17. Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové 32:59 + 16:34
18. Hakenová Kateřina STH1451 SK Studenec 34:14 + 17:49
19. Křížová Magdalena LPU1257 OK Lokomotiva Pardubice 46:41 + 30:16

D12C 2.33 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 16:13
2. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 16:15 + 0:02
3. Šolcová Elsa SJC1152 Sportcentrum Jičín 16:58 + 0:45
4. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 17:08 + 0:55
5. Vrbatová Barbora VRL1054 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:48 + 2:35
6. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 19:49 + 3:36
7. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:56 + 5:43
8. Besedová Barbora PHK1051 OK 99 Hradec Králové 22:20 + 6:07
9. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:35 + 6:22
10. Hepnerová Tereza PHK1155 OK 99 Hradec Králové 22:38 + 6:25
11. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 22:52 + 6:39
12. Chotěnovská Nela HJL1153 Sokol Horní Jelení 22:56 + 6:43
13. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 23:59 + 7:46
14. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 24:15 + 8:02
15. Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 24:34 + 8:21
16. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:14 + 9:01
17. Krykorková Zuzana SJC1153 Sportcentrum Jičín 25:18 + 9:05
18. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 25:49 + 9:36
19. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 26:04 + 9:51
20. Nová Klára VRL1053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:22 + 11:09
21. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 28:39 + 12:26
22. Maráková Sofie SNA1151 TJ START Náchod 36:38 + 20:25
23. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 38:04 + 21:51
24. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 43:26 + 27:13
25. Nováková Věra STH1055 SK Studenec 54:21 + 38:08

D12D 2.13 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stratilová Anna ZAM1052 OB T.J. Sokol Žamberk 25:11
2. Helmeczi Ema LPU1166 OK Lokomotiva Pardubice 29:09 + 3:58
3. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:18 + 5:07
4. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 31:46 + 6:35
5. Hamáková Zuzana HJL1050 Sokol Horní Jelení 32:48 + 7:37
6. Venclová Aneta ZAM1051 OB T.J. Sokol Žamberk 32:54 + 7:43
7. Valdmanová Anna JIL1052 OK Jilemnice 35:26 + 10:15
8. Movchanskaya Maria VRL1153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:32 + 12:21
Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové DISK

D14C 3.31 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:05
2. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 25:35 + 1:30
3. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 26:22 + 2:17
4. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:39 + 3:34
5. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:00 + 3:55
6. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 29:35 + 5:30
7. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 29:48 + 5:43
8. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 30:27 + 6:22
9. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:42 + 6:37
10. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 31:37 + 7:32
11. Hamáková Adéla HJL0851 Sokol Horní Jelení 31:41 + 7:36
12. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 34:01 + 9:56
13. Salabová Pavlína JIL0954 OK Jilemnice 34:07 + 10:02
14. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 34:17 + 10:12
15. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 35:41 + 11:36
16. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 37:34 + 13:29
17. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 37:52 + 13:47
18. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 37:58 + 13:53
19. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 39:02 + 14:57
20. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 39:11 + 15:06
21. Bašová Ema KOR0850 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:11 + 16:06
22. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 41:32 + 17:27
23. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 41:41 + 17:36
24. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 42:34 + 18:29
25. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 46:14 + 22:09
26. Holingerová Alžběta CHC0953 K.O.B. Choceň 46:28 + 22:23
27. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 50:47 + 26:42
28. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 51:14 + 27:09
29. Rutová Renata PHK0959 OK 99 Hradec Králové 54:09 + 30:04
30. Čížková Alena PHK0857 OK 99 Hradec Králové 61:12 + 37:07
31. Jirsová Tereza JIL0952 OK Jilemnice 67:11 + 43:06

D14D 2.72 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:01
2. Hamáčková Amálie VRL0854 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:00 + 2:59
3. Schwengerová Anna SRK0851 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:51 + 6:50
4. Movchanskaya Sofia VRL0958 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:08 + 7:07
5. Píšová Tereza PDY0850 Běhej Poděbrady 32:37 + 7:36
6. Julišová Kateřina ZAM0851 OB T.J. Sokol Žamberk 32:46 + 7:45
7. Kopecká Cecilie ZAM0951 OB T.J. Sokol Žamberk 35:30 + 10:29
8. Stolinová Andrea DOB0990 KOB Dobruška 36:08 + 11:07
9. Nimshausová Helena CHC0854 K.O.B. Choceň 36:39 + 11:38
10. Fučíková Barbora LPU0863 OK Lokomotiva Pardubice 38:47 + 13:46
11. Stratilová Eliška ZAM0953 OB T.J. Sokol Žamberk 39:13 + 14:12
12. Nováková Dita VRL0957 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:10 + 15:09
13. Kubíčková Nela LPU0969 OK Lokomotiva Pardubice 43:47 + 18:46
14. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 46:47 + 21:46

D16C 4.62 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 43:53
2. Šmídová Terezie LPU0659 OK Lokomotiva Pardubice 50:57 + 7:04
3. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:00 + 8:07
4. Kaláčová Anna LPU0763 OK Lokomotiva Pardubice 52:24 + 8:31
5. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 54:43 + 10:50
6. Solařová Linda SHK0758 OK Slavia Hradec Králové 55:21 + 11:28
7. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 55:36 + 11:43
8. Šumpíková Barbora SHK0759 OK Slavia Hradec Králové 56:13 + 12:20
9. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 58:34 + 14:41
10. Selixová Mariana SHK0752 OK Slavia Hradec Králové 59:32 + 15:39
11. Plecháčová Marie NPA0652 SK LOB Nová Paka 60:38 + 16:45
12. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 64:34 + 20:41
13. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 66:54 + 23:01
14. Šafrová Lenka CHC0654 K.O.B. Choceň 69:26 + 25:33
15. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:48 + 27:55
16. Ondrušová Zuzana PHK0757 OK 99 Hradec Králové 76:03 + 32:10
17. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 78:40 + 34:47
18. Bílková Karolína SJC0653 Sportcentrum Jičín 80:56 + 37:03
19. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:42 + 37:49
20. Nevmerzhytska Mariia PHK0759 OK 99 Hradec Králové 85:27 + 41:34
21. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 85:42 + 41:49
22. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 90:14 + 46:21
23. Matějková Kateřina PDY0651 Běhej Poděbrady 93:43 + 49:50

D18C 5.77 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:49
2. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:04 + 3:15
3. Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:08 + 4:19
4. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 75:49 + 5:00
5. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 79:25 + 8:36
6. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 82:53 + 12:04
7. Píšová Zuzana PDY0451 Běhej Poděbrady 83:20 + 12:31
8. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 100:38 + 29:49

D21C 7.66 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6823

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 54:51 7603
2. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 62:46 + 7:55 6731
3. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 68:11 + 13:20 6134
4. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 68:46 + 13:55 6070
5. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 72:16 + 17:25 5685
6. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 74:10 + 19:19 5475
7. Košťálková Julie 90001 009-HK Choceň 78:07 + 23:16
8. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 84:02 + 29:11 4388
9. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 86:56 + 32:05 4069
10. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 91:16 + 36:25 3591
Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice DISK 0

D21D 4.82 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3496

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 43:44 3892
2. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 46:38 + 2:54 3687
3. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 57:37 + 13:53 2908
4. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 63:31 + 19:47 2490
5. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 66:03 + 22:19 2311
6. Šrejberová Monika 30002 003-Holky Šrejberky 81:58 + 38:14
Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK 0

D35C 6.69 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 56:08
2. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 57:00 + 0:52
3. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:35 + 1:27
4. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:36 + 1:28
5. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 57:52 + 1:44
6. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 58:06 + 1:58
7. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 60:32 + 4:24
8. Novotná Barbora SHK8658 OK Slavia Hradec Králové 60:39 + 4:31
9. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 62:14 + 6:06
10. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 63:07 + 6:59
11. Jiroutová Eva SNA8051 TJ START Náchod 64:20 + 8:12
12. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:43 + 9:35
13. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 67:14 + 11:06
14. Vrbatová Petra VRL8552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:53 + 11:45
15. Lišková Kateřina PHK8151 OK 99 Hradec Králové 72:20 + 16:12
16. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 73:25 + 17:17
17. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 73:30 + 17:22
Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové DISK

D35D 4.56 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kodytková Iva VAM7751 OB Vamberk 46:53
2. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 48:41 + 1:48
3. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 48:45 + 1:52
4. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 48:47 + 1:54
5. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 52:48 + 5:55
6. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:06 + 6:13
7. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:12 + 6:19
8. Hrušová Dagmar PHK8050 OK 99 Hradec Králové 56:44 + 9:51
9. Kmentová Lenka ZAM8552 OB T.J. Sokol Žamberk 56:48 + 9:55
10. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:55 + 12:02
11. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 59:22 + 12:29
12. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 59:26 + 12:33
13. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 63:05 + 16:12
14. Knedlíková Zuzana SNA8052 TJ START Náchod 65:55 + 19:02
15. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 66:25 + 19:32
16. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:35 + 21:42
17. Kučerová Petra SJC7950 Sportcentrum Jičín 68:37 + 21:44
18. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 69:06 + 22:13
19. Dousková Jiřina 140001 014-Čeřovka Jičín 69:42 + 22:49
20. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:28 + 27:35
21. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 80:20 + 33:27
22. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 83:23 + 36:30
23. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 89:54 + 43:01
24. Jindrová Klára PDY8051 Běhej Poděbrady 97:43 + 50:50
25. Drhlíková Markéta VAM8250 OB Vamberk 102:45 + 55:52

D45C 5.35 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 50:27
2. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 51:18 + 0:51
3. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 53:32 + 3:05
4. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 54:40 + 4:13
5. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 55:25 + 4:58
6. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 56:50 + 6:23
7. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:56 + 7:29
8. Macháčková Markéta XHK7650 MTBO Racing team Hradec Králové 58:26 + 7:59
9. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 59:20 + 8:53
10. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:23 + 8:56
11. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 63:28 + 13:01
12. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:55 + 14:28
13. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 66:44 + 16:17
14. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 67:51 + 17:24
15. Tomandlová Radka 40002 004-HORA 67:53 + 17:26
16. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 69:17 + 18:50
17. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 72:22 + 21:55
18. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:59 + 22:32
Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice DISK

D45D 3.55 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 36:50
2. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 40:06 + 3:16
3. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 41:03 + 4:13
4. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 41:16 + 4:26
5. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 42:11 + 5:21
6. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 43:41 + 6:51
7. Holmanová Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 45:48 + 8:58
8. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:43 + 9:53
9. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:20 + 10:30
10. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:25 + 10:35
11. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:26 + 10:36
12. Nová Martina VRL7656 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:10 + 12:20
13. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:42 + 12:52
14. Gallová Helena STH7750 SK Studenec 49:47 + 12:57
15. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 50:10 + 13:20
16. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 50:14 + 13:24
17. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 52:26 + 15:36
18. Fialová Radmila SHK7653 OK Slavia Hradec Králové 52:48 + 15:58
19. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 53:48 + 16:58
20. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 54:25 + 17:35
21. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 56:07 + 19:17
22. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 56:29 + 19:39
23. Saifrtová Jana HOR7551 TJ Jiskra Hořice 57:27 + 20:37
24. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:33 + 20:43
25. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 57:58 + 21:08
26. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 58:18 + 21:28
27. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:51 + 23:01
28. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 60:06 + 23:16
29. Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové 62:03 + 25:13
30. Trnková Petra PDY7651 Běhej Poděbrady 62:26 + 25:36
31. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 64:05 + 27:15
32. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:05 + 31:15
33. Rückerová Věra HOR7450 TJ Jiskra Hořice 69:50 + 33:00
34. Věříšová Lenka LPU7761 OK Lokomotiva Pardubice 71:55 + 35:05
35. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 72:27 + 35:37
36. Julišová Jitka ZAM7151 OB T.J. Sokol Žamberk 74:18 + 37:28
37. Langová Marie PHK7350 OK 99 Hradec Králové 75:26 + 38:36

D55C 4.36 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:53
2. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 49:22 + 2:29
3. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 49:41 + 2:48
4. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 50:17 + 3:24
5. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:37 + 3:44
6. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 52:42 + 5:49
7. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 53:31 + 6:38
8. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 56:51 + 9:58
9. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:45 + 10:52
10. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 59:26 + 12:33
11. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 64:48 + 17:55
12. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 65:00 + 18:07
13. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 66:15 + 19:22
14. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:32 + 21:39
15. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 73:14 + 26:21
16. Nožková Dagmar ZAM6251 OB T.J. Sokol Žamberk 73:29 + 26:36
17. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 76:26 + 29:33
18. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 80:03 + 33:10
Léharová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice DISK

D55D 3.18 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelenková Lenka 230002 023-Zelenkovi 47:24
2. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 48:50 + 1:26
3. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 50:51 + 3:27
4. Filipová Dagmar LTU5650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:07 + 4:43
5. Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod 55:40 + 8:16
6. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 58:42 + 11:18
7. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:02 + 12:38
8. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 61:52 + 14:28
9. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 65:06 + 17:42
10. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 79:06 + 31:42
11. Remešová Alena SRK6150 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:26 + 36:02
Francová Julínková Dana LPU6555 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

D65C 2.98 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 36:33
2. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 36:35 + 0:02
3. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 38:47 + 2:14
4. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 39:22 + 2:49
5. Martincová Helena ZAM5051 OB T.J. Sokol Žamberk 42:10 + 5:37
6. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 42:23 + 5:50
7. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 43:19 + 6:46
8. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 48:36 + 12:03
9. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:08 + 14:35
10. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:43 + 15:10
11. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 52:17 + 15:44
12. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 55:11 + 18:38
13. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 78:03 + 41:30
Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice DISK
Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha DISK

H10N 3.29 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 20:02
2. Odvody Vilém LPU1502 OK Lokomotiva Pardubice 21:35 + 1:33
3. Kopecký Šimon JIL1302 OK Jilemnice 21:39 + 1:37
4. Jiřišta Vladimir JIL1502 OK Jilemnice 21:40 + 1:38
5. Jirout Filip SNA1401 TJ START Náchod 21:54 + 1:52
6. Štučka Štěpán VRL1303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:55 + 4:53
7. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 25:33 + 5:31
8. Culek Tibor SHK1307 OK Slavia Hradec Králové 25:53 + 5:51
9. Kout Lukáš PHK1401 OK 99 Hradec Králové 28:46 + 8:44
10. Zollmann David HOR1200 TJ Jiskra Hořice 28:47 + 8:45
11. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:56 + 9:54
12. Winter Jakub PHK1301 OK 99 Hradec Králové 31:38 + 11:36
13. Valdman Hynek JIL1303 OK Jilemnice 32:23 + 12:21
14. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 35:40 + 15:38
15. Novák František STH1303 SK Studenec 36:33 + 16:31
16. Kubíček Jonáš JIL1301 OK Jilemnice 37:48 + 17:46
17. Satur Jakub VRL1204 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:42 + 23:40
18. Zollmann Filip HOR1600 TJ Jiskra Hořice 50:18 + 30:16
Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín DISK
Paukert Adam VRL1249 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:53 + 26:51

H10C 2.11 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vošvrda Václav SJC1203 Sportcentrum Jičín 15:13
2. Vrbata Alan VRL1203 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:55 + 3:42
3. Kopecký Mikuláš SJC1204 Sportcentrum Jičín 20:18 + 5:05
4. Klabzuba Jan SRK1207 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:13 + 6:00
5. Votroubek Jan SRK1206 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:03 + 6:50
6. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 23:25 + 8:12
7. Holata Vojtěch PDY1303 Běhej Poděbrady 23:44 + 8:31
8. Nachtigall Jakub LPU1209 OK Lokomotiva Pardubice 27:21 + 12:08
9. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 28:43 + 13:30
10. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 34:34 + 19:21
Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové DISK
Trnka Přemysl PDY1400 Běhej Poděbrady DISK

H12C 2.58 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:08
2. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 20:18 + 1:10
3. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 20:51 + 1:43
4. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 21:05 + 1:57
5. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 21:55 + 2:47
6. Čihák Matěj HOR1100 TJ Jiskra Hořice 22:19 + 3:11
7. Fiala Matyáš SHK1102 OK Slavia Hradec Králové 22:32 + 3:24
7. Jirout Vilém LPU1012 OK Lokomotiva Pardubice 22:32 + 3:24
9. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 22:36 + 3:28
10. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 24:54 + 5:46
11. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 26:33 + 7:25
12. Kopecký Matěj PHK1001 OK 99 Hradec Králové 26:47 + 7:39
13. Severa Matyáš PHK1004 OK 99 Hradec Králové 29:19 + 10:11
14. Šimek Oldřich STH1104 SK Studenec 29:23 + 10:15
15. Hanousek Jan SJC1005 Sportcentrum Jičín 29:30 + 10:22
16. Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice 31:31 + 12:23
17. Tatarnikov Ivan PHK1106 OK 99 Hradec Králové 31:59 + 12:51
18. Urbanec Patrik STH1101 SK Studenec 32:14 + 13:06
19. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 32:48 + 13:40
20. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 34:35 + 15:27
21. Retka Jakub LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:30 + 19:22
22. Matějec Jonáš VRL1004 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:53 + 19:45
23. Řehák Jan SJC1103 Sportcentrum Jičín 47:56 + 28:48
24. Trnka Jiří PDY1102 Běhej Poděbrady 51:18 + 32:10
25. Šafář Martin PHK1102 OK 99 Hradec Králové 53:09 + 34:01
26. Liška Viktor PHK1111 OK 99 Hradec Králové 55:36 + 36:28
27. Hainiš Pavel LTU1102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:28 + 38:20
Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová DISK

H12D 2.15 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:42
2. Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice 21:03 + 1:21
3. Stolina David DOB1111 KOB Dobruška 26:24 + 6:42
4. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 27:48 + 8:06
5. Saifrt Matěj HOR1000 TJ Jiskra Hořice 31:42 + 12:00
6. Juliš Josef ZAM1010 OB T.J. Sokol Žamberk 32:06 + 12:24
7. Jindra Jáchym PDY1105 Běhej Poděbrady 33:16 + 13:34
8. Mokrý Tadeáš HJL1100 Sokol Horní Jelení 35:03 + 15:21

H14C 4.23 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 30:42
2. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:01 + 2:19
3. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 33:53 + 3:11
4. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 34:55 + 4:13
5. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 35:48 + 5:06
6. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 36:34 + 5:52
7. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 36:35 + 5:53
8. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 38:00 + 7:18
9. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 38:31 + 7:49
10. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 38:35 + 7:53
11. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 39:39 + 8:57
12. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 39:47 + 9:05
13. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 39:57 + 9:15
14. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 40:03 + 9:21
15. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 41:53 + 11:11
16. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 42:45 + 12:03
17. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 43:55 + 13:13
18. Kyrylyshyn Ihor SHK0910 OK Slavia Hradec Králové 45:01 + 14:19
19. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 45:25 + 14:43
20. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 46:06 + 15:24
21. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 47:00 + 16:18
22. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:02 + 18:20
23. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 51:20 + 20:38
24. Valenta Jakub JIL0902 OK Jilemnice 52:11 + 21:29
25. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 53:01 + 22:19
26. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:13 + 22:31
27. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 53:24 + 22:42
28. Jedlinský Martin VAM0800 OB Vamberk 54:58 + 24:16
29. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:23 + 24:41
30. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 62:14 + 31:32
31. Erben Hynek VRL0801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:40 + 31:58
32. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 63:40 + 32:58
33. Matoušek Alex CHC0902 K.O.B. Choceň 66:52 + 36:10
34. Lasík Martin LTU0803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:54 + 36:12
35. Zídek Jakub PHK0903 OK 99 Hradec Králové 68:29 + 37:47
36. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 86:58 + 56:16
Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové DISK

H14D 3.23 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cháma Ondřej PDY0902 Běhej Poděbrady 32:47
2. Šafr Vít CHC0901 K.O.B. Choceň 39:08 + 6:21
3. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 11:31
4. John Martin VRL0902 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:20 + 14:33
5. Pochop Václav STH0902 SK Studenec 48:49 + 16:02
6. Kolátor Štěpán HOR0801 TJ Jiskra Hořice 53:05 + 20:18
7. Moskva Vojtěch ZAM0802 OB T.J. Sokol Žamberk 58:33 + 25:46
8. Hořejš Vojtěch VRL0802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:36 + 65:49
Jindra Antonín HOR0903 TJ Jiskra Hořice DISK

H16C 6.83 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 50:10
2. Zídek Filip PHK0706 OK 99 Hradec Králové 50:41 + 0:31
3. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 52:15 + 2:05
4. Hájek Dominik LPU0607 OK Lokomotiva Pardubice 52:45 + 2:35
5. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 52:56 + 2:46
6. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 57:31 + 7:21
7. Setunský Jan VRL0608 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:14 + 9:04
8. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 60:35 + 10:25
9. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 66:10 + 16:00
10. Volejník Ondřej PDY0601 Běhej Poděbrady 68:49 + 18:39
11. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 72:35 + 22:25
12. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 73:10 + 23:00
13. Borovec Šimon CHC0701 K.O.B. Choceň 75:17 + 25:07
14. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:45 + 26:35
15. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 77:41 + 27:31
16. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 81:58 + 31:48
17. Tkachenko Artem PHK0710 OK 99 Hradec Králové 89:51 + 39:41
18. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 91:51 + 41:41
19. Munzar Matěj VRL0606 OOS TJ Spartak Vrchlabí 105:50 + 55:40
20. Kakrda Matěj PDY0602 Běhej Poděbrady 151:10 + 101:00
21. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 163:03 + 112:53
Hlavatý Jan LPU0713 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové DISK
Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK

H18C 8.79 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 61:05
2. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:25 + 4:20
3. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 68:57 + 7:52
4. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:41 + 10:36
5. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:53 + 12:48
6. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 74:15 + 13:10
7. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 74:34 + 13:29
8. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 76:19 + 15:14
9. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 79:45 + 18:40
10. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 79:56 + 18:51
11. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 80:12 + 19:07
12. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 84:20 + 23:15
13. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 87:55 + 26:50
14. Pulc Ondřej ZAM0505 OB T.J. Sokol Žamberk 90:36 + 29:31
15. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 94:44 + 33:39
16. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 104:27 + 43:22
17. Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové 110:37 + 49:32
18. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 111:57 + 50:52
19. Sedláček David SRK0508 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 126:11 + 65:06
Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H21C 11.53 km, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7535

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 69:38 7747
2. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 71:01 + 1:23 7602
3. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 74:19 + 4:41 7255
4. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 75:11 + 5:33 7164
5. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 76:29 + 6:51 7027
6. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 80:12 + 10:34 6636
7. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 80:33 + 10:55 6599
8. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 81:36 + 11:58 6489
9. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 88:26 + 18:48 5771
10. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 90:13 + 20:35 5583
11. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:12 + 22:34 5374
12. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 92:38 + 23:00 5329
13. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 93:41 + 24:03 5218
14. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 94:32 + 24:54 5129
15. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 98:31 + 28:53 4710
16. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:10 + 30:32 4537
17. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 103:31 + 33:53 4184
18. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 103:59 + 34:21 4135
19. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 106:05 + 36:27 3915
20. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 108:07 + 38:29 3701
21. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 118:59 + 49:21 2558

H21D 7.20 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 82:55
2. Veselý Jiří PHK8700 OK 99 Hradec Králové 87:17 + 4:22

H35C 10.32 km, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 71:37
2. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 72:26 + 0:49
3. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:40 + 2:03
4. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 75:10 + 3:33
5. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 75:43 + 4:06
6. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 77:48 + 6:11
7. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 79:59 + 8:22
8. Pýcha Lukáš SNA8402 TJ START Náchod 80:29 + 8:52
9. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 80:34 + 8:57
10. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 81:03 + 9:26
11. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 81:15 + 9:38
12. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 82:11 + 10:34
13. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 82:58 + 11:21
14. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 85:50 + 14:13
15. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 86:03 + 14:26
16. Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové 88:58 + 17:21
17. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 90:54 + 19:17
18. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 91:47 + 20:10
19. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 97:53 + 26:16
20. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 98:33 + 26:56
21. Morávek Martin SHK7701 OK Slavia Hradec Králové 98:34 + 26:57
22. Vrbata Alan VRL7802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 102:41 + 31:04
23. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 108:25 + 36:48

H35D 7.20 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Martin PHK8001 OK 99 Hradec Králové 57:37
2. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 63:37 + 6:00
3. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 65:11 + 7:34
4. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 66:48 + 9:11
5. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 67:36 + 9:59
6. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 68:34 + 10:57
7. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:36 + 10:59
8. Jiřišta Vladimír JIL8500 OK Jilemnice 69:31 + 11:54
9. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 70:43 + 13:06
10. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 70:48 + 13:11
11. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 72:12 + 14:35
12. Grusser Jan PHK7505 OK 99 Hradec Králové 75:28 + 17:51
13. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:21 + 20:44
14. Hruša Petr 190001 019-Vysoká nad Labem 78:40 + 21:03
15. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 81:00 + 23:23
16. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 81:56 + 24:19
17. Haken Adam STH8102 SK Studenec 83:51 + 26:14
18. Spilka Petr JIL7801 OK Jilemnice 86:10 + 28:33
19. Novák Michal SHK7802 OK Slavia Hradec Králové 87:39 + 30:02
20. Holata Radek PDY8103 Běhej Poděbrady 90:42 + 33:05
21. Beneda Jan SHK7900 OK Slavia Hradec Králové 93:14 + 35:37
22. Retka Jiří LTU8200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 100:56 + 43:19
23. Daněk Petr TYN7900 OOB SK Týniště nad Orlicí 105:06 + 47:29
24. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 108:55 + 51:18
25. Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady 114:46 + 57:09
26. Mojžíš Robert PHK7902 OK 99 Hradec Králové 123:14 + 65:37
Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Kronika Miroslav 120001 012-SPORTeM DISK

H45C 7.96 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 54:59
2. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:10 + 2:11
3. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 58:46 + 3:47
4. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 59:11 + 4:12
5. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 61:49 + 6:50
6. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 62:17 + 7:18
7. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 65:13 + 10:14
8. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 66:12 + 11:13
9. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 67:55 + 12:56
10. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 68:42 + 13:43
11. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 68:46 + 13:47
12. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 73:44 + 18:45
13. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 75:17 + 20:18
14. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:16 + 21:17
15. Tomandl Jan 40001 004-HORA 77:11 + 22:12
16. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 77:15 + 22:16
17. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:04 + 23:05
18. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:05 + 23:06
19. Volák Pavel 300001 030-bez smlouvy 78:35 + 23:36
20. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 78:46 + 23:47
21. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 78:55 + 23:56
22. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 79:19 + 24:20
23. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 80:26 + 25:27
24. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 81:24 + 26:25
25. Ptáček Miloš SNA7001 TJ START Náchod 83:46 + 28:47
26. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 88:00 + 33:01
Švagr Zdeněk 210001 021-SK Týniště nad Orlicí DISK

H45D 5.29 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 51:07
2. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 51:40 + 0:33
3. Saifrt Tomáš HOR7600 TJ Jiskra Hořice 52:46 + 1:39
4. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:20 + 2:13
5. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 54:49 + 3:42
6. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 56:35 + 5:28
7. Kunt Stanislav ZAM7401 OB T.J. Sokol Žamberk 60:15 + 9:08
8. Jindra Vladimír HOR7500 TJ Jiskra Hořice 60:26 + 9:19
9. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 60:55 + 9:48
10. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 61:43 + 10:36
11. Hanuš Karel STH6701 SK Studenec 62:55 + 11:48
12. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 62:57 + 11:50
13. Puš Roman STH7501 SK Studenec 63:22 + 12:15
14. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 64:14 + 13:07
15. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 65:23 + 14:16
16. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:04 + 14:57
17. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 66:20 + 15:13
18. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 67:25 + 16:18
19. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 67:55 + 16:48
20. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 68:12 + 17:05
21. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 69:56 + 18:49
22. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 71:22 + 20:15
23. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:32 + 22:25
24. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 75:11 + 24:04
25. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 75:17 + 24:10
26. Buchar Marcel VRL7408 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:18 + 24:11
27. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 75:42 + 24:35
28. Šimek Oldřich STH7101 SK Studenec 75:57 + 24:50
29. Borovec Alexandr CHC7606 K.O.B. Choceň 76:17 + 25:10
30. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:29 + 25:22
31. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 78:06 + 26:59
32. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 78:22 + 27:15
33. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 84:59 + 33:52
34. Šumpík Michal 260001 026-Slavia HK fanklub 86:04 + 34:57
35. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:14 + 36:07
36. Marek Robert KOR7700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 90:07 + 39:00
37. Pešek Vladimír 240001 024-TJ Sokol Košov 93:05 + 41:58
38. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 94:23 + 43:16
39. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 115:18 + 64:11
40. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 126:49 + 75:42
Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK

H55C 5.90 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 49:34
2. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 52:34 + 3:00
3. Jánek Ladislav LPU6103 OK Lokomotiva Pardubice 55:18 + 5:44
4. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 56:15 + 6:41
5. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 56:27 + 6:53
6. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 62:22 + 12:48
7. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:14 + 15:40
8. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 68:49 + 19:15
9. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 72:55 + 23:21
10. Košťál Pavel 280001 028-DD 74:14 + 24:40
11. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 79:10 + 29:36
12. Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové 79:46 + 30:12
13. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:00 + 30:26
14. Číža Petr SHK5902 OK Slavia Hradec Králové 112:57 + 63:23
Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice DISK

H55D 4.25 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 45:36
2. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 46:56 + 1:20
3. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 49:54 + 4:18
4. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 50:17 + 4:41
5. Lux Zdeněk KUN6201 OB Kunvald 50:32 + 4:56
6. Čermák Petr LPU6501 OK Lokomotiva Pardubice 51:08 + 5:32
7. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 51:20 + 5:44
8. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 51:41 + 6:05
9. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 53:59 + 8:23
10. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 56:39 + 11:03
11. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 58:07 + 12:31
12. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 58:24 + 12:48
13. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 58:37 + 13:01
14. Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 59:36 + 14:00
15. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:04 + 14:28
16. Klimeš Jiří SNA6101 TJ START Náchod 60:10 + 14:34
17. Horák Jan HOR6000 TJ Jiskra Hořice 60:34 + 14:58
18. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 61:35 + 15:59
19. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 61:41 + 16:05
20. Král Martin JIL6101 OK Jilemnice 65:40 + 20:04
21. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 65:45 + 20:09
22. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 68:12 + 22:36
23. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:55 + 31:19
Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové DISK

H65C 4.63 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 38:01
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 45:41 + 7:40
3. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 47:19 + 9:18
4. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 47:34 + 9:33
5. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 47:50 + 9:49
6. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:11 + 11:10
7. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 50:04 + 12:03
8. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:22 + 13:21
9. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 53:46 + 15:45
10. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 54:04 + 16:03
11. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB T.J. Sokol Žamberk 54:34 + 16:33
12. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 55:47 + 17:46
13. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 59:51 + 21:50
14. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 66:06 + 28:05
Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka DISK
Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice DISK
Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové DISK

H65D 3.69 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:58
2. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 43:42 + 0:44
3. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 45:25 + 2:27
4. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 48:35 + 5:37
5. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:34 + 7:36
6. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 61:13 + 18:15
7. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:33 + 20:35
8. Vasyliev Anatolii 70001 007-Kchortytsia 65:21 + 22:23
9. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 69:18 + 26:20
10. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 71:46 + 28:48
11. Beňo Miroslav TYN5301 OOB SK Týniště nad Orlicí 83:50 + 40:52
Junek Petr STH5501 SK Studenec DISK

H75C 3.52 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:08
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:20 + 2:12
3. Tobiška Václav ZAM4401 OB T.J. Sokol Žamberk 48:25 + 5:17
4. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 57:22 + 14:14
5. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 63:54 + 20:46
6. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 67:42 + 24:34
7. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 76:59 + 33:51
8. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 79:46 + 36:38
Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk DISK

HDR 3.33 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepner Martin PHK1501 OK 99 Hradec Králové 16:16
2. Novotný Matouš PHK1515 OK 99 Hradec Králové 16:20 + 0:04
3. Mokrý Daniel NER NER 19:23 + 3:07
4. Cichý Marek PHK1300 OK 99 Hradec Králové 20:00 + 3:44
5. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 20:18 + 4:02
6. Martincová Daniela Sofie VAM1351 OB Vamberk 21:10 + 4:54
7. Chovancová Magdalena PHK1358 OK 99 Hradec Králové 21:21 + 5:05
8. Solánský Ondřej PHK1403 OK 99 Hradec Králové 21:29 + 5:13
9. Šabatková Pavla LPU1456 OK Lokomotiva Pardubice 22:18 + 6:02
10. Jirka Tomáš 130001 013-OB 23:25 + 7:09
11. Havel Ondřej LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 23:35 + 7:19
12. Preissler Vojtěch NER NER 23:36 + 7:20
13. Hájek Martin CET1801 TJ Loko Česká Třebová 23:47 + 7:31
14. Bejrová Anita NER NER 24:17 + 8:01
15. Matysová Klára PHK1356 OK 99 Hradec Králové 24:19 + 8:03
16. Tihon Jan PHK1505 OK 99 Hradec Králové 25:07 + 8:51
17. Rathouská Štěpánka HOR1250 TJ Jiskra Hořice 25:17 + 9:01
18. Vávra Kristián LPU1701 OK Lokomotiva Pardubice 25:21 + 9:05
19. Nová Eliška Anna DKP1551 Oddíl OB Kotlářka 25:22 + 9:06
20. Vrábel Ondřej PHK1500 OK 99 Hradec Králové 25:30 + 9:14
21. Čapek Samuel PHK1600 OK 99 Hradec Králové 26:03 + 9:47
22. Kříž Prokop LPU1602 OK Lokomotiva Pardubice 26:09 + 9:53
23. Haken Václav STH1601 SK Studenec 27:02 + 10:46
24. Tkachenko Yehor 110002 011-OK99 Hradec Králové 27:27 + 11:11
25. Kalibánová Bára SNA1651 TJ START Náchod 27:52 + 11:36
26. Kroupová Elen LPU1851 OK Lokomotiva Pardubice 29:23 + 13:07
27. Hamáček Jan STH1301 SK Studenec 29:32 + 13:16
28. Solánská Barbora NER NER 30:26 + 14:10
29. Vošvrdová Eliška 250001 025-Kbelnice u Jičína 30:29 + 14:13
30. Jiřištová Aneta JIL OK Jilemnice 30:46 + 14:30
31. Jindra Cyril HOR1301 TJ Jiskra Hořice 31:09 + 14:53
32. Palasová Tina SJC1777 Sportcentrum Jičín 31:47 + 15:31
33. Havel Vojtěch LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 31:58 + 15:42
34. Holatová Veronika PDY1551 Běhej Poděbrady 32:05 + 15:49
35. Vebr Jan NER NER 32:43 + 16:27
36. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 34:27 + 18:11
37. Novák Tadeáš NPA1701 SK LOB Nová Paka 34:31 + 18:15
38. Matysová Barbora NER NER 34:46 + 18:30
39. Tatarnikov Kyrylo 110001 011-OK99 Hradec Králové 36:03 + 19:47
40. Štenglová Alžběta NER NER 36:05 + 19:49
41. Krunčíková Anna SRK1752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:47 + 20:31
42. Zajícová Zuzana VRL1299 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:11 + 22:55
43. Toman Jonáš VRL1248 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:12 + 22:56
43. Jordánek Michal VRL0000 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:12 + 22:56
45. Rybářová Kristýnka lLTU1301 LTU-OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:03 + 27:47
46. Volk Antonín NER NER 45:43 + 29:27
47. Šrejberová Ema 30001 003-Holky Šrejberky 54:48 + 38:32
48. Sojková Petra ALB8950 OOB Albrechtice nad Orlicí 58:44 + 42:28
49. Gregor Matyáš DOB1501 KOB Dobruška 59:07 + 42:51
50. Vandělíková Anna ALB2050 OOB Albrechtice nad Orlicí 65:57 + 49:41
51. Nárovec Václav 160002 016-neregistrovaní 80:44 + 64:28
52. Schulhof Matěj TUR2020 OOB TJ Turnov 86:44 + 70:28
Hakl Eduard NER NER DISK

P 2.23 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michalec Vojtěch PHK0806 OK 99 Hradec Králové 15:15
2. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 19:27 + 4:12
3. Cháma Jan PDY Běhej Poděbrady 19:53 + 4:38
4. Erlebachová Aneta 50003 005-Špindl sportuje 21:25 + 6:10
5. Sedloňová Aneta SNA9450 TJ START Náchod 22:12 + 6:57
5. Votroubek Jan SRK8201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:12 + 6:57
7. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:35 + 7:20
8. Vojtěchová Eva HOR8851 TJ Jiskra Hořice 22:37 + 7:22
9. Makaloušová Hana 50001 005-Špindl sportuje 24:20 + 9:05
10. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:27 + 9:12
11. Culek Jan 270001 027-Slavia Hradec Králové 24:40 + 9:25
12. Kubíková Jitka JIL OK Jilemnice 24:56 + 9:41
13. Spilková Marcela JIL8051 OK Jilemnice 24:59 + 9:44
14. Matoušková Petra PHK7951 OK 99 Hradec Králové 26:11 + 10:56
15. Borovičková Vendula 220001 022-Ostruzno 26:18 + 11:03
16. Juška Jiří 170001 017-Nereg 26:57 + 11:42
17. Šimková Markéta CHC7856 K.O.B. Choceň 27:03 + 11:48
18. Nová Marcela NER NER 27:21 + 12:06
19. Muzikář Jiří KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:29 + 12:14
20. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:39 + 12:24
21. Šolc Jakub 140002 014-Čeřovka Jičín 29:23 + 14:08
22. Kunešová Petra HOR7650 TJ Jiskra Hořice 29:51 + 14:36
23. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:39 + 16:24
24. Čížková Dana SHK7752 OK Slavia Hradec Králové 31:52 + 16:37
25. Nováková Jana STH8352 SK Studenec 33:14 + 17:59
26. Vebr Jakub NER NER 33:25 + 18:10
27. Jahodová Berková Andrea 60003 006-(j)Elita 33:34 + 18:19
28. Hanousková Radka 180001 018-Jičín 33:47 + 18:32
29. Vošlajer Robert 80001 008-Vošlajer 34:09 + 18:54
30. Voláková Viktorie 300002 030-bez smlouvy 37:30 + 22:15
31. Müllerová Kateřina TYN0750 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:48 + 28:33
32. Vávra LPU46001 OK Lokomotiva Pardubice 45:55 + 30:40
33. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:14 + 30:59
34. Lasíková Ivana LTU7551 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:22 + 31:07
35. Koutová Sára NER NER 46:31 + 31:16
36. Rybínová Klára KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:45 + 34:30
37. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:19 + 35:04
38. Koutová Bára NER NER 57:22 + 42:07
39. Vošvrda Michal 250002 025-Kbelnice u Jičína 58:15 + 43:00
40. Rikka Erler NER NER 63:33 + 48:18
Haklová Tereza NER NER DISK
Hušek Jaroslav NER NER DISK
Hušková Jana NER NER DISK

T 6.18 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 46:03
2. Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové 51:29 + 5:26
3. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 53:03 + 7:00
4. Šťovíček Pavel NER NER 54:00 + 7:57
5. Dunka Štěpán 50002 005-Špindl sportuje 55:10 + 9:07
6. Korbel Michal PHK7703 OK 99 Hradec Králové 59:20 + 13:17
7. Růžička Karel PHK9502 OK 99 Hradec Králové 60:13 + 14:10
8. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 64:16 + 18:13
9. Nárovcová Gabriela 160001 016-neregistrovaní 69:36 + 23:33
10. Zamouřil Jáchym 150001 015-RajP 69:54 + 23:51
11. Jahoda Jiří 60001 006-(j)Elita 71:25 + 25:22
12. Čapek Karel LTU7803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:56 + 25:53
13. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:58 + 26:55
14. Kuneš Vojtěch HOR0200 TJ Jiskra Hořice 73:49 + 27:46
15. Solánská Jana NER NER 74:35 + 28:32
16. Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:55 + 29:52
17. Heczko Stanislav STH SK Studenec 79:07 + 33:04
18. Valdman Miloš NER NER 81:32 + 35:29
19. Sommer Jaroslav 60002 006-(j)Elita 81:43 + 35:40
20. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 82:25 + 36:22
21. Závodná Zuzana LTU0750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:34 + 37:31
22. Vých Luboš SRK7300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 84:18 + 38:15
23. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 84:39 + 38:36
24. Stejskal Petr NER NER 84:42 + 38:39
25. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 87:29 + 41:26
26. Kopecká Tereza 200001 020-Sovy Bělečko 90:16 + 44:13
27. Dočkal Zdeněk TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 93:48 + 47:45
28. Kučerová Lucie STH9251 SK Studenec 101:12 + 55:09
29. Vízek Luděk SHK6001 OK Slavia Hradec Králové 109:37 + 63:34
30. Tatarnikov Dmytro 110003 011-OK99 Hradec Králové 109:50 + 63:47
31. Mertlíková Eliška VRL9156 OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:18 + 64:15
32. Jireš František 230001 023-Zelenkovi 112:55 + 66:52
33. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 125:18 + 79:15
34. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 125:21 + 79:18
35. Zahrádka Aleš NER NER 132:28 + 86:25
36. Stejskalová Lucie NER NER 145:37 + 99:34
37. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 150:29 + 104:26