Logo
Datum:
05.12.2021
Místo konání:
Lázně Skalka
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Skalka 1 : 5000
Ředitel závodu:
Přikryl Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hýbl Dušan
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    

D10 1.30 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veronika Otrubová PLU1277 TJ SOKOL Plumlov 14:45
2. Lucie Tomášková STE1350 SK SKI-OB Šternberk 20:09 + 5:24
3. Monika Dedková JPV1181 Oddíl OS SK Prostějov 21:11 + 6:26

D14 1.90 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vendula Balvanová JPV0750 Oddíl OS SK Prostějov 20:22
2. Eliška Pinkavová JPV0850 Oddíl OS SK Prostějov 24:17 + 3:55
3. Anežka Benešová KON0757 KOB Konice 24:23 + 4:01
4. Laura Luterová PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 29:27 + 9:05
5. Eva Kundratová TZL0950 SKOB Zlín 29:49 + 9:27
6. Magdalena Kubíčková UOL1150 SOB Olomouc 31:19 + 10:57
7. Ema Dvořáková KON0777 KOB Konice 34:25 + 14:03
8. Anna Zapletalová KON0979 KOB Konice 36:52 + 16:30
9. Amálie Václavková KON1079 KOB Konice 38:12 + 17:50
10. Ella Kutscherauerová BBM0850 BETA URSUS Rosice 38:40 + 18:18
11. Anna Rozehnalová JPV211201 Oddíl OS SK Prostějov 39:40 + 19:18
12. Anna Gottwaldová JPV0950 Oddíl OS SK Prostějov 43:30 + 23:08
Zdena Dedková JPV0752 Oddíl OS SK Prostějov DISK

D18 3.20 km, 75 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marie Šaňáková UOL0651 SOB Olomouc 31:01
2. Ivana Přikrylová JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 37:23 + 6:22
3. Hana Pinkavová JPV0551 Oddíl OS SK Prostějov 39:28 + 8:27
4. Karolína Otrubová PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 39:53 + 8:52
5. Jana Přikrylová JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 40:26 + 9:25
6. Eliška Hýblová JPV0952 Oddíl OS SK Prostějov 40:31 + 9:30
7. Marie Mikošková STE0552 SK SKI-OB Šternberk 56:42 + 25:41
Aneta Plachá JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Nela Kopecká UOL0650 SOB Olomouc DISK

D19 4.40 km, 115 m, 26 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ivona Otrubová PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 54:34
2. Anna Otrubová PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 58:34 + 4:00
3. Soňa Beržinská SBK8554 KOB START Blansko 58:56 + 4:22
4. Veronika Lubrichová STE0451 SK SKI-OB Šternberk 58:57 + 4:23
5. Johana Otrubová PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 62:31 + 7:57
6. Kamila Mesiarkinová ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 77:23 + 22:49
Adéla Binarová DISK
Renata Jirková ZPV6553 KOB ZPV Prostějov DISK
Adéla Janečková PLU0452 TJ SOKOL Plumlov DISK

D35 3.90 km, 105 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jana Kubáňová TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 44:15
2. Andrea Plachá JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 44:35 + 0:20
3. Petra Jarošová JPV6666 Oddíl OS SK Prostějov 46:15 + 2:00
4. Eva Kubíčková UOL7752 SOB Olomouc 55:17 + 11:02
5. Martina Krčová KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:57 + 11:42
6. Jana Kundratová TZL7350 SKOB Zlín 56:30 + 12:15
7. Kamila Zapletalová KON7979 KOB Konice 58:41 + 14:26
8. Jana Sedláčková HLV7060 KČT - OB Holešov 58:43 + 14:28
9. Eva Lubrichová STE7556 SK SKI-OB Šternberk 60:39 + 16:24
10. Petra Bártová 63:16 + 19:01
11. Simona Štorková JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 64:09 + 19:54
12. Věra Otrubová PLU7777 TJ SOKOL Plumlov 65:46 + 21:31
13. Ivana Vavrečková JPV6363 Oddíl OS SK Prostějov 66:20 + 22:05
14. Iveta Hýblová JPV7474 Oddíl OS SK Prostějov 83:48 + 39:33
Kristýna Luterová PLU7878 TJ SOKOL Plumlov DISK
Iveta Mikošková STE7150 SK SKI-OB Šternberk DISK
Iva Hubíková PLU8350 TJ SOKOL Plumlov DISK
Monika Poláčková JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Petra Benešová KON7575 KOB Konice DISK
Hana Eliášková LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Jitka Přikrylová JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov DISK

D50 3.20 km, 75 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marie Sikorová BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 68:36
2. Věra Salajková LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 82:06 + 13:30
Marie Jalová RBK5761 SK Radioklub Blansko DISK
Milada Poštulková STE6850 SK SKI-OB Šternberk DISK
Radka Papoušková JPV5959 Oddíl OS SK Prostějov DISK

H10 1.30 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ladislav Bárta 15:12
2. David Kratochvíl 16:23 + 1:11
3. Alois Václavek KON1132 KOB Konice 20:25 + 5:13
4. Hubert Hubík PLU1300 TJ SOKOL Plumlov 26:31 + 11:19
5. David Zapletal KON1111 KOB Konice 32:41 + 17:29
6. Mio Urban SBK1414 KOB START Blansko 36:13 + 21:01
Vít Binar STE1201 SK SKI-OB Šternberk DISK

H14 2.30 km, 55 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jáchym Janeček UOL0700 SOB Olomouc 21:12
2. Ondřej Koutný JPV1001 Oddíl OS SK Prostějov 22:03 + 0:51
3. Josef Tomášek STE0808 SK SKI-OB Šternberk 23:29 + 2:17
4. Jan Miča KSU0701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:55 + 4:43
5. Pavel Kožnárek PLU0902 TJ SOKOL Plumlov 26:14 + 5:02
6. Ondřej Plachý JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov 26:36 + 5:24
7. Patrik Eliášek LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:13 + 6:01
8. Filip Čeřovský KON1010 KOB Konice 36:09 + 14:57
9. Jan Urban SBK1234 KOB START Blansko 37:40 + 16:28
10. Jakub Novotný PLU0804 TJ SOKOL Plumlov 47:03 + 25:51
11. Matyáš Plachý JPV1010 Oddíl OS SK Prostějov 48:11 + 26:59
12. Martin Dedek JPV0919 Oddíl OS SK Prostějov 53:42 + 32:30
Jan Mikoška STE0807 SK SKI-OB Šternberk DISK
Vavřinec Kubíček UOL0801 SOB Olomouc DISK
Matyáš Suchánek PLU0903 TJ SOKOL Plumlov DISK
Maxmilian Fanta UOL0902 SOB Olomouc DISK
Matěj Sedláček HLV1000 KČT - OB Holešov DISK

H18 4.30 km, 120 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonín Světnický STE0800 SK SKI-OB Šternberk 44:48
2. Oliver Lutera PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 57:21 + 12:33

H19 5.30 km, 130 m, 30 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. František Světnický STE0204 SK SKI-OB Šternberk 40:41
2. Michal Jirka SBK8403 KOB START Blansko 42:39 + 1:58
3. Karel Otruba PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 45:40 + 4:59
4. Tomáš Zdráhal OOL8801 SK Haná orienteering 46:30 + 5:49
5. František Karásek PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 48:04 + 7:23
6. Jiří Ehl TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 49:14 + 8:33
7. Michal Šrubař ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 50:11 + 9:30
8. Jindřich Beneš KON0404 KOB Konice 51:55 + 11:14
9. David Kopecký UOL7800 SOB Olomouc 52:19 + 11:38
10. Tomáš Tomášek STE8000 SK SKI-OB Šternberk 57:01 + 16:20
11. František Otruba PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 57:15 + 16:34
12. Ladislav Hladík 63:18 + 22:37
13. Jan Urban SBK7537 KOB START Blansko 64:34 + 23:53
14. Ondřej Tomášek CEL0100 TJ Sokol Čelechovice na Hané 65:24 + 24:43
15. Jiří Kubíček UOL6500 SOB Olomouc 67:59 + 27:18
16. Lukáš Poštulka STE0104 SK SKI-OB Šternberk 68:28 + 27:47
17. Antonín Karásek PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 75:56 + 35:15
Petr Skyva STE6501 SK SKI-OB Šternberk DISK
Tomáš Krampla UOL6601 SOB Olomouc DISK
Adam Tomášek CEL0400 TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK

H35 4.60 km, 125 m, 28 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marek Otruba PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 42:27
2. Josef Procházka KON7219 KOB Konice 43:37 + 1:10
3. Roman Vlček SKM7000 KOB Směr Kroměříž 44:27 + 2:00
4. Ladislav Grepl KON6111 KOB Konice 44:38 + 2:11
5. Jan Dressler SBK7911 KOB START Blansko 52:57 + 10:30
6. Vojtěch Dokoupil ZPV6425 KOB ZPV Prostějov 55:29 + 13:02
7. Eman Mikoška STE7103 SK SKI-OB Šternberk 56:05 + 13:38
8. Jiří Tomášek CEL6426 TJ Sokol Čelechovice na Hané 60:03 + 17:36
9. Petr Tomášek STE8001 SK SKI-OB Šternberk 61:30 + 19:03
10. Zdenek Poštulka STE6600 SK SKI-OB Šternberk 62:51 + 20:24
11. Tomáš Podivínský SCP7201 OK Sparta Praha 69:49 + 27:22
12. Michal Novotný PLU7901 TJ SOKOL Plumlov 76:42 + 34:15
13. Michal Lutera PLU8101 TJ SOKOL Plumlov 77:51 + 35:24
14. Miloš Dvořák BBM7300 BETA URSUS Rosice 78:09 + 35:42
Jaroslav Sedláček HLV6404 KČT - OB Holešov DISK
Pavel Martinek JPV7700 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Petr Miča KSU7909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Roman Pinkava JPV7606 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Leoš Václavek DISK

H50 4.30 km, 120 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Robert Zdráhal OOL5707 SK Haná orienteering 46:57
2. Jaromír Kubeš PLU6219 TJ SOKOL Plumlov 59:10 + 12:13
3. Vladimír Květoň KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:11 + 18:14
4. Miroslav Sikora BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 72:20 + 25:23
5. Alexandr Světnický OOL6300 SK Haná orienteering 84:20 + 37:23
6. Jiří Štěpánek LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 87:36 + 40:39
7. Jaroslav Jalový RBK5719 SK Radioklub Blansko 98:22 + 51:25
Marc Gentric STE6901 SK SKI-OB Šternberk DISK
Jaroslav Skácel KON4617 KOB Konice DISK
Jaroslav Komínek KON5713 KOB Konice DISK

HDR 1.30 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hana Gottwaldová JPV7551 Oddíl OS SK Prostějov 18:17
2. Oskar Kindl UOL1401 SOB Olomouc 19:10 + 0:53
3. Alex Trávníček BBM1201 BETA URSUS Rosice 20:21 + 2:04
4. Zbyněk + Vítek Bárta 22:13 + 3:56
5. Radan Hubík PLU1500 TJ SOKOL Plumlov 22:45 + 4:28
6. Ondřej Svoboda UOL1201 SOB Olomouc 24:46 + 6:29
7. Richard KARÁSEK 0050002 Mountain BEARS 27:43 + 9:26
8. Amálka Kratochvílová 29:53 + 11:36
9. Anna Šaňáková UOL1351 SOB Olomouc 35:27 + 17:10
10. Martin Jirka SBK1818 KOB START Blansko 35:52 + 17:35
11. Lukáš Hladiš 51:55 + 33:38
12. Tomáš Kovařík 53:12 + 34:55

P 2.20 km, 55 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroslav Vraštil UOL8600 SOB Olomouc 31:45
2. Lenka Jirková SBK8383 KOB START Blansko 33:48 + 2:03
3. Petr Janeček UOL7301 SOB Olomouc 36:03 + 4:18
4. Šárka Šaňáková 37:44 + 5:59
5. Tomáš Podivínský 0040002 SK Podivín Šalingrad 38:06 + 6:21
6. Jana Hladišová 41:22 + 9:37
7. Lenka Václavková KON8155 KOB Konice 41:23 + 9:38
8. Kristýna Skyvová STE7054 SK SKI-OB Šternberk 42:47 + 11:02
9. Andrea Kutscherauerová BBM7550 BETA URSUS Rosice 43:18 + 11:33
10. Lenka Fantová 0010001 :-) 45:40 + 13:55
11. Iveta Dedková JPV7853 Oddíl OS SK Prostějov 47:13 + 15:28
12. Tereza Mikošková STE9750 SK SKI-OB Šternberk 49:33 + 17:48
13. Luboš Karásek PLU211130 TJ SOKOL Plumlov 52:56 + 21:11
14. Hana Spáčilová STE0350 SK SKI-OB Šternberk 54:23 + 22:38
15. Tomáš Poštulka STE9700 SK SKI-OB Šternberk 54:28 + 22:43
16. Zuzana Kožnárková PLU8250 TJ SOKOL Plumlov 54:53 + 23:08
17. Jana Suchánková PLU7650 TJ SOKOL Plumlov 54:58 + 23:13
18. Michal Vít TB211201c Team Bedihošť 62:52 + 31:07
19. Věra Hladká 63:23 + 31:38
20. Václav Bláha TB211201a Team Bedihošť 63:54 + 32:09