Logo
Datum:
19.12.2021
Místo konání:
Flošna, Hradec Králové
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Tereziánský dvůr, 1:4000, e=2m, mapa bude vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Novotný Radek - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Novotný Radek - R3
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    

D 2.28 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 20:07
2. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 20:27 + 0:20
3. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 20:35 + 0:28
4. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 20:55 + 0:48
5. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 21:08 + 1:01
6. Ballonová Lucie PHK0664 OK 99 Hradec Králové 21:15 + 1:08
6. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:15 + 1:08
8. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 21:48 + 1:41
9. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 22:02 + 1:55
10. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 22:14 + 2:07
11. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 22:27 + 2:20
12. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 22:51 + 2:44
13. Macháčková Markéta XHK7650 MTBO Racing team Hradec Králové 23:02 + 2:55
14. Šmídová Terezie LPU0659 OK Lokomotiva Pardubice 23:10 + 3:03
15. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 23:14 + 3:07
16. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 23:23 + 3:16
17. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 24:03 + 3:56
18. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 24:29 + 4:22
19. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 24:47 + 4:40
20. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 24:54 + 4:47
21. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:02 + 4:55
22. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 25:07 + 5:00
23. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 25:09 + 5:02
24. Solařová Linda SHK0758 OK Slavia Hradec Králové 25:15 + 5:08
25. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 25:30 + 5:23
25. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 25:30 + 5:23
27. Kopecká Šárka Matesová DLP8350 OOB TJ Dukla Praha 26:35 + 6:28
28. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 26:44 + 6:37
29. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 27:12 + 7:05
30. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 27:56 + 7:49
31. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 28:01 + 7:54
32. Ondrušová Zuzana PHK0757 OK 99 Hradec Králové 28:18 + 8:11
33. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 28:23 + 8:16
34. Bartoňová Iva SHK6151 OK Slavia Hradec Králové 28:41 + 8:34
35. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 28:50 + 8:43
36. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 28:53 + 8:46
37. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 28:58 + 8:51
38. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 29:07 + 9:00
39. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 29:18 + 9:11
40. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 29:19 + 9:12
41. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 29:22 + 9:15
42. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:23 + 9:16
43. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 29:43 + 9:36
44. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 30:05 + 9:58
45. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 30:42 + 10:35
46. Léharová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 31:20 + 11:13
47. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 31:28 + 11:21
48. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 31:35 + 11:28
49. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 31:49 + 11:42
50. Věříšová Lenka LPU7761 OK Lokomotiva Pardubice 35:25 + 15:18
51. Gregorová Radka DOB8750 KOB Dobruška 38:24 + 18:17
52. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 45:09 + 25:02
Filipová Dagmar LTU5650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Šabatková Zdeňka SHK5652 OK Slavia Hradec Králové DISK
Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové DNS
Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové DNS
Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové DNS
Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové DNS

DE 2.66 km, 28 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 20:29
2. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 21:18 + 0:49
3. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 22:33 + 2:04
4. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 22:46 + 2:17
5. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 23:04 + 2:35
6. Brožková Tereza LPU0457 OK Lokomotiva Pardubice 24:30 + 4:01
7. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 24:33 + 4:04
8. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 25:04 + 4:35
9. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:09 + 4:40
10. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 25:17 + 4:48
11. Brožková Lucie LPU0154 OK Lokomotiva Pardubice 25:56 + 5:27
12. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 26:28 + 5:59
13. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 26:43 + 6:14
14. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 26:55 + 6:26
15. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 27:10 + 6:41
16. Uvizlová Radka STH8451 SK Studenec 27:35 + 7:06
17. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 27:55 + 7:26
18. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 28:02 + 7:33
19. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 29:01 + 8:32
20. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 29:31 + 9:02
21. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 29:36 + 9:07
22. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 30:04 + 9:35
23. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 30:17 + 9:48
24. Lenka Myslivcová SHK7352 OK Slavia Hradec Králové 31:43 + 11:14
25. Novotná Jitka 80001 SHK 32:34 + 12:05
26. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 32:52 + 12:23
27. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 33:15 + 12:46
28. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 37:09 + 16:40
29. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 37:53 + 17:24
30. Bohdanecká Barbora SHK7950 OK Slavia Hradec Králové 39:22 + 18:53
31. Fialová Radmila SHK7653 OK Slavia Hradec Králové 42:50 + 22:21
Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové DISK
Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové DISK
Dubrovská Veronika SHK8753 OK Slavia Hradec Králové DNS

DK 1.79 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 19:10
2. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 19:59 + 0:49
3. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 20:36 + 1:26
4. Šumpíková Barbora SHK0759 OK Slavia Hradec Králové 21:20 + 2:10
5. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 22:05 + 2:55
6. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 22:11 + 3:01
7. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 22:32 + 3:22
8. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 22:49 + 3:39
9. Málková Karolína SHK1051 OK Slavia Hradec Králové 23:01 + 3:51
10. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 23:14 + 4:04
11. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 23:28 + 4:18
12. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 24:40 + 5:30
13. Holingerová Alžběta CHC0953 K.O.B. Choceň 25:29 + 6:19
14. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 25:43 + 6:33
15. Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové 26:24 + 7:14
16. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 27:43 + 8:33
17. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 27:59 + 8:49
18. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 28:15 + 9:05
19. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 29:24 + 10:14
20. Linderová Anna PHK0852 OK 99 Hradec Králové 30:00 + 10:50
21. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:32 + 13:22
22. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:33 + 14:23
23. Rutová Renata PHK0959 OK 99 Hradec Králové 34:35 + 15:25
24. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 35:25 + 16:15
25. Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové 59:22 + 40:12
Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové DISK
Nimshausová Helena CHC0854 K.O.B. Choceň DISK
Štefaniková Markéta SHK7550 OK Slavia Hradec Králové DISK
Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice DNS

H 2.53 km, 40 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 20:07
2. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 20:28 + 0:21
3. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 21:06 + 0:59
4. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 21:37 + 1:30
5. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 21:56 + 1:49
6. Zídek Filip PHK0706 OK 99 Hradec Králové 21:59 + 1:52
7. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 22:07 + 2:00
8. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:12 + 2:05
9. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 22:35 + 2:28
10. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 22:44 + 2:37
11. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 22:46 + 2:39
12. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 23:06 + 2:59
13. Zamouřil Jáchym 10001 RajP 23:12 + 3:05
14. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 23:38 + 3:31
15. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:03 + 3:56
16. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 24:55 + 4:48
17. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 25:05 + 4:58
18. Jahoda Jiří 90003 25:11 + 5:04
19. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 25:14 + 5:07
20. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 25:18 + 5:11
21. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:26 + 5:19
22. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 25:31 + 5:24
23. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 25:52 + 5:45
24. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 25:59 + 5:52
25. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 26:00 + 5:53
26. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 26:10 + 6:03
27. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 26:33 + 6:26
28. Nimshaus Tomáš 110001 TN 26:46 + 6:39
29. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 27:01 + 6:54
30. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 27:23 + 7:16
31. Štefanik Jan SHK0705 OK Slavia Hradec Králové 27:35 + 7:28
32. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 27:39 + 7:32
33. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 27:45 + 7:38
34. John Vladimír DLP5500 OOB TJ Dukla Praha 28:31 + 8:24
35. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 29:19 + 9:12
36. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 29:35 + 9:28
37. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 30:08 + 10:01
38. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 30:12 + 10:05
39. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 30:17 + 10:10
40. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 30:23 + 10:16
41. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 30:25 + 10:18
42. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:38 + 11:31
43. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 32:03 + 11:56
44. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 33:39 + 13:32
45. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 33:48 + 13:41
46. Retka Jiří LTU8200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:52 + 13:45
47. Cháma Ondřej PDY0902 Běhej Poděbrady 34:07 + 14:00
48. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 34:26 + 14:19
49. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:53 + 14:46
50. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 34:56 + 14:49
51. Retka Jakub LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:21 + 15:14
52. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 35:29 + 15:22
53. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 38:58 + 18:51
54. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 40:23 + 20:16
55. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 45:06 + 24:59
56. Čičovský Jiří SRK6502 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:37 + 28:30
57. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 52:08 + 32:01
Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové DISK
Klíž Michal DLP7500 OOB TJ Dukla Praha DISK
Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové DISK
Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové DISK
Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové DNS
Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové DNS
Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové DNS
Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř DNS
Markoš Martin 90002 DNS
Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové DNS
Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové DNS
Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové DNS

HE 3.12 km, 29 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 20:33
2. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 22:08 + 1:35
3. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 22:09 + 1:36
4. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 22:41 + 2:08
5. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 22:54 + 2:21
6. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 23:00 + 2:27
7. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 23:06 + 2:33
8. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 23:10 + 2:37
9. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 23:56 + 3:23
10. Paleček Ondřej STH0105 SK Studenec 24:06 + 3:33
11. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 24:50 + 4:17
12. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 24:55 + 4:22
13. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 25:09 + 4:36
14. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 25:13 + 4:40
15. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 25:30 + 4:57
16. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 25:36 + 5:03
17. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 25:42 + 5:09
18. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 25:57 + 5:24
19. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 25:59 + 5:26
20. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 26:02 + 5:29
21. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 26:19 + 5:46
22. Léhar Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 26:23 + 5:50
23. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 26:27 + 5:54
24. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 26:31 + 5:58
25. Dvořáček Radek 40001 Doudleby nad Orlicí 27:04 + 6:31
26. Červinka Mário SHK9500 OK Slavia Hradec Králové 27:17 + 6:44
27. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 27:29 + 6:56
27. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 27:29 + 6:56
29. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 27:33 + 7:00
30. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 27:45 + 7:12
31. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:06 + 7:33
32. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 28:35 + 8:02
33. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 29:12 + 8:39
34. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 29:42 + 9:09
35. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 30:01 + 9:28
36. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 30:07 + 9:34
37. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 30:37 + 10:04
38. Tomáš Myslivec SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 30:59 + 10:26
39. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 31:37 + 11:04
40. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 31:39 + 11:06
41. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:51 + 11:18
42. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 33:02 + 12:29
43. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 34:21 + 13:48
44. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 35:12 + 14:39
45. Holinger Jiří CHC7707 K.O.B. Choceň 36:44 + 16:11
46. Novotný Petr 120001 DUKLA Blansko 42:18 + 21:45
Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Fišer Jan 30001 T-Mapy DNS
Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové DNS
Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové DNS

HK 2.10 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 20:39
2. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 20:53 + 0:14
3. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 22:29 + 1:50
4. Fiala Matyáš SHK1102 OK Slavia Hradec Králové 23:15 + 2:36
5. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 24:20 + 3:41
6. Kopecký Matěj PHK1001 OK 99 Hradec Králové 25:08 + 4:29
7. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 27:27 + 6:48
8. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 27:46 + 7:07
9. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 28:56 + 8:17
10. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 29:12 + 8:33
11. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 29:49 + 9:10
12. Pouchlý Matěj SHK1009 OK Slavia Hradec Králové 30:04 + 9:25
13. Zídek Jakub PHK0903 OK 99 Hradec Králové 30:44 + 10:05
14. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 31:13 + 10:34
15. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:16 + 10:37
16. Severa Matyáš PHK1004 OK 99 Hradec Králové 32:37 + 11:58
17. Štefanik Marek SHK1007 OK Slavia Hradec Králové 33:06 + 12:27
18. Řehák Jan SJC1103 Sportcentrum Jičín 33:28 + 12:49
19. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 44:41 + 24:02
20. Bulíř Matěj SHK1112 OK Slavia Hradec Králové 47:52 + 27:13
Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Zástava Marek SHK0908 OK Slavia Hradec Králové DNS

P 1.65 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bašová Hana PHK8556 OK 99 Hradec Králové 16:09
2. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 17:51 + 1:42
3. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 18:12 + 2:03
4. Šumpík Michal 100002 Slavia HK 18:31 + 2:22
5. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 18:49 + 2:40
6. Mayer Antonín SHK1206 OK Slavia Hradec Králové 19:10 + 3:01
7. Šumpíková Katka 100001 Slavia HK 20:19 + 4:10
8. Novotný Leoš 20002 Magistrát 20:30 + 4:21
9. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 21:02 + 4:53
10. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 22:01 + 5:52
11. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 22:24 + 6:15
12. Šumpík Filip SHK1109 OK Slavia Hradec Králové 23:13 + 7:04
13. Řoutil Matěj 50001 Nereg 25:05 + 8:56
14. Stránský Filip SHK1302 OK Slavia Hradec Králové 25:24 + 9:15
15. Kříž Martin PZR7801 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:11 + 10:02
16. Jahodová Berková Andrea 90001 27:01 + 10:52
17. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 27:32 + 11:23
18. Jedličková Michaela SHK1350 OK Slavia Hradec Králové 28:27 + 12:18
19. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 28:28 + 12:19
20. Podlipná Klára SJC1451 Sportcentrum Jičín 28:33 + 12:24
21. Hrušová Kateřina PHK1380 OK 99 Hradec Králové 28:35 + 12:26
22. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 30:23 + 14:14
23. Müllerová Kateřina TYN0750 OOB SK Týniště nad Orlicí 31:45 + 15:36
24. Kopecká Eliška PHK1250 OK 99 Hradec Králové 32:20 + 16:11
25. Weinerová Eliška SHK1452 OK Slavia Hradec Králové 32:30 + 16:21
26. Ježková Anežka 60001 Igel 01 34:12 + 18:03
27. Bulíř Marek SHK1305 OK Slavia Hradec Králové 34:54 + 18:45
28. Stolinová Andrea DOB0990 KOB Dobruška 37:50 + 21:41
29. Johanisová Helena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 40:36 + 24:27
30. Losmanová Linda PHK1751 OK 99 Hradec Králové 45:35 + 29:26
Kůrková Drahomíra 20001 Magistrát DISK
Šmejda Jakub 70001 Hradec Králové DNS
Jedlička Michal SHK1600 OK Slavia Hradec Králové DNS
Dubrovská Tereza SHK1550 OK Slavia Hradec Králové DNS
Metelková Tereza EKP1751 VŠTJ Ekonom Praha DNS
Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové DNS