Logo

Výsledky závodu: Sandstones | Pískovce 2022 - E3

Datum:
03.07.2022
Místo konání:
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Fürst Matouš
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí a vysokých teplot. Bylo ošetřeno několik drobnějších zranění. Při závodě nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18     H21E     H21A     H21B     H35     H40     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T-FIT     T-OPEN     T10     T10P    
Nahrávám data...

D10 2.20 km, 20 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korbelová Eliška PHK1253 C OK 99 Hradec Králové 16:24
2. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 16:42 + 0:18
2. Korbelová Tereza PHK1254 C OK 99 Hradec Králové 16:42 + 0:18
4. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 17:03 + 0:39
5. Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové 27:44 + 11:20
6. Voráčková Anežka OSN1260 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:14 + 11:50
7. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 34:29 + 18:05
8. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 43:47 + 27:23
9. Roučková Tereza VIM1350 C Ski klub Šumava Vimperk 54:26 + 38:02

D12A 2.40 km, 35 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 28:21
2. Schwarzová Katarína Sofi LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun 46:07 + 17:46
3. Mojžíšová Nela PHK1053 C OK 99 Hradec Králové 47:04 + 18:43
4. Kühnová Emma DOK1050 C OK Doksy 102:09 + 73:48

D12B 2.20 km, 20 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burešová Sofie BFM1153 C SKOB Frýdek - Místek 20:08
2. Fryšová Zuzana DCH1151 C Radioelektronika Cheb 26:15 + 6:07
3. Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:01 + 7:53
4. Janečková Kristýna MFP1150 C Matfyz Praha 64:20 + 44:12

D14A 2.90 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynčlová Anna JIL0852 B OK Jilemnice 24:09
2. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 24:17 + 0:08
3. Hančová Karolína VRL0952 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:36 + 1:27
4. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 29:39 + 5:30
5. Byrtusová Klára SIT0851 B OK SILESIA 30:17 + 6:08
6. Kawuloková Tereza SIT0951 B OK SILESIA 30:32 + 6:23
7. Schwarzová Martina Justí LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 140:49 + 116:40
MS Blahutová Lucie MFP0950 B Matfyz Praha 34:35 + 10:26

D14B 2.40 km, 35 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burešová Eliška BFM0955 B SKOB Frýdek - Místek 22:57
2. Máchová Barbora BFM0952 B SKOB Frýdek - Místek 24:35 + 1:38
3. Dosbabová Veronika TTR0851 C OOB Třebíč 30:48 + 7:51
4. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 31:20 + 8:23
5. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 44:43 + 21:46
6. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 63:35 + 40:38

D16A 3.10 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 23:36
2. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 25:58 + 2:22
3. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 26:53 + 3:17
4. Kvášovská Ludmila LTU0753 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:41 + 5:05
5. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 29:35 + 5:59
6. Malá Anežka JIL0751 A OK Jilemnice 31:15 + 7:39
7. Heczková Anna VLI0652 B Slavia Liberec orienteering 32:24 + 8:48
8. Malečková Pavlína VSP0855 A USK Praha 34:16 + 10:40
9. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 36:29 + 12:53
10. Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš 47:36 + 24:00

D16B 2.90 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 35:12
2. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 36:06 + 0:54
3. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 36:13 + 1:01
4. Votočková Amélie JIL0750 B OK Jilemnice 36:18 + 1:06
5. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Rosice 61:33 + 26:21

D18 3.30 km, 110 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčová Lucie PGP0455 A SK Praga 32:11
2. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 33:05 + 0:54
3. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 34:04 + 1:53
4. Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 36:34 + 4:23
5. Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 36:41 + 4:30
6. Janovská Vendula JIL0453 A OK Jilemnice 38:05 + 5:54
7. Blažková Veronika SJH0551 B SOS Jindřichův Hradec 43:31 + 11:20
8. Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 49:22 + 17:11
9. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:24 + 17:13
10. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 51:30 + 19:19
11. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 51:54 + 19:43
12. Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 77:25 + 45:14

D21E 4.20 km, 150 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8186

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 35:22 8415
2. Semíková Lucie KAM0250 E OK Kamenice 36:20 + 0:58 8198
3. Klusáčková Magdaléna ZBM9452 R SK Brno Žabovřesky 37:28 + 2:06 7943
4. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 37:56 + 2:34 7838
5. Czakó Boglárka 150001 15 HU - MOM Budapest 41:18 + 5:56
6. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 42:34 + 7:12 6796
7. Martanová Elin TUR0253 R OOB TJ Turnov 43:58 + 8:36 6481
8. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 45:17 + 9:55 6185
9. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 45:33 + 10:11 6125
10. Firešová Markéta ZBM9951 C SK Brno Žabovřesky 45:34 + 10:12 6121
11. Albrechtová Iveta KAM9950 C OK Kamenice 47:42 + 12:20 5641
12. Roškotová Lucie TUR9753 C OOB TJ Turnov 53:13 + 17:51 4400
13. Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice 65:30 + 30:08 1637
Karlová Anna JIL0352 E OK Jilemnice DISK 0

D21A 3.80 km, 125 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6384

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 34:23 6558
2. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 35:34 + 1:11 6345
3. Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 36:06 + 1:43 6248
4. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 36:26 + 2:03 6188
5. Blažková Katka SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 41:33 + 7:10 5264
6. Aschermannová Karolína KAM0051 C OK Kamenice 41:36 + 7:13 5255
7. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 43:00 + 8:37 5002
8. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 43:26 + 9:03 4924
9. Kopecká Johana PGP9956 C SK Praga 45:30 + 11:07 4551
10. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 47:36 + 13:13 4172
11. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 48:24 + 14:01 4027
12. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 48:36 + 14:13 3991
13. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:40 + 14:17 3979
14. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 48:53 + 14:30 3940
15. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 50:34 + 16:11 3636
16. Kleiberová Eliška CHC9952 C K.O.B. Choceň 52:57 + 18:34 3205
17. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 53:50 + 19:27 3046
18. Nedbálková Hana BOR9750 C OK Jiskra Nový Bor 60:31 + 26:08 1839

D21B 3.30 km, 70 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5314

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hovorková Tereza KAM0154 C OK Kamenice 31:11 5502
2. Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:53 + 0:42 5387
3. Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 33:55 + 2:44 5053
4. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 34:26 + 3:15 4968
5. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 37:15 + 6:04 4505
6. Kovářová Julie VCB8854 C OB České Budějovice 38:27 + 7:16 4308
7. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39:09 + 7:58 4193
8. Klusáčková Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:21 + 8:10 4160
9. Žuchová Daniela TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:43 + 9:32 3935
10. Nováková Lucie BOR9854 C OK Jiskra Nový Bor 41:34 + 10:23 3795
11. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 41:42 + 10:31 3773
12. Žuchová Nikola TJN9352 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:06 + 10:55 3708
13. Kamererová Klára KAM9154 C OK Kamenice 42:12 + 11:01 3691
14. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 44:27 + 13:16 3321
15. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 46:52 + 15:41 2924
16. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 52:24 + 21:13 2015

D21C 3.10 km, 70 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 610

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 57:30 661
2. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 64:41 + 7:11 591
3. Hrušková Klára OSN9051 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:03 + 8:33 578
4. Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 69:55 + 12:25 540
5. Hrdličková Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný 79:55 + 22:25 443

D35A 3.80 km, 125 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:39
2. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 40:49 + 4:10
3. Stulíková Barbora SHK8552 C OK Slavia Hradec Králové 48:39 + 12:00
4. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 55:55 + 19:16
5. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:14 + 19:35
6. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 65:03 + 28:24
7. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 78:15 + 41:36

D35B 3.20 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 33:40
2. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 35:15 + 1:35
3. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 35:22 + 1:42
4. Roučková Romana VIM8350 C Ski klub Šumava Vimperk 36:36 + 2:56
5. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 38:45 + 5:05
6. Königová Jana ZBM8661 C SK Brno Žabovřesky 40:18 + 6:38
7. Kawuloková Zdeňka SIT8451 C OK SILESIA 45:53 + 12:13
8. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 107:38 + 73:58

D40A 3.50 km, 90 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 34:12
2. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 38:01 + 3:49
3. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 38:31 + 4:19
4. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 39:27 + 5:15
5. Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 43:08 + 8:56
6. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 48:37 + 14:25
7. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 48:51 + 14:39
8. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 51:20 + 17:08
9. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 69:14 + 35:02

D40B 2.90 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 34:11
2. Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 38:09 + 3:58
3. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:27 + 8:16
4. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 42:50 + 8:39
5. Máchová Markéta BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 48:47 + 14:36
6. Dosbabová Magda TTR8152 C OOB Třebíč 49:09 + 14:58
7. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 51:44 + 17:33
8. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 51:55 + 17:44
9. Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 56:29 + 22:18
10. Janečková Lenka MFP8250 C Matfyz Praha 59:16 + 25:05
11. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 65:41 + 31:30
Burešová Petra BFM7855 C SKOB Frýdek - Místek DISK

D45A 3.20 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 27:48
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 32:19 + 4:31
3. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 33:28 + 5:40
4. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 34:24 + 6:36
5. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 34:57 + 7:09
6. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 38:57 + 11:09
7. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 39:40 + 11:52
8. Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň 40:31 + 12:43
9. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 42:05 + 14:17
10. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:21 + 15:33
11. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 44:44 + 16:56
12. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 45:14 + 17:26
13. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 45:35 + 17:47
14. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 47:27 + 19:39
15. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 47:33 + 19:45
16. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 52:39 + 24:51

D45B 2.90 km, 70 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 37:50
2. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 39:58 + 2:08
3. Fryšová Tereza DCH7654 C Radioelektronika Cheb 40:41 + 2:51
4. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 41:47 + 3:57
5. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:05 + 6:15
6. Čiháková Olga HOR7651 C TJ Jiskra Hořice 44:54 + 7:04
7. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Brno Žabovřesky 45:47 + 7:57
8. Ferbasová Zdeňka TUV7361 C SOK TJ Turnov 48:21 + 10:31
9. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 49:09 + 11:19
10. Zámečníková Jitka 10001 1 CZ - Zámečníci 51:16 + 13:26
11. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 51:54 + 14:04
12. Rückerová Věra HOR7450 C TJ Jiskra Hořice 53:59 + 16:09
13. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 55:59 + 18:09
14. Paurová Lenka 20001 2 CZ - Neregistrovaná 60:14 + 22:24
15. Korbelová Petra PHK7652 C OK 99 Hradec Králové 75:40 + 37:50

D50A 2.90 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 30:17
2. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 33:21 + 3:04
3. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 35:57 + 5:40
4. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 36:30 + 6:13
5. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 37:19 + 7:02
6. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 38:25 + 8:08
7. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 38:43 + 8:26
8. Hana Burian 130001 13 HU - Burian Hana 40:40 + 10:23
9. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 41:36 + 11:19
10. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:57 + 13:40
11. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 47:55 + 17:38
12. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 59:10 + 28:53
13. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 67:14 + 36:57

D50B 2.80 km, 50 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 29:32
2. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 31:42 + 2:10
3. Himmelová Marie KAM6952 C OK Kamenice 32:34 + 3:02
4. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 34:27 + 4:55
5. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 36:17 + 6:45
6. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:42 + 8:10
7. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 39:04 + 9:32
8. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 44:19 + 14:47
9. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 55:27 + 25:55
10. Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 62:02 + 32:30
11. Tužilová Michaela 80003 8 CZ - Tužilovi 62:17 + 32:45
12. Brumovská Rhea 30003 3 CZ - Brumíci 65:51 + 36:19

D55 2.90 km, 70 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 36:14
2. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:47 + 0:33
3. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 38:38 + 2:24
4. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 38:44 + 2:30
5. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 41:10 + 4:56
6. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 41:44 + 5:30
7. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 42:01 + 5:47
8. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 42:51 + 6:37
9. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:12 + 7:58
10. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 48:57 + 12:43
11. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 52:24 + 16:10
12. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 73:45 + 37:31
13. Teo Dora 60002 6 HU - Hungarian Senior Group 76:56 + 40:42

D60 2.80 km, 50 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 34:30
2. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 35:38 + 1:08
3. Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 45:20 + 10:50
4. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:02 + 13:32
5. Neumann Petra 1VD5850 SG Zittau Süd 50:22 + 15:52
6. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 50:36 + 16:06
7. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 50:37 + 16:07
8. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:06 + 22:36
9. Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 58:15 + 23:45
10. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 68:00 + 33:30

D65 2.60 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 33:57
2. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 36:14 + 2:17
3. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 38:35 + 4:38
4. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:34 + 5:37
5. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 40:30 + 6:33
6. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 41:32 + 7:35
7. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 42:34 + 8:37
8. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 46:41 + 12:44
9. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:20 + 13:23
10. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 50:49 + 16:52
11. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 52:39 + 18:42
12. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 54:43 + 20:46
13. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 55:01 + 21:04
14. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:25 + 23:28
15. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:33 + 24:36
16. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 62:07 + 28:10
17. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 64:19 + 30:22
18. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:54 + 56:57

D70 2.40 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 40:37
2. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 50:50 + 10:13
3. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 51:08 + 10:31
4. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 54:52 + 14:15
5. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 72:10 + 31:33
6. Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 104:28 + 63:51

D75 2.30 km, 30 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 47:02
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 47:21 + 0:19
3. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 57:06 + 10:04
4. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 61:38 + 14:36

H10 2.30 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kawulok Matyáš SIT1201 C OK SILESIA 22:06
2. Mojžíš Radovan PHK1200 C OK 99 Hradec Králové 24:50 + 2:44
3. Hrabal Václav BFM1202 C SKOB Frýdek - Místek 30:31 + 8:25
4. Konečný Tadeáš STB1201 C TJ Stadion Nový Bor 37:45 + 15:39
5. Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:57 + 21:51

H12A 2.70 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 16:59
2. Novotný Kryštof PHK1002 B OK 99 Hradec Králové 18:19 + 1:20
3. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 20:10 + 3:11
4. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 21:25 + 4:26
5. Baldrian Josef VSP1100 B USK Praha 23:28 + 6:29
6. Čihák Matěj HOR1100 B TJ Jiskra Hořice 23:38 + 6:39
7. Šebelka Jakub VLI1002 B Slavia Liberec orienteering 24:24 + 7:25
8. Hrádek Vojtěch ROU1000 B SKOB Roudnice nad Labem 27:59 + 11:00
9. Benda Daniel PGP1100 C SK Praga 40:37 + 23:38

H12B 2.30 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 18:29
2. Mazzarese David TRT1100 C KOS Třešť 20:08 + 1:39
3. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 23:48 + 5:19
4. Voleský Viktor KAM1103 C OK Kamenice 28:18 + 9:49
5. Hrabal František BFM1001 C SKOB Frýdek - Místek 29:48 + 11:19
6. Pospíšil Filip TJP1001 C TJ Sokol Troja 31:29 + 13:00
7. Roučka Tomáš VIM1100 C Ski klub Šumava Vimperk 40:20 + 21:51
8. Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:56 + 38:27
9. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 58:36 + 40:07

H14A 3.10 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 25:12
2. Kutek Matěj TUR0908 B OOB TJ Turnov 25:43 + 0:31
3. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:49 + 1:37
4. Čihák Jakub HOR0901 B TJ Jiskra Hořice 26:56 + 1:44
5. Čečka Matěj SHK0901 B OK Slavia Hradec Králové 27:01 + 1:49
6. Lamač František TUR0901 B OOB TJ Turnov 28:41 + 3:29
7. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 37:39 + 12:27
8. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 52:14 + 27:02

H14B 2.70 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 24:31
2. Červinka Ondřej BFM0806 B SKOB Frýdek - Místek 25:00 + 0:29
3. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 27:19 + 2:48

H16A 3.80 km, 120 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaníček Jan SJC0705 A Sportcentrum Jičín 26:13
2. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 26:57 + 0:44
3. Třešňák Matěj JIL0701 A OK Jilemnice 28:43 + 2:30
4. Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 29:29 + 3:16
5. Buďárek Šimon STH0703 A SK Studenec 31:21 + 5:08
6. Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun 32:31 + 6:18
7. Votoček Michal JIL0601 A OK Jilemnice 33:57 + 7:44
8. Matěásko Marek JIL0702 A OK Jilemnice 35:25 + 9:12
9. Metelka Tomáš PHK0801 A OK 99 Hradec Králové 36:02 + 9:49

H16B 3.10 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brumovský Štěpán TAP0706 C KOB Tretra Praha 42:40
2. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:09 + 0:29
3. Slíva Mikuláš SCP0601 C OK Sparta Praha 88:53 + 46:13

H18 4.50 km, 160 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 34:58
2. Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 36:27 + 1:29
3. Valenta Ondřej JIL0401 A OK Jilemnice 39:20 + 4:22
4. Sork Dominik TAP0504 A KOB Tretra Praha 39:51 + 4:53
5. Byrtus Jakub SIT0502 A OK SILESIA 41:26 + 6:28
6. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 41:50 + 6:52
7. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 42:51 + 7:53
8. Salaba Dan JIL0404 A OK Jilemnice 44:54 + 9:56
9. Doucha Martin SNA0501 A TJ START Náchod 45:54 + 10:56
10. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 51:23 + 16:25
11. Tesař Zdeněk SJC0401 C Sportcentrum Jičín 63:30 + 28:32
Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Rosice DISK
Vacek František CHT0501 B OOB SK Chrast DISK

H21E 5.30 km, 220 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8433

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 33:21 9273
2. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 38:45 + 5:24 8043
3. Janata Martin TJN8306 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:01 + 5:40 7982
4. Bořil Jan TBM9700 C KOS TJ Tesla Brno 40:23 + 7:02 7671
5. Gottstein Jonáš JIL0107 R OK Jilemnice 40:34 + 7:13 7630
6. Tichý Tomáš SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec 41:03 + 7:42 7520
7. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 41:58 + 8:37 7311
8. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:39 + 9:18 7155
9. Flašar Jan PGP8610 C SK Praga 43:35 + 10:14 6943
10. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 43:39 + 10:18 6928
11. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 45:25 + 12:04 6525
12. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 45:55 + 12:34 6412
13. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 46:31 + 13:10 6275
14. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 46:34 + 13:13 6264
15. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Brno Žabovřesky 47:54 + 14:33 5960
16. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 49:15 + 15:54 5653
17. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 50:11 + 16:50 5440

H21A 5.00 km, 190 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6303

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čihák Jan HOR0601 A TJ Jiskra Hořice 40:40 7020
2. David Tomáš LLI0000 C LOK-o Liberec 47:45 + 7:05 6047
3. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 49:14 + 8:34 5843
4. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 49:26 + 8:46 5816
5. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 49:59 + 9:19 5740
6. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:18 + 10:38 5559
7. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 51:44 + 11:04 5500
8. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:38 + 12:58 5239
9. Škrabánek Matěj SJI9203 C OK Jihlava 55:32 + 14:52 4978
10. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 57:18 + 16:38 4735
11. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 57:41 + 17:01 4682
12. Hruška Ondřej OSN8935 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:15 + 18:35 4467
13. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 61:49 + 21:09 4114
14. Kasal Vít PBM7540 C TJ Spartak 1. brněnská 63:42 + 23:02 3856
15. Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice 70:06 + 29:26 2976
16. Šklíba David TJN9902 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:50 + 43:10 1090

H21B 3.90 km, 140 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5070

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 35:16
2. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 37:16 + 2:00 5191
3. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 37:35 + 2:19 5149
4. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 39:41 + 4:25 4870
5. Riby Thomas LTP0202 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:28 + 5:12 4766
6. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 43:03 + 7:47 4423
7. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 44:20 + 9:04 4253
8. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 50:43 + 15:27 3405
9. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 53:36 + 18:20 3022
10. Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 62:54 + 27:38 1787

H35 4.90 km, 180 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 42:18
2. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 45:35 + 3:17
3. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 45:37 + 3:19
4. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 47:41 + 5:23
5. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 49:10 + 6:52
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:14 + 7:56
7. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 54:02 + 11:44
8. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 57:18 + 15:00
9. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 59:07 + 16:49
10. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:59 + 17:41
11. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 62:06 + 19:48
12. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 66:45 + 24:27
13. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 67:32 + 25:14
14. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 68:52 + 26:34
15. Lehmann Karsten 170001 17 DE - Sommerkollektiv 69:50 + 27:32
16. Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 76:25 + 34:07
17. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 80:55 + 38:37
18. Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha 88:24 + 46:06
Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky DISK
Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov DISK

H40 4.40 km, 175 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voráček Michal OSN8000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:28
2. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:56 + 9:28
3. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 55:29 + 13:01
4. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 59:01 + 16:33
5. Kawulok Marek SIT8001 C OK SILESIA 59:36 + 17:08
6. König Lukáš ZBM8001 C SK Brno Žabovřesky 63:19 + 20:51
7. Roučka Martin VIM8000 C Ski klub Šumava Vimperk 64:36 + 22:08
8. Hrabal Zdeněk BFM7801 C SKOB Frýdek - Místek 72:46 + 30:18
9. Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 83:44 + 41:16
10. Mojžíš Robert PHK7902 C OK 99 Hradec Králové 115:31 + 73:03

H45A 4.20 km, 145 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 34:18
2. Novotný Radek PHK7402 C OK 99 Hradec Králové 35:56 + 1:38
3. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 38:20 + 4:02
4. Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 40:48 + 6:30
5. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 40:50 + 6:32
6. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 41:55 + 7:37
7. Korbel Michal PHK7703 C OK 99 Hradec Králové 43:54 + 9:36
8. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 44:31 + 10:13
8. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 44:31 + 10:13
10. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:32 + 13:14
11. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Brno Žabovřesky 48:53 + 14:35
12. Biolik Grzegorz CHC7608 C K.O.B. Choceň 49:07 + 14:49
13. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 50:01 + 15:43
14. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 54:14 + 19:56
15. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 56:40 + 22:22
16. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 58:41 + 24:23
17. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 60:14 + 25:56
18. Vambera Filip TUV7305 C SOK TJ Turnov 60:44 + 26:26
19. Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 64:03 + 29:45
Zámečník Pavel 10002 1 CZ - Zámečníci DISK

H45B 3.50 km, 120 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 34:24
2. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 37:18 + 2:54
3. Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 46:38 + 12:14
4. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 47:22 + 12:58
5. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 47:36 + 13:12
6. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 51:00 + 16:36
7. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 54:21 + 19:57
8. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 62:40 + 28:16
9. Novotný Vít TJN7601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:25 + 30:01
10. Fryš Zdeněk DCH7503 C Radioelektronika Cheb 68:58 + 34:34
11. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Rosice 69:30 + 35:06

H50A 3.70 km, 130 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 29:36
2. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 30:44 + 1:08
3. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 33:15 + 3:39
4. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 33:39 + 4:03
5. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 34:53 + 5:17
6. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 38:33 + 8:57
7. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 38:52 + 9:16
8. Dalos Attila 90001 9 HU - MAFC 39:39 + 10:03
9. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 39:44 + 10:08
10. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 39:58 + 10:22
11. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 40:07 + 10:31
12. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 40:58 + 11:22
13. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 42:11 + 12:35
14. Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 42:47 + 13:11
15. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 43:32 + 13:56
16. Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 45:00 + 15:24
17. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 45:38 + 16:02
18. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 46:11 + 16:35
19. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 46:36 + 17:00
20. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 54:37 + 25:01
21. Müller Rico STB6400 C TJ Stadion Nový Bor 58:30 + 28:54
Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Černý Jan ONO7101 C SKOB Ostrov DISK

H50B 3.20 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 33:10
2. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 33:24 + 0:14
3. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 37:00 + 3:50
4. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 38:26 + 5:16
5. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:00 + 5:50
6. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 41:47 + 8:37
7. Touš Jan JEN6901 C OB Jenišovice 46:13 + 13:03
8. Loukota Josef HOR7100 C TJ Jiskra Hořice 48:46 + 15:36
9. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 54:47 + 21:37
10. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 56:27 + 23:17
11. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:47 + 30:37
Brumovský Martin 30001 3 CZ - Brumíci DISK

H55 3.50 km, 120 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:46
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 35:46
3. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 37:21 + 1:35
4. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 37:49 + 2:03
5. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 38:09 + 2:23
6. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 40:21 + 4:35
7. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 40:33 + 4:47
8. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:27 + 5:41
9. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 41:37 + 5:51
10. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 41:55 + 6:09
11. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 45:41 + 9:55
12. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 55:52 + 20:06
13. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:04 + 23:18
14. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:42 + 24:56
15. Tužil Petr 80002 8 CZ - Tužilovi 63:34 + 27:48
16. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 63:44 + 27:58

H60 3.20 km, 80 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Varga Jozsef 60004 6 HU - Hungarian Senior Group 35:07
2. Szlatenyi Ferenc 60003 6 HU - Hungarian Senior Group 36:52 + 1:45
3. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 37:06 + 1:59
4. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 37:51 + 2:44
5. Weiler Zsolt 60001 6 HU - Hungarian Senior Group 39:19 + 4:12
6. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 39:29 + 4:22
7. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 41:04 + 5:57
8. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 41:34 + 6:27
9. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 41:54 + 6:47
10. Mrva Pavel KAS6000 C KOB Kamenický Šenov 47:45 + 12:38
11. Nemeth Csaba 60005 6 HU - Hungarian Senior Group 47:59 + 12:52
12. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 48:48 + 13:41
13. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 49:22 + 14:15
14. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 50:13 + 15:06
15. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:30 + 17:23
16. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 54:39 + 19:32
17. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 58:05 + 22:58
18. Horák Jan HOR6000 C TJ Jiskra Hořice 61:19 + 26:12
19. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:50 + 45:43

H65 3.10 km, 70 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:48
2. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 34:18 + 2:30
3. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 34:36 + 2:48
4. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 36:07 + 4:19
5. Hruška Jiří OSN5501 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:50 + 5:02
6. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 40:29 + 8:41
7. John Vladimír DLP5500 C OOB TJ Dukla Praha 42:28 + 10:40
8. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 42:37 + 10:49
9. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:16 + 14:28
10. Urválek Jiří VLI4701 C Slavia Liberec orienteering 46:50 + 15:02
11. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 46:52 + 15:04
12. Bjärrenholt Eddie 100001 10 SE - R?näs Ok 49:07 + 17:19
13. Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering 52:35 + 20:47
14. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 54:10 + 22:22
15. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 56:23 + 24:35
16. Forst Vlastimil PZR5603 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:58 + 25:10
17. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:05 + 30:17
18. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 69:06 + 37:18
19. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 82:39 + 50:51

H70 2.90 km, 70 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 30:47
2. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 33:45 + 2:58
3. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:02 + 6:15
4. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:21 + 6:34
5. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 38:17 + 7:30
6. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 38:50 + 8:03
7. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 39:16 + 8:29
8. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 40:41 + 9:54
9. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 45:21 + 14:34
10. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:49 + 15:02
11. Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 47:55 + 17:08
12. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 51:36 + 20:49
13. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:24 + 21:37
14. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 68:54 + 38:07
15. Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 77:12 + 46:25
Johansson Arne 120001 12 SE - OK Ravinen DISK
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK

H75 2.80 km, 65 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 43:48
2. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 60:34 + 16:46
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:31 + 21:43
4. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 77:19 + 33:31
5. NOSÁL STANISLAV LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 108:37 + 64:49

H80 2.60 km, 65 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 41:56
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 50:28 + 8:32
3. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 53:10 + 11:14
4. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 65:28 + 23:32

T-FIT 3.40 km, 130 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 36:25
2. Ďoubalíková Marie CHT0153 C OOB SK Chrast 37:15 + 0:50
3. Nadera Dariusz CX80 CX80 Polska 37:49 + 1:24
4. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 38:23 + 1:58
5. Ďoubalíková Veronika CHT7351 C OOB SK Chrast 39:29 + 3:04
6. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 43:50 + 7:25
7. Sklenářová Jana DOK DOK - OK Doksy 43:51 + 7:26
8. Ďoubalíková Lenka CHT0351 C OOB SK Chrast 46:08 + 9:43
9. Špeldová Magdaléna BOR OK Jiskra Nový Bor 46:21 + 9:56
10. Táborský Ondřej TJN5605 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:03 + 10:38
11. Tichý Jiří DOK DOK - OK Doksy 50:13 + 13:48
12. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 50:37 + 14:12
13. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 54:49 + 18:24
14. Kalousek Zdeněk JEN8200 C OB Jenišovice 54:50 + 18:25
15. Kopecká Ivana DOK DOK - OK Doksy 57:29 + 21:04
16. Muller Marco 24D DE - SV Robotron Dresden 59:57 + 23:32
17. Žoudlíková Adéla 102 102 - Zoudlici 60:02 + 23:37
18. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 62:05 + 25:40
19. Fiala Petr RUM6500 C ZOOB Rumburk 70:31 + 34:06
20. Nadera Agata CX80 CX80 Polska 75:10 + 38:45
21. Kuťková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 76:11 + 39:46
22. Průšková Gabriela STB7650 C TJ Stadion Nový Bor 76:13 + 39:48
23. Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 78:10 + 41:45
24. Cruse Sina 24D9350 SV Robotron Dresden 89:25 + 53:00
25. Gult Jindřich 140001 14 CZ - neregistrovaný 92:26 + 56:01
26. Habásková Olajda DOK DOK - OK Doksy 94:44 + 58:19
27. Šafránek Jiří DOK DOK - OK Doksy 96:23 + 59:58
28. Vacková Jana PBM7777 TJ Spartak 1. brněnská 96:24 + 59:59
28. Šafránková Markéta DOK DOK - OK Doksy 96:24 + 59:59
30. Horáková Dana TAP5850 C KOB Tretra Praha 96:42 + 60:17
31. Mazzarese Kenneth TRT7700 C KOS Třešť 98:24 + 61:59
32. Richterová Ilona TAP6953 C KOB Tretra Praha 112:44 + 76:19
33. Lačíková Sabina DOK DOK - OK Doksy 116:19 + 79:54
34. Odehnal Jakub 50001 5 CZ - NER - Odehnal 119:28 + 83:03
Ďoubalíková Anna CHT9651 C OOB SK Chrast DISK
Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering DISK
Lamačová Pavlína TUR TUR - OOB TJ Turnov DISK
Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha DISK

T-OPEN 2.20 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mohaup Vít DOK1001 C OK Doksy 19:22
2. Tesař Martin 160002 16 CZ - neregistrovaní Česká Lípa 23:39 + 4:17
3. Tesař Jaroslav 160001 16 CZ - neregistrovaní Česká Lípa 23:49 + 4:27
4. Žídek Jakub DOK1101 C OK Doksy 28:38 + 9:16
5. Štičková Eva LLI6051 C LOK-o Liberec 32:37 + 13:15

T10 2.20 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:57
2. Pospíšil Jakub BZP1300 C Báječné ženy v orientačním běhu 28:10 + 0:13
3. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 30:39 + 2:42
4. Dvořák Daniel DOK1200 C OK Doksy 31:54 + 3:57
5. Voleská Andrea KAM1456 C OK Kamenice 34:55 + 6:58
6. Mullis Robert DKP1200 C Oddíl OB Kotlářka 39:24 + 11:27
7. Vacek Jan CHT1201 C OOB SK Chrast 47:53 + 19:56
8. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 60:36 + 32:39

T10P 2.20 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden TRT1500 C KOS Třešť 16:26
2. Novotný Matouš PHK1515 C OK 99 Hradec Králové 19:19 + 2:53
3. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 21:28 + 5:02
4. Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 26:52 + 10:26
5. Pecánková Barbora TEP1451 C Tempo Praha 27:32 + 11:06
6. Muller Liselotte 24D DE - SV Robotron Dresden 29:27 + 13:01
7. Gultová Viktorie 140002 14 CZ - neregistrovaný 33:20 + 16:54
8. Kasal Quido PBM1608 C TJ Spartak 1. brněnská 40:14 + 23:48
9. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 40:22 + 23:56
10. König Teodor ZBM1616 C SK Brno Žabovřesky 42:59 + 26:33
11. Mullis Elizabeth DKP1651 C Oddíl OB Kotlářka 46:35 + 30:09
12. Erlitzová Sára LCE1851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:21 + 36:55
13. Erlitz Matyáš LCE1801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:27 + 37:01
14. Havlová Aneta LDC1750 C KOB Děčín 54:11 + 37:45
15. Vlažný Viliam LCE1802 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:46 + 40:20
16. Voráček Jan OSN1701 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:59 + 40:33
17. Voráčková Karolína OSN1456 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:42 + 41:16
18. Klusáčková Amálie 80001 8 CZ - Tužilovi 82:32 + 66:06