Logo
Datum:
22.07.2022
Místo konání:
Křižánky
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65B     H65C     H70     H75     H80     HDR     P    
Nahrávám data...

D10N 1.91 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 21:49
2. Hrušková Zuzana DOR1452 OK Dobříš 25:21 + 3:32
3. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 31:31 + 9:42
4. Hrušková Tereza DOR1451 OK Dobříš 44:41 + 22:52
5. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 45:29 + 23:40
6. Moráčková Meda ZBP1750 OOB SK Zbraslav 51:10 + 29:21
7. Hübnerová Johana TBM1551 KOS TJ Tesla Brno 59:46 + 37:57

D10 1.93 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Súkupová Anita PGP1352 SK Praga 27:01
2. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 28:53 + 1:52
3. Havlíková Michaela KSU1350 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:51 + 5:50
4. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 38:33 + 11:32
5. Tomíčková Ivana TBM1364 KOS TJ Tesla Brno 40:33 + 13:32
6. Chaloupková Klára ZBM1260 SK Brno Žabovřesky 41:48 + 14:47
7. Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice 48:13 + 21:12
8. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:19 + 22:18
9. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 50:16 + 23:15
10. Nehasilová Anna BOR1450 OK Jiskra Nový Bor 52:08 + 25:07
11. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 53:25 + 26:24
12. Nevrklová Adéla RUZ1252 TJ Růžená 56:42 + 29:41
13. Roučková Tereza VIM1350 Ski klub Šumava Vimperk 56:57 + 29:56
14. Smítalová Meda ZBM1356 SK Brno Žabovřesky 58:07 + 31:06
15. Kurečková Zuzana TBM1377 KOS TJ Tesla Brno 64:16 + 37:15
16. Saturová Eliška VRL1254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:04 + 41:03
17. Šedivá Kristýna VBM1252 VSK Mendelu Brno 86:42 + 59:41
Profousová Stella KSU1262 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Kurečková Aneta ABM1054 KOB ALFA Brno DISK

D12B 2.45 km, 35 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 23:09
2. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 28:45 + 5:36
3. Vrbatová Barbora VRL1054 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:00 + 5:51
4. Beránková Kamila ZBM1152 SK Brno Žabovřesky 29:40 + 6:31
5. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:28 + 9:19
6. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:29 + 9:20
7. Havlíčková Hana CHT1153 OOB SK Chrast 32:36 + 9:27
8. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 32:55 + 9:46
9. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 35:04 + 11:55
10. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 39:25 + 16:16
11. Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary 40:36 + 17:27
12. Tejkalová Aneta KDZ1052 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 46:40 + 23:31
13. Jordánová Nelly KSU1050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:47 + 24:38
14. Tomíčková Eliška TBM1054 KOS TJ Tesla Brno 48:39 + 25:30
15. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 48:53 + 25:44
16. Brumovská Markéta 0520002 56:25 + 33:16
17. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 60:13 + 37:04
18. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 60:54 + 37:45
19. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 65:09 + 42:00
20. Fučíková Ema VBM1151 VSK Mendelu Brno 70:52 + 47:43
21. Váchová Soňa MFP1050 Matfyz Praha 72:45 + 49:36
22. Růžičková Zuzana KSU1250 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:57 + 53:48
23. Chloupková Kristýna VBM1152 VSK Mendelu Brno 81:27 + 58:18

D14B 2.78 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Eva ZBM0954 SK Brno Žabovřesky 26:10
2. Rotková Veronika ZBM0854 SK Brno Žabovřesky 26:48 + 0:38
3. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 27:54 + 1:44
4. Lázničková Alžběta TZL0858 SKOB Zlín 32:06 + 5:56
5. Drápová Justýna OSN0990 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:19 + 8:09
6. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 46:12 + 20:02
7. Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Brno Žabovřesky 47:52 + 21:42
8. Dosbabová Veronika TTR0851 OOB Třebíč 50:18 + 24:08
9. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 50:35 + 24:25
10. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 57:02 + 30:52
11. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 65:42 + 39:32
12. Kočandrlová Natálie KSU0979 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:28 + 43:18
13. Kolaříková Erika SKM0951 KOB Směr Kroměříž 71:30 + 45:20
14. Slavíková Bára CHT0951 OOB SK Chrast 81:27 + 55:17
15. Beránková Julie ZBM0956 SK Brno Žabovřesky 81:28 + 55:18
Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč DISK

D16B 3.18 km, 50 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 28:15
2. Kurečková Klára TBM0667 KOS TJ Tesla Brno 28:21 + 0:06
3. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 28:22 + 0:07
4. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 28:51 + 0:36
5. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 31:02 + 2:47
6. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 33:14 + 4:59
7. Stryková Karolína KSU0656 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:14 + 6:59
8. Zaoralová Eliška SSU0752 SK Severka Šumperk 40:29 + 12:14
9. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:38 + 20:23
10. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:13 + 21:58
11. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 56:04 + 27:49
12. Juřinová Adéla KSU0650 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:13 + 29:58
13. Dosbabová Mariana TTR0651 OOB Třebíč 58:20 + 30:05
14. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 61:51 + 33:36
15. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 63:38 + 35:23

D18B 3.45 km, 55 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana LPU0456 OK Lokomotiva Pardubice 29:59
2. Mizerniuk Miroslava SHK0599 OK Slavia Hradec Králové 31:38 + 1:39
3. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 32:28 + 2:29
4. Pilná Klára LPU0451 OK Lokomotiva Pardubice 33:39 + 3:40
5. Porubská Lenka TBM0451 KOS TJ Tesla Brno 34:59 + 5:00
6. Otreshko Eva Maria SHK0553 OK Slavia Hradec Králové 36:13 + 6:14
7. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 36:28 + 6:29
8. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 37:12 + 7:13
9. Müllerová Marie KSU0565 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:56 + 7:57
10. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 38:51 + 8:52
11. Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk 39:31 + 9:32
12. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 40:15 + 10:16
13. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 41:29 + 11:30
14. Szymanská Zuzana DKP0463 Oddíl OB Kotlářka 42:32 + 12:33
15. Šánová Julie KSU0494 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:13 + 14:14
16. Marečková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:28 + 14:29
17. Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:43 + 14:44
18. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 52:18 + 22:19
19. Nepustilová Kateřina OSN0550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:09 + 25:10

D21A 5.18 km, 85 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8836

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 41:38 8933
2. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 41:51 + 0:13 8887
3. Klusáčková Magdaléna ZBM9452 SK Brno Žabovřesky 42:48 + 1:10 8688
4. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 43:39 + 2:01 8509
5. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 43:51 + 2:13 8467
6. Benešová Jana SJH9451 SOS Jindřichův Hradec 45:28 + 3:50 8128
7. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 45:32 + 3:54 8114
8. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 45:48 + 4:10 8058
9. Bořilová Klára TBM8964 KOS TJ Tesla Brno 46:57 + 5:19 7817
10. Hlavová Hana TBM8888 KOS TJ Tesla Brno 47:12 + 5:34 7764
11. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 47:44 + 6:06 7652
12. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 47:49 + 6:11 7635
13. Firešová Markéta ZBM9951 SK Brno Žabovřesky 48:49 + 7:11 7425
14. Kosová Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 48:55 + 7:17 7404
15. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:33 + 8:55 7061
16. Smrčková Dominika KSU9799 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:55 + 9:17 6984
17. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 51:23 + 9:45 6886
18. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 52:12 + 10:34 6715
19. Chládková Simona 0560001 53:42 + 12:04
20. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 53:55 + 12:17 6354
21. Pavlíková Markéta DOK0053 OK Doksy 54:12 + 12:34 6295
22. Hájková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:56 + 13:18 6141
23. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 58:53 + 17:15 5312
24. Kubecová Kateřina STB9999 TJ Stadion Nový Bor 59:52 + 18:14 5105
25. Blažková Katka SJH0252 SOS Jindřichův Hradec 60:12 + 18:34 5035
26. Mižúrová Ela TUR9350 OOB TJ Turnov 61:34 + 19:56 4748
27. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 61:35 + 19:57 4745
28. Jelínková Adéla LPU0254 OK Lokomotiva Pardubice 65:56 + 24:18 3832
29. Riby Rose DOK0052 OK Doksy 66:05 + 24:27 3800
30. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 67:13 + 25:35 3563
31. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 67:33 + 25:55 3493
32. Růžičková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 70:33 + 28:55 2863
33. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Brno Žabovřesky 72:20 + 30:42 2489
34. Havelíková Kateřina PGP9256 SK Praga 73:00 + 31:22 2349
35. Jančová Jana KAM9450 OK Kamenice 73:35 + 31:57 2226
Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0

D21B 4.48 km, 70 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6680

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 37:13 7357
2. Tichá Veronika 0400001 42:21 + 5:08
3. Poklopová Lenka SSU8952 SK Severka Šumperk 43:05 + 5:52 6411
4. Zdobinská Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43:57 + 6:44 6271
5. Pachmannová Bára AOP0351 Orientační Běh Opava 45:07 + 7:54 6083
6. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 45:12 + 7:59 6069
7. Fenclová Tereza LPU9752 OK Lokomotiva Pardubice 48:34 + 11:21 5526
8. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:53 + 11:40 5475
9. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:54 + 11:41 5473
10. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 49:29 + 12:16 5379
11. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 49:58 + 12:45 5301
12. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 50:02 + 12:49 5290
13. Hrabošová Magdalena ASU0099 Magnus Orienteering 50:30 + 13:17 5215
14. Šákrová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 50:51 + 13:38 5158
15. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 51:09 + 13:56 5110
16. Turczerová Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:06 + 14:53 4957
17. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 52:16 + 15:03 4930
18. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Brno Žabovřesky 52:56 + 15:43 4822
19. Koporová Lenka 0600002 53:59 + 16:46
20. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 54:04 + 16:51 4639
21. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:05 + 16:52 4637
22. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 54:22 + 17:09 4591
23. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 54:29 + 17:16 4572
24. Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava 54:47 + 17:34 4524
25. Nedbálková Hana BOR9750 OK Jiskra Nový Bor 55:46 + 18:33 4365
26. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 57:30 + 20:17 4086
27. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:39 + 21:26 3900
28. Bžatková Kateřina 0600001 59:31 + 22:18
29. Muselikova Vladislava 0590001 59:55 + 22:42
30. Liberdová Jana TRI9852 TJ TŽ Třinec 60:20 + 23:07 3629
31. Hančová Marie TAP8250 KOB Tretra Praha 61:20 + 24:07 3467
32. Kovářová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec 78:23 + 41:10 718

D21C 3.96 km, 55 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3610

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 43:59 3702
2. Koláriková Lucie 0320001 44:23 + 0:24
3. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 45:29 + 1:30 3582
4. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 45:55 + 1:56 3547
5. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 50:20 + 6:21 3194
6. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 51:32 + 7:33 3098
7. Hauptfleischová Barbora 0290001 51:42 + 7:43
8. Skalická Karolína ZAM9652 OB T.J. Sokol Žamberk 52:44 + 8:45 3002
9. Handlová Andrea 0510001 54:26 + 10:27
10. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 55:17 + 11:18 2798
11. Polášková Kristýna TZL8850 SKOB Zlín 57:17 + 13:18 2638
12. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 57:23 + 13:24 2630
13. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 57:29 + 13:30 2622
14. Jirková Lenka SBK8383 KOB START Blansko 57:55 + 13:56 2587
15. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 58:35 + 14:36 2534
16. Goňová Nikola ZAM9752 OB T.J. Sokol Žamberk 59:29 + 15:30 2462
17. Ermisová Ada 0700001 59:48 + 15:49
18. Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany 61:13 + 17:14 2323
19. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 62:29 + 18:30 2222
20. Princezna Von Skládka 64:42 + 20:43
21. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:54 + 22:55 1868
22. Formánková Klára 0280004 71:55 + 27:56
23. Beranová Kateřina STH8851 SK Studenec 78:32 + 34:33 938
24. Graubnerová Eliška TZL0056 SKOB Zlín 81:20 + 37:21 714
25. Uhlířová Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 94:23 + 50:24 0
26. Fojtů Jitka 0170001 149:47 + 105:48
Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady DISK 0
Končáková Alžběta LCE0256 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0

D35B 3.83 km, 60 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 37:52
2. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 39:09 + 1:17
3. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 41:41 + 3:49
4. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 42:05 + 4:13
5. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Brno Žabovřesky 43:42 + 5:50
6. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 43:55 + 6:03
7. Hejtmánková Kateřina PDY8450 Běhej Poděbrady 44:02 + 6:10
8. Roučková Romana VIM8350 Ski klub Šumava Vimperk 44:27 + 6:35
9. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:51 + 10:59
10. Tomíčková Dana TBM8062 KOS TJ Tesla Brno 49:02 + 11:10
11. Vrbatová Petra VRL8552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:12 + 12:20
12. Křístková Veronika ZBM8379 SK Brno Žabovřesky 55:56 + 18:04
13. Adamová Eva ZBM8772 SK Brno Žabovřesky 56:24 + 18:32
14. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:10 + 22:18
15. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 70:52 + 33:00
16. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 75:23 + 37:31
17. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 79:53 + 42:01
18. Sluková Dagmar SBK7461 KOB START Blansko 96:40 + 58:48
19. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 96:53 + 59:01

D35C 3.48 km, 50 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Petra SJI8459 OK Jihlava 33:47
2. Kopáčková Jana ZBM7951 SK Brno Žabovřesky 38:03 + 4:16
3. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 38:47 + 5:00
4. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 40:08 + 6:21
5. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 43:54 + 10:07
6. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 44:23 + 10:36
7. Kmentová Lenka ZAM8552 OB T.J. Sokol Žamberk 45:30 + 11:43
8. Königová Jana ZBM8661 SK Brno Žabovřesky 45:38 + 11:51
9. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:24 + 12:37
10. Boháčová Lucie PTE8771 TJ Sokol Ptení 47:41 + 13:54
11. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 48:46 + 14:59
12. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:22 + 16:35
13. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 50:58 + 17:11
14. Pluške Veronika 0110001 51:02 + 17:15
15. Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. brněnská 58:49 + 25:02
16. Čablová Kristina BFM8751 SKOB Frýdek - Místek 61:30 + 27:43
17. Sychrová Daniela VBM8458 VSK Mendelu Brno 64:25 + 30:38
18. Nevrklová Martina RUZ8053 TJ Růžená 66:10 + 32:23
19. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 133:10 + 99:23

D40B 3.45 km, 55 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 32:23
2. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 35:39 + 3:16
3. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 35:46 + 3:23
4. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 37:38 + 5:15
5. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 38:00 + 5:37
6. Daňková Veronika SBK8151 KOB START Blansko 38:06 + 5:43
7. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 39:11 + 6:48
8. Pešková Jana CET8251 TJ Loko Česká Třebová 39:15 + 6:52
9. Juřinová Radka KSU8080 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:38 + 7:15
10. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 40:57 + 8:34
11. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 41:00 + 8:37
12. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 41:31 + 9:08
13. Paulová Hana CTB7851 SK OB Chotěboř 44:40 + 12:17
14. Smítalová Jana ZBM8053 SK Brno Žabovřesky 46:47 + 14:24
15. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 47:50 + 15:27
16. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 48:38 + 16:15
17. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 49:49 + 17:26
18. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 51:01 + 18:38
19. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:21 + 31:58
20. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 65:18 + 32:55
21. Grisová Kateřina SLA7850 SKOB Slaný 67:02 + 34:39
22. Súkupová Hana PGP8156 SK Praga 72:24 + 40:01

D40C 3.18 km, 50 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 35:19
2. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 41:36 + 6:17
3. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:45 + 6:26
4. Forstová Veronika PZR8181 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:34 + 7:15
5. Vacíková Jana TEP7950 Tempo Praha 43:23 + 8:04
6. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 43:45 + 8:26
7. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Brno Žabovřesky 45:31 + 10:12
8. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 47:04 + 11:45
9. Barranco Kateřina VBM8253 VSK Mendelu Brno 49:57 + 14:38
10. Dosbabová Magda TTR8152 OOB Třebíč 50:46 + 15:27
11. Uhlíková Šárka SJC8151 Sportcentrum Jičín 78:13 + 42:54
12. Jana Tichá 0250002 88:11 + 52:52

D45B 3.08 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 26:54
2. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 28:26 + 1:32
3. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 29:07 + 2:13
4. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:22 + 5:28
5. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 32:45 + 5:51
6. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 32:48 + 5:54
7. Vrubelová Jana TZL7352 SKOB Zlín 33:55 + 7:01
8. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:23 + 9:29
9. Chmelářová Radka JPV7650 Oddíl OS SK Prostějov 38:45 + 11:51
10. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38:51 + 11:57
11. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 39:59 + 13:05
12. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 40:12 + 13:18
13. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 41:25 + 14:31
14. Janků Renata STE7251 SK SKI-OB Šternberk 42:47 + 15:53
15. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 43:26 + 16:32
16. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 44:49 + 17:55
17. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:20 + 19:26
18. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 50:00 + 23:06
19. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 50:18 + 23:24
20. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 53:56 + 27:02
21. Zámečníková Jitka 0060001 55:21 + 28:27
22. Štáblová Michaela KSU7787 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100:32 + 73:38
Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky DISK

D45C 2.92 km, 55 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 33:50
2. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:14 + 3:24
3. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 39:26 + 5:36
4. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 51:46 + 17:56
5. Peňázová Iva 0120001 51:57 + 18:07
6. Beránková Šárka ZBM7356 SK Brno Žabovřesky 54:05 + 20:15
7. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:41 + 23:51
8. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:05 + 28:15
9. Jirousová Eva TAP7653 KOB Tretra Praha 63:39 + 29:49
10. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 71:50 + 38:00
11. Holubová Veronika PVP7450 VSK Přírodní vědy Praha 76:09 + 42:19
12. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 88:21 + 54:31

D50B 2.92 km, 55 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 0020002 30:41
2. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 33:55 + 3:14
3. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 39:32 + 8:51
4. Odehnalová Kamila ABM7052 KOB ALFA Brno 40:36 + 9:55
5. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 41:38 + 10:57
6. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 41:46 + 11:05
7. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:51 + 11:10
8. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 44:24 + 13:43
9. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:59 + 14:18
10. Časnochova Tatiana 0230001 46:17 + 15:36
11. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 48:29 + 17:48
12. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:20 + 19:39
13. Švancárová Helena KSU7252 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:47 + 24:06

D50C 2.65 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Rosice 33:32
2. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 35:14 + 1:42
3. Gabryšová Tereza LME6850 SK Los Mělník 36:08 + 2:36
4. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 37:19 + 3:47
5. Benešová Marika KDZ7150 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 39:04 + 5:32
6. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 42:05 + 8:33
7. Mičíková Lada SKM7250 KOB Směr Kroměříž 43:04 + 9:32
8. Řehořová Lenka JJN7250 Team Jizerky 44:51 + 11:19
9. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 45:19 + 11:47
10. Ženčáková Marie 0260002 47:40 + 14:08
11. Tužilová Michaela 0280001 47:58 + 14:26
12. Varhaníčková Jana 0740001 52:41 + 19:09
13. Cibulková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 54:13 + 20:41
14. Jordanová Blanka 0360001 55:40 + 22:08
15. Brumovská Rhea 0520003 63:15 + 29:43
16. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:06 + 30:34
17. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 64:17 + 30:45
18. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 66:45 + 33:13

D55B 2.81 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:23
2. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 34:16 + 3:53
3. Neumannová Renata PVP6650 VSK Přírodní vědy Praha 34:25 + 4:02
4. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:54 + 4:31
5. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 36:43 + 6:20
6. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 37:59 + 7:36
7. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 41:26 + 11:03
8. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 42:37 + 12:14
9. Neumannová Kamila STE6751 SK SKI-OB Šternberk 44:58 + 14:35
10. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 46:18 + 15:55

D55C 2.52 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 SKOB Zlín 30:26
2. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 35:11 + 4:45
3. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 37:53 + 7:27
4. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 40:19 + 9:53
5. Schäferová Jana TZL6566 SKOB Zlín 52:14 + 21:48
6. Roubalíková Iva 0200002 90:37 + 60:11

D60 2.65 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:18
2. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 29:19 + 0:01
3. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 33:16 + 3:58
4. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 34:05 + 4:47
5. Pijáková Iveta SPE6251 KOB Sokol Pezinok 34:56 + 5:38
6. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 35:40 + 6:22
7. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 37:41 + 8:23
8. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:07 + 9:49
9. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 46:31 + 17:13
10. Trdá Iva KPY5850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:00 + 18:42
11. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 48:29 + 19:11
12. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 50:48 + 21:30
13. Smičková Eva KON5887 KOB Konice 54:28 + 25:10

D65 2.65 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:28
2. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 36:15 + 6:47
3. Seifertová Marie SBK5555 KOB START Blansko 38:21 + 8:53
4. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 38:22 + 8:54
5. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:12 + 10:44
6. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 40:49 + 11:21
7. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 41:49 + 12:21
8. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 42:03 + 12:35
9. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 42:29 + 13:01
10. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 51:58 + 22:30
11. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 65:59 + 36:31

D70 2.52 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 38:53
2. Kolaříková Věra SBK5251 KOB START Blansko 39:40 + 0:47
3. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 52:54 + 14:01
4. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 56:25 + 17:32
5. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:17 + 30:24
6. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 78:34 + 39:41

H10N 1.91 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chloupek Filip VBM1301 VSK Mendelu Brno 24:38
2. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 31:32 + 6:54
3. Matras Štěpán CHT1402 OOB SK Chrast 37:44 + 13:06
4. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 39:59 + 15:21
5. Rollier Alexei PHK1502 OK 99 Hradec Králové 44:47 + 20:09
6. Stachoň Ondřej ZBM1404 SK Brno Žabovřesky 45:15 + 20:37
7. Sluka Matouš SBK1411 KOB START Blansko 51:03 + 26:25
8. Pavlíček Jakub 0450001 53:16 + 28:38
9. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 62:54 + 38:16
Martinec Otakar CHT1502 OOB SK Chrast DISK

H10 1.93 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbata Alan VRL1203 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:22
2. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 22:28 + 1:06
3. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 27:59 + 6:37
4. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 29:46 + 8:24
5. Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko 30:29 + 9:07
6. Smítal Vendelín ZBM1203 SK Brno Žabovřesky 36:11 + 14:49
7. Satur Jakub VRL1204 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:09 + 19:47
8. Holata Vojtěch PDY1303 Běhej Poděbrady 42:41 + 21:19
9. Stachoň Štěpán ZBM1212 SK Brno Žabovřesky 46:42 + 25:20
10. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:20 + 28:58
11. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 51:03 + 29:41
12. Martinec Eduard CHT1202 OOB SK Chrast 55:57 + 34:35

H12B 2.70 km, 40 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 27:01
2. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 28:06 + 1:05
3. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 28:20 + 1:19
4. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 28:40 + 1:39
5. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 32:01 + 5:00
6. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 35:23 + 8:22
7. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 36:38 + 9:37
8. Roučka Tomáš VIM1100 Ski klub Šumava Vimperk 36:39 + 9:38
9. Štábl Vít KSU1100 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:24 + 10:23
10. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:14 + 13:13
11. Havlík Jakub KSU1009 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:39 + 15:38
12. Kyncl Ondřej ZBM1003 SK Brno Žabovřesky 44:31 + 17:30
13. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 48:30 + 21:29
14. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 56:23 + 29:22
15. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 56:25 + 29:24
16. Jordán Dominik KSU1000 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:59 + 33:58
17. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 66:34 + 39:33
18. Mička Timotej TJP1003 TJ Sokol Troja 72:33 + 45:32
19. Lounek Alexandr PDY1100 Běhej Poděbrady 79:06 + 52:05
20. Profous Štěpán KSU1030 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:37 + 55:36
21. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 89:15 + 62:14
Daněk František SBK1010 KOB START Blansko DISK
Frýdecký Tomáš PGP1004 SK Praga DISK

H14B 3.40 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří PGP0808 SK Praga 26:19
2. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 28:12 + 1:53
3. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 28:57 + 2:38
4. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 31:40 + 5:21
5. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 32:18 + 5:59
6. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 32:56 + 6:37
7. Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín 34:14 + 7:55
8. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:27 + 8:08
9. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 36:31 + 10:12
10. Hájek Štěpán TBM0804 KOS TJ Tesla Brno 37:29 + 11:10
11. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 38:28 + 12:09
12. Svirák Benjamin TBM0915 KOS TJ Tesla Brno 39:59 + 13:40
13. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:56 + 16:37
14. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 50:38 + 24:19
15. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 54:39 + 28:20
16. Růžička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:32 + 30:13
17. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 67:20 + 41:01

H16B 3.48 km, 50 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 24:56
2. Jordán Alexandr KSU0626 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:29 + 0:33
3. Fajfr Marek LPU0612 OK Lokomotiva Pardubice 25:36 + 0:40
4. Štábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:54 + 0:58
5. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 26:37 + 1:41
6. Hájek Dominik LPU0607 OK Lokomotiva Pardubice 30:21 + 5:25
7. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 30:28 + 5:32
8. Miča Jan KSU0701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:04 + 7:08
9. Šána Robert KSU0616 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:41 + 7:45
10. Červinka Adam OSN0707 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:09 + 10:13
11. Vaníček Viktor JES0602 OK Rakovník 36:32 + 11:36
12. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 37:32 + 12:36
13. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 38:45 + 13:49
14. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 43:00 + 18:04
15. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 44:21 + 19:25
16. Smítka Jiří RIC0711 OB Říčany 54:22 + 29:26
17. Brumovský Štěpán TAP0706 KOB Tretra Praha 56:14 + 31:18
18. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 110:28 + 85:32
Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga DISK

H18B 3.82 km, 60 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:08
2. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 29:09 + 2:01
3. Pekárek Tomáš LPU0515 OK Lokomotiva Pardubice 31:17 + 4:09
4. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 31:24 + 4:16
5. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 31:44 + 4:36
6. Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:14 + 6:06
7. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 34:33 + 7:25
8. Bláha Adam KSU0525 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:36 + 9:28
9. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:45 + 18:37
10. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 47:51 + 20:43
11. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 48:20 + 21:12
12. Kovář Radim CET0501 TJ Loko Česká Třebová 60:18 + 33:10
13. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 64:08 + 37:00
14. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 75:12 + 48:04
Fabiánek Jakub KSU0501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

H21A 6.12 km, 95 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8927

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 35:23 9036
2. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 35:36 + 0:13 8982
3. Hájek Daniel ZBM8919 SK Brno Žabovřesky 36:29 + 1:06 8762
4. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 38:12 + 2:49 8334
5. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:15 + 2:52 8322
6. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 38:18 + 2:55 8310
7. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Brno Žabovřesky 38:32 + 3:09 8251
8. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 39:16 + 3:53 8069
9. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:20 + 3:57 8052
10. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 39:34 + 4:11 7994
11. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 40:00 + 4:37 7886
12. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 40:07 + 4:44 7857
13. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 40:16 + 4:53 7819
13. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 40:16 + 4:53 7819
15. Jonáš Adam ZBM0102 SK Brno Žabovřesky 40:43 + 5:20 7707
16. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 41:06 + 5:43 7612
17. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 41:28 + 6:05 7520
18. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 41:32 + 6:09 7504
19. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 41:40 + 6:17 7471
20. Vozda Vojtěch KSU9043 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:49 + 6:26 7433
21. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 41:51 + 6:28 7425
22. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 41:53 + 6:30 7417
23. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 42:02 + 6:39 7379
24. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 42:19 + 6:56 7309
25. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 42:20 + 6:57 7304
26. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 42:22 + 6:59 7296
27. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 43:01 + 7:38 7134
28. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:03 + 7:40 7126
29. Rost Erik 43:57 + 8:34
30. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 KOS TJ Tesla Brno 43:59 + 8:36 6893
31. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 44:07 + 8:44 6860
32. Bořil Jan TBM9700 KOS TJ Tesla Brno 44:09 + 8:46 6852
33. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 44:20 + 8:57 6806
34. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 44:32 + 9:09 6756
35. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 44:56 + 9:33 6656
36. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:19 + 9:56 6561
37. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 45:28 + 10:05 6524
38. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:36 + 10:13 6490
39. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 45:40 + 10:17 6474
40. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 46:19 + 10:56 6312
41. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 46:23 + 11:00 6295
41. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:23 + 11:00 6295
43. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:41 + 11:18 6220
44. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:44 + 11:21 6208
45. Zimmermann Jakub TBM8911 KOS TJ Tesla Brno 46:47 + 11:24 6195
46. Gedeon Dominik KSU9900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:53 + 11:30 6171
47. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 46:56 + 11:33 6158
48. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 47:02 + 11:39 6133
49. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 48:02 + 12:39 5884
50. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 48:14 + 12:51 5834
51. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 48:30 + 13:07 5768
52. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 48:54 + 13:31 5668
53. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 49:48 + 14:25 5444
54. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 50:09 + 14:46 5356
55. Fousek Jan MOV9100 SKOB Ostrava 50:44 + 15:21 5211
56. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 51:56 + 16:33 4912
57. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:57 + 17:34 4659
58. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 53:53 + 18:30 4426
59. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 62:52 + 27:29 2187
60. Šrubař Michal ZBM8607 SK Brno Žabovřesky 63:50 + 28:27 1947
61. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 75:58 + 40:35 0
62. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 76:15 + 40:52 0
HABERKORN Guilhem 0430001 DISK
Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Dvorský Vojtěch KSU9400 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0

H21B 5.50 km, 80 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6308

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 37:42 6503
2. Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice 38:52 + 1:10 6314
3. Drábek Jan ZBM8511 SK Brno Žabovřesky 40:09 + 2:27 6106
4. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 40:33 + 2:51 6041
5. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 41:28 + 3:46 5893
6. Klusáček Jan ZBM9301 SK Brno Žabovřesky 42:35 + 4:53 5712
7. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 42:57 + 5:15 5652
8. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 43:15 + 5:33 5604
9. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Brno Žabovřesky 43:40 + 5:58 5536
10. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:53 + 6:11 5501
11. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 44:02 + 6:20 5477
12. Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:06 + 6:24 5466
13. Šňupárek Václav VPM9548 KOS Slavia Plzeň 44:27 + 6:45
14. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 44:44 + 7:02 5363
15. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 44:52 + 7:10 5341
16. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 45:00 + 7:18 5320
17. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 45:50 + 8:08 5185
18. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:38 + 8:56 5055
19. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 46:48 + 9:06 5028
20. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:06 + 9:24 4979
21. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 47:07 + 9:25 4977
21. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 47:07 + 9:25 4977
23. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:35 + 9:53 4901
24. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 47:49 + 10:07 4863
25. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 48:18 + 10:36 4785
26. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 48:36 + 10:54 4736
27. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 48:56 + 11:14 4682
28. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 49:27 + 11:45 4598
29. Mižúr Peter TUR9107 OOB TJ Turnov 49:35 + 11:53 4577
30. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:02 + 12:20 4504
31. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 50:46 + 13:04 4385
32. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 51:38 + 13:56 4244
33. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 52:33 + 14:51 4096
34. Šálek Jan LDC8502 KOB Děčín 52:53 + 15:11 4042
35. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 54:11 + 16:29 3831
36. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 54:57 + 17:15 3707
37. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 54:58 + 17:16 3704
38. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 55:19 + 17:37 3647
39. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 55:25 + 17:43 3631
40. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 55:46 + 18:04 3574
41. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 55:56 + 18:14 3547
42. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia Plzeň 56:18 + 18:36 3488
43. Bubela Tomáš ZBM8102 SK Brno Žabovřesky 56:27 + 18:45 3463
44. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 57:09 + 19:27 3350
45. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 57:41 + 19:59 3263
46. Walach Ondřej TRI9601 TJ TŽ Třinec 58:21 + 20:39 3155
47. Seidenglanz Jáchym SSU0202 SK Severka Šumperk 59:29 + 21:47 2972
48. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:01 + 22:19 2885
49. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:56 + 23:14 2736
50. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:57 + 24:15 2572
51. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:26 + 24:44 2493
52. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:05 + 25:23 2388
53. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 66:53 + 29:11 1772
54. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 70:26 + 32:44 1196
55. Panovec Jan SSU8931 SK Severka Šumperk 74:04 + 36:22 607
56. Kostkan Tomáš TRI9500 TJ TŽ Třinec 74:35 + 36:53 523
57. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 77:30 + 39:48 50
58. Mikan Tom 0620001 78:40 + 40:58
59. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 88:02 + 50:20 0
60. Havelík Jaroslav PVP9000 VSK Přírodní vědy Praha 98:14 + 60:32 0
61. Neumann Jindřich PVP9900 VSK Přírodní vědy Praha 113:08 + 75:26 0
Janda Ondřej KAM0113 OK Kamenice DISK 0
Kožoušek Adam ZBM8512 SK Brno Žabovřesky DISK 0

H21C 4.67 km, 60 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3996

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hanč Petr TAP8004 KOB Tretra Praha 39:12 4122
2. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 40:28 + 1:16 3997
3. Burkart David VIC9602 OB Vizovice 41:46 + 2:34 3869
4. Kondula Jan 0190001 44:16 + 5:04
5. Priessnitz Jan 0210002 44:17 + 5:05
6. Špicar Petr SJC8801 Sportcentrum Jičín 46:02 + 6:50 3448
7. Kasal Vít PBM7540 TJ Spartak 1. brněnská 46:51 + 7:39 3367
8. Podmolík Josef 0140001 47:15 + 8:03
9. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:33 + 8:21 3298
10. Šidík Petr MOV9200 SKOB Ostrava 47:55 + 8:43 3262
11. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 47:58 + 8:46 3257
12. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 48:16 + 9:04 3227
13. Podmolík Jonáš 0080001 49:33 + 10:21
14. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 50:42 + 11:30 2987
15. Slabý Jan 0090001 50:47 + 11:35
16. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 50:51 + 11:39 2972
17. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 52:51 + 13:39 2775
18. Šiška Petr VIC9801 OB Vizovice 53:30 + 14:18 2711
19. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 54:54 + 15:42 2572
20. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 55:09 + 15:57 2548
21. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 56:43 + 17:31 2393
22. Chmelař Martin 0270001 57:31 + 18:19
23. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 61:00 + 21:48 1970
24. Žáček Matěj 0210001 62:10 + 22:58
25. Tužil Matěj 0280005 65:15 + 26:03
26. Hauptfleisch Filip 0290002 65:45 + 26:33
27. Smítka Vít RIC0307 OB Říčany 66:09 + 26:57 1462
28. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 72:10 + 32:58 868
29. Růžička Tomáš VBM8406 VSK Mendelu Brno 113:10 + 73:58
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK 0

H35B 4.43 km, 70 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bencúr Juraj AOP7700 Orientační Běh Opava 35:48
2. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 36:55 + 1:07
3. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 40:53 + 5:05
4. Travnicek Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 41:08 + 5:20
5. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 41:13 + 5:25
6. Erlebach Michal STH8301 SK Studenec 41:32 + 5:44
7. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 42:02 + 6:14
8. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 42:31 + 6:43
9. Rotek Pavel ZBM7704 SK Brno Žabovřesky 43:26 + 7:38
10. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 46:36 + 10:48
11. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 48:23 + 12:35
12. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 49:08 + 13:20
13. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 49:57 + 14:09
14. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 50:31 + 14:43
15. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 53:15 + 17:27
16. Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice 54:01 + 18:13
17. Videcký Jan KSU7504 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:13 + 18:25
18. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 55:07 + 19:19
19. Dobyáš Petr KAM7802 OK Kamenice 58:08 + 22:20
20. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:03 + 24:15
21. Peterek Vít SOP8600 OOB TJ Slezan Opava 65:21 + 29:33
22. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 67:09 + 31:21
23. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 69:17 + 33:29
23. Jurák Adam ZBM8404 SK Brno Žabovřesky 69:17 + 33:29
25. Mikan Petr 0580001 71:58 + 36:10
26. Jahoda Jiří 0030001 73:10 + 37:22
27. Sluka Miroslav SBK7207 KOB START Blansko 75:08 + 39:20
28. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 75:34 + 39:46
29. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 79:07 + 43:19
30. Sommer Jaroslav 0030002 95:17 + 59:29

H35C 4.20 km, 65 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 42:39
2. Sladký Marek PBM8604 TJ Spartak 1. brněnská 47:34 + 4:55
3. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 49:00 + 6:21
4. Duba Vojtěch SJH8003 SOS Jindřichův Hradec 56:03 + 13:24
5. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 61:45 + 19:06
6. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 62:53 + 20:14
7. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 63:02 + 20:23
8. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Brno Žabovřesky 63:51 + 21:12
9. Kočandrle Jaroslav KSU7700 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:24 + 30:45
10. Polách David ZBM8003 SK Brno Žabovřesky 89:54 + 47:15
11. Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 118:19 + 75:40
Pluške Zbyněk 0110002 DISK

H40B 4.20 km, 65 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 35:07
2. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:13 + 0:06
3. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 36:30 + 1:23
4. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 37:10 + 2:03
5. Vrbata Alan VRL7802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:23 + 2:16
6. Srb Vladimír LPU7818 OK Lokomotiva Pardubice 38:41 + 3:34
7. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 38:51 + 3:44
8. Daněk Roman SBK7541 KOB START Blansko 41:32 + 6:25
9. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 42:50 + 7:43
10. Červinka Jan OSN8002 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:51 + 9:44
11. Lehmann Karsten 0440001 46:26 + 11:19
12. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 47:16 + 12:09
13. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 51:43 + 16:36
14. Smítal Rostislav ZBM7903 SK Brno Žabovřesky 57:30 + 22:23
15. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:00 + 24:53
16. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 67:49 + 32:42
17. Stepanenko Sergiy PGP7902 SK Praga 67:52 + 32:45
18. Tomíček Oldřich TBM7903 KOS TJ Tesla Brno 68:23 + 33:16
19. Miča Petr KSU7909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:49 + 33:42
20. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 80:02 + 44:55
21. Beier Petr PDY7800 Běhej Poděbrady 90:43 + 55:36
Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno DISK

H40C 3.83 km, 60 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. König Lukáš ZBM8001 SK Brno Žabovřesky 45:28
2. Fiala Jan 0250001 48:31 + 3:03
3. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 51:00 + 5:32
4. Vácha Pavel MFP7901 Matfyz Praha 53:27 + 7:59
5. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 53:41 + 8:13
6. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 56:41 + 11:13
7. Seidenglanz Marek SSU7401 SK Severka Šumperk 57:15 + 11:47
8. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 59:04 + 13:36
9. Roučka Martin VIM8000 Ski klub Šumava Vimperk 63:05 + 17:37
10. Klapka Radim 0160001 65:59 + 20:31
11. Rouš Pavel VBM8102 VSK Mendelu Brno 66:21 + 20:53
12. Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady 69:38 + 24:10
13. Pešek Kamil CET8002 TJ Loko Česká Třebová 71:59 + 26:31
14. Holata Radek PDY8103 Běhej Poděbrady 74:02 + 28:34
15. Havlík Jindra KSU7800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:13 + 30:45
16. Mužátko Lukáš 0680001 108:44 + 63:16

H45B 3.82 km, 60 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:30
2. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 31:45 + 1:15
3. Porubský Július TBM7302 KOS TJ Tesla Brno 32:40 + 2:10
4. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 33:25 + 2:55
5. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 33:36 + 3:06
6. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 33:51 + 3:21
7. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 34:37 + 4:07
8. Kyncl Tomáš ZBM7201 SK Brno Žabovřesky 35:14 + 4:44
9. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 36:10 + 5:40
10. Pilgr Luděk CET7601 TJ Loko Česká Třebová 36:30 + 6:00
11. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 37:40 + 7:10
12. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 39:19 + 8:49
13. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 39:56 + 9:26
14. Auermüller Vít ZBM6701 SK Brno Žabovřesky 41:58 + 11:28
15. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:54 + 12:24
16. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 43:52 + 13:22
17. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:21 + 14:51
18. Grisa Petr SLA7600 SKOB Slaný 45:30 + 15:00
19. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 45:45 + 15:15
20. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:02 + 15:32
21. Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 46:50 + 16:20
22. Paul Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 47:31 + 17:01
23. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 48:46 + 18:16
24. Uchytil Tomáš PZR7621 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:43 + 19:13
25. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 51:34 + 21:04
26. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 54:37 + 24:07
27. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 54:39 + 24:09
28. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 54:51 + 24:21
29. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 61:11 + 30:41
30. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 64:46 + 34:16
31. Glier Jan OSN7701 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:44 + 37:14
32. Zámečník Pavel 0060002 76:20 + 45:50
33. Šmehlík Ondřej 0480001 87:40 + 57:10
Herynek Petr RIC7305 OB Říčany DISK
Nepustil Petr OSN7700 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Zvarik Tomáš 0500003 DISK

H45C 3.64 km, 55 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 30:39
2. Cveček Martin PVP7400 VSK Přírodní vědy Praha 33:53 + 3:14
3. Sadílek Ondřej OTK7300 OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:08 + 3:29
4. Tomandl Jan 0340001 34:10 + 3:31
5. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 35:13 + 4:34
6. Háněl Aleš ZBP7400 OOB SK Zbraslav 38:48 + 8:09
7. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 39:41 + 9:02
8. Možný Stanislav PVP7700 VSK Přírodní vědy Praha 40:06 + 9:27
9. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 45:22 + 14:43
10. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 48:11 + 17:32
11. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 48:42 + 18:03
12. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 50:50 + 20:11
12. Chmelář Jan JPV7501 Oddíl OS SK Prostějov 50:50 + 20:11
14. Vaníček Petr JES7500 OK Rakovník 51:55 + 21:16
15. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 56:22 + 25:43
16. Zoubek Petr ZBP7602 OOB SK Zbraslav 56:41 + 26:02
17. Vých Luboš SRK7300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:41 + 29:02
18. Sadil Milan 0730001 60:52 + 30:13
19. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 63:52 + 33:13
20. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 63:56 + 33:17
21. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 76:27 + 45:48
Nedas Dušan KPY7701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

H50B 3.64 km, 55 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 28:00
2. Fiala Jan ZBM7205 SK Brno Žabovřesky 28:07 + 0:07
3. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 29:16 + 1:16
4. Wrzesiński Krzysztof 0040001 30:52 + 2:52
5. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 31:24 + 3:24
6. Procházka Josef KON7219 KOB Konice 31:35 + 3:35
7. Dunka Štěpán 0240002 32:32 + 4:32
8. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 32:50 + 4:50
9. Žáček Zbyněk DLP7100 OOB TJ Dukla Praha 33:09 + 5:09
10. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 36:56 + 8:56
11. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:57 + 9:57
12. Odehnal Roman ABM6909 KOB ALFA Brno 37:59 + 9:59
13. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:29 + 11:29
14. Kos Michal PHK6803 OK 99 Hradec Králové 39:52 + 11:52
15. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 43:04 + 15:04
16. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 43:43 + 15:43
17. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 46:41 + 18:41
18. Šťastný Jiří PVP7137 VSK Přírodní vědy Praha 47:10 + 19:10
19. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 47:31 + 19:31
20. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:52 + 23:52
21. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:23 + 29:23
22. Píša Pavel 0540002 76:45 + 48:45
23. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:18 + 52:18
24. Vaszilievits-Somjén Balint 0610001 88:20 + 60:20
25. Škapa Marek MOV7102 SKOB Ostrava 122:54 + 94:54

H50C 3.41 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Rosice 31:09
2. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 33:39 + 2:30
3. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 35:59 + 4:50
4. Kašpar Jaroslav KSU7004 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:16 + 5:07
5. Ptáček Miloš SNA7001 TJ START Náchod 41:33 + 10:24
6. Šiška Oto OTK7202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:50 + 10:41
7. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:59 + 11:50
8. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 43:42 + 12:33
9. Pilný Jaroslav OSN6904 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:48 + 15:39
10. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 48:23 + 17:14
11. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 49:42 + 18:33
12. Profous Kamil KSU7200 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:15 + 31:06
13. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 74:06 + 42:57
14. Brumovský Martin 0520001 90:09 + 59:00
Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník DISK

H55B 3.41 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrys Petr LCE6413 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:16
2. Schäfer Michal TZL6304 SKOB Zlín 31:53 + 2:37
3. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 33:54 + 4:38
4. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 34:54 + 5:38
5. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 34:58 + 5:42
6. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:38 + 6:22
7. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 35:51 + 6:35
8. Křivda Ivan 0020001 36:31 + 7:15
9. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 36:39 + 7:23
10. Kniebügl Anton 0460001 37:48 + 8:32
11. Láznička Libor TZL6701 SKOB Zlín 38:47 + 9:31
12. Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko 40:02 + 10:46
13. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:41 + 12:25
14. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 43:03 + 13:47
15. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 47:11 + 17:55
16. Havel Leoš VRL6401 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:46 + 18:30
17. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 50:25 + 21:09
18. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 52:02 + 22:46
19. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 57:20 + 28:04
20. Beneš Petr KDZ6700 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 59:30 + 30:14
21. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:45 + 51:29
Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec DISK

H55C 3.24 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 37:35
2. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 41:21 + 3:46
3. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:38 + 5:03
4. Černík Milan KVS6501 SKOB Kobra Vsetín 44:20 + 6:45
5. Tužil Petr 0280002 44:28 + 6:53
6. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 46:17 + 8:42
7. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 46:21 + 8:46
8. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 49:36 + 12:01
9. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 51:24 + 13:49
10. Roubalík Radovan 0200001 55:26 + 17:51
11. Sehnal Tomáš PDY6700 Běhej Poděbrady 68:34 + 30:59
12. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 78:34 + 40:59

H60B 3.24 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 28:55
2. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 29:04 + 0:09
3. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:12 + 0:17
4. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 29:30 + 0:35
5. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 30:58 + 2:03
6. Jánek Ladislav LPU6103 OK Lokomotiva Pardubice 31:18 + 2:23
7. Palicka Miroslav 75S5900 KOB Čingov Spišská Nová Ves 31:28 + 2:33
8. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:27 + 3:32
9. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 33:22 + 4:27
10. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 34:37 + 5:42
11. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 36:02 + 7:07
12. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 36:47 + 7:52
13. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 36:49 + 7:54
14. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 37:50 + 8:55
15. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 37:54 + 8:59
16. Piják Jaroslav SPE5801 KOB Sokol Pezinok 39:01 + 10:06
17. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 39:18 + 10:23
18. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 41:03 + 12:08
19. Ženčák Jaroslav 0260001 42:23 + 13:28
20. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 46:35 + 17:40
21. Bořil Petr SJI6207 OK Jihlava 60:34 + 31:39
22. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 78:46 + 49:51

H60C 3.08 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 34:41
2. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:16 + 1:35
3. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 37:29 + 2:48
4. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 40:29 + 5:48
5. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 43:27 + 8:46
6. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 44:52 + 10:11
7. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 46:36 + 11:55
8. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:31 + 35:50

H65B 3.08 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 32:04
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 32:13 + 0:09
3. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 33:26 + 1:22
4. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 33:27 + 1:23
5. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. brněnská 35:24 + 3:20
6. Cigoš Pavel TBM5622 KOS TJ Tesla Brno 35:34 + 3:30
7. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 37:48 + 5:44
8. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 42:07 + 10:03
9. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 46:58 + 14:54

H65C 2.81 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB START Blansko 35:40
2. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 41:30 + 5:50
3. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 41:41 + 6:01
4. Forst Vlastimil PZR5603 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:05 + 7:25
5. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 45:38 + 9:58
6. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 55:44 + 20:04
7. Muchl Vladimír