Logo
Datum:
07.08.2022
Místo konání:
Tis u Blatna
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Jelení skok
Ředitel závodu:
Landovský Jakub
Hlavní rozhodčí:
Landovský Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Sieglová Eliška - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40     H45A     H45B     H50     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     TD     TK    
Nahrávám data...

D10L 2.90 km, 25 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 23:41
2. Štolbová Lenka KNC1250 Sokol Kostelec n. Č. l. 25:01 + 1:20
3. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 27:18 + 3:37
4. Krejčiříková Kamila BBM1550 BETA URSUS Rosice 29:00 + 5:19

D10 2.50 km, 25 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Súkupová Anita PGP1352 SK Praga 22:32
2. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 26:45 + 4:13
3. Gelnerová Karolína KRL1350 Kometa Kralovice 33:02 + 10:30
4. fenech louna 0210007 36:47 + 14:15
5. Pávková Anna NEK1350 Nejdek Orienteering 41:42 + 19:10
6. Nehasilová Anna BOR1450 OK Jiskra Nový Bor 44:18 + 21:46

D12 2.70 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 28:13
2. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 29:48 + 1:35
3. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 30:33 + 2:20
4. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 35:44 + 7:31
5. Šňupárková Barborka PGP1152 SK Praga 38:08 + 9:55
6. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Rosice 39:10 + 10:57

D14 3.80 km, 95 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Di Stefano Silvia 0030002 28:53
2. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 35:09 + 6:16
3. Marková Eva ZBM0954 SK Brno Žabovřesky 35:57 + 7:04
4. Rotková Veronika ZBM0854 SK Brno Žabovřesky 39:06 + 10:13
5. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 39:44 + 10:51
6. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 41:22 + 12:29
7. Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Brno Žabovřesky 44:21 + 15:28
8. Arranz Candela 0370004 45:15 + 16:22
9. Cochey Apolline 0380003 47:32 + 18:39
10. Walaská Klára TRI0950 TJ TŽ Třinec 49:02 + 20:09
11. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 50:20 + 21:27
12. VIALARD Louna 0450002 50:21 + 21:28

D16 4.60 km, 150 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 47:02
2. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 47:33 + 0:31
3. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 50:46 + 3:44
4. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 60:46 + 13:44
5. Pekárková Bára ONO0655 SKOB Ostrov 71:15 + 24:13

D18 5.20 km, 170 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pashchenko Kristina TJN0457 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:28
2. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 53:39 + 5:11
3. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 54:26 + 5:58
4. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 54:43 + 6:15
5. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 56:02 + 7:34
6. Szymanská Zuzana DKP0463 Oddíl OB Kotlářka 59:47 + 11:19
7. Haltofová Romana TRI0451 TJ TŽ Třinec 61:22 + 12:54
8. Kolarczyková Eliška TRI0551 TJ TŽ Třinec 66:56 + 18:28

D20 5.50 km, 160 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. ROCHE HEÏDI 0130005 96:07

D21E 7.10 km, 220 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8217

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenická Karolína ZTC9651 Západočeské sportovní centrum OB 53:36 8719
2. Kettner Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 56:06 + 2:30 8226
3. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Brno Žabovřesky 61:35 + 7:59 7328
4. Landovská Petra KAM9354 OK Kamenice 62:33 + 8:57 7075
5. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 66:21 + 12:45 6444
6. Westin Emilie 0440002 66:26 + 12:50
7. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 71:49 + 18:13 5610
8. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 72:39 + 19:03
9. Leung Ka Ki 0240001 105:14 + 51:38
Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín DISK 0

D21A 5.90 km, 165 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6615

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 51:48 6705
2. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 52:32 + 0:44 6572
3. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 53:13 + 1:25 6446
4. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 56:18 + 4:30 6025
5. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 57:43 + 5:55 5813
6. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 58:26 + 6:38 5689
7. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:39 + 6:51 5627
8. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 58:40 + 6:52 5589
9. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:27 + 8:39 5339
10. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 61:28 + 9:40 5184
11. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 66:29 + 14:41 4557
12. Jirásková Kateřina TJP8850 TJ Sokol Troja 68:29 + 16:41 4292
13. Johnová Lenka LTP7352 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:07 + 19:19 3957
14. Koubová Lenka ROU9554 SKOB Roudnice nad Labem 102:22 + 50:34 309
Odehnalová Klára ZBM9956 SK Brno Žabovřesky DISK 0

D21B 5.30 km, 170 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5143

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 49:37 5486
2. Hořejší Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka 50:36 + 0:59 5352
3. Huang Yiching 0040001 56:03 + 6:26
4. LE CAM Miti 0250003 56:37 + 7:00
5. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 59:17 + 9:40 4485
6. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:22 + 9:45 4444
7. Grundmannová Hana LTU9251 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:27 + 9:50 4403
8. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 59:59 + 10:22 4321
9. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 60:28 + 10:51 4243
10. Huang Minhuei 0040004 61:31 + 11:54
11. Pérez Marta 0370009 63:23 + 13:46
12. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 65:54 + 16:17 3712
13. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 69:12 + 19:35 3383
14. Gallo Noelia 0370010 69:26 + 19:49
15. Handlová Andrea ASU9250 Magnus Orienteering 71:24 + 21:47 3158
16. Gavela Alba 0370007 75:01 + 25:24
17. Castro Carmen 0370008 77:26 + 27:49
18. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 81:58 + 32:21 2186
19. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 86:54 + 37:17 1729
Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice DISK 0

D35A 5.30 km, 170 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Herpin Florence 0380001 44:45
2. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 45:17 + 0:32
3. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 46:01 + 1:16
4. Janošíková Lenka UOL7651 SOB Olomouc 53:44 + 8:59
5. Maiorescu Irina 0520002 54:33 + 9:48
6. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:35 + 14:50
7. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 60:20 + 15:35
8. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 96:29 + 51:44

D35B 4.60 km, 110 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marciniak Maria 0260002 45:08
2. Bohuňková Veronika 0400001 56:29 + 11:21
3. Krejčiříková Nikol BBM7850 BETA URSUS Rosice 64:38 + 19:30
4. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 66:31 + 21:23
5. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:52 + 22:44
6. Hríbiková Andrea 0490002 73:36 + 28:28
7. Košíková Jana PBM8352 TJ Spartak 1. brněnská 84:52 + 39:44

D40 4.80 km, 130 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 43:18
2. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 44:57 + 1:39
3. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 45:27 + 2:09
4. Rücklová Alena VCB8150 OB České Budějovice 47:58 + 4:40
5. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 50:23 + 7:05
6. Lišková Kateřina PHK8151 OK 99 Hradec Králové 51:02 + 7:44
7. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:50 + 10:32
8. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 56:32 + 13:14
9. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 57:19 + 14:01
10. Zábranská Alena VCB7953 OB České Budějovice 70:16 + 26:58
11. Hrodková Markéta OPI7850 Orientační sporty Písek 71:05 + 27:47
12. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 77:09 + 33:51
13. fenech sandrine 0210006 85:07 + 41:49
14. Soukupová Andrea NEK7851 Nejdek Orienteering 111:25 + 68:07
15. Pávková Jana NEK7850 Nejdek Orienteering 113:27 + 70:09

D45A 4.60 km, 150 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 43:41
2. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 46:44 + 3:03
3. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 50:04 + 6:23
4. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 58:42 + 15:01
5. MARQUES Sabine 0050001 60:44 + 17:03
6. Smolková Alena OKP6452 SK OK 24 Praha 65:18 + 21:37
7. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 67:11 + 23:30
8. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 67:25 + 23:44
9. VIDAL PILAR 0120003 70:27 + 26:46
10. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 92:51 + 49:10

D45B 4.00 km, 105 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hvězdová Dagmar SJC7656 Sportcentrum Jičín 42:16
2. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:33 + 5:17
3. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 51:03 + 8:47
4. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 52:20 + 10:04
5. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 58:34 + 16:18
6. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 62:18 + 20:02
7. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 62:42 + 20:26
8. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:40 + 32:24
9. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 95:28 + 53:12
10. Yang Wenfen 0040007 121:48 + 79:32
Peňázová Iva 0270001 DISK

D50 4.20 km, 105 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 45:43
2. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 46:17 + 0:34
3. Silvia Schneider-Schiess 0010002 47:08 + 1:25
4. MIAILHE Pascale 0450001 47:17 + 1:34
5. LE CAM Muriel 0250001 47:28 + 1:45
6. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 47:57 + 2:14
7. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 48:01 + 2:18
8. Pánková Martina 0110002 48:23 + 2:40
9. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 50:35 + 4:52
10. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:17 + 6:34
11. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 53:41 + 7:58
12. Antoine Sophie 0160001 53:43 + 8:00
13. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 55:17 + 9:34
14. Westin Lenka 0440001 55:30 + 9:47
15. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:57 + 11:14
16. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 58:12 + 12:29
17. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 59:15 + 13:32
18. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 59:59 + 14:16
19. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 61:26 + 15:43
20. Mičíková Lada SKM7250 KOB Směr Kroměříž 62:21 + 16:38
21. BEAUVIR Laurence 0230002 68:20 + 22:37
22. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 68:42 + 22:59
23. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 69:30 + 23:47
24. CHAMPIGNY Laurence 0070002 80:48 + 35:05
25. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 82:47 + 37:04
26. ROCHE CECILE 0130003 83:47 + 38:04
27. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 88:50 + 43:07

D55 4.00 km, 105 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 43:12
2. Rihko-Struckmann, Liisa 0090002 44:01 + 0:49
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 46:37 + 3:25
4. Tichá Jana SJH6451 SOS Jindřichův Hradec 52:56 + 9:44
5. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 53:42 + 10:30
6. Weststrom Cecilia 0530003 62:49 + 19:37
7. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 63:40 + 20:28
8. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 66:47 + 23:35
9. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:14 + 25:02
10. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 71:43 + 28:31
11. Servais Corinne 0280002 75:46 + 32:34
Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice DISK
Málková Věra CST6550 OB Strakonice DISK
MS Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 41:05 +

D60 3.60 km, 95 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 48:28
2. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:48 + 1:20
3. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 50:49 + 2:21
4. Zelenková Lenka PHK6152 OK 99 Hradec Králové 54:44 + 6:16
5. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 62:00 + 13:32

D65 3.20 km, 95 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 47:09
2. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 47:56 + 0:47
3. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 48:55 + 1:46
4. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 51:11 + 4:02
5. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 60:00 + 12:51
6. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 70:33 + 23:24
7. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 71:19 + 24:10
8. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:16 + 25:07
9. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 89:56 + 42:47
Margit Jenei 0190002 DISK

D70 3.00 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 52:52
2. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 58:23 + 5:31
3. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 59:31 + 6:39
4. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 139:51 + 86:59

D75 2.80 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov DISK

H10L 2.90 km, 25 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jalový Kryštof RBK1401 SK Radioklub Blansko 18:35
2. Hájek Jan BBM1401 BETA URSUS Rosice 20:46 + 2:11
3. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 21:57 + 3:22
4. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 23:15 + 4:40
5. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:19 + 12:44
6. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 31:39 + 13:04
7. Stehlík Filip LPM1400 OK Lokomotiva Plzeň 34:14 + 15:39

H10 2.50 km, 25 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:19
2. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 24:45 + 0:26
3. Kopecký Mikuláš SJC1204 Sportcentrum Jičín 24:56 + 0:37
4. Soukup Ondřej NEK1201 Nejdek Orienteering 34:50 + 10:31

H12 3.00 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 21:49
2. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 21:50 + 0:01
3. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 23:20 + 1:31
4. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 24:40 + 2:51
5. Haller Maxmilián KRL1102 Kometa Kralovice 25:05 + 3:16
6. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 25:15 + 3:26
7. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 27:19 + 5:30
8. Cochey Célestin 0380004 28:33 + 6:44
9. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 30:16 + 8:27
10. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 31:03 + 9:14
11. Frýdecký Tomáš PGP1004 SK Praga 57:13 + 35:24
12. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 70:38 + 48:49
13. Liška Viktor PHK1111 OK 99 Hradec Králové 71:36 + 49:47

H14 4.30 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří PGP0808 SK Praga 25:37
2. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 31:54 + 6:17
3. Bruk Lukáš TRI0901 TJ TŽ Třinec 36:26 + 10:49
4. Bruk Tomáš TRI0900 TJ TŽ Třinec 36:43 + 11:06
5. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 37:01 + 11:24
6. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 37:29 + 11:52
7. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 37:58 + 12:21
8. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 39:27 + 13:50
9. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 39:31 + 13:54
10. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:40 + 17:03
11. Ferenc Martin 0200002 43:40 + 18:03
12. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 52:28 + 26:51
13. Otta Tobiáš BFM0903 SKOB Frýdek - Místek 75:35 + 49:58

H16 5.20 km, 170 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 36:05
2. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 39:44 + 3:39
3. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 41:33 + 5:28
4. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 43:51 + 7:46
5. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 49:05 + 13:00
6. Simonsson Botvid 0530002 50:48 + 14:43
7. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 51:48 + 15:43
8. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 52:07 + 16:02
9. Otta Kryštof BFM0608 SKOB Frýdek - Místek 58:21 + 22:16
10. Vaníček Viktor JES0602 OK Rakovník 58:25 + 22:20
11. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 Orientační sporty Písek 60:48 + 24:43
12. Maglia Šimon ONO0702 SKOB Ostrov 61:05 + 25:00
13. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 67:04 + 30:59

H18 6.90 km, 130 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skvortcov Yurii TJN0411 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:36
2. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 61:14 + 4:38
3. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 89:00 + 32:24

H20 7.30 km, 200 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 3050

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubík Maximilián TUR0302 OOB TJ Turnov 64:22 3450
2. Labarbe Angel 0310001 75:19 + 10:57
3. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 78:22 + 14:00 2797
4. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:31 + 15:09 2676
5. Martynek Petr TRI0304 TJ TŽ Třinec 82:29 + 18:07 2488

H21E 9.50 km, 210 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8794

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 52:01 9192
2. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 54:04 + 2:03 8824
3. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 57:23 + 5:22 8256
4. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 58:18 + 6:17 8075
5. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Brno Žabovřesky 58:38 + 6:37 7988
6. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 61:14 + 9:13 7543
7. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 63:41 + 11:40 7125
8. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 64:24 + 12:23 6982
9. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 64:49 + 12:48 6887
10. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 65:09 + 13:08 6805
11. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 66:08 + 14:07 6623
12. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 66:16 + 14:15 6574
13. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 67:12 + 15:11 6402
14. Paul Rudi 0390001 68:00 + 15:59
15. Šurgan Štefan TUR7900 OOB TJ Turnov 68:49 + 16:48 6126
16. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 68:50 + 16:49 6097
17. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 69:01 + 17:00 6042
18. Di Stefano Marco Anselmo 70:33 + 18:32
19. Vandeghinste Grégoire 0410001 75:13 + 23:12
20. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 76:28 + 24:27 4893
21. ROCHE CORENTIN 0130002 77:57 + 25:56
22. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 78:04 + 26:03 4631
23. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:56 + 33:55 3437
24. ROCHE DAMIEN 0130001 92:51 + 40:50
25. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 94:05 + 42:04 2211
26. Ferenc Aleš 0200001 149:33 + 97:32
Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Bravený Vít ZBM9102 SK Brno Žabovřesky DISK 0

H21A 8.50 km, 225 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6073

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vištejn Jiří ZTC9304 Západočeské sportovní centrum OB 56:53 6310
2. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 59:14 + 2:21 6008
3. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 61:28 + 4:35 5723
4. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 65:36 + 8:43 5253
5. Stehlík Petr ZTC7903 Západočeské sportovní centrum OB 67:37 + 10:44 5000
6. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 78:09 + 21:16 3922
7. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:48 + 23:55 3625
8. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 81:42 + 24:49 3500
9. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 84:36 + 27:43 3189

H21B 7.30 km, 200 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4671

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 69:52 4889
2. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 71:39 + 1:47 4733
3. Huang Boyuan 0040005 74:00 + 4:08
4. Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice 78:20 + 8:28 4272
5. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 80:05 + 10:13 4125
6. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 81:55 + 12:03 3974
7. Tsai Yachen 0040003 82:59 + 13:07
8. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 84:39 + 14:47 3771
9. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 87:15 + 17:23 3579
10. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 87:37 + 17:45 3524
11. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 88:57 + 19:05 3411
12. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 99:22 + 29:30 2768
Kočí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno DISK 0
Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník DISK 0

H35A 7.10 km, 220 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 49:18
2. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 54:47 + 5:29
3. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:37 + 9:19
4. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 60:28 + 11:10
5. Torrejón Cesar 0370011 61:57 + 12:39
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:39 + 14:21
7. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:59 + 24:41
8. Fišer Pavel SKV7200 TJ Slovan Karlovy Vary 76:14 + 26:56
9. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 79:52 + 30:34
10. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 474:18 + 425:00

H35B 5.80 km, 165 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marciniak Tomasz 0260001 52:27
2. Schellenberger Peter 0630001 66:02 + 13:35
3. Hríbik Miroslav 0490001 86:51 + 34:24
4. Rudolf Tomáš PBM8402 TJ Spartak 1. brněnská 106:02 + 53:35
5. Šlajchrt Martin JES8500 OK Rakovník 108:50 + 56:23

H40 6.90 km, 130 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rotek Pavel ZBM7704 SK Brno Žabovřesky 58:04
2. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 59:24 + 1:20
3. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 61:42 + 3:38
4. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 62:11 + 4:07
5. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 64:20 + 6:16
6. Lehmann Karsten 0480001 65:17 + 7:13
7. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 66:49 + 8:45
8. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 69:22 + 11:18
9. fenech sylvain 0210005 84:02 + 25:58
10. Zábranský Zdeněk VCB7803 OB České Budějovice 86:03 + 27:59
11. Polách David ZBM8003 SK Brno Žabovřesky 145:26 + 87:22
Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc DISK

H45A 5.80 km, 165 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. CHAMPIGNY Laurent 0070001 44:40
2. Cochey Benoit 0380002 46:04 + 1:24
3. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 47:56 + 3:16
4. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 51:32 + 6:52
5. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 52:02 + 7:22
6. Souweine Gérald 0350001 52:08 + 7:28
7. Hill Richard SLA7602 SKOB Slaný 52:24 + 7:44
7. Biolik Grzegorz CHC7608 K.O.B. Choceň 52:24 + 7:44
9. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 57:33 + 12:53
10. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 59:21 + 14:41
11. LOCHET Sébastien 0050002 59:31 + 14:51
12. MARÍ Pau 0120001 60:01 + 15:21
13. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 60:17 + 15:37
14. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 74:59 + 30:19
15. Sabou Gabriel 0520001 78:15 + 33:35
16. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 81:27 + 36:47
Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc DISK

H45B 5.20 km, 155 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zupan Gregor 0080001 47:44
2. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 53:29 + 5:45
3. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 59:39 + 11:55
4. Frontela Angel 0370003 60:48 + 13:04
5. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:32 + 13:48
6. Soukup Michal NEK7400 Nejdek Orienteering 63:05 + 15:21
7. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 64:20 + 16:36
8. Delgado Francisco 0370012 69:36 + 21:52
9. Vaníček Petr JES7500 OK Rakovník 72:38 + 24:54
10. Otta Jakub BFM7603 SKOB Frýdek - Místek 74:34 + 26:50
11. Arranz Nicolás 0370013 76:46 + 29:02

H50 5.50 km, 160 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 42:21
2. Greff Nicolas 0360001 43:02 + 0:41
3. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 43:50 + 1:29
4. BEAUVIR Yannick 0230001 44:45 + 2:24
5. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 45:15 + 2:54
6. Stefan Schwarzenberger 0010001 47:53 + 5:32
7. Struckmann Jens 0090001 49:06 + 6:45
8. VIALARD Jérôme 0450003 53:30 + 11:09
9. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 56:04 + 13:43
10. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 56:10 + 13:49
11. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 56:58 + 14:37
12. Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:09 + 19:48
13. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 63:55 + 21:34
14. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 67:26 + 25:05
15. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 70:29 + 28:08
16. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 78:57 + 36:36
17. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 82:44 + 40:23
18. Huang Chinchi 0040006 115:06 + 72:45

H55A 5.20 km, 155 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 44:31
2. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 46:25 + 1:54
3. LE CAM Raphaël 0250002 48:47 + 4:16
4. Weiler Zsolt 0100005 49:36 + 5:05
5. Auermüller Vít ZBM6701 SK Brno Žabovřesky 51:10 + 6:39
6. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 51:57 + 7:26
7. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 53:02 + 8:31
8. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 53:15 + 8:44
9. Di Stefano Gianluca 0030001 54:31 + 10:00
10. Dalos Attila 0100001 58:30 + 13:59
11. Sova Petr KSH6501 OB Kašperské Hory 60:53 + 16:22
12. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 82:13 + 37:42
13. Mercier Didier 0220001 85:53 + 41:22
14. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 112:41 + 68:10
ROCHE LAURENT 0130004 DISK

H55B 4.60 km, 110 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 48:15
2. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 56:18 + 8:03
3. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 57:35 + 9:20
4. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 82:00 + 33:45
5. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 82:19 + 34:04

H60 4.80 km, 130 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:07
2. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 41:17 + 3:10
3. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 46:18 + 8:11
4. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 46:54 + 8:47
5. Francois Hueber 0160002 47:29 + 9:22
6. legere pascal 0570001 48:36 + 10:29
7. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 49:13 + 11:06
8. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 50:29 + 12:22
9. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 51:45 + 13:38
10. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:07 + 14:00
11. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 52:59 + 14:52
12. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 53:46 + 15:39
13. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 56:17 + 18:10
14. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 57:07 + 19:00
15. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 58:52 + 20:45
16. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 59:13 + 21:06
17. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 59:55 + 21:48
18. Bruylant Dominique 0220002 64:02 + 25:55
19. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 64:26 + 26:19
20. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 65:52 + 27:45
21. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 67:33 + 29:26
22. Formanko Dušan 0110001 74:48 + 36:41
23. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 79:26 + 41:19
24. Simonsson Ansgar 0530001 85:03 + 46:56

H65 4.20 km, 120 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 37:02
2. Westin Kjell 0440003 39:12 + 2:10
3. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 40:52 + 3:50
4. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 42:53 + 5:51
5. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 42:54 + 5:52
6. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 45:02 + 8:00
7. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 45:04 + 8:02
8. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 45:26 + 8:24
9. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 50:32 + 13:30
10. Vandeghinste Etienne 0280004 60:23 + 23:21
11. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 61:42 + 24:40
12. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 63:11 + 26:09
13. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Rosice 85:47 + 48:45
József Bugár 0190001 DISK

H70 3.90 km, 95 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 40:06
2. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 51:48 + 11:42
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 51:51 + 11:45
4. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 54:04 + 13:58
5. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 55:50 + 15:44
6. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 57:24 + 17:18
7. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 60:26 + 20:20
8. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 69:16 + 29:10
9. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 72:45 + 32:39
10. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 73:26 + 33:20
11. Janošík Antonín UOL5201 SOB Olomouc 85:18 + 45:12
12. BARBIER GEORGES 0280001 92:21 + 52:15

H75 3.20 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otta Pavel JES4601 OK Rakovník 43:01
2. Nielsen Søren Anders 0020001 48:57 + 5:56
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 49:37 + 6:36
4. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 52:01 + 9:00
5. Zánkay András 0340001 54:30 + 11:29
6. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 69:47 + 26:46
7. NOSÁL STANISLAV LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 108:57 + 65:56

H80 3.00 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 59:39
Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. DISK

HDR 2.70 km, 45 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 24:34
2. Kolaja Jaromír VLI1501 Slavia Liberec orienteering 26:41 + 2:07
3. Walaski Vítek TRI1400 TJ TŽ Třinec 29:01 + 4:27
4. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 34:01 + 9:27
5. Gelner František 38:02 + 13:28
6. Marciniak Dorota i Tadeusz 0260003 39:18 + 14:44
7. MARÍ MURIEL 0120002 42:17 + 17:43
8. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 42:53 + 18:19
9. Pecánková Barbora TEP1451 Tempo Praha 44:47 + 20:13
10. Beneš Lukáš ONO1500 SKOB Ostrov 54:23 + 29:49
11. Šlajchrt Matěj JES1800 OK Rakovník 56:23 + 31:49
12. Bublová Matylda UOL1550 SOB Olomouc 57:21 + 32:47
13. Dneboský Erik 0550002 60:16 + 35:42
14. Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně 69:40 + 45:06
15. Havlíček Matěj 81:12 + 56:38
16. Orin DaCruz 0430002 86:14 + 61:40
17. Metelková Tereza EKP1751 VŠTJ Ekonom Praha 86:58 + 62:24
18. Schulhof Matěj TUR2020 OOB TJ Turnov 93:13 + 68:39
19. Bartoš Martin VSP1700 USK Praha 99:24 + 74:50
20. Lepšíková Ronja SJC1750 Sportcentrum Jičín 99:54 + 75:20
Šlajchrtová Klára JES1950 OK Rakovník DISK
Červák Lukáš DISK

P 2.50 km, 35 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walaski Antonín TRI8006 TJ TŽ Třinec 18:55
2. Havlíček Vojtěch 27:13 + 8:18
3. Marková Marta ZBM7851 SK Brno Žabovřesky 28:05 + 9:10
4. Pachner Jan VLI4600 Slavia Liberec orienteering 29:18 + 10:23
5. Delgado Leire 0370006 31:08 + 12:13
6. Hájková Klára BBM1050 BETA URSUS Rosice 31:12 + 12:17
7. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 33:57 + 15:02
8. Vaníčková Věra 0560001 38:22 + 19:27
9. Klaška Jan 43:15 + 24:20
10. Babická Žofie RUM ZOOB Rumburk 43:56 + 25:01
11. Zupan Romana 0080002 45:48 + 26:53
12. Delgado Kira 0370005 46:24 + 27:29
13. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 67:21 + 48:26
14. Hájková Michaela BBM7750 BETA URSUS Rosice 71:47 + 52:52

TD 4.20 km, 115 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babický Jan 31:13
2. Kropáč Jiří KRL6702 Kometa Kralovice 48:21 + 17:08
3. Gergely Bugár 0190003 52:09 + 20:56
4. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:41 + 23:28
5. Švorc Martin DKL7100 KOB Kladno 57:50 + 26:37
6. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 59:34 + 28:21
7. Chotětický Jan MAS5400 OOB Aš 67:26 + 36:13
8. Herper Laszlo 75:09 + 43:56
9. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 81:14 + 50:01

TK 3.20 km, 80 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ječmen Vladimír 32:05
2. Chmelařová Blanka 0300001 32:58 + 0:53
3. Ludvig István 0100003 38:48 + 6:43
4. Ludvig Ágnes 0100004 39:59 + 7:54
5. Hlaváčová Mirka 0430001 40:07 + 8:02
6. Hořejší Jan DKP8209 Oddíl OB Kotlářka 42:57 + 10:52
7. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 46:23 + 14:18
8. Zierhut Antonín LCV7100 TJ Lokomotiva Chomutov 49:12 + 17:07
9. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 50:54 + 18:49
10. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 54:04 + 21:59
11. Lác Jan Ladislav DOR0103 OK Dobříš 55:38 + 23:33
12. Biohle Emil 57:24 + 25:19
13. Varga János 0100002 58:38 + 26:33
14. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 59:06 + 27:01
15. Bruková Jana TRI7150 TJ TŽ Třinec 59:58 + 27:53
16. Bruk Miroslav TRI6100 TJ TŽ Třinec 60:00 + 27:55
17. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 66:38 + 34:33
18. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 70:19 + 38:14
19. Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:20 + 39:15
20. Trdá Iva KPY5850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:59 + 39:54
21. Gösswein Judit 0100006 73:58 + 41:53
22. Jireš František 0140001 78:18 + 46:13
23. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 81:25 + 49:20
24. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 96:24 + 64:19
25. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 99:53 + 67:48
Dneboský František 0550001 DISK
Trojčák Daniel VSP6510 USK Praha DISK