Logo
Datum:
08.07.2022
Místo konání:
Skřípov
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Hadač Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Valík Adam
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10 1.69 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovská Eliška KON1353 KOB Konice 23:13
2. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 24:03 + 0:50
3. Štěpánková Adéla VIC1250 OB Vizovice 27:33 + 4:20
4. Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 32:01 + 8:48
5. Holušová Veronika AOP1250 Orientační Běh Opava 41:41 + 18:28

D10N 1.54 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barbora Volná SOP1399 OOB TJ Slezan Opava 28:12
2. Létalová Jana SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 48:36 + 20:24
3. Polzerová Alena 0080001 91:23 + 63:11

D12 1.86 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbatová Barbora VRL1054 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:20
2. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 52:00 + 33:40

D14 2.09 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:33
2. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 25:05 + 3:32
3. Vyoralová Talma LCE0955 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:42 + 8:09
4. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 34:06 + 12:33
5. Štěpánková Anna VIC0956 OB Vizovice 34:42 + 13:09
6. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 53:55 + 32:22
7. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 57:08 + 35:35

D16 2.41 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:45

D18 2.89 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 25:40
2. Plachá Aneta JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov 35:08 + 9:28
3. Přikrylová Jana JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 41:52 + 16:12
4. Přikrylová Ivana JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 50:05 + 24:25

D21A 3.43 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:03
2. Strachotová Pavlína JJN9350 Team Jizerky 52:38 + 6:35
3. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 64:23 + 18:20

D21B 3.43 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2519

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Válková Zuzana SOP8852 OOB TJ Slezan Opava 57:14 2616
2. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 57:50 + 0:36 2591
3. Svačinková Kateřina TVR9850 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 63:35 + 6:21 2348
4. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 93:00 + 35:46 1104

D35A 2.94 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 28:09
2. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 38:12 + 10:03
3. Palarčíková Kateřina SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 58:06 + 29:57

D35B 2.94 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drábková Kateřina HLV8451 KČT - OB Holešov 38:30
2. Čeřovská Adéla KON8755 KOB Konice 39:45 + 1:15
3. Vrbatová Petra VRL8552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:20 + 8:50
4. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 63:29 + 24:59
5. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:15 + 45:45
6. Košíková Jana PBM8352 TJ Spartak 1. brněnská 104:57 + 66:27
Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. brněnská DISK

D45A 2.85 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:25
2. Svačinková Jitka TVR7750 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 37:03 + 4:38
3. Horáčková Vladimíra MOV7750 SKOB Ostrava 42:12 + 9:47
4. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 42:13 + 9:48
5. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 43:02 + 10:37
6. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 45:24 + 12:59
7. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 48:48 + 16:23
8. Janků Renata STE7251 SK SKI-OB Šternberk 50:58 + 18:33
9. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 60:25 + 28:00
10. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 62:06 + 29:41

D45B 2.45 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Jitka SOP7150 OOB TJ Slezan Opava 30:39
2. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 30:59 + 0:20
3. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 35:04 + 4:25
4. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Rosice 36:08 + 5:29
5. Hendrychová Marcela HOB7051 SK OB Horní Benešov 38:12 + 7:33
6. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:24 + 7:45
7. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 39:53 + 9:14
8. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 45:54 + 15:15
9. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 52:10 + 21:31
10. Leciánová Vanda OOP7453 TJ Opava 52:34 + 21:55
11. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 61:24 + 30:45
12. Vojvodíková Barbara 0020001 66:26 + 35:47

D55 2.21 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcíková Renáta AOP6753 Orientační Běh Opava 31:38
2. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 32:53 + 1:15
3. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:12 + 3:34
4. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 35:44 + 4:06
5. Hájková Iveta KYL6350 SK SP Kylešovice 38:30 + 6:52

D65 1.91 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 OOB TJ Zlaté Hory 40:49
2. Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 50:28 + 9:39
3. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 57:59 + 17:10

H10N 1.54 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 22:58

H10 1.69 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmol Ondřej AOP1300 Orientační Běh Opava 12:25
2. Vrbata Alan VRL1203 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:40 + 7:15
3. Rinka Vojtěch AOP1202 Orientační Běh Opava 20:44 + 8:19

H12 2.09 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovský Filip KON1010 KOB Konice 21:53
2. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:46 + 12:53
3. Palarčík Kryštof SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 37:40 + 15:47
4. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 39:07 + 17:14
5. Plachý Matyáš JPV1010 Oddíl OS SK Prostějov 58:17 + 36:24

H14 2.41 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matěj Volný SOP0899 OOB TJ Slezan Opava 49:22

H16 2.89 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:37
2. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 33:46 + 8:09
Plachý Ondřej JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov DISK

H18 3.40 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:19
2. Slavík Ondřej TVR0500 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 54:49 + 19:30
3. Navrátil Sam KYL0500 SK SP Kylešovice 57:26 + 22:07

H21A 4.18 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 32:29
2. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Brno Žabovřesky 32:46 + 0:17
3. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 37:48 + 5:19
4. Strachota Petr JJN8700 Team Jizerky 47:34 + 15:05
Jurczyk Maciej 51P9800 UKS Sparta Czyżowice DISK

H21B 4.18 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Skorupa Piotr 0050001 45:41
2. Hájek Václav KYL9800 SK SP Kylešovice 46:20 + 0:39
3. Hala Lukáš 0030001 47:20 + 1:39
4. Šidík Petr MOV9200 SKOB Ostrava 52:12 + 6:31
5. Kondula Jan 0040001 62:03 + 16:22

H35B 3.40 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 36:21
2. Vrbata Alan VRL7802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:42 + 3:21
3. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 57:46 + 21:25
4. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 62:01 + 25:40
5. Rudolf Tomáš PBM8402 TJ Spartak 1. brněnská 75:11 + 38:50
6. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 83:45 + 47:24

H45A 3.00 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:58
2. Zajíc Josef LOV7601 lepus.cz 30:49 + 5:51
3. Slavík Tomáš TVR6800 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 31:58 + 7:00
4. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 37:22 + 12:24
5. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 38:40 + 13:42
6. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 39:28 + 14:30
7. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 43:27 + 18:29
8. Palarčík Roman SFM7402 O-RUNNAŘI Beskydy 95:07 + 70:09
9. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 97:59 + 73:01

H45B 2.66 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Rosice 27:14
2. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 30:08 + 2:54
3. Hájek Martin KYL6801 SK SP Kylešovice 35:20 + 8:06
4. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 39:09 + 11:55
5. Zeman Radek 0060001 40:06 + 12:52
6. Hájek Marek KYL6800 SK SP Kylešovice 42:05 + 14:51
7. Čáp Radim STA7301 OK Střelka 48:57 + 21:43
8. Cveček Martin PVP7400 VSK Přírodní vědy Praha 50:36 + 23:22
9. Poláček Luboš JPV7214 Oddíl OS SK Prostějov 53:23 + 26:09
10. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 57:04 + 29:50
11. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:54 + 34:40
12. Slavíček Pavel SOP7201 OOB TJ Slezan Opava 63:15 + 36:01
Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov DISK

H55A 2.40 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 22:59
2. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 33:37 + 10:38
3. Polewski Dariusz 2AP6100 Jedynka Zdzieszowice 36:09 + 13:10

H55B 2.40 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 33:37
2. Moravec Stanislav SOP5801 OOB TJ Slezan Opava 36:30 + 2:53
3. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 37:24 + 3:47
4. Pavlíček Jaromír MOV6000 SKOB Ostrava 43:04 + 9:27

H65 2.21 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sýkora Jiří OOP5400 TJ Opava 39:41

H70 2.03 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 28:53
2. Pospíšil Karel TVR5000 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 33:02 + 4:09
3. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 38:24 + 9:31

H75 1.91 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácel Jaroslav KON4617 KOB Konice 38:22
2. Nosek Jiří OOP4401 TJ Opava 39:15 + 0:53
3. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 40:33 + 2:11
4. Mrkvica Miroslav ZLH4600 OOB TJ Zlaté Hory 46:35 + 8:13
5. Vávra Jiří MOV4102 SKOB Ostrava 51:06 + 12:44
6. Sedlář Vladimír AOP4201 Orientační Běh Opava 62:31 + 24:09

HDR 1.54 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečka Šimon HOB0902 SK OB Horní Benešov 24:12
2. Koťátko Albert SFM1701 O-RUNNAŘI Beskydy 30:34 + 6:22
3. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:20 + 7:08
4. Kubíčková Petra VIC1650 OB Vizovice 32:29 + 8:17
5. Válka Jan SOP1701 OOB TJ Slezan Opava 35:18 + 11:06
6. Holinková Mariana KRN1699 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:38 + 11:26
7. Polzerová Lenka 0080002 49:50 + 25:38

P 2.41 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečková Pavla HOB7952 SK OB Horní Benešov 43:56
2. Hendrych Jaromír HOB6001 SK OB Horní Benešov 49:26 + 5:30
3. Hendrychová Pavla HOB6251 SK OB Horní Benešov 53:17 + 9:21
4. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Rosice 53:59 + 10:03
5. Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 54:39 + 10:43
6. Navrátilová Marie KYL0950 SK SP Kylešovice 61:42 + 17:46
7. Hendrych Jiří HOB6701 SK OB Horní Benešov 61:56 + 18:00
8. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Rosice 68:23 + 24:27
9. Kubíčková Eva VIC7950 OB Vizovice 72:24 + 28:28
10. Jordanová Blanka 0070001 72:36 + 28:40
11. Řepka Miroslav MOV7500 SKOB Ostrava 74:11 + 30:15
Němcová Joan DISK

T 2.89 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němec Ondřej 31:42
2. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 34:30 + 2:48
3. Kubeša Kamil HOB9101 SK OB Horní Benešov 46:01 + 14:19
Koťátková Barbora SFM8651 O-RUNNAŘI Beskydy DISK