Logo
Datum:
09.07.2022
Místo konání:
Skřípov
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Hadač Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Sklenář Martin
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10N     H10     H12     H16     H18     H21A     H21B     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10 1.44 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovská Eliška KON1353 KOB Konice 20:37
2. Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 21:19 + 0:42
3. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 23:13 + 2:36
4. Štěpánková Adéla VIC1250 OB Vizovice 35:03 + 14:26

D10N 1.24 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Jana SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 17:32
2. Polzerová Alena 0080001 31:56 + 14:24

D12 2.08 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbatová Barbora VRL1054 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:32
2. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 32:04 + 16:32

D14 2.30 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 21:48
2. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:44 + 0:56
3. Štěpánková Anna VIC0956 OB Vizovice 26:01 + 4:13
4. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 27:33 + 5:45
5. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 30:09 + 8:21
6. Vyoralová Talma LCE0955 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:57 + 11:09
7. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 51:50 + 30:02

D16 3.09 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:12

D18 3.33 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 34:55
2. Přikrylová Ivana JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 52:15 + 17:20
3. Plachá Aneta JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov 62:30 + 27:35
4. Přikrylová Jana JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 64:06 + 29:11

D21A 3.94 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:46
2. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 67:00 + 2:14
3. Strachotová Pavlína JJN9350 Team Jizerky 79:04 + 14:18

D21B 3.14 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2519

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svačinková Kateřina TVR9850 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 38:36 2736
2. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 42:09 + 3:33 2524
3. Válková Zuzana SOP8852 OOB TJ Slezan Opava 46:00 + 7:24 2295
4. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 47:03 + 8:27 2232

D35A 3.41 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 44:06
2. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 48:12 + 4:06
3. Palarčíková Kateřina SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 54:25 + 10:19

D35B 2.95 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbatová Petra VRL8552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:58
2. Drábková Kateřina HLV8451 KČT - OB Holešov 43:09 + 6:11
3. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:14 + 25:16
4. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 68:44 + 31:46
5. Košíková Jana PBM8352 TJ Spartak 1. brněnská 80:38 + 43:40
Čeřovská Adéla KON8755 KOB Konice DISK
Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. brněnská DISK

D45A 3.20 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 43:01
2. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:18 + 0:17
3. Svačinková Jitka TVR7750 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 43:54 + 0:53
4. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 48:12 + 5:11
5. Horáčková Vladimíra MOV7750 SKOB Ostrava 50:24 + 7:23
6. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 54:40 + 11:39
7. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 59:17 + 16:16
8. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 59:54 + 16:53
Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk DISK

D45B 2.89 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 40:07
2. Hájková Jitka SOP7150 OOB TJ Slezan Opava 42:15 + 2:08
3. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 42:51 + 2:44
4. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 44:11 + 4:04
5. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:45 + 6:38
6. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 48:49 + 8:42
7. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 49:17 + 9:10
8. Hendrychová Marcela HOB7051 SK OB Horní Benešov 52:09 + 12:02
9. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Rosice 53:39 + 13:32
10. Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 56:53 + 16:46
11. Vojvodíková Barbara 0020001 58:41 + 18:34
12. Leciánová Vanda OOP7453 TJ Opava 63:25 + 23:18
13. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 64:55 + 24:48
14. Káňová Hana SFM7652 O-RUNNAŘI Beskydy 79:27 + 39:20

D55 2.60 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcíková Renáta AOP6753 Orientační Běh Opava 31:53
2. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 33:00 + 1:07
3. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:21 + 6:28
4. Hájková Iveta KYL6350 SK SP Kylešovice 41:53 + 10:00
5. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 42:26 + 10:33

D65 2.36 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 OOB TJ Zlaté Hory 48:51
2. Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 57:02 + 8:11

H10N 1.24 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 21:05

H10 1.69 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmol Ondřej AOP1300 Orientační Běh Opava 17:03
2. Vrbata Alan VRL1203 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:19 + 1:16
3. Rinka Vojtěch AOP1202 Orientační Běh Opava 36:33 + 19:30

H12 2.10 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovský Filip KON1010 KOB Konice 19:54
2. Plachý Matyáš JPV1010 Oddíl OS SK Prostějov 22:47 + 2:53
3. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:36 + 10:42
4. Palarčík Kryštof SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 30:57 + 11:03
Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov DISK

H16 3.10 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:20
2. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 32:44 + 3:24
3. Plachý Ondřej JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov 47:23 + 18:03

H18 3.37 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:12
2. Slavík Ondřej TVR0500 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 45:12 + 16:00
3. Navrátil Sam KYL0500 SK SP Kylešovice 52:58 + 23:46

H21A 4.65 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 40:28
2. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Brno Žabovřesky 44:02 + 3:34
3. Jurczyk Maciej 51P9800 UKS Sparta Czyżowice 53:41 + 13:13
4. Strachota Petr JJN8700 Team Jizerky 63:53 + 23:25

H21B 3.47 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Skorupa Piotr 0050001 31:11
2. Hala Lukáš 0030001 33:35 + 2:24
3. Šidík Petr MOV9200 SKOB Ostrava 39:01 + 7:50
4. Kondula Jan 0040001 49:02 + 17:51

H35B 3.36 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 34:26
2. Vrbata Alan VRL7802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:57 + 3:31
3. Peterek Vít SOP8600 OOB TJ Slezan Opava 40:22 + 5:56
4. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 46:01 + 11:35
5. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 47:20 + 12:54
6. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 64:51 + 30:25
7. Rudolf Tomáš PBM8402 TJ Spartak 1. brněnská 69:26 + 35:00

H45A 3.80 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:26
2. Zajíc Josef LOV7601 lepus.cz 41:34 + 4:08
3. Slavík Tomáš TVR6800 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 45:54 + 8:28
4. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 52:33 + 15:07
5. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 54:25 + 16:59
6. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 58:07 + 20:41
7. Palarčík Roman SFM7402 O-RUNNAŘI Beskydy 133:40 + 96:14
Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering DISK

H45B 3.28 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Rosice 29:28
2. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 31:38 + 2:10
3. Cveček Martin PVP7400 VSK Přírodní vědy Praha 39:13 + 9:45
4. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 41:31 + 12:03
5. Hájek Marek KYL6800 SK SP Kylešovice 43:41 + 14:13
6. Hájek Martin KYL6801 SK SP Kylešovice 48:59 + 19:31
7. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 49:11 + 19:43
8. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:37 + 20:09
9. Poláček Luboš JPV7214 Oddíl OS SK Prostějov 54:20 + 24:52
10. Zeman Radek 0060001 60:53 + 31:25
11. Čáp Radim STA7301 OK Střelka 65:04 + 35:36
12. Formanko Dušan RBA5801 TJ Rapid Bratislava 66:44 + 37:16
13. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 68:19 + 38:51
14. Slavíček Pavel SOP7201 OOB TJ Slezan Opava 70:05 + 40:37

H55A 3.35 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 38:41
2. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 42:22 + 3:41
3. Polewski Dariusz 2AP6100 Jedynka Zdzieszowice 59:00 + 20:19

H55B 3.09 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíček Jaromír MOV6000 SKOB Ostrava 38:08
2. Moravec Stanislav SOP5801 OOB TJ Slezan Opava 46:49 + 8:41
3. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 49:23 + 11:15
4. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 56:27 + 18:19

H65 2.59 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sýkora Jiří OOP5400 TJ Opava 42:35

H70 2.33 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 32:57
2. Pospíšil Karel TVR5000 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 41:56 + 8:59

H75 2.33 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácel Jaroslav KON4617 KOB Konice 41:56
2. Nosek Jiří OOP4401 TJ Opava 59:20 + 17:24
3. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 63:29 + 21:33
4. Mrkvica Miroslav ZLH4600 OOB TJ Zlaté Hory 68:52 + 26:56
5. Vávra Jiří MOV4102 SKOB Ostrava 83:14 + 41:18
6. Sedlář Vladimír AOP4201 Orientační Běh Opava 104:06 + 62:10

HDR 1.24 km, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečka Šimon HOB0902 SK OB Horní Benešov 18:24
2. Kubíčková Petra VIC1650 OB Vizovice 20:47 + 2:23
3. Peterek Antonín SOP1601 OOB TJ Slezan Opava 23:52 + 5:28
4. Válka Jan SOP1701 OOB TJ Slezan Opava 23:55 + 5:31
5. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:17 + 7:53
6. Polzerová Lenka 0080002 34:57 + 16:33
7. Vilém Krejčí SFM2199 O-RUNNAŘI Beskydy 36:20 + 17:56
Holinková Mariana KRN1699 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK

P 2.31 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanová Blanka 0070001 34:49
2. Hendrych Jaromír HOB6001 SK OB Horní Benešov 35:46 + 0:57
3. Monika Krejčí SFM8999 O-RUNNAŘI Beskydy 38:34 + 3:45
4. Kurečková Pavla HOB7952 SK OB Horní Benešov 39:19 + 4:30
5. Kubíčková Eva VIC7950 OB Vizovice 46:24 + 11:35
6. Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 47:15 + 12:26
7. Hendrych Jiří HOB6701 SK OB Horní Benešov 49:21 + 14:32
8. Hendrychová Pavla HOB6251 SK OB Horní Benešov 50:57 + 16:08
9. Navrátilová Marie KYL0950 SK SP Kylešovice 61:23 + 26:34

T 3.28 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martinek Pavel JPV7700 Oddíl OS SK Prostějov 46:20
2. Kubeša Kamil HOB9101 SK OB Horní Benešov 50:13 + 3:53
3. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 62:33 + 16:13
4. Koťátková Barbora SFM8651 O-RUNNAŘI Beskydy 90:52 + 44:32