Logo
Datum:
10.07.2022
Místo konání:
Skřípov
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Hadač Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Holas Tomáš - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 1.73 km, 10 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Jana SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 36:22
2. Polzerová Alena 0080001 49:35 + 13:13

D10 2.15 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 37:01
2. Čeřovská Eliška KON1353 KOB Konice 49:14 + 12:13
3. Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 53:13 + 16:12
4. Štěpánková Adéla VIC1250 OB Vizovice 57:38 + 20:37
Holušová Veronika AOP1250 Orientační Běh Opava DISK

D12 2.53 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbatová Barbora VRL1054 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:54
2. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 71:36 + 36:42

D14 3.19 km, 40 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 37:43
2. Štěpánková Anna VIC0956 OB Vizovice 38:49 + 1:06
3. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 40:54 + 3:11
4. Vyoralová Talma LCE0955 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:30 + 13:47
5. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:33 + 16:50
6. Klöslová Sofie AOP0854 Orientační Běh Opava 55:08 + 17:25
7. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 121:16 + 83:33
Čápová Denisa STA0952 OK Střelka DISK

D16 4.52 km, 80 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:46

D18 4.81 km, 60 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 64:30
2. Přikrylová Ivana JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 92:41 + 28:11
3. Přikrylová Jana JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 100:38 + 36:08
4. Plachá Aneta JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov 102:53 + 38:23

D21A 5.14 km, 80 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:28
2. Strachotová Pavlína JJN9350 Team Jizerky 85:29 + 12:01
3. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 89:32 + 16:04

D21B 3.36 km, 50 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2519

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 38:40 2907
2. Svačinková Kateřina TVR9850 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 48:15 + 9:35 2379
3. Válková Zuzana SOP8852 OOB TJ Slezan Opava 50:13 + 11:33 2270
4. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 58:01 + 19:21 1841

D35A 5.09 km, 80 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 67:49
2. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 85:17 + 17:28
3. Palarčíková Kateřina SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 91:52 + 24:03

D35B 3.36 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbatová Petra VRL8552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:02
2. Drábková Kateřina HLV8451 KČT - OB Holešov 46:02 + 5:00
3. Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. brněnská 54:48 + 13:46
4. Čeřovská Adéla KON8755 KOB Konice 65:59 + 24:57
5. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:56 + 42:54
6. Košíková Jana PBM8352 TJ Spartak 1. brněnská 88:10 + 47:08
7. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 108:05 + 67:03

D45A 4.46 km, 60 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:58
2. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 59:10 + 0:12
3. Horáčková Vladimíra MOV7750 SKOB Ostrava 63:07 + 4:09
4. Svačinková Jitka TVR7750 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 64:08 + 5:10
5. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 65:46 + 6:48
6. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 73:38 + 14:40
7. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 81:15 + 22:17
8. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 83:06 + 24:08
9. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 87:17 + 28:19

D45B 3.36 km, 50 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Jitka SOP7150 OOB TJ Slezan Opava 48:36
2. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 50:57 + 2:21
3. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:17 + 3:41
4. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 56:10 + 7:34
5. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 56:36 + 8:00
6. Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 60:49 + 12:13
7. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Rosice 68:50 + 20:14
8. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 72:16 + 23:40
9. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 72:41 + 24:05
10. Káňová Hana SFM7652 O-RUNNAŘI Beskydy 95:13 + 46:37
Hendrychová Marcela HOB7051 SK OB Horní Benešov DISK
Vojvodíková Barbara 0020001 DISK

D55 3.58 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:01
2. Barcíková Renáta AOP6753 Orientační Běh Opava 50:01 + 4:00
3. Hájková Iveta KYL6350 SK SP Kylešovice 57:46 + 11:45
4. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:12 + 18:11
5. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 70:00 + 23:59

D65 3.19 km, 40 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 105:34
2. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 OOB TJ Zlaté Hory 109:28 + 3:54

H10 2.15 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbata Alan VRL1203 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:52
2. Podmol Ondřej AOP1300 Orientační Běh Opava 45:12 + 16:20
3. Rinka Vojtěch AOP1202 Orientační Běh Opava 72:51 + 43:59

H10N 1.73 km, 10 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 20:56
2. Strouhal Matěj AOP1305 Orientační Běh Opava 44:27 + 23:31

H12 2.79 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovský Filip KON1010 KOB Konice 35:15
2. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:50 + 8:35
3. Palarčík Kryštof SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 53:40 + 18:25
4. Plachý Matyáš JPV1010 Oddíl OS SK Prostějov 58:27 + 23:12
5. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 62:59 + 27:44
6. Volkov Vladyslav 65:47 + 30:32

H14 2.83 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
MS Čech Radim 54:57 + 54:57

H16 5.57 km, 80 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:28
2. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 78:52 + 7:24
3. Plachý Ondřej JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov 111:13 + 39:45

H18 6.07 km, 80 m, 27 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:45
2. Slavík Ondřej TVR0500 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 108:05 + 53:20

H21A 6.35 km, 100 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 52:50
2. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Brno Žabovřesky 58:14 + 5:24
3. Jurczyk Maciej 51P9800 UKS Sparta Czyżowice 62:55 + 10:05
Strachota Petr JJN8700 Team Jizerky DISK

H21B 5.14 km, 80 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Skorupa Piotr 0050001 52:49
2. Hala Lukáš 0030001 56:35 + 3:46
3. Kondula Jan 0040001 69:30 + 16:41
4. Šidík Petr MOV9200 SKOB Ostrava 69:50 + 17:01

H35A 6.18 km, 100 m, 26 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkov Oleh 100:01

H35B 3.59 km, 50 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 43:32
2. Peterek Vít SOP8600 OOB TJ Slezan Opava 43:47 + 0:15
3. Vrbata Alan VRL7802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:22 + 1:50
4. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 57:10 + 13:38
5. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 63:28 + 19:56
6. Rudolf Tomáš PBM8402 TJ Spartak 1. brněnská 82:24 + 38:52

H45A 5.73 km, 50 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zajíc Josef LOV7601 lepus.cz 64:09
2. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:25 + 3:16
3. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 72:24 + 8:15
4. Slavík Tomáš TVR6800 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 75:33 + 11:24
5. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 83:58 + 19:49
6. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 89:21 + 25:12
Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc DISK

H45B 3.33 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Rosice 34:59
2. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 38:17 + 3:18
3. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 48:35 + 13:36
4. Hájek Marek KYL6800 SK SP Kylešovice 51:25 + 16:26
5. Cveček Martin PVP7400 VSK Přírodní vědy Praha 51:44 + 16:45
6. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 53:06 + 18:07
7. Zeman Radek 0060001 53:10 + 18:11
8. Hájek Martin KYL6801 SK SP Kylešovice 55:25 + 20:26
9. Poláček Luboš JPV7214 Oddíl OS SK Prostějov 56:45 + 21:46
10. Formanko Dušan RBA5801 TJ Rapid Bratislava 62:25 + 27:26
11. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:48 + 29:49
12. Čáp Radim STA7301 OK Střelka 65:42 + 30:43
13. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 78:56 + 43:57

H55A 4.09 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 48:53
2. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 49:57 + 1:04
3. Polewski Dariusz 2AP6100 Jedynka Zdzieszowice 70:25 + 21:32

H55B 2.65 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moravec Stanislav SOP5801 OOB TJ Slezan Opava 46:58
2. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 47:50 + 0:52
3. Pavlíček Jaromír MOV6000 SKOB Ostrava 49:34 + 2:36
4. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 50:43 + 3:45

H65 2.80 km, 40 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sýkora Jiří OOP5400 TJ Opava 48:47

H70 2.42 km, 30 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 36:58
2. Pospíšil Karel TVR5000 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 39:18 + 2:20
3. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 56:03 + 19:05

H75 2.26 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosek Jiří OOP4401 TJ Opava 47:18
2. Skácel Jaroslav KON4617 KOB Konice 47:32 + 0:14
3. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 58:14 + 10:56
4. Vávra Jiří MOV4102 SKOB Ostrava 67:29 + 20:11
5. Mrkvica Miroslav ZLH4600 OOB TJ Zlaté Hory 73:34 + 26:16
6. Sedlář Vladimír AOP4201 Orientační Běh Opava 113:27 + 66:09

HDR 1.73 km, 10 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečka Šimon HOB0902 SK OB Horní Benešov 25:07
2. Holinková Mariana KRN1699 KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:47 + 5:40
3. Koťátko Albert SFM1701 O-RUNNAŘI Beskydy 34:04 + 8:57
4. Peterek Antonín SOP1601 OOB TJ Slezan Opava 37:20 + 12:13
5. Válka Jan SOP1701 OOB TJ Slezan Opava 38:23 + 13:16
6. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:20 + 16:13
7. Volkov Stanislav 43:55 + 18:48
8. Kubíčková Petra VIC1650 OB Vizovice 45:21 + 20:14
9. Klöslová Zuzka 46:47 + 21:40
10. Polzerová Lenka 0080002 54:56 + 29:49
11. Vilém Krejčí SFM2199 O-RUNNAŘI Beskydy 72:33 + 47:26

P 2.32 km, 40 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečková Pavla HOB7952 SK OB Horní Benešov 52:45
2. Hendrych Jaromír HOB6001 SK OB Horní Benešov 55:52 + 3:07
3. Malec Vladimír KRN5900 KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:47 + 8:02
4. Hendrychová Pavla HOB6251 SK OB Horní Benešov 61:08 + 8:23
5. Jordanová Blanka 0070001 62:31 + 9:46
6. Koťátková Barbora SFM8651 O-RUNNAŘI Beskydy 69:43 + 16:58
7. Monika Krejčí SFM8999 O-RUNNAŘI Beskydy 71:34 + 18:49
8. Kubíčková Eva VIC7950 OB Vizovice 72:24 + 19:39
9. Hendrych Jiří HOB6701 SK OB Horní Benešov 76:42 + 23:57
10. Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 79:45 + 27:00
11. Binarová Anežka 91:49 + 39:04
12. Binarová Blanka 92:38 + 39:53
13. Heřmanská Ivana 127:25 + 74:40
Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Rosice DISK
Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Rosice DISK

T 5.82 km, 100 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 99:46
2. Kubeša Kamil HOB9101 SK OB Horní Benešov 109:21 + 9:35
3. Mizera Ladislav KVS5300 SKOB Kobra Vsetín 140:37 + 40:51