Logo
Datum:
03.12.2021
Místo konání:
Hertice
Pořadatel:
SOP - OOB TJ Slezan Opava
Mapa:
Hertice 1:10000 e=5m
Ředitel závodu:
Gilík Marek
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Gilík Marek
Protokol:
Závod proběhl za chladného téměř zimního počasí, teplota -1C, žádné zranění.
Pro příště při nočním závodě nutné podstatně zmenšit reflexní značky.
Dva startující si nevynulovali na startu čipy. Závod byl ze strany startujících hodnocen kladně.
Kategorie:
DA     DB     HA     HB     VET    

DA 3.93 km, 75 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barbora Holasová AOP0651 Orientační Běh Opava 31:35
2. Tereza Poláková SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 37:28 + 5:53
3. Jana Kostková AOP7151 Orientační Běh Opava 47:01 + 15:26
4. Barbora Muchová KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 54:00 + 22:25
5. Šárka Bernatíková SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 66:26 + 34:51
6. Kristina Čablová 30001 CZ - AK EZ Kopřivnice 70:47 + 39:12
Radmila Fukalová AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava DISK

DB 3.07 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolková Lucie Sop 32:47
2. Lenka Poláková SOP0151 OOB TJ Slezan Opava 35:42 + 2:55
3. Natálie Řehová BFM0051 SKOB Frýdek - Místek 48:34 + 15:47
4. Renata Řehová BFM7151 SKOB Frýdek - Místek 48:58 + 16:11
5. Vladimíra Horáčková MOV7750 SKOB Ostrava 72:53 + 40:06
6. Hana Káňová SFM7652 O-RUNNAŘI Beskydy 79:12 + 46:25

HA 4.60 km, 90 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiří Kostka AOP0201 Orientační Běh Opava 31:19
2. Jarek Borgiel 20001 PL - UKS Sparta Czyżowice 34:40 + 3:21
3. Tomáš Holas AOP7802 Orientační Běh Opava 35:01 + 3:42
4. Miroslav Hadač AOP6501 Orientační Běh Opava 39:36 + 8:17
5. Patryk Marszałek 14P0500 UKS Kometa Gliwice 41:03 + 9:44
6. Vít Matuš VRB0202 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 41:44 + 10:25
7. Aleš Bernatík SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 44:50 + 13:31
8. Milan Svěchota MOV7202 SKOB Ostrava 48:46 + 17:27
9. Zdeněk Jakobi Hav 53:31 + 22:12
10. Aleš Velička MOV7300 SKOB Ostrava 53:46 + 22:27
11. Aleš Koťátko SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 56:12 + 24:53
12. Martin Svoboda BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 59:24 + 28:05
13. Milan Kohoutek MOV6300 SKOB Ostrava 63:08 + 31:49
14. Marcin Maziarek 10001 PL - Motyla.Noga.Runners 64:49 + 33:30
15. Pavel Kunath MOV7200 SKOB Ostrava 73:47 + 42:28
16. Ludvík Zeman BFM5301 SKOB Frýdek - Místek 78:16 + 46:57
René Rýc-Bednář MOV7001 SKOB Ostrava DISK

HB 3.50 km, 65 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpán Holas AOP0900 Orientační Běh Opava 32:09
2. Pasek Martin 36:45 + 4:36
3. Ondřej Lichý SOP8802 OOB TJ Slezan Opava 39:57 + 7:48
4. Tomáš Řeha BFM9402 SKOB Frýdek - Místek 45:08 + 12:59
5. Martin Urbánek SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 54:21 + 22:12
6. Petr Plaček 50001 CZ - NER 55:30 + 23:21
7. Mutina Vlastimil BFM5701 56:46 + 24:37
8. Karel Jurčák SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 65:46 + 33:37
9. Zdeněk Furmánek KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 79:10 + 47:01
Jirka Kubica 50002 CZ - NER DISK

VET 2.60 km, 50 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Evžen Kostka AOP5701 Orientační Běh Opava 38:11
2. Josef Juřeník MOV5201 SKOB Ostrava 48:16 + 10:05
3. Stanislav Moravec SOP5801 OOB TJ Slezan Opava 51:03 + 12:52