Logo

Výsledky závodu: Slezská zimní liga 2021/2022

Datum:
12.03.2022
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
HAV - OB Havířov
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel
2021-11-2020.11.2021 1.Slezská zimní liga HAV
2021-11-2727.11.2021 Slezská zimní liga, Polsko, Wodzisław Śląski BFM
2021-12-0303.12.2021 3. slezská zimní liga SOP
2022-01-0202.01.2022 4. Slezská zimní liga HAV
2022-01-0808.01.2022 5. závod Slezské zimní ligy MOV
2022-01-2323.01.2022 6. Slezská zimní liga HAV
2022-02-1212.02.2022 Slezská zimní liga, Baška BFM
2022-02-2626.02.2022 8. Slezská zimní liga - Břehy LOV
2022-03-0606.03.2022 9. závod Slezské zimní ligy MOV
2022-03-1212.03.2022 SZL - Zorientowane Kozy, Polsko 24P, BFM
Kategorie:
C     DA     DB     HA     HB     VET    

C

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Palarčík Kryštof SFM1100
150   25.0   22             30   24   25   25        24     
2. Létalová Eva SFM1250
108   21.6   27             25   25             30    1     
3. Burešová Sofie BFM1153
104   20.8   24             17   22        20   21          
4. Velička Viktor MOV0904
 98   24.5   23                  18   30             27     
5. Klose Kateřina SFM1251
 82   16.4   15             20    1             23   23     
6. Vojkůvková Jarmila MOV7152
 70   23.3   25                  20                  25     
7. Masny Anna MOV8250
 70   17.5                       14         8   27   21     
8. Kawulok Matyáš SIT1201
 67   22.3                  27   10        30               
9. Masny Tadeusz MOV0802
 65   10.8        16        16    6         6   16    5     
10. Hrouza Jan KRN8100
 59   14.8                  11    1             25   22     
11. Masny Przemyslaw MOV1005
 54   10.8                  14    2         4   15   19     
12. Létalová Jana SFM1450
 51   12.8    9             24   17                   1     
13. Kolarczyková Sofie TRI1052
 48   16.0                       13        18   17          
14. Urbanczyková Nela TRI1150
 43   21.5   21                            22               
15. Mikešková Julie BFM0956
 39   19.5                            24             15     
16. Hrouzová Helena KRN1650
 39   13.0                            15        22    2     
17. Kolarczyková Simona TRI1051
 35   17.5                       12   23                    
18. Kanioková Dita
 34   17.0                       16                  18     
19. Mikešková Anna BFM1252
 32   16.0                            18             14     
19. Potyka Marek SFM0900
 32   16.0   17                            15               
19. Zbořil Vít
 32   16.0                                 14   18          
22. Volkov Stanyslav 38S1500
 30   15.0                                      14   16     
23. Koťátko Albert SFM1701
 29   14.5                  18                       11     
23. Poledník Vojtěch
 29   14.5   18                  11                         
25. Volkov Vladyslav 38S1000
 28   14.0                                            7   21
26. Horálková Gabriela MOV7950
 27   13.5   14                                      13     
26. Rychlý Jakub KRN1500
 27   13.5                       15                  12     
28. Krutina Vít
 26    8.7                            21    1         4     
29. Veličková Valérie MOV1750
 24    6.0    8                   1   14              1     
30. Maroszczyk Witold SIT1202
 22   11.0                  13    9                         
30. Mecová Markéta BFM1056
 22   11.0                                 21         1     
32. Vellechová Eliška AOV0951
 22    7.3                        1             20    1     
33. Poledník Jakub
 19    9.5   16                   3                         
34. Meca Vitězslav BFM1203
 17    8.5                                 11         6     
35. Panna Matyáš MOV1300
 15    7.5                        5                  10     
36. Panna Marek
 13    6.5                        4                   9     

DA

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Muchová Barbora KVS8550
200   20.0    8   20   24   17   21   21   24   25   20   20
2. Čablová Kristina BFM8751
154   19.3    1        22   11   18   25        30   23   24
3. Červinková Jana BFM8052
131   16.4    9   22        13   13   24   17   21   12     
4. Bruková Petra TRI0450
112   22.4   17             23   25   30             17     
5. Rychlá Karolína AOP0757
111   27.8   30             30   24                  27     
6. Kovalčíková Alena AOP0751
107   21.4   24   25        20   17                  21     
7. Marszałek Maria 14P7452
 98   14.0    7             19   14   22    4         9   23
8. Haltofová Romana TRI0451
 96   24.0   23                  22   27             24     
9. Kostková Jana AOP7151
 95   19.0   16        25   18   15   21                    
10. Kolarczyková Eliška TRI0551
 94   15.7   13                  16   23    1   22   19     
11. Máchová Markéta BFM7753
 89   11.1    1   15         9   10   19    1   27    7     
12. Palarčíková Kateřina SFM7850
 82   13.7   11             21    6   16   18        10     
13. Rybková Vendula TRI0453
 80   20.0   22                            21   19   18     
14. Chudíková Pavla BFM7851
 80   16.0   12   21             12   13                  22
15. Rychlá Pavlína KRN8559
 72   24.0   27                  23                  22     
16. Létalová Soňa SFM8252
 72   18.0   25             25    2             20          
17. Zbořilová Ivana
 68   13.6    3              8        17   16   24          
18. Bernatíková Hana SIT0252
 62   12.4    5             16        14   13   14          
19. Wysocka Jolanta 24P5650
 62   10.3    1   16        10         9    7             19
20. Klose Petra SFM7351
 61    8.7    1              5    7   15    8   12   13     
21. Holasová Barbora AOP0651
 60   30.0             30        30                         
22. Pogoda Kinga 14P-050
 57   28.5        27                                      30
23. Štětínská Tereza MOV0751
 57   14.3   19             22              1        15     
24. Bernatíková Šárka SFM7151
 54    9.0    2        23   12    5   11    1               
25. Pavlová Eliška MOV0650
 52   17.3   20                            27         5     
26. Haltof Ewa TRI9450
 50   25.0                       20        30               
27. Argalášová Gabriela TRI6850
 47   15.7    6                       18        23          
28. Denysenko Tamara VZA6150
 46   11.5   10                       12    3             21
29. Holasová Šárka AOP7853
 44   22.0                       19                  25     
30. Jiříčková Bětka KRN8383
 41   13.7                  15         9        17          
31. Gruchalová Lucie
 40   13.3                                  6   18   16     
32. Brodová Gabriela
 35   17.5                  24   11                         
33. Králová Gabriela HAV7152
 33   16.5                                 22        11     
34. Čudková Kristýna MOV0654
 32   16.0   18                            14               
35. Burešová Petra BFM7855
 32   10.7                   7             11        14     
36. Kawuloková Zdeňka SIT8451
 27   13.5        18                        9               
37. Fukalová Radmila AOV7051
 26    6.5    1        21         3         1               
38. Janýšková Alžběta SFM0150
 22   11.0   14                                       8     
39. Urbánková Tereza SFM0250
 20    4.0    1   13         4              1         1     
40. Navrátilová Adéla TRI0250
 19    9.5    4                            15               
41. Kovalčíková Eva AOP7852
 16    5.3    1                   9                   6     
41. Vojkůvková Hana MOV0552
 16    5.3    1                            12         3     
43. Sochorová Hana HAV6250
 15    7.5    1                                           14
44. Glabazňová Jana AOP6151
  5    2.5    1                   4                         
45. Urbánková Šárka SFM7650
  4    1.3    1                             2         1     
46. Pavlová Libuše MOV7451
  3    1.0    1                             1         1     
47. Vaňková Martina
  2    1.0    1                             1               

DB

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Juračáková Judita BFM1053
145   24.2                  20   24   27   24   27   23     
2. Máchová Barbora BFM0952
144   20.6   30             19   19   23   22   18   13     
3. Cymorková Julie TRI0953
141   28.2                  30   27   30   27        27     
4. Burešová Eliška BFM0955
128   21.3   22             22   22        25   19   18     
5. Krhutová Martina TRI7450
111   18.5   27             15    4   25        20   20     
6. Vričanová Sylva HAV6751
103   20.6                  16   12             21   24   30
7. Volkova Maja 38S0950
 99   16.5   14             21        19   13   16   16     
8. Sochorová Hana HAV6250
 91   15.2        19              6   17   20   15   14     
9. Poledníková Monika SFM8050
 69   23.0                  23        24             22     
10. Valyavka Viktoriya 38S0850
 68   13.6   14                       15   14   13   12     
11. Kawuloková Tereza SIT0951
 54   27.0                  24             30               
12. Polewka Julianna 14P0650
 51   25.5        24                                      27
13. Bernatíková Šárka SFM7151
 50   25.0        25                            25          
14. Cywińska Katarzyna 1DP6300
 50   16.7        13        14                            23
15. Růžičková Klára BFM7854
 47   23.5   25   22                                        
16. Denysenko Tamara VZA6150
 45   22.5                                      24   21     
16. Walaská Klára TRI0950
 45   22.5   20                  25                         
18. Řehová Natálie BFM0051
 44   22.0   19        25                                   
19. Káňová Hana SFM7652
 43   21.5   21        22                                   
19. Vellechová Radka AOV8050
 43   21.5                       20             23          
21. Vojkůvková Hana MOV0552
 42   21.0                  25   17                         
22. Chudíková Magdalena BFM1051
 41   20.5   23                       18                    
23. Rokoszova Jaroslava
 40   20.0                                 23   17          
24. Davidová Tereza SFM0252
 40   13.3   16                   3        21               
25. Pannová Vendula MOV7752
 36   18.0                       11                  25     
26. Burešová Petra BFM7855
 35   17.5                       13             22          
27. Kuriaková Zuzana KRN8353
 27   13.5                                 15        12     
28. Vaňková Martina
 25   12.5                        8                  17     
29. Davidová Petra SFM7651
 22   11.0   17                   5                         
30. Wysocka Jolanta 24P5650
 17    8.5                        2                  15     

HA

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Martynek Petr TRI0304
174   21.8   19   25        22   24   30   22   25    7     
2. Bernatík Lukáš SFM9801
130   21.7   21   20        24             25   21   19     
3. Rychlý Pavel KRN8505
120   30.0   30             30   30                  30     
4. Bjolek Michal BFM0305
114   28.5   27   30             27                       30
5. Kovalčík Tomáš AOP7301
109   21.8   22   30        11   22                  24     
6. Velička Aleš MOV7300
107   13.4    1        18    1   17   23   21    5   21     
7. Vavřík Tomáš MOV0004
105   21.0   17             21        20   24             23
8. Borgiel Jarosław 11P9700
 97   24.3             27             25             20   25
9. Bernatík Aleš SFM7201
 96   16.0   15   14   21    8   18             20          
10. Holas Tomáš AOP7802
 94   23.5   24        25        23                  22     
11. Sochor Tomáš HAV6301
 90   11.3    7   12              3   21   11   17    4   15
12. Marszałek Patryk 14P0500
 77   11.0             23   14    1    1   23        14    1
13. Sliž Rostislav TRI0302
 74   18.5   11             12             27   24          
14. Staněk Ondřej HAV0002
 72   18.0                  17        19        18   18     
15. Šidík Petr MOV9200
 70   10.0    8              5    6   11   16   12   12     
16. Arenth Jorgen Bogen Ole
 68   17.0                            24    1        16   27
17. Waluga Ireneusz 53P7400
 66   16.5   14   24                  27                   1
18. Holas Štěpán AOP0900
 59   19.7   20                  16                  23     
19. Hrouza Jan KRN8100
 57   11.4                  16    5   18    9    9          
20. Marszałek Waldemar 14P7400
 54   13.5                  18    9   10   17               
21. Volkov Maksym 38S0700
 51    8.5    1              1        15   12   14    8     
22. Mielec Jaromír AOV6901
 50    8.3   12              1   10    9              5   13
23. Vlach Jiří AOV7900
 48   24.0                       25             23          
24. Zádrapa Marian Petr MOV0503
 47   23.5                                 30        17     
25. Kovalčík Petr AOP0901
 47    9.4   10   15         1   15                   6     
26. Svěchota Milan MOV7202
 47    6.7    1        20    1    1   14              1    9
27. Volkov Alexander 38S8000
 46   11.5   13              1        22             10     
28. Jakobi Zdeněk HAV5701
 39    9.8             19         1                   1   18
28. Sliž Eduard TRI7601
 39    9.8    1             10             13   15          
30. Niezgoda Przemysław 27P7800
 38    6.3                   3   11    7   14         2    1
31. Kozubík Jiří
 36   18.0                            16   20               
32. Kawulok Marek SIT8001
 32   16.0                  13             19               
33. Koťátko Aleš SFM8303
 32    6.4    1        17    2                  11    1     
34. Vojvodík Eduard MOV0600
 28   14.0                  19                        9     
35. Vojvodík Martin MOV7400
 28    9.3                  15   12                   1     
36. Sebera Josef SFM8301
 26   13.0                   1                       25     
37. Vébr Dominik HAV9404
 26    6.5    1              1    7   17                    
38. Wojarski Krzysztof 42P6000
 26    4.3    2                   1    6    8    8    1     
39. Svoboda Martin BFM6701
 25    4.2    1        16    1    1    5              1     
40. Ryška Matěj TRI0604
 24    8.0                   7                  16    1     
41. Kohoutek Milan MOV6300
 23    4.6    1        15              4    2         1     
42. Walaski Antonín TRI8006
 22    7.3    9                   1   12                    
43. Badarycz Piotr HAV7500
 21   10.5                                            1   20
43. Domeradzki Grzegorz 2KP9200
 21   10.5         8                  13                    
45. Mielec Radomír AOV0301
 21    4.2    1              9    2                   1    8
46. Masny Krzysztof MOV7600
 20    4.0                   1    1         7   10    1     
47. Kunath Pavel MOV7200
 19    2.7    1        13    1    1         1         1    1
48. Kuriak Jakub VZA9300
 18    9.0                                 15         3     
49. Strakoš Matěj SFM9901
 17    8.5    4                                      13     
50. Rýc-Bednář René MOV7001
 17    2.4    1        11    1    1         1         1    1
51. Ryška Kamil TRI7800
 16    8.0                   1                       15     
52. Maziarek Marcin 1DP7500
 15    7.5    1        14                                   
53. Zeman Ludvík BFM5301
 13    6.5    1        12                                   
54. Maceček Otakar MOV6102
 13    3.3    1              1             10         1     
55. Urbánek Martin SFM7400
 11    3.7    1    9                        1               
56. Jadviščok Ladislav UOL7700
 10    2.5                        1    2    1    6          
57. Glabazňová Jana AOP6151
  9    3.0                   1         1         7          
58. Rakowski Jarosław
  7    3.5                   1                             6
58. Rigó Marek ODR7101
  7    3.5    3                   4                         
58. Řepka Michal MOV0504
  7    3.5                                  6         1     
61. David Vladimír SFM7401
  6    2.0    1                   1         4               
62. Polewski Dariusz 47P6102
  5    1.7                        1    3    1               
62. Ryšavý Jiří OOP5803
  5    1.7    1                   1         3               
64. Krhut Libor HAV6302
  4    1.0    1              1    1                   1     
64. Škapa Marek MOV7102
  4    1.0    1                   1         1         1     
66. Bochňák Zbyněk LOV7600
  3    1.0    1                   1                   1     
66. Holec Honza MOV6701
  3    1.0                   1    1    1                    
68. Argaláš Jaroslav TRI6202
  2    1.0    1                   1                         
68. Blažević Roman LOV7301
  2    1.0    1                                       1     
68. Jurczyk Maciej 51P9800
  2    1.0                   1                             1
68. Lasota Tomasz
  2    1.0                   1                        1     
68. Wysocki Andrzej 42P5100
  2    1.0    1                        1                    
68. Żmij Jacek 3LP7500
  2    1.0    1              1                              

HB

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Furmánek Zdeněk KVS7400
198   22.0        14   19   22   21   30   23   24   24   21
2. Červinka Ondřej BFM0806
166   23.7   20             27   30   24   25   19   21     
3. Marszałek Dawid 14P1002
154   25.7   23             21   25        25        30   30
4. Pavlíček Jaromír MOV6000
146   20.9   18             17   23   23   21   21   23     
5. Jurčák Karel SOP5101
134   19.1   16        20   19   19   22   20        18     
6. Dvořák Vlastimil BOV4901
109   13.6   11    6        15    9   18   18        15   17
7. Létal Hynek SFM1001
 92   18.4   21             25   12             15   19     
8. Bruk Lukáš TRI0901
 91   22.8   27             30    7                  27     
9. Létal Jonáš SFM0901
 80   20.0   19             24   24             13          
10. Bruk Tomáš TRI0900
 77   25.7                       27   25             25     
11. Chudík Michael BFM7103
 77   15.4   12   12             13   15                  25
12. Zeman Ludvík BFM5301
 71   17.8                  16   18             20   17     
13. Chudík Martin BFM0604
 65   21.7   22   16                  27                    
14. Palarčík Roman SFM7402
 62   15.5                       10   19   19        14     
15. Kostka Evžen AOP8102
 60   20.0   17             23   20                         
16. Klose Albert SFM1000
 57   14.3   14             12    8             23          
17. Zdanowicz Jan 14P1400
 50   16.7                       15   17                  18
18. Wysocki Andrzej 42P5100
 49   12.3         9        10   14                  16     
19. Mutina Vlastimil BFM5701
 47   15.7   13        21   13                              
20. Polewka Tomasz 71P7300
 46   23.0        22                                      24
21. Jadviščok Ladislav UOL7700
 43   14.3                       11   16        16          
22. Maroszczyk Marek SIT8501
 42   21.0                  20   22                         
22. Svoboda Martin BFM6701
 42   21.0        17                            25          
24. Szotek Antoni
 40   20.0                            21                  19
25. Sikora Miroslav BOV4802
 38   19.0                       16                       22
26. Bjolek Lukáš BFM7601
 28    9.3   10    7                                      11

VET

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Juřeník Josef MOV5201
231   28.9        30   27   30   27   30   30   27   30     
2. Beneš Karel HAV4201
179   19.9   22   16        23   22   18   16   21   14   27
3. Sikora Miroslav BOV4802
106   26.5   30             27        25   24               
4. Chylík Pavol MOV4901
 99   19.8   23             22   21        18        15     
5. Sikorová Marie BOV4852
 68   22.7   24                  24   20                    
6. Cymorek Petr TRI7000
 64   21.3                            23   22        19     
7. Cymorková Kateřina TRI7152
 62   20.7                            23   21        18     
8. Jakobi Zdeněk HAV5701
 57   28.5                                 27   30          
8. Kostka Evžen AOP8102
 57   28.5             30             27                    
10. Vlachová Marcela
 56   18.7                       23   16   17               
11. Bruková Jana TRI7150
 51   25.5   27             24                              
12. Ryšavý Jiří OOP5803
 50   25.0                                      25   25     
13. Blimke Roman
 48   24.0        18                                      30
13. Hanzlová Svatava HAV6651
 48   24.0                                 25        23     
15. Sukeník Mojmír KRN5202
 45   22.5                                      23   22     
16. Zdanowicz Jan 14P1400
 44   22.0                                 23        21     
17. Ševčík Břetislav OOP5001
 43   21.5                            24   19               
18. Malec Vladimír KRN5900
 42   21.0                       25                  17     
19. Rokosz Bohumil MOV4803
 33   16.5                                 14   19