Logo

Výsledky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati (kvalifikace)

Datum:
16.09.2023
Místo konání:
Samotín, louka u hájenky Blatka
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. brněnská
Mapa:
Samotín, 1 : 10 000, ekvidistance 5m, stav srpen 2023, mapoval Petr Mareček
Ředitel závodu:
Komenda Kamil
Hlavní rozhodčí:
Slezák Libor - R1
Stavitel tratí:
Zelinka Jiří - R2, Zřídkaveselý Libor - R1
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D21D     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D    
Nahrávám data...

D16A 3.16 km, 75 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Hana SJI0750 A OK Jihlava 21:38
2. Vyziblová Viktorie SJC0853 A Sportcentrum Jičín 22:39 + 1:01
3. Gregorová Alice DKP0758 A Oddíl OB Kotlářka 23:15 + 1:37
4. Tomášková Matilda TUR0957 A OOB TJ Turnov 23:38 + 2:00
5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:36 + 2:58
6. Finstrlová Kristýna ZBM0752 A SK Brno Žabovřesky 24:44 + 3:06
7. Havlová Tereza KAM0760 A OK Kamenice 26:07 + 4:29
8. Čechová Johana TBM0888 A KOS TJ Tesla Brno 26:12 + 4:34
9. Nemšovská Magdalena VSP0853 A USK Praha 26:25 + 4:47
10. Hubáčková Sabina LCE0851 A OOB TJ Slovan Luhačovice 27:32 + 5:54
11. Kaláčová Anna LPU0763 A OK Lokomotiva Pardubice 27:44 + 6:06
12. Klymeniuk Iryna BOR0767 A OK Jiskra Nový Bor 27:55 + 6:17
13. Kellerová Alice CHT0852 B OOB SK Chrast 28:16 + 6:38
14. Vondráčková Alžběta DKP0864 A Oddíl OB Kotlářka 28:45 + 7:07
15. Myšková Ema TBM0759 A KOS TJ Tesla Brno 30:14 + 8:36
16. Matoušková Johana STE0751 A SK SKI-OB Šternberk 30:23 + 8:45
17. Otrubová Karolína PLU0888 A TJ SOKOL Plumlov 30:29 + 8:51
18. Bartalošová Anežka PGP0853 B SK Praga 30:44 + 9:06
19. Fedrová Anežka RBK0853 A SK Radioklub Blansko 32:24 + 10:46
20. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 32:35 + 10:57
21. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 32:53 + 11:15
22. Stará Barbora FSP0752 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:10 + 11:32
23. Pipková Karolína LPU0756 A OK Lokomotiva Pardubice 33:51 + 12:13
24. Tomanková Alice KSU0959 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:38 + 13:00
25. Kocmanová Adéla BOR0752 A OK Jiskra Nový Bor 35:39 + 14:01
26. Šilerová Petra DKP0760 B Oddíl OB Kotlářka 35:45 + 14:07
27. Berná Klára ODV0851 B TJ Aero Odolena Voda 36:14 + 14:36
28. Stavrinou Kristýna SRK0751 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:19 + 16:41
29. Skřivanková Anna TBM0853 B KOS TJ Tesla Brno 38:49 + 17:11
30. Hamáčková Táňa STH0754 B SK Studenec 41:49 + 20:11
31. Hiklová Eva ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky 50:28 + 28:50
32. Hüblová Agáta FSP0853 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:10 + 33:32
Beránková Hedvika ZTC0850 B Západočeské sportovní centrum OB DNS

D16B 3.17 km, 65 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýčková Barbora PBM0852 A TJ Spartak 1. brněnská 23:38
2. Chrástová Barbora STH0851 A SK Studenec 24:12 + 0:34
3. Stehlíková Tereza LPM0951 A OK Lokomotiva Plzeň 24:26 + 0:48
4. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 24:28 + 0:50
5. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 25:06 + 1:28
6. Kudrnáčová Marta KAM0754 A OK Kamenice 25:32 + 1:54
7. Kovalčíková Alena AOP0751 A Orientační Běh Opava 25:36 + 1:58
8. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 25:58 + 2:20
9. Janošíková Marie VCB0752 A OB České Budějovice 26:27 + 2:49
10. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Brno Žabovřesky 26:33 + 2:55
11. Šestáková Johana VLI0853 A Slavia Liberec orienteering 26:47 + 3:09
12. Ryglová Adéla TBM0857 A KOS TJ Tesla Brno 26:59 + 3:21
13. Mayerová Daniela KSH0852 A OB Kašperské Hory 27:16 + 3:38
14. Kynčlová Anna JIL0852 A OK Jilemnice 27:20 + 3:42
14. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 27:20 + 3:42
16. Netuková Anežka SHK0750 A OK Slavia Hradec Králové 28:15 + 4:37
17. Bulířová Žofie TAP0850 B KOB Tretra Praha 29:01 + 5:23
18. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 29:33 + 5:55
19. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 29:35 + 5:57
19. Oranyová Sylva SJI0751 A OK Jihlava 29:35 + 5:57
21. Lichtenbergová Zuzana VSP0754 A USK Praha 29:50 + 6:12
22. Březinová Antonie CHA0851 B OK Chrastava 30:02 + 6:24
23. Zaoralová Eliška SSU0752 A SK Severka Šumperk 30:33 + 6:55
24. Janíková Anna ZBM0862 A SK Brno Žabovřesky 32:30 + 8:52
25. Kočová Klára ZBM0850 A SK Brno Žabovřesky 33:14 + 9:36
26. Dominová Julie LPU0857 B OK Lokomotiva Pardubice 33:16 + 9:38
27. Snížková Adéla DKP0850 B Oddíl OB Kotlářka 35:05 + 11:27
28. Mikulová Tereza ZVO0851 B OB SK Zvole 35:06 + 11:28
29. Votočková Amelie JIL0750 C OK Jilemnice 36:56 + 13:18
30. Syblíková Rozálie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 38:51 + 15:13
31. Geffertová Agáta FSP0753 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:29 + 17:51
Kunášková Karolína VLI0851 A Slavia Liberec orienteering DNS
Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha DNS

D16C 3.12 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švíglerová Kateřina LPU0752 A OK Lokomotiva Pardubice 24:40
2. Paulíčková Tereza UOL0750 A SOB Olomouc 24:52 + 0:12
3. Flossmannová Lucie VLI0852 A Slavia Liberec orienteering 26:27 + 1:47
4. Hanušová Markéta VRL0852 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:02 + 2:22
5. Novotná Vendula PHK0777 A OK 99 Hradec Králové 27:34 + 2:54
6. Ptáčková Julie TBM0980 A KOS TJ Tesla Brno 27:52 + 3:12
6. Hladíková Julie DKP0857 A Oddíl OB Kotlářka 27:52 + 3:12
8. Lipenská Barbora CHA0753 A OK Chrastava 28:16 + 3:36
9. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 28:29 + 3:49
10. Čapková Markéta PHK0850 A OK 99 Hradec Králové 28:45 + 4:05
10. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 28:45 + 4:05
12. Malá Anežka JIL0751 A OK Jilemnice 29:09 + 4:29
13. Fišerová Markéta TZL0851 A SKOB Zlín 29:40 + 5:00
14. Havrdová Sheila SJC0750 A Sportcentrum Jičín 29:42 + 5:02
15. Kašparová Alžběta DOR0753 A OK Dobříš 29:48 + 5:08
16. Leinweberová Julie FSP0755 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:54 + 5:14
17. Malečková Pavlína VSP0855 A USK Praha 30:18 + 5:38
17. Podlešáková Monika PHK0752 A OK 99 Hradec Králové 30:18 + 5:38
19. Salabová Pavlína JIL0954 A OK Jilemnice 30:32 + 5:52
20. Houžvičková Daniela TUR0751 A OOB TJ Turnov 31:01 + 6:21
21. Ritterová Lída ONO0851 B SKOB Ostrov 31:38 + 6:58
22. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 31:48 + 7:08
23. Škapová Markéta CHT0752 B OOB SK Chrast 31:54 + 7:14
24. Burdová Hana STE0852 B SK SKI-OB Šternberk 33:28 + 8:48
25. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:33 + 8:53
26. Byrtusová Klára SIT0851 B OK SILESIA 34:39 + 9:59
27. Zakouřilová Klára VSP0850 B USK Praha 35:12 + 10:32
28. Marková Eva ZBM0954 A SK Brno Žabovřesky 35:35 + 10:55
29. Nožičková Lea LPU0753 B OK Lokomotiva Pardubice 38:19 + 13:39
30. Julišová Kateřina ZAM0851 C OB T.J. Sokol Žamberk 43:11 + 18:31
31. Baďurová Eliška PZR0752 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:06 + 24:26
Ellederová Eva TAP0860 B KOB Tretra Praha DNS

D18A 3.40 km, 75 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 E KOB Směr Kroměříž 21:55
2. Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 23:58 + 2:03
3. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 24:49 + 2:54
4. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 24:54 + 2:59
5. Michačová Ema TZL0556 A SKOB Zlín 26:49 + 4:54
6. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:54 + 4:59
7. Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 26:57 + 5:02
8. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 27:01 + 5:06
9. Lamačová Kateřina TUR0660 A OOB TJ Turnov 27:13 + 5:18
10. Ehlová Martina TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno 27:20 + 5:25
11. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 27:31 + 5:36
12. Kurečková Klára TBM0667 A KOS TJ Tesla Brno 27:49 + 5:54
13. Matoušková Jana MOV0551 A SKOB Ostrava 28:03 + 6:08
14. Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 28:07 + 6:12
15. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 29:08 + 7:13
16. Mimrová Kateřina CHC0658 B K.O.B. Choceň 29:24 + 7:29
17. Švecová Karolína ZVO0557 A OB SK Zvole 29:42 + 7:47
18. Cetlová Magdaléna AOP0552 A Orientační Běh Opava 30:01 + 8:06
19. Šmídová Terezie LPU0659 B OK Lokomotiva Pardubice 30:50 + 8:55
20. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 30:51 + 8:56
21. Skácelová Kateřina JJN0550 B Team Jizerky 32:46 + 10:51
22. Tomášová Anna SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:50 + 10:55
23. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 33:33 + 11:38
24. Tulachová Anna VSP0554 B USK Praha 36:23 + 14:28
25. Ondrová Anna ZBM0553 A SK Brno Žabovřesky 40:42 + 18:47
26. Dvořáková Veronika PGP0659 B SK Praga 41:20 + 19:25
27. Plachá Aneta JPV0555 B Oddíl OS SK Prostějov 52:07 + 30:12
Juřinová Adéla KSU0650 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DNS

D18B 3.35 km, 70 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela LPU0557 A OK Lokomotiva Pardubice 22:24
2. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 23:15 + 0:51
3. Tomanová Eliška ZBM0658 A SK Brno Žabovřesky 24:00 + 1:36
4. Procházková Doubravka PBM0651 A TJ Spartak 1. brněnská 25:21 + 2:57
5. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 25:40 + 3:16
6. Doušková Hana TBM0659 A KOS TJ Tesla Brno 26:31 + 4:07
7. Štemberová Barbora TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:00 + 4:36
7. Gallo Natálie AOP0652 A Orientační Běh Opava 27:00 + 4:36
9. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 27:55 + 5:31
10. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 28:05 + 5:41
11. Hlaváčová Lucie TBM0660 A KOS TJ Tesla Brno 28:24 + 6:00
12. Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 29:54 + 7:30
13. Plachá Zita STA0551 A OK Střelka 30:06 + 7:42
14. Savruková Adéla TJN0656 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:39 + 8:15
15. Kopecká Martina PHK0555 B OK 99 Hradec Králové 30:55 + 8:31
16. Svobodová Adriana FSP0653 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:28 + 10:04
17. Čečková Karolína SHK0650 A OK Slavia Hradec Králové 32:30 + 10:06
18. Košková Martina SHK0652 B OK Slavia Hradec Králové 32:49 + 10:25
19. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 33:08 + 10:44
20. Podoubská Adéla JJN0650 B Team Jizerky 34:23 + 11:59
21. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 34:45 + 12:21
22. Novotná Barbora TUR0552 A OOB TJ Turnov 37:16 + 14:52
23. Škáchová Zuzana DKP0656 A Oddíl OB Kotlářka 38:06 + 15:42
24. Přikrylová Jana JPV0652 B Oddíl OS SK Prostějov 39:02 + 16:38
25. Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 39:58 + 17:34
26. Vojkůvková Hana MOV0552 B SKOB Ostrava 41:32 + 19:08
27. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Brno Žabovřesky 51:50 + 29:26
Kubíková Magdaléna LPU0566 B OK Lokomotiva Pardubice DNS

D18C 3.34 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 23:18
2. Kožíšková Kateřina ZTC0652 A Západočeské sportovní centrum OB 24:05 + 0:47
3. Heczková Anna VLI0652 A Slavia Liberec orienteering 24:08 + 0:50
4. Doušková Kateřina TBM0679 A KOS TJ Tesla Brno 24:09 + 0:51
5. Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš 25:13 + 1:55
6. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 25:39 + 2:21
7. Fuchsová Ema TBM0653 A KOS TJ Tesla Brno 25:44 + 2:26
8. Metelková Michaela PHK0550 R OK 99 Hradec Králové 26:14 + 2:56
9. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 26:39 + 3:21
10. Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 28:23 + 5:05
11. Měšťanová Tereza TAP0653 A KOB Tretra Praha 28:32 + 5:14
12. Bambousková Julie DOR0650 A OK Dobříš 28:35 + 5:17
13. Pavlová Eliška MOV0650 A SKOB Ostrava 28:48 + 5:30
14. Kuhnová Alžběta LPU0652 B OK Lokomotiva Pardubice 29:57 + 6:39
15. Chrtková Anežka PHK0658 B OK 99 Hradec Králové 30:40 + 7:22
16. Burdová Helena UOL0656 A SOB Olomouc 31:13 + 7:55
17. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 31:27 + 8:09
18. Kotková Adéla RIC0655 A OB Říčany 32:32 + 9:14
19. Ballonová Lucie PHK0664 A OK 99 Hradec Králové 33:06 + 9:48
20. Holohlavská Ema JIL0652 C OK Jilemnice 34:05 + 10:47
21. Urbánková Eva ONO0650 A SKOB Ostrov 34:24 + 11:06
22. Linhartová Klára ZVO0556 A OB SK Zvole 38:25 + 15:07
23. Přikrylová Ivana JPV0653 B Oddíl OS SK Prostějov 38:44 + 15:26
24. Sližová Lucie TRI0659 B TJ TŽ Třinec 39:55 + 16:37
25. Šafrová Lenka CHC0654 C K.O.B. Choceň 41:41 + 18:23
26. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 47:33 + 24:15
27. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 47:52 + 24:34
28. Pompachová Karolína TAP0652 C KOB Tretra Praha 50:13 + 26:55

D20A 3.62 km, 90 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7717

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karlová Anna JIL0352 E OK Jilemnice 26:13 8214
2. Šestáková Marie VLI0452 R Slavia Liberec orienteering 26:42 + 0:29 8069
3. Novotná Jitka SJH0454 R SOS Jindřichův Hradec 27:37 + 1:24 7795
4. Hanušová Kateřina LPU0459 A OK Lokomotiva Pardubice 27:44 + 1:31 7760
5. Bednaříková Emma PBM0359 A TJ Spartak 1. brněnská 28:49 + 2:36 7436
6. Smutná Anna Marie DKP0359 R Oddíl OB Kotlářka 30:20 + 4:07 6983
7. Pecko Sára ZTC0452 A Západočeské sportovní centrum OB 31:29 + 5:16 6639
7. Pračková Ema TAP0458 B KOB Tretra Praha 31:29 + 5:16 6639
9. Vávrová Vanda SHK0360 R OK Slavia Hradec Králové 31:44 + 5:31 6564
10. Pesničáková Soňa JJN0451 A Team Jizerky 32:10 + 5:57 6435
11. Kodejšová Markéta VSP0458 A USK Praha 32:18 + 6:05 6395
12. Zamouřilová Anežka PHK0354 A OK 99 Hradec Králové 32:58 + 6:45 6196
13. Janovská Vendula JIL0453 B OK Jilemnice 33:43 + 7:30 5971
14. Švecová Anežka ZVO0352 A OB SK Zvole 34:50 + 8:37 5637
15. Bruková Petra TRI0450 A TJ TŽ Třinec 35:05 + 8:52 5563
16. Černá Ema TAP0457 R KOB Tretra Praha 35:28 + 9:15 5448
17. Počtová Klára OPI0453 A Orientační sporty Písek 35:59 + 9:46 5294
18. Miková Lenka TBM0460 A KOS TJ Tesla Brno 38:17 + 12:04 4606
19. Vrábelová Hana PHK0454 B OK 99 Hradec Králové 43:38 + 17:25 3006
20. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:25 + 18:12 2772
21. Lubrichová Veronika PLU0453 B TJ SOKOL Plumlov 49:12 + 22:59 1342
22. Dvořáková Hana PGP0355 A SK Praga 57:19 + 31:06 0
Klechová Karolína AOP0452 A Orientační Běh Opava DISK 0
Arnoštová Veronika VSP0450 A USK Praha DNS 0

D20B 3.67 km, 95 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7810

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mulíčková Markéta TBM0362 E KOS TJ Tesla Brno 27:05 8479
2. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Brno Žabovřesky 28:22 + 1:17 8111
3. Smolková Barbora TAP0356 R KOB Tretra Praha 29:32 + 2:27 7776
4. Fejfarová Tereza LPU0360 R OK Lokomotiva Pardubice 29:50 + 2:45 7690
5. Andrlová Lea SHK0463 A OK Slavia Hradec Králové 30:22 + 3:17 7537
6. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 31:44 + 4:39 7145
7. Čápová Eliška STA0451 A OK Střelka 32:13 + 5:08 7007
8. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 32:18 + 5:13 6983
9. Štraitová Jolana VSP0456 R USK Praha 32:47 + 5:42 6844
10. Bulířová Ema TAP0452 R KOB Tretra Praha 33:23 + 6:18 6672
11. Bídová Markéta PBM0352 A TJ Spartak 1. brněnská 34:06 + 7:01 6467
12. Barnatová Klára ZBM0352 R SK Brno Žabovřesky 34:19 + 7:14 6405
13. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 34:33 + 7:28 6338
14. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 35:02 + 7:57 6199
15. Šafaříková Lucie OPI0350 A Orientační sporty Písek 35:48 + 8:43 5980
16. Kubáková Nela LPU0458 B OK Lokomotiva Pardubice 36:38 + 9:33 5741
17. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 37:06 + 10:01 5607
18. Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:13 + 10:08 5573
19. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 39:18 + 12:13 4976
20. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 39:23 + 12:18 4952
21. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 39:48 + 12:43 4833
Porubská Lenka TBM0451 B KOS TJ Tesla Brno DNS 0
Gottsteinová Ema JIL0451 A OK Jilemnice DNS 0
Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc DNS 0

D21A 5.06 km, 130 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9107

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 35:30 9715
2. Stehlíková Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 36:23 + 0:53 9485
3. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 37:26 + 1:56 9213
4. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky 37:31 + 2:01 9191
5. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Brno Žabovřesky 38:21 + 2:51 8974
6. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 39:49 + 4:19 8593
7. Pekařová Jana TUR0252 E OOB TJ Turnov 40:20 + 4:50 8459
8. Šímová Jana PHK8569 R OK 99 Hradec Králové 41:41 + 6:11 8108
9. Sokolářová Šárka TUR9999 E OOB TJ Turnov 41:55 + 6:25 8047
10. Nožková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 41:57 + 6:27 8039
11. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 42:32 + 7:02 7887
12. Klacková Štěpánka SJC0253 C Sportcentrum Jičín 43:25 + 7:55 7657
13. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 43:42 + 8:12 7584
14. Hlaváčová Anežka TBM0199 C KOS TJ Tesla Brno 44:35 + 9:05 7354
15. Pavlíková Markéta DOK0053 C OK Doksy 45:28 + 9:58 7125
16. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 46:30 + 11:00 6856
17. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 47:59 + 12:29 6470
18. Hájková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 48:08 + 12:38 6431
19. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 50:08 + 14:38 5912
20. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 51:11 + 15:41 5639
21. Miklušová Tamara TBM0258 R KOS TJ Tesla Brno 51:42 + 16:12 5504
22. Kosobudová Kateřina TAP0258 C KOB Tretra Praha 52:02 + 16:32 5418
23. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 54:43 + 19:13 4720
24. Raková Petra SHK0251 C OK Slavia Hradec Králové 56:24 + 20:54 4283
25. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 C OK Dobříš 68:02 + 32:32 1259
26. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 72:58 + 37:28 0
27. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Brno Žabovřesky 89:39 + 54:09 0
Hledíková Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast DISK 0
Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové DNS 0

D21B 5.07 km, 120 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9080

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 35:14 9828
2. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 37:01 + 1:47 9369
3. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 37:56 + 2:42 9133
4. Semíková Lucie KAM0250 R OK Kamenice 37:59 + 2:45 9121
5. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 39:30 + 4:16 8731
6. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 40:06 + 4:52 8576
7. Holečková Petra SHK0250 R OK Slavia Hradec Králové 41:16 + 6:02 8276
8. Voštová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 41:31 + 6:17 8212
9. Hlavová Hana TBM8888 C KOS TJ Tesla Brno 41:57 + 6:43 8101
10. Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice 42:35 + 7:21 7938
10. Grycová Kateřina TBM0058 C KOS TJ Tesla Brno 42:35 + 7:21 7938
12. Zvěřinová Martina LPU8357 R OK Lokomotiva Pardubice 42:37 + 7:23 7929
13. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 43:31 + 8:17 7698
14. Hepnerová Martina PHK8150 C OK 99 Hradec Králové 45:51 + 10:37 7098
15. Landovská Petra KAM9354 R OK Kamenice 45:57 + 10:43 7072
16. Kosová Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 46:00 + 10:46 7059
17. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:47 + 11:33 6858
18. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:53 + 16:39 5547
19. Sklenářová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:30 + 17:16 5388
20. Šklíbová Michaela TJN0153 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:13 + 17:59 5204
21. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 54:19 + 19:05 4921
22. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:53 + 19:39 4775
22. Kroniková Štěpánka SHK0150 C OK Slavia Hradec Králové 54:53 + 19:39 4775
24. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 55:36 + 20:22 4591
25. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 56:03 + 20:49 4475
26. Horová Pavla UOL9454 C SOB Olomouc 58:40 + 23:26 3803
27. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 58:50 + 23:36 3760
28. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 66:26 + 31:12 1806
Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov DNS 0

D21C 5.04 km, 105 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8817

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterová Jana LPU0057 E OK Lokomotiva Pardubice 34:48 9700
2. Kosová Tereza PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 37:44 + 2:56 8972
3. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Brno Žabovřesky 38:17 + 3:29 8836
4. Dittrichová Michaela LCE0250 E OOB TJ Slovan Luhačovice 38:25 + 3:37 8803
5. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 39:42 + 4:54 8484
6. Fürstová Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 40:56 + 6:08 8178
7. Gregorová Kamila SJH8150 E SOS Jindřichův Hradec 41:10 + 6:22 8120
8. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 42:00 + 7:12 7913
9. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 42:31 + 7:43 7785
10. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 42:41 + 7:53 7743
11. Benešová Jana SJH9451 C SOS Jindřichův Hradec 43:14 + 8:26 7607
12. Thýnová Nikola SHK0051 C OK Slavia Hradec Králové 43:30 + 8:42 7541
13. Špringlová Kamila TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno 44:48 + 10:00 7218
14. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 45:54 + 11:06 6945
15. Dolejší Kateřina DOK0156 C OK Doksy 49:36 + 14:48 6027
16. Bednaříková Sára LCE0252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:50 + 15:02 5969
17. Rýdlová Adéla JJN0151 C Team Jizerky 50:57 + 16:09 5691
18. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:30 + 17:42 5307
19. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 53:20 + 18:32 5100
20. Rýdlová Magdaléna JJN0252 C Team Jizerky 53:46 + 18:58 4992
21. Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Brno Žabovřesky 54:06 + 19:18 4909
22. Surkova Polina PGP0157 R SK Praga 58:26 + 23:38 3834
23. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 58:32 + 23:44 3809
24. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 63:56 + 29:08 2469
Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín DISK 0
Martanová Elin TUR0253 R OOB TJ Turnov DNS 0
Šimková Johanka ZBM9350 E SK Brno Žabovřesky DNS 0
Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha DNS 0

D21D 5.02 km, 120 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 E OK 99 Hradec Králové 35:30
2. Zlámalová Nikola SJC9951 E Sportcentrum Jičín 37:32 + 2:02
3. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 38:16 + 2:46
4. Matějková Barbora TUR0156 E OOB TJ Turnov 39:14 + 3:44
5. Bořilová Klára TBM8964 R KOS TJ Tesla Brno 39:30 + 4:00
6. Klusáčková Magdaléna ZBM9452 C SK Brno Žabovřesky 39:54 + 4:24
7. Jedličková Zuzana SHK8150 R OK Slavia Hradec Králové 40:09 + 4:39
8. Petrželová Lenka SSU8952 C SK Severka Šumperk 40:20 + 4:50
9. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 41:16 + 5:46
10. Kettner Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 41:22 + 5:52
11. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 41:38 + 6:08
12. Kamenická Karolína ZTC9651 R Západočeské sportovní centrum OB 42:47 + 7:17
13. Semrádová Jana CHC9951 R K.O.B. Choceň 43:46 + 8:16
14. Nechanická Klára TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno 44:10 + 8:40
14. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 44:10 + 8:40
16. Šiková Barbora ZTC9650 C Západočeské sportovní centrum OB 45:02 + 9:32
17. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 48:42 + 13:12
18. Firešová Markéta ZBM9951 C SK Brno Žabovřesky 49:04 + 13:34
19. Staňová Karolína BOR9853 C OK Jiskra Nový Bor 52:38 + 17:08
20. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 52:45 + 17:15
21. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 53:02 + 17:32
22. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Brno Žabovřesky 53:19 + 17:49
23. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 54:45 + 19:15
24. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 55:23 + 19:53
25. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 59:00 + 23:30
26. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:10 + 45:40
Jelínková Adéla LPU0254 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Ryšavá Magdaléna PGP7650 C SK Praga DNS

H16A 3.70 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUR0711 A OOB TJ Turnov 21:41
2. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 22:23 + 0:42
3. Urválek Jan TBM0707 A KOS TJ Tesla Brno 22:28 + 0:47
4. Schwab Filip TBM0710 A KOS TJ Tesla Brno 22:30 + 0:49
5. Čech Viktor AOP0801 A Orientační Běh Opava 23:59 + 2:18
6. Zápotocký Jiří PGP0808 A SK Praga 24:38 + 2:57
7. Drahoňovský Tomáš TUR0701 A OOB TJ Turnov 24:41 + 3:00
8. Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 24:45 + 3:04
9. Šmelík Daniel LCE0704 A OOB TJ Slovan Luhačovice 25:42 + 4:01
10. Brandejs Štěpán DKP0807 A Oddíl OB Kotlářka 26:16 + 4:35
11. Pěček Jakub SKM0700 A KOB Směr Kroměříž 26:20 + 4:39
12. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 26:36 + 4:55
13. Buďárek Šimon STH0703 B SK Studenec 26:37 + 4:56
14. Marek Filip ZBM0706 A SK Brno Žabovřesky 26:44 + 5:03
15. Parkan Tomáš SJH0803 A SOS Jindřichův Hradec 26:58 + 5:17
16. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 27:06 + 5:25
17. Bulička Martin ZBM0807 A SK Brno Žabovřesky 27:07 + 5:26
18. Dolák Jakub DKP0707 B Oddíl OB Kotlářka 27:20 + 5:39
19. Španěl Filip DOR0704 B OK Dobříš 27:21 + 5:40
20. Komenda Jakub PBM0712 B TJ Spartak 1. brněnská 27:53 + 6:12
21. Knap Jakub PZR0701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:13 + 6:32
22. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 28:41 + 7:00
23. Beneda Vojtěch SHK0703 B OK Slavia Hradec Králové 29:02 + 7:21
24. Frosch Vítek LPU0801 A OK Lokomotiva Pardubice 29:03 + 7:22
25. Machar Eda DKP0803 A Oddíl OB Kotlářka 29:30 + 7:49
26. Vodrážka Štěpán ZTC0802 B Západočeské sportovní centrum OB 30:19 + 8:38
27. Patka Kryštof BOR0702 A OK Jiskra Nový Bor 31:54 + 10:13
28. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 33:19 + 11:38
29. Michač Samuel TZL0821 B SKOB Zlín 34:18 + 12:37
30. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 38:03 + 16:22
31. Spilka Petr JIL0803 B OK Jilemnice 38:47 + 17:06
32. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 40:49 + 19:08
Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava DNS
Teringl Vojtěch VCB0702 A OB České Budějovice DNS
Goláň Antonín LPU0804 B OK Lokomotiva Pardubice DNS

H16B 3.68 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 22:21
2. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 22:36 + 0:15
3. Srb Vladimír LPU0714 A OK Lokomotiva Pardubice 22:57 + 0:36
4. Víteček Šimon DKP0801 A Oddíl OB Kotlářka 24:14 + 1:53
5. Štěpánek Ondřej TBM0809 A KOS TJ Tesla Brno 24:32 + 2:11
6. Janeček Jáchym UOL0700 A SOB Olomouc 25:14 + 2:53
7. Skripnik Matouš FSP0800 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:15 + 2:54
8. Herman Ondřej MLA0801 A MLOK Mariánské Lázně 25:45 + 3:24
9. Maroušek Dominik DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka 26:14 + 3:53
10. Kubeček Antonín SNA0803 A TJ START Náchod 26:18 + 3:57
10. Sedláček Patrik DKP0816 A Oddíl OB Kotlářka 26:18 + 3:57
12. Goláň František LPU0803 A OK Lokomotiva Pardubice 26:24 + 4:03
12. Hájek Štěpán TBM0804 A KOS TJ Tesla Brno 26:24 + 4:03
14. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 B Orientační sporty Písek 27:26 + 5:05
15. Kadaně Marek LPU0703 B OK Lokomotiva Pardubice 27:47 + 5:26
16. Holas Štěpán AOP0900 A Orientační Běh Opava 28:12 + 5:51
17. Hrůzek Ondřej BOR0809 A OK Jiskra Nový Bor 28:18 + 5:57
18. Šimon Eduard PZR0800 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:23 + 6:02
19. Pernička Martin TZL0800 A SKOB Zlín 28:28 + 6:07
20. Matyšek Ondřej PGP0703 B SK Praga 29:34 + 7:13
21. Koten Vojtěch DKP0815 B Oddíl OB Kotlářka 29:36 + 7:15
22. Mrkvica Václav ZLH0800 A OOB TJ Zlaté Hory 30:19 + 7:58
23. Denemarek Max PBM0800 B TJ Spartak 1. brněnská 30:29 + 8:08
24. Žižka Přemysl DOR0706 B OK Dobříš 30:30 + 8:09
25. Rémiš Šimon SHK0801 B OK Slavia Hradec Králové 30:53 + 8:32
26. Miklas Ondřej VLI0701 B Slavia Liberec orienteering 33:22 + 11:01
27. Šlambora Kryštof SHK0806 B OK Slavia Hradec Králové 33:33 + 11:12
28. Hlaváček Vojtěch TAP0700 B KOB Tretra Praha 34:20 + 11:59
29. Vrábel Štěpán PHK0705 B OK 99 Hradec Králové 34:41 + 12:20
30. Václavík Vojtěch TZL0711 B SKOB Zlín 35:42 + 13:21
31. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 36:57 + 14:36
32. Krs Jakub ZTC0800 B Západočeské sportovní centrum OB 37:33 + 15:12
33. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 38:30 + 16:09
34. Linhart Jakub ZVO0802 B OB SK Zvole 50:46 + 28:25
35. Volkov Maksym TRI0708 B TJ TŽ Třinec 53:31 + 31:10
Růžička Vojtěch SJI0704 B OK Jihlava DNS

H16C 3.63 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 A OK Jilemnice 21:09
2. Vaníček Jan SJC0705 A Sportcentrum Jičín 21:47 + 0:38
3. Stehlík Jakub ZTC0700 A Západočeské sportovní centrum OB 21:58 + 0:49
4. Šubrt Jáchym DKP0800 A Oddíl OB Kotlářka 22:18 + 1:09
5. Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 22:39 + 1:30
6. Ptáček Jonáš TBM0717 A KOS TJ Tesla Brno 23:23 + 2:14
7. Račanský Jiří TBM0706 A KOS TJ Tesla Brno 23:24 + 2:15
8. Metelka Tomáš PHK0801 A OK 99 Hradec Králové 23:26 + 2:17
9. Ticháček Jakub SJC0704 A Sportcentrum Jičín 23:44 + 2:35
10. Čečka Matěj SHK0901 A OK Slavia Hradec Králové 24:04 + 2:55
11. Kurka Antonín SHK0700 A OK Slavia Hradec Králové 24:32 + 3:23
12. Miča Jan KSU0701 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:48 + 3:39
13. Kosák Eliáš PGP0704 A SK Praga 26:17 + 5:08
13. Macháček Tomáš SHK0811 A OK Slavia Hradec Králové 26:17 + 5:08
15. Rémiš Štěpán SHK0802 B OK Slavia Hradec Králové 26:28 + 5:19
16. Jiras Antonín DOR0701 A OK Dobříš 27:07 + 5:58
17. Junek Matouš DKP0817 B Oddíl OB Kotlářka 27:21 + 6:12
18. Kutek Matěj TUR0908 A OOB TJ Turnov 27:32 + 6:23
19. Turek Jakub ZTC0801 A Západočeské sportovní centrum OB 27:40 + 6:31
20. Navrátil Jakub TBM0811 B KOS TJ Tesla Brno 28:19 + 7:10
21. Hlavatý Jan LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice 28:34 + 7:25
22. Jahudka Tomáš TZL0815 A SKOB Zlín 28:41 + 7:32
23. Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín 30:23 + 9:14
24. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 30:29 + 9:20
25. Venhoda Lukáš SJI0801 B OK Jihlava 30:43 + 9:34
25. Matoušek Jan STE0909 A SK SKI-OB Šternberk 30:43 + 9:34
27. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 31:20 + 10:11
28. Tejkl Štěpán TAP0807 B KOB Tretra Praha 35:34 + 14:25
29. Seligr Lukáš PHK0709 B OK 99 Hradec Králové 36:34 + 15:25
30. Weiss Hugo DKP0725 B Oddíl OB Kotlářka 36:37 + 15:28
31. Barták Petr UOL0805 B SOB Olomouc 39:23 + 18:14
32. Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. brněnská 41:05 + 19:56
Kopecký Matyáš SJC0702 A Sportcentrum Jičín DNS
Donda Jakub ONO0700 A SKOB Ostrov DNS
Kolář David ZVO0805 B OB SK Zvole DNS

H18A 3.99 km, 90 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan PBM0503 E TJ Spartak 1. brněnská 21:27
2. Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. brněnská 22:24 + 0:57
3. Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha 24:45 + 3:18
4. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:57 + 3:30
5. Čihák Jan HOR0601 A TJ Jiskra Hořice 25:22 + 3:55
6. Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 25:40 + 4:13
7. Vítek Matěj SJI0500 A OK Jihlava 26:02 + 4:35
8. Štěpánek Jan TBM0607 A KOS TJ Tesla Brno 26:03 + 4:36
9. Smolka Jakub TAP0500 A KOB Tretra Praha 26:04 + 4:37
10. Kasza Tomáš PBM0512 A TJ Spartak 1. brněnská 26:18 + 4:51
11. Byrtus Jakub SIT0502 A OK SILESIA 26:25 + 4:58
12. Jordán Alexandr KSU0626 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:26 + 4:59
13. Štichhauer Adam LPU0603 A OK Lokomotiva Pardubice 26:51 + 5:24
14. Pernička Václav TZL0602 A SKOB Zlín 27:40 + 6:13
15. Sláma Šimon LCE0502 A OOB TJ Slovan Luhačovice 28:01 + 6:34
16. Nimshaus Viktor CHC0502 B K.O.B. Choceň 28:42 + 7:15
17. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 28:55 + 7:28
18. Jelínek Filip LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice 29:22 + 7:55
19. Štorek Jan JPV0505 A Oddíl OS SK Prostějov 29:27 + 8:00
20. Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 29:48 + 8:21
21. Janoch Samuel Jan MLA0502 A MLOK Mariánské Lázně 29:49 + 8:22
22. Trepáč Adam STE0504 A SK SKI-OB Šternberk 30:11 + 8:44
23. Eliáš Vojtěch TBM0604 B KOS TJ Tesla Brno 32:52 + 11:25
24. Kopecký Matyáš DKP0613 B Oddíl OB Kotlářka 33:49 + 12:22
25. Veselý Václav TUR0601 B OOB TJ Turnov 33:56 + 12:29
26. Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:15 + 14:48
27. Klapetek Václav AOP0503 B Orientační Běh Opava 37:22 + 15:55
28. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:41 + 40:14

H18B 4.01 km, 90 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 22:45
2. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 23:50 + 1:05
3. Urbánek Tomáš ZBM0604 A SK Brno Žabovřesky 24:03 + 1:18
4. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 24:04 + 1:19
5. Skripnik Nikola FSP0600 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:18 + 1:33
5. Svoboda Antonín ZTC0601 A Západočeské sportovní centrum OB 24:18 + 1:33
7. Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga 24:45 + 2:00
8. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 24:59 + 2:14
9. Zurynek Jan TJN0605 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:01 + 2:16
10. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:25 + 4:40
11. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 29:51 + 7:06
12. Černý Matouš TAP0501 A KOB Tretra Praha 30:19 + 7:34
13. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 30:22 + 7:37
14. Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice 31:49 + 9:04
15. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 32:13 + 9:28
16. Novák Marek SHK0505 C OK Slavia Hradec Králové 32:37 + 9:52
17. Šimerda Václav SRK0605 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:24 + 10:39
18. Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy 33:38 + 10:53
19. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 33:54 + 11:09
20. Pirkl Jakub CHC0503 B K.O.B. Choceň 35:37 + 12:52
21. Hájek Dominik LPU0607 B OK Lokomotiva Pardubice 36:47 + 14:02
22. Jelínek Šimon BOR0510 B OK Jiskra Nový Bor 37:49 + 15:04
23. Kuchař Ondřej TAP0609 A KOB Tretra Praha 38:10 + 15:25
24. Jirků František SJI0600 B OK Jihlava 42:50 + 20:05
25. Hruška Marek DOR0604 B OK Dobříš 43:01 + 20:16
Bolehovský Daniel VSP0508 E USK Praha DNS
Dvořáček Michal ZBM0513 B SK Brno Žabovřesky DNS
Račanský Jakub TBM0503 A KOS TJ Tesla Brno DNS

H18C 3.92 km, 90 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém PBM0509 A TJ Spartak 1. brněnská 22:09
2. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Brno Žabovřesky 22:25 + 0:16
3. Hanuš Filip VRL0604 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:43 + 0:34
4. Němec David ZTC0504 A Západočeské sportovní centrum OB 22:45 + 0:36
5. Elleder David TAP0615 A KOB Tretra Praha 22:51 + 0:42
6. Melišík Jan TAP0502 A KOB Tretra Praha 23:05 + 0:56
7. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 23:26 + 1:17
8. Morávek Martin SRK0503 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:51 + 1:42
9. Bukovác Filip PBM0501 A TJ Spartak 1. brněnská 25:05 + 2:56
10. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 25:11 + 3:02
11. Čech Radan TBM0611 A KOS TJ Tesla Brno 26:19 + 4:10
12. Koča Vojtěch ZBM0602 A SK Brno Žabovřesky 27:26 + 5:17
12. Sork Dominik TAP0504 A KOB Tretra Praha 27:26 + 5:17
14. Mudrák Daniel TBM0629 A KOS TJ Tesla Brno 27:55 + 5:46
15. Havlíček Viktor BSO0602 B KOB Baník Sokolov 29:18 + 7:09
16. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 29:40 + 7:31
17. Podolský Petr SHK0507 A OK Slavia Hradec Králové 30:30 + 8:21
18. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 31:51 + 9:42
19. Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 34:40 + 12:31
20. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:42 + 12:33
21. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 34:55 + 12:46
22. Klepetko Adam FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:08 + 16:59
23. Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 39:09 + 17:00
24. Nechvátal Adam VCB0610 B OB České Budějovice 41:26 + 19:17
25. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 43:08 + 20:59
Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov DISK
Stehlík Šimon ZTC0501 A Západočeské sportovní centrum OB DNS

H20A 4.11 km, 125 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7913

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čech Vít KAM0311 R OK Kamenice 24:45 8266
2. Chaloupský Jakub PHK0302 E OK 99 Hradec Králové 24:48 + 0:03 8249
3. Tobler Simon 0060001 24:57 + 0:12
4. Tkáč Matěj JJN0401 R Team Jizerky 25:02 + 0:17 8172
4. Štregl Matyáš TUR0301 E OOB TJ Turnov 25:02 + 0:17 8172
6. Roháč Martin LCE0308 R OOB TJ Slovan Luhačovice 25:27 + 0:42 8034
7. Štábl Adam KSU0401 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:30 + 0:45 8018
8. Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 25:43 + 0:58 7946
9. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 25:44 + 0:59 7941
10. Kubeček Josef SNA0402 A TJ START Náchod 25:47 + 1:02 7924
11. Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 25:58 + 1:13 7863
12. Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky 28:01 + 3:16 7185
13. Beneš Jindřich SSU0400 A SK Severka Šumperk 28:10 + 3:25 7135
14. Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka 28:14 + 3:29 7113
15. Blaha Michal VSP0412 A USK Praha 28:22 + 3:37 7069
16. Bialožyt Marek PGP0311 B SK Praga 28:32 + 3:47 7014
17. Venhoda Matěj SJI0301 A OK Jihlava 29:27 + 4:42 6710
18. Urbánek Adam ZBM0302 R SK Brno Žabovřesky 29:53 + 5:08 6567
19. Zakouřil Matyáš VSP0400 A USK Praha 30:23 + 5:38 6401
20. Czech Moritz 0010001 30:26 + 5:41
21. Fajfer Filip NPA0401 A SK LOB Nová Paka 30:34 + 5:49 6341
22. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 30:35 + 5:50 6335
23. Jelínek Kryštof LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice 30:47 + 6:02 6269
24. Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga 31:17 + 6:32 6103
25. Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 31:23 + 6:38 6070
26. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 31:59 + 7:14 5872
27. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 32:06 + 7:21 5833
28. Váňa Vojtěch LPU0312 A OK Lokomotiva Pardubice 32:17 + 7:32 5772
29. Kuchař Matěj VSP0413 A USK Praha 32:40 + 7:55 5646
30. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 32:45 + 8:00 5618
31. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 34:08 + 9:23 5160
32. Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 36:38 + 11:53 4333
Skvortcov Yurii TJN0411 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS 0
Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka DNS 0
Janas Adam PGP0404 B SK Praga DNS 0

H20B 4.13 km, 130 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7556

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gajda Martin KAM0405 R OK Kamenice 23:33 7900
2. Tokár Radim ZTC0300 R Západočeské sportovní centrum OB 23:38 + 0:05 7872
3. Průša Dominik VSP0406 R USK Praha 23:51 + 0:18 7801
4. Valík Adam AOP0301 R Orientační Běh Opava 24:45 + 1:12 7502
5. Vitebský Lukáš JJN0302 R Team Jizerky 24:50 + 1:17 7474
6. Buschek Anton 0020001 24:55 + 1:22
7. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 25:07 + 1:34 7380
8. Valenta Ondřej JIL0401 A OK Jilemnice 25:09 + 1:36 7369
9. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 25:12 + 1:39 7353
10. Salaba Dan JIL0404 A OK Jilemnice 25:38 + 2:05 7209
11. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Brno Žabovřesky 25:53 + 2:20 7126
12. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 25:56 + 2:23 7109
13. Čepička Ladislav ZTC0303 R Západočeské sportovní centrum OB 26:02 + 2:29 7076
14. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 26:11 + 2:38 7026
15. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 26:14 + 2:41 7010
16. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 26:29 + 2:56 6927
17. Snížek Martin DOR0405 A OK Dobříš 26:33 + 3:00 6905
18. Krpata Michal LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice 26:34 + 3:01 6899
19. Kohoutek Oldřich PGP0313 A SK Praga 26:58 + 3:25 6766
20. Titz Adam VSP0401 A USK Praha 27:22 + 3:49 6634
21. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 27:56 + 4:23 6445
21. Havliček Albert PGP0312 A SK Praga 27:56 + 4:23 6445
23. Donda Jiří ZTC0403 E Západočeské sportovní centrum OB 28:14 + 4:41 6346
24. Wieser Lukas 0070001 29:21 + 5:48
25. Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 30:13 + 6:40 5688
26. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:14 + 7:41 5350
27. Šimek Jakub CHC0303 B K.O.B. Choceň 31:23 + 7:50 5301
28. Martynek Petr TRI0304 A TJ TŽ Třinec 32:00 + 8:27 5096
29. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 32:30 + 8:57 4930
30. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 32:50 + 9:17 4819
31. Kolář Matyáš PGP0304 A SK Praga 35:35 + 12:02 3907
32. Tatarnikov Michal PHK0405 C OK 99 Hradec Králové 37:53 + 14:20 3143
33. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 41:19 + 17:46 2004
Blaha Jiří VSP0411 A USK Praha DNS 0

H21A 5.71 km, 115 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9104

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 32:24 9635
2. Coufal Jáchym ZBM0200 R SK Brno Žabovřesky 33:06 + 0:42 9434
3. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 33:27 + 1:03 9334
4. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 34:46 + 2:22 8956
5. Fürst Matouš DOK9602 C OK Doksy 35:26 + 3:02 8765
6. Janovský Tomáš PGP0101 E SK Praga 35:34 + 3:10 8726
7. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 36:22 + 3:58 8497
8. Hadač Filip AOP9301 R Orientační Běh Opava 36:37 + 4:13 8425
9. Chloupek Adam LCE9300 R OOB TJ Slovan Luhačovice 37:19 + 4:55 8224
10. Škvor Ota KAM9900 R OK Kamenice 37:28 + 5:04 8181
11. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orienteering 37:31 + 5:07 8167
12. Macek Ondřej LPU0209 R OK Lokomotiva Pardubice 37:41 + 5:17 8119
13. Šrom Jakub TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno 38:06 + 5:42 7999
14. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 38:16 + 5:52 7951
15. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 38:43 + 6:19 7822
16. Thoř Tomáš TUR9904 C OOB TJ Turnov 39:02 + 6:38 7731
17. Jílek Ondřej KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:16 + 6:52 7664
18. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 39:30 + 7:06 7597
19. Zvěřina Petr LPU8208 C OK Lokomotiva Pardubice 39:32 + 7:08 7588
20. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 40:08 + 7:44 7415
20. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 40:08 + 7:44 7415
22. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 40:40 + 8:16 7262
23. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 41:24 + 9:00 7052
24. Navrátil Boris KAM9203 C OK Kamenice 41:53 + 9:29 6913
25. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 42:07 + 9:43 6846
26. Měšťan Ondřej TAP0100 C KOB Tretra Praha 43:05 + 10:41 6569
27. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 43:30 + 11:06 6449
28. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 44:42 + 12:18 6105
29. Segal Eran 0030001 45:26 + 13:02
30. Bořánek Michal VSP0007 C USK Praha 46:56 + 14:32 5464
31. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 47:23 + 14:59 5334
32. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 47:56 + 15:32 5176
33. Stehlík Petr ZTC7903 C Západočeské sportovní centrum OB 48:15 + 15:51 5086
34. Karásek Matěj TUR0000 C OOB TJ Turnov 49:13 + 16:49 4808
35. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 53:54 + 21:30 3464
Gajda Jan KAM0105 R OK Kamenice DISK 0
Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín DISK 0
Kazda Adam ZBM9104 C SK Brno Žabovřesky DNS 0
Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Světnický František TUR0214 R OOB TJ Turnov DNS 0

H21B 5.69 km, 115 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9036

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Brno Žabovřesky 31:35 9681
2. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 32:58 + 1:23 9282
3. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 33:09 + 1:34 9229
4. Richtr Lukáš ZTC0204 E Západočeské sportovní centrum OB 34:33 + 2:58 8825
5. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 34:42 + 3:07 8782
5. Hájek Kryštof TUR0212 E OOB TJ Turnov 34:42 + 3:07 8782
7. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 35:12 + 3:37 8637
8. Pompura Daniel TBM0108 E KOS TJ Tesla Brno 35:13 + 3:38 8633
9. Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín 35:15 + 3:40 8623
10. Kettner Vojtěch KAM9601 R OK Kamenice 35:42 + 4:07 8493
11. Bořil Jan TBM9700 C KOS TJ Tesla Brno 35:43 + 4:08 8488
12. Mareček Šimon LPU0222 R OK Lokomotiva Pardubice 36:24 + 4:49 8291
13. Procházka Jan PGP8407 R SK Praga 36:34 + 4:59 8243
14. Kligl Radim TBM0103 C KOS TJ Tesla Brno 36:52 + 5:17 8156
15. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:55 + 5:20 8142
16. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 37:14 + 5:39 8051
16. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 37:14 + 5:39 8051
18. Panovec Kryštof LCE0011 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:36 + 6:01 7945
19. Koštejn Vít DOK9800 C OK Doksy 38:02 + 6:27 7820
20. Melišík Martin TAP0200 R KOB Tretra Praha 38:05 + 6:30 7805
21. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 38:29 + 6:54 7690
22. Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 38:31 + 6:56 7680
22. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Brno Žabovřesky 38:31 + 6:56 7680
24. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 C KOS TJ Tesla Brno 39:14 + 7:39 7473
25. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 40:09 + 8:34 7209
26. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 40:26 + 8:51 7127
27. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 41:22 + 9:47 6858
28. Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov 41:26 + 9:51 6839
29. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 41:38 + 10:03 6781
30. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 41:46 + 10:11 6743
31. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 42:01 + 10:26 6670
32. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 42:49 + 11:14 6440
33. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 43:18 + 11:43 6300
34. Drábek Jan ZBM8511 C SK Brno Žabovřesky 43:32 + 11:57 6233
35. Bravený Vít ZBM9102 C SK Brno Žabovřesky 44:40 + 13:05 5906
36. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 46:11 + 14:36 5468
Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast DNS 0
Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice DNS 0

H21C 5.72 km, 125 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8927

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 33:22 9601
2. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 34:47 + 1:25 9220
3. Švadlena Michal CHC0101 C K.O.B. Choceň 35:29 + 2:07 9032
4. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Brno Žabovřesky 35:37 + 2:15 8996
5. Kostka Jiří AOP0201 R Orientační Běh Opava 36:41 + 3:19 8709
6. Vozda Vojtěch KSU9043 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:59 + 3:37 8629
7. Adámek Filip TBM0101 R KOS TJ Tesla Brno 37:03 + 3:41 8611
8. Minář Marek ZBM9444 R SK Brno Žabovřesky 37:14 + 3:52 8562
9. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 37:38 + 4:16 8454
10. Udržal Tomáš LPU8002 C OK Lokomotiva Pardubice 37:44 + 4:22 8427
11. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 38:14 + 4:52 8293
12. Pipek Ondřej LPU0203 C OK Lokomotiva Pardubice 38:18 + 4:56 8275
13. Metelka Ondřej PHK0101 R OK 99 Hradec Králové 39:10 + 5:48 8042
14. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 39:28 + 6:06 7961
15. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 39:41 + 6:19 7903
16. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 39:45 + 6:23 7885
17. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 39:52 + 6:30 7854
18. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Brno Žabovřesky 39:55 + 6:33 7840
19. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:00 + 6:38 7818
20. Gebrt Jan SHK9801 C OK Slavia Hradec Králové 40:06 + 6:44 7791
21. Dutkowski Mikolaj CHC9201 C K.O.B. Choceň 40:09 + 6:47 7778
22. Mudrák Štěpán LCE9601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:11 + 6:49 7769
23. Janas Petr PGP0200 R SK Praga 41:02 + 7:40 7540
24. Pavlovec Dan BOR0001 C OK Jiskra Nový Bor 42:05 + 8:43 7258
25. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 42:07 + 8:45 7249
26. Gryc Vojtěch TBM0106 C KOS TJ Tesla Brno 42:18 + 8:56 7200
27. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 43:08 + 9:46 6976
28. Srb Vladimír LPU7818 C OK Lokomotiva Pardubice 43:09 + 9:47 6971
29. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 43:18 + 9:56 6931
30. Čech Petr SJI0001 C OK Jihlava 43:22 + 10:00 6913
31. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 44:00 + 10:38 6743
32. Tichý Tomáš SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec 45:00 + 11:38 6474
33. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 45:12 + 11:50 6420
34. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 45:31 + 12:09 6335
35. Dvorský Vojtěch KSU9400 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:54 + 12:32 6232
36. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 49:06 + 15:44 5372
37. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 52:09 + 18:47 4553
Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice DISK 0
Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové DNS 0

H21D 5.63 km, 115 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8855

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 32:42 9355
2. Roudný Martin LPU0002 E OK Lokomotiva Pardubice 32:59 + 0:17 9277
3. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 34:00 + 1:18 8995
4. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 35:01 + 2:19 8713
4. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 35:01 + 2:19 8713
6. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 35:09 + 2:27 8676
7. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 35:26 + 2:44 8598
8. Horčička Vít TBM9919 R KOS TJ Tesla Brno 35:56 + 3:14 8459
9. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 36:10 + 3:28 8394
10. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 36:27 + 3:45 8316
11. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 36:29 + 3:47 8307
12. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 36:30 + 3:48 8302
13. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 36:33 + 3:51 8288
14. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 36:37 + 3:55 8270
15. Nožka Radek LPU9005 R OK Lokomotiva Pardubice 36:39 + 3:57 8260
16. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:54 + 4:12 8191
17. Valeš Jiří ZTC9502 R Západočeské sportovní centrum OB 36:55 + 4:13 8187
18. Škvor Adam KAM0202 R OK Kamenice 37:15 + 4:33 8094
19. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 37:17 + 4:35 8085
20. Lima Tomás 0040001 37:29 + 4:47
21. Chupek Jakub TUR9911 E OOB TJ Turnov 37:46 + 5:04 7951
22. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 38:18 + 5:36 7803
23. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:24 + 5:42 7775
24. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 39:31 + 6:49 7466
25. Gottstein Jonáš JIL0107 R OK Jilemnice 40:13 + 7:31 7272
26. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 40:14 + 7:32 7267
27. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 40:35 + 7:53 7170
28. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:38 + 7:56 7157
29. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 41:51 + 9:09 6819
30. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 43:04 + 10:22 6482
31. Schuster Marek SSU9303 C SK Severka Šumperk 43:07 + 10:25 6468
32. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Brno Žabovřesky 43:23 + 10:41 6394
33. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 44:25 + 11:43 6108
34. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 44:35 + 11:53 6062
35. Nouza Petr SJH9300 C SOS Jindřichův Hradec 44:43 + 12:01 6025
36. Fišer Jan SNA9302 C TJ START Náchod 44:52 + 12:10 5983
37. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 45:27 + 12:45 5822
38. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 45:48 + 13:06 5725
Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team DISK 0