Logo
Datum:
02.01.2022
Místo konání:
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
Ředitel závodu:
Tržický Josef
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Tržický Josef
Kategorie:
C     DA     DB     HA     HB     VET    

C 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kryštof Palarčík SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 16:53
2. Matyáš Kawulok SIT1201 OK SILESIA 20:22 + 3:29
3. Eva Létalová SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 25:44 + 8:51
4. Jana Létalová SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 28:17 + 11:24
5. Vladimír Malec KRN5900 KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:18 + 11:25
6. Ludmila Fukátková LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 29:56 + 13:03
7. Jáchym Kowalczyk TRI1203 TJ TŽ Třinec 30:04 + 13:11
8. Kateřina Klose SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 30:07 + 13:14
8. Olga Mrózková SIT7351 OK SILESIA 30:07 + 13:14
10. Albert Koťátko SFM1701 O-RUNNAŘI Beskydy 33:01 + 16:08
11. Sofie Burešová BFM1153 SKOB Frýdek - Místek 33:15 + 16:22
12. 2151410 33:51 + 16:58
13. Tadeusz Masny MOV0802 SKOB Ostrava 34:46 + 17:53
14. Václav Fukátko LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 35:15 + 18:22
15. Przemyslaw Masny MOV1005 SKOB Ostrava 36:36 + 19:43
16. Witold Maroszczyk SIT1202 OK SILESIA 37:48 + 20:55
17. Kateřina Sližová TRI1650 TJ TŽ Třinec 48:41 + 31:48
Jan Hrouza KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK

DA 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karolína Rychlá AOP0757 Orientační Běh Opava 32:01
2. Teresa Mrózek SIT0251 OK SILESIA 32:22 + 0:21
3. Soňa Létalová SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 32:56 + 0:55
4. Gabriela Brodová HAV7152 OB Havířov 33:12 + 1:11
5. Petra Bruková TRI0450 TJ TŽ Třinec 33:27 + 1:26
6. Tereza Štětínská MOV0751 SKOB Ostrava 33:51 + 1:50
7. Kateřina Palarčíková SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 34:28 + 2:27
8. Alena Kovalčíková AOP0751 Orientační Běh Opava 34:43 + 2:42
9. Maria Marszałek NEREG GLI 37:08 + 5:07
10. Jana Kostková AOP7151 Orientační Běh Opava 38:28 + 6:27
11. Barbora Muchová KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 38:35 + 6:34
12. Hana Bernatíková SIT0252 OK SILESIA 38:50 + 6:49
13. Bětka Jiříčková KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:55 + 6:54
14. Klára Byrtusová SIT0851 OK SILESIA 40:43 + 8:42
15. Jana Červinková BFM8052 SKOB Frýdek - Místek 42:11 + 10:10
16. Šárka Bernatíková SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 42:17 + 10:16
17. Kristina Čablová NEREG KOP 43:24 + 11:23
18. Jolanta Wysocka NEREG SOT 44:16 + 12:15
19. Markéta Máchová BFM7753 SKOB Frýdek - Místek 44:30 + 12:29
20. Ivana Zbořilová NEREG ŠEN 48:06 + 16:05
21. Petra Burešová BFM7855 SKOB Frýdek - Místek 52:23 + 20:22
22. Milada Holínková KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:47 + 26:46
23. Petra Klose SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 66:04 + 34:03
24. Tereza Urbánková SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 68:38 + 36:37

DB 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Julie Cymorková TRI0953 TJ TŽ Třinec 27:05
2. Lucie Sližová TRI0659 TJ TŽ Třinec 27:11 + 0:06
3. Hana Vojkůvková MOV0552 SKOB Ostrava 27:23 + 0:18
4. Tereza Kawuloková SIT0951 OK SILESIA 27:52 + 0:47
5. Monika Poledniková NEREG POL 30:20 + 3:15
6. Eliška Burešová BFM0955 SKOB Frýdek - Místek 31:59 + 4:54
7. Maja Volkova NEREG ŽIL 33:06 + 6:01
8. Judita Juračáková BFM1053 SKOB Frýdek - Místek 33:41 + 6:36
9. Barbora Máchová BFM0952 SKOB Frýdek - Místek 35:19 + 8:14
10. Jana Řeháková BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 37:21 + 10:16
11. Michaela Pavelková AOP6851 Orientační Běh Opava 38:22 + 11:17
12. Sylva Vricanova 39:34 + 12:29
13. Martina Krhutová TRI7450 TJ TŽ Třinec 50:18 + 23:13
14. Katarzyna Cywińska NEREG IND 51:24 + 24:19
15. Iva Spratková HAV6851 OB Havířov 61:21 + 34:16
Karolina Żmij NEREG VIP DISK

HA 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavel Rychlý KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:27
2. Tomasz Jurczyk NEREG CZY 33:41 + 0:14
3. Paweł Mrózek SIT0402 OK SILESIA 39:03 + 5:36
4. Lukáš Bernatík SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 39:22 + 5:55
5. Martin Kovařík SIT0101 OK SILESIA 39:57 + 6:30
6. Petr Martynek TRI0304 TJ TŽ Třinec 41:19 + 7:52
7. Tomáš Vavřík MOV0004 SKOB Ostrava 43:22 + 9:55
8. Jan Fukátko LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 43:42 + 10:15
9. Eduard Vojvodík MOV0600 SKOB Ostrava 44:25 + 10:58
10. Waldemar Marszałek NEREG GLI 44:38 + 11:11
11. Ondřej Staněk HAV0002 OB Havířov 45:08 + 11:41
12. Jan Hrouza KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:00 + 12:33
13. Martin Vojvodík MOV7400 SKOB Ostrava 47:56 + 14:29
14. Patryk Marszałek NEREG GLI 48:00 + 14:33
15. Marek Kawulok SIT8001 OK SILESIA 48:02 + 14:35
16. Rostislav Sliž TRI0302 TJ TŽ Třinec 48:10 + 14:43
17. Tomáš Kovalčík AOP7301 Orientační Běh Opava 48:13 + 14:46
18. Eduard Sliž TRI7601 TJ TŽ Třinec 48:45 + 15:18
19. Radomír Mielec AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 49:54 + 16:27
20. Aleš Bernatík SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 50:22 + 16:55
21. Matěj Ryška TRI0604 TJ TŽ Třinec 50:33 + 17:06
22. Petr Byrtus SIT7702 OK SILESIA 51:04 + 17:37
23. Petr Šidík NEREG AST 51:15 + 17:48
24. Jakub Byrtus SIT0502 OK SILESIA 51:25 + 17:58
25. Przemysław Niezgoda NEREG RAC 51:40 + 18:13
26. Aleš Koťátko SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 53:54 + 20:27
27. Otakar Maceček MOV6102 SKOB Ostrava 55:12 + 21:45
28. Kamil Ryška TRI7800 TJ TŽ Třinec 55:49 + 22:22
29. Radek Vébr HAV7103 OB Havířov 58:15 + 24:48
30. Antonín Menzel MOV0700 SKOB Ostrava 58:35 + 25:08
31. Dominik Vébr HAV9404 OB Havířov 58:44 + 25:17
32. Milan Svěchota MOV7202 SKOB Ostrava 60:26 + 26:59
32. Alexander Volkov NEREG ŽIL 60:26 + 26:59
34. Honza Holec MOV6701 SKOB Ostrava 60:35 + 27:08
35. Tomasz Lasota NEREG NER 61:11 + 27:44
36. Jacek Żmij NEREG VIP 61:19 + 27:52
37. Krzysztof Masny MOV7600 SKOB Ostrava 62:42 + 29:15
38. Libor Krhut HAV6302 OB Havířov 63:23 + 29:56
39. Martin Svoboda BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 67:20 + 33:53
40. Jana Glabazňová AOP6151 Orientační Běh Opava 68:45 + 35:18
41. Aleš Velička MOV7300 SKOB Ostrava 71:17 + 37:50
42. Jaroslaw Rakowski NEREG CZW 87:56 + 54:29
43. René Rýc-Bednář MOV7001 SKOB Ostrava 89:59 + 56:32
44. Pavel Kunath MOV7200 SKOB Ostrava 94:19 + 60:52
Josef Sebera SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Maciej Jurczyk DISK
Jaromír Mielec AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava DISK
Petr Kovalčík AOP0901 Orientační Běh Opava DISK
Maksym Volkov NEREG ŽIL DISK

HB 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukáš Bruk TRI0901 TJ TŽ Třinec 28:43
2. Ondřej Červinka BFM0806 SKOB Frýdek - Místek 32:59 + 4:16
3. Hynek Létal SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 33:31 + 4:48
4. Jonáš Létal SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 35:17 + 6:34
5. Evžen Kostka AOP5701 Orientační Běh Opava 35:43 + 7:00
6. Zdeněk Furmánek KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 36:38 + 7:55
7. Dawid Marszałek NEREG GLI 36:51 + 8:08
8. Marek Maroszczyk SIT8501 OK SILESIA 37:09 + 8:26
9. Karel Jurčák SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 39:19 + 10:36
10. Luděk Pavelek AOP5801 Orientační Běh Opava 39:22 + 10:39
11. Jaromír Pavlíček NEREG ING 42:28 + 13:45
12. Ludvík Zeman BFM5301 SKOB Frýdek - Místek 42:48 + 14:05
13. Vlastimil Dvořák BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 44:53 + 16:10
14. František Menzel MOV1003 SKOB Ostrava 44:57 + 16:14
15. Vlastimil Mutina BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 44:58 + 16:15
16. Albert Klose SFM1000 O-RUNNAŘI Beskydy 50:00 + 21:17
17. Pavel Štětínský MOV7104 SKOB Ostrava 53:50 + 25:07
18. Andrzej Wysocki NEREG SOT 54:04 + 25:21
Viktor Velička MOV0904 SKOB Ostrava DISK

VET 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Josef Juřeník MOV5201 SKOB Ostrava 24:36
2. Miroslav Sikora BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 28:08 + 3:32
3. Oldřich Lecián OOP6100 TJ Opava 37:42 + 13:06
4. Jana Bruková TRI7150 TJ TŽ Třinec 51:07 + 26:31
5. Karel Beneš HAV4201 OB Havířov 53:26 + 28:50
6. Pavol Chylík MOV4901 SKOB Ostrava 55:40 + 31:04