Logo

Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1

Datum:
19.08.2022
Místo konání:
Branžež
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kančí zoubek
Ředitel závodu:
Žemlík Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R2
Stavitel tratí:
Sokolářová Šárka - R2
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
Nahrávám data...

D10L 3.40 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:13
2. Hájková Alžběta JJN1353 Team Jizerky 19:53 + 2:40
3. Mrázková Barbora DKP1451 Oddíl OB Kotlářka 24:21 + 7:08
4. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 27:41 + 10:28
5. Hudečková Adina OOP1450 TJ Opava 27:55 + 10:42
6. Kalpakci Ema JJN1359 Team Jizerky 28:03 + 10:50
7. Valtrová Tea JJN1352 Team Jizerky 28:05 + 10:52
8. Lazarová Nela TUV1251 SOK TJ Turnov 29:59 + 12:46
9. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 30:15 + 13:02
10. Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové 30:36 + 13:23
11. Schmidtová Eva VRL1251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:46 + 13:33
12. Svítilová Veronika PGP1550 SK Praga 31:56 + 14:43
13. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:23 + 15:10
14. Pěničková Tamara JJN1452 Team Jizerky 37:33 + 20:20
15. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 43:16 + 26:03
16. Žemličková Viktorie LPU1451 OK Lokomotiva Pardubice 48:05 + 30:52
17. Beňovská Marie KVS1253 SKOB Kobra Vsetín 53:31 + 36:18
18. Rokosová Anna JJN1366 Team Jizerky 55:11 + 37:58
19. Lánská Elena JJN1358 Team Jizerky 58:40 + 41:27

D10 2.35 km, 60 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Eliška VLI1450 Slavia Liberec orienteering 24:18
2. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 28:59 + 4:41
3. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 29:42 + 5:24
4. Voráčková Anežka OSN1260 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:50 + 5:32
5. Bader Tyra 18D1350 Post SV Dresden 36:01 + 11:43
6. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 38:59 + 14:41
7. Havlová Tereza TUR1252 OOB TJ Turnov 40:29 + 16:11
8. Křížová Magdalena LPU1257 OK Lokomotiva Pardubice 74:30 + 50:12

D12 2.61 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 21:50
2. Šolcová Elsa SJC1152 Sportcentrum Jičín 22:44 + 0:54
3. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 26:21 + 4:31
4. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 26:30 + 4:40
5. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 26:49 + 4:59
6. Jiráková Adéla JJN1052 Team Jizerky 28:06 + 6:16
7. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 28:46 + 6:56
8. Brotánková Klára ROU1151 SKOB Roudnice nad Labem 29:52 + 8:02
9. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:17 + 9:27
10. Rudolfová Elizabeth JJN1056 Team Jizerky 31:56 + 10:06
11. Nová Klára VRL1053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:01 + 10:11
12. Burešová Sofie BFM1153 SKOB Frýdek - Místek 34:55 + 13:05
13. Krykorková Zuzana SJC1153 Sportcentrum Jičín 35:58 + 14:08
14. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:31 + 14:41
15. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 37:05 + 15:15
16. Dostrašilová Vendula JJN1151 Team Jizerky 38:21 + 16:31
17. Polubentseva Daria TUR1161 OOB TJ Turnov 40:43 + 18:53
18. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 41:49 + 19:59
19. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 45:12 + 23:22
20. Valtrová Ema JJN1152 Team Jizerky 47:09 + 25:19
21. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 48:11 + 26:21
22. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 51:20 + 29:30
23. Hudečková Stella OOP1150 TJ Opava 65:48 + 43:58
24. Pospíšilová Bára JJN0953 Team Jizerky 68:20 + 46:30
Černíková Zora JJN1055 Team Jizerky DISK

D14 3.02 km, 125 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nožičková Eva JJN0852 Team Jizerky 27:52
2. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 28:18 + 0:26
3. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 28:33 + 0:41
4. Zabořilová Anna TUR0951 OOB TJ Turnov 29:56 + 2:04
5. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:29 + 2:37
6. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 31:17 + 3:25
7. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 31:33 + 3:41
8. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 34:49 + 6:57
9. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 37:06 + 9:14
10. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:08 + 9:16
11. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 37:48 + 9:56
12. Pražáková Nella JJN0853 Team Jizerky 37:50 + 9:58
13. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:08 + 10:16
14. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 38:26 + 10:34
15. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 39:44 + 11:52
16. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 40:15 + 12:23
17. Polubentseva Iryna TUR0855 OOB TJ Turnov 40:33 + 12:41
18. Burešová Eliška BFM0955 SKOB Frýdek - Místek 41:23 + 13:31
19. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 41:39 + 13:47
20. Nováková Barborka TUR0860 OOB TJ Turnov 47:04 + 19:12
21. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 47:33 + 19:41
22. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 47:36 + 19:44
23. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 49:41 + 21:49
24. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 50:13 + 22:21
25. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 51:17 + 23:25
26. Nowak Zofia 97P0850 KS Hades Poznań 52:46 + 24:54
27. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 54:17 + 26:25
28. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 56:49 + 28:57
29. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 58:48 + 30:56
30. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 59:02 + 31:10
31. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 62:56 + 35:04
32. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 64:19 + 36:27
33. Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno 67:29 + 39:37
34. Forferová Kristýna RUM0853 ZOOB Rumburk 67:40 + 39:48
35. Dosbabová Veronika TTR0851 OOB Třebíč 70:32 + 42:40
36. Belžíková Nelly KVS0953 SKOB Kobra Vsetín 71:53 + 44:01
37. Pavlova Lenka JJN0850 Team Jizerky 81:15 + 53:23
38. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 82:23 + 54:31
Švidrnochová Nela OOP0950 TJ Opava DISK
Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov DISK
Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
MS Lukešová Klára SHK7850 OK Slavia Hradec Králové 61:20 + 33:28

D16 3.24 km, 165 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 33:09
2. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 34:31 + 1:22
3. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 36:57 + 3:48
4. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 37:28 + 4:19
5. Kurečková Klára TBM0667 KOS TJ Tesla Brno 38:16 + 5:07
6. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 38:25 + 5:16
7. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 39:07 + 5:58
8. Ballonová Lucie PHK0664 OK 99 Hradec Králové 40:21 + 7:12
9. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 40:28 + 7:19
10. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:02 + 7:53
11. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 42:48 + 9:39
12. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 43:01 + 9:52
13. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 45:30 + 12:21
14. Hilton Jocie 15G0651 DRONGO 46:32 + 13:23
15. Matthew Cate 15G0656 DRONGO 47:43 + 14:34
16. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 47:45 + 14:36
17. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 48:23 + 15:14
18. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 48:25 + 15:16
19. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 49:10 + 16:01
20. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:25 + 16:16
21. Taylor Rose 15G0652 DRONGO 49:44 + 16:35
22. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Brno Žabovřesky 51:34 + 18:25
23. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 51:49 + 18:40
24. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 52:47 + 19:38
25. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 53:07 + 19:58
26. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 54:02 + 20:53
27. Wing Amelia 15G0653 DRONGO 55:10 + 22:01
28. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 56:39 + 23:30
29. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 56:50 + 23:41
30. Soulsby Maggie 15G0655 DRONGO 57:36 + 24:27
31. Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 59:46 + 26:37
32. Keen Ciara 15G0650 DRONGO 61:03 + 27:54
33. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 63:19 + 30:10
34. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 66:38 + 33:29
35. Drašarová Magdaléna DKL0752 KOB Kladno 67:30 + 34:21
36. Ward Jessica 15G0654 DRONGO 70:01 + 36:52
37. Peteráčová Irene VLI0699 Slavia Liberec orienteering 73:42 + 40:33
38. Nevmerzhytska Mariia PHK0759 OK 99 Hradec Králové 89:02 + 55:53
39. Mušková Amálie Anna DKP0759 Oddíl OB Kotlářka 103:13 + 70:04

D18 3.43 km, 175 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 32:17
2. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 34:32 + 2:15
3. Skácelová Adéla JJN0454 Team Jizerky 35:30 + 3:13
4. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 35:49 + 3:32
5. Arnoštová Veronika VSP0450 USK Praha 36:49 + 4:32
6. Richtrová Kamila ZTC0451 Západočeské sportovní centrum OB 37:26 + 5:09
7. Krejčová Lucie PGP0455 SK Praga 37:44 + 5:27
8. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 39:50 + 7:33
9. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 40:05 + 7:48
10. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:38 + 8:21
11. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 41:31 + 9:14
12. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 41:43 + 9:26
13. Otreshko Eva Maria SHK0553 OK Slavia Hradec Králové 43:10 + 10:53
14. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 45:06 + 12:49
15. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 47:15 + 14:58
16. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 48:12 + 15:55
17. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 48:32 + 16:15
18. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 52:22 + 20:05
19. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:33 + 24:16
20. Porubská Lenka TBM0451 KOS TJ Tesla Brno 58:09 + 25:52
21. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 58:54 + 26:37
22. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 61:57 + 29:40
23. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 62:33 + 30:16
24. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 69:55 + 37:38
25. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 70:02 + 37:45
26. Darley Sarah 15G0550 DRONGO 78:04 + 45:47
27. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:49 + 46:32
28. Gemperlová Eliška PGP0556 SK Praga 81:16 + 48:59
29. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 86:26 + 54:09

D20 3.56 km, 175 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6630

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 33:25 7359
2. Barnatová Klára ZBM0352 SK Brno Žabovřesky 39:19 + 5:54 6317
3. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 39:54 + 6:29 6214
4. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:21 + 6:56 6135
5. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 42:37 + 9:12 5735
6. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 44:13 + 10:48 5452
7. Rýdlová Magdaléna JJN0252 Team Jizerky 44:42 + 11:17 5367
8. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 49:33 + 16:08 4510
9. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 49:52 + 16:27 4454
10. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 53:17 + 19:52 3851
11. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:49 + 21:24 3580
12. Raclavská Zuzana UOL0251 SOB Olomouc 56:16 + 22:51 3324
13. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 56:53 + 23:28 3215
14. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 61:27 + 28:02 2409
15. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 63:29 + 30:04 2050
16. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 65:05 + 31:40 1767
17. Končáková Alžběta LCE0256 OOB TJ Slovan Luhačovice 80:08 + 46:43 0

D21E 4.42 km, 235 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8710

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila SJH8150 SOS Jindřichův Hradec 38:52 8833
2. Mulíčková Markéta TBM0362 KOS TJ Tesla Brno 39:17 + 0:25 8741
3. Kettner Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 40:07 + 1:15 8557
4. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 41:38 + 2:46 8222
5. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Brno Žabovřesky 41:42 + 2:50 8207
6. Landovská Petra KAM9354 OK Kamenice 43:26 + 4:34 7824
7. Ockenden Helen 15G9750 DRONGO 43:54 + 5:02
8. Edman Erica ZBM9750 SK Brno Žabovřesky 44:57 + 6:05 7489
9. Eades Mairi 15G0150 DRONGO 45:51 + 6:59
10. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 47:12 + 8:20 6992
11. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 47:52 + 9:00 6844
12. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 48:54 + 10:02 6616
13. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 49:03 + 10:11 6583
14. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 49:13 + 10:21
15. Trilča Mara LDC8750 KOB Děčín 50:04 + 11:12 6358
16. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 50:12 + 11:20 6329
17. Nechanická Klára TBM0055 KOS TJ Tesla Brno 50:14 + 11:22 6322
18. Müller Dorothea 18D9750 Post SV Dresden 51:16 + 12:24
19. Bořilová Klára TBM8964 KOS TJ Tesla Brno 52:28 + 13:36 5828
20. Mašínová Anna DKP0157 Oddíl OB Kotlářka 52:48 + 13:56 5754
21. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 55:19 + 16:27 5198
22. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 64:17 + 25:25 3217

D21A 3.71 km, 225 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7950

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 35:22 8214
2. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 36:31 + 1:09 7964
3. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 37:52 + 2:30 7671
4. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 40:46 + 5:24 7041
5. Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové 40:55 + 5:33 7008
6. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 42:24 + 7:02 6686
7. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 42:25 + 7:03 6682
8. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 42:58 + 7:36 6563
9. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 43:18 + 7:56 6490
10. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 43:31 + 8:09 6443
11. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 44:49 + 9:27 6161
12. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 45:11 + 9:49 6081
13. Rýdlová Adéla JJN0151 Team Jizerky 45:39 + 10:17 5980
14. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 45:48 + 10:26 5947
15. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 46:22 + 11:00 5824
16. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 46:43 + 11:21 5748
17. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 46:59 + 11:37 5690
18. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 47:00 + 11:38 5686
19. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 47:11 + 11:49 5646
20. Poláková Lenka SOP0151 OOB TJ Slezan Opava 47:47 + 12:25 5516
21. Kosová Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 48:46 + 13:24 5302
22. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 48:47 + 13:25 5299
22. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 48:47 + 13:25 5299
24. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 49:11 + 13:49 5212
25. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 49:33 + 14:11 5132
26. Windsor Zuzana 15G9251 DRONGO 49:40 + 14:18
27. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 49:59 + 14:37 5038
28. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:09 + 14:47 5002
29. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:11 + 14:49 4994
30. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 50:42 + 15:20 4882
31. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 50:55 + 15:33 4835
32. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 52:10 + 16:48 4563
33. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 52:22 + 17:00 4520
34. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 52:33 + 17:11 4480
35. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Brno Žabovřesky 52:40 + 17:18 4455
36. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:32 + 18:10 4266
37. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 54:15 + 18:53 4111
38. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:18 + 18:56 4100
39. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 54:25 + 19:03 4074
40. Procházková Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 55:10 + 19:48 3911
41. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 56:28 + 21:06 3629
42. Grismajer Sonnhild 71D7051 USV TU Dresden 57:14 + 21:52
43. Jančová Jana KAM9450 OK Kamenice 58:26 + 23:04 3202
44. Jansová Martina 0180001 ROB PCE 59:56 + 24:34
45. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:58 + 26:36 2434
46. Králová Vanda PGP8755 SK Praga 70:04 + 34:42 674
47. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 76:29 + 41:07 0
48. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 99:03 + 63:41 0

D21B 3.24 km, 175 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5360

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Juračková Jana LPU8653 OK Lokomotiva Pardubice 37:31 5905
2. Večeřová Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:29 + 4:58 5268
3. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:18 + 7:47 4906
4. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 45:32 + 8:01 4876
5. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 45:51 + 8:20 4836
6. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 46:55 + 9:24 4699
7. Malá Lenka SVS9050 Orientklub Vsetín 48:20 + 10:49 4517
8. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 48:56 + 11:25 4440
9. Švihovská Eva JJN8350 Team Jizerky 49:11 + 11:40 4408
10. Havelíková Kateřina PGP9256 SK Praga 49:45 + 12:14 4335
11. Tóth Korinna 22H9250 Hegyisport Szentendre Egy. 50:03 + 12:32
12. Kovářová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 50:08 + 12:37 4286
13. Žuchová Nikola TJN9352 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:34 + 13:03 4230
14. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 53:44 + 16:13 3824
15. Nývltová Hana DKP8761 Oddíl OB Kotlářka 54:35 + 17:04 3715
16. Dušková Pavla KOR9050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:48 + 18:17 3559
17. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 59:47 + 22:16 3048
18. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 69:18 + 31:47 1826
19. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 74:28 + 36:57 1163

D21C 3.09 km, 150 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4899

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 36:42 5533
2. Kubátová Jana CHA9152 OK Chrastava 40:40 + 3:58 5072
3. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 49:06 + 12:24 4092
4. Strachotová Pavlína JJN9350 Team Jizerky 49:47 + 13:05 4013
5. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 52:31 + 15:49 3695
6. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 52:42 + 16:00 3674
7. Makaloušová Hana 0250001 Špindl sportuje 53:58 + 17:16
8. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 54:37 + 17:55 3451
9. Kmentová Lenka ZAM8552 OB T.J. Sokol Žamberk 54:59 + 18:17 3408
10. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 55:43 + 19:01 3323
11. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 56:09 + 19:27 3273
12. Langrová Anna SHK9753 OK Slavia Hradec Králové 61:10 + 24:28 2690
13. Ďoubalíková Anna CHT9651 OOB SK Chrast 61:32 + 24:50 2647
14. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 62:46 + 26:04 2504
15. Velčovská Barbora 0050001 Bára 63:05 + 26:23
16. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 63:21 + 26:39 2436
17. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 63:32 + 26:50 2415
18. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 65:16 + 28:34 2213
19. Žaloudková Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 68:09 + 31:27 1878
20. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 69:29 + 32:47 1723
21. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 71:02 + 34:20 1543
22. Malá Daniela JIL9451 OK Jilemnice 72:26 + 35:44 1380
23. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 73:47 + 37:05 1223
24. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 86:40 + 49:58 0
25. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 88:34 + 51:52 0
26. Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov 113:02 + 76:20 0
Horoszkiewicz Ewelina 23P9350 OK!Sport Warszawa DISK

D35 3.36 km, 190 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 37:03
2. Janatová Lucie TJN8154 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:18 + 1:15
3. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 38:37 + 1:34
4. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:29 + 3:26
5. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 42:52 + 5:49
6. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 44:11 + 7:08
7. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 47:37 + 10:34
8. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 47:42 + 10:39
9. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 48:26 + 11:23
10. Bader Anne 18D8451 Post SV Dresden 49:15 + 12:12
11. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 49:24 + 12:21
12. Ender Franka 19D8350 SSV Planeta Radebeul 50:29 + 13:26
13. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 51:11 + 14:08
14. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 52:27 + 15:24
15. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:39 + 15:36
16. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:55 + 16:52
17. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 57:27 + 20:24
18. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 59:48 + 22:45
19. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 61:26 + 24:23
20. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 61:31 + 24:28
21. Typltová Hana DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 62:38 + 25:35
22. Žemličková Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 66:00 + 28:57
23. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 68:39 + 31:36
24. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 69:37 + 32:34
25. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 73:42 + 36:39
26. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 78:45 + 41:42
27. Kopecká Šárka Matesová DLP8350 OOB TJ Dukla Praha 86:43 + 49:40
28. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 110:04 + 73:01

D40 3.02 km, 170 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 34:17
2. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:12 + 3:55
3. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 38:14 + 3:57
4. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 38:47 + 4:30
5. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 38:59 + 4:42
6. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 39:01 + 4:44
7. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 41:16 + 6:59
8. Krtičková Michaela CHA7952 OK Chrastava 42:20 + 8:03
9. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 42:42 + 8:25
10. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 45:26 + 11:09
11. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 46:58 + 12:41
12. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 47:22 + 13:05
13. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 48:38 + 14:21
14. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:32 + 15:15
15. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 49:53 + 15:36
16. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 51:31 + 17:14
17. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 51:39 + 17:22
18. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:01 + 17:44
19. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 52:24 + 18:07
20. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 52:59 + 18:42
21. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 53:43 + 19:26
22. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 54:14 + 19:57
23. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 55:02 + 20:45
24. Burešová Petra BFM7855 SKOB Frýdek - Místek 55:31 + 21:14
25. Mrázková Jana DKP7857 Oddíl OB Kotlářka 55:36 + 21:19
26. Hudečková Petra OOP8252 TJ Opava 56:55 + 22:38
27. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:54 + 23:37
28. Mazzarese Jana TRT7850 KOS Třešť 61:27 + 27:10
28. Holfeuerová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 61:27 + 27:10
30. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 62:48 + 28:31
31. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 62:53 + 28:36
32. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 63:39 + 29:22
33. Kučerová Petra SJC7950 Sportcentrum Jičín 64:07 + 29:50
34. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:25 + 30:08
35. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:29 + 31:12
36. Dosbabová Magda TTR8152 OOB Třebíč 65:41 + 31:24
37. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 66:19 + 32:02
38. Kmínková Michala DOK7850 OK Doksy 66:45 + 32:28
39. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 68:32 + 34:15
40. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 73:32 + 39:15
41. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:23 + 40:06
42. Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 74:43 + 40:26
43. Šichová Jaroslava DLP8052 OOB TJ Dukla Praha 75:19 + 41:02
44. Zbroja-Nowak Justyna 97P8050 KS Hades Poznań 75:41 + 41:24
45. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 77:35 + 43:18
46. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:07 + 43:50
47. Davidová Jana ONO7852 SKOB Ostrov 85:08 + 50:51
48. Forferová Věra RUM7851 ZOOB Rumburk 87:27 + 53:10
49. Pinďáková Veronika KVS7850 SKOB Kobra Vsetín 88:54 + 54:37
50. Kotyková Libuše LTU7854 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 95:04 + 60:47
51. Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice 101:46 + 67:29
52. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 103:08 + 68:51
53. Šimková Markéta CHC7856 K.O.B. Choceň 109:08 + 74:51
54. Vyziblová Martina nnn1 nnn 128:15 + 93:58
Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK

D45 2.82 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 30:39
2. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 31:33 + 0:54
3. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 33:07 + 2:28
4. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 34:34 + 3:55
5. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 35:07 + 4:28
6. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 35:23 + 4:44
7. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 35:35 + 4:56
8. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 35:53 + 5:14
9. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 36:14 + 5:35
10. Bultrowicz Agnieszka 97P9750 KS Hades Poznań 36:34 + 5:55
11. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 37:15 + 6:36
12. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 37:17 + 6:38
13. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 38:19 + 7:40
14. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:49 + 8:10
15. Biolik Agnieszka CHC7751 K.O.B. Choceň 39:12 + 8:33
16. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:56 + 10:17
17. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 41:22 + 10:43
18. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 41:38 + 10:59
19. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 42:10 + 11:31
20. Ďoubalíková Veronika CHT7351 OOB SK Chrast 42:19 + 11:40
21. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 42:22 + 11:43
22. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 43:15 + 12:36
23. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 44:24 + 13:45
24. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 44:33 + 13:54
25. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 45:22 + 14:43
26. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 45:53 + 15:14
27. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 45:57 + 15:18
28. Renner Daniela 0100001 Haninge SOK 46:15 + 15:36
29. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 47:03 + 16:24
30. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 49:31 + 18:52
31. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 49:32 + 18:53
32. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 50:42 + 20:03
33. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 51:04 + 20:25
34. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 51:54 + 21:15
35. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 53:29 + 22:50
36. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 53:34 + 22:55
37. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:45 + 23:06
38. Nová Martina VRL7656 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:46 + 23:07
39. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 55:01 + 24:22
40. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 55:07 + 24:28
41. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 57:15 + 26:36
42. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 57:32 + 26:53
43. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 60:42 + 30:03
44. Hejcmanová Pavla ROU7450 SKOB Roudnice nad Labem 60:47 + 30:08
45. Vokušová Dana JJN7750 Team Jizerky 62:53 + 32:14
46. Zámečníková Jitka 0070001 Zámečníci 63:04 + 32:25
47. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 63:29 + 32:50
48. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 63:36 + 32:57
49. Jirousová Eva TAP7653 KOB Tretra Praha 65:44 + 35:05
50. Paurová Lenka 0110001 Neregistrovaná 65:57 + 35:18
51. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 68:06 + 37:27
52. Pavlova Irena JJN7650 Team Jizerky 68:31 + 37:52
53. Drašarová Dana DKL7750 KOB Kladno 69:09 + 38:30
54. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 73:55 + 43:16
55. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 74:28 + 43:49
56. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 77:07 + 46:28
57. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 81:14 + 50:35
58. Ferbasová Zdeňka TUV7361 SOK TJ Turnov 81:31 + 50:52
59. Kolencová Marta HCE7450 TJ Hostivice 87:27 + 56:48
60. Jarošová Irena VCB7551 OB České Budějovice 95:49 + 65:10

D50 2.63 km, 150 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 31:49
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:16 + 0:27
3. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 35:27 + 3:38
4. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 37:09 + 5:20
5. Křivdová Lenka 0010002 SKH Královéhradeckého kraje 39:12 + 7:23
6. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 39:44 + 7:55
7. Patzeltová Beatrice LDC6850 KOB Děčín 40:21 + 8:32
8. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 41:06 + 9:17
9. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 41:28 + 9:39
10. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 42:35 + 10:46
11. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 42:49 + 11:00
12. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 43:26 + 11:37
13. Mičíková Lada SKM7250 KOB Směr Kroměříž 44:19 + 12:30
14. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 44:25 + 12:36
15. Bačkiene Rima 0130002 Igtisa 44:47 + 12:58
16. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 45:26 + 13:37
17. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 46:00 + 14:11
18. Hájková Jitka SOP7150 OOB TJ Slezan Opava 47:01 + 15:12
19. Eschlboeck Gudrun 46A6850 OL Naturfreunde Linz 47:29 + 15:40
20. Wołek Ewa 0150001 indyw. 48:10 + 16:21
21. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 49:29 + 17:40
22. Linková Iva TUV6850 SOK TJ Turnov 50:13 + 18:24
23. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 52:19 + 20:30
24. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 52:21 + 20:32
25. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 52:42 + 20:53
26. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:55 + 21:06
27. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 53:10 + 21:21
28. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 55:11 + 23:22
29. Varhaníčková Jana 0310001 xxxxxKM 55:35 + 23:46
30. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 56:12 + 24:23
31. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 56:35 + 24:46
32. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 56:49 + 25:00
33. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:54 + 25:05
34. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:39 + 25:50
35. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 58:19 + 26:30
36. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 58:34 + 26:45
37. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 59:12 + 27:23
38. Nožičková Renata JJN6950 Team Jizerky 60:01 + 28:12
39. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 63:12 + 31:23
40. Pokorná Hana JJN6951 Team Jizerky 63:20 + 31:31
41. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 64:10 + 32:21
42. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 64:16 + 32:27
43. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 65:25 + 33:36
44. Švestková Jana KVS7060 SKOB Kobra Vsetín 67:11 + 35:22
45. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 67:54 + 36:05
46. Wolowczyk Mariola 4HP6800 UNTS Warszawa 68:13 + 36:24
47. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:26 + 40:37
48. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 74:06 + 42:17
49. Nadera Agata 0320002 CX80 POLAND 74:31 + 42:42
50. Gorczyca Magdalena 97P0001 KS Hades Poznań 76:28 + 44:39
51. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 80:48 + 48:59
52. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 83:59 + 52:10
53. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 84:03 + 52:14
54. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 84:12 + 52:23
55. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 91:26 + 59:37
56. Řehořová Lenka JJN7250 Team Jizerky 96:28 + 64:39
57. Kopecká Alena VSP7250 USK Praha 119:32 + 87:43
58. Pułczyńska Agnieszka 58P6800 Team 360 140:01 + 108:12
Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha DISK

D55 2.56 km, 130 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:19
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 37:46 + 0:27
3. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 40:29 + 3:10
4. Tömördi Agnes 22H6350 Hegyisport Szentendre Egy. 41:44 + 4:25
5. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:48 + 8:29
6. Leonhardt Annette 1QD6750 SV IHW Alex 78 Berlin 46:48 + 9:29
7. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 47:04 + 9:45
8. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 47:35 + 10:16
9. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 49:48 + 12:29
10. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 50:21 + 13:02
11. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 51:33 + 14:14
12. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 53:15 + 15:56
13. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 54:01 + 16:42
14. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 57:23 + 20:04
15. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 63:45 + 26:26
16. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 66:59 + 29:40
17. Wołek Małgorzata 0120003 Indywidualnie 69:29 + 32:10
18. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 70:10 + 32:51
19. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 72:27 + 35:08
20. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:53 + 36:34
21. Bargiel Beata 23P6550 OK!Sport Warszawa 79:53 + 42:34
22. Neumann Petra 24D6650 SV Robotron Dresden 80:23 + 43:04

D60 2.37 km, 115 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:27
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 37:27 + 4:00
3. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 40:35 + 7:08
4. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 47:05 + 13:38
5. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 55:32 + 22:05
6. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 55:54 + 22:27
7. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:58 + 24:31
8. Kretzschmar Ute 71D5950 USV TU Dresden 71:07 + 37:40

D65 2.26 km, 105 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 32:23
2. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 34:27 + 2:04
3. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 36:49 + 4:26
4. Jenővári Gabriella 22H5750 Hegyisport Szentendre Egy. 37:30 + 5:07
5. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:58 + 6:35
6. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 41:30 + 9:07
7. Tonn Gisela 19D5450 SSV Planeta Radebeul 41:59 + 9:36
8. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 42:23 + 10:00
9. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 45:54 + 13:31
10. Jenei Margit 22H5450 Hegyisport Szentendre Egy. 47:08 + 14:45
11. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:11 + 14:48
12. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 50:47 + 18:24
13. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 59:44 + 27:21
14. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 62:40 + 30:17
15. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 65:04 + 32:41
16. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:25 + 38:02
17. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:21 + 38:58
18. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 72:54 + 40:31
19. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:54 + 48:31
Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice DISK
Haider Anna 26A5650 HSV Ried DISK

D70 2.22 km, 105 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 31:12
2. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 38:20 + 7:08
3. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 43:34 + 12:22
4. Rosen Miriam 11G4950 GB MTBO squad 46:35 + 15:23
5. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 52:40 + 21:28
6. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:18 + 22:06
7. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 55:02 + 23:50
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 55:25 + 24:13
9. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 56:11 + 24:59
10. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 70:42 + 39:30
11. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 71:45 + 40:33
12. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 81:03 + 49:51
13. Ender Irina 0170002 HSG Turbine Zittau 98:25 + 67:13
14. Bader Hilde 18D4850 Post SV Dresden 104:16 + 73:04
15. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 138:50 + 107:38

H10L 3.40 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Jan VLI1400 Slavia Liberec orienteering 15:47
2. Louda Štěpán TUR1209 OOB TJ Turnov 18:27 + 2:40
3. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 19:06 + 3:19
4. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:52 + 5:05
5. Pinkr Jan HCE1300 TJ Hostivice 21:43 + 5:56
6. Drašar Matouš DKL1301 KOB Kladno 22:59 + 7:12
7. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 23:10 + 7:23
8. Brotánek Jan ROU1401 SKOB Roudnice nad Labem 25:34 + 9:47
9. Odvody Vilém LPU1502 OK Lokomotiva Pardubice 26:03 + 10:16
10. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 26:59 + 11:12
11. Jiřišta Vladimir JIL1502 OK Jilemnice 31:04 + 15:17
12. Kysilka Tobiáš JJN1407 Team Jizerky 33:56 + 18:09
13. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 36:07 + 20:20
14. Lankaš Vojtěch CHA1500 OK Chrastava 39:17 + 23:30
15. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 46:53 + 31:06
16. Baldrian František VSP1600 USK Praha 58:03 + 42:16
Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

H10 2.35 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 24:58
2. Šimek Jan CHC1301 K.O.B. Choceň 27:23 + 2:25
3. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 29:12 + 4:14
4. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:52 + 4:54
5. Drbohlav Marek TUR1409 OOB TJ Turnov 31:01 + 6:03
6. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 32:07 + 7:09
7. Mrázek Václav DKP1202 Oddíl OB Kotlářka 32:46 + 7:48
8. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 33:55 + 8:57
9. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 36:37 + 11:39
10. Fanta Michal TJN1304 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:03 + 17:05
11. Lankaš Antonín CHA1200 OK Chrastava 44:32 + 19:34
12. Arnošt Daniel SAD1200 Sportovní akademie Dobříš 44:36 + 19:38
13. Handrk Adam VLI1206 Slavia Liberec orienteering 47:00 + 22:02

H12 2.72 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 17:18
2. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 20:02 + 2:44
3. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 20:38 + 3:20
4. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:53 + 5:35
5. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 23:08 + 5:50
6. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 23:53 + 6:35
7. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 24:55 + 7:37
8. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 25:33 + 8:15
9. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 25:59 + 8:41
10. Kmínek Ondřej DOK1000 OK Doksy 27:04 + 9:46
11. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 27:06 + 9:48
12. Kmínek Jan DOK1100 OK Doksy 27:45 + 10:27
13. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 28:11 + 10:53
14. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 28:45 + 11:27
15. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 29:22 + 12:04
16. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 30:43 + 13:25
17. Tkáč Jakub JJN1001 Team Jizerky 31:41 + 14:23
18. Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice 33:11 + 15:53
19. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 33:20 + 16:02
20. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 35:04 + 17:46
21. Bahník Václav JJN1102 Team Jizerky 35:12 + 17:54
22. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 36:12 + 18:54
23. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 37:48 + 20:30
24. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:11 + 20:53
25. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:06 + 22:48
26. Retka Jakub LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:11 + 26:53
27. Bultrowicz Franciszek 97P1100 KS Hades Poznań 45:38 + 28:20
28. Homola Šimon DKL1001 KOB Kladno 48:04 + 30:46
29. Lánský Šimon JJN1105 Team Jizerky 49:18 + 32:00
30. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 50:22 + 33:04
31. Urbanec Patrik STH1101 SK Studenec 51:42 + 34:24
32. Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:02 + 34:44
33. Spitzer Jiří KVS1004 SKOB Kobra Vsetín 63:18 + 46:00
34. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 63:31 + 46:13
35. Řezka Václav JJN1104 Team Jizerky 71:21 + 54:03
36. Lukavský Vít DKL1101 KOB Kladno 72:28 + 55:10
37. Lazar Matyáš TUV1000 SOK TJ Turnov 98:39 + 81:21
Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Matějec Jonáš VRL1004 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Škoda Matěj TRI1001 TJ TŽ Třinec DISK

H14 3.19 km, 135 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 25:42
2. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 25:59 + 0:17
3. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 26:28 + 0:46
4. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 26:34 + 0:52
5. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 26:37 + 0:55
6. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 27:46 + 2:04
7. Nožička Jan JJN0800 Team Jizerky 27:54 + 2:12
8. Novák Adam DKP0924 Oddíl OB Kotlářka 28:46 + 3:04
9. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 29:07 + 3:25
10. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 29:08 + 3:26
11. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 29:57 + 4:15
12. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:56 + 6:14
13. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 33:04 + 7:22
14. Kyrylyshyn Ihor SHK0910 OK Slavia Hradec Králové 33:44 + 8:02
15. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 34:26 + 8:44
16. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 35:34 + 9:52
17. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 36:54 + 11:12
18. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:27 + 11:45
19. Pešek Jáchym TUR0902 OOB TJ Turnov 39:04 + 13:22
20. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 39:31 + 13:49
21. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 42:20 + 16:38
22. Kotyk Šimon LTU0802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:40 + 17:58
23. Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice 45:30 + 19:48
24. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 48:07 + 22:25
25. Horáček Jakub JEN0800 OB Jenišovice 48:33 + 22:51
26. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:23 + 24:41
27. Lasík Martin LTU0803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:26 + 24:44
28. Horáček Dominik JEN0804 OB Jenišovice 50:34 + 24:52
29. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 51:53 + 26:11
30. Louda Matyáš TUR0912 OOB TJ Turnov 56:09 + 30:27
31. Drašar Jakub DKL0903 KOB Kladno 63:52 + 38:10
Švestka Patrik KVS0810 SKOB Kobra Vsetín DISK

H16 3.50 km, 180 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 27:34
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 27:46 + 0:12
3. Hammond James 15G0600 DRONGO 30:12 + 2:38
4. Koliáš Štěpán PGP0610 SK Praga 30:28 + 2:54
5. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Brno Žabovřesky 30:37 + 3:03
6. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 32:02 + 4:28
7. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 32:29 + 4:55
8. Lake Freddie 15G0603 DRONGO 33:41 + 6:07
9. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 33:59 + 6:25
10. Reuber Conrad 15G0606 DRONGO 35:20 + 7:46
11. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 35:50 + 8:16
12. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 36:16 + 8:42
13. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 36:37 + 9:03
14. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 37:32 + 9:58
15. Prince Oliver 15G0605 DRONGO 37:36 + 10:02
16. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 38:22 + 10:48
17. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 39:18 + 11:44
18. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 39:51 + 12:17
19. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 40:07 + 12:33
20. Razzetti Ruben 15G0607 DRONGO 40:44 + 13:10
21. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 42:38 + 15:04
22. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 43:12 + 15:38
23. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 44:43 + 17:09
24. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 50:24 + 22:50
25. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 50:35 + 23:01
26. Hanousek Prokop TBM0613 KOS TJ Tesla Brno 50:55 + 23:21
27. Laird Angus 15G0602 DRONGO 52:24 + 24:50
28. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 52:42 + 25:08
29. Řehoř Hynek JJN0700 Team Jizerky 54:17 + 26:43
30. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 56:42 + 29:08
31. Městka Václav VSP0600 USK Praha 57:08 + 29:34
32. Lawson Reuben 15G0604 DRONGO 60:47 + 33:13
33. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 62:35 + 35:01
34. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 64:09 + 36:35
35. Salajka Michal LBM0701 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:13 + 38:39
36. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 70:13 + 42:39
37. Tkachenko Artem PHK0710 OK 99 Hradec Králové 71:24 + 43:50
38. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 72:38 + 45:04
39. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 73:26 + 45:52
40. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:19 + 50:45
41. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 85:33 + 57:59
42. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 113:00 + 85:26
43. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 120:07 + 92:33
44. Mackovič Adam HCE0700 TJ Hostivice 135:54 + 108:20
Hunt Sam 15G0601 DRONGO DISK
Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK

H18 3.84 km, 180 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan PBM0503 TJ Spartak 1. brněnská 26:39
2. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 29:34 + 2:55
3. Kovalchuk Serafim PHK0508 OK 99 Hradec Králové 30:28 + 3:49
4. Tkáč Matěj JJN0401 Team Jizerky 30:32 + 3:53
5. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 30:46 + 4:07
6. Titz Adam VSP0401 USK Praha 31:21 + 4:42
7. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 32:27 + 5:48
8. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 32:32 + 5:53
9. Štěrbák Josef ZBM0409 SK Brno Žabovřesky 32:59 + 6:20
10. Blaha Jiří VSP0411 USK Praha 33:27 + 6:48
11. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 33:50 + 7:11
12. Pokorný Jan JJN0400 Team Jizerky 34:10 + 7:31
13. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 35:19 + 8:40
14. Blaha Michal VSP0412 USK Praha 35:26 + 8:47
15. Racek Josef ZBM0400 SK Brno Žabovřesky 35:34 + 8:55
16. Wołek Stanisław 0120002 Indywidualnie 36:49 + 10:10
17. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 36:50 + 10:11
18. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 38:19 + 11:40
19. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 39:04 + 12:25
20. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Brno Žabovřesky 40:54 + 14:15
21. Janas Adam PGP0404 SK Praga 41:53 + 15:14
22. Janoch Samuel Jan MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 43:06 + 16:27
23. Kuchař Matěj TAP0405 KOB Tretra Praha 43:27 + 16:48
24. Skvortcov Yurii TJN0411 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:58 + 18:19
25. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:33 + 18:54
26. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:37 + 20:58
27. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 47:41 + 21:02
28. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 48:20 + 21:41
29. Tatarnikov Mykhailo PHK0405 OK 99 Hradec Králové 48:39 + 22:00
30. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 49:53 + 23:14
31. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 49:59 + 23:20
32. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 51:51 + 25:12
33. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 52:35 + 25:56
34. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 53:59 + 27:20
35. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:02 + 30:23
36. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:58 + 31:19
37. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 61:15 + 34:36
Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov DISK

H20 4.07 km, 225 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7454

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 27:59 8248
2. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 32:14 + 4:15 7237
3. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Brno Žabovřesky 33:45 + 5:46 6876
4. Richtr Lukáš ZTC0204 Západočeské sportovní centrum OB 35:09 + 7:10 6543
5. Urbánek Adam ZBM0302 SK Brno Žabovřesky 35:45 + 7:46 6400
6. Sunley Joe 15G0300 DRONGO 35:46 + 7:47
7. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 37:37 + 9:38 5956
8. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 41:32 + 13:33 5024
9. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 44:07 + 16:08 4409
10. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 46:22 + 18:23 3874
11. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 46:50 + 18:51 3763
12. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:06 + 26:07 2033
13. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 57:02 + 29:03 1335
14. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:01 + 39:02 0
15. Oujezdský Matyáš ZBM0307 SK Brno Žabovřesky 68:13 + 40:14 0
16. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:32 + 42:33 0
17. Švestka Jakub KVS0310 SKOB Kobra Vsetín 73:03 + 45:04 0
Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga DISK 0

H21E 4.91 km, 280 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8844

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 38:05 9072
2. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 39:19 + 1:14 8792
3. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Brno Žabovřesky 39:52 + 1:47 8668
4. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 40:01 + 1:56 8634
5. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 40:17 + 2:12 8574
6. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 40:30 + 2:25 8525
7. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 41:03 + 2:58 8400
8. Windsor Ben 15G9000 DRONGO 42:16 + 4:11
9. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 42:36 + 4:31 8050
10. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 42:51 + 4:46 7993
11. Pružina Paul 15G9701 DRONGO 43:00 + 4:55
12. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 43:01 + 4:56 7955
13. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 43:02 + 4:57 7952
14. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 43:09 + 5:04 7925
15. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 43:17 + 5:12 7895
16. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 43:29 + 5:24 7850
17. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:42 + 5:37 7801
18. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 44:35 + 6:30
19. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 44:51 + 6:46 7541
20. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 44:54 + 6:49 7529
21. Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul 45:18 + 7:13
22. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 45:19 + 7:14 7435
23. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 45:31 + 7:26 7390
24. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 45:51 + 7:46 7314
25. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 KOS TJ Tesla Brno 46:04 + 7:59 7265
26. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Brno Žabovřesky 46:10 + 8:05 7243
27. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 46:22 + 8:17 7197
28. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 46:23 + 8:18 7194
29. Janas Petr PGP0200 SK Praga 46:34 + 8:29 7152
30. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 47:17 + 9:12 6990
31. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 47:32 + 9:27 6933
32. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 48:03 + 9:58 6817
33. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 48:22 + 10:17 6745
34. Dittmann Robert 19D7901 SSV Planeta Radebeul 48:28 + 10:23
35. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 48:30 + 10:25 6715
36. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 49:03 + 10:58 6590
37. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 49:32 + 11:27 6481
38. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 50:25 + 12:20 6281
39. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 50:55 + 12:50 6168
40. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 51:59 + 13:54 5927
41. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:33 + 14:28 5798
42. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 53:28 + 15:23 5591
43. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 54:35 + 16:30 5338
44. Wolowczyk Krzysztof 4HP9500 UNTS Warszawa 54:56 + 16:51
45. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 55:19 + 17:14 5172
46. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 55:40 + 17:35 5093
47. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 56:34 + 18:29 4890
48. Novota Lukáš AKE0300 Klub OB ATU Košice 56:57 + 18:52
49. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 57:07 + 19:02 4765
50. Gösswein Csaba 22H8500 Hegyisport Szentendre Egy. 57:25 + 19:20
51. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 57:40 + 19:35
52. Stevens Ben 15G8701 DRONGO 58:24 + 20:19
53. Dobra Tom 15G9202 DRONGO 59:23 + 21:18
54. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 59:36 + 21:31
55. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 61:38 + 23:33 3743
56. Franco Paulo 0400001 COC Portugal 63:23 + 25:18
57. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 64:36 + 26:31 3072
58. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 65:05 + 27:00 2963
59. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 71:38 + 33:33 1481
60. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 80:24 + 42:19 0
61. Novota Mikuláš AKE6001 Klub OB ATU Košice 93:32 + 55:27
Vokes Phil 15G9601 DRONGO DISK
Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň DISK 0

H21A 4.61 km, 260 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7261

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Brno Žabovřesky 36:38 7492
2. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 38:01 + 1:23 7227
3. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 38:52 + 2:14 7064
4. Šimáček 0180002 ROB PCE 40:47 + 4:09
5. Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice 41:24 + 4:46 6578
6. Nechanický Jan TBM0200 KOS TJ Tesla Brno 42:32 + 5:54 6360
7. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 43:00 + 6:22 6271
8. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 43:19 + 6:41 6210
9. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 43:29 + 6:51 6178
10. Švihovský Jaromír JJN8000 Team Jizerky 43:34 + 6:56 6162
11. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 43:46 + 7:08 6124
12. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 44:30 + 7:52 5983
13. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 44:33 + 7:55 5973
14. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 44:36 + 7:58 5964
15. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 44:41 + 8:03 5948
16. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 45:01 + 8:23 5884
17. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 45:16 + 8:38 5836
18. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:22 + 8:44 5816
19. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 45:32 + 8:54 5784
20. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 45:40 + 9:02 5759
21. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 45:41 + 9:03 5756
22. Herman Jan LPU8505 OK Lokomotiva Pardubice 46:05 + 9:27 5679
23. Šálek Jan LDC8502 KOB Děčín 46:18 + 9:40 5637
24. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 47:01 + 10:23 5500
25. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:31 + 10:53 5404
26. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 47:43 + 11:05 5366
27. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 47:44 + 11:06 5362
28. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 47:49 + 11:11 5346
29. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 48:02 + 11:24 5305
30. Šklíba David TJN9902 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:11 + 11:33 5276
31. Semerád Jan UOL9400 SOB Olomouc 48:43 + 12:05 5174
32. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:46 + 12:08 5164
33. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 49:08 + 12:30
34. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 49:40 + 13:02 4991
35. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 49:49 + 13:11 4963
36. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:57 + 13:19 4937
37. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 50:53 + 14:15 4758
38. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 51:36 + 14:58 4620
39. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 51:50 + 15:12 4576
40. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 51:59 + 15:21 4547
41. Neumann Tomáš PVP8900 VSK Přírodní vědy Praha 52:33 + 15:55 4438
42. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 53:24 + 16:46 4275
43. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 53:28 + 16:50 4262
44. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 54:07 + 17:29 4137
45. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 54:22 + 17:44 4089
46. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 55:11 + 18:33 3933
47. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:17 + 18:39 3914
48. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:34 + 18:56 3859
49. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 56:47 + 20:09 3626
50. Čermák Matyáš KAM9501 OK Kamenice 56:59 + 20:21 3587
51. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 57:17 + 20:39 3530
52. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 57:20 + 20:42 3520
53. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 57:30 + 20:52 3488
54. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 58:17 + 21:39 3338
55. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:36 + 21:58 3277
56. Chaloupka Josef UOL9801 SOB Olomouc 58:52 + 22:14 3226
57. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 60:44 + 24:06 2868
58. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 64:51 + 28:13 2078
59. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 67:19 + 30:41 1604
60. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 68:52 + 32:14 1307
61. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 71:58 + 35:20 712
62. Werner Michal PGP9705 SK Praga 106:35 + 69:57 0
Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín DISK 0
David Tomáš LLI0000 LOK-o Liberec DISK 0

H21B 4.23 km, 225 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5548

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 36:23 6203
2. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 43:10 + 6:47 5291
3. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:13 + 7:50 5150
4. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:33 + 9:10 4970
5. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 48:55 + 12:32 4518
6. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 49:21 + 12:58 4459
7. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 49:23 + 13:00 4455
8. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia Plzeň 51:10 + 14:47 4215
9. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 51:31 + 15:08 4168
10. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 53:12 + 16:49 3942
11. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 55:37 + 19:14 3617
12. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:43 + 19:20 3603
13. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 60:08 + 23:45 3009
14. Havelík Jaroslav PVP9000 VSK Přírodní vědy Praha 61:09 + 24:46 2873
15. Bugár Gergely 22H9200 Hegyisport Szentendre Egy. 61:58 + 25:35
16. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 62:24 + 26:01 2705
17. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 63:59 + 27:36 2492
18. Nolz Fabian 15G9704 DRONGO 65:49 + 29:26
19. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 66:19 + 29:56
20. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 66:34 + 30:11 2144
21. Malý Jakub SVS9100 Orientklub Vsetín 71:22 + 34:59 1499
22. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:19 + 35:56 1371
23. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 116:08 + 79:45 0
Kubánek Adam DKL8500 KOB Kladno DISK 0

H21C 3.52 km, 165 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3401

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 37:30 3777
2. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 38:20 + 0:50
3. Wolowczyk Michal 4HP9700 UNTS Warszawa 40:32 + 3:02
4. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 42:47 + 5:17 3351
5. Eschlböck Jakob 46A9400 OL Naturfreunde Linz 45:23 + 7:53
6. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 46:12 + 8:42 3075
7. Holec Jakub 0300001 Ekonom Praha Outdoor 48:13 + 10:43
8. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 48:41 + 11:11 2875
9. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 49:54 + 12:24 2777
10. Gajdoš Martin 17S8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 50:16 + 12:46
11. Pinkr Josef HCE8200 TJ Hostivice 51:57 + 14:27 2611
12. Král Luboš TJN8401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:01 + 16:31 2445
13. Jahoda Jiří 0220001 NER - (j)Elita 55:28 + 17:58
14. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 59:17 + 21:47