Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Saxbo)

Datum:
30.04.2022
Místo konání:
Chrastava - u obalovny
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ovčí hora
Ředitel závodu:
Štveráková Monika
Hlavní rozhodčí:
Vydra Ivan - R3
Stavitel tratí:
Pachner Pavel - R3
JURY:
Mokrá Julie, Podrábská Marie, Fürst Aleš
Protokol:
Závod proběhl za příjemného jarního slunečného počasí. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. Při závodě jeden závodník se zvrtnutým kontníkem byl pořadateli dopraven do cíle a po základním ošetření dopraven na kontrolu do liberecké nemocnice. Ostatní drobná poranění byla ošetřena pořadateli. V průběhu závodu ani do 30 minut po plánovaném času uzavření cíle nebyl podán protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10L 1.86 km, 70 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 22:14
2. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 24:29 + 2:15
3. Hájková Alžběta JJN1353 C Team Jizerky 25:25 + 3:11
4. Spieszová Rebeka KDZ1350 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 34:48 + 12:34
5. Kuprová Hana JJN1361 C Team Jizerky 39:20 + 17:06
6. Kořínková Marie STB1353 C TJ Stadion Nový Bor 39:26 + 17:12
7. Žandová Eliška STB1250 C TJ Stadion Nový Bor 42:35 + 20:21
8. Seemann Eliška KDZ1451 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 43:27 + 21:13
9. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 43:59 + 21:45
10. Reis Nela neregistrovaný 44:26 + 22:12
11. Kalpakci Ema JJN1359 C Team Jizerky 45:32 + 23:18
12. Jasanská Kateřina Anja JJN1351 C Team Jizerky 51:27 + 29:13
13. Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 56:05 + 33:51
14. Pěničková Tamara JJN1452 C Team Jizerky 57:31 + 35:17
15. Förster Katharina N1 OL-Team Wehrsdorf 63:24 + 41:10

D10 2.24 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 20:15
2. Wiedenfeld Johanna DE073961 SSV Planeta Radebeul 26:16 + 6:01
3. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 28:16 + 8:01
4. Maděrová Klára VLI1256 C Slavia Liberec orienteering 29:27 + 9:12
5. Dušková Denisa TJN1250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:33 + 11:18
6. Grismajer Selma DE073987 USV TU Dresden 34:28 + 14:13
7. Gorzelniak Maja 1VP1350 HKS Azymut Mochy 35:09 + 14:54
8. Pešíková Ela VLI1253 C Slavia Liberec orienteering 37:14 + 16:59
9. Havlová Tereza TUR1252 C OOB TJ Turnov 43:15 + 23:00
10. Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 58:41 + 38:26

D12 2.72 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouzká Eliška BOR1051 B OK Jiskra Nový Bor 24:18
2. Bohne Amelia 1VP1051 HKS Azymut Mochy 25:31 + 1:13
3. Tejkalová Aneta KDZ1052 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 25:37 + 1:19
4. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 28:19 + 4:01
5. Ryšavá Anežka JJN1054 C Team Jizerky 28:35 + 4:17
6. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 29:52 + 5:34
7. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 29:55 + 5:37
8. Ledabylová Eliška TUR1054 C OOB TJ Turnov 31:53 + 7:35
9. Zenko Rozálie BOR1052 C OK Jiskra Nový Bor 32:06 + 7:48
10. Polubentseva Daria TUR1161 C OOB TJ Turnov 32:23 + 8:05
11. Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 33:04 + 8:46
12. Mikovcová Lucie TAP1057 C KOB Tretra Praha 33:06 + 8:48
13. Klotz Mathilda DE064936 SV Robotron Dresden 33:22 + 9:04
14. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 34:47 + 10:29
15. Stadtherrová Adéla JJN1150 C Team Jizerky 37:42 + 13:24
16. Válková Adéla BOR1154 C OK Jiskra Nový Bor 39:20 + 15:02
17. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 40:15 + 15:57
18. Justová Anika CHA1050 C OK Chrastava 40:28 + 16:10
19. Förster Magdalena DE070230 OL-Team Wehrsdorf 43:32 + 19:14
20. Tomanicová Stela CHA1051 C OK Chrastava 47:04 + 22:46
21. Oravcová Amálie JJN1153 C Team Jizerky 48:03 + 23:45
21. Gorzelniak Zofia 1VP1050 HKS Azymut Mochy 48:03 + 23:45
23. Jiráková Adéla JJN1052 C Team Jizerky 50:56 + 26:38
24. Adorján Vera Lotte DE071428 Berliner Turnerschaft 51:07 + 26:49
25. Kovaříková Anna KDZ1153 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 54:27 + 30:09
26. Straková Kateřina CHA1052 C OK Chrastava 56:46 + 32:28
27. Augustová Ema TUR1162 C OOB TJ Turnov 56:56 + 32:38
28. Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 59:43 + 35:25
29. Löhning Lisa DE029550 USV TU Dresden 61:28 + 37:10
30. Brzobohatá Eliška KDZ1150 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 81:59 + 57:41
31. Nešporová Nora TAP1153 C KOB Tretra Praha 169:07 + 144:49
von Dalowski Mila DE054177 Post SV Dresden DISK

D14 3.01 km, 110 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUR0957 B OOB TJ Turnov 22:59
2. Kunášková Karolína VLI0851 A Slavia Liberec orienteering 24:01 + 1:02
3. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 24:56 + 1:57
4. Soukupová Marie BOR0952 B OK Jiskra Nový Bor 25:22 + 2:23
5. Nožičková Eva JJN0852 B Team Jizerky 25:35 + 2:36
6. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 26:46 + 3:47
7. Miś Milena 1VP0951 HKS Azymut Mochy 27:51 + 4:52
8. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 28:11 + 5:12
9. Pompe Greta 24D0950 SV Robotron Dresden 29:07 + 6:08
10. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 29:24 + 6:25
11. Hetnar Oliwia 130002 UKS ORIENTPARK.PL IWINY 29:30 + 6:31
12. Nikołajuk Martyna 130004 UKS ORIENTPARK.PL IWINY 30:23 + 7:24
13. Březinová Antonie CHA0851 B OK Chrastava 30:24 + 7:25
14. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 31:02 + 8:03
15. Flossmannová Lucie VLI0852 B Slavia Liberec orienteering 35:04 + 12:05
16. Míková Sofie JJN0950 B Team Jizerky 37:27 + 14:28
17. Mastníková Lenka JJN0854 C Team Jizerky 37:41 + 14:42
18. Houžvičková Kateřina TUR0952 B OOB TJ Turnov 39:12 + 16:13
19. Fifernová Kateřina BOR0859 C OK Jiskra Nový Bor 40:30 + 17:31
20. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 45:00 + 22:01
21. Janatová Violka TJN0956 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:30 + 22:31
22. Růtová Amálka JJN0951 B Team Jizerky 46:32 + 23:33
23. Stehlíková Josefína TJN0864 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:43 + 26:44
24. Svobodová Anna LLI0955 C LOK-o Liberec 50:05 + 27:06
25. Nejedlová Karolína LLI0852 C LOK-o Liberec 50:23 + 27:24
26. Pavlova Lenka JJN0850 C Team Jizerky 51:52 + 28:53
27. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 53:54 + 30:55
28. Kubešová Tereza VLI0954 B Slavia Liberec orienteering 54:39 + 31:40
MS Kowsky Susanne DE060752 OL Görlitz 61:37 + 38:38

D16 4.10 km, 175 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Kateřina TUR0660 A OOB TJ Turnov 35:40
2. Malá Anežka JIL0751 A OK Jilemnice 36:39 + 0:59
3. Lindig Stanja SSV Planeta Radebeul 36:50 + 1:10
4. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 38:35 + 2:55
5. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 38:46 + 3:06
6. Lipenská Barbora CHA0753 A OK Chrastava 39:55 + 4:15
7. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 40:10 + 4:30
8. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 40:17 + 4:37
9. Klymeniuk Iryna BOR0767 C OK Jiskra Nový Bor 40:32 + 4:52
10. Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:51 + 5:11
11. Balcarová Marie VLI0658 B Slavia Liberec orienteering 40:54 + 5:14
12. Nikołajuk Maja 130005 UKS ORIENTPARK.PL IWINY 43:07 + 7:27
13. Tovchigrechko Maria DE046330 SV IHW Alex 78 Berlin 46:30 + 10:50
14. Šírová Anna VLI0659 C Slavia Liberec orienteering 46:56 + 11:16
15. Rejholcová Tereza BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor 48:34 + 12:54
16. Uhlemann Livia DE044897 OLV Potsdam 49:35 + 13:55
17. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:18 + 14:38
18. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 50:41 + 15:01
19. Konovalova Daria BOR0661 C OK Jiskra Nový Bor 51:38 + 15:58
20. Szmyt Aleksandra 1VP0653 HKS Azymut Mochy 51:56 + 16:16
21. Hajduk Maria 1VP0650 HKS Azymut Mochy 52:46 + 17:06
22. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 53:45 + 18:05
23. Klecha Weronika 1VP0750 HKS Azymut Mochy 57:13 + 21:33
24. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:04 + 24:24
25. Vařeková Anna TUV0651 C SOK TJ Turnov 62:07 + 26:27
26. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 64:36 + 28:56
27. Jirgesová Leontýna BOR0653 C OK Jiskra Nový Bor 71:25 + 35:45
28. Vokušová Veronika JJN0752 C Team Jizerky 78:27 + 42:47
Ryšavá Kateřina JJN0754 C Team Jizerky DISK

D18 4.38 km, 170 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 41:33
2. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 45:24 + 3:51
3. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:33 + 10:00
4. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 52:28 + 10:55
5. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 71:01 + 29:28
6. Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 83:04 + 41:31

D20 4.30 km, 170 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Oertelt Chalia DE071098 OL Görlitz 86:19

D21L 6.21 km, 270 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8592

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějková Barbora TUR0156 R OOB TJ Turnov 51:40 8770
2. Nieke Patricia TUR9552 E OOB TJ Turnov 51:43 + 0:03 8762
3. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 54:54 + 3:14 8243
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 E SK Brno Žabovřesky 56:02 + 4:22 8059
5. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 56:34 + 4:54 7972
6. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Brno Žabovřesky 58:21 + 6:41 7681
7. Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 58:25 + 6:45 7671
8. Uiboupin Kerstin USV TU Dresden 60:14 + 8:34
9. Straube Hanka DE023396 SV Lengefeld 64:24 + 12:44
10. Trilča Mara LDC8750 C KOB Děčín 65:28 + 13:48 6523
11. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 66:59 + 15:19 6276
12. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 68:15 + 16:35 6069
13. Kretzschmar Corinna DE029493 USV TU Dresden 69:03 + 17:23
14. Rýdlová Adéla JJN0151 C Team Jizerky 70:02 + 18:22 5779
15. Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 73:57 + 22:17 5141
16. Pavlová Martina LTP0151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:45 + 28:05 4197
17. Šritrová Lenka TUR0250 A OOB TJ Turnov 80:33 + 28:53 4066
18. Riby Rose DOK0052 C OK Doksy 80:38 + 28:58 4053
19. Schubert Helene Post SV Dresden 81:26 + 29:46
20. Grismajer Sonnhild DE018701 USV TU Dresden 82:42 + 31:02
21. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 83:40 + 32:00 3559
22. Johnová Lenka LTP7352 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:52 + 32:12 3526
23. Vogt Felicitas DE027687 USV TU Dresden 86:55 + 35:15
Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín DISK 0

D21K 3.67 km, 160 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4678

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rýdlová Magdaléna JJN0252 A Team Jizerky 36:31 4805
2. Holasová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 37:06 + 0:35 4732
3. Indola Linda DE020756 OLG Regensburg 38:25 + 1:54
4. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 38:59 + 2:28 4497
5. Kočí Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 39:05 + 2:34 4485
6. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 44:55 + 8:24 3758
7. Linková Kateřina SUL9250 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 48:46 + 12:15 3278
8. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 50:03 + 13:32 3118
9. Macháčková Barbora FYD0051 C Jizerský klub OB Frýdlant 55:04 + 18:33 2493
10. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 60:22 + 23:51 1832
11. Žaloudková Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 61:08 + 24:37 1737
12. Wendisch Clara DE053244 USV TU Dresden 61:28 + 24:57
13. Marynchenko Mariana TUR8953 C OOB TJ Turnov 63:37 + 27:06 1427
14. Linková Alena SUL6750 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 65:18 + 28:47 1217
15. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 66:00 + 29:29 1130

D35 4.30 km, 170 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie TJN8154 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:23
2. Bader Anne DE051470 Post SV Dresden 47:20 + 3:57
3. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 48:05 + 4:42
4. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 53:07 + 9:44
5. Pavlíčková Martina JJN8650 C Team Jizerky 54:35 + 11:12
6. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 55:22 + 11:59
7. Musiienko Nataliia DE074240 SV Lengefeld 57:26 + 14:03
8. Engelhardt Katja DE012878 SSV Planeta Radebeul 59:17 + 15:54
9. Große Ulrike DE057981 USG Chemnitz 75:06 + 31:43
10. Polubentseva Svitlana TUR8353 C OOB TJ Turnov 75:28 + 32:05
11. Seemann Anna KDZ8750 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 78:51 + 35:28
12. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 85:40 + 42:17
Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky DISK
Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady DISK

D40 4.38 km, 170 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 40:25
2. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 43:25 + 3:00
3. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 43:38 + 3:13
4. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 45:05 + 4:40
5. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 45:09 + 4:44
6. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 46:12 + 5:47
7. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 48:49 + 8:24
8. von Dalowski Anett DE017076 Post SV Dresden 49:38 + 9:13
9. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 51:47 + 11:22
10. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 52:18 + 11:53
11. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 54:54 + 14:29
12. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 62:05 + 21:40
13. Jůzová Jana KDZ8250 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 62:56 + 22:31
14. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 65:12 + 24:47
15. Nováková Zuzana TUR7950 C OOB TJ Turnov 65:50 + 25:25
16. Nowicka-Szmyt Katarzyna 1VP7950 HKS Azymut Mochy 66:30 + 26:05
17. Pietrzak Katarzyna 1VP8150 HKS Azymut Mochy 74:47 + 34:22
18. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 82:36 + 42:11
19. Spieszová Lucie KDZ8050 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 86:44 + 46:19
20. Kovriha Nataliia DE074258 SV Lengefeld 96:29 + 56:04

D45 4.08 km, 175 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompe Katja 24D7650 SV Robotron Dresden 41:17
2. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 42:15 + 0:58
3. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 43:08 + 1:51
4. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 44:48 + 3:31
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 46:33 + 5:16
6. Mairichová Radka JJN7450 C Team Jizerky 46:47 + 5:30
7. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 48:03 + 6:46
8. Míková Markéta JJN7351 C Team Jizerky 49:08 + 7:51
9. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 50:42 + 9:25
10. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 55:26 + 14:09
11. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 58:17 + 17:00
12. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 59:52 + 18:35
13. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:54 + 20:37
14. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:16 + 22:59
15. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 65:41 + 24:24
16. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:46 + 24:29
17. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 66:17 + 25:00
18. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:32 + 26:15
19. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:47 + 26:30
20. Pavlova Irena JJN7650 C Team Jizerky 69:11 + 27:54
21. Shmakova Alina DE046322 SV IHW Alex 78 Berlin 69:30 + 28:13
22. Růtová Martina JJN7652 C Team Jizerky 71:35 + 30:18
23. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 74:18 + 33:01
24. Borrmann Bianca DE036159 OL Görlitz 74:49 + 33:32
25. Nejedlová Lucie LLI7350 C LOK-o Liberec 78:04 + 36:47
26. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 82:34 + 41:17
27. Bradáčová Marie LLI7550 C LOK-o Liberec 93:02 + 51:45

D50 3.93 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Barbara 1VP7050 HKS Azymut Mochy 43:43
2. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 44:43 + 1:00
3. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 44:56 + 1:13
4. Bringezu Kristina DE013503 OLV Potsdam 45:33 + 1:50
5. Zelenin Jekaterina DE028974 USG Chemnitz 45:34 + 1:51
6. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 45:39 + 1:56
7. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 45:46 + 2:03
8. Funk Ira DE012844 OK Leipzig 46:34 + 2:51
9. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 46:46 + 3:03
10. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 48:57 + 5:14
11. Kubald Katrin DE016424 Kaulsdorfer OLV Berlin 49:06 + 5:23
12. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 50:18 + 6:35
13. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 52:16 + 8:33
14. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 53:51 + 10:08
15. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 54:11 + 10:28
16. Himmelová Marie KAM6952 C OK Kamenice 54:17 + 10:34
17. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 55:57 + 12:14
18. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:00 + 14:17
19. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:24 + 17:41
20. Balcarová Alena LLI7150 C LOK-o Liberec 63:23 + 19:40
21. Pokorná Hana JJN6951 C Team Jizerky 63:28 + 19:45
22. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 67:56 + 24:13
23. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 69:33 + 25:50

D55 3.08 km, 110 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šírová Jana VLI6552 C Slavia Liberec orienteering 33:42
2. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 37:02 + 3:20
3. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 37:43 + 4:01
4. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 39:42 + 6:00
5. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 42:34 + 8:52
6. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 43:06 + 9:24
7. Käding Kirsten DE014626 Kaulsdorfer OLV Berlin 48:51 + 15:09
8. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 48:56 + 15:14
9. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 52:43 + 19:01
10. Friebe Marion DE017787 USV Jena 55:23 + 21:41
11. Knitsch Beate DE031472 Post-SV Chemnitz 71:29 + 37:47
12. Krakorova Iva 200001 NER Malesice 100:48 + 67:06

D60 3.08 km, 110 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 35:34
2. Buhler Birgit DE013800 USV TU Dresden 44:56 + 9:22
3. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 45:54 + 10:20
4. Leideck Heike DE017141 USV TU Dresden 47:11 + 11:37
5. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:20 + 13:46
6. Neumann Petra DE068417 SG Zittau Süd 52:10 + 16:36
7. Wiedenfeld Ute DE028437 SSV Planeta Radebeul 52:50 + 17:16
8. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 53:14 + 17:40
9. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 64:43 + 29:09
10. Kretzschmar Ute DE016292 USV TU Dresden 65:56 + 30:22

D65 2.89 km, 115 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tonn Gisela DE027059 SSV Planeta Radebeul 34:56
2. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 36:29 + 1:33
3. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 36:51 + 1:55
3. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 36:51 + 1:55
5. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Brno Žabovřesky 37:11 + 2:15
6. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 39:17 + 4:21
7. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 50:48 + 15:52
8. Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 66:30 + 31:34
9. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:09 + 32:13
10. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 67:32 + 32:36

D70 2.44 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 46:35
2. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 48:11 + 1:36
3. Bader Hilde DE010377 OLF Mainz 49:54 + 3:19
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 53:47 + 7:12
5. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 59:52 + 13:17

D75 2.08 km, 60 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 35:10
2. Thiel Susi DE026960 SV IHW Alex 78 Berlin 44:19 + 9:09
3. Renger Rita DE024302 SV Robotron Dresden 45:30 + 10:20
4. Grosse Ingrid DE067427 USV TU Dresden 47:46 + 12:36
5. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 49:58 + 14:48

H10L 1.81 km, 70 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starý Jakub JJN1204 C Team Jizerky 19:06
2. Kubík Tomáš LLI1208 C LOK-o Liberec 19:58 + 0:52
3. Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering 20:26 + 1:20
4. Louda Štěpán TUR1209 C OOB TJ Turnov 21:10 + 2:04
5. Brzoň Matouš CHA1202 C OK Chrastava 23:43 + 4:37
6. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 24:37 + 5:31
7. Svoboda Antonín LLI1235 C LOK-o Liberec 27:31 + 8:25
8. Čech Jan BOR1403 C OK Jiskra Nový Bor 27:59 + 8:53
9. Zachar Daniel BOR1400 C OK Jiskra Nový Bor 28:24 + 9:18
10. Lankaš Antonín CHA1200 C OK Chrastava 30:00 + 10:54
11. Konečný Tadeáš STB1201 C TJ Stadion Nový Bor 31:25 + 12:19
12. Dotlačil Vilém 80002 ABC 31:37 + 12:31
13. Šrůta David BOR1305 C OK Jiskra Nový Bor 31:49 + 12:43
14. Dvořák Daniel DOK1200 C OK Doksy 37:14 + 18:08
Kysilka Tobiáš JJN1407 C Team Jizerky DISK

H10 2.26 km, 85 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Górski Krzesimir 88P1200 MKS Paulinum Jelenia Góra 17:26
2. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 23:08 + 5:42
3. Fanta Michal TJN1304 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:34 + 7:08
4. Tuma Benjamin VLI1204 C Slavia Liberec orienteering 26:35 + 9:09
5. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 27:13 + 9:47
6. Kunc Jakub LLI1203 C LOK-o Liberec 27:58 + 10:32
7. Jůza Bruno KDZ1200 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 32:12 + 14:46
8. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 34:27 + 17:01
9. Fremder Liam DE070222 OL-Team Wehrsdorf 37:38 + 20:12
10. Fedorčák Viktor BOR1204 C OK Jiskra Nový Bor 37:48 + 20:22
11. Jobke Kurt DE070660 USV TU Dresden 43:24 + 25:58
Drbohlav Marek 160001 NER - Drbohlavovi DISK
MS Lánský Šimon JJN1105 C Team Jizerky 48:09 + 30:43

H12 2.69 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 20:43
2. Pachnik Antoni 130003 UKS ORIENTPARK.PL IWINY 20:47 + 0:04
3. Janata Matěj TJN1111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:03 + 3:20
4. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 24:13 + 3:30
5. Niedzielski Mikołaj 1VP1000 HKS Azymut Mochy 24:29 + 3:46
6. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 24:36 + 3:53
7. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 24:42 + 3:59
8. Beneš Max VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 25:22 + 4:39
9. Šebelka Jakub VLI1002 B Slavia Liberec orienteering 26:49 + 6:06
10. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 27:37 + 6:54
11. Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 28:15 + 7:32
12. Förster Johann DE069374 OL-Team Wehrsdorf 29:34 + 8:51
13. Bahník Václav JJN1102 C Team Jizerky 32:18 + 11:35
14. Hähnel Ron DE057436 OL-Team Wehrsdorf 32:29 + 11:46
15. Brzoň Šimon CHA1100 C OK Chrastava 33:06 + 12:23
16. Kubišta Anton VLI1103 C Slavia Liberec orienteering 35:47 + 15:04
17. Pesničák Daniel TJN1109 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:10 + 18:27
18. Bader Gustav DE051412 Post SV Dresden 49:17 + 28:34
19. Fedorov Mikhail BOR1109 C OK Jiskra Nový Bor 51:55 + 31:12
20. Havlíček Tomáš TUR1110 C OOB TJ Turnov 57:25 + 36:42
21. Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:24 + 53:41
22. Moučka Ondřej JJN1005 C Team Jizerky 76:35 + 55:52
Pietrzak Bruno 1VP1001 HKS Azymut Mochy DISK
Erben Vojtěch STB1100 C TJ Stadion Nový Bor DISK
Lange Marius DE070488 USV TU Dresden DISK
MS Ježek Josef VLI0907 C Slavia Liberec orienteering 34:58 + 14:15

H14 3.98 km, 125 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 25:15
2. Lamač František TUR0901 B OOB TJ Turnov 27:17 + 2:02
3. Kutek Matěj TUR0908 B OOB TJ Turnov 27:18 + 2:03
4. Žemlík Eduard TUR0909 B OOB TJ Turnov 27:59 + 2:44
5. Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor 29:02 + 3:47
6. Ładomirski Szymon 88P0900 MKS Paulinum Jelenia Góra 30:52 + 5:37
7. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 31:17 + 6:02
8. Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra 32:39 + 7:24
9. Guida Francesco VLI0810 C Slavia Liberec orienteering 32:42 + 7:27
10. Jobke Karl Rudolf DE048360 USV TU Dresden 34:23 + 9:08
11. Oravec Viktor JJN0802 C Team Jizerky 35:24 + 10:09
12. Maděra Jakub VLI0906 B Slavia Liberec orienteering 36:46 + 11:31
13. Pešek Jáchym TUR0902 C OOB TJ Turnov 37:04 + 11:49
14. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:30 + 12:15
15. Průcha Matouš BOR0911 C OK Jiskra Nový Bor 37:42 + 12:27
16. Górski Igor 88P0802 MKS Paulinum Jelenia Góra 37:47 + 12:32
17. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 38:52 + 13:37
18. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 40:02 + 14:47
19. Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 42:10 + 16:55
20. Mitiska Matěj BOR0905 C OK Jiskra Nový Bor 42:50 + 17:35
21. Pohoretskyi Maksym BOR0805 C OK Jiskra Nový Bor 42:54 + 17:39
22. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 44:37 + 19:22
23. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 45:26 + 20:11
24. Dielitzsch Timm DE065504 OL Görlitz 45:48 + 20:33
25. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 45:55 + 20:40
26. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 46:29 + 21:14
27. Jiroutek Jakub LLI0902 C LOK-o Liberec 47:24 + 22:09
28. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 48:20 + 23:05
29. Kehlmaier Anton DE054458 Post SV Dresden 48:43 + 23:28
30. Cháma Ondřej PDY0902 C Běhej Poděbrady 50:14 + 24:59
31. Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 52:18 + 27:03
32. Louda Matyáš TUR0912 B OOB TJ Turnov 52:46 + 27:31
33. Klotz Arthur DE052519 SV Robotron Dresden 61:40 + 36:25
34. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 86:52 + 61:37
Kovanda Jonáš BOR0904 B OK Jiskra Nový Bor DISK

H16 4.74 km, 240 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUR0711 A OOB TJ Turnov 30:28
2. Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky 31:49 + 1:21
3. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 32:51 + 2:23
4. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 32:56 + 2:28
5. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 34:27 + 3:59
6. Shyp Oleksii BOR0711 C OK Jiskra Nový Bor 34:50 + 4:22
7. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 34:54 + 4:26
8. Pachnik Jędrzej TJN0607 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:29 + 5:01
9. Patka Kryštof BOR0702 A OK Jiskra Nový Bor 37:33 + 7:05
10. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 38:32 + 8:04
11. Schäfer Tomas DE044475 SV Robotron Dresden 39:32 + 9:04
12. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 43:46 + 13:18
13. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 47:19 + 16:51
14. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 47:53 + 17:25
15. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:43 + 18:15
16. Knap Šimon CHA0606 C OK Chrastava 53:44 + 23:16
17. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 54:38 + 24:10
18. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:48 + 26:20
19. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:04 + 30:36
20. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 65:52 + 35:24
21. Fremder Linus DE057808 OL-Team Wehrsdorf 67:11 + 36:43
22. Řehoř Hynek JJN0700 C Team Jizerky 68:31 + 38:03

H18 4.87 km, 300 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Siegert Marek DE022653 USV TU Dresden 33:53
2. Tkáč Matěj JJN0401 A Team Jizerky 34:40 + 0:47
3. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 35:35 + 1:42
4. Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky 36:15 + 2:22
5. Melišík Jan TAP0502 A KOB Tretra Praha 42:59 + 9:06
6. Marek Matěj JJN0402 B Team Jizerky 44:49 + 10:56
7. Valenta Ondřej JIL0401 A OK Jilemnice 45:56 + 12:03
8. Jelínek Šimon BOR0510 B OK Jiskra Nový Bor 46:51 + 12:58
9. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 51:08 + 17:15
10. Hähnel Per DE044946 OL-Team Wehrsdorf 51:34 + 17:41
11. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 53:01 + 19:08
12. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:57 + 20:04
13. Edelhäuser Nick DE029956 Post SV Dresden 58:51 + 24:58
Mastník Ondřej JJN0501 B Team Jizerky DISK

H20 5.37 km, 260 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Stepaniants Oleksii DE074266 SV Lengefeld 130:13

H21L 9.33 km, 440 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7978

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Müller Philipp DE021209 Post SV Dresden 66:15
2. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 67:27 + 1:12 8016
3. Gottstein Jonáš JIL0107 R OK Jilemnice 67:31 + 1:16 8008
4. Janata Martin TJN8306 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:20 + 2:05 7912
5. Bader Leif DE010385 Post SV Dresden 70:17 + 4:02
6. Uhlík Michal SJC8007 R Sportcentrum Jičín 72:07 + 5:52 7466
7. Leideck Karsten DE029279 USV TU Dresden 72:49 + 6:34
8. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 74:20 + 8:05 7205
9. Zátka Josef PVP0100 C VSK Přírodní vědy Praha 74:22 + 8:07 7201
10. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 74:38 + 8:23 7170
11. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 74:52 + 8:37 7142
12. Borrmann Malte DE011432 OL Görlitz 75:59 + 9:44
13. Klein Cedrik DE015286 USV TU Dresden 76:23 + 10:08
14. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:26 + 10:11 6958
15. Dlabaja Štěpán JJN8508 C Team Jizerky 76:49 + 10:34 6913
16. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 77:43 + 11:28 6807
17. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 80:17 + 14:02 6505
18. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 81:08 + 14:53 6405
19. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 81:49 + 15:34 6324
20. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 82:13 + 15:58 6277
21. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 82:48 + 16:33 6208
22. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:26 + 18:11 6016
23. Zabořil Vojtěch TUR0110 C OOB TJ Turnov 85:05 + 18:50 5940
24. Bräuer Dennis DE011531 SV Lengefeld 85:13 + 18:58
25. Štryncl Pavel JLI7700 C OB Jizerky 85:22 + 19:07 5906
26. Dudík Petr TUR8917 C OOB TJ Turnov 86:23 + 20:08 5786
27. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 88:41 + 22:26 5516
28. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 89:18 + 23:03 5443
29. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 90:36 + 24:21 5290
30. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 90:47 + 24:32 5268
31. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 92:42 + 26:27 5043
32. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 93:25 + 27:10 4958
33. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 94:30 + 28:15 4831
34. Rajnoha David TBM0003 C KOS TJ Tesla Brno 95:04 + 28:49 4764
35. Loudil Lukáš 10001 Na večeři zpátky 95:47 + 29:32
36. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky 96:30 + 30:15 4595
37. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 97:53 + 31:38 4433
38. Klein Marek DE029401 USV TU Dresden 99:38 + 33:23
39. Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 112:23 + 46:08
40. Ženíšek Radek SUL7601 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 117:36 + 51:21 2111
41. Patommel Jens DE029237 Post SV Dresden 131:42 + 65:27
41. Zhuravlov Ihor DE074274 SV Lengefeld 131:42 + 65:27
Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Nagy Josef TJN0006 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Melichar Vojtěch LLI9802 C LOK-o Liberec DISK 0

H21K 5.37 km, 260 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3860

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 42:27 4568
2. Jończy Jakub 88P0300 C MKS Paulinum Jelenia Góra 45:48 + 3:21
3. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 55:13 + 12:46 3619
4. Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 58:16 + 15:49 3393
5. Bradáč David LLI0203 C LOK-o Liberec 60:48 + 18:21 3205
6. von Dalowski Jan DE027752 Post SV Dresden 61:06 + 18:39
7. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:47 + 24:20 2761
8. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:26 + 25:59 2638
9. Pavel Martin JJN0004 C Team Jizerky 69:55 + 27:28 2528
10. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:05 + 32:38 2144
11. Birnstock Jan OK Leipzig 76:45 + 34:18
12. Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice 76:51 + 34:24 2013
13. Pflock Marcel DE072054 OLV Weimar 77:08 + 34:41
14. Riby Thomas LTP0202 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:20 + 37:53 1754
15. Knötschke Tommy N4 USV TU Dresden 99:04 + 56:37

H35 6.81 km, 285 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 58:10
2. Schmalfeld Thomas DE070850 SSV Planeta Radebeul 60:14 + 2:04
3. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 60:54 + 2:44
4. Stöwhaas Jens DE023362 OLG Siegerland 62:55 + 4:45
5. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:24 + 5:14
6. Kabáth David ZBM8433 C SK Brno Žabovřesky 63:52 + 5:42
7. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 64:04 + 5:54
8. Albrecht David neregistrovaný 64:29 + 6:19
9. Gorzelniak Karol 1VP8300 HKS Azymut Mochy 65:06 + 6:56
10. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 66:56 + 8:46
11. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 66:59 + 8:49
12. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 69:29 + 11:19
13. Dotlacil Jakub 80001 ABC 73:41 + 15:31
14. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 78:30 + 20:20
15. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 82:13 + 24:03
16. Hájek Jan KUO8002 C KOB Ústí nad Orlicí 83:51 + 25:41
17. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 95:35 + 37:25
18. Král Luboš TJN8401 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 98:01 + 39:51
Burghardt Freddy DE013892 Post SV Dresden DISK

H40 5.69 km, 240 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 49:08
2. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 49:10 + 0:02
3. Pražák Michal JJN7900 C Team Jizerky 52:01 + 2:53
4. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:10 + 3:02
5. Lehmann Karsten DE069811 USV TU Dresden 55:26 + 6:18
6. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 56:01 + 6:53
7. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 56:55 + 7:47
8. Pesničák Jan SMR7902 C SNS Smržovka 59:54 + 10:46
9. Rewig Thomas DE024360 USV TU Dresden 64:45 + 15:37
10. Havel Tomáš TUR7904 C OOB TJ Turnov 70:08 + 21:00
11. Rößler Karsten DE050696 SSV Planeta Radebeul 74:01 + 24:53
12. Klotz Christian DE060059 SV Robotron Dresden 74:10 + 25:02
13. Pietrzak Patryk 1VP8100 HKS Azymut Mochy 74:22 + 25:14
14. Kadečka Jakub JEN7901 C OB Jenišovice 75:51 + 26:43
15. Koláček Jan TJN7901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:57 + 28:49
16. Průcha Lukáš 90001 sloup 85:30 + 36:22
17. Nikołajuk Bartosz 130006 UKS ORIENTPARK.PL IWINY 90:43 + 41:35
18. Jůza David KDZ8200 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 108:54 + 59:46

H45 5.44 km, 285 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 41:05
2. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 46:36 + 5:31
3. Gossel Heiko DE018446 USV TU Dresden 47:22 + 6:17
4. Löhning Michael DE017456 USV TU Dresden 49:31 + 8:26
5. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 50:47 + 9:42
6. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 51:25 + 10:20
7. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 53:03 + 11:58
8. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 53:34 + 12:29
9. Szmyt Łukasz 1VP7600 HKS Azymut Mochy 53:51 + 12:46
10. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 54:08 + 13:03
11. Lenk Andreas USV TU Dresden 54:15 + 13:10
12. Adorján Péter DE010038 Berliner Turnerschaft 54:50 + 13:45
13. Fremder Lars DE017711 OL-Team Wehrsdorf 55:12 + 14:07
14. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 55:29 + 14:24
15. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 55:54 + 14:49
16. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 57:10 + 16:05
17. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 57:12 + 16:07
18. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 57:59 + 16:54
19. Uhlemann Andreas DE044855 ESV Lok Berlin-Schöneweide 59:30 + 18:25
20. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 60:59 + 19:54
21. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:10 + 20:05
22. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 61:55 + 20:50
23. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 62:28 + 21:23
24. Oravec Tomáš JJN7505 C Team Jizerky 62:42 + 21:37
25. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 63:15 + 22:10
26. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:18 + 22:13
27. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 63:25 + 22:20
28. Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky 64:40 + 23:35
29. Christl Ivan TUR7310 OOB TJ Turnov 65:46 + 24:41
30. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:36 + 25:31
31. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 66:43 + 25:38
32. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 68:06 + 27:01
33. Votava Jan KUL7601 C KOB Ústí nad Labem 70:46 + 29:41
34. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 73:33 + 32:28
35. Dvořák Radim KUL7501 C KOB Ústí nad Labem 74:48 + 33:43
36. Seidel Jens DE033436 Post SV Dresden 75:35 + 34:30
37. Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 80:05 + 39:00
38. Novotný Vít TJN7601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:22 + 40:17
39. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 91:58 + 50:53
40. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 97:46 + 56:41
41. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 106:00 + 64:55
42. Hoskovský Petr KUL7502 C KOB Ústí nad Labem 117:59 + 76:54
Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

H50 4.87 km, 300 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lindig Thomas DE054408 SSV Planeta Radebeul 44:57
2. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 49:26 + 4:29
3. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 52:08 + 7:11
4. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:27 + 7:30
5. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 53:26 + 8:29
6. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 53:39 + 8:42
7. Pachnik Dariusz 130001 UKS ORIENTPARK.PL IWINY 54:55 + 9:58
8. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 56:44 + 11:47
9. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 57:09 + 12:12
10. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 57:53 + 12:56
11. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 60:21 + 15:24
12. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 60:56 + 15:59
13. Müller Rico STB6400 C TJ Stadion Nový Bor 61:24 + 16:27
14. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 62:19 + 17:22
15. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 62:20 + 17:23
16. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:36 + 18:39
17. Borrmann Sven DE011440 OL Görlitz 66:03 + 21:06
18. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 66:17 + 21:20
19. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:19 + 22:22
20. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:52 + 22:55
21. Kehlmaier Christian DE057246 Post SV Dresden 68:57 + 24:00
22. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 70:50 + 25:53
23. Hoffmann Martin DE058252 USV TU Dresden 71:58 + 27:01
24. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 73:40 + 28:43
25. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 75:24 + 30:27
26. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:44 + 34:47
27. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 81:36 + 36:39
28. Pavel Jiří JJN7100 C Team Jizerky 89:45 + 44:48
29. Touš Jan JEN6901 C OB Jenišovice 89:58 + 45:01
30. Ženíšek Jan SUL4701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 99:24 + 54:27
Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Novotný Jiří VLI7102 C Slavia Liberec orienteering DISK

H55 4.11 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 36:47
2. Wichmann Rainer DE028403 OLV Weimar 38:53 + 2:06
3. Nieke Hagen DE029394 USV TU Dresden 40:30 + 3:43
4. Demmig Sven DE011846 Kaulsdorfer OLV Berlin 41:38 + 4:51
5. Wendisch Mayk DE067336 USV TU Dresden 42:00 + 5:13
6. Wolf Tobias DE028726 USV Jena 42:23 + 5:36
7. Hase Michael DE046570 TSV Karlshorst 42:28 + 5:41
8. Zelenin Andrej DE028966 USG Chemnitz 44:07 + 7:20
9. Schwenk Olaf DE022398 TSV Karlshorst 44:18 + 7:31
10. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 44:32 + 7:45
11. Knitsch Wolfram DE015476 Post-SV Chemnitz 45:44 + 8:57
12. Hellmann René DE019642 USV TU Dresden 47:22 + 10:35
13. Käding Bernd DE014600 Kaulsdorfer OLV Berlin 48:53 + 12:06
14. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 50:41 + 13:54
15. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 52:11 + 15:24
16. Richter Frank DE031406 TSV Karlshorst 53:36 + 16:49
17. Mättig Torsten DE026358 USV TU Dresden 58:56 + 22:09
18. Hunger Axel DE020631 SG Dittersdorf 62:50 + 26:03
19. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:04 + 28:17
20. Beneš Petr KDZ6700 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 69:34 + 32:47
21. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 73:23 + 36:36
22. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:48 + 38:01
23. Dalüge Kai DE014337 SV IHW Alex 78 Berlin 77:12 + 40:25
24. Döring Jürgen DE055795 SG Zittau Süd 83:33 + 46:46
Schäfer Steffen DE025243 SV Robotron Dresden DISK
Přibík Jan PGP6301 C SK Praga DISK

H60 4.11 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens DE017109 Post SV Dresden 35:47
2. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 42:03 + 6:16
3. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 42:54 + 7:07
4. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 45:15 + 9:28
5. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 45:29 + 9:42
6. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 48:14 + 12:27
7. Zenker Norbert DE029005 USV TU Dresden 49:43 + 13:56
8. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 50:17 + 14:30
9. Buhler Gerhard-Michael DE013826 USV TU Dresden 53:06 + 17:19
10. Wiedenfeld Frank DE028429 SSV Planeta Radebeul 54:17 + 18:30
11. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 54:28 + 18:41
12. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 56:39 + 20:52
13. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 58:55 + 23:08
14. Berndt Peter DE010814 Post-SV Chemnitz 62:45 + 26:58
15. Linka Vladislav SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 66:42 + 30:55
16. Kretzschmar Frank DE016268 USV TU Dresden 93:44 + 57:57
Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

H65 3.31 km, 110 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tonn Konrad DE027067 SSV Planeta Radebeul 29:27
2. Kundisch Diethard DE029287 USV TU Dresden 29:54 + 0:27
3. Schote Gerd DE022017 OL-Team Wehrsdorf 31:25 + 1:58
4. Šikola Alexej LJN5301 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 33:21 + 3:54
5. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:03 + 5:36
6. Drbohlav Mirek 160002 NER - Drbohlavovi 40:02 + 10:35
7. Fremder Dietmar DE017703 OL-Team Wehrsdorf 40:31 + 11:04
8. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 40:41 + 11:14
9. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:49 + 12:22

H70 3.31 km, 110 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 29:38
2. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 30:40 + 1:02
3. Genderjahn Ludwig DE018131 Post SV Dresden 36:00 + 6:22
4. Frenzel Michael DE017745 ESV Lok Berlin-Schöneweide 36:22 + 6:44
5. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 36:56 + 7:18
6. Urválek Jiří VLI4701 C Slavia Liberec orienteering 38:24 + 8:46
7. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 39:13 + 9:35
8. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 41:38 + 12:00
9. Ender Volker HSG Turbine Zittau 42:04 + 12:26
10. Kremer Christian DE035755 ESV Lok Berlin-Schöneweide 42:58 + 13:20
11. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 44:33 + 14:55
12. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 44:34 + 14:56
13. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:43 + 18:05
14. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 55:36 + 25:58
15. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 57:16 + 27:38
16. Kadečka Jiří JEN5002 C OB Jenišovice 65:36 + 35:58

H75 2.15 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut DE014212 USV TU Dresden 28:18
2. Bader Achim DE010369 OLF Mainz 29:15 + 0:57
3. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 32:08 + 3:50
4. Peterka Josef LLI4702 C LOK-o Liberec 34:18 + 6:00
5. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 37:24 + 9:06
6. Schmalfeld Tassilo DE025516 SSV Planeta Radebeul 41:36 + 13:18
7. Thiel Rolf DE026952 SV IHW Alex 78 Berlin 42:31 + 14:13
8. Schindler Udo DE025392 SSV Planeta Radebeul 45:48 + 17:30
9. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 52:15 + 23:57
10. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 90:11 + 61:53
Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka DISK

H80 2.15 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 33:36
2. Wichmann Peter DE028396 USC Magdeburg 36:36 + 3:00
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 45:11 + 11:35
4. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 51:33 + 17:57
5. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:44 + 18:08
6. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 57:48 + 24:12
7. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:17 + 26:41
8. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 80:15 + 46:39
Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. DISK

HDR 2.30 km, 70 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 18:13
2. Grismajer Adele N2 USV TU Dresden 19:14 + 1:01
3. Trilča Mina neregistrovaný 20:13 + 2:00
4. Patka Jonáš BOR1600 C OK Jiskra Nový Bor 22:36 + 4:23
5. Žanda Josef STB1500 C TJ Stadion Nový Bor 22:58 + 4:45
6. Korec Ondřej neregistrovaný 23:44 + 5:31
7. Erbenová Marina STB1451 C TJ Stadion Nový Bor 24:53 + 6:40
8. Zofová Taťána JEN1450 C OB Jenišovice 25:11 + 6:58
9. Korec Kryštof neregistrovaný 25:18 + 7:05
10. Havlová Aneta TUR1458 C OOB TJ Turnov 25:29 + 7:16
11. Lánská Elena JJN1358 C Team Jizerky 25:42 + 7:29
12. Brzoňová Ema CHA1551 C OK Chrastava 25:57 + 7:44
13. Winkler Matyáš FYD1201 C Jizerský klub OB Frýdlant 26:13 + 8:00
14. Fanta Lukáš TJN1600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:44 + 8:31
15. Förster Luise N3 OL-Team Wehrsdorf 27:10 + 8:57
16. Augustová Marie TUR1558 C OOB TJ Turnov 28:11 + 9:58
17. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 28:52 + 10:39
18. Havlíček Jakub TUR1406 C OOB TJ Turnov 29:09 + 10:56
19. Šuma Josef STB TJ Stadion Nový Bor 29:26 + 11:13
20. Sip Tomíček OK Jiskra Nový Bor 30:28 + 12:15
21. Funková Markéta OK Chrastava 31:23 + 13:10
22. Winkler Bernard FYD1001 C Jizerský klub OB Frýdlant 32:09 + 13:56
23. Uhlíková Eva SJC1650 C Sportcentrum Jičín 32:13 + 14:00
24. Khelová Bára SCP1350 C OK Sparta Praha 32:17 + 14:04
25. Šírlová Kamila CHA1450 C OK Chrastava 33:25 + 15:12
26. Lankaš Vojtěch CHA1500 C OK Chrastava 33:37 + 15:24
27. Matějů Emil VLI1500 C Slavia Liberec orienteering 33:50 + 15:37
28. Jůzová Beáta KDZ1550 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 33:58 + 15:45
29. Šebelková Magdaléna VLI1651 C Slavia Liberec orienteering 34:09 + 15:56
30. Rejman Adam BOR1500 C OK Jiskra Nový Bor 34:40 + 16:27
30. Kolínová Anita DKP1850 C Oddíl OB Kotlářka 34:40 + 16:27
32. Jaško Vojtěch neregistrovaný 35:05 + 16:52
33. Beránek Martin 190003 bez klubu 35:29 + 17:16
34. Konečný Antonín STB1400 C TJ Stadion Nový Bor 36:00 + 17:47
35. Timoftejová Julie STB1354 C TJ Stadion Nový Bor 36:50 + 18:37
36. Drbohlav Ondra neregistrovaný 36:55 + 18:42
37. Auerová Karolína TJN1255 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:01 + 18:48
38. Šulcová Michaela neregistrovaný 37:05 + 18:52
39. Šulc Tadeáš neregistrovaný 38:26 + 20:13
40. Brzoňová Ela CHA1550 C OK Chrastava 38:52 + 20:39
41. Kurka Jakub neregistrovaný 38:53 + 20:40
42. Jiroutek Matěj LLI1600 C LOK-o Liberec 39:38 + 21:25
43. Holatová Veronika PDY1551 C Běhej Poděbrady 39:42 + 21:29
44. Tejkalová Zuzanka OOB Spartak Adamov 40:08 + 21:55
45. Žemlík Daniel TUR1701 C OOB TJ Turnov 42:22 + 24:09
46. Hetnar Emilia 130009 UKS ORIENTPARK.PL IWINY 42:24 + 24:11
47. Zakouřil Petr TUR1703 C OOB TJ Turnov 42:35 + 24:22
48. Janatová Ester TJN1450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:33 + 25:20
49. Holasová Adéla TUR1751 C OOB TJ Turnov 43:40 + 25:27
50. Janatová Sára TJN1650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:42 + 25:29
51. Hradcová Žofie CHA1881 C OK Chrastava 43:50 + 25:37
52. Bahníková Šárka neregistrovaný 44:02 + 25:49
53. Pavlíčková Valerie JJN1454 C Team Jizerky 44:22 + 26:09
54. Tesařová Sofi neregistrovaný 44:26 + 26:13
55. Tesařová Sára neregistrovaný 44:34 + 26:21
56. Gottstein Josef LLI1300 C LOK-o Liberec 45:07 + 26:54
57. Moučka Lukáš JJN1305 C Team Jizerky 45:36 + 27:23
58. Kadavý Vojtěch OK Chrastava 45:53 + 27:40
59. Kurka Matěj neregistrovaný 46:25 + 28:12
60. Kupr Jaroslav JJN1501 C Team Jizerky 46:49 + 28:36
61. Rokosová Anna JJN1366 C Team Jizerky 46:50 + 28:37
61. Hájek Antonín JJN1502 C Team Jizerky 46:50 + 28:37
63. Mikešová Anna JJN1552 C Team Jizerky 46:53 + 28:40
64. Rakoušová Gabriela STB1452 C TJ Stadion Nový Bor 47:27 + 29:14
65. Žaloudková Barbora SJC1850 C Sportcentrum Jičín 48:01 + 29:48
66. Khelová Eliška SCP1651 C OK Sparta Praha 50:02 + 31:49
67. Belko Viktorie neregistrovaný 53:16 + 35:03
68. Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 54:00 + 35:47
69. Härtelt Helmut DE019171 SV CH Sonnenland 59:54 + 41:41
70. Jaško Štěpán neregistrovaný 62:24 + 44:11
71. Pflug Norbert DE023651 OK Mark Brandenburg 69:24 + 51:11
72. Jindrová Bára neregistrovaný 71:50 + 53:37
73. Schulhof Matěj TUR2020 C OOB TJ Turnov 86:13 + 68:00
74. Votavová Johana neregistrovaný 91:29 + 73:16
75. Ježková Magdaléna CHA1950 C OK Chrastava 104:01 + 85:48
Vavrušková Emma neregistrovaný DISK
Koláčková Anna TJN1452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Koláčková Julie TJN1550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Fantapié Alizée France DISK
Přindová Sofie neregistrovaný DISK

P 2.81 km, 105 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnik Malgorzata UKS ORIENTPARK.PL IWINY 24:24
2. Vašata Josef neregistrovaný 24:52 + 0:28
3. Vavrušková Zuzana neregistrovaný 25:30 + 1:06
4. Zenková Pavla BOR8450 C OK Jiskra Nový Bor 26:44 + 2:20
5. Tesař Tomáš OK Chrastava 27:03 + 2:39
6. Pech Richard 30001 Och421 27:19 + 2:55
7. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 27:32 + 3:08
8. Kupr Jaroslav JJN8001 C Team Jizerky 28:00 + 3:36
9. Kocmanová Kateřina BOR8050 C OK Jiskra Nový Bor 28:22 + 3:58
10. Šuma Jiří neregistrovaný 29:04 + 4:40
11. Topol Milan neregistrovaný 30:10 + 5:46
12. Ryšavý Tim neregistrovaný 30:14 + 5:50
13. Maturová Jana 150001 Tajm 30:51 + 6:27
14. Kuprová Klára JJN8150 C Team Jizerky 32:07 + 7:43
15. Lange Julian DE064043 USV TU Dresden 32:48 + 8:24
16. Kuťková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 32:57 + 8:33
17. Mitisková Hana BOR7460 C OK Jiskra Nový Bor 33:02 + 8:38
18. Kořínková Marie neregistrovaný 33:24 + 9:00
19. Čalounová Jana 50001 Liberec 34:54 + 10:30
20. Kunášek Martin VLI7405 C Slavia Liberec orienteering 35:48 + 11:24
21. Žanda Josef STB8000 C TJ Stadion Nový Bor 35:54 + 11:30
22. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 35:59 + 11:35
23. Gottlichová Jitka BOR6752 C OK Jiskra Nový Bor 36:26 + 12:02
24. Hanuš Bohumil STB7900 C TJ Stadion Nový Bor 37:21 + 12:57
25. Himmel Petr KAM6503 C OK Kamenice 37:57 + 13:33
26. Drapáková Lucie neregistrovaný 38:01 + 13:37
27. Pechová Helena VLI7251 C Slavia Liberec orienteering 38:32 + 14:08
28. Premilova Nadiia BOR7952 C OK Jiskra Nový Bor 39:03 + 14:39
29. Blín Oldřich JLI6900 C OB Jizerky 39:48 + 15:24
30. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 39:52 + 15:28
31. Rewig Laura DE029675 USV TU Dresden 40:11 + 15:47
32. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 40:31 + 16:07
33. Koníčková Pavlína JJN7551 C Team Jizerky 40:32 + 16:08
34. Hnídek Stanislav neregistrovaný 41:17 + 16:53
35. Just Matouš CHA0701 C OK Chrastava 41:27 + 17:03
36. Wiedenfeld Romy N5 SSV Planeta Radebeul 42:07 + 17:43
37. Drapáková Lenka 180002 neregistrovaný 42:26 + 18:02
38. Švarc Jiří neregistrovaný 43:32 + 19:08
39. Kubíková Lenka LLI8050 C LOK-o Liberec 45:46 + 21:22
40. Průšková Gabriela STB7650 C TJ Stadion Nový Bor 47:40 + 23:16
41. Labská Bohuslava LLI6951 C LOK-o Liberec 47:43 + 23:19
42. Nešporová Olga neregistrovaný 48:11 + 23:47
43. Hetnar Damian 130008 UKS ORIENTPARK.PL IWINY 48:51 + 24:27
44. Edelhäuser Isabell N6 Ohne Name 50:31 + 26:07
45. Kindlová Barbora 210001 SJC, neregistrovaní 55:56 + 31:32
46. Koláčková Martina TJN8050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:47 + 37:23
47. Wichmann Katrin DE028388 OLV Weimar 68:26 + 44:02
48. Pešová Petra neregistrovaný 68:31 + 44:07
49. Dalüge Beate DE052840 - Berlin - 68:35 + 44:11
50. Ekertová Jana France 69:21 + 44:57
51. Žohová Linda LLI8051 LOK-o Liberec 85:16 + 60:52

T 4.61 km, 180 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnik Wojciech UKS ORIENTPARK.PL IWINY 37:41
2. Poloprutská Markéta TUR9252 C OOB TJ Turnov 42:19 + 4:38
3. Beránek Petr 190001 bez klubu 46:43 + 9:02
4. Pešík Michal JLI7701 C OB Jizerky 46:44 + 9:03
5. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 48:14 + 10:33
6. Beránková Hana 190002 bez klubu 48:36 + 10:55
7. Lange Stephan DE064605 USV TU Dresden 49:02 + 11:21
8. Matějů Kateřina 20001 XY 50:01 + 12:20
9. Přinda Vojtěch neregistrovaný 51:45 + 14:04
10. Bek Ondřej neregistrovaný 52:34 + 14:53
11. Kurková Martina SMR8850 C SNS Smržovka 53:25 + 15:44
12. Wagner Thomas SG Zittau Süd 54:39 + 16:58
13. Härtelt Daniel DE019163 SG Zittau Süd 54:52 + 17:11
14. Válek Ondřej 120001 Aktivit 57:01 + 19:20
15. Kunc Tomáš LLI7800 C LOK-o Liberec 59:13 + 21:32
16. Jirák Michal 150002 Tajm 60:45 + 23:04
17. Votava David 100001 DSVJ 61:04 + 23:23
18. Štverák Jan OK Chrastava 61:37 + 23:56
19. Uhlíková Šárka SJC8151 C Sportcentrum Jičín 64:35 + 26:54
20. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 67:32 + 29:51
21. Erben Jiří STB7700 C TJ Stadion Nový Bor 68:25 + 30:44
22. Vokuš Zdeněk JJN5601 C Team Jizerky 70:57 + 33:16
23. Tuma Roman 70001 - 71:47 + 34:06
24. Labská Karolína neregistrovaný 71:50 + 34:09
25. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 73:13 + 35:32
26. Fiala Petr RUM6501 ZOOB Rumburk 74:33 + 36:52
27. Edelhäuser Frank DE033444 - Dresden - 74:35 + 36:54
28. Wagner Martina DE033428 SG Zittau Süd 76:26 + 38:45
29. Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha 76:58 + 39:17
30. Weidig Sonja N7 USV Jena 79:37 + 41:56
31. Kořínek Zdeněk PEN6201 C OK RECO Sport 84:42 + 47:01
32. Kindermann Mike DE042354 OL-Team Wehrsdorf 87:09 + 49:28
33. Vokušová Tereza JJN0453 C Team Jizerky 90:05 + 52:24
34. Polgar Erika DE048344 Volkssport Berlin 102:59 + 65:18
35. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 103:07 + 65:26
36. Drapák Karel 180001 neregistrovaný 103:09 + 65:28
37. Hejna Pavel LLI7600 LOK-o Liberec 103:32 + 65:51
38. Novotný Jaromír neregistrovaný 114:31 + 76:50
39. Funk Uwe DE036779 OK Leipzig 120:11 + 82:30
Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha DISK