Logo
Datum:
07.05.2022
Místo konání:
Liberec
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Koleje Harcov, 1:4 000, ekvidistance 2 m, formát A4, autor M. Burda, aktualizace I. Habán, stav duben 2022, mapový klíč ISSprOM 2019-2, mapy budou vodovzdorně upraveny - pretex.
Ředitel závodu:
Severýn Otto
Hlavní rozhodčí:
Szenczi Gabriel - R2
Stavitel tratí:
Kruliš Petr - R2
Protokol:
Závod proběhl v pořádku dle pravidel ČSOS za slunečného počasí. Závod byl schválen hlavní rozhodčí v plném rozsahu. Jury se nemusela sejít.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H65     H70     H75     H80    

D10 1.34 km, 36 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 10:26
2. Horáčková Eliška VLI1450 Slavia Liberec orienteering 12:25 + 1:59
3. Heczková Emma VLI1252 Slavia Liberec orienteering 12:45 + 2:19
4. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:55 + 4:29
5. Janečková Eliška 0100003 Hejvy' 20:30 + 10:04
6. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 25:53 + 15:27
7. Bednaříková Eva TAP1550 KOB Tretra Praha 27:58 + 17:32
8. Karafiátová Kamila BOR1451 OK Jiskra Nový Bor 30:11 + 19:45
9. Švihovská Tereza JJN1450 Team Jizerky 47:00 + 36:34

D12 2.03 km, 42 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 12:52
2. Michálková Ela BOR1152 OK Jiskra Nový Bor 13:43 + 0:51
3. Zítová Kateřina LDC1150 KOB Děčín 14:06 + 1:14
4. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 14:30 + 1:38
5. Hadravová Adéla BOR1058 OK Jiskra Nový Bor 15:06 + 2:14
6. Polubentseva Daria TUR1161 OOB TJ Turnov 16:21 + 3:29
7. Jelínková Anna LTP1050 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:45 + 3:53
8. Portz Viktoria KUL1051 KOB Ústí nad Labem 17:45 + 4:53
9. Tomešová Evelína DKP1168 Oddíl OB Kotlářka 18:31 + 5:39
10. Válková Adéla BOR1154 OK Jiskra Nový Bor 24:51 + 11:59

D14 2.35 km, 60 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:52
2. Tomášková Matilda TUR0957 OOB TJ Turnov 13:33 + 0:41
3. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:06 + 1:14
4. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 14:23 + 1:31
5. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 14:28 + 1:36
6. Polubentseva Iryna TUR0855 OOB TJ Turnov 14:32 + 1:40
7. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 14:42 + 1:50
8. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 14:53 + 2:01
9. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 15:23 + 2:31
10. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 15:28 + 2:36
11. Nagyová Zuzana TJN0863 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:26 + 3:34
12. Michálková Ema BOR0857 OK Jiskra Nový Bor 16:34 + 3:42
13. Janatová Violka TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:04 + 4:12
14. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 18:33 + 5:41
15. Stehlíková Josefína TJN0864 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:44 + 5:52
16. Krejzová Markéta TUR0854 OOB TJ Turnov 19:29 + 6:37
17. Fifernová Kateřina BOR0859 OK Jiskra Nový Bor 19:56 + 7:04
18. Šírová Marie VLI0956 Slavia Liberec orienteering 20:06 + 7:14
19. Míková Sofie JJN0950 Team Jizerky 21:06 + 8:14
Zabořilová Anna TUR0951 OOB TJ Turnov DISK
Barsová Magdaléna VLI0955 Slavia Liberec orienteering DISK
Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering DISK

D16 2.71 km, 78 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 15:17
1. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 15:17
3. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:40 + 0:23
4. Klymeniuk Iryna BOR0767 OK Jiskra Nový Bor 16:00 + 0:43
5. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 16:12 + 0:55
6. Konovalova Daria BOR0661 OK Jiskra Nový Bor 16:21 + 1:04
7. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 16:47 + 1:30
8. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:49 + 1:32
9. Plecháčová Marie NPA0652 SK LOB Nová Paka 17:53 + 2:36
10. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 19:10 + 3:53
11. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 19:19 + 4:02
12. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 19:20 + 4:03
13. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:53 + 5:36
Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering DISK
Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice DISK

D18 2.80 km, 76 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 15:05
2. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 16:13 + 1:08
3. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 16:59 + 1:54
4. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:38 + 2:33
5. Skácelová Kateřina JJN0550 Team Jizerky 18:18 + 3:13
6. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 18:46 + 3:41
7. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 19:14 + 4:09
8. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 19:19 + 4:14
9. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:31 + 4:26
10. Derflová Eliška KUL0550 KOB Ústí nad Labem 26:08 + 11:03
Marková Hana LLI0450 LOK-o Liberec DISK

D20 2.59 km, 74 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:52

D21L 3.02 km, 80 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8563

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bogarová Adélka PGP9056 SK Praga 15:29 8612
2. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 15:35 + 0:06 8557
3. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 15:39 + 0:10 8520
4. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Brno Žabovřesky 16:38 + 1:09 7980
5. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 16:54 + 1:25 7833
6. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 17:18 + 1:49 7613
7. Pavlíková Markéta DOK0053 OK Doksy 17:45 + 2:16 7366
8. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 18:55 + 3:26 6724
9. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 19:15 + 3:46 6541
10. Svobodová Barbora BFM0151 SKOB Frýdek - Místek 19:52 + 4:23 6202
10. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 19:52 + 4:23 6202
12. Holasová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 20:09 + 4:40 6046
13. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 20:19 + 4:50 5954
14. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:08 + 5:39 5505
15. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 21:15 + 5:46 5441
16. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 21:58 + 6:29 5047
17. Rýdlová Adéla JJN0151 Team Jizerky 22:33 + 7:04 4726
18. Svobodová Barbora JJN8950 Team Jizerky 23:05 + 7:36 4433
19. Riby Rose DOK0052 OK Doksy 23:11 + 7:42 4378
20. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 23:21 + 7:52 4286
21. Hrdličková Jana --- 23:27 + 7:58
22. Koubová Lenka ROU9554 SKOB Roudnice nad Labem 23:28 + 7:59 4222
23. Ježková Barbora CHA8850 OK Chrastava 24:09 + 8:40 3846
24. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:22 + 8:53 3727
Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha DISK 0
Švihovská Eva JJN8350 Team Jizerky DISK 0

D21K 2.59 km, 74 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1637

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 18:23 1735
2. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 19:44 + 1:21 1622
3. Macharová Michaela BOR9450 OK Jiskra Nový Bor 20:34 + 2:11 1552
4. Němečková Radka AOP9452 Orientační Běh Opava 21:27 + 3:04 1478
5. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:16 + 4:53 1326

D35 2.59 km, 74 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 15:22
2. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 16:55 + 1:33
3. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 18:45 + 3:23
4. Janečková Markéta 0100001 Hejvy' 19:33 + 4:11
5. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 19:36 + 4:14
6. Polubentseva Svitlana TUR8353 OOB TJ Turnov 21:03 + 5:41
7. Zenková Pavla BOR8450 OK Jiskra Nový Bor 21:56 + 6:34

D40 2.03 km, 42 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:41
2. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 11:59 + 0:18
3. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 13:25 + 1:44
4. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 13:56 + 2:15
5. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 14:44 + 3:03
6. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 15:02 + 3:21
7. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 15:25 + 3:44
8. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 17:36 + 5:55
9. Premilova Nadiia BOR7952 OK Jiskra Nový Bor 18:38 + 6:57
10. Spieszová Lucie KDZ8050 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 19:43 + 8:02

D45 2.59 km, 74 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 16:17
2. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 16:25 + 0:08
3. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 17:35 + 1:18
4. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 18:06 + 1:49
5. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 18:16 + 1:59
6. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 18:17 + 2:00
7. Juračková Jana CHT6052 OOB SK Chrast 18:53 + 2:36
8. Lamačová Dana TUR7451 OOB TJ Turnov 23:22 + 7:05
9. Ellederová Zdenka TAP7755 KOB Tretra Praha 23:27 + 7:10
10. Jelínková Jiřina LTP7551 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:51 + 9:34
11. Šašková Hana LTP7552 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:28 + 10:11
12. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 26:45 + 10:28
13. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:50 + 11:33

D50 2.03 km, 42 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Jana LLI7152 LOK-o Liberec 12:56
2. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 14:00 + 1:04
3. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 14:03 + 1:07
4. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:48 + 2:52
5. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 16:24 + 3:28
6. Čalounová Jana 0020001 Liberec 18:15 + 5:19
7. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 19:14 + 6:18
8. Ježková Hana TUR6950 OOB TJ Turnov 19:44 + 6:48

D55 1.90 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 14:29
2. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 14:47 + 0:18
3. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:40 + 1:11
4. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 18:27 + 3:58
5. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 19:15 + 4:46

D60 1.90 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 15:07
2. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 19:10 + 4:03
3. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:32 + 10:25

D65 1.90 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 16:48
2. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 17:14 + 0:26
3. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 19:17 + 2:29
4. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 20:12 + 3:24
5. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 23:02 + 6:14
6. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 26:47 + 9:59
7. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 27:37 + 10:49

D75 0.93 km, 18 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 14:06

H10 2.03 km, 42 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Tomáš DKP1206 Oddíl OB Kotlářka 13:36
2. Tuma Benjamin VLI1204 Slavia Liberec orienteering 16:49 + 3:13
3. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 17:12 + 3:36
4. Votava Jan VLI1400 Slavia Liberec orienteering 17:53 + 4:17
5. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 20:06 + 6:30
6. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:21 + 6:45
7. Fedorčák Viktor BOR1204 OK Jiskra Nový Bor 21:28 + 7:52
8. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 22:32 + 8:56
9. Guida Sebastian VLI1302 Slavia Liberec orienteering 23:38 + 10:02
10. Karafiát Dominik BOR1306 OK Jiskra Nový Bor 25:39 + 12:03
11. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 26:26 + 12:50
12. Nitsch Lukáš FSP1200 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:20 + 15:44
13. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 31:49 + 18:13
14. Válek Štěpán BOR1301 OK Jiskra Nový Bor 32:48 + 19:12
Fanta Michal TJN1304 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
MS Kolaja Jaromír VLI1501 Slavia Liberec orienteering 28:37 + 15:01

H12 2.71 km, 78 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 15:06
2. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:02 + 1:56
3. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 18:11 + 3:05
4. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:41 + 3:35
5. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 20:08 + 5:02
6. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 20:25 + 5:19
7. Hrdlička Vojtěch VLI1004 Slavia Liberec orienteering 22:09 + 7:03
8. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 23:04 + 7:58
9. Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha 23:34 + 8:28
10. Kubišta Anton VLI1103 Slavia Liberec orienteering 23:59 + 8:53
11. Fedorov Mikhail BOR1109 OK Jiskra Nový Bor 26:54 + 11:48
12. Švihovský Matyáš JJN1000 Team Jizerky 30:09 + 15:03
13. Gross Adam TAP1108 KOB Tretra Praha 41:25 + 26:19
14. Švihovský Daniel JJN1101 Team Jizerky 56:06 + 41:00
Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering DISK

H14 2.76 km, 70 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 13:44
2. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 14:10 + 0:26
3. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 15:06 + 1:22
4. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:25 + 1:41
5. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 15:40 + 1:56
6. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:43 + 1:59
7. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 16:17 + 2:33
8. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:22 + 2:38
9. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 16:42 + 2:58
10. Guida Francesco VLI0810 Slavia Liberec orienteering 16:52 + 3:08
11. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 17:00 + 3:16
12. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 17:23 + 3:39
13. Pešek Jáchym TUR0902 OOB TJ Turnov 17:36 + 3:52
14. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 18:04 + 4:20
15. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 18:21 + 4:37
16. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 18:22 + 4:38
17. Pohoretskyi Maksym BOR0805 OK Jiskra Nový Bor 18:26 + 4:42
18. Mitiska Matěj BOR0905 OK Jiskra Nový Bor 18:35 + 4:51
19. Otmar Antonín TUR0806 OOB TJ Turnov 18:57 + 5:13
20. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 19:11 + 5:27
21. Guida Alessandro VLI0900 Slavia Liberec orienteering 20:05 + 6:21
22. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 20:23 + 6:39
23. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 20:48 + 7:04
24. Vakula Vít BOR0908 OK Jiskra Nový Bor 23:32 + 9:48
25. Hataš David TUR0809 OOB TJ Turnov 23:34 + 9:50
26. Cupák Václav --- 33:27 + 19:43

H16 2.76 km, 70 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Habán Oliver JJN0602 Team Jizerky 12:56
2. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 13:05 + 0:09
3. Shyp Oleksii BOR0711 OK Jiskra Nový Bor 13:33 + 0:37
4. Tomášek Prokop TUR0711 OOB TJ Turnov 13:59 + 1:03
5. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 14:37 + 1:41
6. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 15:11 + 2:15
7. Votava Matěj KUL0601 KOB Ústí nad Labem 17:06 + 4:10
8. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 18:02 + 5:06
9. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:14 + 5:18
10. Jelínek Václav LTP0706 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:38 + 5:42
11. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 18:56 + 6:00
12. Zeman Jakub BOR0704 OK Jiskra Nový Bor 21:28 + 8:32
13. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:48 + 8:52
Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor DISK

H18 3.06 km, 80 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 14:29
2. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 14:36 + 0:07
3. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 14:42 + 0:13
4. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 15:02 + 0:33
5. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 15:04 + 0:35
6. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 15:40 + 1:11
7. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 15:41 + 1:12
8. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 15:55 + 1:26
9. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 16:34 + 2:05
10. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 16:53 + 2:24
11. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 17:29 + 3:00
12. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 18:30 + 4:01
13. Bumbálek Štěpán 0070001 Mat Chrastava 24:47 + 10:18

H20 2.80 km, 76 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:33

H21L 3.52 km, 86 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7893

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 15:01 8252
2. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 15:52 + 0:51 7826
3. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 16:19 + 1:18 7600
4. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 16:25 + 1:24 7550
5. Zátka Josef PVP0100 VSK Přírodní vědy Praha 16:28 + 1:27 7525
6. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 16:32 + 1:31 7491
7. Tkáč Matěj JJN0401 Team Jizerky 16:36 + 1:35 7458
8. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:39 + 1:38 7433
9. Mairich Filip JJN0600 Team Jizerky 16:40 + 1:39 7424
10. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 16:41 + 1:40 7416
10. Bořil Jan TBM9700 KOS TJ Tesla Brno 16:41 + 1:40 7416
12. Dlabaja Štěpán JJN8508 Team Jizerky 17:00 + 1:59 7257
13. Škoda Jakub DOK8800 OK Doksy 17:04 + 2:03 7224
14. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 17:08 + 2:07 7190
14. Dlabaja Tomas TUR8303 OOB TJ Turnov 17:08 + 2:07 7190
16. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 17:11 + 2:10 7165
17. Karásek Matěj TUR0000 OOB TJ Turnov 17:26 + 2:25 7040
18. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 17:33 + 2:32 6981
19. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 17:35 + 2:34 6964
20. Herman Jan LPU8505 OK Lokomotiva Pardubice 17:36 + 2:35 6956
21. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 17:37 + 2:36 6948
22. Fišer Jan SNA9302 TJ START Náchod 17:40 + 2:39 6923
23. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 17:42 + 2:41 6906
24. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:47 + 2:46 6864
25. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 18:02 + 3:01 6739
26. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 18:23 + 3:22 6563
27. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 18:25 + 3:24 6546
28. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:26 + 3:25 6538
29. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 18:28 + 3:27 6521
30. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:29 + 3:28 6513
31. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 18:31 + 3:30 6496
31. Švihovský Jaromír JJN8000 Team Jizerky 18:31 + 3:30 6496
33. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:36 + 3:35 6454
34. Pokorný Jan JJN0400 Team Jizerky 18:56 + 3:55 6287
35. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:01 + 4:00 6245
36. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 19:44 + 4:43 5886
37. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 19:53 + 4:52 5811
38. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 19:54 + 4:53 5802
39. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 20:20 + 5:19 5585
40. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 20:24 + 5:23 5552
41. Panovec Jan SSU8931 SK Severka Šumperk 20:32 + 5:31 5485
42. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 20:47 + 5:46 5359
43. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 20:48 + 5:47 5351
44. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 22:06 + 7:05 4699
45. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 22:21 + 7:20 4573
46. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 22:29 + 7:28 4506
47. David Tomáš LLI0000 LOK-o Liberec 22:38 + 7:37 4431
48. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 23:05 + 8:04 4205
49. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 23:14 + 8:13 4130
50. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 23:34 + 8:33 3963
51. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:35 + 9:34 3453
52. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:47 + 9:46 3353
53. Lisý Ondřej JJN7101 Team Jizerky 32:22 + 17:21 0
Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov DISK 0
Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Pašek František KAM7600 OK Kamenice DISK 0
Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering DISK

H21K 2.71 km, 78 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Madej Mateuzs UKS Orientpark.pl Iwiny 15:23
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:55 + 4:32
3. Duňka Zdislav --- 24:08 + 8:45
4. Richter Ondřej 0080001 Martin Svoboda 25:17 + 9:54
Procházka Tomáš --- DISK
Odvárka Jan --- DISK

H35 2.80 km, 76 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jakub 0040002 Aqua klub Liberec 15:34
2. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 19:04 + 3:30
3. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 19:19 + 3:45
4. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 22:14 + 6:40
5. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 22:29 + 6:55

H40 2.71 km, 78 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 14:55
2. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 15:12 + 0:17
3. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 17:11 + 2:16
4. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 17:22 + 2:27
5. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 17:25 + 2:30
6. Válek Ondřej 0010001 Aktivit 18:28 + 3:33
7. Karafiát Filip BOR7900 OK Jiskra Nový Bor 19:27 + 4:32
8. Janeček Petr 0100002 Hejvy' 19:51 + 4:56
9. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 21:30 + 6:35

H45 2.71 km, 78 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 14:03
2. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 15:34 + 1:31
3. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 16:34 + 2:31
4. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 17:48 + 3:45
5. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 18:19 + 4:16
6. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:21 + 5:18
7. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 20:01 + 5:58
8. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:53 + 6:50
9. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 21:58 + 7:55
Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor DISK
Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor DISK
MS Tesková Šárka --- 21:29 + 7:26

H50 2.59 km, 74 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 15:03
2. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:36 + 0:33
3. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 15:39 + 0:36
4. Jareš Daniel KUL6900 KOB Ústí nad Labem 16:21 + 1:18
5. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 17:40 + 2:37
6. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:27 + 4:24
7. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:34 + 5:31
8. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 20:57 + 5:54
9. Studničný Jaroslav BOR7004 OK Jiskra Nový Bor 21:39 + 6:36
10. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 21:42 + 6:39
11. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 21:45 + 6:42
Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov DISK

H55 2.59 km, 74 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 15:49
2. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 18:46 + 2:57
3. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:15 + 3:26

H65 1.90 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juračka Vojtěch CHT5404 OOB SK Chrast 15:42
2. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:11 + 1:29
3. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 19:24 + 3:42
4. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 19:43 + 4:01

H70 1.90 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 14:18
2. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 30:24 + 16:06
Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava DISK

H75 1.34 km, 36 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 15:20
2. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 30:47 + 15:27

H80 0.93 km, 18 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 17:26