Logo
Datum:
01.05.2022
Místo konání:
Lužná u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
Šefelinka
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R3
Stavitel tratí:
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D35K     D45L     D45K     D55K     D55L     D60     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H35K     H45L     H45K     H55L     H55K     H60     H65     H70     H75     H80     T3     T7     TF     Z1     Z2    
Nahrávám data...

D10 1.49 km, 45 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Súkupová Anita PGP1352 SK Praga 16:58
2. Bašusová Olga KAM1250 OK Kamenice 17:02 + 0:04
3. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 21:31 + 4:33
4. Reichlová Šárka VSP1250 USK Praha 25:07 + 8:09
5. Haisová Anna DOR1252 OK Dobříš 25:14 + 8:16
6. Večerková Klára DKP1452 Oddíl OB Kotlářka 26:28 + 9:30
7. Štěpánková Linda ODV1250 TJ Aero Odolena Voda 31:47 + 14:49
8. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 33:04 + 16:06
9. Dobyášová Kateřina KAM1252 OK Kamenice 33:16 + 16:18
10. Lorencová Kateřina DOR1251 OK Dobříš 35:18 + 18:20
11. Proxová Veronika RIC1350 OB Říčany 36:18 + 19:20
12. Mrázová Lucie VSP1251 USK Praha 46:36 + 29:38
Králová Helena LBE1250 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš DNS
Bradnová Lenka KAM1253 OK Kamenice DNS

D10F 1.42 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulová Laura ZVO1450 OB SK Zvole 20:48
2. Hrušková Zuzana DOR1452 OK Dobříš 27:18 + 6:30
3. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 27:25 + 6:37
4. Malá Lucia DKP1357 Oddíl OB Kotlářka 27:48 + 7:00
5. Svítilová Veronika PGP1550 SK Praga 27:57 + 7:09
6. Silovská Natálie RIC1452 OB Říčany 32:23 + 11:35
7. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 33:21 + 12:33
8. Černická Anežka LBE1350 TJ Lokomotiva Beroun 35:59 + 15:11
9. Hrušková Tereza DOR1451 OK Dobříš 39:59 + 19:11
Haisová Štěpánka DOR1453 OK Dobříš DNS

D12 2.30 km, 50 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buganová Petra PGP1053 SK Praga 16:44
2. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 18:03 + 1:19
3. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 18:49 + 2:05
4. Řepková Anna PGP1052 SK Praga 19:04 + 2:20
5. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 19:45 + 3:01
6. Truhlářová Dora ZVO1053 OB SK Zvole 20:22 + 3:38
7. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 20:31 + 3:47
8. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 21:08 + 4:24
9. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 22:08 + 5:24
10. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 22:44 + 6:00
11. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 23:03 + 6:19
12. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 23:52 + 7:08
13. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 23:55 + 7:11
14. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 24:53 + 8:09
15. Škodová Denisa PGP1058 SK Praga 25:08 + 8:24
16. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 25:13 + 8:29
17. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 25:29 + 8:45
18. Knýbelová Anna FSP1152 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:57 + 9:13
19. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 26:31 + 9:47
20. Starostová Lucie PGP1055 SK Praga 28:13 + 11:29
21. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 28:42 + 11:58
22. Králová Žofie LBE1152 TJ Lokomotiva Beroun 29:26 + 12:42
23. Horová Vendula LBE1050 TJ Lokomotiva Beroun 30:44 + 14:00
24. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 30:53 + 14:09
25. Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 34:13 + 17:29
26. Havlíková Zuzana DKP1167 Oddíl OB Kotlářka 34:31 + 17:47
27. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 36:52 + 20:08
28. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 38:16 + 21:32
29. Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga 40:52 + 24:08
30. Hezká Adéla DOR1053 OK Dobříš 41:07 + 24:23
31. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 44:04 + 27:20
32. Kulhavá Eliška ZVO1151 OB SK Zvole 45:00 + 28:16
33. Fuchsová Barbora KAM1153 OK Kamenice 45:56 + 29:12
34. Sodomková Nikola ZVO1054 OB SK Zvole 46:20 + 29:36
35. Čevelová Adéla RIC1150 OB Říčany 46:43 + 29:59
36. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 50:29 + 33:45
37. Hrzinová Adéla DKP1254 Oddíl OB Kotlářka 53:59 + 37:15
38. Váchová Soňa Matfyz Praha 54:01 + 37:17
39. Pilařová Kateřina OK Rakovník 57:07 + 40:23
40. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 85:49 + 69:05
41. Kroupová Marie KPY1150 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 100:47 + 84:03
Havlíková Tereza DKP1166 Oddíl OB Kotlářka DISK
Vedralová Eliška KAM1052 OK Kamenice DISK
Vodičková Jasefína ZVO1152 OB SK Zvole DISK
Neubauerová Magdaléna ZVO1052 OB SK Zvole DNS
Lacinová Zuzana DKP1055 Oddíl OB Kotlářka DNS
Öner Eda VSP1154 USK Praha DNS
Adámková Sára DKP1064 Oddíl OB Kotlářka DNS

D14 3.05 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 22:23
2. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 22:43 + 0:20
3. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 23:20 + 0:57
4. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 24:21 + 1:58
5. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 25:05 + 2:42
6. Michalíková Klára ZVO0954 OB SK Zvole 26:20 + 3:57
7. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 27:14 + 4:51
8. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 27:37 + 5:14
9. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 27:47 + 5:24
10. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 28:00 + 5:37
11. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 28:48 + 6:25
12. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 28:57 + 6:34
13. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 29:23 + 7:00
14. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 32:31 + 10:08
15. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 34:35 + 12:12
16. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 35:04 + 12:41
17. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 35:13 + 12:50
18. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 36:23 + 14:00
19. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 36:30 + 14:07
20. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 36:39 + 14:16
21. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 36:44 + 14:21
22. Řehořková Ema DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 37:26 + 15:03
23. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 37:37 + 15:14
24. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 38:11 + 15:48
25. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 38:26 + 16:03
26. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:00 + 19:37
27. Michalíková Alžběta ZVO0953 OB SK Zvole 43:00 + 20:37
28. Vaculovičová Alžběta DOR0956 OK Dobříš 45:10 + 22:47
29. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 48:56 + 26:33
30. Reichelová Helena VSP0856 USK Praha 51:36 + 29:13
31. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 51:55 + 29:32
32. Kuiper Jana Simona VSP0953 USK Praha 52:03 + 29:40
33. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 56:49 + 34:26
34. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 59:54 + 37:31
35. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 62:39 + 40:16
36. Blehová Veronika DOR0852 OK Dobříš 62:47 + 40:24
37. Burešová Johana LBE0952 TJ Lokomotiva Beroun 69:52 + 47:29
38. Smutná Markéta DLP0950 OOB TJ Dukla Praha 71:46 + 49:23
39. Sedmerová Nela ZVO0955 OB SK Zvole 71:54 + 49:31
39. Axon Amelie TAP0959 KOB Tretra Praha 71:54 + 49:31
41. Fišerová Emma ZVO0956 OB SK Zvole 86:56 + 64:33
42. Hezká Tereza DOR0855 OK Dobříš 101:27 + 79:04
Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha DISK
Tomášková Linda PGP0961 SK Praga DNS
Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice DNS

D16 4.68 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 37:55
2. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 39:46 + 1:51
3. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 40:53 + 2:58
4. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 41:22 + 3:27
5. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 43:34 + 5:39
6. Svobodová Adriana FSP0653 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:46 + 5:51
7. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:28 + 7:33
8. Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 46:27 + 8:32
9. Švejdová Karolína ZVO0752 OB SK Zvole 47:28 + 9:33
10. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 49:58 + 12:03
11. Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha 50:27 + 12:32
12. Vařeková Marianna RIC0760 OB Říčany 51:31 + 13:36
13. Mušková Amálie Anna DKP0759 Oddíl OB Kotlářka 52:28 + 14:33
14. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:14 + 18:19
15. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:11 + 21:16
16. Svobodová Julie FSP0651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:49 + 21:54
17. Večerková Ema DKP0657 Oddíl OB Kotlářka 63:46 + 25:51
18. Petřinová Vendula 0110004 Petřinovi 64:38 + 26:43
19. Drašarová Magdaléna DKL0752 KOB Kladno 70:54 + 32:59
20. Šáchová Magdalena DOR0659 OK Dobříš 71:13 + 33:18
21. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 74:25 + 36:30
22. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 84:31 + 46:36
Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga DISK

D18 6.21 km, 115 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčová Lucie PGP0455 SK Praga 49:26
2. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 54:48 + 5:22
3. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:10 + 8:44
4. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 58:35 + 9:09
5. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 60:31 + 11:05
6. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:59 + 12:33
7. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 92:02 + 42:36
8. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 92:10 + 42:44
Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga DNS

D21K 5.09 km, 100 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2293

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 44:18 2421
2. Poláková Lenka SOP0151 OOB TJ Slezan Opava 48:05 + 3:47 2236
3. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 48:21 + 4:03 2223
4. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 51:09 + 6:51 2086
5. Kafková Dominika PGP9053 SK Praga 55:31 + 11:13 1873
6. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 57:59 + 13:41 1752
7. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:35 + 17:17 1576
8. Weislová Eva TJ Sokol Troja 63:21 + 19:03
9. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 64:02 + 19:44 1456
10. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 64:10 + 19:52 1450
11. Hrdličková Jana 0160001 KK Slavia Praha 65:54 + 21:36
12. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 67:56 + 23:38 1266
13. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 102:57 + 58:39 0
Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0

D21L 8.23 km, 145 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7235

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Havelíková Kateřina PGP9256 SK Praga 64:45 7316
2. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 65:33 + 0:48 7228
3. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 66:09 + 1:24 7162
4. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 71:41 + 6:56 6550
5. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 72:23 + 7:38 6473
6. Veljačiková Hana 0190001 bez klubu 74:51 + 10:06
7. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:38 + 13:53 5782
8. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 79:31 + 14:46 5685
9. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 80:57 + 16:12 5526
10. Jirásková Kateřina TJP8850 TJ Sokol Troja 82:45 + 18:00 5327
11. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 146:17 + 81:32 0

D35L 6.34 km, 120 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 54:06
2. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 59:04 + 4:58
3. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 59:38 + 5:32
4. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 60:15 + 6:09
5. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 61:35 + 7:29
6. Přívozníková Pavla BZP8600 Báječné ženy v orientačním běhu 61:57 + 7:51
7. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:16 + 8:10
8. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 63:37 + 9:31
9. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 63:50 + 9:44
10. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 64:38 + 10:32
11. Proxová Lada RIC8350 OB Říčany 65:01 + 10:55
12. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 70:21 + 16:15
13. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 70:55 + 16:49
14. Knýbelová Lucie FSP7955 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:38 + 17:32
15. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 74:54 + 20:48
16. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 76:28 + 22:22
17. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 76:59 + 22:53
18. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 77:42 + 23:36
19. Karasová Jana FSP6153 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:49 + 25:43
20. Mikeszová Martina DKP8162 Oddíl OB Kotlářka 80:01 + 25:55
21. Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha 80:50 + 26:44
22. Baxová Irena LBE7951 TJ Lokomotiva Beroun 83:30 + 29:24
23. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 85:25 + 31:19
Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno DNS

D35K 4.54 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 44:00
2. Čevelová Ivana RIC7853 OB Říčany 46:38 + 2:38
3. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 46:49 + 2:49
4. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 47:42 + 3:42
5. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 48:09 + 4:09
6. Jakubská Jitka TAP8152 KOB Tretra Praha 49:30 + 5:30
7. Černická Barbora LBE8250 TJ Lokomotiva Beroun 49:36 + 5:36
8. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 51:45 + 7:45
9. Magazu Radmila DOR7853 OK Dobříš 53:46 + 9:46
10. Červená Lenka DKP8252 Oddíl OB Kotlářka 53:47 + 9:47
11. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 55:15 + 11:15
12. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 55:24 + 11:24
13. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 58:20 + 14:20
14. Bazinková Blanka ROU8151 SKOB Roudnice nad Labem 58:41 + 14:41
15. Dobyášová Zuzana KAM8052 OK Kamenice 59:36 + 15:36
16. Havlíková Barbora DKP8551 Oddíl OB Kotlářka 59:48 + 15:48
17. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 62:47 + 18:47
18. Dostálová Anna DOR8250 OK Dobříš 62:56 + 18:56
19. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:58 + 21:58
20. Pilařová Kateřina JES8450 OK Rakovník 67:00 + 23:00
21. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 67:53 + 23:53
22. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 69:45 + 25:45
23. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 70:24 + 26:24
24. Hill Radka SLA8450 SKOB Slaný 93:40 + 49:40
25. Súkupová Hana PGP8156 SK Praga 100:57 + 56:57
Adámková Blanka DCH7852 Radioelektronika Cheb DNS
Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov DNS

D45L 4.70 km, 75 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 34:02
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 35:29 + 1:27
3. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 35:54 + 1:52
4. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 37:58 + 3:56
5. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 41:00 + 6:58
6. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 43:40 + 9:38
7. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 45:20 + 11:18
8. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 46:16 + 12:14
9. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 46:20 + 12:18
10. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 46:49 + 12:47
11. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 47:06 + 13:04
12. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 48:16 + 14:14
13. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 49:38 + 15:36
14. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 49:43 + 15:41
15. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 50:38 + 16:36
16. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 51:43 + 17:41
17. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 52:54 + 18:52
18. Smolková Alena OKP6452 SK OK 24 Praha 53:48 + 19:46
19. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 53:51 + 19:49
20. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 55:30 + 21:28
21. Jirkovská Pavlína BZP7250 Báječné ženy v orientačním běhu 55:32 + 21:30
22. Štěpová Dana PGP7456 SK Praga 57:11 + 23:09
23. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 57:58 + 23:56
24. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 59:02 + 25:00
25. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 59:04 + 25:02
26. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 61:38 + 27:36
27. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 65:46 + 31:44
28. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 67:30 + 33:28
29. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 67:45 + 33:43
30. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 69:29 + 35:27
31. Uhlířová Lada LBE7450 TJ Lokomotiva Beroun 72:02 + 38:00
32. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 72:41 + 38:39
33. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 73:58 + 39:56
34. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 75:44 + 41:42
35. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:43 + 44:41
36. Drašarová Dana DKL7750 KOB Kladno 89:48 + 55:46

D45K 3.83 km, 60 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 42:37
2. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 46:14 + 3:37
3. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 54:04 + 11:27
3. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 54:04 + 11:27
5. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 55:41 + 13:04
6. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 56:04 + 13:27
7. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 57:02 + 14:25
8. Prylová Pavla TJP7550 TJ Sokol Troja 63:03 + 20:26
9. Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka 63:32 + 20:55
10. Čechová Radka SLA7550 SKOB Slaný 67:18 + 24:41
11. Jirousová Eva TAP7653 KOB Tretra Praha 82:01 + 39:24
12. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 84:43 + 42:06
13. Pokorná Kamila KAM7452 OK Kamenice 85:02 + 42:25
14. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 93:52 + 51:15
Junková Petra STH7451 SK Studenec DNS
Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný DNS

D55K 3.42 km, 65 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 42:53
2. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 50:40 + 7:47

D55L 4.41 km, 85 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 VSK Přírodní vědy Praha 43:47
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 43:56 + 0:09
3. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:23 + 3:36
4. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 57:36 + 13:49
5. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 60:13 + 16:26
6. Vrabcová Jindra SCP6151 OK Sparta Praha 68:26 + 24:39
7. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 91:06 + 47:19

D60 3.37 km, 55 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 41:33
2. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 43:05 + 1:32
3. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 46:13 + 4:40
4. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 46:26 + 4:53
5. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 49:27 + 7:54
6. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 49:32 + 7:59
7. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:26 + 12:53
8. Trdá Iva KPY5850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:10 + 22:37
Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha DNS
Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha DNS

D65 2.98 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 35:16
2. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 43:39 + 8:23
3. Jůzková Jaroslava SCP5250 OK Sparta Praha 44:18 + 9:02
4. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 48:13 + 12:57
5. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 56:09 + 20:53
6. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 86:03 + 50:47
Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice DNS
Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja DNS

D75 1.92 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 30:06
2. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 31:10 + 1:04
3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 35:06 + 5:00
4. Krausová Marie LLI4451 LOK-o Liberec 38:20 + 8:14
5. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 44:30 + 14:24
6. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 58:57 + 28:51

H10F 1.42 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei PHK1502 OK 99 Hradec Králové 18:05
2. Žižkovský Daniel DKP1304 Oddíl OB Kotlářka 18:43 + 0:38
3. Čevela Marek RIC1300 OB Říčany 23:48 + 5:43
4. Rippel Nikolas DKP1403 Oddíl OB Kotlářka 25:11 + 7:06
5. Drašar Matouš DKL1301 KOB Kladno 26:23 + 8:18
6. Salgueiro Antonio 0150001 Salgueiro 26:35 + 8:30
7. Kazda Albert SJC1401 Sportcentrum Jičín 26:54 + 8:49
8. Fuchs Vojtěch KAM1301 OK Kamenice 29:54 + 11:49
9. Kofroň Ondřej LBE1200 TJ Lokomotiva Beroun 31:44 + 13:39
10. Beran Matouš LBE1301 TJ Lokomotiva Beroun 34:59 + 16:54
11. Seidl Kryštof RIC1407 OB Říčany 35:50 + 17:45
12. Mullis Robert DKP1200 Oddíl OB Kotlářka 37:47 + 19:42
Král Jaroslav LBE1500 TJ Lokomotiva Beroun DISK

H10 1.88 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Tomáš DKP1206 Oddíl OB Kotlářka 16:09
2. Junek Kryštof DKP1212 Oddíl OB Kotlářka 19:17 + 3:08
3. Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice 20:20 + 4:11
4. Homuta Eliáš ROZ1201 OK Roztoky 28:00 + 11:51
5. Jakubský Filip TAP1304 KOB Tretra Praha 29:03 + 12:54
6. Smutný Martin DLP1300 OOB TJ Dukla Praha 31:06 + 14:57
7. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 32:39 + 16:30
8. Dostál Václav DOR1202 OK Dobříš 34:46 + 18:37
9. Červený Antonín DKP1211 Oddíl OB Kotlářka 34:51 + 18:42
10. Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín 35:30 + 19:21
11. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:10 + 27:01
12. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 43:11 + 27:02
13. Havlíček Kristián RIC1402 OB Říčany 58:14 + 42:05
Kužel Jonáš FSP1201 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Posch Jaroslav RIC1201 OB Říčany DNS

H12 2.58 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 20:04
2. Junek Šimon DKP1011 Oddíl OB Kotlářka 20:29 + 0:25
3. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 20:30 + 0:26
4. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 21:02 + 0:58
5. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:57 + 1:53
6. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 24:05 + 4:01
7. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 24:23 + 4:19
8. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 24:52 + 4:48
9. Vaculovič Matěj DOR1004 OK Dobříš 25:08 + 5:04
10. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 25:31 + 5:27
11. Brandejs Hynek DKP1005 Oddíl OB Kotlářka 25:37 + 5:33
12. Kofroň Jan LBE1000 TJ Lokomotiva Beroun 26:18 + 6:14
13. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 26:31 + 6:27
14. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 26:44 + 6:40
15. Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice 27:03 + 6:59
16. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 27:29 + 7:25
17. Jiroušek Štěpán DOR1102 OK Dobříš 27:37 + 7:33
18. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 29:47 + 9:43
19. Kamenický Karel TAP1105 KOB Tretra Praha 31:24 + 11:20
20. Sedlář Prokop TAP1106 KOB Tretra Praha 31:46 + 11:42
21. Jetel Václav DOR1105 OK Dobříš 33:34 + 13:30
22. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 34:55 + 14:51
23. Španěl Vít DOR1100 OK Dobříš 36:06 + 16:02
24. Benda Daniel PGP1100 SK Praga 37:38 + 17:34
25. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 37:52 + 17:48
26. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 38:52 + 18:48
27. Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun 40:09 + 20:05
28. Jakubský Pavel TAP1109 KOB Tretra Praha 40:57 + 20:53
29. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 40:58 + 20:54
30. Špatenka Ondřej JES1100 OK Rakovník 44:11 + 24:07
31. Kuptík Jonáš KPY1000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:24 + 25:20
32. Hendrych Lukáš KPY1100 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:16 + 27:12
33. Novák Denis TAP1007 KOB Tretra Praha 49:21 + 29:17
34. Hůlka Josef FSP1104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:46 + 34:42
35. Nosek Jakub FSP1003 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:05 + 51:01
36. Plašil Eduard KPY1001 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 142:24 + 122:20
Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka DNS

H14 4.78 km, 85 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 28:25
2. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:47 + 1:22
3. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 31:34 + 3:09
4. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 32:52 + 4:27
5. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 32:55 + 4:30
6. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 33:11 + 4:46
7. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 34:37 + 6:12
8. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 35:46 + 7:21
9. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 37:07 + 8:42
10. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 37:52 + 9:27
11. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 39:04 + 10:39
12. Novák Adam DKP0924 Oddíl OB Kotlářka 39:16 + 10:51
13. Šimerka Ondřej PGP080 SK Praga 40:02 + 11:37
14. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 40:12 + 11:47
15. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 41:53 + 13:28
16. Kohoutek Lukáš RIC0805 OB Říčany 42:59 + 14:34
17. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 44:25 + 16:00
18. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 44:52 + 16:27
19. Večerka Vojtěch DKP0813 Oddíl OB Kotlářka 45:39 + 17:14
20. Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 46:22 + 17:57
21. Sedlář Lumír TAP0810 KOB Tretra Praha 46:49 + 18:24
22. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 46:52 + 18:27
23. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 47:56 + 19:31
24. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 48:36 + 20:11
25. Klimeš Vincent FSP0808 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:44 + 21:19
26. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 49:47 + 21:22
27. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 51:07 + 22:42
28. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 52:04 + 23:39
29. Hamrle Jindřich ZVO0804 OB SK Zvole 53:02 + 24:37
30. Havlík Patrik DKP0819 Oddíl OB Kotlářka 53:52 + 25:27
31. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 54:16 + 25:51
32. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 55:48 + 27:23
33. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 58:04 + 29:39
34. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 60:29 + 32:04
35. Bazinek Lukáš ROU0802 SKOB Roudnice nad Labem 63:15 + 34:50
36. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 64:32 + 36:07
37. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 66:08 + 37:43
38. Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 67:02 + 38:37
39. Pilař Jiří JES0800 OK Rakovník 69:12 + 40:47
40. Drašar Jakub DKL0903 KOB Kladno 69:20 + 40:55
41. Švarc František DKP0911 Oddíl OB Kotlářka 77:24 + 48:59
42. Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš 79:49 + 51:24
43. Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun 93:01 + 64:36
44. Gurecký Vojtěch DKP0923 Oddíl OB Kotlářka 99:59 + 71:34
Švejda Jáchym ZVO0902 OB SK Zvole DISK
Zavadil Štěpán KAM0902 OK Kamenice DISK
Kolář David ZVO0805 OB SK Zvole DNS

H16 6.48 km, 115 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 44:45
2. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 46:59 + 2:14
3. Matyšek Ondřej PGP0703 SK Praga 47:00 + 2:15
4. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:01 + 5:16
5. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 51:19 + 6:34
6. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:20 + 7:35
7. Kopecký Matyáš DKP0613 Oddíl OB Kotlářka 52:26 + 7:41
8. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 52:33 + 7:48
9. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 53:43 + 8:58
10. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 54:09 + 9:24
11. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 54:34 + 9:49
12. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 56:51 + 12:06
13. Čechmánek Václav PVP0600 VSK Přírodní vědy Praha 57:31 + 12:46
14. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 57:42 + 12:57
15. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 58:10 + 13:25
16. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 58:20 + 13:35
17. Melichar Šimon DKP0708 Oddíl OB Kotlářka 58:46 + 14:01
18. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 59:00 + 14:15
19. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 60:29 + 15:44
20. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 61:27 + 16:42
21. Vyhnis Šimon TAP0613 KOB Tretra Praha 62:03 + 17:18
22. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 64:42 + 19:57
23. Brumovský Štěpán TAP0706 KOB Tretra Praha 65:38 + 20:53
24. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 70:30 + 25:45
25. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 73:39 + 28:54
26. Vostrý Jonáš DKP0714 Oddíl OB Kotlářka 75:44 + 30:59
27. Brdička Tomáš FSP0710 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:25 + 36:40
28. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 81:53 + 37:08
29. Bugan Matěj PGP0712 SK Praga 86:08 + 41:23
30. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 88:02 + 43:17
31. Bureš Šimon LBE0703 TJ Lokomotiva Beroun 95:10 + 50:25
32. Neubauer René ZVO0704 OB SK Zvole 96:29 + 51:44
33. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 98:08 + 53:23
34. Mackovič Adam HCE0700 TJ Hostivice 103:33 + 58:48
Motyčka Filip TAP0704 KOB Tretra Praha DISK
Friedel Matěj LBE0702 TJ Lokomotiva Beroun DNS
Smítka Jiří RIC0711 OB Říčany DNS

H18 8.34 km, 145 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Titz Adam VSP0401 USK Praha 51:24
2. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 53:46 + 2:22
3. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 55:15 + 3:51
4. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:13 + 9:49
5. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 61:38 + 10:14
6. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:31 + 22:07
7. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 76:45 + 25:21
8. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 94:50 + 43:26
9. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:22 + 47:58
10. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 103:04 + 51:40
Kapoun Luděk LBE0501 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS
Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga DNS

H21L 12.94 km, 225 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7788

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 72:34 8017
2. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 75:15 + 2:41 7737
3. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 76:29 + 3:55 7609
4. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 79:19 + 6:45 7314
5. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 84:13 + 11:39 6803
6. Bořánek Michal VSP0007 USK Praha 84:28 + 11:54 6777
7. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 87:33 + 14:59 6456
8. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 88:24 + 15:50 6367
9. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 88:26 + 15:52 6364
10. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 90:12 + 17:38 6180
11. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 93:12 + 20:38 5868
12. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 93:42 + 21:08 5815
13. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 93:46 + 21:12 5809
14. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 96:43 + 24:09 5501
15. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 97:05 + 24:31 5463
16. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 97:13 + 24:39 5449
17. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 100:54 + 28:20 5066
18. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 101:04 + 28:30 5048
19. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 101:15 + 28:41 5029
20. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 104:58 + 32:24 4642
21. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 121:27 + 48:53 2925
22. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 129:36 + 57:02 2076
Procházka Jan PGP8206 SK Praga DISK 0
Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka DNS 0

H21K 8.35 km, 160 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3747

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 64:30 3799
2. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 65:47 + 1:17 3726
3. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 65:59 + 1:29 3714
4. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 67:20 + 2:50 3637
5. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 67:28 + 2:58 3629
6. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 69:07 + 4:37 3535
7. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 73:50 + 9:20 3265
8. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 74:56 + 10:26 3202
9. Smítka Vít RIC0307 OB Říčany 84:19 + 19:49 2664
10. Los Jago DOR9801 OK Dobříš 88:17 + 23:47 2437
11. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 104:55 + 40:25 1485
12. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 134:05 + 69:35 0
13. Neumann Jindřich PVP9900 VSK Přírodní vědy Praha 138:24 + 73:54 0

H35L 8.71 km, 150 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 58:05
2. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 61:14 + 3:09
3. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:32 + 3:27
4. Junek Petr STH7801 SK Studenec 61:56 + 3:51
5. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 62:32 + 4:27
6. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:10 + 7:05
7. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 65:33 + 7:28
8. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 67:34 + 9:29
8. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 67:34 + 9:29
10. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 68:11 + 10:06
11. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 69:41 + 11:36
12. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 69:42 + 11:37
13. Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 76:50 + 18:45
14. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 76:56 + 18:51
15. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 78:42 + 20:37
16. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:34 + 21:29
17. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 79:47 + 21:42
18. Havlík Tomáš DKP8607 Oddíl OB Kotlářka 80:38 + 22:33
19. Jakovec Petr DKL8602 KOB Kladno 81:19 + 23:14
20. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 81:23 + 23:18
21. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 84:16 + 26:11
22. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 84:26 + 26:21
23. Smutný Jan DLP8000 OOB TJ Dukla Praha 85:04 + 26:59
24. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 86:21 + 28:16
25. Doležal Martin PGP8100 SK Praga 86:22 + 28:17
26. Silovský Tomáš RIC8001 OB Říčany 87:05 + 29:00
27. Hora Michal LBE7901 TJ Lokomotiva Beroun 91:21 + 33:16
28. Marek Jan LBE6100 TJ Lokomotiva Beroun 95:07 + 37:02
29. Bureš Kamil LBE7900 TJ Lokomotiva Beroun 98:48 + 40:43
30. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 98:55 + 40:50
31. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 102:44 + 44:39
32. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 105:34 + 47:29
33. Dobyáš Petr KAM7802 OK Kamenice 108:17 + 50:12

H35K 6.43 km, 130 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 61:26
2. Kofroň Jan LBE8001 TJ Lokomotiva Beroun 64:39 + 3:13
3. Izák Petr LME7800 SK Los Mělník 68:07 + 6:41
4. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:17 + 9:51
5. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 73:54 + 12:28
6. Homuta Jan ROZ8200 OK Roztoky 79:13 + 17:47
7. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 85:54 + 24:28

H45L 7.80 km, 140 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rožek David RIC7403 OB Říčany 52:32
2. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 53:47 + 1:15
3. Hill Richard SLA7602 SKOB Slaný 56:07 + 3:35
4. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 56:21 + 3:49
5. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 56:48 + 4:16
6. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 56:51 + 4:19
7. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 58:53 + 6:21
8. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 60:24 + 7:52
9. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 61:47 + 9:15
10. Rod Jan VSP7423 USK Praha 62:06 + 9:34
11. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 62:08 + 9:36
12. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 63:05 + 10:33
13. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 63:21 + 10:49
14. Řehořek Jan DKP7303 Oddíl OB Kotlářka 64:10 + 11:38
15. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 66:27 + 13:55
16. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 66:34 + 14:02
17. Semík Jan VSP6507 USK Praha 68:06 + 15:34
18. Komín David PGP7405 SK Praga 68:46 + 16:14
19. Vydra Lukáš DKP7001 Oddíl OB Kotlářka 69:07 + 16:35
20. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 69:54 + 17:22
21. Končický Lukáš RIC7501 OB Říčany 70:24 + 17:52
22. Knýbel Pavel FSP7602 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:57 + 18:25
23. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 72:47 + 20:15
24. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 73:25 + 20:53
25. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 75:20 + 22:48
26. Kohoutek Jan RIC7303 OB Říčany 76:06 + 23:34
27. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 78:26 + 25:54
28. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 79:17 + 26:45
29. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 79:47 + 27:15
30. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 79:59 + 27:27
31. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 80:58 + 28:26
32. Král Lukáš 0130001 Králíci 83:25 + 30:53
33. Večerka Daniel 0070001 NoWay 83:37 + 31:05
34. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 83:46 + 31:14
35. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 84:25 + 31:53
36. Koten Petr 0100001 Kotenklub 84:45 + 32:13
37. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 90:41 + 38:09
38. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:11 + 42:39
39. Šnejdar Ondřej PGP7712 SK Praga 104:21 + 51:49
40. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 119:41 + 67:09
41. Kapoun Luděk LBE7400 TJ Lokomotiva Beroun 130:57 + 78:25
Baldrian Petr PGP7203 SK Praga DISK
Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha DNS
Švorc Martin DKL7100 KOB Kladno DNS

H45K 5.00 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jan PGP7205 SK Praga 41:10
2. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 43:10 + 2:00
3. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 44:34 + 3:24
4. Jakubský Ondřej TAP7700 KOB Tretra Praha 47:21 + 6:11
5. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 54:21 + 13:11
6. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 62:18 + 21:08
7. Polan Miroslav 0030001 Spartak Praha 4 63:33 + 22:23
8. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 72:47 + 31:37
9. Komers František KNC6800 Sokol Kostelec n. Č. l. 72:52 + 31:42
10. Šácha Marek DOR7102 OK Dobříš 80:21 + 39:11
11. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 80:54 + 39:44
12. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 92:59 + 51:49
Nekolný Karel DOR7602 OK Dobříš DNS

H55L 6.02 km, 115 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 58:38
2. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 65:24 + 6:46
3. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 67:22 + 8:44
4. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:35 + 8:57
5. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:54 + 9:16
6. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 70:24 + 11:46
7. Sysel Zdeněk PGP5200 SK Praga 85:37 + 26:59
8. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 88:05 + 29:27

H55K 4.54 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 44:10
2. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 55:52 + 11:42
3. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:22 + 47:12

H60 5.16 km, 75 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pasničenko Viktor PGP6004 SK Praga 43:27
2. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 49:58 + 6:31
3. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 51:13 + 7:46
4. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 52:22 + 8:55
5. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 54:48 + 11:21
6. Mrva Pavel KAS6000 KOB Kamenický Šenov 57:17 + 13:50
7. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 60:50 + 17:23
8. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 60:53 + 17:26
9. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 63:11 + 19:44
10. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 69:31 + 26:04
11. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 95:44 + 52:17

H65 4.36 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 38:12
2. Ditrych Pavel 0010001 Thun 38:51 + 0:39
3. Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:20 + 6:08
4. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 44:39 + 6:27
5. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 46:26 + 8:14
6. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 47:36 + 9:24
7. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 48:44 + 10:32
8. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 48:53 + 10:41
9. Knotek Kamil DKL5701 KOB Kladno 48:56 + 10:44
10. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 50:10 + 11:58
11. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 50:41 + 12:29
12. John Vladimír DLP5500 OOB TJ Dukla Praha 50:58 + 12:46
13. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 52:15 + 14:03
14. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 56:55 + 18:43
15. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 59:25 + 21:13
16. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 61:24 + 23:12
17. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 65:00 + 26:48
18. Šomvársky Ján TAP5500 KOB Tretra Praha 67:42 + 29:30
19. Chotětický Jan MAS5400 OOB Aš 72:21 + 34:09
20. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 74:02 + 35:50
Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice DNS

H70 2.98 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 32:07
2. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 35:32 + 3:25
3. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 41:30 + 9:23
4. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 56:06 + 23:59
5. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 63:16 + 31:09

H75 2.54 km, 35 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 33:48
2. Lebduška Petr ROU4702 SKOB Roudnice nad Labem 34:17 + 0:29
3. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:18 + 2:30
4. Novotný Jiří DKL4601 KOB Kladno 36:25 + 2:37
5. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 38:22 + 4:34
6. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 45:07 + 11:19
7. Kraus Jan LLI4501 LOK-o Liberec 45:36 + 11:48
8. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 46:08 + 12:20
9. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:53 + 15:05
10. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 53:46 + 19:58
11. NOSÁL STANISLAV LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 72:27 + 38:39

H80 2.54 km, 35 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 49:03

T3 4.04 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 38:44
2. Gregor Radovan DOR7404 OK Dobříš 39:01 + 0:17
3. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 42:01 + 3:17
4. Kocur Tomáš ODV8900 TJ Aero Odolena Voda 42:05 + 3:21
5. Drašar Tomáš DKL7600 KOB Kladno 44:14 + 5:30
6. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 45:10 + 6:26
7. Kelnar Martin 0040001 ODV- 2 45:46 + 7:02
8. Kalinová Tereza bez klubu 46:58 + 8:14
9. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 48:16 + 9:32
10. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 49:51 + 11:07
11. Beran Pavel 50:15 + 11:31
12. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 52:36 + 13:52
13. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 54:17 + 15:33
14. Špatenka Štěpán OK Rakovník 54:39 + 15:55
15. Tučný Jan 0090001 Tučňáci OB 54:43 + 15:59
16. Hezký Vítězslav DOR7504 OK Dobříš 56:12 + 17:28
17. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 59:37 + 20:53
18. Novák Filip TAP7602 KOB Tretra Praha 60:05 + 21:21
19. Králová Lucie 0130002 Králíci 60:26 + 21:42
20. Reichelová Monika 0020002 BC 60:30 + 21:46
21. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 61:57 + 23:13
22. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 62:50 + 24:06
23. Štěpánek Petr KAM7000 OK Kamenice 63:58 + 25:14
24. Petřinová Natálie 0110003 Petřinovi 67:06 + 28:22
25. Štěpánková Adéla KAM7552 OK Kamenice 69:12 + 30:28
26. Ptáček Josef DKP7204 Oddíl OB Kotlářka 70:12 + 31:28
27. Michalíková Jana ZVO8051 OB SK Zvole 70:43 + 31:59
28. Marešová Kristýna TAP9051 KOB Tretra Praha 74:24 + 35:40
29. Cichra Pavel TAP7401 KOB Tretra Praha 74:32 + 35:48
30. Vaněk Petr ZBP1200 OOB SK Zbraslav 74:42 + 35:58
31. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 75:10 + 36:26
32. Večerková Daniela 0070002 NoWay 75:52 + 37:08
33. Haisová Stanislava DOR8051 OK Dobříš 79:01 + 40:17
34. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 79:34 + 40:50
35. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 SKOB Slaný 80:56 + 42:12
36. Mackovič Dušan HCE7801 TJ Hostivice 85:04 + 46:20
37. Pokorná Tereza KPY0552 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:25 + 48:41
38. Chadimová Julie KPY0751 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:57 + 49:13
39. Kralovanská Denisa 90:04 + 51:20
40. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 90:42 + 51:58
41. Slámová Michaela KAM8051 OK Kamenice 90:43 + 51:59
42. Rohan Vilém PVP0900 VSK Přírodní vědy Praha 93:54 + 55:10
43. Čechová Klára SLA0552 SKOB Slaný 95:59 + 57:15
44. Švejdová Martina ZVO7453 OB SK Zvole 98:13 + 59:29
45. Homutová Marta ROZ7550 OK Roztoky 141:18 + 102:34
Švejdová Eliška ZVO0454 OB SK Zvole DISK
Motyčka Michael TAP1003 KOB Tretra Praha DISK
Motyčková Zuzana TAP7753 KOB Tretra Praha DISK
Šlajchrtová Klárka OK Rakovník DISK
Šlajchrt Matěj OK Rakovník DISK

T7 6.69 km, 115 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanč Petr TAP8004 KOB Tretra Praha 49:43
2. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 50:33 + 0:50
3. Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha 50:34 + 0:51
4. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 51:42 + 1:59
5. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 60:07 + 10:24
6. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 66:57 + 17:14
7. Reichel Vít 0020001 BC 67:09 + 17:26
8. Hančová Marie TAP8250 KOB Tretra Praha 67:46 + 18:03
9. Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha 71:11 + 21:28
10. Jurkiewicz Patrik SCP7801 OK Sparta Praha 74:31 + 24:48
11. Setínková Zuzana DKP5753 Oddíl OB Kotlářka 81:53 + 32:10
12. Vojtěchovský Martin 0050001 Dezorientovaní 84:46 + 35:03
13. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 85:43 + 36:00
14. Hořejší Zbyněk 90:47 + 41:04
15. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 107:50 + 58:07
16. Rohanová Markéta PVP7251 VSK Přírodní vědy Praha 120:03 + 70:20
17. Šnejdarová Miroslava 134:13 + 84:30
Švejda Karel 0080001 Zvole DISK
Hájek Tomáš ZVO6401 OB SK Zvole DISK
Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš DNS
Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole DNS

TF 1.42 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rohan Václav PVP1400 VSK Přírodní vědy Praha 27:58
2. Hančová Alice TAP1257 KOB Tretra Praha 28:38 + 0:40
3. Hanč Marek TAP1402 KOB Tretra Praha 30:06 + 2:08
4. Baldrian František VSP1600 USK Praha 35:09 + 7:11
5. Mullis Elizabeth DKP1651 Oddíl OB Kotlářka 35:45 + 7:47
6. Králová Alžběta 0130004 Králíci 36:17 + 8:19
7. Silovská Adéla RIC1650 OB Říčany 39:42 + 11:44
7. Tesařová Frida SCP1351 OK Sparta Praha 39:42 + 11:44
9. Váchová Pavlína Matfyz Praha 40:02 + 12:04
10. Brdičková Jana FSP1250 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:52 + 13:54
11. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 42:16 + 14:18
12. Beneš Lukáš ONO1500 SKOB Ostrov 43:06 + 15:08
13. Petřinová Sára 0110002 Petřinovi 43:08 + 15:10
14. Hezká Zuzana DOR1351 OK Dobříš 46:57 + 18:59
15. Lorencová Anna DOR1550 OK Dobříš 50:33 + 22:35
16. Hill Lucy SLA1550 SKOB Slaný 54:02 + 26:04
17. Izáková Antonie LME1850 SK Los Mělník 64:06 + 36:08
Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha DISK
Berka Ondřej TJN1100 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS

Z1 1.51 km, 45 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Salgueiro Cristobal 0150002 Salgueiro 40:20
Králová Nela 0130005 Králíci DNS

Z2 2.30 km, 50 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřinová Beáta 0110001 Petřinovi 111:36
Rambousková Eliška LBE1154 TJ Lokomotiva Beroun DNS