Logo
Datum:
29.05.2022
Místo konání:
Chyňava, okr. Beroun, objekt bývalých kasáren
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Muňava, 1:10 000, e=5 m, rozměr A3 a Schrboroh 1:10 000, e=5 m, rozměr A4, stav obou map květen 2022, mapový klíč ISOM 2017-2. Mapovali Milan Borovička a Jiří Kavka
Ředitel závodu:
Bašus Petr
Hlavní rozhodčí:
Vrabec Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Kavka Jiří - R3
JURY:
Fantová Libuše, Sysel Ondřej, Pašek František
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35K     D35L     D45L     D45K     D55L     D60     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H35K     H45K     H45L     H55L     H55K     H60     H65     H75     T6     TF    
Nahrávám data...

D10F 2.25 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Šarlota DKP1360 Oddíl OB Kotlářka 16:33
2. Tesařová Frida SCP1351 OK Sparta Praha 19:31 + 2:58
3. Hrušková Tereza DOR1451 OK Dobříš 22:00 + 5:27
4. Datlová Anna DKL1350 KOB Kladno 22:02 + 5:29
5. Kavková Valerie RIC1250 OB Říčany 31:15 + 14:42
6. Michalíková Stela ZVO1352 OB SK Zvole 31:51 + 15:18
7. Štolbová Lenka KNC1250 Sokol Kostelec n. Č. l. 36:11 + 19:38
8. Collis Helena DKP1450 Oddíl OB Kotlářka 37:51 + 21:18
9. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 38:18 + 21:45
10. Pelikánová Jitka KAM1451 OK Kamenice 40:15 + 23:42
11. Hrušková Zuzana DOR1452 OK Dobříš 55:37 + 39:04
12. Černická Anežka LBE1350 TJ Lokomotiva Beroun 64:37 + 48:04

D10 1.37 km, 20 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 11:40
2. Bašusová Olga KAM1250 OK Kamenice 13:42 + 2:02
3. Janečková Eliška DKP1453 Oddíl OB Kotlářka 13:43 + 2:03
4. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 14:37 + 2:57
5. Maroušková Julie DKP1256 Oddíl OB Kotlářka 14:57 + 3:17
6. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 16:56 + 5:16
7. Komová Barbora DOR1253 OK Dobříš 16:59 + 5:19
8. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 17:27 + 5:47
9. Súkupová Anita PGP1352 SK Praga 17:42 + 6:02
10. Ouhrabková Bára TAP1256 KOB Tretra Praha 17:51 + 6:11
11. Mrázová Lucie VSP1251 USK Praha 20:51 + 9:11
12. Izdná Helena DKP1351 Oddíl OB Kotlářka 21:58 + 10:18
13. Neškudlová Kateřina KAM1450 OK Kamenice 22:48 + 11:08
14. Dobyášová Kateřina KAM1252 OK Kamenice 23:10 + 11:30
15. Proxová Veronika RIC1350 OB Říčany 27:13 + 15:33
16. Řeháková Berta RIC1351 OB Říčany 27:41 + 16:01
17. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 28:31 + 16:51
18. Bradnová Lenka KAM1253 OK Kamenice 52:40 + 41:00
19. Collis Emma DKP1251 Oddíl OB Kotlářka 63:16 + 51:36

D12 1.96 km, 25 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 15:37
2. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 16:35 + 0:58
3. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 17:57 + 2:20
4. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 18:11 + 2:34
5. Rypáčková Šárka TAP1155 KOB Tretra Praha 19:19 + 3:42
6. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 19:59 + 4:22
7. Řepková Anna PGP1052 SK Praga 20:18 + 4:41
8. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 20:30 + 4:53
9. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 21:29 + 5:52
10. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 21:59 + 6:22
11. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 22:19 + 6:42
12. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 23:13 + 7:36
13. Neubauerová Magdaléna ZVO1052 OB SK Zvole 23:21 + 7:44
14. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 23:33 + 7:56
15. Čevelová Adéla RIC1150 OB Říčany 23:34 + 7:57
16. Knýbelová Anna FSP1152 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:41 + 8:04
17. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 23:43 + 8:06
18. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 23:46 + 8:09
19. Öner Eda VSP1154 USK Praha 23:48 + 8:11
20. Havlíková Tereza DKP1166 Oddíl OB Kotlářka 25:21 + 9:44
21. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 25:34 + 9:57
22. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 25:48 + 10:11
23. Brotánková Klára ROU1151 SKOB Roudnice nad Labem 25:57 + 10:20
24. Škodová Denisa PGP1058 SK Praga 26:57 + 11:20
25. Stará Magdalena FSP1051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:24 + 11:47
26. Basistová Aneta DOR1057 OK Dobříš 28:52 + 13:15
27. Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 29:06 + 13:29
28. Benešová Ludmila FSP1151 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:14 + 13:37
29. Lacinová Zuzana DKP1055 Oddíl OB Kotlářka 29:43 + 14:06
30. Komová Johana DOR1058 OK Dobříš 30:20 + 14:43
31. Břízková Alžběta LOU1153 SK Moravan Louňovice 32:15 + 16:38
32. Všetečková Dora PGP1060 SK Praga 32:20 + 16:43
33. Brumovská Markéta 0230002 Brumíci 32:55 + 17:18
34. Nedbalová Magdalena MFP1053 Matfyz Praha 33:10 + 17:33
35. Fuchsová Barbora KAM1153 OK Kamenice 35:12 + 19:35
36. Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga 35:29 + 19:52
37. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 39:04 + 23:27
38. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 39:17 + 23:40
39. Havlíková Zuzana DKP1167 Oddíl OB Kotlářka 40:58 + 25:21
40. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 43:09 + 27:32
41. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 64:45 + 49:08
42. Dvořáková Alžběta 0070002 Petřiny Run 73:11 + 57:34
43. Beranová Michaela DKP1170 Oddíl OB Kotlářka 74:54 + 59:17
44. Tomešová Stella DKP1160 Oddíl OB Kotlářka 83:51 + 68:14
Tarešová Sofie DKP1165 Oddíl OB Kotlářka DISK
Košťáková Emma DOR1155 OK Dobříš DISK
Kroupová Marie KPY1150 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

D14 3.02 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 19:42
2. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 19:55 + 0:13
3. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 20:22 + 0:40
4. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 21:33 + 1:51
5. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 22:56 + 3:14
6. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 23:26 + 3:44
7. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 23:57 + 4:15
8. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 25:30 + 5:48
9. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 25:41 + 5:59
10. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 25:54 + 6:12
11. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 25:58 + 6:16
12. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 26:09 + 6:27
13. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 26:12 + 6:30
14. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 26:21 + 6:39
15. Michalíková Klára ZVO0954 OB SK Zvole 26:23 + 6:41
16. Břízková Anna LOU0851 SK Moravan Louňovice 28:11 + 8:29
17. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:15 + 8:33
18. Herynková Lucie RIC0952 OB Říčany 28:38 + 8:56
19. Labská Kateřina PGP0963 SK Praga 28:39 + 8:57
20. Řehořková Ema DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 28:53 + 9:11
21. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 29:18 + 9:36
22. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 31:07 + 11:25
23. Dudlová Hana ODV0854 TJ Aero Odolena Voda 31:13 + 11:31
24. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 31:15 + 11:33
25. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 31:49 + 12:07
26. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 31:54 + 12:12
27. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 31:58 + 12:16
28. Vaculovičová Alžběta DOR0956 OK Dobříš 32:19 + 12:37
29. Hüblová Agáta FSP0853 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:33 + 14:51
30. Sedmerová Nela ZVO0955 OB SK Zvole 35:24 + 15:42
31. Michalíková Alžběta ZVO0953 OB SK Zvole 36:24 + 16:42
32. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 36:55 + 17:13
33. Vondrášková Kateřina KAM0858 OK Kamenice 37:43 + 18:01
34. Stará Žofie FSP0851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:50 + 18:08
35. Vondrová Eliška FSP0850 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:42 + 23:00
36. Bouřová Natálie RIC0854 OB Říčany 42:43 + 23:01
37. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 42:47 + 23:05
38. Fišerová Emma ZVO0956 OB SK Zvole 43:11 + 23:29
39. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 43:38 + 23:56
40. Tomášková Linda PGP0961 SK Praga 44:14 + 24:32
41. Tomášková Ines PGP0960 SK Praga 44:43 + 25:01
42. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 46:39 + 26:57
43. Kuiper Jana Simona VSP0953 USK Praha 48:07 + 28:25
44. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 48:58 + 29:16
45. Václavíková Stela DKL0852 KOB Kladno 50:23 + 30:41
46. Forstereviczová Julie DOR0850 OK Dobříš 54:28 + 34:46
47. Košťáková Anna DOR0957 OK Dobříš 60:08 + 40:26
48. Nedbalová Klára MFP0850 Matfyz Praha 63:36 + 43:54

D16 4.43 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 30:42
2. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 32:53 + 2:11
3. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 33:49 + 3:07
4. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 36:06 + 5:24
5. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 37:28 + 6:46
6. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 40:40 + 9:58
7. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 40:44 + 10:02
8. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 41:01 + 10:19
9. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 43:15 + 12:33
10. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 44:05 + 13:23
11. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 46:44 + 16:02
12. Hocková Jolana ZVO0654 OB SK Zvole 47:50 + 17:08
13. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:22 + 17:40
14. Hocková Kristýna ZVO0653 OB SK Zvole 49:32 + 18:50
15. Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 52:33 + 21:51
16. Forštová Ema DOR0658 OK Dobříš 54:48 + 24:06
17. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 56:00 + 25:18
18. Švábová Alžběta TAP0657 KOB Tretra Praha 56:27 + 25:45
19. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 57:32 + 26:50
20. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 59:44 + 29:02
21. Šáchová Magdalena DOR0659 OK Dobříš 60:55 + 30:13
22. Mušková Amálie Anna DKP0759 Oddíl OB Kotlářka 63:26 + 32:44
23. Drašarová Magdaléna DKL0752 KOB Kladno 66:41 + 35:59
24. Brodská Kateřina HCE0653 TJ Hostivice 76:55 + 46:13

D18 5.23 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 45:18
2. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 50:23 + 5:05
3. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:09 + 5:51
4. Tulachová Anna VSP0554 USK Praha 54:26 + 9:08
5. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 58:32 + 13:14
6. Pokorná Tereza KPY0552 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 142:27 + 97:09
Volná Hana RIC0555 OB Říčany DISK

D21L 8.34 km, 70 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7762

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 56:26 8130
2. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 57:50 + 1:24 7946
3. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 63:28 + 7:02 7208
4. Krejčová Lucie PGP0455 SK Praga 63:34 + 7:08 7195
5. Ryšavá Vendula PGP8153 SK Praga 67:30 + 11:04 6680
6. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 69:30 + 13:04 6418
7. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 69:55 + 13:29 6363
8. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 70:13 + 13:47 6324
9. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 71:11 + 14:45 6197
10. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 72:16 + 15:50 6055
11. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 73:19 + 16:53 5918
12. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 73:34 + 17:08 5885
13. Fořtová Johana PGP9354 SK Praga 74:13 + 17:47 5800
14. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 76:20 + 19:54 5523
15. Jirásková Kateřina TJP8850 TJ Sokol Troja 79:21 + 22:55 5128
16. Králová Vanda PGP8755 SK Praga 82:32 + 26:06 4710
17. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 82:49 + 26:23 4673
18. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 82:59 + 26:33 4652
19. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 83:29 + 27:03 4586
20. Hořejší Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka 87:29 + 31:03 4062
21. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:23 + 32:57 3813
22. Horová Magda VSP5450 USK Praha 97:45 + 41:19 2717
Koubová Lenka ROU9554 SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole DISK 0

D21K 4.27 km, 40 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4547

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 32:19 4699
2. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 32:34 + 0:15 4665
3. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 35:26 + 3:07 4276
4. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 36:38 + 4:19 4112
5. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 38:13 + 5:54 3897
6. Baziková Justýna TJP9851 TJ Sokol Troja 38:26 + 6:07 3868
7. Kuklová Jana TJP8750 TJ Sokol Troja 44:05 + 11:46 3099
8. Hrdličková Jana 0290001 KK Slavie Praha 45:14 + 12:55
9. Makaloušová Hana 0120001 Špindl sportuje 45:16 + 12:57
10. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 48:35 + 16:16 2488
11. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 48:49 + 16:30 2456
12. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 51:23 + 19:04 2107
13. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 52:38 + 20:19 1937
14. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 53:46 + 21:27 1783
15. Ščehovičová Zuzana 0090003 EBB 55:52 + 23:33
16. Dobešová Kateřina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:53 + 28:34 815

D35K 4.30 km, 40 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čevelová Ivana RIC7853 OB Říčany 37:52
2. Bartoňová Radka PGP8751 SK Praga 41:42 + 3:50
3. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 43:18 + 5:26
4. Rypáčková Dana SPC7955 SPORTICUS team 43:39 + 5:47
5. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 44:39 + 6:47
6. Voleská Alice KAM8050 OK Kamenice 44:56 + 7:04
7. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 49:16 + 11:24
8. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 49:22 + 11:30
9. Knýbelová Lucie FSP7955 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:14 + 12:22
10. Černická Barbora LBE8250 TJ Lokomotiva Beroun 50:57 + 13:05
11. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 51:40 + 13:48
12. Stočesová Lucie 52:01 + 14:09
13. Janečková Markéta 0040002 . 52:56 + 15:04
14. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 55:12 + 17:20
15. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 55:27 + 17:35
16. Lacinová Hanka DKP7952 Oddíl OB Kotlářka 56:57 + 19:05
17. Izdná Petra DKP8051 Oddíl OB Kotlářka 57:16 + 19:24
18. Súkupová Hana PGP8156 SK Praga 58:49 + 20:57
19. Dobyášová Zuzana KAM8052 OK Kamenice 61:15 + 23:23
20. Pelikánová Lenka KAM8350 OK Kamenice 61:34 + 23:42
21. Pinkava Anna FSP8151 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:28 + 26:36
22. Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš 71:01 + 33:09
23. Hüblová Kateřina FSP7750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:50 + 35:58
Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK

D35L 6.05 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 56:38
2. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 58:34 + 1:56
3. Bozděchová Lenka 0170002 PGP 59:45 + 3:07
4. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 60:18 + 3:40
5. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 61:26 + 4:48
6. Forštová Jitka PGP7558 SK Praga 62:39 + 6:01
7. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 62:59 + 6:21
8. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 64:32 + 7:54
9. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 66:38 + 10:00
10. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 67:17 + 10:39
11. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 68:18 + 11:40
12. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 68:26 + 11:48
13. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:39 + 12:01
14. Králová Michaela MFP7959 Matfyz Praha 70:02 + 13:24
15. Krupová Tereza PGP8756 SK Praga 70:45 + 14:07
16. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 72:13 + 15:35
17. Košťáková Petra DOR8151 OK Dobříš 73:47 + 17:09
18. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 74:35 + 17:57
19. Havlíková Barbora DKP8551 Oddíl OB Kotlářka 74:47 + 18:09
20. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 74:58 + 18:20
21. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 78:04 + 21:26
22. Baxová Irena LBE7951 TJ Lokomotiva Beroun 78:25 + 21:47
23. Žufníčková Pavla LBE8152 TJ Lokomotiva Beroun 78:49 + 22:11
24. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 79:46 + 23:08
25. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 79:53 + 23:15
26. Jakubská Jitka TAP8152 KOB Tretra Praha 81:47 + 25:09
27. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 82:57 + 26:19
28. Karasová Jana FSP6153 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 83:20 + 26:42
29. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:16 + 32:38
30. Mikeszová Martina DKP8162 Oddíl OB Kotlářka 94:20 + 37:42
31. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 94:37 + 37:59
32. Matoušková Kateřina EKP7750 VŠTJ Ekonom Praha 94:46 + 38:08
33. Proxová Lada RIC8350 OB Říčany 98:21 + 41:43

D45L 5.23 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 42:20
2. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 45:52 + 3:32
3. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 47:58 + 5:38
4. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 48:11 + 5:51
5. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 50:57 + 8:37
6. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 51:50 + 9:30
7. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 54:13 + 11:53
8. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 54:31 + 12:11
9. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 55:27 + 13:07
10. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 57:05 + 14:45
11. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 57:21 + 15:01
12. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 58:41 + 16:21
13. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 58:59 + 16:39
14. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 59:38 + 17:18
15. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 60:27 + 18:07
16. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 61:16 + 18:56
17. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 62:54 + 20:34
18. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 63:06 + 20:46
19. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 63:58 + 21:38
20. Smolková Alena OKP6452 SK OK 24 Praha 69:07 + 26:47
21. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 70:14 + 27:54
22. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 71:03 + 28:43
23. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 72:00 + 29:40
24. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 74:02 + 31:42
25. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 76:12 + 33:52
26. Vyšínská Michaela ODV7655 TJ Aero Odolena Voda 80:03 + 37:43
27. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 80:40 + 38:20
28. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 80:50 + 38:30
29. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 84:14 + 41:54
30. Uhlířová Lada LBE7450 TJ Lokomotiva Beroun 84:29 + 42:09
31. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 85:47 + 43:27
32. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 93:42 + 51:22
33. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 94:09 + 51:49
34. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 97:32 + 55:12
35. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:23 + 57:03
36. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 105:16 + 62:56
37. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 106:00 + 63:40
Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha DISK

D45K 3.12 km, 40 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 32:21
2. Junková Petra STH7451 SK Studenec 36:45 + 4:24
3. Ellederová Zdenka TAP7755 KOB Tretra Praha 37:43 + 5:22
4. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 39:23 + 7:02
5. Štěpánková Adéla KAM7552 OK Kamenice 47:06 + 14:45
6. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 48:14 + 15:53
7. Varhaníková Halka KPY7550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:20 + 15:59
8. Pokorná Kamila KAM7452 OK Kamenice 49:31 + 17:10
9. Herynková Irena RIC7750 OB Říčany 49:32 + 17:11
10. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 49:51 + 17:30
11. Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka 49:52 + 17:31
12. Krátká Marta ROU7553 SKOB Roudnice nad Labem 51:29 + 19:08
13. Tolarová Ivana RIC7650 OB Říčany 54:25 + 22:04
14. Bohatá Pavla UVP7450 Slovan Praha 55:33 + 23:12
15. Brumovská Rhea 0230003 Brumíci 59:30 + 27:09
16. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 60:17 + 27:56
17. Drašarová Dana DKL7750 KOB Kladno 61:40 + 29:19
18. Studnickova Katarina 0050001 Nereg 70:47 + 38:26
19. Slavíčková Renata FSP7551 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:12 + 47:51
20. Pohlová Petra TAP7758 KOB Tretra Praha 87:08 + 54:47

D55L 4.30 km, 40 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 50:33
2. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 50:54 + 0:21
3. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:57 + 5:24
4. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 58:29 + 7:56
5. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 58:55 + 8:22
6. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 61:23 + 10:50
7. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 64:30 + 13:57
8. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 71:25 + 20:52

D60 3.55 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 37:41
2. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 38:29 + 0:48
3. Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:17 + 1:36
4. Kohoutová Pavla KNC6251 Sokol Kostelec n. Č. l. 43:33 + 5:52
5. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 43:53 + 6:12
6. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 44:44 + 7:03
7. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 49:52 + 12:11

D65 3.55 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 42:56
2. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 44:07 + 1:11
3. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 46:13 + 3:17
4. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 47:59 + 5:03
5. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 49:14 + 6:18
6. Nováková Jiřina UVP4950 Slovan Praha 60:10 + 17:14

D75 2.91 km, 30 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 53:43
2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 75:47 + 22:04
3. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 79:41 + 25:58
4. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 129:00 + 75:17

H10F 2.25 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pinkr Jan HCE1300 TJ Hostivice 20:18
2. Stočes Adam 21:19 + 1:01
3. Beran Matouš LBE1301 TJ Lokomotiva Beroun 23:14 + 2:56
4. Brotánek Jan ROU1401 SKOB Roudnice nad Labem 23:56 + 3:38
5. Drašar Matouš DKL1301 KOB Kladno 27:00 + 6:42
6. Kofroň Ondřej LBE1200 TJ Lokomotiva Beroun 27:44 + 7:26
7. Ouda Tomáš 0190002 T5 kladno 27:55 + 7:37
8. Műller Robin DOR1304 OK Dobříš 33:53 + 13:35
9. Műller Filip DOR1303 OK Dobříš 35:26 + 15:08
10. Cabrnoch Lukáš 0150001 Nižbor 37:09 + 16:51
11. Rollier Alexei PHK1502 OK 99 Hradec Králové 37:32 + 17:14
12. Červenka Vojtěch SAD1301 Sportovní akademie Dobříš 45:03 + 24:45
13. Míka Štěpán DKP1504 Oddíl OB Kotlářka 57:31 + 37:13
14. Fuchs Vojtěch KAM1301 OK Kamenice 146:40 + 126:22

H10 1.56 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Tomáš DKP1206 Oddíl OB Kotlářka 13:31
2. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 15:20 + 1:49
3. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 16:57 + 3:26
4. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 18:13 + 4:42
5. Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice 18:38 + 5:07
6. Junek Kryštof DKP1212 Oddíl OB Kotlářka 19:27 + 5:56
7. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 20:10 + 6:39
8. Petráň Lukáš TAP1200 KOB Tretra Praha 22:55 + 9:24
9. Jakubský Filip TAP1304 KOB Tretra Praha 24:08 + 10:37
9. Dostál Václav DOR1202 OK Dobříš 24:08 + 10:37
11. Hýbl Šimon TAP1401 KOB Tretra Praha 25:14 + 11:43
12. Arnošt Daniel SAD1200 Sportovní akademie Dobříš 27:32 + 14:01
13. Galuška Viktor KPY1200 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:07 + 14:36
14. Košťák Hubert DOR1305 OK Dobříš 30:11 + 16:40
15. Rypáček Radim TAP1303 KOB Tretra Praha 34:30 + 20:59
16. Čevela Marek RIC1300 OB Říčany 37:57 + 24:26
17. Valenta Filip DKP1210 Oddíl OB Kotlářka 38:50 + 25:19
18. Valenta Ondřej DKP1402 Oddíl OB Kotlářka 38:56 + 25:25
19. Duda Wiktor DKP1303 Oddíl OB Kotlářka 39:36 + 26:05
20. Jager Robert DKP1401 Oddíl OB Kotlářka 42:13 + 28:42
21. Karban Štěpán DKP1313 Oddíl OB Kotlářka 47:04 + 33:33
22. Pelikán Vít KAM1203 OK Kamenice 51:07 + 37:36

H12 2.57 km, 30 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 19:04
2. Junek Šimon DKP1011 Oddíl OB Kotlářka 19:22 + 0:18
3. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 19:27 + 0:23
4. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 19:37 + 0:33
5. Jiroušek Štěpán DOR1102 OK Dobříš 21:19 + 2:15
6. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 22:20 + 3:16
7. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 22:44 + 3:40
8. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 24:00 + 4:56
9. Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice 24:22 + 5:18
10. Neškudla Jan KAM1005 OK Kamenice 25:08 + 6:04
11. Vokůrka Václav ROZ1000 OK Roztoky 25:15 + 6:11
12. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 25:46 + 6:42
13. Vaculovič Matěj DOR1004 OK Dobříš 26:33 + 7:29
14. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 27:38 + 8:34
15. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 27:50 + 8:46
16. Ouhrabka Vít TAP1002 KOB Tretra Praha 28:18 + 9:14
17. Šňupárek Jenda PGP1005 SK Praga 28:58 + 9:54
18. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 29:41 + 10:37
19. Szárszoi Antonín DOR1000 OK Dobříš 31:24 + 12:20
20. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 31:53 + 12:49
21. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:55 + 12:51
22. Jetel Václav DOR1105 OK Dobříš 33:02 + 13:58
23. Datel Adam DKL1100 KOB Kladno 33:29 + 14:25
24. Jakubský Pavel TAP1109 KOB Tretra Praha 33:34 + 14:30
25. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 33:51 + 14:47
26. Kofroň Jan LBE1000 TJ Lokomotiva Beroun 34:05 + 15:01
27. Voleský Viktor KAM1103 OK Kamenice 34:23 + 15:19
28. Basista Tobiáš DOR1109 OK Dobříš 36:30 + 17:26
28. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 36:30 + 17:26
30. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 37:31 + 18:27
31. Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun 39:38 + 20:34
32. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 41:28 + 22:24
33. Španěl Vít DOR1100 OK Dobříš 44:00 + 24:56
34. Piškule František ODV1003 TJ Aero Odolena Voda 47:23 + 28:19
35. Karban Ondřej DKP1100 Oddíl OB Kotlářka 50:03 + 30:59
36. Brodský Matěj HCE1100 TJ Hostivice 51:35 + 32:31
37. Kašpar Ladislav SLA1000 SKOB Slaný 52:29 + 33:25
38. Čížik Matyáš KAM1102 OK Kamenice 55:20 + 36:16
39. Toman David LBE1005 TJ Lokomotiva Beroun 59:02 + 39:58
40. Hübl Hugo FSP1103 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:19 + 41:15
41. Fanta Jáchym DKP1013 Oddíl OB Kotlářka 64:55 + 45:51
42. Matoušek Jan EKP1101 VŠTJ Ekonom Praha 75:21 + 56:17
43. Ouda Kryštof 0190003 T5 kladno 77:52 + 58:48
44. Červenka Daniel SAD1101 Sportovní akademie Dobříš 111:28 + 92:24
Hendrych Lukáš KPY1100 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš DISK
Pinkava Jonáš FSP1102 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H14 3.74 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 26:34
2. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 27:56 + 1:22
3. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 28:29 + 1:55
4. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 28:54 + 2:20
5. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 29:36 + 3:02
6. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 29:37 + 3:03
7. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 30:13 + 3:39
8. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 30:32 + 3:58
9. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 31:06 + 4:32
10. Kolář David ZVO0805 OB SK Zvole 31:34 + 5:00
11. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 32:08 + 5:34
12. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 32:29 + 5:55
13. Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 33:42 + 7:08
14. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 34:12 + 7:38
15. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 34:42 + 8:08
16. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 36:20 + 9:46
17. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 36:49 + 10:15
18. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 39:15 + 12:41
19. Volný Ondřej RIC0807 OB Říčany 39:58 + 13:24
20. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 40:11 + 13:37
21. Novák Adam DKP0924 Oddíl OB Kotlářka 40:34 + 14:00
22. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 41:21 + 14:47
23. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 41:31 + 14:57
24. Pazák Eduard TAP0913 KOB Tretra Praha 42:20 + 15:46
25. Zyma Petr PGP0807 SK Praga 42:45 + 16:11
26. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 42:48 + 16:14
27. Koma Lukáš DOR0903 OK Dobříš 43:10 + 16:36
28. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 44:12 + 17:38
29. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 44:43 + 18:09
30. Klimeš Vincent FSP0808 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:04 + 18:30
31. Drašar Jakub DKL0903 KOB Kladno 46:04 + 19:30
32. Král Samuel MFP0801 Matfyz Praha 46:20 + 19:46
33. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 46:42 + 20:08
34. Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš 48:18 + 21:44
35. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 49:19 + 22:45
36. Vozábal David PGP0904 SK Praga 51:15 + 24:41
37. Hrdý Kryštof TAP0912 KOB Tretra Praha 51:48 + 25:14
38. Špalek Filip DKP0919 Oddíl OB Kotlářka 55:43 + 29:09
39. Galuška Radovan KPY0903 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:10 + 29:36
40. Cháma Ondřej PDY0902 Běhej Poděbrady 57:14 + 30:40
41. Kohoutek Lukáš RIC0805 OB Říčany 58:35 + 32:01
42. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 61:57 + 35:23
43. Havlík Patrik DKP0819 Oddíl OB Kotlářka 63:15 + 36:41
44. Pinkava Vojtěch FSP0806 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:16 + 46:42
45. Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun 76:43 + 50:09
45. Ouda Filip 0190004 T5 kladno 76:43 + 50:09
47. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 82:39 + 56:05
48. Grisa Filip SLA0801 SKOB Slaný 93:21 + 66:47
49. Slavíček David FSP0805 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 138:02 + 111:28
Grisa Dominik SLA0900 SKOB Slaný DISK

H16 5.96 km, 60 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 40:45
2. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 42:14 + 1:29
3. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 43:39 + 2:54
4. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:36 + 3:51
5. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 46:13 + 5:28
6. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 47:26 + 6:41
7. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 49:20 + 8:35
8. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 49:30 + 8:45
9. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 50:19 + 9:34
10. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 51:10 + 10:25
11. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 52:14 + 11:29
12. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 52:18 + 11:33
13. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 52:58 + 12:13
14. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 53:08 + 12:23
15. Smítka Jiří RIC0711 OB Říčany 53:31 + 12:46
16. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 53:42 + 12:57
17. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 53:43 + 12:58
18. Melichar Šimon DKP0708 Oddíl OB Kotlářka 54:36 + 13:51
19. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 54:44 + 13:59
20. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 56:02 + 15:17
21. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 56:40 + 15:55
22. Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole 57:30 + 16:45
23. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 61:18 + 20:33
24. Brdička Tomáš FSP0710 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:57 + 21:12
25. Vostrý Jonáš DKP0714 Oddíl OB Kotlářka 62:40 + 21:55
26. Weiss Hugo DKP0725 Oddíl OB Kotlářka 63:48 + 23:03
27. Bugan Matěj PGP0712 SK Praga 68:06 + 27:21
28. Neubauer René ZVO0704 OB SK Zvole 69:51 + 29:06
29. Hošek Ondřej DOR0606 OK Dobříš 74:05 + 33:20
30. Friedel Matěj LBE0702 TJ Lokomotiva Beroun 132:58 + 92:13
Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Mackovič Adam HCE0700 TJ Hostivice DISK

H18 8.42 km, 60 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 60:16
2. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 70:07 + 9:51
3. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 71:16 + 11:00
4. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 82:02 + 21:46
5. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 88:59 + 28:43
6. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 100:15 + 39:59
7. Schnabl David RIC0508 OB Říčany 101:28 + 41:12
8. Forsterevicz Ondřej DOR0509 OK Dobříš 107:46 + 47:30
9. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 122:06 + 61:50

H21L 11.88 km, 100 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6915

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 73:08 7307
2. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 79:20 + 6:12 6754
3. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 80:08 + 7:00 6683
4. Bořánek Michal VSP0007 USK Praha 81:27 + 8:19 6565
5. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 84:06 + 10:58 6329
6. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 84:34 + 11:26 6287
7. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 84:52 + 11:44 6261
8. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 85:59 + 12:51 6161
9. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 86:48 + 13:40 6088
10. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 87:09 + 14:01 6057
11. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 88:42 + 15:34 5919
12. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 88:49 + 15:41 5908
13. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 91:32 + 18:24 5666
13. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 91:32 + 18:24 5666
15. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 91:45 + 18:37 5647
16. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 92:00 + 18:52 5625
17. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 94:10 + 21:02 5431
18. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 94:25 + 21:17 5409
19. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 95:50 + 22:42 5283
20. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 96:28 + 23:20 5226
21. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 99:27 + 26:19 4960
22. Pecka Marek EKP9000 VŠTJ Ekonom Praha 99:58 + 26:50 4914
23. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 110:47 + 37:39 3949
24. Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 115:46 + 42:38 3505
25. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 122:49 + 49:41 2876
26. Voleský Leoš KAM7900 OK Kamenice 123:30 + 50:22 2815
27. Klíma Kamil DKL8201 KOB Kladno 126:47 + 53:39 2522
28. Bouda Petr 0130001 Ztraceni 134:39 + 61:31
Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga DISK 0

H21K 8.42 km, 60 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3357

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 70:52 3484
2. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 73:14 + 2:22 3376
3. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 76:54 + 6:02 3209
4. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 79:06 + 8:14 3109
5. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 80:30 + 9:38 3045
6. Smítka Vít RIC0307 OB Říčany 88:45 + 17:53 2669
7. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 94:18 + 23:26 2416
8. Gajdoš Martin 0090002 EBB 95:30 + 24:38
Vyšínský Adam ODV0300 TJ Aero Odolena Voda DISK 0

H35L 8.98 km, 70 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 SK Studenec 63:40
2. Král Aleš MFP7808 Matfyz Praha 64:42 + 1:02
3. Sajal Martin SLP7803 OOB Slavia Praha 66:06 + 2:26
4. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 68:43 + 5:03
5. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 69:23 + 5:43
6. Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice 70:09 + 6:29
7. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 71:59 + 8:19
8. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 72:10 + 8:30
9. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:32 + 8:52
10. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 73:13 + 9:33
11. Härtelt Daniel 1VD8100 SG Zittau Süd 76:07 + 12:27
12. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 76:29 + 12:49
13. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 76:43 + 13:03
14. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 77:49 + 14:09
15. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 77:57 + 14:17
16. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 80:30 + 16:50
17. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 80:50 + 17:10
18. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 83:58 + 20:18
19. Doležal Martin PGP8100 SK Praga 86:51 + 23:11
20. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 87:47 + 24:07
21. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 87:52 + 24:12
22. Maroušek Jan DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 89:18 + 25:38
23. Janeček Petr 0040001 . 92:08 + 28:28
24. Fiala Jakub SLA8500 SKOB Slaný 92:16 + 28:36
25. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 95:04 + 31:24
26. Havlík Tomáš DKP8607 Oddíl OB Kotlářka 102:05 + 38:25
27. Doležal Jan PGP8400 SK Praga 113:33 + 49:53
Jakovec Petr DKL8602 KOB Kladno DISK

H35K 5.96 km, 60 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cabrnoch Pavel DKL8200 KOB Kladno 53:08
2. Kofroň Jan LBE8001 TJ Lokomotiva Beroun 53:47 + 0:39
3. Vrátný Ondřej 0030001 Alcedo Praha 60:44 + 7:36
4. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 66:01 + 12:53
5. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 66:31 + 13:23
6. Dobyáš Petr KAM7802 OK Kamenice 69:11 + 16:03
7. Břízek Petr LOU8000 SK Moravan Louňovice 72:09 + 19:01
8. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:16 + 22:08
9. Burgr Richard MKP8402 SK Meteor Kačerov 75:46 + 22:38
10. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 79:55 + 26:47
11. Hübl Karel FSP7802 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:26 + 28:18

H45K 5.51 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 45:17
2. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 49:50 + 4:33
3. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 52:14 + 6:57
4. Knýbel Pavel FSP7602 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:38 + 7:21
5. Grisa Petr SLA7600 SKOB Slaný 53:45 + 8:28
6. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 53:56 + 8:39
7. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 54:18 + 9:01
8. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 54:40 + 9:23
9. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 56:26 + 11:09
10. Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda 58:02 + 12:45
11. Galuška Ondřej KPY7700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:28 + 14:11
12. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 59:45 + 14:28
13. Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda 60:18 + 15:01
14. Šácha Marek DOR7102 OK Dobříš 63:20 + 18:03
15. Kapoun Luděk LBE7400 TJ Lokomotiva Beroun 65:17 + 20:00
16. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 68:27 + 23:10
17. Ptáček Josef DKP7204 Oddíl OB Kotlářka 72:56 + 27:39
18. Nekolný Karel DOR7602 OK Dobříš 73:25 + 28:08
19. Čížik Marek KAM7501 OK Kamenice 75:01 + 29:44
20. Škácha Michal DKP7103 Oddíl OB Kotlářka 77:14 + 31:57
21. Štěpánek Petr KAM7000 OK Kamenice 78:03 + 32:46
22. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 93:27 + 48:10
Brumovský Martin 0230001 Brumíci DISK

H45L 7.18 km, 60 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 44:30
2. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 46:49 + 2:19
3. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 48:01 + 3:31
4. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 49:36 + 5:06
5. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 50:09 + 5:39
6. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 52:37 + 8:07
7. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 52:39 + 8:09
8. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 53:04 + 8:34
9. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 53:19 + 8:49
10. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 54:37 + 10:07
11. Komín David PGP7405 SK Praga 54:54 + 10:24
12. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 56:09 + 11:39
13. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 56:46 + 12:16
14. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 57:37 + 13:07
15. Rod Jan VSP7423 USK Praha 58:18 + 13:48
16. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 58:36 + 14:06
17. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 58:52 + 14:22
18. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 60:36 + 16:06
19. Řehořek Jan DKP7303 Oddíl OB Kotlářka 61:46 + 17:16
20. Jakubský Ondřej TAP7700 KOB Tretra Praha 62:03 + 17:33
21. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 62:18 + 17:48
22. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 62:20 + 17:50
23. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 62:33 + 18:03
24. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 63:21 + 18:51
25. Kohoutek Jan RIC7303 OB Říčany 63:51 + 19:21
26. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 64:09 + 19:39
27. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 64:10 + 19:40
28. Gregor Radovan DOR7404 OK Dobříš 66:27 + 21:57
29. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 69:15 + 24:45
30. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 70:07 + 25:37
31. Jonáš Radek ZVO6901 OB SK Zvole 71:00 + 26:30
32. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 71:09 + 26:39
33. Špalek Ondřej DKP7602 Oddíl OB Kotlářka 71:26 + 26:56
34. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 71:58 + 27:28
35. Končický Lukáš RIC7501 OB Říčany 73:02 + 28:32
36. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 74:59 + 30:29
37. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 76:28 + 31:58
38. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 77:15 + 32:45
39. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 78:09 + 33:39
40. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 78:53 + 34:23
41. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 79:51 + 35:21
42. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:01 + 35:31
43. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 80:57 + 36:27
44. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 81:52 + 37:22
45. Ouda Martin 0190001 T5 kladno 83:14 + 38:44
46. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 86:47 + 42:17
47. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 96:07 + 51:37
48. Šnejdar Ondřej PGP7712 SK Praga 109:38 + 65:08
49. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 111:20 + 66:50

H55L 5.51 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 42:31
2. Semík Jan VSP6507 USK Praha 45:21 + 2:50
3. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 52:54 + 10:23
4. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:30 + 10:59
5. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 55:08 + 12:37
6. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 57:52 + 15:21
7. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 61:39 + 19:08
8. Sysel Zdeněk PGP5200 SK Praga 64:28 + 21:57
9. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov 67:40 + 25:09
10. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 73:46 + 31:15
11. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 81:57 + 39:26

H55K 4.27 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 78:36
2. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:00 + 0:24

H60 5.11 km, 30 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 52:07
2. Pasničenko Viktor PGP6004 SK Praga 54:49 + 2:42
3. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 62:31 + 10:24
4. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 63:05 + 10:58
5. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 65:24 + 13:17
6. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 74:01 + 21:54
Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice DISK

H65 5.11 km, 30 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 51:13
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 55:20 + 4:07
3. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 57:12 + 5:59
4. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 57:20 + 6:07
5. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 58:00 + 6:47
6. Ouška Jiří DOR5700 OK Dobříš 59:37 + 8:24
7. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 59:50 + 8:37
8. Koč Lumír MKP5401 SK Meteor Kačerov 62:36 + 11:23
9. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 64:06 + 12:53
10. Knotek Kamil DKL5701 KOB Kladno 66:31 + 15:18
11. Šomvársky Ján TAP5500 KOB Tretra Praha 74:38 + 23:25
12. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 76:44 + 25:31
13. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:03 + 27:50
Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice DISK
Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno DISK

H75 3.75 km, 30 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Jiří DKL4601 KOB Kladno 51:02
2. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 73:38 + 22:36
3. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 77:09 + 26:07
4. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:07 + 35:05
5. NOSÁL STANISLAV LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 97:39 + 46:37
6. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 129:49 + 78:47
Lebduška Petr ROU4702 SKOB Roudnice nad Labem DISK

T6 6.31 km, 70 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 50:07
2. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 57:05 + 6:58
3. Matějková Hana 0210003 Matějkovi 58:56 + 8:49
4. Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole 59:47 + 9:40
5. Bouda Milan 0130002 Ztraceni 61:12 + 11:05
6. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 61:50 + 11:43
7. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 62:02 + 11:55
8. Bolinová Hana 62:36 + 12:29
9. Duda František DKP8107 Oddíl OB Kotlářka 63:50 + 13:43
10. Kelnar Martin ODV8600 TJ Aero Odolena Voda 64:04 + 13:57
11. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 64:51 + 14:44
12. Dvořák Petr 0070001 Petřiny Run 65:11 + 15:04
13. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 68:39 + 18:32
14. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 68:59 + 18:52
15. Palaščak Ján 0250001 Gumídci 69:48 + 19:41
16. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 70:23 + 20:16
17. Pelikán Tomáš KAM8200 OK Kamenice 71:36 + 21:29
18. Košťák Vojtěch 72:06 + 21:59
19. Tomeš Radim 0100001 nereg. 74:04 + 23:57
20. Beran Pavel 0160001 bbb 78:13 + 28:06
21. David Martin 0240002 Apollo Art 80:09 + 30:02
22. Szárszoi Ondrej DOR7405 OK Dobříš 82:22 + 32:15
23. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 82:55 + 32:48
24. Zunová Markéta 83:57 + 33:50
25. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 84:48 + 34:41
26. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 86:16 + 36:09
27. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 86:53 + 36:46
28. Červenka Daniel 87:30 + 37:23
29. Matějka Zbyněk 0210004 Matějkovi 87:39 + 37:32
30. Myslík Martin 0240001 Apollo Art 87:59 + 37:52
31. Drašar Tomáš DKL7600 KOB Kladno 90:11 + 40:04
32. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:02 + 40:55
33. Vondra Tomáš FSP0500 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:11 + 41:04
34. Míchal Martin 0110001 Slovan Dubí 93:27 + 43:20
35. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 97:34 + 47:27
36. Malá Martina 0140002 Tučňáci OB 104:06 + 53:59
37. Tučný Jan 0140001 Tučňáci OB 104:53 + 54:46
38. Kralovanská Denisa 0020001 NER - Kralovanská 107:07 + 57:00
39. Kala Šimon 108:40 + 58:33
40. Basista Tomáš DOR7803 OK Dobříš 110:34 + 60:27
41. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 111:38 + 61:31
42. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 111:42 + 61:35
43. Slámová Michaela KAM8051 OK Kamenice 116:42 + 66:35
44. Kalous David 0180001 ABC 127:02 + 76:55
45. Mráz Michal 0240003 Apollo Art 146:36 + 96:29
46. Kamenický Marek NNN8700 Neregistrovaní 219:50 + 169:43
Trnková Dana VSP7351 USK Praha DISK
Matyšková Kristýna PLU1050 TJ SOKOL Plumlov DISK
Matyšek Stanislav PLU7612 TJ SOKOL Plumlov DISK
Rieger Aleš 0280001 Aleš DISK
Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka DISK
Štok Honzík DKP0900 Oddíl OB Kotlářka DISK

TF 2.17 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komín Kryštof DKL KOB Kladno 14:45
2. Vaněk Petr ZBP1200 OOB SK Zbraslav 20:56 + 6:11
3. Lukavec Tomáš SMR1700 SNS Smržovka 24:04 + 9:19
4. Petržílková Nela 0270001 Nela 25:28 + 10:43
5. Tomeš Matěj 25:35 + 10:50
6. Baldrian František VSP1600 USK Praha 27:35 + 12:50
7. Homolka Vojtěch SAD1102 Sportovní akademie Dobříš 29:04 + 14:19
8. Lukavcová Zuzana SMR1850 SNS Smržovka 29:45 + 15:00
9. Dudová Marta DKP1555 Oddíl OB Kotlářka 30:16 + 15:31
10. Matějka Antonín 0210002 Matějkovi 31:00 + 16:15
11. Matějka Václav 0210001 Matějkovi 31:01 + 16:16
12. Míková Martina DKP1752 Oddíl OB Kotlářka 32:40 + 17:55
13. Pinkava Adam FSP1400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:57 + 18:12
14. Tesařová Karin SCP1550 OK Sparta Praha 33:12 + 18:27
15. Šístková Šárka SCP1650 OK Sparta Praha 33:13 + 18:28
16. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 33:18 + 18:33
17. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 33:21 + 18:36
18. Škáchová Evelína DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 33:50 + 19:05
19. Kubečková Eliška DOR1650 OK Dobříš 35:36 + 20:51
20. Sajalová Michaela SLP1650 OOB Slavia Praha 35:48 + 21:03
21. Hýblová Beáta VIP1950 SK VIPrahlo 35:52 + 21:07
22. Cabrnoch Matěj 0150002 Nižbor 35:57 + 21:12
23. Vondrová Aneta FSP1950 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:52 + 27:07
24. Brdičková Jana FSP1250 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:20 + 29:35
25. Benešová Květoslava FSP1850 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:23 + 30:38
26. Axmannová Anežka DKP2150 Oddíl OB Kotlářka 47:29 + 32:44
27. Beneš Vojtěch FSP1402 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:41 + 38:56
28. Bouda Sofie 0170001 PGP 55:56 + 41:11
29. Bartoňová Veronika 0200001 Dezorientovaní 56:02 + 41:17
30. Ouhrabka Lukáš SPC1902 SPORTICUS team 70:32 + 55:47
31. Junek Martin TJP TJ Sokol Troja 77:10 + 62:25
32. Junková Kateřina TJP TJ Sokol Troja 77:11 + 62:26
33. Härtelt Jacopo 1VD1800 SG Zittau Süd 120:11 + 105:26