Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 13:29 | ||
2. | Janečková Eliška | DKP1453 | Oddíl OB Kotlářka | 16:40 | + 3:11 | |
3. | Hančová Alice | TAP1257 | KOB Tretra Praha | 19:40 | + 6:11 | |
4. | Ouhrabková Bára | TAP1256 | KOB Tretra Praha | 19:41 | + 6:12 | |
5. | Maroušková Julie | DKP1256 | Oddíl OB Kotlářka | 19:53 | + 6:24 | |
6. | Sýkorová Žofie | ROZ1252 | OK Roztoky | 21:35 | + 8:06 | |
7. | Sedláková Helena | DKP1352 | Oddíl OB Kotlářka | 22:48 | + 9:19 | |
8. | Bradnová Lenka | KAM1253 | OK Kamenice | 23:00 | + 9:31 | |
9. | Proxová Veronika | RIC1350 | OB Říčany | 25:33 | + 12:04 | |
10. | Ledinská Lucie | DKP1253 | Oddíl OB Kotlářka | 26:44 | + 13:15 | |
11. | Veruňáková Žofie | TAP1450 | KOB Tretra Praha | 29:06 | + 15:37 | |
12. | Kůdelová Eliška | TAP1451 | KOB Tretra Praha | 32:33 | + 19:04 | |
13. | Kůdelová Nela | TAP1255 | KOB Tretra Praha | 35:17 | + 21:48 | |
14. | Collis Emma | DKP1251 | Oddíl OB Kotlářka | 36:14 | + 22:45 | |
15. | Vrábelová Sára | TAP1452 | KOB Tretra Praha | 38:34 | + 25:05 | |
16. | Collis Helena | DKP1450 | Oddíl OB Kotlářka | 49:06 | + 35:37 | |
MS | Bednaříková Eva | TAP1550 | KOB Tretra Praha | 31:54 | + 18:25 | |
Bašusová Olga | KAM1250 | OK Kamenice | DNS | |||
Karbanová Laura | DKP1951 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | |||
Malá Lucia | DKP1357 | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 11:25 | ||
2. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 12:20 | + 0:55 | |
3. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB Tretra Praha | 12:36 | + 1:11 | |
4. | Öner Eda | VSP1154 | USK Praha | 12:59 | + 1:34 | |
5. | Šunková Sára | LOU1051 | SK Moravan Louňovice | 13:12 | + 1:47 | |
6. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 13:32 | + 2:07 | |
7. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 13:42 | + 2:17 | |
8. | Řepková Anna | PGP1052 | SK Praga | 13:57 | + 2:32 | |
9. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | OB SK Zvole | 14:02 | + 2:37 | |
10. | Mrázková Berta | PGP1155 | SK Praga | 14:19 | + 2:54 | |
11. | Rypáčková Šárka | TAP1155 | KOB Tretra Praha | 14:28 | + 3:03 | |
12. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | SK Praga | 14:42 | + 3:17 | |
13. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 15:01 | + 3:36 | |
14. | Břízková Alžběta | LOU1153 | SK Moravan Louňovice | 15:19 | + 3:54 | |
15. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 15:37 | + 4:12 | |
16. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | OB Říčany | 15:42 | + 4:17 | |
17. | Kolářová Veronika | LOU1050 | SK Moravan Louňovice | 15:46 | + 4:21 | |
18. | Havlíková Zuzana | DKP1167 | Oddíl OB Kotlářka | 16:56 | + 5:31 | |
19. | Havlíková Tereza | DKP1166 | Oddíl OB Kotlářka | 17:26 | + 6:01 | |
20. | Blehová Barbora | DOR1151 | OK Dobříš | 17:27 | + 6:02 | |
21. | Dušková Tereza | LOU1054 | SK Moravan Louňovice | 17:58 | + 6:33 | |
22. | Všetečková Dora | PGP1060 | SK Praga | 18:20 | + 6:55 | |
23. | Juhaszová Tereza | ROZ1151 | OK Roztoky | 19:22 | + 7:57 | |
24. | Kváčová Anna | DKP1051 | Oddíl OB Kotlářka | 19:27 | + 8:02 | |
25. | Snížková Žofie | DKP1151 | Oddíl OB Kotlářka | 19:36 | + 8:11 | |
26. | Hezká Adéla | DOR1053 | OK Dobříš | 21:13 | + 9:48 | |
27. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | SK Moravan Louňovice | 21:21 | + 9:56 | |
28. | Pokorná Elen | KAM1151 | OK Kamenice | 21:31 | + 10:06 | |
29. | Tarešová Sofie | DKP1165 | Oddíl OB Kotlářka | 23:07 | + 11:42 | |
30. | Vaughanová Barbora | LOU1056 | SK Moravan Louňovice | 24:04 | + 12:39 | |
31. | Šmídová Barbora | PGP1056 | SK Praga | 24:05 | + 12:40 | |
32. | Neškudlová Anna | KAM1152 | OK Kamenice | 27:02 | + 15:37 | |
33. | Buganová Petra | PGP1053 | SK Praga | 30:26 | + 19:01 | |
34. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | Matfyz Praha | 32:43 | + 21:18 | |
35. | Beranová Michaela | DKP1170 | Oddíl OB Kotlářka | 34:19 | + 22:54 | |
36. | Nohová Adéla | KPY1051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 36:47 | + 25:22 | |
37. | Kroupová Marie | KPY1150 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:48 | + 36:23 | |
38. | Tomešová Stella | DKP1160 | Oddíl OB Kotlářka | 53:09 | + 41:44 | |
Topičová Laura | LOU1152 | SK Moravan Louňovice | DISK | |||
Tomešová Evelína | DKP1168 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | |||
Pohlová Sandra | TAP1151 | KOB Tretra Praha | DNS | |||
Fuchsová Barbora | KAM1153 | OK Kamenice | DNS | |||
Zavadilová Adéla | VSP1153 | USK Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 10:26 | ||
2. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 11:05 | + 0:39 | |
3. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 11:53 | + 1:27 | |
4. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 12:05 | + 1:39 | |
5. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 12:11 | + 1:45 | |
6. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | OB Říčany | 13:10 | + 2:44 | |
7. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | OB Říčany | 13:22 | + 2:56 | |
8. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 13:45 | + 3:19 | |
9. | Hrušková Tereza | PGP0953 | SK Praga | 14:06 | + 3:40 | |
10. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 14:16 | + 3:50 | |
11. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 14:18 | + 3:52 | |
12. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | Oddíl OB Kotlářka | 14:49 | + 4:23 | |
13. | Vaughanová Sára | LOU0853 | SK Moravan Louňovice | 14:55 | + 4:29 | |
13. | Šunková Berta | LOU0850 | SK Moravan Louňovice | 14:55 | + 4:29 | |
15. | Břízková Anna | LOU0851 | SK Moravan Louňovice | 15:01 | + 4:35 | |
16. | Vaňková Barbora | ROZ0959 | OK Roztoky | 15:04 | + 4:38 | |
17. | Řehořková Ema | DKP0956 | Oddíl OB Kotlářka | 15:07 | + 4:41 | |
18. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 15:14 | + 4:48 | |
19. | Bartoňová Elena | FSP0953 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 15:37 | + 5:11 | |
20. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 15:41 | + 5:15 | |
21. | Michalíková Klára | ZVO0954 | OB SK Zvole | 15:47 | + 5:21 | |
22. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 16:09 | + 5:43 | |
22. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | SK Praga | 16:09 | + 5:43 | |
24. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 16:18 | + 5:52 | |
25. | Ellederová Eva | TAP0860 | KOB Tretra Praha | 16:24 | + 5:58 | |
26. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | SPORTICUS team | 17:11 | + 6:45 | |
27. | Pokorná Sára | KAM0952 | OK Kamenice | 20:24 | + 9:58 | |
28. | Štěpánková Emma | TAP0953 | KOB Tretra Praha | 20:29 | + 10:03 | |
29. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | OB SK Zvole | 20:39 | + 10:13 | |
30. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 20:44 | + 10:18 | |
31. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 21:51 | + 11:25 | |
32. | Axon Amelie | TAP0959 | KOB Tretra Praha | 25:48 | + 15:22 | |
33. | Blehová Veronika | DOR0852 | OK Dobříš | 26:27 | + 16:01 | |
34. | Hezká Tereza | DOR0855 | OK Dobříš | 26:58 | + 16:32 | |
35. | Nedbalová Klára | MFP0850 | Matfyz Praha | 30:43 | + 20:17 | |
36. | Burešová Johana | LBE0952 | TJ Lokomotiva Beroun | 58:55 | + 48:29 | |
Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | DNS | |||
Mikulová Tereza | ZVO0851 | OB SK Zvole | DNS | |||
Ryppelová Anna | TAP0954 | KOB Tretra Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | OK Dobříš | 11:14 | ||
2. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 11:31 | + 0:17 | |
3. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 11:44 | + 0:30 | |
4. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 13:04 | + 1:50 | |
5. | Folprechtová Julie | VSP0653 | USK Praha | 15:12 | + 3:58 | |
6. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 15:34 | + 4:20 | |
7. | Mušková Amálie Anna | DKP0759 | Oddíl OB Kotlářka | 16:07 | + 4:53 | |
8. | Šáchová Magdalena | DOR0659 | OK Dobříš | 16:11 | + 4:57 | |
9. | Brodská Kateřina | HCE0653 | TJ Hostivice | 17:30 | + 6:16 | |
10. | Pecháčková Barbora | DKP0762 | Oddíl OB Kotlářka | 17:59 | + 6:45 | |
Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 16:07 | ||
2. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 16:46 | + 0:39 | |
3. | Pilátová Amálie | DKL0450 | KOB Kladno | 19:14 | + 3:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 15:47 | 8203 | ||
2. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 15:48 | + 0:01 | 8195 | |
3. | Opálková Martina | TBM0056 | KOS TJ Tesla Brno | 16:17 | + 0:30 | 7949 | |
4. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 17:06 | + 1:19 | 7534 | |
5. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 17:18 | + 1:31 | 7432 | |
6. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 17:27 | + 1:40 | 7356 | |
7. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 17:47 | + 2:00 | 7186 | |
8. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 18:02 | + 2:15 | 7059 | |
9. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 18:07 | + 2:20 | 7017 | |
10. | Fořtová Johana | PGP9354 | SK Praga | 18:22 | + 2:35 | 6889 | |
11. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:28 | + 2:41 | 6838 | |
12. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 18:39 | + 2:52 | 6745 | |
13. | Kábrtová Oldřiška | BOR8752 | OK Jiskra Nový Bor | 18:45 | + 2:58 | 6694 | |
14. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 19:01 | + 3:14 | 6559 | |
15. | Rýdlová Adéla | JJN0151 | Team Jizerky | 19:05 | + 3:18 | 6525 | |
16. | Nedbalová Jana | MFP8050 | Matfyz Praha | 20:01 | + 4:14 | 6050 | |
17. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | SNS Smržovka | 20:05 | + 4:18 | 6016 | |
18. | Šákrová Šárka | BOR9051 | OK Jiskra Nový Bor | 20:24 | + 4:37 | 5855 | |
19. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:53 | + 5:06 | 5609 | |
20. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 21:03 | + 5:16 | 5524 | |
21. | Králová Vanda | PGP8755 | SK Praga | 21:20 | + 5:33 | 5380 | |
22. | Kašparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | 21:40 | + 5:53 | 5211 | |
23. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 21:45 | + 5:58 | 5168 | |
24. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | SK Moravan Louňovice | 21:50 | + 6:03 | 5126 | |
25. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 21:51 | + 6:04 | 5118 | |
26. | Staňková Veronika | 33D9150 | USV TU Dresden 2 | 22:49 | + 7:02 | ||
27. | Koubová Lenka | ROU9554 | SKOB Roudnice nad Labem | 23:43 | + 7:56 | 4168 | |
28. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 23:55 | + 8:08 | 4066 | |
29. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 24:44 | + 8:57 | 3651 | |
30. | Škrabalová Šárka | KON9888 | KOB Konice | 25:17 | + 9:30 | 3371 | |
31. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 25:49 | + 10:02 | 3100 | |
32. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 28:03 | + 12:16 | 1964 | |
33. | Scehovičová Zuzana | Neregistrovaní | 33:25 | + 17:38 | |||
Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | DISK | 0 | |||
Grolichová Lucie | ZBP7850 | OOB SK Zbraslav | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 15:38 | ||
2. | Drobníková Markéta | SJC8450 | Sportcentrum Jičín | 16:14 | + 0:36 | |
3. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 16:30 | + 0:52 | |
4. | Janečková Markéta | 0210002 | NER - Janečkovi | 17:58 | + 2:20 | |
5. | Dudová Irena | HCE8250 | TJ Hostivice | 18:33 | + 2:55 | |
6. | Gábor Anita | 0160001 | Paksi Sportegyesület | 18:54 | + 3:16 | |
7. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 19:21 | + 3:43 | |
8. | Dlouhá Marta | PGP7858 | SK Praga | 19:24 | + 3:46 | |
9. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:29 | + 3:51 | |
10. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 19:57 | + 4:19 | |
11. | Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | 20:27 | + 4:49 | |
12. | Vrabcová Romana | SCP8250 | OK Sparta Praha | 21:01 | + 5:23 | |
13. | Proxová Lada | RIC8350 | OB Říčany | 21:13 | + 5:35 | |
14. | Bazinková Blanka | ROU8151 | SKOB Roudnice nad Labem | 21:38 | + 6:00 | |
15. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | TJ Hostivice | 21:52 | + 6:14 | |
16. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:03 | + 6:25 | |
17. | Pilátová Petra | DKL8051 | KOB Kladno | 23:13 | + 7:35 | |
18. | Skobová Tereza | VIP7855 | SK VIPrahlo | 23:39 | + 8:01 | |
19. | Veruňáková Petra | TAP8350 | KOB Tretra Praha | 28:26 | + 12:48 | |
Veverková Radka | 0110002 | NER - Veverkovi - Splašený vev | DISK | |||
Nováková Lenka | EKP8062 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
MS | Tesařová Anna | SCP8257 | OK Sparta Praha | 16:50 | + 1:12 | |
Ledinská Leona | DKP8161 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | |||
Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrušková Blanka | DOR7555 | OK Dobříš | 14:20 | ||
2. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 15:06 | + 0:46 | |
3. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 15:24 | + 1:04 | |
4. | Kosová Michaela | PHK6752 | OK 99 Hradec Králové | 16:25 | + 2:05 | |
5. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 17:02 | + 2:42 | |
6. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | OK Jiskra Nový Bor | 17:49 | + 3:29 | |
7. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Litvínov | 19:03 | + 4:43 | |
8. | Klapalová Pavla | VSP7099 | USK Praha | 19:21 | + 5:01 | |
9. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 20:54 | + 6:34 | |
10. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 21:55 | + 7:35 | |
11. | Žižková Markéta | DOR7352 | OK Dobříš | 22:51 | + 8:31 | |
12. | Štěpová Dana | PGP7456 | SK Praga | 23:33 | + 9:13 | |
13. | Paurová Lenka | 0140001 | NER - Paurová | 23:52 | + 9:32 | |
14. | Varhaníková Halka | KPY7550 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 24:13 | + 9:53 | |
15. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | KOB Kladno | 25:03 | + 10:43 | |
16. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | SK Praga | 25:32 | + 11:12 | |
17. | Pokorná Kamila | KAM7452 | OK Kamenice | 27:35 | + 13:15 | |
18. | Bezpalcová Zuzana | OKP7454 | SK OK 24 Praha | 27:37 | + 13:17 | |
19. | Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | 29:11 | + 14:51 | |
20. | Marholdová Martina | ZVO7451 | OB SK Zvole | 30:23 | + 16:03 | |
21. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 31:09 | + 16:49 | |
22. | Balejová Veronika | KAM7253 | OK Kamenice | 45:18 | + 30:58 | |
23. | Hicklová Zdeňka | 0130001 | NER – Hicklová | 50:24 | + 36:04 | |
Tolarová Ivana | RIC7650 | OB Říčany | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 15:23 | ||
2. | Králová Zdenka | SSU6091 | SK Severka Šumperk | 17:14 | + 1:51 | |
3. | Slavíková Kateřina | PGP6650 | SK Praga | 18:21 | + 2:58 | |
4. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 18:49 | + 3:26 | |
5. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 19:17 | + 3:54 | |
6. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 19:30 | + 4:07 | |
7. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:33 | + 5:10 | |
8. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 20:37 | + 5:14 | |
9. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 24:10 | + 8:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 20:23 | ||
2. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 21:01 | + 0:38 | |
3. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 22:50 | + 2:27 | |
4. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 33:03 | + 12:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sláma Marek | KAM1201 | OK Kamenice | 13:28 | ||
2. | Rypáček Radim | TAP1303 | KOB Tretra Praha | 13:34 | + 0:06 | |
3. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 14:10 | + 0:42 | |
4. | Posch Jaroslav | RIC1201 | OB Říčany | 14:12 | + 0:44 | |
5. | Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | 15:26 | + 1:58 | |
6. | Drobník Tadeáš | SJC1301 | Sportcentrum Jičín | 18:53 | + 5:25 | |
7. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 18:56 | + 5:28 | |
8. | Karban Štěpán | DKP1313 | Oddíl OB Kotlářka | 19:37 | + 6:09 | |
8. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 19:37 | + 6:09 | |
10. | Jakubský Filip | TAP1304 | KOB Tretra Praha | 20:13 | + 6:45 | |
11. | Galuška Viktor | KPY1200 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:21 | + 7:53 | |
12. | Szárszoi Eduard | DOR1203 | OK Dobříš | 21:41 | + 8:13 | |
13. | Hýbl Šimon | TAP1401 | KOB Tretra Praha | 22:50 | + 9:22 | |
14. | Řehák Prokop | PGP1203 | SK Praga | 22:57 | + 9:29 | |
15. | Skalka Jindřich | LTU1500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 25:43 | + 12:15 | |
16. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 25:58 | + 12:30 | |
17. | Pavlík Přemek | LIT1414 | KOB Litvínov | 29:45 | + 16:17 | |
18. | Harant Kryštof | TAP1201 | KOB Tretra Praha | 33:42 | + 20:14 | |
Pinkr Jan | HCE1300 | TJ Hostivice | DISK | |||
Junek Kryštof | DKP1212 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Hanč Marek | TAP1402 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Nitsch Lukáš | FSP1200 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Mullis Robert | DKP1200 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | |||
Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | DNS | |||
Šunka Hubert | LOU1200 | SK Moravan Louňovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 12:43 | ||
2. | Bašus Ondřej | KAM1004 | OK Kamenice | 13:31 | + 0:48 | |
3. | Elleder Jan | TAP1010 | KOB Tretra Praha | 13:57 | + 1:14 | |
4. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 14:02 | + 1:19 | |
5. | Vaněk Lukáš | ROZ1101 | OK Roztoky | 14:04 | + 1:21 | |
6. | Junek Šimon | DKP1011 | Oddíl OB Kotlářka | 14:15 | + 1:32 | |
7. | Bartoň Theodor | FSP1100 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 14:55 | + 2:12 | |
8. | Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | 15:04 | + 2:21 | |
9. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | OK Dobříš | 15:23 | + 2:40 | |
10. | Brandejs Hynek | DKP1005 | Oddíl OB Kotlářka | 15:27 | + 2:44 | |
11. | Vokůrka Václav | ROZ1000 | OK Roztoky | 15:56 | + 3:13 | |
12. | Szárszoi Antonín | DOR1000 | OK Dobříš | 16:02 | + 3:19 | |
13. | Neškudla Jan | KAM1005 | OK Kamenice | 16:27 | + 3:44 | |
14. | Kamenický Karel | TAP1105 | KOB Tretra Praha | 16:35 | + 3:52 | |
15. | Prox Jan | RIC1003 | OB Říčany | 16:39 | + 3:56 | |
16. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | 17:04 | + 4:21 | |
17. | Jakubský Pavel | TAP1109 | KOB Tretra Praha | 17:14 | + 4:31 | |
18. | Nitsch Ondřej | FSP1000 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:47 | + 5:04 | |
19. | Kašpar Adam | DOR1101 | OK Dobříš | 17:57 | + 5:14 | |
20. | Janeček Tomáš | DKP1206 | Oddíl OB Kotlářka | 18:35 | + 5:52 | |
21. | Bednařík Vojtěch | TAP1104 | KOB Tretra Praha | 18:46 | + 6:03 | |
22. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 18:54 | + 6:11 | |
23. | Hruška Tomáš | DOR1002 | OK Dobříš | 19:10 | + 6:27 | |
24. | Burgr Adam | MKP1100 | SK GORDIC Praha Kačerov | 19:13 | + 6:30 | |
25. | Etrych Matěj | DOR1104 | OK Dobříš | 21:47 | + 9:04 | |
26. | Plašil Eduard | KPY1001 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 25:02 | + 12:19 | |
27. | Etrych Tobiáš | DOR1103 | OK Dobříš | 27:45 | + 15:02 | |
28. | Sedlář Prokop | TAP1106 | KOB Tretra Praha | 28:15 | + 15:32 | |
29. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | KOB Litvínov | 30:41 | + 17:58 | |
30. | Karban Ondřej | DKP1100 | Oddíl OB Kotlářka | 30:52 | + 18:09 | |
31. | Bozděch Vojta | 0230001 | NER - Bozděch (PGP) | 49:10 | + 36:27 | |
Ouhrabka Vít | TAP1002 | KOB Tretra Praha | DNS | |||
Šťovíček Jan | DKP1012 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | |||
Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | |||
Balga Filip | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | SK Praga | 10:37 | ||
2. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 10:45 | + 0:08 | |
3. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 11:17 | + 0:40 | |
4. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 11:23 | + 0:46 | |
5. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 11:31 | + 0:54 | |
6. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 11:46 | + 1:09 | |
7. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 12:14 | + 1:37 | |
8. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 12:34 | + 1:57 | |
9. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 12:38 | + 2:01 | |
10. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 12:58 | + 2:21 | |
11. | Etrych Jonáš | DOR0907 | OK Dobříš | 13:39 | + 3:02 | |
12. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 13:53 | + 3:16 | |
13. | Bazinek Lukáš | ROU0802 | SKOB Roudnice nad Labem | 14:05 | + 3:28 | |
14. | Svoboda Adam | DKP0913 | Oddíl OB Kotlářka | 14:19 | + 3:42 | |
15. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | KOB Tretra Praha | 14:50 | + 4:13 | |
16. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | 15:02 | + 4:25 | |
17. | Tučný Kryštof | PGP0804 | SK Praga | 15:03 | + 4:26 | |
18. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 15:26 | + 4:49 | |
19. | Havlík Patrik | DKP0819 | Oddíl OB Kotlářka | 15:34 | + 4:57 | |
20. | Valnoha Marek | KAM0805 | OK Kamenice | 16:31 | + 5:54 | |
21. | Sedlář Lumír | TAP0810 | KOB Tretra Praha | 16:33 | + 5:56 | |
22. | Šimek Matouš | KAM0800 | OK Kamenice | 16:44 | + 6:07 | |
23. | Šmíd František | DKP0821 | Oddíl OB Kotlářka | 16:47 | + 6:10 | |
24. | Šnejdar Martin | PGP0806 | SK Praga | 16:51 | + 6:14 | |
25. | Kamenický Pavel | TAP0909 | KOB Tretra Praha | 18:40 | + 8:03 | |
26. | Švarc František | DKP0911 | Oddíl OB Kotlářka | 18:58 | + 8:21 | |
27. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 19:34 | + 8:57 | |
28. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | USK Praha | 20:18 | + 9:41 | |
29. | Gurecký Vojtěch | DKP0923 | Oddíl OB Kotlářka | 21:33 | + 10:56 | |
30. | Sadil Martin | Neregistrovaní | 24:02 | + 13:25 | ||
31. | Hrdý Kryštof | TAP0912 | KOB Tretra Praha | 24:09 | + 13:32 | |
Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Junek Matouš | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Jedlička Aleš | VSP0800 | USK Praha | DISK | |||
Tejkl Štěpán | TAP0807 | KOB Tretra Praha | DNS | |||
Kříž Matěj | KAM0900 | OK Kamenice | DNS | |||
Zavadil Matěj | VSP0904 | USK Praha | DNS | |||
Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | DNS | |||
Štys Jáchym | DKP0823 | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 15:40 | ||
2. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | SK Praga | 17:21 | + 1:41 | |
3. | Bugan Matěj | PGP0712 | SK Praga | 17:30 | + 1:50 | |
4. | Václavík Richard | LOU0601 | SK Moravan Louňovice | 17:49 | + 2:09 | |
5. | Hruška Marek | DOR0604 | OK Dobříš | 17:52 | + 2:12 | |
6. | Melichar Šimon | DKP0708 | Oddíl OB Kotlářka | 18:41 | + 3:01 | |
7. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | KOB Tretra Praha | 18:54 | + 3:14 | |
8. | Strnad Jakub | DLP0703 | OOB TJ Dukla Praha | 19:38 | + 3:58 | |
9. | Bureš Šimon | LBE0703 | TJ Lokomotiva Beroun | 21:19 | + 5:39 | |
10. | Rejšek Václav | KAM0700 | OK Kamenice | 35:45 | + 20:05 | |
Galuška Jáchym | KPY0601 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Chmelík Štěpán | DOR0703 | OK Dobříš | DISK | |||
Kuchař Ondřej | TAP0609 | KOB Tretra Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 18:06 | ||
2. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 19:28 | + 1:22 | |
3. | Pirkl Jakub | CHC0503 | K.O.B. Choceň | 19:47 | + 1:41 | |
4. | Kándl Matěj | PGP0508 | SK Praga | 21:43 | + 3:37 | |
Pavlík Matěj | LIT0401 | KOB Litvínov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 16:12 | 8086 | ||
2. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 16:28 | + 0:16 | 7956 | |
2. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | OK Slavia Hradec Králové | 16:28 | + 0:16 | 7956 | |
4. | Bořánek Michal | VSP0007 | USK Praha | 16:53 | + 0:41 | 7752 | |
5. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 17:20 | + 1:08 | 7532 | |
6. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 17:21 | + 1:09 | 7524 | |
7. | Mikel David | TZL9703 | SKOB Zlín | 17:53 | + 1:41 | 7264 | |
8. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 18:00 | + 1:48 | 7207 | |
9. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 18:17 | + 2:05 | 7068 | |
10. | Toman Viktor | PGP9305 | SK Praga | 18:18 | + 2:06 | 7060 | |
11. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 18:29 | + 2:17 | 6971 | |
12. | Seidl Miroslav | RIC7407 | OB Říčany | 18:30 | + 2:18 | 6962 | |
13. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 18:31 | + 2:19 | 6954 | |
14. | Kašpar Michal | TZL9308 | SKOB Zlín | 18:37 | + 2:25 | 6906 | |
15. | Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | 18:49 | + 2:37 | 6808 | |
16. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 19:00 | + 2:48 | 6718 | |
17. | Havlíček Jan | RIC7902 | OB Říčany | 19:09 | + 2:57 | 6645 | |
18. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 19:29 | + 3:17 | 6482 | |
19. | Šákr Vít | BOR9301 | OK Jiskra Nový Bor | 19:31 | + 3:19 | 6466 | |
20. | Weiner Jakub | SHK7911 | OK Slavia Hradec Králové | 19:33 | + 3:21 | 6450 | |
21. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 19:36 | + 3:24 | 6425 | |
22. | Kobr Tomáš | TJN8901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:57 | + 3:45 | 6254 | |
22. | Ježek Vít | JIL9903 | OK Jilemnice | 19:57 | + 3:45 | 6254 | |
24. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 19:58 | + 3:46 | 6246 | |
25. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 20:03 | + 3:51 | 6205 | |
26. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 20:20 | + 4:08 | 6067 | |
27. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 20:22 | + 4:10 | 6051 | |
28. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 20:26 | + 4:14 | 6018 | |
28. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 20:26 | + 4:14 | 6018 | |
30. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 20:33 | + 4:21 | 5961 | |
31. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 20:36 | + 4:24 | 5937 | |
32. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 20:47 | + 4:35 | 5847 | |
32. | Kolský Pavel | PGP0204 | SK Praga | 20:47 | + 4:35 | 5847 | |
34. | Dvořák Josef | PGP8006 | SK Praga | 20:48 | + 4:36 | 5839 | |
35. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | SK Brno Žabovřesky | 20:53 | + 4:41 | 5798 | |
36. | Pecka Marek | EKP9000 | VŠTJ Ekonom Praha | 21:06 | + 4:54 | 5693 | |
37. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Litvínov | 21:13 | + 5:01 | 5636 | |
38. | Klomínský Václav | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:19 | + 5:07 | 5587 | |
39. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:21 | + 5:09 | 5571 | |
40. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 21:29 | + 5:17 | 5505 | |
41. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 21:49 | + 5:37 | 5343 | |
42. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 22:19 | + 6:07 | 5098 | |
43. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 22:24 | + 6:12 | 5058 | |
44. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 22:34 | + 6:22 | 4976 | |
45. | Dvořáček Dan | MFP7903 | Matfyz Praha | 22:36 | + 6:24 | 4960 | |
46. | Buk Jindřich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem | 22:37 | + 6:25 | 4952 | |
47. | Paclík Roman | SHK7801 | OK Slavia Hradec Králové | 22:40 | + 6:28 | 4927 | |
47. | Nitsch Karel | FSP7611 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:40 | + 6:28 | 4927 | |
49. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 23:15 | + 7:03 | 4643 | |
50. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 23:31 | + 7:19 | 4512 | |
51. | Bednařík Jan | SPC8112 | SPORTICUS team | 23:36 | + 7:24 | 4472 | |
52. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | OK Doksy | 23:40 | + 7:28 | 4439 | |
53. | Vacek Vladimír | KNC9300 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 24:05 | + 7:53 | 4236 | |
54. | Šimša Jaromír | MFP7100 | Matfyz Praha | 24:16 | + 8:04 | 4146 | |
55. | Buzek Martin | PGP8401 | SK Praga | 24:22 | + 8:10 | 4097 | |
56. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 24:26 | + 8:14 | 4065 | |
57. | Straka Tomáš | SLA9702 | SKOB Slaný | 25:48 | + 9:36 | 3397 | |
58. | Kábrt Filip | BOR7901 | OK Jiskra Nový Bor | 27:17 | + 11:05 | 2673 | |
59. | Šunda Marek | VSP9200 | USK Praha | 27:31 | + 11:19 | 2559 | |
60. | Beneš Miroslav | KON9915 | KOB Konice | 27:42 | + 11:30 | 2469 | |
61. | Lukavec Petr | SMR7800 | SNS Smržovka | 27:58 | + 11:46 | 2339 | |
62. | Gajdoš Martin | Neregistrovaní | 28:08 | + 11:56 | |||
62. | Bartoš Marián | VSP8201 | USK Praha | 28:08 | + 11:56 | 2258 | |
64. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 28:29 | + 12:17 | 2087 | |
65. | Veverka Jan | 0110001 | NER - Veverkovi - Splašený vev | 29:24 | + 13:12 | ||
66. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 29:35 | + 13:23 | 1549 | |
Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Fišer Jan | SNA9302 | TJ START Náchod | DISK | 0 | |||
Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | DISK | 0 | |||
MS | Sabol Josef | CTB9902 | SK OB Chotěboř | 20:44 | + 4:32 | 0 | |
Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | DNS | 0 | |||
Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | DNS | 0 | |||
Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | DNS | 0 | |||
Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | DNS | 0 | |||
Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | DNS | 0 | |||
Petr Josef | VLI6300 | Slavia Liberec orienteering | DNS | 0 | |||
Šimon Jakub | LBE8801 | TJ Lokomotiva Beroun | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klváček Aleš | PTE8527 | TJ Sokol Ptení | 14:32 | ||
2. | Gábor József | 0160002 | Paksi Sportegyesület | 14:48 | + 0:16 | |
3. | Klíma Kamil | DKL8201 | KOB Kladno | 16:58 | + 2:26 | |
4. | Hošek Lubomír | PCB6101 | SKP České Budějovice | 17:11 | + 2:39 | |
5. | Drobník Lukáš | SJC8500 | Sportcentrum Jičín | 17:16 | + 2:44 | |
6. | Neškudla Jan | KAM8000 | OK Kamenice | 17:48 | + 3:16 | |
7. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 18:04 | + 3:32 | |
8. | Bureš Kamil | LBE7900 | TJ Lokomotiva Beroun | 18:28 | + 3:56 | |
9. | Chmelík Petr | DOR8100 | OK Dobříš | 19:57 | + 5:25 | |
10. | Janeček Petr | 0210001 | NER - Janečkovi | 20:46 | + 6:14 | |
11. | Benc Jiří | RIC8002 | OB Říčany | 21:41 | + 7:09 | |
12. | Bartoň Jan | FSP7000 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:18 | + 7:46 | |
13. | Burgr Richard | MKP8402 | SK GORDIC Praha Kačerov | 23:47 | + 9:15 | |
14. | Kolář David | LOU7700 | SK Moravan Louňovice | 27:19 | + 12:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 13:35 | ||
2. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 13:36 | + 0:01 | |
3. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 14:15 | + 0:40 | |
4. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 14:37 | + 1:02 | |
5. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 15:14 | + 1:39 | |
6. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 16:09 | + 2:34 | |
7. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Litvínov | 16:29 | + 2:54 | |
8. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 16:38 | + 3:03 | |
9. | Hruška Jan | DOR7000 | OK Dobříš | 16:42 | + 3:07 | |
10. | Jedlička Adam | KAM7700 | OK Kamenice | 16:44 | + 3:09 | |
11. | Etrych Tomáš | DOR7300 | OK Dobříš | 16:50 | + 3:15 | |
12. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 17:13 | + 3:38 | |
13. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 17:21 | + 3:46 | |
14. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 17:34 | + 3:59 | |
15. | Kos Michal | PHK6803 | OK 99 Hradec Králové | 17:49 | + 4:14 | |
16. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 17:58 | + 4:23 | |
17. | Klusáček Radim | BOR7710 | OK Jiskra Nový Bor | 18:12 | + 4:37 | |
17. | Waldhauser Martin | BOR7106 | OK Jiskra Nový Bor | 18:12 | + 4:37 | |
19. | Jiroušek Pavel | DOR7703 | OK Dobříš | 19:12 | + 5:37 | |
20. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 19:44 | + 6:09 | |
21. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 20:48 | + 7:13 | |
22. | Kváča Vladimír | DKP7706 | Oddíl OB Kotlářka | 21:00 | + 7:25 | |
23. | Čermák Daniel | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 21:04 | + 7:29 | |
24. | Prox Jakub | RIC7406 | OB Říčany | 22:00 | + 8:25 | |
25. | Šácha Marek | DOR7102 | OK Dobříš | 22:43 | + 9:08 | |
26. | Sadil Milan | Neregistrovaní | 28:08 | + 14:33 | ||
27. | Hezký Vítězslav | DOR7504 | OK Dobříš | 28:39 | + 15:04 | |
28. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | SK Praga | 32:59 | + 19:24 | |
29. | Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 36:21 | + 22:46 | |
Hýbl Lukáš | PGP7504 | SK Praga | DISK | |||
Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | DNS | |||
Zavadil Vladimír | VSP6710 | USK Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Viktor | PGP6300 | SK Praga | 17:06 | ||
2. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:54 | + 0:48 | |
3. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 18:06 | + 1:00 | |
4. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | 18:32 | + 1:26 | |
5. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 19:39 | + 2:33 | |
6. | Valenta Jiří | SSU6301 | SK Severka Šumperk | 21:09 | + 4:03 | |
7. | Pasničenko Viktor | PGP6004 | SK Praga | 22:31 | + 5:25 | |
8. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 23:27 | + 6:21 | |
9. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 32:50 | + 15:44 | |
10. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 42:09 | + 25:03 | |
Jun Drahomír | KNC5501 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK | |||
Mrva Pavel | KAS6000 | KOB Kamenický Šenov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 14:00 | ||
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 15:23 | + 1:23 | |
3. | John Vladimír | DLP5500 | OOB TJ Dukla Praha | 16:15 | + 2:15 | |
4. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 17:30 | + 3:30 | |
5. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 18:17 | + 4:17 | |
6. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | KOB Kladno | 18:31 | + 4:31 | |
7. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 18:51 | + 4:51 | |
8. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 19:14 | + 5:14 | |
9. | Kotecký Roman | PGP4900 | SK Praga | 19:20 | + 5:20 | |
10. | Polák Zdeněk | VSP5203 | USK Praha | 20:18 | + 6:18 | |
11. | Gawel Jiří | JBM5700 | JG Sport | 20:34 | + 6:34 | |
12. | Dubský Miloš | SCP5100 | OK Sparta Praha | 24:59 | + 10:59 | |
13. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 25:01 | + 11:01 | |
14. | Vasyliev Anatolii | 0080001 | Kchortytsia | 26:32 | + 12:32 | |
15. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:29 | + 13:29 | |
16. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 30:48 | + 16:48 | |
Fujan Sláva | DKL4800 | KOB Kladno | DISK | |||
Wald František | FSP5300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | DISK | |||
Minchev Ivan | MFP5700 | Matfyz Praha | DISK | |||
Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | DNS | |||
Ouška Jiří | DOR5700 | OK Dobříš | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbanec Adrian | Neregistrovaní | 13:10 | |||
2. | Trdá Lucie | KPY8651 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 16:44 | + 3:34 | |
3. | Šafková Petra | Neregistrovaní | 17:33 | + 4:23 | ||
4. | Břízek Petr | LOU8000 | SK Moravan Louňovice | 18:57 | + 5:47 | |
5. | Juklíčková Marie | Neregistrovaní | 19:27 | + 6:17 | ||
6. | Šnejdarová Miroslava | Neregistrovaní | 22:36 | + 9:26 | ||
7. | Topičová Anna | LOU8350 | SK Moravan Louňovice | 28:50 | + 15:40 | |
8. | Diener Herbert | MOV4101 | SKOB Ostrava | 29:32 | + 16:22 | |
9. | Matyšek Marek | Neregistrovaní | 33:36 | + 20:26 | ||
10. | Matyšek Stanislav | Neregistrovaní | 34:42 | + 21:32 | ||
11. | Stanovský Jan | Neregistrovaní | 34:55 | + 21:45 | ||
12. | Chládek Bernard | Neregistrovaní | 36:00 | + 22:50 | ||
13. | Vrabcová Olívie | Neregistrovaní | 36:03 | + 22:53 | ||
14. | Slámová Michaela | KAM8051 | OK Kamenice | 37:06 | + 23:56 | |
15. | Kralovanská Denisa | 0260001 | NER - Kralovanská | 37:24 | + 24:14 | |
16. | Vondrová Aneta | FSP1950 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:38 | + 32:28 | |
17. | Baldrian František | VSP1600 | USK Praha | 46:11 | + 33:01 | |
18. | Hezká Zuzana | DOR7855 | OK Dobříš | 51:18 | + 38:08 | |
Bednaříková Jana | SPC8353 | SPORTICUS team | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juklíček David | 0020001 | NER - Juklíček - Běžecká škola | 25:06 | ||
2. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | OK Jiskra Nový Bor | 27:35 | + 2:29 | |
3. | Gregor Radovan | DOR7404 | OK Dobříš | 27:49 | + 2:43 | |
4. | Stepanov Ilja | Neregistrovaní | 28:59 | + 3:53 | ||
5. | Koten Pavel | Neregistrovaní | 30:05 | + 4:59 | ||
6. | Bleha Stanislav | DOR7503 | OK Dobříš | 32:12 | + 7:06 | |
7. | Vondra Tomáš | FSP0500 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:28 | + 8:22 | |
8. | Pelc Michal | 0200001 | NER - Pelc - Rinjani team | 33:59 | + 8:53 | |
9. | Stanovská Eva | Neregistrovaní | 34:00 | + 8:54 | ||
10. | Drahoňovský Roman | 0290001 | NER - Drahoňovský | 34:16 | + 9:10 | |
11. | Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:02 | + 9:56 | |
12. | Chládek Milan | Neregistrovaní | 35:18 | + 10:12 | ||
13. | Karafiátová Lucie | BOR7658 | OK Jiskra Nový Bor | 39:21 | + 14:15 | |
14. | Pelcová Michaela | 0190001 | NER - Pelcová - Ekonom Praha | 40:50 | + 15:44 | |
15. | Nováková Alice | Neregistrovaní | 44:37 | + 19:31 | ||
16. | Malá Martina | 0170002 | NER - Tučný/Malá - Tučňáci | 45:39 | + 20:33 | |
17. | Tučný Jan | 0170001 | NER - Tučný/Malá - Tučňáci | 53:06 | + 28:00 | |
Vaněk Martin | 0090001 | NER - Vaněk - Atletika Stodůlk | DISK | |||
Vondra Radek | Neregistrovaní | DISK | ||||
Všetečka Michal | Neregistrovaní | DISK | ||||
Vondra Jiří | FSP7600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Vondra Jonáš | Neregistrovaní | DISK | ||||
Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | DISK | |||
Silný Ondřej | PHK7906 | OK 99 Hradec Králové | DNS | |||
Mikulová Zuzana | ZVO7951 | OB SK Zvole | DNS |