Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
12.06.2022
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Nitsch Karel - R3
Stavitel tratí:
Kužel Tomáš
JURY:
Hrdličková Ludmila, Cabrnoch Jiří, Makovský Jakub
Protokol:
Závod i vyhlášení proběhlo podle časového harmonogramu. Nebyl podán žádný protest. V cíli bylo ošetřeno několik drobných poranění (odřeniny).
Jediným problémem bylo, že na občerstvovací stanici došla voda a několik závodníků se nemohlo občerstvit. Za tyto komplikace se postiženým závodníkům omlouváme.
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35L     D35K     D45L     D45K     D55L     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35L     H35K     H45L     H45K     H55L     H60     H65     H70     H75     H80     T1     T2     T3     TF    
Nahrávám data...

D10 2.20 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Lucie DKP1255 C Oddíl OB Kotlářka 16:05
2. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 17:03 + 0:58
3. Súkupová Anita PGP1352 C SK Praga 17:06 + 1:01
4. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 21:03 + 4:58
5. Ouhrabková Bára TAP1256 C KOB Tretra Praha 21:44 + 5:39
6. Šimůnková Kateřina RIC1251 OB Říčany 23:08 + 7:03
7. Večerková Klára DKP1452 C Oddíl OB Kotlářka 23:44 + 7:39
8. Maroušková Julie DKP1256 C Oddíl OB Kotlářka 23:57 + 7:52
9. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 26:33 + 10:28
10. Janečková Eliška DKP1453 C Oddíl OB Kotlářka 30:01 + 13:56
11. Dobyášová Kateřina KAM1252 C OK Kamenice 34:08 + 18:03
12. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 34:20 + 18:15
13. Neškudlová Kateřina KAM1450 C OK Kamenice 35:26 + 19:21
14. Matoušková Edita ODV1350 C TJ Aero Odolena Voda 36:50 + 20:45
15. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 40:02 + 23:57
16. Bradnová Lenka KAM1253 C OK Kamenice 42:28 + 26:23
17. Řeháková Berta RIC1351 C OB Říčany 42:59 + 26:54
18. Kavková Valerie RIC1250 C OB Říčany 44:38 + 28:33
19. Všetečková Stela PGP1253 C SK Praga 48:42 + 32:37
20. Collis Emma DKP1251 C Oddíl OB Kotlářka 53:50 + 37:45

D10F 3.50 km, 40 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulová Laura ZVO1450 C OB SK Zvole 22:29
2. Hrušková Tereza DOR1451 C OK Dobříš 27:09 + 4:40
3. Štolbová Lenka KNC1250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 30:08 + 7:39
4. Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:43 + 11:14
5. Dvořáková Šarlota DKP1360 C Oddíl OB Kotlářka 35:23 + 12:54
6. Dvořáková Anežka KNC1450 C Sokol Kostelec n. Č. l. 37:01 + 14:32
7. Hrušková Zuzana DOR1452 C OK Dobříš 37:57 + 15:28
8. Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 41:15 + 18:46
9. Čermáková Emílie 0180001 EEE 44:43 + 22:14
10. Michalíková Stela ZVO1352 C OB SK Zvole 45:53 + 23:24
11. Datlová Anna DKL1350 C KOB Kladno 47:30 + 25:01
12. Forštová Linda DOR1350 C OK Dobříš 59:29 + 37:00
13. Pelikánová Jitka KAM1451 C OK Kamenice 68:58 + 46:29
14. Voleská Andrea KAM1456 C OK Kamenice 69:16 + 46:47

D12 2.40 km, 45 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka 17:58
2. Dobyášová Adéla KAM1051 B OK Kamenice 19:17 + 1:19
3. Rodová Anežka VSP1152 B USK Praha 20:43 + 2:45
4. Havlíčková Zuzana RIC1051 B OB Říčany 21:00 + 3:02
5. Rypáčková Šárka TAP1155 C KOB Tretra Praha 21:03 + 3:05
6. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB Tretra Praha 21:12 + 3:14
7. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 21:32 + 3:34
8. Šunková Sára LOU1051 B SK Moravan Louňovice 21:34 + 3:36
9. Bartalošová Ada PGP1050 B SK Praga 21:48 + 3:50
10. Řepková Anna PGP1052 B SK Praga 23:23 + 5:25
11. Hrušková Gabriela PGP1150 B SK Praga 24:46 + 6:48
11. Mrázková Berta PGP1155 B SK Praga 24:46 + 6:48
13. Břízková Alžběta LOU1153 C SK Moravan Louňovice 24:52 + 6:54
14. Súkupová Sára PGP1151 C SK Praga 25:25 + 7:27
15. Blehová Barbora DOR1151 C OK Dobříš 26:09 + 8:11
16. Hlaváčková Lucie TAP1050 B KOB Tretra Praha 27:22 + 9:24
17. Knýbelová Anna FSP1152 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:12 + 10:14
18. Všetečková Dora PGP1060 C SK Praga 28:20 + 10:22
19. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 30:25 + 12:27
20. Brotánková Klára ROU1151 C SKOB Roudnice nad Labem 30:29 + 12:31
21. Kolářová Veronika LOU1050 B SK Moravan Louňovice 30:31 + 12:33
22. Havlíková Tereza DKP1166 C Oddíl OB Kotlářka 30:35 + 12:37
23. Škodová Denisa PGP1058 C SK Praga 32:25 + 14:27
24. Neubauerová Magdaléna ZVO1052 C OB SK Zvole 32:29 + 14:31
25. Starostová Lucie PGP1055 C SK Praga 32:50 + 14:52
26. Öner Eda VSP1154 C USK Praha 32:59 + 15:01
27. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 33:23 + 15:25
28. Basistová Aneta DOR1057 C OK Dobříš 35:10 + 17:12
29. Rybecká Eliška ROZ1152 C OK Roztoky 35:32 + 17:34
30. Magazu Sophia DOR1152 C OK Dobříš 38:35 + 20:37
31. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 38:36 + 20:38
32. Vedralová Eliška KAM1052 C OK Kamenice 39:12 + 21:14
33. Rakovcová Zuzana SCP1150 C OK Sparta Praha 40:12 + 22:14
34. Brumovská Markéta 0070002 Brumíci 40:23 + 22:25
35. Stará Magdalena FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:47 + 24:49
36. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 48:14 + 30:16
37. Pecklová Laura DOR1150 C OK Dobříš 48:59 + 31:01
38. Dvořáková Alžběta DKP1172 C Oddíl OB Kotlářka 49:58 + 32:00
39. Topičová Laura LOU1152 C SK Moravan Louňovice 50:37 + 32:39
40. Havlíková Zuzana DKP1167 C Oddíl OB Kotlářka 51:02 + 33:04
41. Šňupárková Barborka PGP1152 C SK Praga 52:51 + 34:53
42. Nedbalová Magdalena MFP1053 Matfyz Praha 53:47 + 35:49
43. Hrstková Eliška SLA1053 C SKOB Slaný 60:43 + 42:45
44. Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 61:06 + 43:08
45. Chrpová Barbora KNC1050 C Sokol Kostelec n. Č. l. 62:46 + 44:48
46. Juhaszová Tereza ROZ1151 C OK Roztoky 67:28 + 49:30
47. Košťáková Emma DOR1155 C OK Dobříš 68:22 + 50:24
48. Borovičková Sabina KNC1152 C Sokol Kostelec n. Č. l. 76:02 + 58:04

D14 3.00 km, 65 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 A SK Praga 20:55
2. Malečková Pavlína VSP0855 A USK Praha 21:30 + 0:35
3. Hrušková Tereza PGP0953 B SK Praga 24:49 + 3:54
4. Vondráčková Alžběta DKP0864 A Oddíl OB Kotlářka 24:55 + 4:00
5. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 26:08 + 5:13
6. Řehořková Ema DKP0956 B Oddíl OB Kotlářka 26:24 + 5:29
7. Mikulová Tereza ZVO0851 B OB SK Zvole 26:32 + 5:37
8. Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 27:08 + 6:13
9. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 27:39 + 6:44
10. Bartalošová Anežka PGP0853 B SK Praga 28:14 + 7:19
11. Baštová Justýna DOR0952 B OK Dobříš 28:54 + 7:59
12. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 29:46 + 8:51
13. Bartoňová Elena FSP0953 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:52 + 9:57
14. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 31:16 + 10:21
15. Seidlová Magdalena RIC0950 B OB Říčany 31:27 + 10:32
16. Žemlová Magdalena KAM0950 B OK Kamenice 32:43 + 11:48
17. Michalíková Klára ZVO0954 B OB SK Zvole 32:50 + 11:55
18. Nemšovská Magdalena VSP0853 B USK Praha 33:13 + 12:18
19. Hüblová Agáta FSP0853 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:41 + 13:46
20. Ellederová Eva TAP0860 C KOB Tretra Praha 34:45 + 13:50
21. Michalíková Alžběta ZVO0953 C OB SK Zvole 37:21 + 16:26
22. Balejová Sofie KAM0951 B OK Kamenice 37:34 + 16:39
23. Kučerová Kateřina VSP0950 B USK Praha 39:08 + 18:13
24. Vaculovičová Alžběta DOR0956 B OK Dobříš 39:47 + 18:52
25. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 41:07 + 20:12
26. Forstereviczová Julie DOR0850 C OK Dobříš 41:16 + 20:21
27. Dvořáková Lucie PGP0956 B SK Praga 42:00 + 21:05
28. Votruba Hana TAP0855 C KOB Tretra Praha 45:44 + 24:49
29. Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:52 + 25:57
30. Košťáková Anna DOR0957 C OK Dobříš 49:42 + 28:47
31. Ryppelová Anna TAP0954 C KOB Tretra Praha 50:09 + 29:14
32. Líznerová Anna LOU0855 C SK Moravan Louňovice 50:25 + 29:30
33. Píšová Tereza PDY0850 C Běhej Poděbrady 51:54 + 30:59
34. Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 51:58 + 31:03
35. Bouřová Natálie RIC0854 C OB Říčany 56:07 + 35:12
36. Kuiper Jana Simona VSP0953 C USK Praha 59:46 + 38:51
37. Nedbalová Klára MFP0850 Matfyz Praha 61:56 + 41:01
38. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 64:32 + 43:37

D16 4.60 km, 80 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 32:26
2. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 35:25 + 2:59
3. Kudrnáčová Marta KAM0754 A OK Kamenice 37:25 + 4:59
4. Kašparová Alžběta DOR0753 B OK Dobříš 38:14 + 5:48
5. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 38:47 + 6:21
6. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 40:07 + 7:41
7. Mišeková Kateřina KAM0756 A OK Kamenice 41:07 + 8:41
7. Kotková Adéla RIC0655 A OB Říčany 41:07 + 8:41
9. Leinweberová Julie FSP0755 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:52 + 10:26
10. Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 43:23 + 10:57
11. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 46:54 + 14:28
12. Dvořáková Veronika PGP0659 B SK Praga 47:31 + 15:05
13. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 48:57 + 16:31
14. Svobodová Adriana FSP0653 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:31 + 18:05
15. Geffertová Agáta FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:38 + 20:12
16. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 54:31 + 22:05
17. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 55:10 + 22:44
18. Šilerová Petra DKP0760 B Oddíl OB Kotlářka 57:02 + 24:36
19. Sotonová Šárka TAP0655 B KOB Tretra Praha 57:26 + 25:00
20. Stará Barbora FSP0752 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:31 + 25:05
21. Večerková Ema DKP0657 B Oddíl OB Kotlářka 59:40 + 27:14
22. Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:37 + 28:11
23. Svobodová Julie FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:00 + 30:34
24. Mušková Amálie Anna DKP0759 C Oddíl OB Kotlářka 64:40 + 32:14
25. Forštová Ema DOR0658 C OK Dobříš 65:31 + 33:05
26. Brodská Kateřina HCE0653 C TJ Hostivice 66:31 + 34:05
27. Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 67:19 + 34:53
28. Pecháčková Barbora DKP0762 C Oddíl OB Kotlářka 87:21 + 54:55
29. Křečková Apolena KAM0755 C OK Kamenice 101:25 + 68:59

D18 5.90 km, 135 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčová Lucie PGP0455 A SK Praga 50:21
2. Švecová Karolína ZVO0557 A OB SK Zvole 52:11 + 1:50
3. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:02 + 9:41
4. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 62:39 + 12:18
5. Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 62:59 + 12:38
6. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 63:49 + 13:28
7. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 70:07 + 19:46
8. Pilátová Amálie DKL0450 B KOB Kladno 97:45 + 47:24
Volná Hana RIC0555 C OB Říčany DISK

D20 6.50 km, 190 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 63:37
2. Rousová Lucie DKL0251 A KOB Kladno 98:14 + 34:37

D21K 5.90 km, 135 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3900

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blahová Pavla DKP0155 C Oddíl OB Kotlářka 60:13 4138
2. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 61:33 + 1:20 4053
3. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 66:28 + 6:15 3742
4. Kotrčová Lenka PDY9350 C Běhej Poděbrady 66:51 + 6:38 3717
5. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 69:51 + 9:38 3527
6. Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 75:49 + 15:36 3149
7. Zeman Klára 79:09 + 18:56
8. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 81:34 + 21:21 2784
9. Hrdličková Jana DKP8762 C Oddíl OB Kotlářka 83:38 + 23:25 2653
10. Straková Veronika SLA0051 C SKOB Slaný 83:57 + 23:44 2633
11. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 85:51 + 25:38 2513
12. Kožíšková Jana EKP8750 VŠTJ Ekonom Praha 88:43 + 28:30
13. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 100:13 + 40:00 1602
14. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 149:30 + 89:17 0
Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0

D21L 7.90 km, 215 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6819

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 64:31 7224
2. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 65:03 + 0:32 7169
3. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 71:46 + 7:15 6473
4. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 72:19 + 7:48 6416
5. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 73:43 + 9:12 6271
6. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 75:03 + 10:32 6132
7. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 78:52 + 14:21 5737
8. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 81:17 + 16:46 5486
9. Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 86:29 + 21:58 4947
10. Johnová Lenka LTP7352 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:27 + 25:56 4536
11. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 94:36 + 30:05 4106
12. Fořtová Johana PGP9354 C SK Praga 98:03 + 33:32 3749
13. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 101:47 + 37:16 3362
14. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 103:38 + 39:07 3170
15. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 105:35 + 41:04 2968

D35L 6.10 km, 175 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 59:56
2. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 60:56 + 1:00
3. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 67:16 + 7:20
4. Bartoňová Terezie FSP7550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:09 + 8:13
5. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 70:37 + 10:41
6. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:09 + 11:13
7. Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 73:28 + 13:32
8. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 75:01 + 15:05
9. Kuklová Jana TJP8750 C TJ Sokol Troja 75:59 + 16:03
10. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 76:27 + 16:31
11. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:54 + 16:58
12. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 79:32 + 19:36
13. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 80:33 + 20:37
14. Nováková Ivana DLP8150 C OOB TJ Dukla Praha 82:09 + 22:13
15. Košťáková Petra DOR8151 C OK Dobříš 82:33 + 22:37
16. Havlíková Barbora DKP8551 C Oddíl OB Kotlářka 87:00 + 27:04
17. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 89:14 + 29:18
18. Blahůtová Klára MKP8150 C SK Meteor Kačerov 89:36 + 29:40
19. Jakubská Jitka TAP8152 C KOB Tretra Praha 93:16 + 33:20
20. Baxová Irena LBE7951 C TJ Lokomotiva Beroun 97:21 + 37:25
21. Mikeszová Martina DKP8162 C Oddíl OB Kotlářka 98:34 + 38:38
22. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 99:26 + 39:30
23. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 121:32 + 61:36
Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha DISK
Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno DISK
Králová Michaela MFP7959 Matfyz Praha DISK
Šichová Jaroslava DLP8052 C OOB TJ Dukla Praha DISK
Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš DISK

D35K 4.30 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 47:05
2. Janečková Markéta DKP8151 C Oddíl OB Kotlářka 48:20 + 1:15
3. Červená Lenka DKP8252 C Oddíl OB Kotlářka 50:40 + 3:35
4. Kondělková Radka 0190001 OB 50:43 + 3:38
5. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 50:47 + 3:42
6. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 52:19 + 5:14
7. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 55:32 + 8:27
8. Knýbelová Lucie FSP7955 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:54 + 9:49
9. Ouhrabková Radka SPC8152 C SPORTICUS team 57:17 + 10:12
10. Kučerová Barbora HCE8650 C TJ Hostivice 60:11 + 13:06
11. Magazu Radmila DOR7853 C OK Dobříš 60:35 + 13:30
12. Dobyášová Zuzana KAM8052 C OK Kamenice 63:00 + 15:55
13. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 68:19 + 21:14
14. Súkupová Hana PGP8156 C SK Praga 72:26 + 25:21
15. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 79:19 + 32:14
16. Lacinová Hanka DKP7952 C Oddíl OB Kotlářka 83:15 + 36:10
17. Hüblová Kateřina FSP7750 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:37 + 37:32
18. Jindrová Klára PDY8051 C Běhej Poděbrady 85:35 + 38:30
19. Pecklová Jarmila DOR7950 C OK Dobříš 87:27 + 40:22
20. Slámová Michaela KAM8051 C OK Kamenice 104:48 + 57:43

D45L 4.70 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 37:18
2. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 41:53 + 4:35
3. Hrušková Blanka DOR7555 C OK Dobříš 44:11 + 6:53
4. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 44:45 + 7:27
5. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 46:44 + 9:26
6. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 46:57 + 9:39
7. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 47:48 + 10:30
8. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 48:00 + 10:42
9. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 50:33 + 13:15
10. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 50:44 + 13:26
11. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 52:18 + 15:00
12. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 52:31 + 15:13
13. Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 53:14 + 15:56
14. Hlaváčková Klára TAP7756 C KOB Tretra Praha 53:43 + 16:25
15. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 54:02 + 16:44
16. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 54:04 + 16:46
17. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 54:13 + 16:55
18. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 54:37 + 17:19
19. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 54:53 + 17:35
20. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 55:52 + 18:34
21. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 56:21 + 19:03
22. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 57:20 + 20:02
23. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 59:30 + 22:12
24. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 60:05 + 22:47
25. Žižková Markéta DOR7352 C OK Dobříš 61:05 + 23:47
26. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 62:58 + 25:40
27. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 65:23 + 28:05
28. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 65:41 + 28:23
29. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 69:17 + 31:59
30. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 69:32 + 32:14
31. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 75:05 + 37:47
32. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 75:49 + 38:31
33. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:50 + 40:32
34. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 79:34 + 42:16
35. Štěpová Dana PGP7456 C SK Praga 81:58 + 44:40
36. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 83:22 + 46:04
37. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 90:22 + 53:04
38. Slavíčková Renata FSP7551 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 90:48 + 53:30
39. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 105:49 + 68:31

D45K 3.40 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 39:29
2. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 42:34 + 3:05
3. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 47:44 + 8:15
4. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:02 + 12:33
5. Ptáčková Helena DKP7750 C Oddíl OB Kotlářka 52:13 + 12:44
6. Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 54:51 + 15:22
7. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 56:04 + 16:35
8. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 56:43 + 17:14
9. Pokorná Kamila KAM7452 C OK Kamenice 57:06 + 17:37
10. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 57:25 + 17:56
11. Vacíková Jana TEP7950 C Tempo Praha 62:23 + 22:54
12. Halamová Anna TAP7350 C KOB Tretra Praha 64:22 + 24:53
13. Jirousová Eva TAP7653 C KOB Tretra Praha 65:09 + 25:40
14. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 65:56 + 26:27
15. Zábranská Ivana ROU7454 C SKOB Roudnice nad Labem 67:26 + 27:57
16. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 72:23 + 32:54
17. Krátká Marta ROU7553 C SKOB Roudnice nad Labem 75:04 + 35:35

D55L 4.30 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 38:23
2. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 47:42 + 9:19
3. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 53:53 + 15:30
4. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 57:01 + 18:38
5. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 62:03 + 23:40
6. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 67:52 + 29:29
7. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 71:24 + 33:01
8. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:43 + 50:20

D60 4.30 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 52:18
2. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 57:36 + 5:18
3. Havlíčková Jindřiška KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 59:15 + 6:57
4. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:19 + 7:01
5. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 64:04 + 11:46
6. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 65:41 + 13:23
7. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 65:54 + 13:36
8. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 74:47 + 22:29
9. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 78:34 + 26:16
10. Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 100:01 + 47:43

D65 3.40 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 45:51
2. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 46:35 + 0:44
3. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 50:57 + 5:06
4. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 54:13 + 8:22
5. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 56:46 + 10:55
6. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 62:06 + 16:15
7. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 74:56 + 29:05

D70 3.40 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 81:03
Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka DISK

D75 2.60 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 44:29
2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 50:04 + 5:35
3. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 57:54 + 13:25
4. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 71:40 + 27:11

H10F 3.50 km, 40 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brotánek Jan ROU1401 C SKOB Roudnice nad Labem 24:31
2. Krejčík Daniel RIC1206 C OB Říčany 33:04 + 8:33
3. Seidl Kryštof RIC1407 C OB Říčany 33:29 + 8:58
4. Rakovec Pavel SCP1501 C OK Sparta Praha 34:50 + 10:19
5. Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun 36:36 + 12:05
6. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 38:01 + 13:30
7. Červenka Vojtěch SAD1301 C Sportovní akademie Dobříš 38:23 + 13:52
8. Chrpa Martin KNC1300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 44:44 + 20:13
9. Hendrich Jáchym LOU1301 C SK Moravan Louňovice 46:01 + 21:30
10. Mullis Robert DKP1200 C Oddíl OB Kotlářka 59:16 + 34:45
11. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:21 + 46:50
Skořepa Tadeáš KNC1301 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Kosák Damián PGP1303 C SK Praga DISK

H10 2.10 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 15:14
2. Janeček Tomáš DKP1206 C Oddíl OB Kotlářka 15:45 + 0:31
3. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 16:47 + 1:33
4. Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 19:05 + 3:51
5. Junek Kryštof DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka 19:40 + 4:26
6. Rypáček Radim TAP1303 C KOB Tretra Praha 19:58 + 4:44
7. Posch Jaroslav RIC1201 C OB Říčany 22:33 + 7:19
8. Ptáček Ondřej DKP1204 C Oddíl OB Kotlářka 23:30 + 8:16
9. Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice 23:56 + 8:42
10. Košťák Hubert DOR1305 C OK Dobříš 24:38 + 9:24
11. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 25:27 + 10:13
12. Martinez Galicia Pablo RIC1204 C OB Říčany 25:28 + 10:14
13. Pinkr Jan HCE1300 C TJ Hostivice 28:54 + 13:40
14. Jakubský Filip TAP1304 C KOB Tretra Praha 29:29 + 14:15
15. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:42 + 14:28
16. Bína Richard KAM1205 C OK Kamenice 29:55 + 14:41
17. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 33:15 + 18:01
18. Král Eduard MFP1201 Matfyz Praha 33:40 + 18:26
19. Pelikán Vít KAM1203 C OK Kamenice 35:41 + 20:27
20. Šich Jaroslav DLP1200 C OOB TJ Dukla Praha 37:08 + 21:54
21. Smítka Jan RIC1205 C OB Říčany 37:22 + 22:08
22. Duda Wiktor DKP1303 C Oddíl OB Kotlářka 38:11 + 22:57
23. Havlíček Kristián RIC1402 C OB Říčany 48:49 + 33:35
24. Červený Antonín DKP1211 C Oddíl OB Kotlářka 53:16 + 38:02
25. Szárszoi Eduard DOR1203 C OK Dobříš 78:55 + 63:41
Nitsch Lukáš FSP1200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H12 3.00 km, 55 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoň Theodor FSP1100 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:58
2. Elleder Jan TAP1010 B KOB Tretra Praha 24:52 + 2:54
3. Sláma Kryštof KAM1000 B OK Kamenice 26:06 + 4:08
4. Kamenický Karel TAP1105 C KOB Tretra Praha 26:40 + 4:42
5. Bašus Ondřej KAM1004 B OK Kamenice 26:54 + 4:56
6. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 28:35 + 6:37
7. Rejšek Čeněk KAM1002 B OK Kamenice 32:40 + 10:42
8. Machar Dan DKP1002 B Oddíl OB Kotlářka 32:46 + 10:48
9. Šťovíček Jan DKP1012 C Oddíl OB Kotlářka 34:08 + 12:10
9. Ouhrabka Vít TAP1002 C KOB Tretra Praha 34:08 + 12:10
11. Szárszoi Antonín DOR1000 B OK Dobříš 34:39 + 12:41
12. Šňupárek Jenda PGP1005 C SK Praga 36:03 + 14:05
13. Hůlka Josef FSP1104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:18 + 14:20
14. Jetel Václav DOR1105 C OK Dobříš 39:52 + 17:54
15. Hruška Tomáš DOR1002 C OK Dobříš 39:58 + 18:00
16. Kašpar Adam DOR1101 C OK Dobříš 40:42 + 18:44
17. Svášek Filip ROZ1102 C OK Roztoky 42:56 + 20:58
18. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 43:20 + 21:22
19. Špatenka Ondřej JES1100 C OK Rakovník 44:02 + 22:04
20. Voleský Viktor KAM1103 C OK Kamenice 45:37 + 23:39
21. Etrych Matěj DOR1104 C OK Dobříš 45:40 + 23:42
22. Čížik Matyáš KAM1102 C OK Kamenice 48:48 + 26:50
23. Homola Šimon DKL1001 C KOB Kladno 49:19 + 27:21
24. Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 52:08 + 30:10
25. Houdek Jakub ODV1006 C TJ Aero Odolena Voda 52:46 + 30:48
26. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 52:59 + 31:01
27. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 53:12 + 31:14
28. Vaculovič Matěj DOR1004 B OK Dobříš 53:58 + 32:00
29. Červený Jiří DKP1008 C Oddíl OB Kotlářka 54:07 + 32:09
30. Červenka Daniel SAD1101 C Sportovní akademie Dobříš 56:56 + 34:58
31. Sedlář Prokop TAP1106 C KOB Tretra Praha 59:04 + 37:06
32. Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun 61:11 + 39:13
33. Basista Tobiáš DOR1109 C OK Dobříš 63:06 + 41:08
34. Etrych Tobiáš DOR1103 C OK Dobříš 63:54 + 41:56
35. Jakubský Pavel TAP1109 C KOB Tretra Praha 65:29 + 43:31
36. Hendrich Matyáš LOU1003 C SK Moravan Louňovice 65:48 + 43:50
37. Zábranský František ROU1102 C SKOB Roudnice nad Labem 68:01 + 46:03
38. Pinkava Jonáš FSP1102 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:44 + 50:46
39. Skořepa Matyáš KNC1102 C Sokol Kostelec n. Č. l. 83:03 + 61:05
40. Mička Timotej TJP1003 C TJ Sokol Troja 93:10 + 71:12
41. Datel Adam DKL1100 C KOB Kladno 100:22 + 78:24
42. Hübl Hugo FSP1103 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 139:40 + 117:42
Vaněk Lukáš ROZ1101 B OK Roztoky DISK
Junek Šimon DKP1011 C Oddíl OB Kotlářka DISK

H14 4.80 km, 105 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří PGP0808 A SK Praga 28:52
2. Sedláček Patrik DKP0816 A Oddíl OB Kotlářka 30:35 + 1:43
3. Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 36:22 + 7:30
4. Skripnik Matouš FSP0800 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:53 + 9:01
5. Rod Matyáš VSP0803 B USK Praha 39:13 + 10:21
6. Baxa David LBE0800 B TJ Lokomotiva Beroun 39:37 + 10:45
7. Kučera Jakub VSP0900 B USK Praha 39:51 + 10:59
8. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 41:26 + 12:34
9. Novák Adam DKP0924 B Oddíl OB Kotlářka 41:28 + 12:36
10. Svítil Martin PGP0903 B SK Praga 41:52 + 13:00
11. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 42:22 + 13:30
12. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 42:40 + 13:48
13. Matys Ondřej DOR0803 B OK Dobříš 42:51 + 13:59
14. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 43:20 + 14:28
15. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 43:42 + 14:50
16. Magazu Lukas DOR0805 B OK Dobříš 44:29 + 15:37
17. Zavadil Adam KAM0901 B OK Kamenice 49:43 + 20:51
18. Havlík Patrik DKP0819 C Oddíl OB Kotlářka 49:56 + 21:04
19. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 50:07 + 21:15
20. Jiras František DOR0900 B OK Dobříš 51:11 + 22:19
21. Kohoutek Lukáš RIC0805 C OB Říčany 51:29 + 22:37
22. Etrych Jonáš DOR0907 B OK Dobříš 52:59 + 24:07
23. Šnejdar Martin PGP0806 C SK Praga 53:11 + 24:19
24. Večerka Vojtěch DKP0813 C Oddíl OB Kotlářka 56:54 + 28:02
25. Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 57:01 + 28:09
26. Knop Matěj FSP0905 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:44 + 28:52
27. Koten Vojtěch DKP0815 B Oddíl OB Kotlářka 59:32 + 30:40
28. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 59:36 + 30:44
29. Zyma Petr PGP0807 C SK Praga 59:52 + 31:00
30. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 60:19 + 31:27
31. Sotona Filip TAP0914 B KOB Tretra Praha 60:20 + 31:28
32. Peckl Kryštof DOR0806 B OK Dobříš 61:48 + 32:56
33. Cháma Ondřej PDY0902 C Běhej Poděbrady 64:20 + 35:28
34. Král Samuel MFP0801 C Matfyz Praha 66:47 + 37:55
35. Tejkl Štěpán TAP0807 B KOB Tretra Praha 67:33 + 38:41
36. Kamenický Pavel TAP0909 B KOB Tretra Praha 76:14 + 47:22
37. Pilař František CEP0900 Čepíci 77:35 + 48:43
38. Pačes František KNC0801 C Sokol Kostelec n. Č. l. 80:09 + 51:17
39. Fibír Jakub FSP0900 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:54 + 58:02
40. Hamrle Jindřich ZVO0804 C OB SK Zvole 89:35 + 60:43
41. Foršt Bruno DOR0905 C OK Dobříš 98:43 + 69:51
42. Brabec Matěj CEP0800 Čepíci 105:12 + 76:20
43. Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 126:31 + 97:39
44. Pinkava Vojtěch FSP0806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 150:36 + 121:44
Sedlář Lumír TAP0810 C KOB Tretra Praha DISK
Vozábal David PGP0904 B SK Praga DISK
Švejda Jáchym ZVO0902 C OB SK Zvole DISK
Volný Ondřej RIC0807 C OB Říčany DISK
Hinks-Edwards Adam ZVO0905 C OB SK Zvole DISK
Slavíček David FSP0805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha DISK

H16 6.40 km, 195 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žižka Přemysl DOR0706 B OK Dobříš 48:54
2. Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 50:16 + 1:22
3. Kosák Eliáš PGP0704 B SK Praga 54:03 + 5:09
4. Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:40 + 5:46
5. Jiras Antonín DOR0701 A OK Dobříš 57:53 + 8:59
6. Svítil Patrik PGP0706 B SK Praga 60:04 + 11:10
7. Hruška Marek DOR0604 C OK Dobříš 61:35 + 12:41
8. Vrba Matyáš FSP0706 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:36 + 12:42
9. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 63:03 + 14:09
10. Lacina Jan DKP0717 B Oddíl OB Kotlářka 64:07 + 15:13
11. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 64:11 + 15:17
12. Hlaváček Vojtěch TAP0700 C KOB Tretra Praha 66:29 + 17:35
13. Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 67:59 + 19:05
14. Kopecký Matyáš DKP0613 B Oddíl OB Kotlářka 68:01 + 19:07
15. Melichar Šimon DKP0708 C Oddíl OB Kotlářka 71:24 + 22:30
16. Smítka Jiří RIC0711 C OB Říčany 73:10 + 24:16
17. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 74:40 + 25:46
18. Jirous Erik TAP0705 C KOB Tretra Praha 81:54 + 33:00
19. Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun 83:11 + 34:17
20. Hejcman Jaroslav ROU0704 C SKOB Roudnice nad Labem 84:27 + 35:33
21. Vaníček Viktor JES0602 C OK Rakovník 90:02 + 41:08
22. Neubauer René ZVO0704 C OB SK Zvole 96:53 + 47:59
23. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 98:36 + 49:42
24. Brabec Vojtěch CEP0600 Čepíci 102:40 + 53:46
Brumovský Štěpán TAP0706 C KOB Tretra Praha DISK
Mackovič Adam HCE0700 C TJ Hostivice DISK
Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice DISK
Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole DISK

H18 8.20 km, 265 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 64:25
2. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 64:47 + 0:22
3. Kužel Jan FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:36 + 3:11
4. Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš 70:16 + 5:51
5. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 71:58 + 7:33
6. Sork Dominik TAP0504 A KOB Tretra Praha 78:26 + 14:01
7. Forsterevicz Ondřej DOR0509 C OK Dobříš 86:31 + 22:06
8. Bozděch Tobiáš KPY0504 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:27 + 31:02
9. Kándl Matěj PGP0508 C SK Praga 96:36 + 32:11
10. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 96:46 + 32:21
11. Krátký Štěpán ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem 99:14 + 34:49
12. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 104:03 + 39:38
13. Kapoun Luděk LBE0501 C TJ Lokomotiva Beroun 109:33 + 45:08
14. Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 123:51 + 59:26

H21K 8.20 km, 265 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2846

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 78:39 3393
2. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 94:24 + 15:45 2911
3. Laštovička Martin 0110001 Ekonom Praha Outdoor 109:23 + 30:44
4. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 110:57 + 32:18 2403
5. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 113:31 + 34:52 2324

H21L 11.00 km, 305 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7868

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 64:17 8602
2. Uhlík Michal SJC8007 R Sportcentrum Jičín 71:08 + 6:51 7809
3. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 72:22 + 8:05 7666
4. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 77:21 + 13:04 7088
5. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 79:09 + 14:52 6880
6. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 80:14 + 15:57 6754
7. Bořánek Michal VSP0007 C USK Praha 80:44 + 16:27 6696
8. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 81:47 + 17:30 6575
9. Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 82:01 + 17:44 6548
10. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 82:03 + 17:46 6544
11. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 82:47 + 18:30 6459
12. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 84:04 + 19:47 6310
13. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 86:16 + 21:59 6055
14. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 87:20 + 23:03 5932
15. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 87:47 + 23:30 5879
16. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 88:36 + 24:19 5785
17. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 89:39 + 25:22 5663
18. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 91:20 + 27:03 5468
19. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 91:55 + 27:38 5400
20. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 96:13 + 31:56 4902
21. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 97:19 + 33:02 4775
22. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 97:23 + 33:06 4767
23. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 99:14 + 34:57 4553
24. Škrabánek Matěj SJI9203 C OK Jihlava 100:26 + 36:09 4414
25. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 100:31 + 36:14 4404
26. Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 100:54 + 36:37 4359
27. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 101:54 + 37:37 4244
28. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 102:19 + 38:02 4195
29. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 105:08 + 40:51 3869
30. Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice 122:47 + 58:30 1824
31. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 123:48 + 59:31 1706
32. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 125:53 + 61:36 1465
33. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 128:37 + 64:20 1148
Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy DISK 0
Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1. brněnská DISK 0
Gajda Jan KAM0105 R OK Kamenice DISK 0

H35L 8.60 km, 205 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 71:00
2. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 74:40 + 3:40
3. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 75:51 + 4:51
4. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:35 + 6:35
5. Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 77:52 + 6:52
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:55 + 8:55
7. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 82:13 + 11:13
8. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 83:54 + 12:54
9. Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha 84:04 + 13:04
10. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 87:12 + 16:12
11. Všetečka MIchal 0130001 NER - Všetečka - Tigi-Shu 90:05 + 19:05
12. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Brno Žabovřesky 90:25 + 19:25
13. Doležal Martin PGP8100 C SK Praga 90:34 + 19:34
14. Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 95:58 + 24:58
15. Havlík Tomáš DKP8607 C Oddíl OB Kotlářka 97:26 + 26:26
16. Neškudla Jan KAM8000 C OK Kamenice 97:52 + 26:52
17. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:14 + 27:14
18. Janeček Petr DKP7905 C Oddíl OB Kotlářka 99:12 + 28:12
19. Pelikán Tomáš KAM8200 C OK Kamenice 102:23 + 31:23
20. Bartoň Jan FSP7000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 103:07 + 32:07
21. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 106:12 + 35:12
22. Šťovíček Jan DVP7703 C DVP ORIENTATION 108:10 + 37:10
23. Súkup Jaroslav PGP7900 C SK Praga 111:02 + 40:02
24. Hübl Karel FSP7802 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 131:47 + 60:47
25. Palaščak Ján 0230001 Gumídci 140:36 + 69:36
Dobyáš Petr KAM7802 C OK Kamenice DISK
Blahůt Jan MKP8100 C SK Meteor Kačerov DISK

H35K 5.90 km, 170 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležal Jan PGP8400 C SK Praga 56:49
2. Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 57:08 + 0:19
3. Michalík Bohumil ZVO8002 C OB SK Zvole 58:18 + 1:29
4. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 61:18 + 4:29
5. Kelnar Martin ODV8600 C TJ Aero Odolena Voda 64:43 + 7:54
6. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 75:07 + 18:18
7. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 77:32 + 20:43
8. Břízek Petr LOU8000 C SK Moravan Louňovice 79:27 + 22:38
9. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 82:20 + 25:31
10. Burgr Richard MKP8402 C SK Meteor Kačerov 95:22 + 38:33
Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha DISK

H45L 7.60 km, 185 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 57:09
2. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 58:40 + 1:31
3. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 59:05 + 1:56
4. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 60:18 + 3:09
5. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 61:50 + 4:41
6. Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 63:06 + 5:57
7. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 63:56 + 6:47
8. Gutak Mykhaylo 0150001 Azymut 65:00 + 7:51
9. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 65:29 + 8:20
10. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 68:19 + 11:10
10. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 68:19 + 11:10
12. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 68:25 + 11:16
13. Kouřimský Jan SLA7200 C SKOB Slaný 68:47 + 11:38
14. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 69:07 + 11:58
15. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 69:31 + 12:22
16. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 70:50 + 13:41
17. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 70:53 + 13:44
18. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 71:31 + 14:22
19. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 72:45 + 15:36
20. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 73:10 + 16:01
21. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 73:44 + 16:35
22. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 74:11 + 17:02
23. Končický Lukáš RIC7501 C OB Říčany 75:18 + 18:09
24. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 77:01 + 19:52
25. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 77:08 + 19:59
26. Maroušek Jan DKP7402 C Oddíl OB Kotlářka 77:37 + 20:28
27. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 77:53 + 20:44
28. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 79:50 + 22:41
29. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 80:07 + 22:58
30. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 80:08 + 22:59
31. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 80:54 + 23:45
32. Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 81:39 + 24:30
33. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 81:57 + 24:48
34. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 82:06 + 24:57
34. Jakubský Ondřej TAP7700 C KOB Tretra Praha 82:06 + 24:57
36. Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka 83:55 + 26:46
37. Kohoutek Jan RIC7303 C OB Říčany 84:16 + 27:07
38. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 85:04 + 27:55
39. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 85:20 + 28:11
40. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 86:53 + 29:44
41. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 87:37 + 30:28
42. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 88:19 + 31:10
43. Vydra Lukáš DKP7001 C Oddíl OB Kotlářka 88:29 + 31:20
44. Hruška Jan DOR7000 C OK Dobříš 88:53 + 31:44
45. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 89:13 + 32:04
46. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 89:48 + 32:39
47. Polan Miroslav ZVO6802 C OB SK Zvole 92:33 + 35:24
48. Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky 94:05 + 36:56
49. Vaníček Petr JES7500 OK Rakovník 94:25 + 37:16
50. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 94:34 + 37:25
51. Zavadil Pavel KAM6401 C OK Kamenice 94:48 + 37:39
52. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:38 + 42:29
53. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 103:20 + 46:11
54. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 105:45 + 48:36
55. Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 109:50 + 52:41
56. Šnejdar Ondřej PGP7712 C SK Praga 110:07 + 52:58
57. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 110:08 + 52:59
58. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 118:16 + 61:07
59. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 121:43 + 64:34
60. Knýbel Pavel FSP7602 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 126:46 + 69:37
61. Kapoun Luděk LBE7400 C TJ Lokomotiva Beroun 133:11 + 76:02
62. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 157:37 + 100:28
Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga DISK
Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha DISK
Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice DISK
Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný DISK
Večerka Daniel 0120001 NoWay DISK
Paulů Robert CEP7301 Čepíci DISK

H45K 4.70 km, 125 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 43:33
2. Vaculovič Radim DOR7505 C OK Dobříš 52:54 + 9:21
3. Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 54:14 + 10:41
4. Popjuk Viktor 0240001 Radotín 55:53 + 12:20
5. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 60:05 + 16:32
6. Čížik Marek KAM7501 C OK Kamenice 62:47 + 19:14
7. Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 64:50 + 21:17
8. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 65:05 + 21:32
9. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 66:14 + 22:41
10. Ptáček Josef DKP7204 C Oddíl OB Kotlářka 72:09 + 28:36
11. Votruba Ondřej 0010001 neregistrovaný 75:39 + 32:06
12. Brumovský Martin 0070001 Brumíci 86:06 + 42:33
13. Hamrle Jindřich ZVO7403 C OB SK Zvole 88:03 + 44:30

H55L 5.90 km, 170 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 54:17
2. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 64:14 + 9:57
3. Mrva Pavel KAS6000 C KOB Kamenický Šenov 74:11 + 19:54
4. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 74:32 + 20:15
5. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 87:53 + 33:36
Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha DISK

H60 5.90 km, 170 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 49:38
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 52:09 + 2:31
3. Pasničenko Viktor PGP6004 C SK Praga 61:16 + 11:38
4. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 61:47 + 12:09
5. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 62:54 + 13:16
6. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 63:11 + 13:33
7. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:39 + 16:01
8. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 80:04 + 30:26
9. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 102:14 + 52:36

H65 4.70 km, 125 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 46:34
2. Jirka Jiří DKL5501 C KOB Kladno 47:22 + 0:48
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 47:59 + 1:25
4. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 50:20 + 3:46
5. John Vladimír DLP5500 C OOB TJ Dukla Praha 53:47 + 7:13
6. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 58:06 + 11:32
7. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 59:33 + 12:59
8. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 61:05 + 14:31
9. Koč Lumír MKP5401 C SK Meteor Kačerov 61:59 + 15:25
10. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 65:23 + 18:49
11. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 65:42 + 19:08
12. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 66:04 + 19:30
13. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 66:36 + 20:02
14. Hájek Jan MAS5401 C OOB Aš 68:25 + 21:51
15. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 71:22 + 24:48
16. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 71:36 + 25:02
17. Neumann Zbyněk PGP5303 C SK Praga 77:21 + 30:47
18. Kotecký Roman PGP4900 C SK Praga 85:14 + 38:40
19. Šomvársky Ján TAP5500 C KOB Tretra Praha 87:14 + 40:40
Táborský Ondřej TJN5605 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

H70 4.70 km, 125 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 58:03
2. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 59:42 + 1:39
3. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 62:40 + 4:37
4. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 151:55 + 93:52

H75 3.10 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 39:53
2. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 54:35 + 14:42
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 57:11 + 17:18
4. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 59:04 + 19:11
5. NOSÁL STANISLAV LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 59:54 + 20:01
6. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 64:29 + 24:36
7. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:29 + 37:36

H80 3.10 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 50:39

T1 3.00 km, 55 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 27:32
2. Vosáhlová Veronika RIC8654 C OB Říčany 34:22 + 6:50
3. Michalíková Jana ZVO8051 C OB SK Zvole 34:36 + 7:04
4. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 37:04 + 9:32
5. Cichra Pavel TAP7401 C KOB Tretra Praha 40:04 + 12:32
6. Semík Jakub VSP0000 C USK Praha 41:28 + 13:56
7. Hejsek Jakub 0020001 NER - Hejsek 41:29 + 13:57
8. Dvorská Adéla 48:22 + 20:50
9. Rousová Jana DKL6950 C KOB Kladno 50:40 + 23:08
10. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 52:08 + 24:36
11. Antonín Regal 54:57 + 27:25

T2 4.00 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Martin VSP0601 B USK Praha 29:30
2. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 33:37 + 4:07
3. Švejda Karel 0200001 Zvole 47:23 + 17:53
4. Holata Radek PDY8103 C Běhej Poděbrady 50:07 + 20:37
5. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 52:55 + 23:25
6. Uhlíková Šárka SJC8151 C Sportcentrum Jičín 53:30 + 24:00
7. Hruška Peter 0220001 Neregistrovaní Hruškovi 57:31 + 28:01
8. Pelikánová Lenka KAM8350 C OK Kamenice 58:14 + 28:44
9. Špatenka Šťepán JES7800 OK Rakovník 59:36 + 30:06
10. Basista Tomáš DOR7803 C OK Dobříš 59:44 + 30:14
11. Kalous Kevin 0050002 ABC 59:48 + 30:18
12. Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 60:13 + 30:43
13. Svoboda Jan ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda 61:01 + 31:31
14. Sierov Eduard 0090001 ZVO 62:51 + 33:21
15. Vaňková Alice ROZ7950 C OK Roztoky 66:39 + 37:09
16. Kopecký Tobiáš 0080002 Dezorientovaní 67:15 + 37:45
17. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 69:11 + 39:41
18. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 70:05 + 40:35
19. Topičová Anna LOU8350 C SK Moravan Louňovice 70:16 + 40:46
20. Malá Martina 0160002 Tučňáci OB 70:58 + 41:28
21. Tučný Jan 0160001 Tučňáci OB 73:28 + 43:58
22. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 74:30 + 45:00
23. Nožička Jakub 77:55 + 48:25
24. Švejdová Martina ZVO7453 C OB SK Zvole 77:56 + 48:26
25. Večerková Daniela 0120002 NoWay 80:18 + 50:48
26. Pohlová Petra TAP7758 C KOB Tretra Praha 87:19 + 57:49
27. Nožičková Petra 88:43 + 59:13
28. Kalous Danny 0050003 ABC 180:30 + 151:00

T3 6.00 km, 170 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 41:21
2. Martin klusák 50:42 + 9:21
3. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 54:49 + 13:28
4. Malý Jakub SVS9100 C Orientklub Vsetín 55:54 + 14:33
5. Kolář Jan ZVO7901 C OB SK Zvole 56:02 + 14:41
6. Krejčík Jan RIC8003 OB Říčany 57:01 + 15:40
7. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 58:46 + 17:25
8. Malá Lenka SVS9050 C Orientklub Vsetín 71:22 + 30:01
9. Duda František DKP8107 C Oddíl OB Kotlářka 71:25 + 30:04
10. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 72:32 + 31:11
11. Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha 74:50 + 33:29
12. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 74:54 + 33:33
13. Vojtěchovský Martin 0080001 Dezorientovaní 78:38 + 37:17
14. Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 78:46 + 37:25
15. Topič Jiří LOU7800 C SK Moravan Louňovice 79:47 + 38:26
16. Zapletal Jan 0250001 4 81:56 + 40:35
17. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 86:32 + 45:11
18. Peckl Martin DOR7701 C OK Dobříš 88:53 + 47:32
19. Červenka Daniel 89:59 + 48:38
20. Dvořák Petr DKP8005 C Oddíl OB Kotlářka 90:23 + 49:02
21. Vilt Lukáš 0040001 - 90:25 + 49:04
22. Hroch Tomáš 0210001 hroši 107:16 + 65:55
22. Kala Šimon 0100001 Kalův soukromý klub 107:16 + 65:55
24. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 114:40 + 73:19
25. Kalous David 0050001 ABC 115:17 + 73:56
26. Mordačík Michal KAM7803 C OK Kamenice 143:06 + 101:45
Matyšková Kristýna PLU1050 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Matyšek Stanislav PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Chadimová Julie KPY0751 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Pokorná Tereza KPY0552 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

TF 3.50 km, 40 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chromec Filip DKP1305 C Oddíl OB Kotlářka 22:28
2. Rejšková Blanka KAM7751 C OK Kamenice 28:15 + 5:47
3. Špatenka Martin JES1300 OK Rakovník 30:48 + 8:20
4. Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 34:44 + 12:16
5. Holatová Veronika PDY1551 C Běhej Poděbrady 36:27 + 13:59
6. Král Maxmilián MFP1501 Matfyz Praha 37:02 + 14:34
7. Paulů Max CEP1100 Čepíci 37:27 + 14:59
8. Sajalová Michaela SLP1650 C OOB Slavia Praha 38:36 + 16:08
9. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 38:43 + 16:15
10. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 40:54 + 18:26
11. Kabath Karolína Ida 42:46 + 20:18
12. Pinkr Lukáš HCE1700 C TJ Hostivice 48:41 + 26:13
13. Dudová Marta DKP1555 C Oddíl OB Kotlářka 51:21 + 28:53
14. Mullis Elizabeth DKP1651 C Oddíl OB Kotlářka 52:47 + 30:19
15. Zeman Annabel 57:17 + 34:49
16. Pinkava Adam FSP1400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:15 + 44:47
17. Šťovíček David DVP1601 C DVP ORIENTATION 89:51 + 67:23
18. Antonín čech 154:25 + 131:57
Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Brdičková Jana FSP1250 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Šich Jan DLP1500 C OOB TJ Dukla Praha DISK