Logo
Datum:
28.09.2022
Místo konání:
Hradešín
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Hradešínský les 2k22, 1:10 000, e = 5m, ISOM2017-2, rozměr A4, revize Ondřej Měšťan 06-08/22
Ředitel závodu:
Valach Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Měšťan Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Melišík Martin - R3
JURY:
Pašek František, Plochová Dominika, Kurfürst Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez mimořádných událostí za deštivého počasí.
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D45     D55     D60     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H60     H65     H70     H75     MA     MB     N1     N2     T3     T5     TF     Z1     Z2     Z3     ZA     ZB    
Nahrávám data...

D10F 2.29 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulová Laura ZVO1450 OB SK Zvole 14:31
2. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 14:41 + 0:10
3. Michalíková Stela ZVO1352 OB SK Zvole 15:53 + 1:22
4. Andrlová Hana KNC1350 Sokol Kostelec n. Č. l. 17:16 + 2:45
5. Tesařová Frida SCP1351 OK Sparta Praha 18:26 + 3:55
6. Barhoňová Marie ODV1251 TJ Aero Odolena Voda 19:26 + 4:55
7. Collis Helena DKP1450 Oddíl OB Kotlářka 20:16 + 5:45
8. Králová Helena LBE1250 TJ Lokomotiva Beroun 20:46 + 6:15
9. Svítilová Veronika PGP1550 SK Praga 22:56 + 8:25
10. Dvořáková Anežka KNC1450 Sokol Kostelec n. Č. l. 24:18 + 9:47
11. Heczková Anna DKP1362 Oddíl OB Kotlářka 25:07 + 10:36
12. Bednaříková Eva TAP1550 KOB Tretra Praha 26:30 + 11:59
13. Košárková Aneta PGP1255 SK Praga 26:50 + 12:19
14. Voleská Andrea KAM1456 OK Kamenice 27:10 + 12:39
15. Pelikánová Jitka KAM1451 OK Kamenice 27:48 + 13:17
16. Novotná Josefina 29:13 + 14:42
17. Hrušková Zuzana DOR1452 OK Dobříš 30:30 + 15:59
18. Hrušková Tereza DOR1451 OK Dobříš 30:36 + 16:05
19. Kovalová Adriana 0090002 BSO 31:16 + 16:45
20. Zoubková Hana KAM1457 OK Kamenice 32:57 + 18:26
21. Moráčková Meda ZBP1750 OOB SK Zbraslav 44:27 + 29:56
22. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 683:43 + 669:12

D10 1.73 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouhrabková Bára TAP1256 KOB Tretra Praha 13:17
2. Súkupová Anita PGP1352 SK Praga 13:40 + 0:23
3. Večerková Klára DKP1452 Oddíl OB Kotlářka 13:51 + 0:34
4. Sýkorová Žofie ROZ1252 OK Roztoky 14:57 + 1:40
5. Hančová Alice TAP1257 KOB Tretra Praha 15:47 + 2:30
6. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 16:34 + 3:17
7. Komová Barbora DOR1253 OK Dobříš 16:43 + 3:26
8. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 16:57 + 3:40
9. Izdná Helena DKP1351 Oddíl OB Kotlářka 17:28 + 4:11
10. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 17:29 + 4:12
11. Müllerová Karla PGP1355 SK Praga 17:42 + 4:25
12. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 18:24 + 5:07
13. Mrázová Lucie VSP1251 USK Praha 18:32 + 5:15
14. Dvořáková Šarlota DKP1360 Oddíl OB Kotlářka 18:35 + 5:18
15. Šimůnková Kateřina RIC1251 OB Říčany 19:02 + 5:45
16. Reichelová Šárka VSP1250 USK Praha 19:03 + 5:46
17. Proxová Veronika RIC1350 OB Říčany 19:04 + 5:47
18. Faltusová Julie DKP1260 Oddíl OB Kotlářka 19:59 + 6:42
19. Janečková Eliška DKP1453 Oddíl OB Kotlářka 20:31 + 7:14
20. Neškudlová Kateřina KAM1450 OK Kamenice 21:14 + 7:57
21. Štolbová Lenka KNC1250 Sokol Kostelec n. Č. l. 21:22 + 8:05
22. Řeháková Berta RIC1351 OB Říčany 21:49 + 8:32
23. Kavková Valerie RIC1250 OB Říčany 22:35 + 9:18
24. Štěpánková Linda ODV1250 TJ Aero Odolena Voda 23:09 + 9:52
25. Kovalová Karolína 0090001 BSO 23:21 + 10:04
26. Bradnová Lenka KAM1253 OK Kamenice 23:23 + 10:06
27. Kurfürstová Anna FSP1450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:46 + 10:29
28. Dobyášová Kateřina KAM1252 OK Kamenice 28:10 + 14:53
29. Collis Emma DKP1251 Oddíl OB Kotlářka 30:12 + 16:55
30. Nalezencová Tereza DOR1254 OK Dobříš 33:09 + 19:52
31. Litschmannová Barbora PGP1451 SK Praga 33:52 + 20:35
32. Výborná Barbora DKP1358 Oddíl OB Kotlářka 40:25 + 27:08
33. Matoušková Edita ODV1350 TJ Aero Odolena Voda 49:25 + 36:08

D12 2.32 km, 45 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 20:06
2. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 20:09 + 0:03
3. Řepková Anna PGP1052 SK Praga 20:26 + 0:20
4. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 20:45 + 0:39
5. Mrázková Berta PGP1155 SK Praga 21:04 + 0:58
6. Neubauerová Magdaléna ZVO1052 OB SK Zvole 21:18 + 1:12
7. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 21:37 + 1:31
8. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 22:32 + 2:26
9. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 22:35 + 2:29
10. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 23:04 + 2:58
11. Vaněčková Anna DKP1063 Oddíl OB Kotlářka 23:20 + 3:14
12. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 23:21 + 3:15
13. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 23:26 + 3:20
13. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 23:26 + 3:20
15. Škodová Denisa PGP1058 SK Praga 24:08 + 4:02
16. Knýbelová Anna FSP1152 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:44 + 4:38
17. Rypáčková Šárka TAP1155 KOB Tretra Praha 24:52 + 4:46
18. Břízková Alžběta LOU1153 SK Moravan Louňovice 25:19 + 5:13
19. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 25:22 + 5:16
20. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 25:36 + 5:30
21. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 25:45 + 5:39
22. Starostová Lucie PGP1055 SK Praga 26:00 + 5:54
23. Šňupárková Barborka PGP1152 SK Praga 27:22 + 7:16
24. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 28:28 + 8:22
25. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 29:08 + 9:02
26. Öner Eda VSP1154 USK Praha 29:36 + 9:30
27. Komová Johana DOR1058 OK Dobříš 29:37 + 9:31
28. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 30:30 + 10:24
29. Havlíková Zuzana DKP1167 Oddíl OB Kotlářka 31:25 + 11:19
30. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 32:09 + 12:03
31. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 32:10 + 12:04
32. Dvořáková Alžběta DKP1172 Oddíl OB Kotlářka 32:31 + 12:25
33. Brotánková Klára ROU1151 SKOB Roudnice nad Labem 33:09 + 13:03
34. Králová Žofie LBE1152 TJ Lokomotiva Beroun 34:22 + 14:16
35. Tomešová Evelína DKP1168 Oddíl OB Kotlářka 34:25 + 14:19
36. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 34:55 + 14:49
37. Fuchsová Barbora KAM1153 OK Kamenice 35:22 + 15:16
38. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 35:26 + 15:20
39. Čevelová Adéla RIC1150 OB Říčany 35:36 + 15:30
40. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:39 + 17:33
41. Nedbalová Magdalena MFP1053 Matfyz Praha 39:07 + 19:01
42. Košťáková Emma DOR1155 OK Dobříš 39:23 + 19:17
43. Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga 42:19 + 22:13
44. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 42:26 + 22:20
45. Havlíková Tereza DKP1166 Oddíl OB Kotlářka 44:06 + 24:00
46. Brumovská Markéta TAP1061 KOB Tretra Praha 45:31 + 25:25
47. Neškudlová Anna KAM1152 OK Kamenice 46:15 + 26:09
48. Adámková Sára DKP1064 Oddíl OB Kotlářka 48:43 + 28:37
49. Tafijčuková Veronika DOR1059 OK Dobříš 49:35 + 29:29
50. Dušková Tereza LOU1054 SK Moravan Louňovice 50:27 + 30:21
51. Tomešová Stella DKP1160 Oddíl OB Kotlářka 51:42 + 31:36
52. Tarešová Sofie DKP1165 Oddíl OB Kotlářka 54:10 + 34:04
53. Domkářová Alžběta TAP1156 KOB Tretra Praha 63:04 + 42:58
54. Topičová Laura LOU1152 SK Moravan Louňovice 72:33 + 52:27
55. Truncová Štěpánka ODV1052 TJ Aero Odolena Voda 75:04 + 54:58
56. Horová Adéla TAP1058 KOB Tretra Praha 92:47 + 72:41
Dvorská Adéla RIC OB Říčany DISK

D14 2.93 km, 80 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 24:52
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 25:10 + 0:18
3. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 26:24 + 1:32
4. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 26:30 + 1:38
5. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 29:17 + 4:25
6. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 29:32 + 4:40
7. Vaňková Barbora ROZ0959 OK Roztoky 30:16 + 5:24
8. Řehořková Ema DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 30:24 + 5:32
9. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 31:06 + 6:14
10. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 32:22 + 7:30
11. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 33:10 + 8:18
12. Michalíková Klára ZVO0954 OB SK Zvole 33:17 + 8:25
13. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 34:18 + 9:26
14. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 34:47 + 9:55
15. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 34:58 + 10:06
16. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 35:34 + 10:42
17. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 35:46 + 10:54
18. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 36:15 + 11:23
19. Herynková Lucie RIC0952 OB Říčany 36:19 + 11:27
20. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 36:24 + 11:32
21. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:46 + 11:54
22. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 37:14 + 12:22
23. Kuiper Jana Simona VSP0953 USK Praha 38:02 + 13:10
24. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 38:13 + 13:21
25. Honzáková Nela JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38:17 + 13:25
26. Labská Kateřina PGP0963 SK Praga 38:20 + 13:28
27. Michalíková Alžběta ZVO0953 OB SK Zvole 38:33 + 13:41
28. Hüblová Agáta FSP0853 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:40 + 14:48
29. Břízková Anna LOU0851 SK Moravan Louňovice 40:07 + 15:15
30. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 40:19 + 15:27
31. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 40:58 + 16:06
32. Jindrová Ema PDY0953 Běhej Poděbrady 42:23 + 17:31
33. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 42:44 + 17:52
34. Tomášková Ines PGP0960 SK Praga 43:03 + 18:11
35. Vaculovičová Alžběta DOR0956 OK Dobříš 43:07 + 18:15
36. Matoušková Sára ODV0855 TJ Aero Odolena Voda 43:34 + 18:42
37. Syblíková Rozálie ODV0856 TJ Aero Odolena Voda 44:30 + 19:38
38. Benáková Natalie 0320001 Tretra Praha 46:49 + 21:57
39. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 48:02 + 23:10
40. Líznerová Anna LOU0855 SK Moravan Louňovice 49:04 + 24:12
41. Reichelová Helena VSP0856 USK Praha 50:07 + 25:15
42. Sedmerová Nela ZVO0955 OB SK Zvole 50:30 + 25:38
43. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 51:51 + 26:59
44. Bednářová Štěpánka TAP0862 KOB Tretra Praha 53:30 + 28:38
45. Votruba Hana TAP0855 KOB Tretra Praha 54:03 + 29:11
46. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 55:22 + 30:30
47. Fišerová Emma ZVO0956 OB SK Zvole 55:52 + 31:00
48. Nedbalová Klára MFP0850 Matfyz Praha 58:03 + 33:11
49. Hercubová Dominika MKP0950 SK Meteor Kačerov 58:52 + 34:00
50. Kuglerová Anna ROZ0956 OK Roztoky 60:32 + 35:40
51. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 62:31 + 37:39
52. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 68:33 + 43:41
53. Buchtová Hana PGP0965 SK Praga 72:25 + 47:33
54. Blehová Veronika DOR0852 OK Dobříš 73:33 + 48:41
55. Blahůtová Alžběta MKP0951 SK Meteor Kačerov 74:32 + 49:40
56. Kollmannová Zdeňka LBE0851 TJ Lokomotiva Beroun 74:51 + 49:59
57. Čelikovská Kateřina ROZ0950 OK Roztoky 76:46 + 51:54
58. Bouřová Natálie RIC0854 OB Říčany 80:55 + 56:03
59. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 96:51 + 71:59
Vondrášková Kateřina KAM0858 OK Kamenice DISK
Svobodová Ema ODV0951 TJ Aero Odolena Voda DISK

D16 3.11 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 27:22
2. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 28:02 + 0:40
3. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 30:36 + 3:14
4. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 32:45 + 5:23
5. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 33:17 + 5:55
6. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:57 + 7:35
7. Lichtenbergová Zuzana KAM0757 OK Kamenice 35:20 + 7:58
8. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 35:57 + 8:35
9. Švejdová Karolína ZVO0752 OB SK Zvole 36:09 + 8:47
10. Geffertová Agáta FSP0753 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:21 + 8:59
11. Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 36:53 + 9:31
12. Bublíková Klára TAP0752 KOB Tretra Praha 37:38 + 10:16
13. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 37:44 + 10:22
14. Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha 38:01 + 10:39
15. Večerková Ema DKP0657 Oddíl OB Kotlářka 40:51 + 13:29
16. Matějková Kateřina PDY0651 Běhej Poděbrady 41:32 + 14:10
17. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 44:12 + 16:50
18. Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:14 + 18:52
19. Houdková Kateřina ODV0752 TJ Aero Odolena Voda 51:45 + 24:23
20. Grimmerová Valerie RIC0754 OB Říčany 53:58 + 26:36
21. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 56:10 + 28:48
22. Stoklasová Eliška RIC0756 OB Říčany 57:59 + 30:37
23. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 64:20 + 36:58
24. Pangrácová Anna MFP0650 Matfyz Praha 66:27 + 39:05
Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

D18 3.22 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 34:30
2. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:34 + 0:04
3. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 36:36 + 2:06
4. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 38:24 + 3:54
5. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 39:20 + 4:50
6. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 42:23 + 7:53
7. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 42:42 + 8:12
8. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:29 + 10:59
9. Řeháková Ludmila PGP0454 SK Praga 48:57 + 14:27
10. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:25 + 14:55
11. Hadačová Karolína 50:22 + 15:52
12. Píšová Zuzana PDY0451 Běhej Poděbrady 58:29 + 23:59
13. Švejdová Eliška ZVO0454 OB SK Zvole 73:27 + 38:57

D21L 4.46 km, 165 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7997

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila SJH8150 SOS Jindřichův Hradec 34:22 8527
2. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 37:04 + 2:42 7940
3. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 38:59 + 4:37 7524
4. Ryšavá Vendula PGP8153 SK Praga 39:27 + 5:05 7422
5. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 39:39 + 5:17 7379
6. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 41:25 + 7:03 6995
7. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 42:26 + 8:04 6774
8. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 43:06 + 8:44 6629
9. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 43:35 + 9:13 6524
10. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 44:17 + 9:55 6372
11. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 44:54 + 10:32 6238
12. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:59 + 11:37 6003
13. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 46:38 + 12:16 5862
14. Jirásková Kateřina TJP8850 TJ Sokol Troja 46:48 + 12:26 5825
15. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 46:50 + 12:28 5818
16. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 47:05 + 12:43 5764
17. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 47:14 + 12:52 5731
18. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Brno Žabovřesky 47:24 + 13:02 5695
19. Tichá Veronika 0030001 Ticháči 48:12 + 13:50
20. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 48:53 + 14:31 5373
21. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 49:07 + 14:45 5322
22. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 49:16 + 14:54 5289
23. Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 49:33 + 15:11 5228
24. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 49:40 + 15:18 5203
25. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:59 + 15:37 5134
26. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 50:09 + 15:47 5098
27. Řada Hanka DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 50:34 + 16:12 5007
28. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 51:04 + 16:42 4898
29. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 51:26 + 17:04 4819
30. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 51:31 + 17:09 4801
31. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 51:54 + 17:32 4717
32. Fořtová Johana PGP9354 SK Praga 53:09 + 18:47 4446
33. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 53:24 + 19:02 4391
34. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 53:33 + 19:11 4359
35. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 53:47 + 19:25 4308
36. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:56 + 19:34 4276
37. Hledíková Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 54:06 + 19:44 4239
38. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:00 + 20:38 4044
39. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 56:29 + 22:07 3721
40. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 56:32 + 22:10 3711
41. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:49 + 22:27 3649
42. Králová Vanda PGP8755 SK Praga 57:12 + 22:50 3566
43. Horová Magda VSP5450 USK Praha 58:15 + 23:53 3338
44. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 59:43 + 25:21 3019
45. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 65:52 + 31:30 1683
46. Koubová Lenka ROU9554 SKOB Roudnice nad Labem 67:04 + 32:42 1422
47. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 75:40 + 41:18 0
48. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 84:40 + 50:18 0
49. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 85:54 + 51:32 0
Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga DISK 0

D21K 3.14 km, 100 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2865

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kovářová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 41:14 2878
2. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 41:20 + 0:06 2871
3. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 41:42 + 0:28 2846
4. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 43:57 + 2:43 2690
5. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 44:35 + 3:21 2647
6. Hrdličková Jana DKP8762 Oddíl OB Kotlářka 47:34 + 6:20 2440
7. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 53:36 + 12:22 2023
8. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 60:01 + 18:47 1579
9. Kožíšková Jana EKP8750 VŠTJ Ekonom Praha 63:11 + 21:57
10. Fojtů Jitka 0220001 Neregistrovaní 78:31 + 37:17
11. Dobešová Kateřina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:51 + 39:37 138

D35 3.83 km, 140 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejtmánková Kateřina PDY8450 Běhej Poděbrady 36:06
2. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 37:01 + 0:55
3. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 37:41 + 1:35
4. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 38:06 + 2:00
5. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 40:34 + 4:28
6. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 40:44 + 4:38
7. Lacigová Michaela PGP8150 SK Praga 41:37 + 5:31
8. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 42:01 + 5:55
9. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 43:08 + 7:02
10. Králová Michaela MFP7959 Matfyz Praha 45:09 + 9:03
11. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 45:41 + 9:35
12. Košťáková Petra DOR8151 OK Dobříš 45:46 + 9:40
13. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 45:48 + 9:42
14. Janečková Markéta DKP8151 Oddíl OB Kotlářka 46:09 + 10:03
15. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:21 + 10:15
16. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 46:28 + 10:22
17. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 47:12 + 11:06
18. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 47:21 + 11:15
19. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 47:52 + 11:46
20. Čevelová Ivana RIC7853 OB Říčany 47:54 + 11:48
21. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 49:18 + 13:12
22. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 50:16 + 14:10
23. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:23 + 14:17
24. Kučerová Berenika DCE8050 KOB Dobřichovice 50:42 + 14:36
24. Knýbelová Lucie FSP7955 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:42 + 14:36
26. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 51:22 + 15:16
27. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 53:01 + 16:55
28. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 53:48 + 17:42
29. Voleská Alice KAM8050 OK Kamenice 55:03 + 18:57
30. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 55:46 + 19:40
30. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:46 + 19:40
32. Žufníčková Pavla LBE8152 TJ Lokomotiva Beroun 56:56 + 20:50
33. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 57:52 + 21:46
34. Matoušková Kateřina EKP7750 VŠTJ Ekonom Praha 58:37 + 22:31
35. Červená Lenka DKP8252 Oddíl OB Kotlářka 58:45 + 22:39
36. Proxová Lada RIC8350 OB Říčany 59:10 + 23:04
37. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 61:34 + 25:28
38. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 62:22 + 26:16
39. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 62:28 + 26:22
40. Mikeszová Martina DKP8162 Oddíl OB Kotlářka 63:13 + 27:07
41. Pelikánová Lenka KAM8350 OK Kamenice 63:48 + 27:42
42. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:52 + 27:46
43. Dobyášová Zuzana KAM8052 OK Kamenice 64:23 + 28:17
44. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 65:13 + 29:07
45. Lohová Monika DKL8052 KOB Kladno 65:35 + 29:29
46. Grimmerová Mariana RIC8051 OB Říčany 67:33 + 31:27
47. Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha 67:57 + 31:51
48. Jindrová Klára PDY8051 Běhej Poděbrady 69:07 + 33:01
49. Andrlova Vendula KNC8050 Sokol Kostelec n. Č. l. 69:31 + 33:25
50. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 69:39 + 33:33
51. Janečková Lenka MFP8250 Matfyz Praha 72:38 + 36:32
52. Slámová Michaela KAM8051 OK Kamenice 73:30 + 37:24
53. Baxová Irena LBE7951 TJ Lokomotiva Beroun 74:01 + 37:55
54. Súkupová Hana PGP8156 SK Praga 81:18 + 45:12
55. Izdná Petra DKP8051 Oddíl OB Kotlářka 85:12 + 49:06
56. Škovroňová Hana 0240001 Dolní Lutyně 102:51 + 66:45
Havlíková Barbora DKP8551 Oddíl OB Kotlářka DISK

D45 3.37 km, 110 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 38:31
2. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 38:59 + 0:28
3. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 40:50 + 2:19
4. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 41:29 + 2:58
5. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 42:37 + 4:06
6. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 42:39 + 4:08
7. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 42:54 + 4:23
8. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 43:35 + 5:04
9. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 43:58 + 5:27
10. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 44:46 + 6:15
11. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 44:58 + 6:27
12. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 45:06 + 6:35
13. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 46:35 + 8:04
14. Junková Petra STH7451 SK Studenec 47:20 + 8:49
15. Himmelová Marie KAM6952 OK Kamenice 48:15 + 9:44
16. Smolková Alena OKP6452 SK OK 24 Praha 49:46 + 11:15
17. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 49:56 + 11:25
18. Vyšínská Michaela ODV7655 TJ Aero Odolena Voda 50:00 + 11:29
19. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:19 + 11:48
20. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 51:14 + 12:43
21. Pangrácová Jana MFP7653 Matfyz Praha 51:32 + 13:01
21. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 51:32 + 13:01
23. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 52:11 + 13:40
24. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 52:31 + 14:00
25. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 53:33 + 15:02
26. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 56:04 + 17:33
27. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 56:41 + 18:10
28. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 58:06 + 19:35
29. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 59:52 + 21:21
30. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 60:05 + 21:34
31. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 60:22 + 21:51
32. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 61:33 + 23:02
33. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 61:43 + 23:12
34. Herynková Irena RIC7750 OB Říčany 62:10 + 23:39
35. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 66:32 + 28:01
36. Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka 67:37 + 29:06
37. Uhlířová Lada LBE7450 TJ Lokomotiva Beroun 69:03 + 30:32
38. Prylová Pavla TJP7550 TJ Sokol Troja 69:05 + 30:34
39. Pokorná Kamila KAM7452 OK Kamenice 69:59 + 31:28
40. Zábranská Ivana ROU7454 SKOB Roudnice nad Labem 71:06 + 32:35
41. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 76:18 + 37:47
42. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:00 + 39:29
43. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 78:13 + 39:42
44. Hrušková Jana 0150002 Neregistrovaní Hruškovi 79:30 + 40:59
45. Brumovská Rhea TAP7251 KOB Tretra Praha 83:12 + 44:41
46. Heczková Jana DKP6952 Oddíl OB Kotlářka 86:26 + 47:55
47. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 91:23 + 52:52
48. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 94:12 + 55:41
49. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 97:09 + 58:38
50. Hüblová Kateřina FSP7750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 105:27 + 66:56
Seifertová Vendula DKP7651 Oddíl OB Kotlářka DISK
Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka DISK
Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole DISK

D55 3.08 km, 105 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 41:48
2. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:08 + 0:20
3. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 46:32 + 4:44
4. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 46:37 + 4:49
5. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 46:49 + 5:01
6. Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 47:24 + 5:36
7. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 48:50 + 7:02
8. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 48:54 + 7:06
8. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 48:54 + 7:06
10. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 49:15 + 7:27
11. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 50:39 + 8:51
12. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 52:06 + 10:18
13. Hermannová Marta TAP5951 KOB Tretra Praha 68:06 + 26:18

D60 2.81 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 35:48
2. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 36:11 + 0:23
3. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 36:46 + 0:58
4. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:09 + 2:21
5. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 39:48 + 4:00
6. Kohoutová Pavla KNC6251 Sokol Kostelec n. Č. l. 59:35 + 23:47

D65 2.70 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 34:49
2. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 36:34 + 1:45
3. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 40:57 + 6:08
4. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 44:45 + 9:56
5. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 52:21 + 17:32

D75 2.28 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 39:20
2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 62:13 + 22:53

H10F 2.29 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei 13:28
2. Hendrich Jáchym LOU1301 SK Moravan Louňovice 15:09 + 1:41
3. Valenta Ondřej DKP1402 Oddíl OB Kotlářka 16:43 + 3:15
4. Sebera Eduard SFM1400 O-RUNNAŘI Beskydy 18:07 + 4:39
5. Seidl Kryštof RIC1407 OB Říčany 18:16 + 4:48
6. Lhotský František RIC1401 OB Říčany 19:51 + 6:23
7. Hanč Marek TAP1402 KOB Tretra Praha 20:49 + 7:21
8. Faltus Jan DKP1507 Oddíl OB Kotlářka 21:35 + 8:07
9. Galuška Viktor KPY1200 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:41 + 8:13
10. Kosák Damián PGP1303 SK Praga 22:19 + 8:51
11. Baxa Daniel LBE1400 TJ Lokomotiva Beroun 22:58 + 9:30
12. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:37 + 10:09
13. Rakovec Pavel SCP1501 OK Sparta Praha 25:48 + 12:20
14. Míka Štěpán DKP1504 Oddíl OB Kotlářka 25:56 + 12:28
15. Palich Kryštof ROZ OK Roztoky 27:08 + 13:40
16. Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team 29:14 + 15:46
17. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 29:54 + 16:26
18. Červenka Vojtěch SAD1301 Sportovní akademie Dobříš 35:14 + 21:46
19. Král Jaroslav LBE1500 TJ Lokomotiva Beroun 37:05 + 23:37
20. Sankot Jakub KAM1207 OK Kamenice 37:15 + 23:47
21. Havlíček Kristián RIC1402 OB Říčany 53:34 + 40:06
22. Veselý Hubert PGP1402 SK Praga 57:01 + 43:33
Baldrian František VSP1600 USK Praha DISK

H10 1.73 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posch Jaroslav RIC1201 OB Říčany 12:02
2. Rypáček Radim TAP1303 KOB Tretra Praha 12:53 + 0:51
3. Holata Vojtěch PDY1303 Běhej Poděbrady 14:22 + 2:20
4. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 14:33 + 2:31
5. Kužel Jonáš FSP1201 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:41 + 2:39
6. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 14:49 + 2:47
6. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 14:49 + 2:47
8. Hora Karel TAP1302 KOB Tretra Praha 15:07 + 3:05
9. Homuta Eliáš ROZ1201 OK Roztoky 15:19 + 3:17
10. Krejčík Daniel RIC1206 OB Říčany 15:24 + 3:22
11. Doležel Adam PGP1202 SK Praga 15:53 + 3:51
12. Žižkovský Daniel DKP1304 Oddíl OB Kotlářka 15:55 + 3:53
13. Veselý Vilém PGP1201 SK Praga 16:26 + 4:24
13. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 16:26 + 4:24
15. Rippel Nikolas DKP1403 Oddíl OB Kotlářka 16:29 + 4:27
16. Hýbl Šimon TAP1401 KOB Tretra Praha 16:59 + 4:57
17. Beran Matouš LBE1301 TJ Lokomotiva Beroun 17:08 + 5:06
18. Košťák Hubert DOR1305 OK Dobříš 17:28 + 5:26
19. Pelikán Vít KAM1203 OK Kamenice 18:17 + 6:15
20. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 18:24 + 6:22
21. Červený Antonín DKP1211 Oddíl OB Kotlářka 18:47 + 6:45
22. Martinez Galicia Pablo RIC1204 OB Říčany 19:13 + 7:11
23. Brotánek Jan ROU1401 SKOB Roudnice nad Labem 20:07 + 8:05
24. Karban Štěpán DKP1313 Oddíl OB Kotlářka 20:30 + 8:28
25. Jakubský Filip TAP1304 KOB Tretra Praha 20:59 + 8:57
26. Grimmer Kryštof RIC1301 OB Říčany 21:21 + 9:19
27. Valenta Filip DKP1210 Oddíl OB Kotlářka 21:58 + 9:56
28. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 22:03 + 10:01
29. Kazda Albert SJC1401 Sportcentrum Jičín 24:01 + 11:59
30. Čevela Marek RIC1300 OB Říčany 24:14 + 12:12
31. Dostál Václav DOR1202 OK Dobříš 24:26 + 12:24
32. Fuchs Vojtěch KAM1301 OK Kamenice 26:37 + 14:35
Homolka Vojtěch SAD1102 Sportovní akademie Dobříš DISK
Řehák Prokop PGP1203 SK Praga DISK

H12 2.43 km, 45 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Šimon DKP1011 Oddíl OB Kotlářka 17:35
2. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 17:39 + 0:04
3. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 17:40 + 0:05
4. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:42 + 0:07
5. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 18:08 + 0:33
6. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 18:43 + 1:08
7. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 19:24 + 1:49
8. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 19:51 + 2:16
9. Vaněk Lukáš ROZ1101 OK Roztoky 19:56 + 2:21
10. Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice 20:51 + 3:16
11. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 22:37 + 5:02
12. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 22:45 + 5:10
13. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 22:50 + 5:15
14. Szárszoi Antonín DOR1000 OK Dobříš 23:00 + 5:25
15. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 23:10 + 5:35
16. Janeček Tomáš DKP1206 Oddíl OB Kotlářka 23:15 + 5:40
17. Koukal Jan ODV1001 TJ Aero Odolena Voda 23:20 + 5:45
18. Šťovíček Jan DKP1012 Oddíl OB Kotlářka 24:37 + 7:02
19. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 25:08 + 7:33
20. Vaculovič Matěj DOR1004 OK Dobříš 25:48 + 8:13
21. Neškudla Jan KAM1005 OK Kamenice 27:10 + 9:35
22. Junek Kryštof DKP1212 Oddíl OB Kotlářka 27:40 + 10:05
23. Kamenický Karel TAP1105 KOB Tretra Praha 27:46 + 10:11
24. Novák Denis TAP1007 KOB Tretra Praha 28:03 + 10:28
25. Houdek Jakub ODV1006 TJ Aero Odolena Voda 28:23 + 10:48
26. Voleský Viktor KAM1103 OK Kamenice 28:34 + 10:59
27. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 29:07 + 11:32
28. Benda Daniel PGP1100 SK Praga 29:28 + 11:53
29. Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín 29:29 + 11:54
30. Čížik Matyáš KAM1102 OK Kamenice 29:39 + 12:04
31. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 30:34 + 12:59
32. Jetel Václav DOR1105 OK Dobříš 31:01 + 13:26
33. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 31:13 + 13:38
34. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 32:07 + 14:32
35. Hendrich Matyáš LOU1003 SK Moravan Louňovice 32:43 + 15:08
36. Andrle Hynek KNC1000 Sokol Kostelec n. Č. l. 32:44 + 15:09
37. Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun 32:58 + 15:23
38. Černý Dominik PGP1104 SK Praga 33:25 + 15:50
39. Červený Jiří DKP1008 Oddíl OB Kotlářka 34:20 + 16:45
40. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 34:30 + 16:55
41. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 34:58 + 17:23
42. Jindra Jáchym PDY1105 Běhej Poděbrady 38:05 + 20:30
43. Fanta Jáchym DKP1013 Oddíl OB Kotlářka 39:11 + 21:36
44. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 40:34 + 22:59
45. Stoklasa Štěpán RIC1005 OB Říčany 41:37 + 24:02
46. Hendrych Lukáš KPY1100 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:15 + 26:40
47. Gross Adam TAP1108 KOB Tretra Praha 45:06 + 27:31
48. Červenka Daniel SAD1101 Sportovní akademie Dobříš 45:51 + 28:16
49. Jakubský Pavel TAP1109 KOB Tretra Praha 46:22 + 28:47
50. Pačes Vítězslav KNC1100 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:48 + 29:13
51. Dobal David DKP1015 Oddíl OB Kotlářka 49:56 + 32:21
52. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 53:15 + 35:40
53. Beller Štěpán DOR1005 OK Dobříš 66:47 + 49:12
54. Doleček David TAP1107 KOB Tretra Praha 71:44 + 54:09
55. Baláš Jan DOR1113 OK Dobříš 79:29 + 61:54
56. Zábranský František ROU1102 SKOB Roudnice nad Labem 80:33 + 62:58
57. Hübl Hugo FSP1103 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 94:42 + 77:07
Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha DISK
Šňupárek Jenda PGP1005 SK Praga DISK
Karban Ondřej DKP1100 Oddíl OB Kotlářka DISK

H14 3.06 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 26:07
2. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 26:30 + 0:23
3. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 26:34 + 0:27
4. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 26:58 + 0:51
5. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 27:57 + 1:50
6. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 29:15 + 3:08
7. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 30:27 + 4:20
8. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 31:36 + 5:29
9. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 33:09 + 7:02
10. Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 33:25 + 7:18
11. Porsch Jan DOR0904 OK Dobříš 33:30 + 7:23
12. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 33:57 + 7:50
13. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 34:28 + 8:21
14. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 36:21 + 10:14
15. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 37:28 + 11:21
16. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 37:31 + 11:24
17. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 38:00 + 11:53
18. Večerka Vojtěch DKP0813 Oddíl OB Kotlářka 38:55 + 12:48
19. Koma Lukáš DOR0903 OK Dobříš 40:29 + 14:22
20. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 43:34 + 17:27
21. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 44:37 + 18:30
22. Cháma Ondřej PDY0902 Běhej Poděbrady 45:31 + 19:24
23. Hrdý Kryštof TAP0912 KOB Tretra Praha 45:45 + 19:38
24. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 46:56 + 20:49
25. Vozábal David PGP0904 SK Praga 47:00 + 20:53
26. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 47:12 + 21:05
27. Švejda Jáchym ZVO0902 OB SK Zvole 48:09 + 22:02
28. Zyma Petr PGP0807 SK Praga 48:52 + 22:45
29. Sotona Filip TAP0914 KOB Tretra Praha 51:06 + 24:59
30. Hamrle Jindřich ZVO0804 OB SK Zvole 53:34 + 27:27
31. Král Samuel MFP0801 Matfyz Praha 54:01 + 27:54
32. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 60:41 + 34:34
33. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 60:46 + 34:39
34. Vaněček Jan DKP0824 Oddíl OB Kotlářka 60:55 + 34:48
35. Baumruk Štěpán DKP0917 Oddíl OB Kotlářka 66:58 + 40:51
36. Pazák Eduard TAP0913 KOB Tretra Praha 72:45 + 46:38
37. Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 75:48 + 49:41
38. Tomáš Kamilo ROZ0804 OK Roztoky 76:26 + 50:19
39. Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun 77:05 + 50:58
40. Galuška Radovan KPY0903 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:32 + 52:25
41. Černý Jakub PGP0906 SK Praga 82:11 + 56:04
42. Pilař František CEP0900 Čepíci 88:11 + 62:04
43. Čečetka Matěj KNC0900 Sokol Kostelec n. Č. l. 194:44 + 168:37
Gurecký Vojtěch DKP0923 Oddíl OB Kotlářka DISK

H16 3.17 km, 140 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 25:38
2. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 25:45 + 0:07
3. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 27:57 + 2:19
4. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 30:21 + 4:43
5. Kopecký Matyáš DKP0613 Oddíl OB Kotlářka 31:52 + 6:14
6. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 32:34 + 6:56
7. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 32:39 + 7:01
8. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 32:47 + 7:09
9. Melichar Šimon DKP0708 Oddíl OB Kotlářka 33:05 + 7:27
10. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 33:26 + 7:48
11. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 35:04 + 9:26
12. Hejcman Jaroslav ROU0704 SKOB Roudnice nad Labem 37:45 + 12:07
13. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 41:25 + 15:47
14. Tichý Hubert DKP0600 Oddíl OB Kotlářka 41:39 + 16:01
15. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 44:08 + 18:30
16. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 44:38 + 19:00
17. Galuška Jáchym KPY0601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:27 + 22:49
18. Vít Kovář 0530005 Dezorientovaní šnečci 48:51 + 23:13
19. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 51:19 + 25:41
20. Rejšek Václav KAM0700 OK Kamenice 55:13 + 29:35
21. Neubauer René ZVO0704 OB SK Zvole 72:02 + 46:24
22. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 83:56 + 58:18
Hůlka Jonáš SLA0701 SKOB Slaný DISK
Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš DISK

H18 3.56 km, 145 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 31:47
2. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:12 + 0:25
3. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 34:51 + 3:04
4. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 35:47 + 4:00
5. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 36:13 + 4:26
6. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 42:15 + 10:28
7. Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:57 + 36:10

H21K 3.53 km, 125 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Špicar Petr SJC8801 Sportcentrum Jičín 36:49
2. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 36:56 + 0:07
3. Bartoň Jaroslav PGP8708 SK Praga 54:58 + 18:09

H21L 5.18 km, 200 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8726

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 33:32 8895
2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 34:16 + 0:44 8708
3. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 34:47 + 1:15 8576
4. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 34:53 + 1:21 8550
5. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 35:30 + 1:58 8393
6. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 35:47 + 2:15 8321
7. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 36:04 + 2:32 8248
7. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 36:04 + 2:32 8248
9. Janas Petr PGP0200 SK Praga 36:15 + 2:43 8202
10. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 37:27 + 3:55 7895
11. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 37:56 + 4:24 7772
12. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 39:04 + 5:32 7483
13. Bořánek Michal VSP0007 USK Praha 39:25 + 5:53 7394
14. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 39:36 + 6:04 7347
15. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:59 + 6:27 7249
16. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 40:13 + 6:41 7189
17. Dusílek Adam SRK8902 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:40 + 7:08 7075
18. Klícha Martin 0280001 Rafkarna IDEA Cycling Team 40:59 + 7:27
19. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 41:19 + 7:47 6909
20. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 41:23 + 7:51 6892
20. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 41:23 + 7:51 6892
22. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 41:34 + 8:02 6845
23. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 41:46 + 8:14 6794
24. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 42:28 + 8:56 6615
25. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 42:40 + 9:08 6564
26. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 42:41 + 9:09 6560
27. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 42:44 + 9:12 6547
28. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 43:03 + 9:31 6466
29. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 43:08 + 9:36 6445
30. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:32 + 10:00 6343
31. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 43:39 + 10:07 6313
32. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 43:41 + 10:09 6305
33. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 44:55 + 11:23 5990
34. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 45:11 + 11:39 5922
35. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 45:20 + 11:48 5884
36. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:28 + 11:56 5850
37. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 45:40 + 12:08 5799
38. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 45:48 + 12:16 5765
39. Panovec Jan SSU8931 SK Severka Šumperk 45:55 + 12:23 5735
40. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 46:10 + 12:38 5671
41. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 46:16 + 12:44 5645
42. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 46:19 + 12:47 5633
43. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 46:23 + 12:51 5616
44. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 46:27 + 12:55 5599
45. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 46:54 + 13:22 5484
46. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 47:12 + 13:40 5407
47. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 47:22 + 13:50 5365
48. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 48:00 + 14:28 5203
49. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 48:11 + 14:39 5156
50. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 48:15 + 14:43 5139
51. Rožek David RIC7403 OB Říčany 48:16 + 14:44 5135
52. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 48:25 + 14:53 5097
53. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 48:53 + 15:21 4978
54. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 48:57 + 15:25 4961
55. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 49:25 + 15:53 4842
56. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 49:33 + 16:01 4808
57. Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky 49:54 + 16:22 4718
58. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 50:14 + 16:42 4633
59. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 50:19 + 16:47 4612
60. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 51:20 + 17:48 4352
61. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 51:30 + 17:58 4310
62. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 51:57 + 18:25 4195
63. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 51:58 + 18:26 4191
64. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 52:23 + 18:51 4085
65. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:53 + 20:21 3702
66. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:45 + 21:13 3481
67. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 55:01 + 21:29 3413
68. Pecka Marek EKP9000 VŠTJ Ekonom Praha 55:53 + 22:21 3191
69. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 56:53 + 23:21 2936
70. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 57:05 + 23:33 2885
71. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 60:53 + 27:21 1915
72. Charousek Matěj PGP0207 SK Praga 61:48 + 28:16 1681
73. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 64:10 + 30:38 1077
74. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:49 + 31:17 912
75. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 65:56 + 32:24 627
76. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 66:52 + 33:20 388
77. Karhánek Jakub 0310001 Jehlanka Team 68:17 + 34:45
78. Voleský Leoš KAM7900 OK Kamenice 71:19 + 37:47 0
79. Vyšínský Adam ODV0300 TJ Aero Odolena Voda 81:18 + 47:46 0
80. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 83:02 + 49:30 0
Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov DISK 0
Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast DISK 0
Janas Petr PGP7106 SK Praga DISK 0

H35 4.44 km, 160 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 35:22
2. Klváček Aleš PTE8527 TJ Sokol Ptení 38:38 + 3:16
3. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 38:48 + 3:26
4. Krejčík Jan RIC8003 OB Říčany 41:21 + 5:59
5. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 41:23 + 6:01
6. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 41:41 + 6:19
7. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 42:21 + 6:59
8. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:44 + 9:22
9. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 45:13 + 9:51
10. Král Aleš MFP7808 Matfyz Praha 45:22 + 10:00
11. Szymanský Filip DKP8208 Oddíl OB Kotlářka 45:26 + 10:04
12. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 46:26 + 11:04
13. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:36 + 12:14
14. Doležal Martin PGP8100 SK Praga 48:07 + 12:45
15. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:11 + 12:49
16. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 48:50 + 13:28
17. Havlík Tomáš DKP8607 Oddíl OB Kotlářka 52:49 + 17:27
18. Machar Pavel DKP7903 Oddíl OB Kotlářka 52:50 + 17:28
19. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 57:00 + 21:38
20. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 57:16 + 21:54
21. Dvořák Petr DKP8005 Oddíl OB Kotlářka 59:12 + 23:50
22. Svoboda Lukáš PGP7901 SK Praga 59:21 + 23:59
23. Hora Michal LBE7901 TJ Lokomotiva Beroun 59:51 + 24:29
24. Stepanenko Sergiy PGP7902 SK Praga 60:18 + 24:56
25. Janeček Petr DKP7905 Oddíl OB Kotlářka 60:24 + 25:02
26. Kelnar Martin ODV8600 TJ Aero Odolena Voda 61:25 + 26:03
27. Silovský Tomáš RIC8001 OB Říčany 63:06 + 27:44
28. Pelikán Tomáš KAM8200 OK Kamenice 64:05 + 28:43
29. Homuta Jan ROZ8200 OK Roztoky 67:07 + 31:45
30. Tomeš Radim DKP7801 Oddíl OB Kotlářka 70:05 + 34:43
31. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 70:27 + 35:05
32. Palaščak Ján 0500002 Gumídci 71:13 + 35:51
33. Nekvasil Michal DKP7501 Oddíl OB Kotlářka 71:35 + 36:13
34. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 72:24 + 37:02
35. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:44 + 37:22
36. Doležel Jiří PGP8005 SK Praga 74:19 + 38:57
37. Beran Pavel 0130001 Berani 76:53 + 41:31
38. Kubeček Lukáš DOR8300 OK Dobříš 80:39 + 45:17
39. Mošnička Michal DKP8003 Oddíl OB Kotlářka 81:58 + 46:36
40. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 84:53 + 49:31
41. Kábrt Filip BOR7901 OK Jiskra Nový Bor 87:31 + 52:09
42. Hübl Karel FSP7802 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 94:46 + 59:24
Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering DISK
Kabáth Petr LOU8001 SK Moravan Louňovice DISK
Holata Radek PDY8103 Běhej Poděbrady DISK

H45 4.06 km, 150 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 32:38
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 34:54 + 2:16
3. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 37:31 + 4:53
4. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 38:43 + 6:05
5. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 39:18 + 6:40
6. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 39:26 + 6:48
7. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 40:34 + 7:56
8. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 40:36 + 7:58
9. Rod Jan VSP7423 USK Praha 40:39 + 8:01
10. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 40:46 + 8:08
11. Pangrác Ondřej MFP7603 Matfyz Praha 42:18 + 9:40
12. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 43:00 + 10:22
13. Holub Michal 0360001 Holub 43:14 + 10:36
14. Komín David PGP7405 SK Praga 43:33 + 10:55
15. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 43:34 + 10:56
16. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 43:36 + 10:58
17. Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha 44:13 + 11:35
18. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 44:41 + 12:03
19. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:50 + 12:12
20. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 44:56 + 12:18
21. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 45:14 + 12:36
22. Řehořek Jan DKP7303 Oddíl OB Kotlářka 46:52 + 14:14
23. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 47:51 + 15:13
24. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 48:02 + 15:24
25. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 48:04 + 15:26
26. Končický Lukáš RIC7501 OB Říčany 48:51 + 16:13
27. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 49:14 + 16:36
28. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 49:58 + 17:20
29. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 50:04 + 17:26
30. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 50:13 + 17:35
31. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 51:45 + 19:07
32. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 52:09 + 19:31
33. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 53:08 + 20:30
34. Lichtenberg Martin KAM7301 OK Kamenice 53:44 + 21:06
35. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 54:54 + 22:16
36. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 55:36 + 22:58
37. Benák Rostislav 0320002 Tretra Praha 56:57 + 24:19
38. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 57:21 + 24:43
39. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 57:36 + 24:58
40. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 57:51 + 25:13
41. Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda 58:04 + 25:26
42. Hruška Peter 0150001 Neregistrovaní Hruškovi 59:19 + 26:41
43. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 59:39 + 27:01
44. Knýbel Pavel FSP7602 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:31 + 27:53
45. Honzák Tomáš JHB7702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62:13 + 29:35
46. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 69:14 + 36:36
47. Galuška Ondřej KPY7700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:09 + 37:31
48. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 70:10 + 37:32
49. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:04 + 41:26
50. Šnejdar Ondřej PGP7712 SK Praga 74:55 + 42:17
51. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 75:56 + 43:18
52. Ptáček Josef DKP7204 Oddíl OB Kotlářka 77:48 + 45:10
53. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:36 + 51:58
54. Sedláček Milan 0350001 Ujezd nad Lesy 88:11 + 55:33
55. Kapoun Luděk LBE7400 TJ Lokomotiva Beroun 89:52 + 57:14
56. Hamrle Jindřich ZVO7403 OB SK Zvole 95:56 + 63:18
57. Brumovský Martin TAP7202 KOB Tretra Praha 98:31 + 65:53
Sadil Milan 0110001 Neregistrovaný - Šeberov DISK

H55 3.60 km, 130 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Würz Martin LTP6303 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:56
2. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:04 + 2:08
3. Korčák Marián HAV6508 OB Havířov 42:34 + 7:38
4. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 44:39 + 9:43
5. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov 45:41 + 10:45
6. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 52:26 + 17:30
7. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 56:12 + 21:16
8. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 59:56 + 25:00
9. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 63:55 + 28:59
10. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 72:20 + 37:24
11. Šafka Jan KAM6604 OK Kamenice 80:34 + 45:38
12. Hermann Petr TAP6301 KOB Tretra Praha 92:05 + 57:09
13. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 106:37 + 71:41

H60 3.04 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 33:51
2. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 38:42 + 4:51
3. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 40:47 + 6:56
4. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 41:26 + 7:35
5. Pasničenko Viktor PGP6004 SK Praga 42:28 + 8:37
6. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 43:39 + 9:48
7. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:37 + 13:46
8. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 50:09 + 16:18
9. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 51:27 + 17:36
10. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 62:50 + 28:59
11. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 67:26 + 33:35
12. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:26 + 34:35
13. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 94:27 + 60:36

H65 2.93 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 30:25
2. Koč Lumír MKP5401 SK Meteor Kačerov 37:02 + 6:37
3. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 45:38 + 15:13
4. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:08 + 16:43
5. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 51:10 + 20:45
6. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 67:06 + 36:41

H70 2.81 km, 75 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 32:50
2. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 34:10 + 1:20
3. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 37:38 + 4:48
4. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 38:29 + 5:39
5. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 39:11 + 6:21
6. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 40:05 + 7:15
7. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 41:21 + 8:31
8. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 46:12 + 13:22
9. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 47:26 + 14:36
10. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 52:45 + 19:55
11. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 86:42 + 53:52

H75 2.54 km, 65 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 33:46
2. Novotný Jiří DKL4601 KOB Kladno 35:39 + 1:53
3. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:13 + 6:27
4. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 43:57 + 10:11
5. Lebduška Petr ROU4702 SKOB Roudnice nad Labem 56:04 + 22:18
6. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 59:41 + 25:55
7. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:40 + 26:54
8. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 65:16 + 31:30

MA 3.86 km, 150 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jandera Tomáš 140001 37:15
2. Choutka Jaroslav 10006 38:31 + 1:16
3. Henzl David 330001 40:16 + 3:01
4. Beneš Filip 100001 42:26 + 5:11
5. Jandera Kryštof 140002 45:24 + 8:09
6. Benda Jan 370001 46:00 + 8:45
7. Drahoňovský Roman 360001 49:18 + 12:03
8. Němec Jan 70001 49:35 + 12:20
9. Setnička Karel 210001 49:42 + 12:27
10. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 51:17 + 14:02
11. Sladkovský Míra 50009 57:04 + 19:49
11. Janecek Ondrej 90001 57:04 + 19:49
13. Janík Pavel 120001 63:50 + 26:35
14. Ransdorf Miroslav 90005 73:54 + 36:39

MB 3.04 km, 95 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanek Adam 220002 43:29
2. Plánička Jiří 30002 44:28 + 0:59
3. Suchánek Jan 80003 48:49 + 5:20
4. Janeček Ondřej 90003 49:36 + 6:07
5. Kadlec Jiří 170001 50:31 + 7:02
6. Novák Pavel 350002 51:44 + 8:15
7. Pechačovi 300002 52:11 + 8:42
8. Beneš Radovan 420001 55:19 + 11:50
9. Štěpánek Bedřich 430001 55:30 + 12:01
10. Cimbulka Matyáš 150001 64:11 + 20:42
11. Suchánek Ondřej 80002 64:18 + 20:49
12. Sedláček Luděk 60002 65:09 + 21:40
13. Škvor Ondřej 50008 68:20 + 24:51
14. Zych Pavel 50005 71:03 + 27:34
15. Jiří Štěpánek 430002 71:50 + 28:21
16. Řežábek Martin 110002 106:49 + 63:20
Kuba Tomáš 100006 DISK
Hanek Karel 220001 DISK

N1 1.57 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermák Přemysl 40003 17:37
2. Sedláčková Eliška 60003 18:58 + 1:21
3. Kadlecová Jana 170002 25:48 + 8:11
4. Vlček Milan 40004 26:59 + 9:22
5. Kolařík Jiří 310004 32:23 + 14:46
6. Křivánková Iva 330003 53:50 + 36:13
7. Beneš Karel 100003 58:48 + 41:11
8. Randík Jakub 10001 72:07 + 54:30
9. Podrouzek Vojtech 10007 73:13 + 55:36

N2 3.01 km, 90 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sladkovský Jára 50011 50:24
2. Němec Jaromír 70004 55:31 + 5:07
3. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 61:27 + 11:03
4. Sedláček Josef 60004 65:11 + 14:47
5. Kopalová Brigita 160003 70:58 + 20:34
6. Otakar Sláma 400002 82:14 + 31:50
7. Andrej Sláma 400005 86:17 + 35:53
8. Matušková Klára 190001 87:24 + 37:00
9. Zychová Soreya 50006 93:47 + 43:23
10. Ilona Setničková 210002 99:04 + 48:40
11. Králová Jitka 280001 101:38 + 51:14
12. Henzlová Petra 330002 107:43 + 57:19
13. Kolařík Jakub 310005 109:14 + 58:50
14. Ženíšek Michal 130001 115:50 + 65:26
15. Benda Jiří 370002 136:28 + 86:04
16. Cimbulková Květa 50003 159:14 + 108:50
17. Cimbulka Vašek 50004 161:09 + 110:45
Thieme Filip 20001 DISK

T3 3.12 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hancová Marie 34:56
2. Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole 35:32 + 0:36
3. Krajíčková Petra KON8787 KOB Konice 35:37 + 0:41
4. Trnková Dana 7351 38:32 + 3:36
5. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 39:14 + 4:18
6. Čechová Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 40:28 + 5:32
7. Kalinová Tereza 43:25 + 8:29
8. Kukačková Renata FSP7951 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:55 + 8:59
9. Baranová Ivana 7150 49:04 + 14:08
10. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 52:53 + 17:57
11. Truncová Lenka ODV7852 TJ Aero Odolena Voda 55:09 + 20:13
12. Linhart Václav 56:31 + 21:35
13. Sýkora Rudolf 57:19 + 22:23
14. Čížik Marek KAM7501 OK Kamenice 57:25 + 22:29
15. Vrabcová Jindra