Logo
Datum:
16.10.2022
Místo konání:
Louka u obce Pohoří
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Ředitel závodu:
Neškudla Jan
Hlavní rozhodčí:
Navrátil Boris - R3
Stavitel tratí:
Glonek Jakub - R3
Protokol:
Za pěkného podzimního počasí proběhl závod bez protestů. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění.
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35K     D35L     D45L     D45K     D55L     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H35K     H45K     H45L     H55L     H55K     H60     H65     H70     H75     T2     T3     T4     TF    
Nahrávám data...

D10F 1.90 km, 60 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulová Laura ZVO1450 OB SK Zvole 17:35
2. Michalíková Stela ZVO1352 OB SK Zvole 19:38 + 2:03
3. Hrušková Tereza DOR1451 OK Dobříš 22:15 + 4:40
4. Svítilová Veronika PGP1550 SK Praga 29:08 + 11:33
5. Heczková Anna DKP1362 Oddíl OB Kotlářka 31:22 + 13:47
6. Zoubková Hana KAM1457 OK Kamenice 31:32 + 13:57
7. Sankotová Sára KAM1458 OK Kamenice 32:57 + 15:22
8. Košárková Aneta PGP1255 SK Praga 44:57 + 27:22
9. Pelikánová Jitka KAM1451 OK Kamenice 52:17 + 34:42
10. Výborná Barbora DKP1358 Oddíl OB Kotlářka 54:32 + 36:57
11. Bartošová Natálie VSP1450 USK Praha 61:12 + 43:37
12. Hrušková Zuzana DOR1452 OK Dobříš 61:16 + 43:41
Bednaříková Eva TAP1550 KOB Tretra Praha DISK
Křížová Elen KAM1550 OK Kamenice DISK
Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha DISK
Voleská Andrea KAM1456 OK Kamenice DISK

D10 2.10 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 20:28
2. Izdná Helena DKP1351 Oddíl OB Kotlářka 24:28 + 4:00
3. Šimůnková Kateřina RIC1251 OB Říčany 24:47 + 4:19
4. Súkupová Anita PGP1352 SK Praga 25:31 + 5:03
5. Dvořáková Šarlota DKP1360 Oddíl OB Kotlářka 25:53 + 5:25
6. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 26:31 + 6:03
7. Maroušková Julie DKP1256 Oddíl OB Kotlářka 26:47 + 6:19
8. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 28:14 + 7:46
9. Reichelová Šárka VSP1250 USK Praha 28:53 + 8:25
10. Malá Lucia DKP1357 Oddíl OB Kotlářka 30:40 + 10:12
11. Grande Ema PGP1251 SK Praga 31:52 + 11:24
12. Neškudlová Kateřina KAM1450 OK Kamenice 39:51 + 19:23
13. Proxová Veronika RIC1350 OB Říčany 40:44 + 20:16
14. Řeháková Berta RIC1351 OB Říčany 42:29 + 22:01
15. Králová Helena LBE1250 TJ Lokomotiva Beroun 49:18 + 28:50
16. Štolbová Lenka KNC1250 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:00 + 29:32
17. Schindlerová Beáta PGP1353 SK Praga 52:36 + 32:08
18. Šimůnková Lucie 0130001 OB 53:35 + 33:07
19. Matoušková Edita ODV1350 TJ Aero Odolena Voda 55:38 + 35:10
20. Všetečková Stela PGP1253 SK Praga 87:07 + 66:39
Večerková Klára DKP1452 Oddíl OB Kotlářka DISK
Veruňáková Žofie TAP1450 KOB Tretra Praha DISK

D12 2.70 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řepková Anna PGP1052 SK Praga 24:18
2. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 25:13 + 0:55
3. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 25:31 + 1:13
4. Bašusová Olga KAM1250 OK Kamenice 26:14 + 1:56
5. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 26:15 + 1:57
6. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 28:16 + 3:58
7. Neubauerová Magdaléna ZVO1052 OB SK Zvole 28:18 + 4:00
8. Truhlářová Dora ZVO1053 OB SK Zvole 29:38 + 5:20
9. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 30:36 + 6:18
10. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 30:57 + 6:39
11. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 31:03 + 6:45
12. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 31:17 + 6:59
13. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 32:28 + 8:10
14. Všetečková Dora PGP1060 SK Praga 32:51 + 8:33
15. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 32:54 + 8:36
16. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 33:57 + 9:39
17. Mrázková Berta PGP1155 SK Praga 34:11 + 9:53
18. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 34:50 + 10:32
19. Öner Eda VSP1154 USK Praha 35:03 + 10:45
20. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 35:28 + 11:10
21. Škodová Denisa PGP1058 SK Praga 36:04 + 11:46
22. Fuchsová Barbora KAM1153 OK Kamenice 37:07 + 12:49
23. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 37:17 + 12:59
24. Čevelová Adéla RIC1150 OB Říčany 38:39 + 14:21
25. Basistová Aneta DOR1057 OK Dobříš 38:56 + 14:38
26. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 39:03 + 14:45
27. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 39:09 + 14:51
28. Dvořáková Alžběta DKP1172 Oddíl OB Kotlářka 39:10 + 14:52
29. Stará Magdalena FSP1051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:13 + 14:55
30. Brumovská Markéta TAP1061 KOB Tretra Praha 42:05 + 17:47
31. Králová Žofie LBE1152 TJ Lokomotiva Beroun 42:10 + 17:52
32. Knýbelová Anna FSP1152 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:40 + 19:22
33. Mordačíková Eva KAM1156 OK Kamenice 43:51 + 19:33
34. Lacinová Zuzana DKP1055 Oddíl OB Kotlářka 47:51 + 23:33
35. Břešťanová Karla DKP1169 Oddíl OB Kotlářka 51:08 + 26:50
36. Tomešová Evelína DKP1168 Oddíl OB Kotlářka 52:27 + 28:09
37. Geffertová Marta FSP1054 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:32 + 28:14
38. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 53:41 + 29:23
39. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 54:44 + 30:26
40. Neškudlová Anna KAM1152 OK Kamenice 58:22 + 34:04
41. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 59:30 + 35:12
42. Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga 60:45 + 36:27
43. Topičová Laura LOU1152 SK Moravan Louňovice 77:22 + 53:04
44. Bradnová Lenka KAM1253 OK Kamenice 82:30 + 58:12
45. Pangrácová Eva MFP1051 Matfyz Praha 84:13 + 59:55
46. Čechová Jolana DKP1173 Oddíl OB Kotlářka 85:10 + 60:52
47. Benešová Ludmila FSP1151 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 89:51 + 65:33
48. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 91:21 + 67:03
Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Starostová Lucie PGP1055 SK Praga DISK
Matúšová Kristína PGP1153 SK Praga DISK
Tomešová Stella DKP1160 Oddíl OB Kotlářka DISK

D14 3.90 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 35:18
2. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 36:58 + 1:40
3. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 39:15 + 3:57
4. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 43:20 + 8:02
5. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 43:43 + 8:25
6. Michalíková Klára ZVO0954 OB SK Zvole 44:49 + 9:31
7. Vaňková Barbora ROZ0959 OK Roztoky 45:18 + 10:00
8. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 45:19 + 10:01
9. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 45:50 + 10:32
10. Reichelová Helena VSP0856 USK Praha 46:18 + 11:00
11. Řehořková Ema DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 46:29 + 11:11
12. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 47:03 + 11:45
13. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 47:47 + 12:29
14. Kuiper Jana Simona VSP0953 USK Praha 47:58 + 12:40
15. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 47:59 + 12:41
16. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 48:20 + 13:02
17. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:36 + 17:18
18. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 53:08 + 17:50
19. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 53:58 + 18:40
20. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 54:11 + 18:53
21. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 54:54 + 19:36
22. Honzáková Nela JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:19 + 20:01
23. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 55:57 + 20:39
24. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 56:07 + 20:49
25. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 57:11 + 21:53
26. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 57:16 + 21:58
27. Břízková Anna LOU0851 SK Moravan Louňovice 58:55 + 23:37
28. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 59:15 + 23:57
29. Hüblová Agáta FSP0853 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:50 + 25:32
30. Hill Daisy SLA0950 SKOB Slaný 63:41 + 28:23
31. Sedmerová Nela ZVO0955 OB SK Zvole 64:42 + 29:24
32. Fišerová Emma ZVO0956 OB SK Zvole 64:44 + 29:26
33. Michalíková Alžběta ZVO0953 OB SK Zvole 65:08 + 29:50
34. Herynková Lucie RIC0952 OB Říčany 67:49 + 32:31
35. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 69:42 + 34:24
36. Žambochová Anežka PGP0962 SK Praga 69:44 + 34:26
37. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 71:35 + 36:17
38. Buchtová Hana PGP0965 SK Praga 72:44 + 37:26
39. Vondrášková Kateřina KAM0858 OK Kamenice 72:46 + 37:28
40. Líznerová Anna LOU0855 SK Moravan Louňovice 73:41 + 38:23
41. Schuhmeierová Alena ROZ0952 OK Roztoky 76:17 + 40:59
42. Svobodová Ema ODV0951 TJ Aero Odolena Voda 76:18 + 41:00
43. Votruba Hana TAP0855 KOB Tretra Praha 77:20 + 42:02
44. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 78:38 + 43:20
45. Matoušková Sára ODV0855 TJ Aero Odolena Voda 79:52 + 44:34
46. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 81:07 + 45:49
47. Bednářová Štěpánka TAP0862 KOB Tretra Praha 84:15 + 48:57
48. Bouřová Natálie RIC0854 OB Říčany 84:49 + 49:31
49. Dudlová Hana ODV0854 TJ Aero Odolena Voda 86:49 + 51:31
50. Čelikovská Kateřina ROZ0950 OK Roztoky 99:32 + 64:14
51. Blahůtová Alžběta MKP0951 SK Meteor Kačerov 102:11 + 66:53
52. Nedbalová Klára MFP0850 Matfyz Praha 106:03 + 70:45
53. Volešová Edita TAP0960 KOB Tretra Praha 111:29 + 76:11
54. Burešová Johana LBE0952 TJ Lokomotiva Beroun 117:30 + 82:12
Starková Bára MKP0952 SK Meteor Kačerov DISK
Hercubová Dominika MKP0950 SK Meteor Kačerov DISK

D16 4.70 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 42:58
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 44:09 + 1:11
3. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 45:29 + 2:31
4. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 49:47 + 6:49
5. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 50:35 + 7:37
6. Lichtenbergová Zuzana KAM0757 OK Kamenice 50:54 + 7:56
7. Petřinová Vendy 0210004 Petřinovi 54:08 + 11:10
8. Geffertová Agáta FSP0753 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:14 + 11:16
9. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 56:04 + 13:06
10. Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 57:51 + 14:53
11. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:08 + 16:10
12. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 60:07 + 17:09
13. Švejdová Karolína ZVO0752 OB SK Zvole 63:50 + 20:52
14. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:55 + 20:57
15. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 64:56 + 21:58
16. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:15 + 22:17
17. Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha 66:30 + 23:32
18. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 72:03 + 29:05
19. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 87:44 + 44:46
20. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 88:29 + 45:31
21. Pecháčková Barbora DKP0762 Oddíl OB Kotlářka 95:57 + 52:59
22. Grimmerová Valerie RIC0754 OB Říčany 104:13 + 61:15
23. Pangrácová Anna MFP0650 Matfyz Praha 109:03 + 66:05
Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga DISK

D18 5.50 km, 260 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčová Lucie PGP0455 SK Praga 57:26
2. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 58:27 + 1:01
3. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 58:55 + 1:29
3. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 58:55 + 1:29
5. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:07 + 4:41
6. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 79:10 + 21:44
7. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 101:03 + 43:37
Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany DISK
Švejdová Eliška ZVO0454 OB SK Zvole DISK
Volná Hana RIC0555 OB Říčany DISK
Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno DISK

D21L 6.80 km, 380 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8369

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 55:49 8633
2. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 56:37 + 0:48 8517
3. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 60:29 + 4:40 7956
4. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 61:02 + 5:13 7876
5. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 62:46 + 6:57 7624
6. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 63:05 + 7:16 7578
7. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 66:43 + 10:54 7051
8. Martanová Lea TUR0555 OOB TJ Turnov 67:08 + 11:19 6990
9. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 67:20 + 11:31 6961
10. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 68:52 + 13:03 6739
11. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 72:32 + 16:43 6206
12. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 73:55 + 18:06 6005
13. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 75:33 + 19:44 5768
14. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 76:38 + 20:49 5611
15. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 77:12 + 21:23 5529
16. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 77:41 + 21:52 5458
17. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 78:56 + 23:07 5277
18. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 79:43 + 23:54 5163
19. Jirásková Kateřina TJP8850 TJ Sokol Troja 81:45 + 25:56 4868
20. Hořejší Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka 82:13 + 26:24 4800
21. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 85:56 + 30:07 4261
22. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 86:20 + 30:31 4203
23. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 89:51 + 34:02 3692
24. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 91:23 + 35:34 3469
25. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:21 + 37:32 3184
26. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 95:16 + 39:27 2905
27. Králová Vanda PGP8755 SK Praga 95:47 + 39:58 2830
28. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 98:12 + 42:23 2480
29. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 107:17 + 51:28 1161
30. Fořtová Johana PGP9354 SK Praga 107:53 + 52:04 1074
31. Koubová Lenka ROU9554 SKOB Roudnice nad Labem 115:12 + 59:23 11
Dittrichová Michaela LCE0250 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0

D21K 4.10 km, 195 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3759

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 49:54 3938
2. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 53:09 + 3:15 3705
3. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 54:10 + 4:16 3632
4. Kovaříková Barbora 0350001 OB MC 58:40 + 8:46
5. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 58:56 + 9:02 3291
6. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 59:23 + 9:29 3258
7. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:37 + 11:43 3098
8. Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany 63:51 + 13:57 2938
9. Kovářová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 65:17 + 15:23 2835
10. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 69:50 + 19:56 2509
11. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 72:49 + 22:55 2295
12. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 OK Roztoky 74:20 + 24:26 2186
13. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 77:11 + 27:17 1982
14. Hrdličková Jana DKP8762 Oddíl OB Kotlářka 87:43 + 37:49 1226
15. Kožíšková Jana EKP8750 VŠTJ Ekonom Praha 89:54 + 40:00
Dobešová Kateřina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0

D35K 3.60 km, 140 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 48:37
2. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 49:03 + 0:26
3. Lohová Monika DKL8052 KOB Kladno 49:45 + 1:08
4. Valentová Alžběta 0140001 DKP 52:21 + 3:44
5. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:04 + 4:27
6. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 59:39 + 11:02
7. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 59:47 + 11:10
8. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:48 + 11:11
9. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 65:11 + 16:34
10. Súkupová Hana PGP8156 SK Praga 67:09 + 18:32
11. Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha 69:07 + 20:30
12. Pinkava Anna FSP8151 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:31 + 21:54
13. Vrbová Kateřina CEP7950 Čepíci 74:42 + 26:05
14. Zamastilová Hana FSP8250 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:39 + 32:02
15. Izdná Petra DKP8051 Oddíl OB Kotlářka 95:52 + 47:15
Blahůtová Klára MKP8150 SK Meteor Kačerov DISK

D35L 5.00 km, 250 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 45:51
2. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 50:42 + 4:51
3. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 54:46 + 8:55
4. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 58:08 + 12:17
5. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:46 + 18:55
6. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 64:56 + 19:05
7. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:15 + 19:24
8. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 66:46 + 20:55
9. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 68:57 + 23:06
10. Čevelová Ivana RIC7853 OB Říčany 69:01 + 23:10
11. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 69:22 + 23:31
12. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 70:16 + 24:25
13. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 70:46 + 24:55
14. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 70:57 + 25:06
15. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 71:37 + 25:46
16. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 73:09 + 27:18
17. Proxová Lada RIC8350 OB Říčany 74:45 + 28:54
18. Baxová Irena LBE7951 TJ Lokomotiva Beroun 75:32 + 29:41
19. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 76:01 + 30:10
20. Knýbelová Lucie FSP7955 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:09 + 31:18
21. Uhlíková Šárka SJC8151 Sportcentrum Jičín 77:38 + 31:47
22. Andrade Milena 0030001 Terronska UTD 79:26 + 33:35
23. Jakubská Jitka TAP8152 KOB Tretra Praha 83:27 + 37:36
24. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 83:59 + 38:08
25. Magazu Radmila DOR7853 OK Dobříš 84:06 + 38:15
26. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 96:01 + 50:10
27. Mikeszová Martina DKP8162 Oddíl OB Kotlářka 100:59 + 55:08
28. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 107:39 + 61:48

D45L 4.20 km, 220 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petráňová Jana SCP7555 OK Sparta Praha 43:16
2. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 46:30 + 3:14
3. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 49:03 + 5:47
4. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 49:10 + 5:54
5. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 49:43 + 6:27
6. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 50:26 + 7:10
7. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 50:38 + 7:22
8. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 51:22 + 8:06
9. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 51:46 + 8:30
10. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 53:29 + 10:13
11. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 54:53 + 11:37
12. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 55:04 + 11:48
13. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 55:16 + 12:00
14. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 57:32 + 14:16
15. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 59:40 + 16:24
16. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 60:22 + 17:06
17. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 61:19 + 18:03
18. Pangrácová Jana MFP7653 Matfyz Praha 63:41 + 20:25
19. Smolková Alena OKP6452 SK OK 24 Praha 65:32 + 22:16
20. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 68:31 + 25:15
21. Tichá Jana SJH6451 SOS Jindřichův Hradec 71:11 + 27:55
22. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 71:30 + 28:14
23. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 71:33 + 28:17
24. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 72:07 + 28:51
25. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 74:11 + 30:55
26. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 77:41 + 34:25
27. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 77:59 + 34:43
28. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 79:37 + 36:21
29. Drašarová Dana DKL7750 KOB Kladno 79:52 + 36:36
30. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 80:03 + 36:47
31. Prylová Pavla TJP7550 TJ Sokol Troja 80:27 + 37:11
32. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 88:00 + 44:44
33. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:07 + 60:51
Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha DISK

D45K 2.90 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 37:39
2. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 39:10 + 1:31
3. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 46:38 + 8:59
4. Herynková Irena RIC7750 OB Říčany 47:50 + 10:11
5. Ellederová Zdenka TAP7755 KOB Tretra Praha 48:42 + 11:03
6. Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka 50:12 + 12:33
7. Zábranská Ivana ROU7454 SKOB Roudnice nad Labem 51:49 + 14:10
8. Tolarová Ivana RIC7650 OB Říčany 53:11 + 15:32
9. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 54:45 + 17:06
10. Heczková Jana DKP6952 Oddíl OB Kotlářka 58:29 + 20:50
11. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 59:55 + 22:16
12. Jirkovská Kateřina 0200001 .. 64:18 + 26:39
13. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 65:46 + 28:07
14. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 66:49 + 29:10
15. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 71:46 + 34:07
16. Brumovská Rhea TAP7251 KOB Tretra Praha 72:27 + 34:48
17. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 73:50 + 36:11
18. Varhaníková Halka KPY7550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:05 + 49:26

D55L 3.30 km, 125 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 33:44
2. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:31 + 4:47
3. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 44:56 + 11:12
4. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:35 + 11:51
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 48:21 + 14:37
6. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 51:06 + 17:22
7. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 51:47 + 18:03
8. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 52:16 + 18:32
9. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 53:07 + 19:23
10. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 57:41 + 23:57
11. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 60:32 + 26:48

D60 2.90 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 36:49
2. Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 37:22 + 0:33
3. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 38:03 + 1:14
4. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 39:45 + 2:56
5. Kohoutová Pavla KNC6251 Sokol Kostelec n. Č. l. 41:13 + 4:24
6. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 41:38 + 4:49
7. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 49:10 + 12:21
8. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 49:45 + 12:56
9. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:26 + 13:37
10. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 52:23 + 15:34
11. Trdá Iva KPY5850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:40 + 16:51

D65 2.70 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 40:06
2. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 42:37 + 2:31
3. Jůzková Jaroslava SCP5250 OK Sparta Praha 42:38 + 2:32
4. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 43:00 + 2:54
5. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 49:54 + 9:48
6. Seifertová Marie SBK5555 KOB START Blansko 59:03 + 18:57
7. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 68:07 + 28:01

D70 2.60 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tovazhnianska Zhanna 0180001 --- 95:08

D75 2.40 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 35:46
2. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 40:52 + 5:06
3. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 56:49 + 21:03

H10F 2.20 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei PHK1502 OK 99 Hradec Králové 32:43
2. Rakovec Pavel SCP1501 OK Sparta Praha 33:55 + 1:12
3. Hendrich Jáchym LOU1301 SK Moravan Louňovice 35:33 + 2:50
4. Vaněk Petr ZBP1200 OOB SK Zbraslav 43:39 + 10:56
5. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 47:50 + 15:07
6. Havlíček Kristián RIC1402 OB Říčany 55:51 + 23:08
7. Král Jaroslav LBE1500 TJ Lokomotiva Beroun 57:11 + 24:28
8. Albrecht Jiří KAM1700 OK Kamenice 69:33 + 36:50
9. Valenta Ondřej DKP1402 Oddíl OB Kotlářka 110:29 + 77:46
Chrpa Martin KNC1300 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Nitsch Lukáš FSP1200 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Veruňák Jiří TAP1700 KOB Tretra Praha DISK

H10 2.10 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posch Jaroslav RIC1201 OB Říčany 21:08
2. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:26 + 1:18
3. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 24:14 + 3:06
4. Větvička Vojtěch 0100001 Větvičky 24:52 + 3:44
5. Homuta Eliáš ROZ1201 OK Roztoky 26:26 + 5:18
6. Doležel Adam PGP1202 SK Praga 26:36 + 5:28
7. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 27:21 + 6:13
8. Petráň Lukáš TAP1200 KOB Tretra Praha 27:37 + 6:29
9. Holeček Jakub KAM1208 OK Kamenice 27:43 + 6:35
10. Pinkr Jan HCE1300 TJ Hostivice 28:21 + 7:13
11. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 28:25 + 7:17
12. Valenta Filip DKP1210 Oddíl OB Kotlářka 28:32 + 7:24
13. Drašar Matouš DKL1301 KOB Kladno 29:22 + 8:14
14. Žižkovský Daniel DKP1304 Oddíl OB Kotlářka 31:01 + 9:53
15. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 32:34 + 11:26
16. Rippel Nikolas DKP1403 Oddíl OB Kotlářka 33:24 + 12:16
17. Kazda Albert SJC1401 Sportcentrum Jičín 34:11 + 13:03
18. Jakubský Filip TAP1304 KOB Tretra Praha 35:44 + 14:36
19. Beran Matouš LBE1301 TJ Lokomotiva Beroun 36:06 + 14:58
20. Veselý Vilém PGP1201 SK Praga 38:49 + 17:41
21. Galuška Viktor KPY1200 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:14 + 19:06
22. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 44:28 + 23:20
23. Grimmer Kryštof RIC1301 OB Říčany 46:19 + 25:11
24. Pračka Michal RIC1400 OB Říčany 46:43 + 25:35
25. Baxa Daniel LBE1400 TJ Lokomotiva Beroun 50:11 + 29:03
26. Fuchs Vojtěch KAM1301 OK Kamenice 50:55 + 29:47
27. Lhotský František RIC1401 OB Říčany 53:30 + 32:22
28. Pelikán Vít KAM1203 OK Kamenice 63:43 + 42:35
Čevela Marek RIC1300 OB Říčany DISK

H12 3.30 km, 85 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice 28:19
2. Vaněk Lukáš ROZ1101 OK Roztoky 28:24 + 0:05
3. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 29:14 + 0:55
4. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 29:45 + 1:26
5. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 30:23 + 2:04
6. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:12 + 2:53
7. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 35:37 + 7:18
8. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 36:05 + 7:46
9. Bína Richard KAM1205 OK Kamenice 37:54 + 9:35
10. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 42:44 + 14:25
11. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 43:47 + 15:28
12. Vokůrka Václav ROZ1000 OK Roztoky 44:32 + 16:13
13. Kamenický Karel TAP1105 KOB Tretra Praha 46:41 + 18:22
14. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 48:08 + 19:49
15. Kofroň Jan LBE1000 TJ Lokomotiva Beroun 48:44 + 20:25
16. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 49:36 + 21:17
17. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 52:28 + 24:09
18. Voleský Viktor KAM1103 OK Kamenice 54:04 + 25:45
19. Černý Dominik PGP1104 SK Praga 55:39 + 27:20
20. Jakubský Pavel TAP1109 KOB Tretra Praha 56:26 + 28:07
21. Benda Daniel PGP1100 SK Praga 57:17 + 28:58
22. Beller Štěpán DOR1005 OK Dobříš 59:36 + 31:17
23. Neškudla Jan KAM1005 OK Kamenice 60:31 + 32:12
24. Bürger Adam KAM1206 OK Kamenice 64:08 + 35:49
25. Doleček David TAP1107 KOB Tretra Praha 65:38 + 37:19
26. Homola Šimon DKL1001 KOB Kladno 73:02 + 44:43
27. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 75:27 + 47:08
28. Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín 75:39 + 47:20
29. Janda Josef KAM1007 OK Kamenice 76:18 + 47:59
30. Jetel Václav DOR1105 OK Dobříš 76:38 + 48:19
31. Protiva Mikuláš TAP1100 KOB Tretra Praha 83:20 + 55:01
32. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 96:39 + 68:20
33. Hübl Hugo FSP1103 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 110:53 + 82:34
Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný DISK
Čížik Matyáš KAM1102 OK Kamenice DISK
Hendrych Lukáš KPY1100 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha DISK
Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný DISK
Zábranský František ROU1102 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Hendrich Matyáš LOU1003 SK Moravan Louňovice DISK

H14 4.60 km, 185 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 37:45
2. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 37:50 + 0:05
3. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 40:35 + 2:50
4. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 47:59 + 10:14
5. Novák Adam DKP0924 Oddíl OB Kotlářka 48:39 + 10:54
6. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 48:45 + 11:00
7. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 50:44 + 12:59
8. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 51:25 + 13:40
9. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 51:55 + 14:10
10. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 52:05 + 14:20
11. Kolář David ZVO0805 OB SK Zvole 52:56 + 15:11
12. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 53:14 + 15:29
13. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 53:37 + 15:52
14. Porsch Jan DOR0904 OK Dobříš 53:53 + 16:08
15. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 55:40 + 17:55
16. Šimek Matouš KAM0800 OK Kamenice 55:52 + 18:07
17. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 56:09 + 18:24
18. Hradil Michal HCE0900 TJ Hostivice 56:52 + 19:07
19. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 61:08 + 23:23
20. Volný Ondřej RIC0807 OB Říčany 61:11 + 23:26
21. Zyma Petr PGP0807 SK Praga 61:17 + 23:32
22. Valnoha Marek KAM0805 OK Kamenice 62:40 + 24:55
23. Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 62:56 + 25:11
24. Sedlář Lumír TAP0810 KOB Tretra Praha 64:15 + 26:30
25. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 67:07 + 29:22
26. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 68:21 + 30:36
27. Bazinek Lukáš ROU0802 SKOB Roudnice nad Labem 69:37 + 31:52
28. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 74:12 + 36:27
29. Drašar Jakub DKL0903 KOB Kladno 74:46 + 37:01
30. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 78:48 + 41:03
31. Galuška Radovan KPY0903 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:25 + 41:40
32. Cháma Ondřej PDY0902 Běhej Poděbrady 79:28 + 41:43
33. Pazák Eduard TAP0913 KOB Tretra Praha 81:34 + 43:49
34. Švejda Jáchym ZVO0902 OB SK Zvole 83:39 + 45:54
35. Sotona Filip TAP0914 KOB Tretra Praha 90:16 + 52:31
36. Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 90:32 + 52:47
37. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 91:09 + 53:24
38. Wichterle Daniel DKP0822 Oddíl OB Kotlářka 93:49 + 56:04
39. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 98:06 + 60:21
40. Tomáš Kamilo ROZ0804 OK Roztoky 98:35 + 60:50
41. Pačes František KNC0801 Sokol Kostelec n. Č. l. 98:54 + 61:09
42. Hrdý Kryštof TAP0912 KOB Tretra Praha 101:16 + 63:31
43. Protiva Jan TAP0904 KOB Tretra Praha 102:33 + 64:48
44. Zamastil Juraj FSP0904 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 108:32 + 70:47
45. Brabec Matěj CEP0800 Čepíci 112:50 + 75:05
46. Pinkava Vojtěch FSP0806 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 123:51 + 86:06
47. Gurecký Vojtěch DKP0923 Oddíl OB Kotlářka 148:57 + 111:12
Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno DISK

H16 6.50 km, 365 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 51:57
2. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 53:51 + 1:54
3. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 56:01 + 4:04
4. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:35 + 5:38
5. Zápotocký Jiří PGP0808 SK Praga 57:43 + 5:46
6. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 62:30 + 10:33
7. Vyhnis Šimon TAP0613 KOB Tretra Praha 66:11 + 14:14
8. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 67:35 + 15:38
9. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 68:23 + 16:26
10. Kopecký Matyáš DKP0613 Oddíl OB Kotlářka 68:49 + 16:52
11. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 70:36 + 18:39
12. Melichar Šimon DKP0708 Oddíl OB Kotlářka 75:14 + 23:17
13. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 75:56 + 23:59
14. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 76:18 + 24:21
15. Václavík Richard LOU0601 SK Moravan Louňovice 76:21 + 24:24
16. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 77:45 + 25:48
17. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 78:04 + 26:07
18. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:49 + 26:52
19. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 82:51 + 30:54
20. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 83:32 + 31:35
21. Jirásek Šimon ROZ0602 OK Roztoky 84:09 + 32:12
22. Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole 85:47 + 33:50
23. Bureš Šimon LBE0703 TJ Lokomotiva Beroun 86:50 + 34:53
24. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 87:48 + 35:51
25. Tichý Hubert DKP0600 Oddíl OB Kotlářka 88:01 + 36:04
26. Hošek Ondřej DOR0606 OK Dobříš 92:33 + 40:36
27. Günter Vincent FSP0701 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 115:32 + 63:35
28. Brabec Vojtěch CEP0600 Čepíci 116:11 + 64:14
29. Hlaváček Jan ZVO0701 OB SK Zvole 120:00 + 68:03
30. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 121:00 + 69:03
31. Friedel Matěj LBE0702 TJ Lokomotiva Beroun 125:24 + 73:27
32. Neubauer René ZVO0704 OB SK Zvole 129:34 + 77:37
Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka DISK
Mackovič Adam HCE0700 TJ Hostivice DISK
Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky DISK

H18 7.60 km, 415 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 64:56
2. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:20 + 1:24
3. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 69:05 + 4:09
4. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 73:47 + 8:51
5. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 75:49 + 10:53
6. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 83:16 + 18:20
7. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:32 + 31:36
8. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 97:16 + 32:20
9. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 102:45 + 37:49
10. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 120:35 + 55:39
11. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 130:18 + 65:22

H21L 10.80 km, 485 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8196

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Strýček Jan PBM0503 TJ Spartak 1. brněnská 70:17 8341
2. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 70:22 + 0:05 8331
3. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 74:00 + 3:43 7915
4. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 74:47 + 4:30 7825
5. Čepička Ladislav ZTC0303 Západočeské sportovní centrum OB 77:43 + 7:26 7489
6. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 78:01 + 7:44 7455
7. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 79:02 + 8:45 7339
8. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 82:27 + 12:10 6947
9. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 84:05 + 13:48 6760
10. Štregl Matyáš TUR0301 OOB TJ Turnov 85:12 + 14:55 6632
11. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:27 + 15:10 6604
12. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 86:51 + 16:34 6443
13. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 89:02 + 18:45 6193
14. Bořánek Michal VSP0007 USK Praha 90:08 + 19:51 6067
15. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 91:33 + 21:16 5905
16. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 92:28 + 22:11 5800
17. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 93:01 + 22:44 5737
18. Klícha Martin 0150001 Rafkarna IDEA Cycling Team 93:19 + 23:02
19. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 99:34 + 29:17 4987
20. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 100:39 + 30:22 4862
21. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 101:18 + 31:01 4788
22. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 101:37 + 31:20 4752
23. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 101:51 + 31:34 4725
24. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:04 + 31:47 4700
25. Protiva Tomáš TAP8400 KOB Tretra Praha 102:45 + 32:28 4622
26. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 104:45 + 34:28 4393
27. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 106:04 + 35:47 4242
28. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 106:46 + 36:29 4162
29. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 107:43 + 37:26 4053
30. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 110:15 + 39:58 3763
31. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 111:51 + 41:34 3580
32. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 115:12 + 44:55 3196
33. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 121:56 + 51:39 2425
34. Lago Oliver VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 125:22 + 55:05
35. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 126:01 + 55:44 1957
36. Charousek Matěj PGP0207 SK Praga 145:50 + 75:33 0
Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská DISK 0
Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Janas Petr PGP7106 SK Praga DISK 0

H21K 6.70 km, 370 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4901

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 64:42 5145
2. Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky 69:09 + 4:27 4825
3. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 70:26 + 5:44 4733
4. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 72:33 + 7:51 4580
5. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 76:21 + 11:39 4307
6. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 76:34 + 11:52 4291
7. Dvořák Petr 0350002 OB MC 79:25 + 14:43
8. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 80:46 + 16:04 3989
9. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:48 + 16:06 3987
10. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 85:35 + 20:53 3642
11. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 98:14 + 33:32 2732
12. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 104:14 + 39:32 2300
13. Reichl Tomáš MKP0100 SK Meteor Kačerov 111:34 + 46:52 1772
14. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 145:20 + 80:38 0
Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK 0

H35L 7.90 km, 385 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 68:47
2. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 74:40 + 5:53
3. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 75:43 + 6:56
4. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:52 + 7:05
5. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 76:22 + 7:35
6. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 79:01 + 10:14
7. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 80:14 + 11:27
8. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 81:00 + 12:13
9. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 81:38 + 12:51
10. Szymanský Filip DKP8208 Oddíl OB Kotlářka 82:34 + 13:47
11. Hošek Václav DKP8000 Oddíl OB Kotlářka 83:21 + 14:34
12. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 84:08 + 15:21
13. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 85:33 + 16:46
14. Sajal Martin SLP7803 OOB Slavia Praha 86:05 + 17:18
15. Maroušek Jan DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 86:45 + 17:58
16. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 89:05 + 20:18
17. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 89:50 + 21:03
18. Všetečka MIchal 0290001 Tigi Shu 91:16 + 22:29
19. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 92:45 + 23:58
20. Rod Jan VSP7423 USK Praha 93:44 + 24:57
21. Dvořák Petr DKP8005 Oddíl OB Kotlářka 94:10 + 25:23
22. Doležal Martin PGP8100 SK Praga 94:21 + 25:34
23. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:15 + 26:28
24. Fiala Jakub SLA8500 SKOB Slaný 98:18 + 29:31
25. Stepanenko Sergiy PGP7902 SK Praga 98:29 + 29:42
26. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 99:43 + 30:56
27. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 100:37 + 31:50
28. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 102:35 + 33:48
29. Švorc Martin DKL7100 KOB Kladno 104:25 + 35:38
30. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 109:09 + 40:22
31. Sládeček Petr RIC7702 OB Říčany 119:31 + 50:44
32. Nekvasil Michal DKP7501 Oddíl OB Kotlářka 122:08 + 53:21
33. Bureš Kamil LBE7900 TJ Lokomotiva Beroun 136:18 + 67:31
34. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 159:38 + 90:51
Průša Michal VSP7310 USK Praha DISK

H35K 5.30 km, 250 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klváček Aleš PTE8527 TJ Sokol Ptení 51:46
2. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 63:12 + 11:26
3. Kofroň Jan LBE8001 TJ Lokomotiva Beroun 64:54 + 13:08
4. Pinkr Josef HCE8200 TJ Hostivice 71:37 + 19:51
5. Blahůt Jan MKP8100 SK Meteor Kačerov 72:16 + 20:30
6. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 75:27 + 23:41
7. Beran Pavel 0040001 Berani 79:53 + 28:07
8. Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 85:13 + 33:27
9. Lhotský Ondřej RIC8600 OB Říčany 86:56 + 35:10
10. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 87:39 + 35:53
11. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 89:40 + 37:54
12. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 92:16 + 40:30
13. Mackovič Dušan HCE7801 TJ Hostivice 110:32 + 58:46
14. Hübl Karel FSP7802 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 150:42 + 98:56
Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem DISK

H45K 3.90 km, 160 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 43:57
2. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 46:08 + 2:11
3. Votruba Ondřej 0080001 bez registrace 53:12 + 9:15
4. Galuška Ondřej KPY7700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:12 + 10:15
5. Svoboda Jan ODV7605 TJ Aero Odolena Voda 87:01 + 43:04
6. Brumovský Martin TAP7202 KOB Tretra Praha 119:33 + 75:36

H45L 6.00 km, 270 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 50:07
2. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 53:08 + 3:01
3. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 54:31 + 4:24
4. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 54:52 + 4:45
5. Hill Richard SLA7602 SKOB Slaný 55:56 + 5:49
6. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 56:17 + 6:10
7. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 57:07 + 7:00
8. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 57:26 + 7:19
9. Gutak Mykhaylo 0370001 bez klubu 58:05 + 7:58
10. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 58:36 + 8:29
11. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 59:02 + 8:55
12. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 60:08 + 10:01
13. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 60:55 + 10:48
14. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 61:12 + 11:05
15. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 61:52 + 11:45
16. Pangrác Ondřej MFP7603 Matfyz Praha 63:59 + 13:52
17. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 64:32 + 14:25
18. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 65:23 + 15:16
19. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:42 + 15:35
20. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 65:46 + 15:39
21. Komín David PGP7405 SK Praga 65:53 + 15:46
22. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 66:26 + 16:19
23. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 66:50 + 16:43
24. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 66:58 + 16:51
25. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 67:29 + 17:22
26. Benak Rostislav 0280002 Tretra Praha 69:04 + 18:57
27. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 69:21 + 19:14
28. Knýbel Pavel FSP7602 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:52 + 20:45
29. Končický Lukáš RIC7501 OB Říčany 71:15 + 21:08
30. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 74:36 + 24:29
31. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 75:57 + 25:50
32. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 76:28 + 26:21
33. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 76:38 + 26:31
34. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 77:26 + 27:19
35. Reichel Vít 0310001 BC 78:31 + 28:24
36. Jakubský Ondřej TAP7700 KOB Tretra Praha 80:08 + 30:01
37. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 81:10 + 31:03
38. Koten Petr 0320001 1 82:34 + 32:27
39. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 83:16 + 33:09
40. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 83:19 + 33:12
41. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 84:34 + 34:27
42. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 85:30 + 35:23
43. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:46 + 37:39
44. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 89:18 + 39:11
45. Kovář Libor 0050001 Dezorientovaní šneci 91:13 + 41:06
46. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 91:49 + 41:42
47. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 100:46 + 50:39
48. Král Lukáš 0260001 Králíci 106:44 + 56:37
49. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 107:41 + 57:34
50. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 111:32 + 61:25
51. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 122:41 + 72:34
52. Šnejdar Ondřej PGP7712 SK Praga 125:03 + 74:56
Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný DISK

H55L 4.40 km, 210 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 69:22
2. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 69:35 + 0:13
3. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 76:34 + 7:12
4. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 80:40 + 11:18
5. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 83:31 + 14:09
6. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:03 + 34:41
Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka DISK

H55K 3.00 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:31
2. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 51:20 + 17:49

H60 4.10 km, 160 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 36:22
2. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 43:34 + 7:12
3. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 44:39 + 8:17
4. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 48:48 + 12:26
5. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 49:33 + 13:11
6. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 51:19 + 14:57
7. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:34 + 17:12
8. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 59:12 + 22:50
9. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 68:19 + 31:57
10. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 81:31 + 45:09
11. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 92:52 + 56:30
12. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 93:56 + 57:34

H65 4.00 km, 150 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 45:30
2. Koč Lumír MKP5401 SK Meteor Kačerov 50:35 + 5:05
3. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov 53:23 + 7:53
4. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 54:32 + 9:02
5. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 56:51 + 11:21
6. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 57:07 + 11:37
7. Toušek Miloslav MKP5000 SK Meteor Kačerov 59:59 + 14:29
8. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 63:27 + 17:57
9. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 66:22 + 20:52
10. Neumann Zbyněk PGP5303 SK Praga 66:48 + 21:18
11. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 78:51 + 33:21
12. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 83:56 + 38:26

H70 3.60 km, 120 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 48:16
2. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 50:54 + 2:38
3. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 60:16 + 12:00
Kolský Alexander PGP5000 SK Praga DISK

H75 3.00 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Jiří DKL4601 KOB Kladno 36:04
2. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:52 + 12:48
3. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 50:25 + 14:21
4. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 53:46 + 17:42
5. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 66:10 + 30:06
6. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 75:26 + 39:22
7. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:00 + 42:56

T2 2.90 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svášek Filip ROZ1102 OK Roztoky 40:50
2. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 42:13 + 1:23
3. Lacinová Hanka DKP7952 Oddíl OB Kotlářka 44:21 + 3:31
4. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 45:15 + 4:25
5. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 45:35 + 4:45
6. Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda 46:09 + 5:19
7. Dneboská Eva 46:36 + 5:46
8. Tareš Jiří ODV7001 TJ Aero Odolena Voda 48:33 + 7:43
9. Horák Kryštof VSP1400 USK Praha 50:39 + 9:49
10. Večerková Daniela 0110002 NoWay 50:48 + 9:58
11. Paulusová Adéla NER 51:17 + 10:27
12. Paulus Jan 52:39 + 11:49
13. Košťáková Ema DOR OK Dobříš 55:51 + 15:01
14. Čermáková Lea 56:13 + 15:23
15. Michalíková Jana ZVO8051 OB SK Zvole 57:00 + 16:10
16. Pačesová Linda 0170002 6876 KNC 59:50 + 19:00
17. Sollier Jennifer PDY1052 Běhej Poděbrady 60:49 + 19:59
18. Randáková Eva 62:04 + 21:14
19. Petřinová Beáta 0210002 Petřinovi 63:00 + 22:10
20. Paulusová Aneta 63:47 + 22:57
21. Sollier David PDY Běhej Poděbrady 66:29 + 25:39
22. Brandejs Hynek DKP1005 Oddíl OB Kotlářka 67:38 + 26:48
23. Rybecká Eliška ROZ1152 OK Roztoky 67:57 + 27:07
24. Gillet Darja KAM1254 OK Kamenice 69:06 + 28:16
25. Pompachová Alexandra TAP7754 KOB Tretra Praha 69:58 + 29:08
26. Haluzová Marie 0100003 Větvičky 71:07 + 30:17
27. Basistová Darina DOR7856 OK Dobříš 73:51 + 33:01
28. Košťáková Anna DOR OK Dobříš 76:57 + 36:07
29. Košťák Hubert DOR OK Dobříš 80:51 + 40:01
30. Hradilová Katarína HCE7350 TJ Hostivice 81:14 + 40:24
31. Vokúrková Adéla ROZ OK Roztoky 81:17 + 40:27
32. Kamarádová Zdeňka 0020003 neregistrovaný 97:47 + 56:57
Schindler Václav PGP8110 SK Praga DISK
Svášková Barbora DISK
Míša Kučerová DISK
Svášek Oskar DISK
Kruiperová Olga VSP USK Praha DISK
Hájek Jaroslav DISK

T3 3.90 km, 140 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla AOP9350 Orientační Běh Opava 37:56
2. Městka Václav VSP0600 USK Praha 39:11 + 1:15
3. Večerka Vojtěch DKP0813 Oddíl OB Kotlářka 45:45 + 7:49
4. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 48:21 + 10:25
5. Hošek Daniel 0190001 GYMKC.cz 50:19 + 12:23
6. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 50:41 + 12:45
7. Hořejší Jan DKP8209 Oddíl OB Kotlářka 53:44 + 15:48
8. Horský ROZ OK Roztoky 54:34 + 16:38
9. Petřinová Natálie 0210003 Petřinovi 55:30 + 17:34
10. Večerka Daniel 0110001 NoWay 55:36 + 17:40
11. Kolaříková Marie SOB7850 SOBSA 56:32 + 18:36
12. Břízek Petr LOU8000 SK Moravan Louňovice 57:32 + 19:36
13. Vobořilová Markéta 0060001 CZAR 57:45 + 19:49
13. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 57:45 + 19:49
15. Linhart Václav 58:16 + 20:20
16. Brandejs Jan DKP7503 Oddíl OB Kotlářka 59:45 + 21:49
17. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 60:00 + 22:04
18. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 61:47 + 23:51
19. Bazinková Blanka ROU8151 SKOB Roudnice nad Labem 62:01 + 24:05
20. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 63:29 + 25:33
21. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 63:47 + 25:51
22. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 64:06 + 26:10
23. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 64:59 + 27:03
24. Veruňák Jiří TAP8003 KOB Tretra Praha 65:15 + 27:19
25. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 65:58 + 28:02
26. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 66:56 + 29:00
27. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 67:58 + 30:02
28. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 69:20 + 31:24
29. Vrabcová Jindra SCP6151 OK Sparta Praha 70:10 + 32:14
30. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 70:55 + 32:59
31. Šimůnková Jana 0130002 OB 71:49 + 33:53
32. Malá Martina 0070002 Tučňáci OB 72:59 + 35:03
33. Kamarád Tomáš 0020002 neregistrovaný 73:22 + 35:26
34. Tučný Jan 0070001 Tučňáci OB 73:52 + 35:56
35. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 74:17 + 36:21
36. Kamarádová Zdeňka 0020001 neregistrovaný 74:33 + 36:37
37. Trejbal Lukáš 0160001 Luky 75:49 + 37:53
38. Matějovská Hana 76:29 + 38:33
39. Mikovcová Madaléna 0380002 bez registr. 77:14 + 39:18
40. Procházková Iveta ROU9251 SKOB Roudnice nad Labem 77:20 + 39:24
41. Žák David KPY8001 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:29 + 39:33
42. Hřebíková Radka 0240001 RAMAVI 78:03 + 40:07
43. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 79:08 + 41:12
44. Buková Anežka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem 79:43 + 41:47
45. Nováček David 0340001 potenciální orienťák 82:54 + 44:58
46. Ptáček Josef DKP7204 Oddíl OB Kotlářka 84:13 + 46:17
47. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 84:22 + 46:26
48. Šmolíková Tereza 85:20 + 47:24
49. Grimmerová Mariana RIC8051 OB Říčany 86:15 + 48:19
50. Všetečková Jana PGP SK Praga 87:23 + 49:27
51. Paukertová Martina TJP9650 TJ Sokol Troja 88:00 + 50:04
52. Kralovanská Denisa 0090001 neregistrovaná 88:44 + 50:48
53. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 91:19 + 53:23
54. Větvička Jan 0100004 Větvičky 94:05 + 56:09
55. Šnejdarová Miroslava 98:44 + 60:48
56. Alferi František 99:12 + 61:16
57. Vejmolová Lenka NER 100:25 + 62:29
58. Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš 100:47 + 62:51
59. Vilček Štefan 104:43 + 66:47
60. Hájková Soňa 106:48 + 68:52
61. Králová Lucie 0260002 Králíci 107:05 + 69:09
62. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 107:36 + 69:40
63. Buchtová Iva 0050002 Dezorientovaní šneci 114:51 + 76:55
64. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 SKOB Slaný 117:04 + 79:08
65. Václavíková Anna SLA1151 SKOB Slaný 117:37 + 79:41
66. Váňová Veronika 119:55 + 81:59
67. Švejdová Martina ZVO7453 OB SK Zvole 120:09 + 82:13
68. Veruňáková Petra TAP8350 KOB Tretra Praha 125:58 + 88:02
69. Korytář Matěj 0170001 6876 KNC 132:25 + 94:29
Bednaříková Jana SPC8353 SPORTICUS team DISK
Korčák Marián HAV6508 OB Havířov DISK
Horská DISK
Zavadil Štěpán KAM0902 OK Kamenice DISK
Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Václavíková Amálie SLA0851 SKOB Slaný DISK
Bucháček Petr NER DISK

T4 6.10 km, 270 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurga Vojtěch 0360001 KNC 57:13
2. Vaněk Tomáš 0060002 CZAR 58:06 + 0:53
3. Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha 59:05 + 1:52
4. Šimek Petr 60:27 + 3:14
5. Brabec Tomáš LOU SK Moravan Louňovice 61:41 + 4:28
6. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:11 + 4:58
7. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 65:50 + 8:37
8. Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole 66:06 + 8:53
9. Košťáková Petra DOR OK Dobříš 70:02 + 12:49
10. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 71:30 + 14:17
10. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:30 + 14:17
12. Ohnisko Jan 0390001 Canada Rangers 72:00 + 14:47
13. Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:16 + 15:03
14. Jurga Václav 0360002 KNC 73:29 + 16:16
15. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 73:48 + 16:35
16. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 74:49 + 17:36
17. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 74:56 + 17:43
18. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:55 + 25:42
19. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 84:32 + 27:19
20. Gregor Radovan DOR7404 OK Dobříš 86:16 + 29:03
21. Vojtěchovský Martin 0270001 Dezorientovaní 92:10 + 34:57
22. Košťák Vojtěch 93:56 + 36:43
23. Topič Jiří LOU7800 SK Moravan Louňovice 96:38 + 39:25
24. Hůlová Martina 97:17 + 40:04
25. Kondělková Radka 0120001 OB Hostinné 98:33 + 41:20
26. Matějovský Jiří 99:38 + 42:25
27. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 111:15 + 54:02
28. Bořilová Magdaléna 0220001 Týnec nad Sázavou 122:02 + 64:49
29. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 124:35 + 67:22
30. Drašar Tomáš DKL7600 KOB Kladno 133:01 + 75:48
Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka DISK

TF 2.20 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujáček Vojtěch SJC1701 Sportcentrum Jičín 25:09
2. Vaňásková Petra ODV1152 TJ Aero Odolena Voda 27:12 + 2:03
3. Tomeš Matěj DKP1508 Oddíl OB Kotlářka 28:02 + 2:53
4. Lukavec Tomáš SMR1700 SNS Smržovka 29:05 + 3:56
5. Lukavcová Zuzana SMR1850 SNS Smržovka 30:24 + 5:15
6. Lhotská Rozálie 31:01 + 5:52
7. Větvička Antonín 0100002 Větvičky 31:48 + 6:39
8. Slunčík Jakub ROZ1302 OK Roztoky 32:35 + 7:26
9. Pinkava Adam FSP1400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:28 + 8:19
10. Chromec Filip DKP1305 Oddíl OB Kotlářka 33:44 + 8:35
11. Preisslerová Karolína 34:16 + 9:07
12. Součková Bára 34:17 + 9:08
13. Horská Anežka 35:45 + 10:36
14. Kopp Daniel SLP1700 OOB Slavia Praha 35:52 + 10:43
15. Hýblová Beáta VIP1950 SK VIPrahlo 35:54 + 10:45
16. Šístková Šárka SCP1650 OK Sparta Praha 36:37 + 11:28
17. Lejsek Mikuláš 37:45 + 12:36
18. Součková Veronika 43:05 + 17:56
19. Kolibač Niki NER 43:23 + 18:14
20. Kolařík Jiří SOB1300 SOBSA 46:00 + 20:51
21. Dneborský Erik 48:50 + 23:41
22. Čermáková Emílie 0300001 Jednorázový 51:04 + 25:55
23. Posch Klára RIC OB Říčany 54:36 + 29:27
24. Uhlíková Eva SJC1650 Sportcentrum Jičín 56:47 + 31:38
25. Pinkr Lukáš HCE1700 TJ Hostivice 59:24 + 34:15
26. Toušek Vít 59:31 + 34:22
27. Schindler Tadeáš PGP1600 SK Praga 62:29 + 37:20
28. Zamastilová Amálie FSP1350 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:42 + 37:33
29. Dvoráček Jaroslav NER 62:49 + 37:40
30. Lazarová Diana ODV1550 TJ Aero Odolena Voda 63:10 + 38:01
31. Žižkovská Jana DKP Oddíl OB Kotlářka 63:12 + 38:03
32. Beneš Vojtěch FSP1402 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:21 + 38:12
33. Svoboda David 66:20 + 41:11
34. Veselý Matyáš 68:56 + 43:47
35. Valentová Stela 69:17 + 44:08
36. Petřinová Sára 0210001 Petřinovi 70:55 + 45:46
37. Pospíšilová Rebeka DKP Oddíl OB Kotlářka 83:46 + 58:37
38. Červák Lukáš 101:14 + 76:05
Králová Alžběta 0260004 Králíci DISK
Bucháčková Veronika NER DISK