Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haisová Štěpánka | DOR1453 | OK Dobříš | 21:47 | ||
2. | Datlová Anna | DKL1350 | KOB Kladno | 23:04 | + 1:17 | |
3. | Michalíková Stela | ZVO1352 | OB SK Zvole | 23:36 | + 1:49 | |
4. | Křížová Elen | KAM1550 | OK Kamenice | 27:06 | + 5:19 | |
5. | Mikulová Laura | ZVO1450 | OB SK Zvole | 27:37 | + 5:50 | |
6. | Sankotová Sára | KAM1458 | OK Kamenice | 38:17 | + 16:30 | |
7. | Collis Helena | DKP1450 | Oddíl OB Kotlářka | 44:12 | + 22:25 | |
8. | Matějovská Anežka | DKP1454 | Oddíl OB Kotlářka | 47:12 | + 25:25 | |
9. | Hezká Zuzana | DOR1351 | OK Dobříš | 49:31 | + 27:44 | |
10. | Zoubková Hana | KAM1457 | OK Kamenice | 59:13 | + 37:26 | |
11. | Forštová Linda | DOR1350 | OK Dobříš | 61:44 | + 39:57 | |
12. | Moráčková Meda | ZBP1750 | OOB SK Zbraslav | 90:47 | + 69:00 | |
Zamastilová Amálie | FSP1350 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Voleská Andrea | KAM1456 | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ouhrabková Bára | TAP1256 | KOB Tretra Praha | 19:46 | ||
2. | Sýkorová Žofie | ROZ1252 | OK Roztoky | 21:47 | + 2:01 | |
3. | Večerková Klára | DKP1452 | Oddíl OB Kotlářka | 21:56 | + 2:10 | |
4. | Janečková Eliška | DKP1453 | Oddíl OB Kotlářka | 23:18 | + 3:32 | |
5. | Sedláková Helena | DKP1352 | Oddíl OB Kotlářka | 23:29 | + 3:43 | |
6. | Súkupová Anita | PGP1352 | SK Praga | 23:53 | + 4:07 | |
7. | Dvořáková Šarlota | DKP1360 | Oddíl OB Kotlářka | 24:41 | + 4:55 | |
8. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | SK Moravan Louňovice | 24:43 | + 4:57 | |
9. | Haisová Anna | DOR1252 | OK Dobříš | 24:49 | + 5:03 | |
10. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:58 | + 6:12 | |
11. | Komová Barbora | DOR1253 | OK Dobříš | 26:15 | + 6:29 | |
12. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 26:18 | + 6:32 | |
13. | Reichelová Šárka | VSP1250 | USK Praha | 26:38 | + 6:52 | |
14. | Výborná Barbora | DKP1358 | Oddíl OB Kotlářka | 29:13 | + 9:27 | |
15. | Kůdelová Eliška | TAP1451 | KOB Tretra Praha | 29:17 | + 9:31 | |
16. | Proxová Veronika | RIC1350 | OB Říčany | 33:17 | + 13:31 | |
17. | Nalezencová Tereza | DOR1254 | OK Dobříš | 33:18 | + 13:32 | |
18. | Dobyášová Kateřina | KAM1252 | OK Kamenice | 39:09 | + 19:23 | |
19. | Kalibánová Julie | DOR1256 | OK Dobříš | 39:38 | + 19:52 | |
20. | Collis Emma | DKP1251 | Oddíl OB Kotlářka | 46:46 | + 27:00 | |
21. | Neškudlová Kateřina | KAM1450 | OK Kamenice | 50:29 | + 30:43 | |
22. | Všetečková Stela | PGP1253 | SK Praga | 62:55 | + 43:09 | |
23. | Kůdelová Nela | TAP1255 | KOB Tretra Praha | 66:24 | + 46:38 | |
24. | Litschmannová Barbora | PGP1451 | SK Praga | 80:41 | + 60:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 26:08 | ||
2. | Mikulová Stella | ZVO1250 | OB SK Zvole | 26:38 | + 0:30 | |
3. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | OK Kamenice | 27:14 | + 1:06 | |
4. | Rypáčková Šárka | TAP1155 | KOB Tretra Praha | 27:24 | + 1:16 | |
5. | Rejšková Klára | KAM1251 | OK Kamenice | 27:38 | + 1:30 | |
6. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 27:59 | + 1:51 | |
7. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | OB SK Zvole | 29:50 | + 3:42 | |
8. | Súkupová Sára | PGP1151 | SK Praga | 30:50 | + 4:42 | |
9. | Vaněčková Anna | DKP1063 | Oddíl OB Kotlářka | 31:26 | + 5:18 | |
10. | Kolářová Veronika | LOU1050 | SK Moravan Louňovice | 33:01 | + 6:53 | |
11. | Knýbelová Anna | FSP1152 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:10 | + 7:02 | |
12. | Havlíková Zuzana | DKP1167 | Oddíl OB Kotlářka | 33:20 | + 7:12 | |
13. | Bašusová Olga | KAM1250 | OK Kamenice | 33:31 | + 7:23 | |
14. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | SK Praga | 34:21 | + 8:13 | |
15. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:55 | + 8:47 | |
16. | Šunková Sára | LOU1051 | SK Moravan Louňovice | 34:58 | + 8:50 | |
17. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | USK Praha | 35:25 | + 9:17 | |
18. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | OB Říčany | 35:46 | + 9:38 | |
19. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 36:44 | + 10:36 | |
20. | Blehová Barbora | DOR1151 | OK Dobříš | 36:56 | + 10:48 | |
21. | Truhlářová Dora | ZVO1053 | OB SK Zvole | 38:13 | + 12:05 | |
22. | Mrázková Berta | PGP1155 | SK Praga | 39:45 | + 13:37 | |
23. | Magazu Sophia | DOR1152 | OK Dobříš | 39:59 | + 13:51 | |
24. | Škodová Denisa | PGP1058 | SK Praga | 40:14 | + 14:06 | |
25. | Stará Magdalena | FSP1051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:21 | + 15:13 | |
26. | Tarešová Sofie | DKP1165 | Oddíl OB Kotlářka | 42:39 | + 16:31 | |
27. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 43:18 | + 17:10 | |
28. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 43:53 | + 17:45 | |
29. | Čevelová Adéla | RIC1150 | OB Říčany | 45:11 | + 19:03 | |
30. | Dlouhá Julie | PGP1051 | SK Praga | 46:24 | + 20:16 | |
31. | Pohlová Sandra | TAP1151 | KOB Tretra Praha | 47:01 | + 20:53 | |
32. | Adámková Sára | DKP1064 | Oddíl OB Kotlářka | 47:09 | + 21:01 | |
33. | Košťáková Emma | DOR1155 | OK Dobříš | 47:19 | + 21:11 | |
34. | Dvořáková Alžběta | DKP1172 | Oddíl OB Kotlářka | 47:38 | + 21:30 | |
35. | Tomešová Evelína | DKP1168 | Oddíl OB Kotlářka | 47:40 | + 21:32 | |
36. | Havlíková Tereza | DKP1166 | Oddíl OB Kotlářka | 50:41 | + 24:33 | |
37. | Lacinová Zuzana | DKP1055 | Oddíl OB Kotlářka | 51:11 | + 25:03 | |
38. | Všetečková Dora | PGP1060 | SK Praga | 51:37 | + 25:29 | |
39. | Snížková Žofie | DKP1151 | Oddíl OB Kotlářka | 52:07 | + 25:59 | |
40. | Pecklová Laura | DOR1150 | OK Dobříš | 52:43 | + 26:35 | |
41. | Neškudlová Anna | KAM1152 | OK Kamenice | 55:59 | + 29:51 | |
42. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | OK Sparta Praha | 57:39 | + 31:31 | |
43. | Hezká Adéla | DOR1053 | OK Dobříš | 58:44 | + 32:36 | |
44. | Neuerová Eliška | DOR1051 | OK Dobříš | 61:02 | + 34:54 | |
45. | Svobodová Adéla | ODV1150 | TJ Aero Odolena Voda | 65:41 | + 39:33 | |
46. | Beranová Michaela | DKP1170 | Oddíl OB Kotlářka | 66:46 | + 40:38 | |
47. | Matúšová Kristína | PGP1153 | SK Praga | 75:48 | + 49:40 | |
48. | Uhlíková Augustina | DKP1056 | Oddíl OB Kotlářka | 78:36 | + 52:28 | |
49. | Čechová Jolana | DKP1173 | Oddíl OB Kotlářka | 82:19 | + 56:11 | |
50. | Pokorná Elen | KAM1151 | OK Kamenice | 89:11 | + 63:03 | |
51. | Tomešová Stella | DKP1160 | Oddíl OB Kotlářka | 100:18 | + 74:10 | |
Fialová Kristýna | DOR1250 | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 23:30 | ||
2. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 26:12 | + 2:42 | |
3. | Hrušková Tereza | PGP0953 | SK Praga | 28:25 | + 4:55 | |
4. | Michalíková Klára | ZVO0954 | OB SK Zvole | 28:59 | + 5:29 | |
5. | Ellederová Eva | TAP0860 | KOB Tretra Praha | 30:17 | + 6:47 | |
6. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 30:25 | + 6:55 | |
7. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 30:36 | + 7:06 | |
8. | Blahutová Lucie | MFP0950 | Matfyz Praha | 31:27 | + 7:57 | |
9. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | OB SK Zvole | 32:17 | + 8:47 | |
10. | Berná Klára | ODV0851 | TJ Aero Odolena Voda | 33:09 | + 9:39 | |
11. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 34:47 | + 11:17 | |
12. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | Oddíl OB Kotlářka | 35:32 | + 12:02 | |
13. | Bartoňová Elena | FSP0953 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:38 | + 12:08 | |
14. | Šunková Berta | LOU0850 | SK Moravan Louňovice | 38:10 | + 14:40 | |
15. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | OB Říčany | 38:24 | + 14:54 | |
16. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 38:31 | + 15:01 | |
17. | Schuhmeierová Alena | ROZ0952 | OK Roztoky | 39:52 | + 16:22 | |
18. | Vaculovičová Alžběta | DOR0956 | OK Dobříš | 40:24 | + 16:54 | |
19. | Hüblová Agáta | FSP0853 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:31 | + 17:01 | |
20. | Reichelová Helena | VSP0856 | USK Praha | 41:15 | + 17:45 | |
21. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 41:38 | + 18:08 | |
22. | Řehořková Ema | DKP0956 | Oddíl OB Kotlářka | 42:24 | + 18:54 | |
23. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 42:33 | + 19:03 | |
24. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | SPORTICUS team | 42:41 | + 19:11 | |
25. | Sedmerová Nela | ZVO0955 | OB SK Zvole | 42:42 | + 19:12 | |
26. | Syblíková Rozálie | ODV0856 | TJ Aero Odolena Voda | 42:43 | + 19:13 | |
27. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB Tretra Praha | 43:23 | + 19:53 | |
28. | Kuglerová Anna | ROZ0956 | OK Roztoky | 43:24 | + 19:54 | |
29. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | SK Praga | 44:18 | + 20:48 | |
30. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | OB SK Zvole | 44:21 | + 20:51 | |
31. | Svobodová Ema | ODV0951 | TJ Aero Odolena Voda | 46:06 | + 22:36 | |
32. | Nedbalová Klára | MFP0850 | Matfyz Praha | 46:27 | + 22:57 | |
33. | Blehová Veronika | DOR0852 | OK Dobříš | 46:49 | + 23:19 | |
34. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 47:20 | + 23:50 | |
35. | Matoušková Sára | ODV0855 | TJ Aero Odolena Voda | 49:06 | + 25:36 | |
36. | Votruba Hana | TAP0855 | KOB Tretra Praha | 49:26 | + 25:56 | |
37. | Svatá Lucie | PGP0952 | SK Praga | 49:29 | + 25:59 | |
38. | Dudlová Hana | ODV0854 | TJ Aero Odolena Voda | 50:26 | + 26:56 | |
39. | Housková Adéla | DOR0851 | OK Dobříš | 50:30 | + 27:00 | |
40. | Košťáková Anna | DOR0957 | OK Dobříš | 50:55 | + 27:25 | |
41. | Uhlířová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 54:15 | + 30:45 | |
42. | Kuiper Jana Simona | VSP0953 | USK Praha | 56:20 | + 32:50 | |
43. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 58:29 | + 34:59 | |
44. | Kalibánová Amélie | DOR0856 | OK Dobříš | 58:39 | + 35:09 | |
45. | Pompachová Natálie | TAP0952 | KOB Tretra Praha | 60:07 | + 36:37 | |
46. | Vondrášková Kateřina | KAM0858 | OK Kamenice | 62:00 | + 38:30 | |
47. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | Matfyz Praha | 64:26 | + 40:56 | |
48. | Blažková Cecilie | TAP0861 | KOB Tretra Praha | 64:53 | + 41:23 | |
49. | Hezká Tereza | DOR0855 | OK Dobříš | 69:37 | + 46:07 | |
50. | Labská Kateřina | PGP0963 | SK Praga | 70:29 | + 46:59 | |
Chudobová Eliška | DKL0850 | KOB Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 31:23 | ||
2. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 31:30 | + 0:07 | |
3. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 32:15 | + 0:52 | |
4. | Fibírová Lucie | FSP0777 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:07 | + 1:44 | |
5. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | OK Dobříš | 34:08 | + 2:45 | |
6. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:39 | + 5:16 | |
7. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | OB SK Zvole | 37:26 | + 6:03 | |
8. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 39:46 | + 8:23 | |
9. | Svobodová Adriana | FSP0653 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:02 | + 8:39 | |
10. | Šilerová Petra | DKP0760 | Oddíl OB Kotlářka | 40:25 | + 9:02 | |
11. | Stará Barbora | FSP0752 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:36 | + 9:13 | |
12. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:37 | + 13:14 | |
13. | Sotonová Šárka | TAP0655 | KOB Tretra Praha | 45:12 | + 13:49 | |
14. | Forštová Ema | DOR0658 | OK Dobříš | 46:15 | + 14:52 | |
15. | Večerková Ema | DKP0657 | Oddíl OB Kotlářka | 47:37 | + 16:14 | |
16. | Geffertová Agáta | FSP0753 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:51 | + 17:28 | |
17. | Svobodová Julie | FSP0651 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:17 | + 27:54 | |
18. | Pompachová Karolína | TAP0652 | KOB Tretra Praha | 63:06 | + 31:43 | |
19. | Houdková Kateřina | ODV0752 | TJ Aero Odolena Voda | 68:25 | + 37:02 | |
20. | Čelikovská Tereza | ROZ0750 | OK Roztoky | 97:32 | + 66:09 | |
Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnoštová Veronika | VSP0450 | USK Praha | 32:51 | ||
2. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 38:49 | + 5:58 | |
3. | Blahutová Martina | MFP0550 | Matfyz Praha | 43:40 | + 10:49 | |
4. | Řeháková Ludmila | PGP0454 | SK Praga | 46:10 | + 13:19 | |
5. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 48:51 | + 16:00 | |
6. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:33 | + 16:42 | |
7. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 51:55 | + 19:04 | |
8. | Horáčková Michaela | DKP0551 | Oddíl OB Kotlářka | 61:01 | + 28:10 | |
9. | Švejdová Eliška | ZVO0454 | OB SK Zvole | 62:41 | + 29:50 | |
10. | Pokorná Tereza | KPY0552 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 85:14 | + 52:23 | |
11. | Pilátová Amálie | DKL0450 | KOB Kladno | 96:41 | + 63:50 | |
Sobotová Alžběta | DLP0550 | OOB TJ Dukla Praha | DISK | |||
Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Snížková Petra | DKP7752 | Oddíl OB Kotlářka | 42:32 | 7589 | ||
2. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 42:33 | + 0:01 | 7586 | |
3. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 42:43 | + 0:11 | 7556 | |
4. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 43:11 | + 0:39 | 7473 | |
5. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 43:40 | + 1:08 | 7387 | |
6. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 43:47 | + 1:15 | 7366 | |
7. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 48:23 | + 5:51 | 6548 | |
8. | Hermannová Anna | TAP9251 | KOB Tretra Praha | 48:34 | + 6:02 | 6516 | |
9. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 48:43 | + 6:11 | 6489 | |
10. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 49:27 | + 6:55 | 6358 | |
11. | Voltrová Alena | DKP9956 | Oddíl OB Kotlářka | 49:55 | + 7:23 | 6275 | |
12. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 50:24 | + 7:52 | 6189 | |
13. | Nedbalová Jana | MFP8050 | Matfyz Praha | 51:52 | + 9:20 | 5929 | |
14. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 52:15 | + 9:43 | 5860 | |
15. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | OK Kamenice | 53:08 | + 10:36 | 5703 | |
16. | Hovorková Tereza | KAM0154 | OK Kamenice | 54:16 | + 11:44 | 5502 | |
17. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 54:57 | + 12:25 | 5380 | |
18. | Hořejší Jana | DKP9052 | Oddíl OB Kotlářka | 56:07 | + 13:35 | 5173 | |
19. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:23 | + 13:51 | 5125 | |
20. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 56:30 | + 13:58 | 5105 | |
21. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 57:17 | + 14:45 | 4965 | |
22. | Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | 57:35 | + 15:03 | 4912 | |
23. | Albrechtová Eva | KAM7850 | OK Kamenice | 59:27 | + 16:55 | 4580 | |
24. | Králová Vanda | PGP8755 | SK Praga | 59:29 | + 16:57 | 4574 | |
25. | Pangrácová Anna | DKL9150 | KOB Kladno | 65:55 | + 23:23 | 3430 | |
26. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | KOB Tretra Praha | 67:13 | + 24:41 | 3198 | |
27. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | OK Roztoky | 68:28 | + 25:56 | 2976 | |
28. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 74:42 | + 32:10 | 1868 | |
29. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 81:58 | + 39:26 | 575 | |
30. | Koubová Lenka | ROU9554 | SKOB Roudnice nad Labem | 83:48 | + 41:16 | 249 | |
31. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 114:11 | + 71:39 | 0 | |
Fujáčková Ivana | SJC8952 | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | |||
Kopecká Eliška | KNC9850 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čermáková Klára | PGP0352 | SK Praga | 54:56 | |||
2. | Chrzová Eliška | PGP0353 | SK Praga | 59:04 | + 4:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 38:32 | ||
2. | Drobníková Markéta | SJC8450 | Sportcentrum Jičín | 39:48 | + 1:16 | |
3. | Sotonová Jitka | TAP7950 | KOB Tretra Praha | 41:33 | + 3:01 | |
4. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:58 | + 3:26 | |
5. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | USK Praha | 42:07 | + 3:35 | |
6. | Janečková Markéta | DKP8151 | Oddíl OB Kotlářka | 43:23 | + 4:51 | |
6. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | SPORTICUS team | 43:23 | + 4:51 | |
8. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 43:26 | + 4:54 | |
9. | Rypáčková Dana | SPC7955 | SPORTICUS team | 44:15 | + 5:43 | |
10. | Čevelová Ivana | RIC7853 | OB Říčany | 44:38 | + 6:06 | |
11. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | Oddíl OB Kotlářka | 45:25 | + 6:53 | |
12. | Kučerová Berenika | DCE8050 | KOB Dobřichovice | 46:22 | + 7:50 | |
13. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 46:25 | + 7:53 | |
14. | Adámková Blanka | DCH7852 | Radioelektronika Cheb | 47:02 | + 8:30 | |
15. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | KOB Tretra Praha | 47:41 | + 9:09 | |
16. | Šubrtová Věra | TAP8150 | KOB Tretra Praha | 48:29 | + 9:57 | |
17. | Jakubská Jitka | TAP8152 | KOB Tretra Praha | 48:50 | + 10:18 | |
18. | Tučková Lucie | DKP8550 | Oddíl OB Kotlářka | 49:13 | + 10:41 | |
19. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 50:11 | + 11:39 | |
20. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 50:30 | + 11:58 | |
21. | Forštová Jitka | PGP7558 | SK Praga | 50:32 | + 12:00 | |
22. | Voleská Alice | KAM8050 | OK Kamenice | 51:39 | + 13:07 | |
23. | Pračková Zita | RIC7850 | OB Říčany | 51:42 | + 13:10 | |
24. | Collis Blanka | DKP8257 | Oddíl OB Kotlářka | 52:25 | + 13:53 | |
25. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 52:39 | + 14:07 | |
26. | Králová Michaela | MFP7959 | Matfyz Praha | 52:53 | + 14:21 | |
27. | Nováková Ivana | DLP8150 | OOB TJ Dukla Praha | 54:25 | + 15:53 | |
28. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | OOB SK Zbraslav | 54:59 | + 16:27 | |
29. | Proxová Lada | RIC8350 | OB Říčany | 55:21 | + 16:49 | |
30. | Knýbelová Lucie | FSP7955 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:35 | + 17:03 | |
31. | Blahutová Hanka | MFP7953 | Matfyz Praha | 56:30 | + 17:58 | |
32. | Procházková Jana | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 56:48 | + 18:16 | |
33. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 56:55 | + 18:23 | |
34. | Mikeszová Martina | DKP8162 | Oddíl OB Kotlářka | 58:07 | + 19:35 | |
35. | Dlouhá Marta | PGP7858 | SK Praga | 58:16 | + 19:44 | |
36. | Sobotová Jana | DLP8250 | OOB TJ Dukla Praha | 59:31 | + 20:59 | |
37. | Havlíková Barbora | DKP8551 | Oddíl OB Kotlářka | 59:39 | + 21:07 | |
38. | Pilátová Petra | DKL8051 | KOB Kladno | 62:41 | + 24:09 | |
39. | Lacinová Hanka | DKP7952 | Oddíl OB Kotlářka | 63:19 | + 24:47 | |
40. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 63:21 | + 24:49 | |
41. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | 63:58 | + 25:26 | |
42. | Dudová Irena | HCE8250 | TJ Hostivice | 66:45 | + 28:13 | |
43. | Šichová Jaroslava | DLP8052 | OOB TJ Dukla Praha | 67:11 | + 28:39 | |
44. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:13 | + 29:41 | |
45. | Dobyášová Zuzana | KAM8052 | OK Kamenice | 70:50 | + 32:18 | |
46. | Havlová Eva | KNC7851 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 72:16 | + 33:44 | |
47. | Hrstková Marie | SLA8150 | SKOB Slaný | 73:27 | + 34:55 | |
48. | Súkupová Hana | PGP8156 | SK Praga | 74:07 | + 35:35 | |
49. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 77:26 | + 38:54 | |
50. | Zamastilová Hana | FSP8250 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 82:18 | + 43:46 | |
51. | Hüblová Kateřina | FSP7750 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 84:38 | + 46:06 | |
52. | Němečková Tereza | DKP7953 | Oddíl OB Kotlářka | 89:40 | + 51:08 | |
53. | Kůdelová Zuzana | 0040001 | TAP | 105:01 | + 66:29 | |
Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 35:35 | ||
2. | Petráňová Jana | SCP7555 | OK Sparta Praha | 37:19 | + 1:44 | |
3. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 44:17 | + 8:42 | |
4. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 45:22 | + 9:47 | |
5. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:53 | + 10:18 | |
6. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 46:43 | + 11:08 | |
7. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 47:26 | + 11:51 | |
8. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 47:57 | + 12:22 | |
9. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 48:26 | + 12:51 | |
10. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | OK Roztoky | 48:34 | + 12:59 | |
11. | Puchernová Veronika | SCP7455 | OK Sparta Praha | 49:56 | + 14:21 | |
12. | Berná Markéta | ODV7651 | TJ Aero Odolena Voda | 51:26 | + 15:51 | |
13. | Forstová Lenka | MFP6850 | Matfyz Praha | 51:36 | + 16:01 | |
14. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | SK Moravan Louňovice | 52:09 | + 16:34 | |
15. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 52:58 | + 17:23 | |
16. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | KOB Tretra Praha | 54:20 | + 18:45 | |
17. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 54:33 | + 18:58 | |
18. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 56:06 | + 20:31 | |
19. | Kazdová Jana | SJC7752 | Sportcentrum Jičín | 56:43 | + 21:08 | |
20. | Bártová Pavla | ZVO7152 | OB SK Zvole | 57:02 | + 21:27 | |
21. | Uhlířová Lada | LBE7450 | TJ Lokomotiva Beroun | 58:04 | + 22:29 | |
22. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 58:33 | + 22:58 | |
23. | Kándlová Adéla | DCE7550 | KOB Dobřichovice | 59:33 | + 23:58 | |
24. | Motyčková Zuzana | TAP7753 | KOB Tretra Praha | 60:16 | + 24:41 | |
25. | Ellederová Zdenka | TAP7755 | KOB Tretra Praha | 60:45 | + 25:10 | |
26. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | SK Praga | 62:12 | + 26:37 | |
27. | Rejšková Alena | KAM7750 | OK Kamenice | 64:47 | + 29:12 | |
28. | Dudlová Jana | ODV7751 | TJ Aero Odolena Voda | 66:31 | + 30:56 | |
29. | Paulů Markéta | CEP7650 | Čepíci | 70:08 | + 34:33 | |
30. | Hlubučková Šárka | KAM6851 | OK Kamenice | 74:46 | + 39:11 | |
31. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 78:22 | + 42:47 | |
32. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 79:27 | + 43:52 | |
33. | Pokorná Kamila | KAM7452 | OK Kamenice | 80:29 | + 44:54 | |
34. | Ptáčková Helena | DKP7750 | Oddíl OB Kotlářka | 82:50 | + 47:15 | |
35. | Brumovská Rhea | TAP7251 | KOB Tretra Praha | 84:13 | + 48:38 | |
36. | Drašarová Dana | DKL7750 | KOB Kladno | 84:37 | + 49:02 | |
37. | Řeháková Jana | DVP7351 | DVP ORIENTATION | 87:29 | + 51:54 | |
38. | Černá Jana | TAP7250 | KOB Tretra Praha | 93:18 | + 57:43 | |
39. | Beranová Jana | SLA7551 | SKOB Slaný | 97:39 | + 62:04 | |
39. | Janderová Markéta | SOB7750 | SOBSA | 97:39 | + 62:04 | |
41. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB Tretra Praha | 100:38 | + 65:03 | |
42. | Marholdová Martina | ZVO7451 | OB SK Zvole | 101:04 | + 65:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:13 | ||
2. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 45:18 | + 4:05 | |
3. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 47:11 | + 5:58 | |
4. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 48:22 | + 7:09 | |
5. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 53:33 | + 12:20 | |
6. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 55:23 | + 14:10 | |
7. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 56:44 | + 15:31 | |
8. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 61:51 | + 20:38 | |
Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 38:16 | ||
2. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 40:57 | + 2:41 | |
3. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 41:55 | + 3:39 | |
4. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:23 | + 6:07 | |
5. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 47:31 | + 9:15 | |
6. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 48:22 | + 10:06 | |
7. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 56:42 | + 18:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 39:50 | ||
2. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | KOB Kladno | 45:28 | + 5:38 | |
3. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 46:41 | + 6:51 | |
4. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | OK Sparta Praha | 67:55 | + 28:05 | |
5. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 68:42 | + 28:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 36:46 | ||
2. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 45:19 | + 8:33 | |
3. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 47:02 | + 10:16 | |
4. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 54:24 | + 17:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rollier Alexei | PHK1502 | OK 99 Hradec Králové | 18:29 | ||
2. | Skalka Jindřich | LTU1500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:33 | + 4:04 | |
3. | Červenka Vojtěch | SAD1301 | Sportovní akademie Dobříš | 23:54 | + 5:25 | |
4. | Rakovec Pavel | SCP1501 | OK Sparta Praha | 29:35 | + 11:06 | |
5. | Kalina Oskar | SPC1502 | SPORTICUS team | 40:07 | + 21:38 | |
6. | Kofroň Ondřej | LBE1200 | TJ Lokomotiva Beroun | 67:51 | + 49:22 | |
7. | Baldrian František | VSP1600 | USK Praha | 75:59 | + 57:30 | |
Kosák Damián | PGP1303 | SK Praga | DISK | |||
Pilař Jiří | CEP1300 | Čepíci | DISK | |||
Vaněk Petr | ZBP1200 | OOB SK Zbraslav | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rypáček Radim | TAP1303 | KOB Tretra Praha | 15:18 | ||
2. | Junek Kryštof | DKP1212 | Oddíl OB Kotlářka | 17:19 | + 2:01 | |
3. | Šunka Hubert | LOU1200 | SK Moravan Louňovice | 17:38 | + 2:20 | |
4. | Dostál Václav | DOR1202 | OK Dobříš | 18:10 | + 2:52 | |
5. | Řehák Prokop | PGP1203 | SK Praga | 20:01 | + 4:43 | |
6. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 20:14 | + 4:56 | |
7. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 20:36 | + 5:18 | |
8. | Arnošt Daniel | SAD1200 | Sportovní akademie Dobříš | 20:56 | + 5:38 | |
9. | Jakubský Filip | TAP1304 | KOB Tretra Praha | 21:21 | + 6:03 | |
10. | Čevela Marek | RIC1300 | OB Říčany | 21:55 | + 6:37 | |
11. | Drobník Tadeáš | SJC1301 | Sportcentrum Jičín | 23:24 | + 8:06 | |
12. | Veselý Vilém | PGP1201 | SK Praga | 23:32 | + 8:14 | |
13. | Pinkr Jan | HCE1300 | TJ Hostivice | 24:13 | + 8:55 | |
14. | Petráň Lukáš | TAP1200 | KOB Tretra Praha | 24:14 | + 8:56 | |
15. | Košťák Hubert | DOR1305 | OK Dobříš | 24:48 | + 9:30 | |
16. | Kazda Albert | SJC1401 | Sportcentrum Jičín | 25:38 | + 10:20 | |
17. | Beran Matouš | LBE1301 | TJ Lokomotiva Beroun | 25:59 | + 10:41 | |
18. | Hýbl Šimon | TAP1401 | KOB Tretra Praha | 26:07 | + 10:49 | |
19. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | KOB Tretra Praha | 26:37 | + 11:19 | |
20. | Míka Zbyněk | DKP1301 | Oddíl OB Kotlářka | 26:39 | + 11:21 | |
21. | Jelínek Filip | ROZ1203 | OK Roztoky | 31:01 | + 15:43 | |
22. | Pračka Michal | RIC1400 | OB Říčany | 31:17 | + 15:59 | |
23. | Doležel Adam | PGP1202 | SK Praga | 35:33 | + 20:15 | |
24. | Krejčík Daniel | RIC1206 | OB Říčany | 36:48 | + 21:30 | |
25. | Műller Filip | DOR1303 | OK Dobříš | 37:40 | + 22:22 | |
26. | Sankot Jakub | KAM1207 | OK Kamenice | 39:05 | + 23:47 | |
27. | Műller Robin | DOR1304 | OK Dobříš | 40:07 | + 24:49 | |
28. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 41:26 | + 26:08 | |
29. | Szárszoi Eduard | DOR1203 | OK Dobříš | 59:10 | + 43:52 | |
Homolka Vojtěch | SAD1102 | Sportovní akademie Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaněk Lukáš | ROZ1101 | OK Roztoky | 21:34 | ||
2. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | OK Dobříš | 22:06 | + 0:32 | |
3. | Bašus Ondřej | KAM1004 | OK Kamenice | 22:22 | + 0:48 | |
4. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 22:51 | + 1:17 | |
5. | Junek Šimon | DKP1011 | Oddíl OB Kotlářka | 23:26 | + 1:52 | |
6. | Elleder Jan | TAP1010 | KOB Tretra Praha | 24:03 | + 2:29 | |
7. | Janeček Tomáš | DKP1206 | Oddíl OB Kotlářka | 24:13 | + 2:39 | |
8. | Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | 24:18 | + 2:44 | |
9. | Kamenický Karel | TAP1105 | KOB Tretra Praha | 24:23 | + 2:49 | |
10. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 26:27 | + 4:53 | |
11. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | 27:12 | + 5:38 | |
12. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 29:07 | + 7:33 | |
13. | Bartoň Theodor | FSP1100 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:13 | + 7:39 | |
14. | Neškudla Jan | KAM1005 | OK Kamenice | 29:23 | + 7:49 | |
15. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 30:08 | + 8:34 | |
16. | Vydra Jonáš | DKP1113 | Oddíl OB Kotlářka | 31:07 | + 9:33 | |
17. | Hladík Filip | DKP1102 | Oddíl OB Kotlářka | 31:44 | + 10:10 | |
18. | Baláš Jan | DOR1113 | OK Dobříš | 31:48 | + 10:14 | |
19. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 32:24 | + 10:50 | |
20. | Szárszoi Antonín | DOR1000 | OK Dobříš | 32:36 | + 11:02 | |
21. | Černý Dominik | PGP1104 | SK Praga | 32:49 | + 11:15 | |
22. | Kašpar Adam | DOR1101 | OK Dobříš | 33:01 | + 11:27 | |
23. | Voleský Viktor | KAM1103 | OK Kamenice | 33:49 | + 12:15 | |
24. | Červenka Daniel | SAD1101 | Sportovní akademie Dobříš | 35:08 | + 13:34 | |
25. | Houdek Jakub | ODV1006 | TJ Aero Odolena Voda | 36:34 | + 15:00 | |
26. | Jakubský Pavel | TAP1109 | KOB Tretra Praha | 37:17 | + 15:43 | |
27. | Prox Jan | RIC1003 | OB Říčany | 38:25 | + 16:51 | |
28. | Hanák Kryštof | SLA1100 | SKOB Slaný | 38:35 | + 17:01 | |
29. | Kofroň Jan | LBE1000 | TJ Lokomotiva Beroun | 39:05 | + 17:31 | |
30. | Balga Filip | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | 39:23 | + 17:49 | |
31. | Jetel Václav | DOR1105 | OK Dobříš | 40:46 | + 19:12 | |
32. | Berný Jáchym | ODV1000 | TJ Aero Odolena Voda | 41:19 | + 19:45 | |
33. | Svášek Filip | ROZ1102 | OK Roztoky | 43:05 | + 21:31 | |
34. | Etrych Matěj | DOR1104 | OK Dobříš | 45:56 | + 24:22 | |
35. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 48:48 | + 27:14 | |
36. | Španěl Vít | DOR1100 | OK Dobříš | 49:39 | + 28:05 | |
37. | Homola Šimon | DKL1001 | KOB Kladno | 53:34 | + 32:00 | |
38. | Hruška Tomáš | DOR1002 | OK Dobříš | 54:46 | + 33:12 | |
39. | Datel Adam | DKL1100 | KOB Kladno | 62:55 | + 41:21 | |
40. | Kazda František | SJC1201 | Sportcentrum Jičín | 65:33 | + 43:59 | |
41. | Sedlář Prokop | TAP1106 | KOB Tretra Praha | 66:55 | + 45:21 | |
42. | Beller Štěpán | DOR1005 | OK Dobříš | 71:41 | + 50:07 | |
43. | Kočárek Kryštof | ROZ1104 | OK Roztoky | 78:03 | + 56:29 | |
44. | Etrych Tobiáš | DOR1103 | OK Dobříš | 79:47 | + 58:13 | |
45. | Chudoba Jiří | DKL1102 | KOB Kladno | 87:09 | + 65:35 | |
46. | Mošnička Matěj | DKP1016 | Oddíl OB Kotlářka | 87:40 | + 66:06 | |
Vaculovič Matěj | DOR1004 | OK Dobříš | DISK | |||
Hübl Hugo | FSP1103 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 25:36 | ||
2. | Etrych Jonáš | DOR0907 | OK Dobříš | 26:47 | + 1:11 | |
3. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | KOB Tretra Praha | 29:35 | + 3:59 | |
4. | Matys Ondřej | DOR0803 | OK Dobříš | 30:23 | + 4:47 | |
5. | Kolář David | ZVO0805 | OB SK Zvole | 33:40 | + 8:04 | |
6. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | Oddíl OB Kotlářka | 33:42 | + 8:06 | |
7. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 33:49 | + 8:13 | |
8. | Novák Adam | DKP0924 | Oddíl OB Kotlářka | 33:59 | + 8:23 | |
9. | Porsch Jan | DOR0904 | OK Dobříš | 35:20 | + 9:44 | |
10. | Peckl Kryštof | DOR0806 | OK Dobříš | 35:44 | + 10:08 | |
11. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 35:57 | + 10:21 | |
12. | Linhart Jakub | ZVO0802 | OB SK Zvole | 37:11 | + 11:35 | |
13. | Magazu Lukas | DOR0805 | OK Dobříš | 37:48 | + 12:12 | |
14. | Šnejdar Martin | PGP0806 | SK Praga | 38:20 | + 12:44 | |
15. | Koma Lukáš | DOR0903 | OK Dobříš | 39:06 | + 13:30 | |
16. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 39:39 | + 14:03 | |
17. | Chmelař David | PGP0801 | SK Praga | 40:09 | + 14:33 | |
18. | Komín Matyáš | DKL0901 | KOB Kladno | 40:16 | + 14:40 | |
19. | Král Samuel | MFP0801 | Matfyz Praha | 40:26 | + 14:50 | |
20. | Zavadil Matěj | VSP0904 | USK Praha | 40:27 | + 14:51 | |
21. | Svoboda Adam | DKP0913 | Oddíl OB Kotlářka | 40:33 | + 14:57 | |
22. | Tučný Kryštof | PGP0804 | SK Praga | 40:51 | + 15:15 | |
23. | Zyma Petr | PGP0807 | SK Praga | 42:34 | + 16:58 | |
24. | Horáček Martin | DKP0802 | Oddíl OB Kotlářka | 43:04 | + 17:28 | |
25. | Sedlář Lumír | TAP0810 | KOB Tretra Praha | 44:47 | + 19:11 | |
26. | Kohoutek Lukáš | RIC0805 | OB Říčany | 47:35 | + 21:59 | |
27. | Kamenický Pavel | TAP0909 | KOB Tretra Praha | 47:58 | + 22:22 | |
28. | Sotona Filip | TAP0914 | KOB Tretra Praha | 49:58 | + 24:22 | |
29. | Havlík Patrik | DKP0819 | Oddíl OB Kotlářka | 52:20 | + 26:44 | |
30. | Švejda Jáchym | ZVO0902 | OB SK Zvole | 54:53 | + 29:17 | |
31. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 58:53 | + 33:17 | |
32. | Zamastil Juraj | FSP0904 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:00 | + 44:24 | |
33. | Forst Albert | MFP0901 | Matfyz Praha | 72:01 | + 46:25 | |
34. | Foršt Bruno | DOR0905 | OK Dobříš | 78:33 | + 52:57 | |
35. | Kubeček Tomáš | DOR0808 | OK Dobříš | 85:47 | + 60:11 | |
36. | Černý Jakub | PGP0906 | SK Praga | 94:23 | + 68:47 | |
37. | Tomáš Kamilo | ROZ0804 | OK Roztoky | 97:25 | + 71:49 | |
Štys Jáchym | DKP0823 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Vaněček Jan | DKP0824 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Slavíček David | FSP0805 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žižka Přemysl | DOR0706 | OK Dobříš | 25:05 | ||
2. | Španěl Filip | DOR0704 | OK Dobříš | 26:31 | + 1:26 | |
3. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:01 | + 1:56 | |
3. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 27:01 | + 1:56 | |
5. | Lacina Jan | DKP0717 | Oddíl OB Kotlářka | 28:15 | + 3:10 | |
6. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | Oddíl OB Kotlářka | 28:36 | + 3:31 | |
7. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 29:07 | + 4:02 | |
8. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 31:42 | + 6:37 | |
9. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 31:55 | + 6:50 | |
10. | Hruška Marek | DOR0604 | OK Dobříš | 32:22 | + 7:17 | |
10. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 32:22 | + 7:17 | |
12. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 33:12 | + 8:07 | |
13. | Černý Vojtěch | DKP0712 | Oddíl OB Kotlářka | 34:15 | + 9:10 | |
14. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | 34:26 | + 9:21 | |
15. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 35:01 | + 9:56 | |
16. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | KOB Tretra Praha | 35:27 | + 10:22 | |
17. | Salinger Jakub | DKP0715 | Oddíl OB Kotlářka | 37:32 | + 12:27 | |
18. | Havlíček Martin | DOR0601 | OK Dobříš | 38:19 | + 13:14 | |
19. | Hošek Ondřej | DOR0606 | OK Dobříš | 39:12 | + 14:07 | |
20. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 39:16 | + 14:11 | |
21. | Pelant Jan | RIC0700 | OB Říčany | 39:39 | + 14:34 | |
22. | Klepetko Adam | FSP0601 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:33 | + 16:28 | |
23. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB Tretra Praha | 41:43 | + 16:38 | |
24. | Jirásek Šimon | ROZ0602 | OK Roztoky | 42:11 | + 17:06 | |
25. | Neubauer René | ZVO0704 | OB SK Zvole | 42:18 | + 17:13 | |
26. | Václavík Martin | SLA0601 | SKOB Slaný | 42:28 | + 17:23 | |
27. | Brumovský Štěpán | TAP0706 | KOB Tretra Praha | 42:42 | + 17:37 | |
28. | Chmelík Štěpán | DOR0703 | OK Dobříš | 48:00 | + 22:55 | |
29. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:23 | + 28:18 | |
30. | Motyčka Filip | TAP0704 | KOB Tretra Praha | 54:07 | + 29:02 | |
31. | Svoboda František | ROZ0700 | OK Roztoky | 59:43 | + 34:38 | |
32. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 61:22 | + 36:17 | |
33. | Hlaváček Jan | ZVO0701 | OB SK Zvole | 81:46 | + 56:41 | |
Rejšek Václav | KAM0700 | OK Kamenice | DISK | |||
Findejs Robin | 0300001 | SKN Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 35:24 | ||
2. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:09 | + 2:45 | |
3. | Kándl Matěj | PGP0508 | SK Praga | 42:20 | + 6:56 | |
4. | Jíra Filip | KAM0506 | OK Kamenice | 49:22 | + 13:58 | |
5. | Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:46 | + 27:22 | |
6. | Reichel Tomáš | 0150003 | BC | 100:23 | + 64:59 | |
Forsterevicz Ondřej | DOR0509 | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Ondřej | KAM9401 | OK Kamenice | 33:50 | 8336 | ||
2. | Rollier Baptiste | PHK8200 | OK 99 Hradec Králové | 34:09 | + 0:19 | 8262 | |
3. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 35:54 | + 2:04 | 7850 | |
4. | Bořánek Michal | VSP0007 | USK Praha | 36:35 | + 2:45 | 7689 | |
5. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 36:48 | + 2:58 | 7638 | |
6. | Šedivý Jan | PGP8409 | SK Praga | 37:50 | + 4:00 | 7395 | |
7. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 39:17 | + 5:27 | 7054 | |
8. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 40:26 | + 6:36 | 6783 | |
9. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 40:37 | + 6:47 | 6740 | |
10. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 41:06 | + 7:16 | 6626 | |
11. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 41:20 | + 7:30 | 6571 | |
12. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 43:27 | + 9:37 | 6073 | |
13. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 44:02 | + 10:12 | 5936 | |
14. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 44:15 | + 10:25 | 5885 | |
15. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 44:47 | + 10:57 | 5759 | |
16. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 45:03 | + 11:13 | 5696 | |
17. | Fröhlich Martin | DKP8207 | Oddíl OB Kotlářka | 45:06 | + 11:16 | 5685 | |
18. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 46:11 | + 12:21 | 5430 | |
19. | Sajal Martin | SLP7803 | OOB Slavia Praha | 46:32 | + 12:42 | 5347 | |
20. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 46:40 | + 12:50 | 5316 | |
21. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:50 | + 13:00 | 5277 | |
22. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 46:52 | + 13:02 | 5269 | |
23. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 46:53 | + 13:03 | 5265 | |
24. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | KOB Tretra Praha | 47:51 | + 14:01 | 5038 | |
25. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 48:08 | + 14:18 | 4971 | |
26. | Charousek Matěj | PGP0207 | SK Praga | 48:35 | + 14:45 | 4865 | |
27. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 49:17 | + 15:27 | 4700 | |
28. | Semerád Jan | UOL9400 | SOB Olomouc | 49:19 | + 15:29 | 4692 | |
29. | Buzek Martin | PGP8401 | SK Praga | 49:30 | + 15:40 | 4649 | |
30. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 50:00 | + 16:10 | 4532 | |
31. | Jirásek Kryštof | ROZ0101 | OK Roztoky | 50:05 | + 16:15 | 4512 | |
32. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 51:09 | + 17:19 | 4261 | |
33. | Čermák Radek | PGP6405 | SK Praga | 51:12 | + 17:22 | 4249 | |
34. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 51:17 | + 17:27 | 4230 | |
35. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 51:27 | + 17:37 | 4190 | |
36. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 52:02 | + 18:12 | 4053 | |
37. | Fliegl Ondřej | 0220001 | HO Přírodní vědy | 52:09 | + 18:19 | ||
37. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 52:09 | + 18:19 | 4026 | |
39. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | SKOB Roudnice nad Labem | 52:16 | + 18:26 | 3998 | |
40. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:12 | + 19:22 | 3778 | |
41. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 53:25 | + 19:35 | 3728 | |
42. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 53:50 | + 20:00 | 3629 | |
43. | Spilka Marek | DKL8300 | KOB Kladno | 54:14 | + 20:24 | 3535 | |
44. | Křemen Štěpán | KAM9804 | OK Kamenice | 54:39 | + 20:49 | 3437 | |
45. | Vondra Jiří | FSP7600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:58 | + 21:08 | 3363 | |
46. | Jirka Matyáš | UOL0203 | SOB Olomouc | 57:01 | + 23:11 | 2880 | |
47. | Neškudla Jan | KAM8000 | OK Kamenice | 57:05 | + 23:15 | 2865 | |
48. | Pračka Tomáš | RIC7302 | OB Říčany | 57:06 | + 23:16 | 2861 | |
49. | Valach Marek | TAP9703 | KOB Tretra Praha | 60:03 | + 26:13 | 2166 | |
50. | Borák Michal | EKP8304 | VŠTJ Ekonom Praha | 61:22 | + 27:32 | 1857 | |
51. | Havlíček Jan | RIC7902 | OB Říčany | 62:00 | + 28:10 | 1708 | |
52. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 65:19 | + 31:29 | 927 | |
53. | Samek Jakub | VSP8800 | USK Praha | 65:42 | + 31:52 | 837 | |
54. | Vacek Vladimír | KNC9300 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 67:50 | + 34:00 | 335 | |
55. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 69:12 | + 35:22 | 13 | |
56. | Buk Ondřej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem | 70:02 | + 36:12 | 0 | |
57. | Klíma Kamil | DKL8201 | KOB Kladno | 71:24 | + 37:34 | 0 | |
Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | DISK | 0 | |||
Voleský Leoš | KAM7900 | OK Kamenice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazda Jiří | SJC8006 | Sportcentrum Jičín | 30:50 | ||
2. | Král Aleš | MFP7808 | Matfyz Praha | 34:40 | + 3:50 | |
3. | Dvořák Josef | PGP8006 | SK Praga | 36:11 | + 5:21 | |
4. | Krejčík Jan | RIC8003 | OB Říčany | 37:27 | + 6:37 | |
5. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 39:08 | + 8:18 | |
6. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 39:20 | + 8:30 | |
7. | Szymanský Filip | DKP8208 | Oddíl OB Kotlářka | 39:22 | + 8:32 | |
8. | Drobník Lukáš | SJC8500 | Sportcentrum Jičín | 39:30 | + 8:40 | |
9. | Kamenický Jan | TAP7900 | KOB Tretra Praha | 40:08 | + 9:18 | |
10. | Khel Richard | SCP7500 | OK Sparta Praha | 40:57 | + 10:07 | |
11. | Stepanenko Sergiy | PGP7902 | SK Praga | 41:00 | + 10:10 | |
12. | Všetečka MIchal | 0170001 | Tigi Shu | 41:36 | + 10:46 | |
13. | Doležal Martin | PGP8100 | SK Praga | 42:10 | + 11:20 | |
14. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 42:28 | + 11:38 | |
15. | Havlík Tomáš | DKP8607 | Oddíl OB Kotlářka | 43:03 | + 12:13 | |
16. | Maroušek Jan | DKP7402 | Oddíl OB Kotlářka | 44:10 | + 13:20 | |
17. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 44:48 | + 13:58 | |
18. | Kofroň Jan | LBE8001 | TJ Lokomotiva Beroun | 44:58 | + 14:08 | |
19. | Kříž Dušan | KRL7800 | Kometa Kralovice | 45:44 | + 14:54 | |
20. | Tuček Michal | DKP8202 | Oddíl OB Kotlářka | 46:45 | + 15:55 | |
21. | Janeček Petr | DKP7905 | Oddíl OB Kotlářka | 47:50 | + 17:00 | |
22. | Svoboda Lukáš | PGP7901 | SK Praga | 48:50 | + 18:00 | |
23. | Bartoň Jan | FSP7000 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:52 | + 18:02 | |
24. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 48:55 | + 18:05 | |
25. | Ehler Tomáš | VSP8102 | USK Praha | 48:59 | + 18:09 | |
26. | Vaněček Jan | TJP8000 | TJ Sokol Troja | 52:53 | + 22:03 | |
27. | Bartoš Marián | VSP8201 | USK Praha | 54:22 | + 23:32 | |
28. | Kelnar Martin | ODV8600 | TJ Aero Odolena Voda | 55:03 | + 24:13 | |
29. | Dvořák Petr | DKP8005 | Oddíl OB Kotlářka | 58:32 | + 27:42 | |
30. | Tomeš Radim | DKP7801 | Oddíl OB Kotlářka | 58:57 | + 28:07 | |
31. | Vydra Lukáš | DKP7001 | Oddíl OB Kotlářka | 59:02 | + 28:12 | |
32. | Lhotský Ondřej | RIC8600 | OB Říčany | 60:39 | + 29:49 | |
33. | Starý Jan | FSP7800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:07 | + 31:17 | |
34. | Beran Pavel | 0160001 | Berani | 63:16 | + 32:26 | |
35. | Doležel Jiří | PGP8005 | SK Praga | 63:35 | + 32:45 | |
36. | Súkup Jaroslav | PGP7900 | SK Praga | 65:43 | + 34:53 | |
37. | Hübl Karel | FSP7802 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 73:18 | + 42:28 | |
38. | Mošnička Michal | DKP8003 | Oddíl OB Kotlářka | 89:21 | + 58:31 | |
Jan Hladký | 0200003 | bez klubu | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 30:49 | ||
2. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | KOB Tretra Praha | 33:08 | + 2:19 | |
3. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 34:13 | + 3:24 | |
4. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 34:21 | + 3:32 | |
5. | Šunka Jan | LOU7600 | SK Moravan Louňovice | 34:28 | + 3:39 | |
6. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 35:21 | + 4:32 | |
7. | Pelant Michal | RIC7400 | OB Říčany | 37:53 | + 7:04 | |
8. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 38:21 | + 7:32 | |
9. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 38:35 | + 7:46 | |
10. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 38:58 | + 8:09 | |
11. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 39:38 | + 8:49 | |
12. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 40:18 | + 9:29 | |
13. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | SK Praga | 40:55 | + 10:06 | |
14. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:08 | + 10:19 | |
15. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:36 | + 10:47 | |
16. | Popjuk Viktor | 0230001 | Radotin | 41:46 | + 10:57 | |
16. | Rypáček Miroslav | SPC7506 | SPORTICUS team | 41:46 | + 10:57 | |
18. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 42:10 | + 11:21 | |
19. | Datel Jiří | DKL7101 | KOB Kladno | 43:39 | + 12:50 | |
20. | Hřivna Štěpán | PGP7507 | SK Praga | 44:29 | + 13:40 | |
21. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 44:47 | + 13:58 | |
22. | Gutak Mykhaylo | 0090001 | Azimut Ukrajina | 44:48 | + 13:59 | |
23. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 44:53 | + 14:04 | |
24. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 45:22 | + 14:33 | |
25. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 46:08 | + 15:19 | |
26. | Kolář David | LOU7700 | SK Moravan Louňovice | 46:15 | + 15:26 | |
27. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 47:46 | + 16:57 | |
28. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 48:26 | + 17:37 | |
29. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 49:57 | + 19:08 | |
30. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 50:22 | + 19:33 | |
31. | Knýbel Pavel | FSP7602 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:35 | + 19:46 | |
32. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 50:44 | + 19:55 | |
33. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 51:04 | + 20:15 | |
34. | Valenta Jan | ROZ6600 | OK Roztoky | 51:07 | + 20:18 | |
35. | Končický Lukáš | RIC7501 | OB Říčany | 51:30 | + 20:41 | |
36. | Svatý Jakub | PGP7610 | SK Praga | 54:20 | + 23:31 | |
37. | Večerka Daniel | 0060001 | NoWay | 55:46 | + 24:57 | |
38. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | SKOB Slaný | 56:22 | + 25:33 | |
39. | Matoušek Petr | EKP7503 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:15 | + 26:26 | |
40. | Hrstka Pavel | SLA7501 | SKOB Slaný | 58:05 | + 27:16 | |
41. | Jakubský Ondřej | TAP7700 | KOB Tretra Praha | 58:13 | + 27:24 | |
42. | Černý Daniel | TAP7200 | KOB Tretra Praha | 58:17 | + 27:28 | |
43. | Snížek Jan | DKP7600 | Oddíl OB Kotlářka | 60:43 | + 29:54 | |
44. | Kohoutek Jan | RIC7303 | OB Říčany | 62:21 | + 31:32 | |
45. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:44 | + 32:55 | |
46. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | SK Praga | 63:51 | + 33:02 | |
47. | Müller Jan | HCE6800 | TJ Hostivice | 64:12 | + 33:23 | |
48. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | 64:53 | + 34:04 | |
49. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | OK Roztoky | 67:38 | + 36:49 | |
50. | Votruba Ondřej | 0130001 | neregistr. | 68:08 | + 37:19 | |
51. | Mička Aleš | TJP7300 | TJ Sokol Troja | 68:19 | + 37:30 | |
52. | Lacina Martin | DKP7502 | Oddíl OB Kotlářka | 69:07 | + 38:18 | |
53. | Ptáček Josef | DKP7204 | Oddíl OB Kotlářka | 71:29 | + 40:40 | |
54. | Prox Jakub | RIC7406 | OB Říčany | 75:19 | + 44:30 | |
55. | Hladík Zdeněk | DKP7401 | Oddíl OB Kotlářka | 78:18 | + 47:29 | |
56. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 80:35 | + 49:46 | |
57. | Brumovský Martin | TAP7202 | KOB Tretra Praha | 81:42 | + 50:53 | |
Vondráček Martin | DKP7704 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | DISK | |||
Štys Marek | 0100001 | OB | DISK | |||
Svoboda Jan | ODV7605 | TJ Aero Odolena Voda | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 45:11 | ||
2. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:35 | + 0:24 | |
3. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | USK Praha | 52:00 | + 6:49 | |
4. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:43 | + 8:32 | |
5. | Korčák Marián | HAV6508 | OB Havířov | 53:54 | + 8:43 | |
6. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 57:52 | + 12:41 | |
7. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | SK Praga | 62:58 | + 17:47 | |
8. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 65:09 | + 19:58 | |
9. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 68:13 | + 23:02 | |
10. | Jun Drahomír | KNC5501 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 69:07 | + 23:56 | |
11. | Forst Libor | MFP6301 | Matfyz Praha | 75:26 | + 30:15 | |
12. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 79:17 | + 34:06 | |
13. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 79:25 | + 34:14 | |
14. | Mack Tomáš | KAM6601 | OK Kamenice | 80:55 | + 35:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 40:21 | ||
2. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 41:05 | + 0:44 | |
3. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 43:07 | + 2:46 | |
4. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 56:11 | + 15:50 | |
5. | Havlíček Ivo | KNC5800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:19 | + 15:58 | |
6. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 67:32 | + 27:11 | |
7. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 86:22 | + 46:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 38:56 | ||
2. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK Meteor Kačerov | 40:46 | + 1:50 | |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 43:17 | + 4:21 | |
4. | John Vladimír | DLP5500 | OOB TJ Dukla Praha | 46:41 | + 7:45 | |
5. | Koč Lumír | MKP5401 | SK Meteor Kačerov | 46:50 | + 7:54 | |
6. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | KOB Kladno | 47:29 | + 8:33 | |
7. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 47:54 | + 8:58 | |
8. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 47:56 | + 9:00 | |
9. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 49:21 | + 10:25 | |
10. | Soukup Václav | VSP5600 | USK Praha | 52:22 | + 13:26 | |
11. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 60:24 | + 21:28 | |
12. | Toušek Miloslav | MKP5000 | SK Meteor Kačerov | 69:37 | + 30:41 | |
13. | Šomvársky Ján | TAP5500 | KOB Tretra Praha | 72:06 | + 33:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | DKL4601 | KOB Kladno | 24:42 | ||
2. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 26:29 | + 1:47 | |
3. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:11 | + 3:29 | |
4. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 31:56 | + 7:14 | |
5. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 33:25 | + 8:43 | |
6. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 34:41 | + 9:59 | |
7. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 35:42 | + 11:00 | |
8. | NOSÁL STANISLAV | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 36:44 | + 12:02 | |
9. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 40:58 | + 16:16 | |
10. | Němec Vladimír | SLA4202 | SKOB Slaný | 55:16 | + 30:34 | |
Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Finco Dneboská Eva | PVP7755 | VSK Přírodní vědy Praha | 24:53 | ||
2. | Voborská Jana | PGP8454 | SK Praga | 26:05 | + 1:12 | |
3. | Soukupová Michaela | VSP5850 | USK Praha | 26:30 | + 1:37 | |
4. | Hroch Šimon | 0030002 | Hroši | 26:50 | + 1:57 | |
5. | Kamarádová Zdeňka | 0010001 | neregistrovaný | 26:53 | + 2:00 | |
6. | Tareš Jiří | ODV7001 | TJ Aero Odolena Voda | 27:06 | + 2:13 | |
7. | Petřinová Beáta | 0240002 | Petřinovi | 28:54 | + 4:01 | |
8. | Michalíková Jana | ZVO8051 | OB SK Zvole | 31:53 | + 7:00 | |
9. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | 32:20 | + 7:27 | |
10. | Chmelařová Zuzana | PGP7761 | SK Praga | 32:53 | + 8:00 | |
11. | Hoffmann Ondřej | 0020003 | OB Kotlářka | 33:14 | + 8:21 | |
12. | Kuchař Michal | 34:36 | + 9:43 | |||
13. | Dušková Monika | 34:40 | + 9:47 | |||
14. | Večerková Daniela | 0060002 | NoWay | 35:57 | + 11:04 | |
15. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 36:30 | + 11:37 | |
15. | Kamarád Tomáš | 0010002 | neregistrovaný | 36:30 | + 11:37 | |
17. | Řehák Jiří | DVP7401 | DVP ORIENTATION | 37:31 | + 12:38 | |
18. | Štrossová Veronika | DCE8250 | KOB Dobřichovice | 38:32 | + 13:39 | |
19. | Pokorná Sára | KAM0952 | OK Kamenice | 42:15 | + 17:22 | |
20. | Pohlová Petra | TAP7758 | KOB Tretra Praha | 42:34 | + 17:41 | |
21. | Houdková Lenka | ODV7853 | TJ Aero Odolena Voda | 43:03 | + 18:10 | |
22. | Tafijčuková Veronika | DOR1059 | OK Dobříš | 43:49 | + 18:56 | |
23. | Slabá Daniela | 0310001 | Šneci | 44:23 | + 19:30 | |
24. | Mrázová Lucie | VSP1251 | USK Praha | 45:12 | + 20:19 | |
25. | Uhlík Jan | DKP6603 | Oddíl OB Kotlářka | 45:26 | + 20:33 | |
26. | Václavíková Anna | SLA1151 | SKOB Slaný | 48:03 | + 23:10 | |
27. | Čechová Lucie | 48:26 | + 23:33 | |||
28. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | SKOB Slaný | 48:55 | + 24:02 | |
29. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:11 | + 24:18 | |
30. | Kubečková Eliška | DOR1650 | OK Dobříš | 51:52 | + 26:59 | |
31. | Souhrada Štěpán | 61:32 | + 36:39 | |||
32. | Zdenka Kurzová a Matěj Piguet-Hladký | 0200001 | bez klubu | 125:34 | + 100:41 | |
Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimek Petr | 33:10 | ||||
2. | Vaněk Tomáš | 0120002 | CZAR | 33:52 | + 0:42 | |
3. | Pompach Petr | TAP7801 | KOB Tretra Praha | 34:02 | + 0:52 | |
4. | Kolář Jan | ZVO7901 | OB SK Zvole | 36:24 | + 3:14 | |
5. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | OB SK Zvole | 37:21 | + 4:11 | |
6. | Tejkl Jiří | DOB7700 | KOB Dobruška | 45:22 | + 12:12 | |
7. | Balga Jiří | DKP7302 | Oddíl OB Kotlářka | 47:47 | + 14:37 | |
8. | Kalinová Tereza | 0190001 | - | 50:17 | + 17:07 | |
9. | Reichel Vít | 0150001 | BC | 50:26 | + 17:16 | |
10. | Sankot Jaroslav | KAM8100 | OK Kamenice | 52:50 | + 19:40 | |
11. | Dudl Jan | ODV7703 | TJ Aero Odolena Voda | 53:36 | + 20:26 | |
12. | Červenka Daniel | SAD1101 | Sportovní akademie Dobříš | 55:14 | + 22:04 | |
13. | Košťáková Petra | DOR8151 | OK Dobříš | 55:46 | + 22:36 | |
14. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:23 | + 23:13 | |
15. | Vobořilová Markéta | 0120001 | CZAR | 56:51 | + 23:41 | |
16. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 57:21 | + 24:11 | |
17. | Čechová Anna | LBE9250 | TJ Lokomotiva Beroun | 57:25 | + 24:15 | |
18. | Houdek Richard | ODV8001 | TJ Aero Odolena Voda | 57:26 | + 24:16 | |
19. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 58:50 | + 25:40 | |
20. | Petřinová Vendy | 0240004 | Petřinovi | 58:58 | + 25:48 | |
21. | Labský Martin | 59:02 | + 25:52 | |||
22. | Drašar Tomáš | DKL7600 | KOB Kladno | 60:37 | + 27:27 | |
23. | Chmelař Bohumil | PGP7204 | SK Praga | 61:13 | + 28:03 | |
24. | Štěpán Marek | 0280002 | nemám | 62:50 | + 29:40 | |
25. | Novotný Ondřej | 65:31 | + 32:21 | |||
26. | Beranova Helena | 0070001 | Tempo | 65:53 | + 32:43 | |
27. | Linhart Václav | 66:38 | + 33:28 | |||
28. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 66:41 | + 33:31 | |
29. | Khelová Petra | SCP7850 | OK Sparta Praha | 66:44 | + 33:34 | |
30. | Kindl Jiří | RIC7901 | OB Říčany | 68:25 | + 35:15 | |
31. | Hroch Tomáš | 0030001 | Hroši | 70:27 | + 37:17 | |
32. | Truncová Lenka | ODV7852 | TJ Aero Odolena Voda | 73:29 | + 40:19 | |
33. | Klepetko David | 0080001 | Šutri | 74:36 | + 41:26 | |
34. | Medlínková Kateřina | DKP7854 | Oddíl OB Kotlářka | 78:34 | + 45:24 | |
35. | Kralovanská Denisa | 0210001 | Neregistrovana | 79:18 | + 46:08 | |
36. | Hoffmann Jiří | 0020001 | OB Kotlářka | 81:07 | + 47:57 | |
37. | Tučný Jan | 0110001 | Tučňáci OB | 81:34 | + 48:24 | |
38. | Machová Blanka | 0250001 | Žádný | 82:26 | + 49:16 | |
39. | Reichelová Monika | 0150002 | BC | 85:13 | + 52:03 | |
40. | Malačková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 94:58 | + 61:48 | |
41. | Zamastil Jaroslav | FSP7404 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 107:14 | + 74:04 | |
42. | Malá Martina | 0110002 | Tučňáci OB | 112:14 | + 79:04 | |
Štěpánová Petra | 0280001 | nemám | DISK | |||
Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Petřinová Natálie | 0240003 | Petřinovi | DISK | |||
Švejdová Martina | ZVO7453 | OB SK Zvole | DISK | |||
Hoffmann Jan | 0020002 | OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivý Marek | PGP1400 | SK Praga | 19:41 | ||
2. | Jiroušek Lukáš | 0050001 | . | 23:05 | + 3:24 | |
3. | Schuhmeier Radim | ROZ1400 | OK Roztoky | 26:55 | + 7:14 | |
4. | Tomeš Matěj | DKP1508 | Oddíl OB Kotlářka | 29:23 | + 9:42 | |
5. | Hýblová Beáta | VIP1950 | SK VIPrahlo | 31:30 | + 11:49 | |
6. | Součková Veronika | 0140002 | bez registr. | 31:51 | + 12:10 | |
7. | Puchernová Adéla | TAP1650 | KOB Tretra Praha | 33:58 | + 14:17 | |
8. | Součková Barbora | 0140001 | bez registr. | 34:06 | + 14:25 | |
9. | Kočárek Albert | 34:24 | + 14:43 | |||
10. | Paulů Samuel | CEP0801 | Čepíci | 36:18 | + 16:37 | |
10. | Tománek Jan | DOR1400 | OK Dobříš | 36:18 | + 16:37 | |
12. | Finco Veronica Grace | PVP1150 | VSK Přírodní vědy Praha | 38:09 | + 18:28 | |
13. | Málková Antonie | CST1751 | OB Strakonice | 38:58 | + 19:17 | |
14. | Nová Eliška Anna | DKP1551 | Oddíl OB Kotlářka | 42:49 | + 23:08 | |
15. | Kadlec Samuel | DOR1204 | OK Dobříš | 43:50 | + 24:09 | |
16. | Petřinová Sára | 0240001 | Petřinovi | 44:45 | + 25:04 | |
17. | Khelová Bára | SCP1350 | OK Sparta Praha | 44:47 | + 25:06 | |
18. | Sedláková Magdaléna | 45:09 | + 25:28 | |||
19. | Jeník Mikuláš | ODV1201 | TJ Aero Odolena Voda | 46:32 | + 26:51 | |
20. | Truncová Štěpánka | ODV1052 | TJ Aero Odolena Voda | 48:40 | + 28:59 | |
21. | Khelová Eliška | SCP1651 | OK Sparta Praha | 53:18 | + 33:37 | |
22. | Bartoňová Veronika | 0320001 | Bartoni | 55:30 | + 35:49 | |
23. | Fujáček Vojtěch | SJC1701 | Sportcentrum Jičín | 66:11 | + 46:30 | |
24. | Málková Berenika | CST1950 | OB Strakonice | 83:14 | + 63:33 | |
25. | Svobodová Marie | PGP1650 | SK Praga | 83:53 | + 64:12 | |
26. | Pražáková Eliška | ZBP1550 | OOB SK Zbraslav | 87:34 | + 67:53 | |
27. | Bartoň Jan | 0320002 | Bartoni | 182:27 | + 162:46 | |
Moráčková Heda | ZBP1950 | OOB SK Zbraslav | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ouhrabka Lukáš | SPC1902 | SPORTICUS team | 54:52 | ||
2. | Benešová Květoslava | FSP1850 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 416:04 | + 361:12 |