Logo
Datum:
22.01.2022
Místo konání:
Líšnice, Osada Varadov
Pořadatel:
DCE - KOB Dobřichovice
Mapa:
PZL speciální
Ředitel závodu:
Rusý Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Rusý Tomáš
Stavitel tratí:
Rusý Tomáš
Protokol:
Měřený trénink proběhl bez komplikací, závodníci se vraceli zabláceni, unaveni ale spokojeni. Ztratilo se pár průkazek, které se podařilo najít díky pomaleji běžícím a všímavým závodníkům. V lese tak nezůstal žádný odpad - podporujeme https://cistoles.cz/.
Kategorie:
A     B     C     D    

A 14.50 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Janovský PGP0101 SK Praga 111:01
2. Michal Uhlík SJC8007 Sportcentrum Jičín 111:16 + 0:15
3. Jan Flašar PGP8610 SK Praga 116:30 + 5:29
4. Martin Fröhlich DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 131:10 + 20:09
5. Petr Baldrian PGP7203 SK Praga 131:37 + 20:36
6. Martin Fučík 0040001 NER1985 139:05 + 28:04
7. Jaroslav Sedláček DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 143:20 + 32:19
8. Daniel Šafka KAM9105 OK Kamenice 150:20 + 39:19
9. Michal Ficek 0030002 nejsem člen sportovního klubu 151:59 + 40:58
10. Jan Škrabálek KYL7000 SK SP Kylešovice 152:31 + 41:30
11. Pavel Dubec SCP8003 OK Sparta Praha 158:42 + 47:41
12. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 165:00 + 53:59
13. Martin Vlach PGP8605 SK Praga 166:07 + 55:06
14. Pavlína Pecoldová MFP8450 Matfyz Praha 179:41 + 68:40
15. Jiří Kautský SCP8201 OK Sparta Praha 184:22 + 73:21
16. Petra Snížková DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 190:46 + 79:45
17. Ondřej Střelba PGP7510 SK Praga 203:57 + 92:56
18. Ondřej Silný PHK7906 OK 99 Hradec Králové 217:30 + 106:29
19. Pavel Čáp 0060001 Pavel Čáp 221:59 + 110:58
20. Martin Lacina DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 228:07 + 117:06
21. Vanda Králová PGP8755 SK Praga 232:59 + 121:58
Ondřej Falta DKP8502 Oddíl OB Kotlářka DISK
Hana Typltová DKP8760 Oddíl OB Kotlářka DISK
Tomáš Johanovský DKP8500 Oddíl OB Kotlářka DISK

B 10.00 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Jíra KAM9802 OK Kamenice 94:13
2. Marek Pecka EKP9000 VŠTJ Ekonom Praha 94:29 + 0:16
3. Aleš Král MFP7808 Matfyz Praha 95:07 + 0:54
4. Martin Málek CST8902 OB Strakonice 100:04 + 5:51
5. Miroslav Beneš PGP8108 SK Praga 101:17 + 7:04
6. Tomáš Janovský PGP6401 SK Praga 105:40 + 11:27
7. Richard Hill SLA7602 SKOB Slaný 106:45 + 12:32
8. Jiří Svoboda DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 109:22 + 15:09
9. Jiří Zápotocký PGP0808 SK Praga 111:56 + 17:43
10. Jiří Salakvarda 0050001 Bezejmenný klub 119:10 + 24:57
11. Helena Valentová OKP6550 SK OK 24 Praha 122:22 + 28:09
12. Jan Kabát PGP6901 SK Praga 128:40 + 34:27
13. Josef Šutera CET7901 TJ Loko Česká Třebová 131:20 + 37:07
14. Martin Srb 0130002 Braníci 132:50 + 38:37
15. Petra Janovská PGP7355 SK Praga 135:27 + 41:14
16. Johana Fořtová 0110001 FortMedica 141:14 + 47:01
17. Barbora Kučerová HCE8650 TJ Hostivice 142:40 + 48:27
18. Libuše Srbová 0130001 Braníci 144:44 + 50:31
19. Petra Sedláčková ROZ7050 OK Roztoky 145:13 + 51:00
20. Jaroslav Sedláček ROZ6801 OK Roztoky 145:45 + 51:32
21. Jan Starý FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 172:12 + 77:59
22. Jaroslav Pavlů DCE6100 KOB Dobřichovice 172:41 + 78:28
23. Zdeněk Přeček SCP5200 OK Sparta Praha 195:31 + 101:18
24. Milan Paukert TJP5000 TJ Sokol Troja 237:42 + 143:29
24. Roman Kotecký PGP4900 SK Praga 237:42 + 143:29
Viktor Slavík PGP6300 SK Praga DISK
Tereza Hovorková KAM0154 OK Kamenice DISK

C 5.70 km

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olga Šimerková PGP7551 SK Praga 57:43
2. Martin Klusák DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 60:53 + 3:10
3. Lenka Stodůlková LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:43 + 5:00
4. Pavel Hrstka SLA7501 SKOB Slaný 62:52 + 5:09
5. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 64:05 + 6:22
6. Filip Jíra KAM0506 OK Kamenice 64:10 + 6:27
7. Pavel Klaška DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 64:20 + 6:37
8. Tomáš Šimek FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:46 + 7:03
9. Martin Klaška DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 65:20 + 7:37
10. Petr Vaněk ZBP7302 OOB SK Zbraslav 65:45 + 8:02
11. Amálie Rebeka Petriláková DOR0953 OK Dobříš 66:27 + 8:44
12. Jiří Jirka DKL5501 KOB Kladno 75:14 + 17:31
12. Radovan Gregor DOR7404 OK Dobříš 75:14 + 17:31
14. Patrik Svítil PGP0706 SK Praga 75:38 + 17:55
15. Tereza Havlová KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 75:57 + 18:14
16. Šárka Málková CST8351 OB Strakonice 76:46 + 19:03
17. Vladimír John DLP5500 OOB TJ Dukla Praha 78:29 + 20:46
18. Lada Proxová RIC8350 OB Říčany 79:00 + 21:17
19. Pavla Svítilová PGP7764 SK Praga 79:01 + 21:18
20. Luboš Zápotocký SLA7500 SKOB Slaný 79:43 + 22:00
21. Adam Mackovič HCE0700 TJ Hostivice 79:51 + 22:08
22. Jaromír Buriánek SCP4700 OK Sparta Praha 81:46 + 24:03
23. Libor Forst MFP6301 Matfyz Praha 82:02 + 24:19
24. Miloslav Toušek MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov 82:08 + 24:25
25. Marie Hrstková SLA8150 SKOB Slaný 82:21 + 24:38
26. Jakub Prox RIC7406 OB Říčany 82:35 + 24:52
27. Alena Kohlová KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:37 + 24:54
28. Monika Jírová ROZ7350 OK Roztoky 82:45 + 25:02
29. Magdalena Čtrnáctová PGP7151 SK Praga 84:51 + 27:08
30. Ondřej Šimerka PGP0800 SK Praga 85:38 + 27:55
31. Eva Tloušťová SCP6950 OK Sparta Praha 85:51 + 28:08
32. Lenka Forstová MFP6850 Matfyz Praha 94:51 + 37:08
33. Lubomír Beran 0030001 nejsem člen sportovního klubu 102:14 + 44:31
34. Linda Sedláčková ROZ0050 OK Roztoky 103:59 + 46:16
35. Jan Šváb VSP5801 USK Praha 105:22 + 47:39
36. Miroslav Petrilák DOR6600 OK Dobříš 107:55 + 50:12
37. Miloš Novák SCP4600 OK Sparta Praha 109:58 + 52:15
38. Naďa Zavadilová SCP5450 OK Sparta Praha 110:17 + 52:34
39. Milan Nechuta PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 113:19 + 55:36
40. Alena Nechutová PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 113:22 + 55:39
41. Jana Hrdličková 0140001 ? 115:35 + 57:52
42. Karel Hlavatý SJP4200 KČT Slavoj Praha 188:30 + 130:47
Helena Mikulášová PGP9353 SK Praga DISK
Václav Dobeš KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Kateřina Dobešová KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

D 3.90 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Kučera 0070001 xxx 66:55
2. Samuel Král MFP0801 Matfyz Praha 72:29 + 5:34
3. Kateřina Klašková DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 72:32 + 5:37
4. Josefina Klašková DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 72:35 + 5:40
5. Kevin Gregor DOR1001 OK Dobříš 72:56 + 6:01
6. Michaela Králová MFP7959 Matfyz Praha 73:01 + 6:06
7. Ruth Tachezy DOR6451 OK Dobříš 76:37 + 9:42
8. Jan Müller HCE6800 TJ Hostivice 95:45 + 28:50