Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | C | SOS Jindřichův Hradec | 29:33 | |
2. | Grande Ema | PGP1251 | C | SK Praga | 33:31 | + 3:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | B | OB Říčany | 31:13 | |
2. | Komárková Radka | SJH1151 | B | SOS Jindřichův Hradec | 31:46 | + 0:33 |
3. | Schwarzová Katarína Sofia | LBE1153 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 68:20 | + 37:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 38:31 | |
2. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | B | OB Říčany | 39:29 | + 0:58 |
3. | Netopilová Simona | VAM0950 | C | OB Vamberk | 66:41 | + 28:10 |
4. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | C | MLOK Mariánské Lázně | 74:45 | + 36:14 |
5. | Schwarzová Martina Justína | LBE0951 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 79:04 | + 40:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Sára | PGP0660 | A | SK Praga | 37:41 | |
2. | Baldrianová Eva | VSP0751 | A | USK Praha | 38:48 | + 1:07 |
3. | Havlová Tereza | KNC0750 | A | Sokol Kostelec n. Č. l. | 43:02 | + 5:21 |
4. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | B | OK Dobříš | 45:44 | + 8:03 |
5. | Benešová Michaela | SJH0651 | B | SOS Jindřichův Hradec | 62:43 | + 25:02 |
6. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | B | SOS Jindřichův Hradec | 84:15 | + 46:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterová Jana | LPU0057 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 49:11 | 7763 | |
2. | Švecová Karolína | ZVO0557 | A | OB SK Zvole | 56:31 | + 7:20 | 6864 |
3. | Řada Hanka | DKP9450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:08 | + 13:57 | 6054 |
4. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:59 | + 18:48 | 5460 |
5. | Thořová Markéta | TUR9952 | C | OOB TJ Turnov | 68:51 | + 19:40 | 5354 |
6. | Nováková Kateřina | OKP9450 | C | SK OK 24 Praha | 76:14 | + 27:03 | 4449 |
7. | Králová Vanda | PGP8755 | C | SK Praga | 81:18 | + 32:07 | 3829 |
8. | Čablová Kristina | BFM8751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 91:36 | + 42:25 | 2567 |
9. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 98:43 | + 49:32 | 1695 |
10. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 103:52 | + 54:41 | 1064 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fučíková Hana | VBM7751 | C | VSK Mendelu Brno | 41:46 | 5145 | |
2. | Švecová Anežka | ZVO0352 | B | OB SK Zvole | 41:57 | + 0:11 | 5125 |
3. | Vacková Anna | SJI9854 | C | OK Jihlava | 47:13 | + 5:27 | 4529 |
4. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | C | SK Brno Žabovřesky | 49:21 | + 7:35 | 4288 |
5. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | C | OK Jihlava | 49:38 | + 7:52 | 4256 |
6. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | B | OK Dobříš | 51:25 | + 9:39 | 4055 |
7. | Mazalová Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 53:56 | + 12:10 | 3770 |
8. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:40 | + 16:54 | 3235 |
9. | Kotrčová Lenka | PDY9350 | C | Běhej Poděbrady | 74:28 | + 32:42 | 1449 |
Svobodová Kristýna | PDY9150 | C | Běhej Poděbrady | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazdová Lenka | SJC8484 | C | Sportcentrum Jičín | 51:30 | |
2. | Korecká Lenka | CHT8053 | C | OOB SK Chrast | 57:04 | + 5:34 |
3. | Proxová Lada | RIC8350 | C | OB Říčany | 92:09 | + 40:39 |
4. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | R | USK Praha | 95:10 | + 43:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drobníková Markéta | SJC8450 | C | Sportcentrum Jičín | 39:04 | |
2. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 39:49 | + 0:45 |
3. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 49:24 | + 10:20 |
4. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 49:46 | + 10:42 |
5. | Havlová Eva | KNC7851 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 78:16 | + 39:12 |
6. | Seryogina Olga | VLI8181 | C | Slavia Liberec orienteering | 82:29 | + 43:25 |
7. | Sovová Markéta | PZR7850 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 91:28 | + 52:24 |
Málková Šárka | CST8351 | C | OB Strakonice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Kateřina | DKP7753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:20 | |
2. | Biolik Agnieszka | CHC7751 | C | K.O.B. Choceň | 52:32 | + 7:12 |
3. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 53:09 | + 7:49 |
4. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 56:40 | + 11:20 |
5. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SOS Jindřichův Hradec | 58:30 | + 13:10 |
6. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 58:32 | + 13:12 |
7. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 59:14 | + 13:54 |
8. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | C | KOS Slavia Plzeň | 60:31 | + 15:11 |
9. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | C | OK Dobříš | 61:50 | + 16:30 |
10. | Bialeková Martina | LBE7350 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 65:13 | + 19:53 |
11. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 67:05 | + 21:45 |
12. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:12 | + 26:52 |
13. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 82:18 | + 36:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 47:04 | |
2. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 53:07 | + 6:03 |
3. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 66:55 | + 19:51 |
4. | Muselíková Vladislava | ABM7051 | KOB ALFA Brno | 70:02 | + 22:58 | |
5. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 74:11 | + 27:07 |
6. | Sedláčková Petra | KOR7451 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 78:47 | + 31:43 |
7. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 81:41 | + 34:37 |
8. | Hájková Soňa | 0110001 | 89:53 | + 42:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 39:09 | |
2. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 39:34 | + 0:25 |
3. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 42:10 | + 3:01 |
4. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:41 | + 5:32 |
5. | Krajčová Věra | OTK5850 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 45:07 | + 5:58 |
6. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 45:22 | + 6:13 |
7. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 48:24 | + 9:15 |
8. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 52:41 | + 13:32 |
9. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 52:42 | + 13:33 |
10. | Foglarová Naďa | DKP6553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:36 | + 15:27 |
11. | Kohlová Alena | KPY6051 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:26 | + 24:17 |
Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 30:05 | |
2. | Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | 31:49 | + 1:44 |
3. | Valachová Jana | LPU6654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:22 | + 6:17 |
4. | Zelenková Lenka | PHK6152 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:59 | + 6:54 |
5. | Pekárková Radka | RBK6767 | C | SK Radioklub Blansko | 37:36 | + 7:31 |
6. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | C | SKOB Ostrov | 40:53 | + 10:48 |
7. | Stibalová Věra | LDC6051 | C | KOB Děčín | 48:22 | + 18:17 |
8. | Votavová Renata | 0170002 | 51:28 | + 21:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 31:12 | |
2. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 40:08 | + 8:56 |
3. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 44:52 | + 13:40 |
4. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 48:00 | + 16:48 |
5. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 48:20 | + 17:08 |
6. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 56:38 | + 25:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drobník Tadeáš | SJC1301 | C | Sportcentrum Jičín | 22:00 | |
2. | Uchytil Ivo | PZR1201 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:38 | + 2:38 |
3. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | C | KOB Tretra Praha | 26:04 | + 4:04 |
4. | Havlíček Kristián | RIC1402 | C | OB Říčany | 29:26 | + 7:26 |
5. | Beran Matouš | LBE1301 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 37:57 | + 15:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Josef | VSP1100 | B | USK Praha | 33:40 | |
2. | Kašpar Adam | DOR1101 | B | OK Dobříš | 36:32 | + 2:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doucha Tomáš | SNA0801 | B | TJ START Náchod | 55:45 | |
2. | Kapoun Matěj | LBE0801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 102:51 | + 47:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | A | OK Dobříš | 39:04 | |
2. | Doucha Martin | SNA0501 | A | TJ START Náchod | 55:38 | + 16:34 |
3. | Sedláček David | SRK0508 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 118:48 | + 79:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Brno Žabovřesky | 51:46 | 10172 | |
2. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 61:57 | + 10:11 | 8648 |
3. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 65:55 | + 14:09 | 8055 |
3. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:55 | + 14:09 | 8055 |
5. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 67:40 | + 15:54 | 7793 |
6. | Mareš Albert | DKP0308 | A | Oddíl OB Kotlářka | 68:33 | + 16:47 | 7661 |
7. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 68:43 | + 16:57 | 7636 |
8. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 69:23 | + 17:37 | 7536 |
9. | Janas Petr | PGP0200 | R | SK Praga | 70:50 | + 19:04 | 7319 |
10. | Bořánek Michal | VSP0007 | C | USK Praha | 70:53 | + 19:07 | 7312 |
11. | Sklenář Martin | AOP9501 | R | Orientační Běh Opava | 71:15 | + 19:29 | 7257 |
12. | Havlíček Jan | RIC7902 | C | OB Říčany | 71:17 | + 19:31 | 7252 |
13. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | C | SK Praga | 72:06 | + 20:20 | 7130 |
14. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 72:40 | + 20:54 | 7045 |
15. | Axmann Šimon | DKP8700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:38 | + 24:52 | 6452 |
16. | Kobr Tomáš | TJN8901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 78:30 | + 26:44 | 6172 |
17. | Landovský Jakub | PGP9601 | C | SK Praga | 79:25 | + 27:39 | 6035 |
18. | Čech Petr | SJI0001 | C | OK Jihlava | 81:44 | + 29:58 | 5689 |
19. | Hraboš Matej | TBM9547 | C | KOS TJ Tesla Brno | 81:55 | + 30:09 | 5661 |
20. | Siegl Roman | MFP6700 | C | Matfyz Praha | 83:22 | + 31:36 | 5444 |
21. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 83:39 | + 31:53 | 5402 |
22. | Řada Jakub | DKP9401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 90:39 | + 38:53 | 4355 |
23. | Vaněk Tomáš | 0080002 | 99:34 | + 47:48 | |||
24. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 102:58 | + 51:12 | 2512 |
Roudný Martin | LPU0002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Janovský Tomáš | PGP0101 | E | SK Praga | DISK | 0 | ||
Fučík Karel | VBM7246 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 | ||
Košárek Pavel | PGP7107 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Málek Martin | CST8902 | C | OB Strakonice | 45:41 | 4510 | |
2. | Lehmann Karsten | 0140001 | 49:19 | + 3:38 | |||
3. | Kavan Tomáš | TBM8603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:36 | + 7:55 | 3895 |
4. | Vacek Vladimír | KNC9300 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:20 | + 10:39 | 3682 |
5. | Žák Jan | LPU9802 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:30 | + 10:49 | 3670 |
6. | Vostrejš Pavel | 0090001 | 58:34 | + 12:53 | |||
7. | Weissar Samuel | LPM0300 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 59:44 | + 14:03 | 3418 |
8. | Klaška Martin | DKP0100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:16 | + 14:35 | 3377 |
9. | Šunda Marek | VSP9200 | C | USK Praha | 63:21 | + 17:40 | 3138 |
10. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 74:52 | + 29:11 | 2243 |
11. | Samek Jakub | VSP8800 | C | USK Praha | 96:34 | + 50:53 | 558 |
Karlík Jan | TBM8809 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazda Ondřej | SJC8202 | C | Sportcentrum Jičín | 53:36 | |
2. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 54:33 | + 0:57 |
3. | Korecký Miroslav | CHT7901 | C | OOB SK Chrast | 57:17 | + 3:41 |
4. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OB Vamberk | 60:08 | + 6:32 |
5. | Hašek Jakub | 0130001 | 61:39 | + 8:03 | ||
6. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:11 | + 9:35 |
7. | Gregor Petr | RUZ7500 | C | TJ Růžená | 66:24 | + 12:48 |
8. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 74:27 | + 20:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:15 | |
2. | Bolech Filip | LPU8602 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:38 | + 8:23 | |
3. | Havel Josef | KNC7800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 78:18 | + 32:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SOS Jindřichův Hradec | 45:32 | |
2. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 46:22 | + 0:50 |
3. | Hrouda Petr | VBM6900 | C | VSK Mendelu Brno | 46:33 | + 1:01 |
4. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OB Vamberk | 47:11 | + 1:39 |
5. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 47:36 | + 2:04 |
6. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 52:25 | + 6:53 |
7. | Uchytil Tomáš | PZR7621 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 56:02 | + 10:30 |
8. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 56:39 | + 11:07 |
9. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 57:33 | + 12:01 |
10. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 58:03 | + 12:31 |
11. | Biolik Grzegorz | CHC7608 | C | K.O.B. Choceň | 60:00 | + 14:28 |
12. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 61:20 | + 15:48 |
13. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:38 | + 17:06 |
14. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SOS Jindřichův Hradec | 63:32 | + 18:00 |
15. | Hojný Michal | SCP7613 | C | OK Sparta Praha | 64:03 | + 18:31 |
16. | Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | 64:54 | + 19:22 |
17. | Popjuk Viktor | 0160001 | 65:30 | + 19:58 | ||
18. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:42 | + 20:10 |
19. | Pivec Lukáš | MLA7600 | C | MLOK Mariánské Lázně | 66:19 | + 20:47 |
20. | Cupák Jiří | VRL7201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:13 | + 21:41 |
21. | Bílý Petr | DOK6800 | C | OK Doksy | 68:50 | + 23:18 |
22. | Dvořáček Jan | TTR7701 | C | OOB Třebíč | 73:55 | + 28:23 |
23. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 86:36 | + 41:04 |
24. | Kapoun Luděk | LBE7400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 94:42 | + 49:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | C | OK Jihlava | 47:33 | |
2. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | OOB Spartak Adamov | 49:07 | + 1:34 |
3. | Weissar Petr | LPM7020 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 52:26 | + 4:53 |
4. | Vaculovič Radim | DOR7505 | C | OK Dobříš | 52:39 | + 5:06 |
5. | Gross Michal | ABM6946 | KOB ALFA Brno | 54:49 | + 7:16 | |
6. | Vach Vladimír | KOR6900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 56:29 | + 8:56 |
7. | Kroupa Štěpán | VPM6904 | C | KOS Slavia Plzeň | 57:17 | + 9:44 |
8. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 73:33 | + 26:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 49:45 | |
2. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 50:55 | + 1:10 |
3. | Kniebügl Anton | 0150001 | 54:50 | + 5:05 | ||
4. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 57:02 | + 7:17 |
5. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 57:47 | + 8:02 |
6. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 58:03 | + 8:18 |
7. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:11 | + 8:26 |
8. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 61:54 | + 12:09 |
9. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 64:38 | + 14:53 |
10. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 68:37 | + 18:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:47 | |
2. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | C | OB SK Zvole | 42:53 | + 1:06 |
3. | Votava Petr | 0170001 | 47:43 | + 5:56 | ||
4. | Pekárek Aleš | RBK6602 | C | SK Radioklub Blansko | 51:22 | + 9:35 |
5. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 52:27 | + 10:40 |
6. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 60:29 | + 18:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krajča Pavel | OTK5700 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 54:44 | |
2. | Stibal Ivan | LDC5701 | C | KOB Děčín | 58:44 | + 4:00 |
3. | Drobník Ivan | VLI5601 | C | Slavia Liberec orienteering | 64:27 | + 9:43 |
4. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 64:51 | + 10:07 |
5. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 67:36 | + 12:52 |
6. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 100:07 | + 45:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mizera Ladislav | KVS5300 | C | SKOB Kobra Vsetín | 41:25 | |
2. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:28 | + 7:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:41 | |
2. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 43:43 | + 13:02 |
3. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 66:09 | + 35:28 |
4. | Valášek Josef | SCP4501 | C | OK Sparta Praha | 79:22 | + 48:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štolbová Lenka | KNC1250 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 37:05 | |
2. | Korecký Radan | CHT1401 | C | OOB SK Chrast | 78:14 | + 41:09 |
Vrabcová Olívie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pecánek Matěj | TEP1300 | C | Tempo Praha | 19:58 | |
2. | Vojtěch Suchý | 0000003 | 20:01 | + 0:03 | ||
3. | Pecánková Barbora | TEP1451 | C | Tempo Praha | 20:40 | + 0:42 |
4. | Pivcová Lucie | MLA1650 | C | MLOK Mariánské Lázně | 30:52 | + 10:54 |
5. | Prokop Suchý | 0000002 | 31:55 | + 11:57 | ||
6. | Puchernová Adéla | TAP1650 | C | KOB Tretra Praha | 35:09 | + 15:11 |
7. | Stejskalová Alice | 5546120 | 35:15 | + 15:17 | ||
8. | Drobník Kryštof | SJC1502 | C | Sportcentrum Jičín | 35:34 | + 15:36 |
9. | Troníčková Vojířka | 0212043 | 37:37 | + 17:39 | ||
10. | Johanovská Veronika | DKP1851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:04 | + 23:06 |
11. | Málková Berenka | CST | OB Strakonice | 60:41 | + 40:43 | |
12. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 64:45 | + 44:47 |
Vrabec Adrian | SCP1500 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Korecký Marek | CHT1701 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Hašek Matěj | 0130002 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škrabálek Jan | KYL7000 | C | SK SP Kylešovice | 32:43 | |
2. | Táborský Ondřej | TJN5605 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:03 | + 1:20 |
3. | Kovářová Eva | SJC8759 | C | Sportcentrum Jičín | 34:44 | + 2:01 |
4. | Hořejší Jana | DKP9052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:25 | + 4:42 |
5. | Beran Pavel | 0060001 | 39:34 | + 6:51 | ||
6. | Lác Jan Ladislav | DOR0103 | C | OK Dobříš | 48:34 | + 15:51 |
7. | Vobořilová Markéta | 0080001 | 52:49 | + 20:06 | ||
8. | Kamarádová Zdeňka | 0100001 | 56:05 | + 23:22 | ||
9. | Pekárek Martin | 0000124 | 58:13 | + 25:30 | ||
10. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | C | OK Jihlava | 62:40 | + 29:57 |
11. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | C | OK Jihlava | 64:44 | + 32:01 |
12. | Kamarád Tomáš | 0100002 | 66:58 | + 34:15 | ||
13. | Vydrová Zuzana | PEN0250 | C | OK RECO Sport | 73:16 | + 40:33 |
14. | Jireš František | 0070001 | 78:08 | + 45:25 | ||
15. | Hořejší Jan | DKP8209 | C | Oddíl OB Kotlářka | 82:08 | + 49:25 |
16. | Kamarádová Zdeňka | 0100003 | 108:05 | + 75:22 |