Logo
Datum:
07.05.2022
Místo konání:
Rájov u Mar. Lázní
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
1:15000
Ředitel závodu:
Placek Petr
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R1
Stavitel tratí:
Macura Jaroslav - R3
JURY:
Urbánková Jana, Bořánek Petr, Hanák Martin
Protokol:
Závod proběhl s drobnými nesrovnalostmi, které neměly vliv na jeho regulérnost. Protest nebyl podán.
Kategorie:
D10F     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10F     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     T1     T2     TF    

D10F 3.13 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Alžběta VPM1351 KOS Slavia Plzeň 41:28
2. Bartošová Magdalena LPM1251 OK Lokomotiva Plzeň 52:26 + 10:58
3. Müller Ronja STB1453 TJ Stadion Nový Bor 58:00 + 16:32
4. Petrušová Anna MLA1550 MLOK Mariánské Lázně 58:45 + 17:17
Pelikánová Jitka KAM1451 OK Kamenice DISK

D10C 2.33 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 35:20
2. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 41:24 + 6:04
3. Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov 42:15 + 6:55
4. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 45:24 + 10:04
5. Gelnerová Karolína KRL1350 Kometa Kralovice 52:53 + 17:33
6. Dvořáková Zuzana VPM1250 KOS Slavia Plzeň 53:27 + 18:07
7. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 64:46 + 29:26
8. Mravcová Jasmína KRL1354 Kometa Kralovice 102:15 + 66:55
9. Fáberová Lucie KRL1351 Kometa Kralovice 111:21 + 76:01
Koptová Jana KRL1352 Kometa Kralovice DISK

D12B 2.66 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 31:08
2. Nykodymová Anna MLA1154 MLOK Mariánské Lázně 33:27 + 2:19
3. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 34:36 + 3:28
4. Fryšová Zuzana DCH1151 Radioelektronika Cheb 36:19 + 5:11
5. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 37:24 + 6:16
6. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 37:48 + 6:40
7. Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary 38:23 + 7:15
8. Prinzová Lada MLA1150 MLOK Mariánské Lázně 38:25 + 7:17
9. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 38:35 + 7:27
10. Šňupárková Barborka PGP1152 SK Praga 39:18 + 8:10
11. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 41:43 + 10:35
12. Maternová Jana VPM1150 KOS Slavia Plzeň 47:40 + 16:32
13. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia Plzeň 47:45 + 16:37
14. Štiková Julie KRL1051 Kometa Kralovice 59:22 + 28:14
15. Juhaszová Tereza NEK1151 Nejdek Orienteering 67:12 + 36:04
16. Fáberová Hana KRL1153 Kometa Kralovice 76:05 + 44:57
17. Peláková Daniela MLA1155 MLOK Mariánské Lázně 100:52 + 69:44
18. Dvořáková Barbora VPM1052 KOS Slavia Plzeň 106:50 + 75:42

D14B 3.84 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 36:35
2. Šafránková Eliška LPM0953 OK Lokomotiva Plzeň 36:57 + 0:22
3. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 40:29 + 3:54
4. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 43:02 + 6:27
5. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 44:10 + 7:35
6. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 45:27 + 8:52
7. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 50:37 + 14:02
8. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 52:42 + 16:07
9. Petýrková Karolína NEK0851 Nejdek Orienteering 64:24 + 27:49
10. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 67:17 + 30:42
11. Čadková Michaela KRL0954 Kometa Kralovice 81:19 + 44:44
12. Peterková Adéla KRL0953 Kometa Kralovice 87:16 + 50:41
Riedlová Karolína DCH0856 Radioelektronika Cheb DISK
Fojtíková Vendula BSO0854 KOB Baník Sokolov DISK
Fojtíková Nikola BSO0853 KOB Baník Sokolov DISK
Sedláková Nela BSO0952 KOB Baník Sokolov DISK
Tauerová Kristina BSO0855 KOB Baník Sokolov DISK

D16B 4.43 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 41:55
2. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 45:13 + 3:18
3. Fryšová Andrea DCH0760 Radioelektronika Cheb 46:45 + 4:50
4. Třísková Tereza VPM0650 KOS Slavia Plzeň 48:09 + 6:14
5. Mušková Amálie Anna DKP0759 Oddíl OB Kotlářka 49:41 + 7:46
6. Pokorná Anežka KRL0757 Kometa Kralovice 50:47 + 8:52
7. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 53:13 + 11:18
8. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 56:59 + 15:04
9. Králová Lucie KRL0658 Kometa Kralovice 65:58 + 24:03
10. Kadlecová Barbora ZTC0750 Západočeské sportovní centrum OB 86:37 + 44:42
11. Nejedlá Barbora ONO0750 SKOB Ostrov 99:07 + 57:12

D18B 4.88 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 52:28
2. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 62:42 + 10:14
3. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 96:29 + 44:01

D21C 7.06 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6787

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šiková Barbora ZTC9650 Západočeské sportovní centrum OB 50:50 7255
2. Kamenická Karolína ZTC9651 Západočeské sportovní centrum OB 50:55 + 0:05 7245
3. Ryšavá Vendula PGP8153 SK Praga 62:03 + 11:13 5861
4. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 63:04 + 12:14 5734
5. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 71:55 + 21:05 4634
6. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 71:57 + 21:07 4630
7. Sieglová Dagmar MFP 74:01 + 23:11
8. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 74:29 + 23:39 4315
9. Hořejší Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka 75:05 + 24:15 4241
10. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 77:12 + 26:22 3978
11. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 79:03 + 28:13 3748
12. Králová Vanda PGP8755 SK Praga 85:39 + 34:49 2927
13. Marešová Alexandra NEK9950 Nejdek Orienteering 87:04 + 36:14 2751
14. Johnová Lenka LTP7352 OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:10 + 36:20 2739
15. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 88:13 + 37:23 2608
16. Hříchová Jana 0020001 Rokycany 91:12 + 40:22
17. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 92:20 + 41:30 2097
18. Kuklová Jana TJP8750 TJ Sokol Troja 101:08 + 50:18 1003
19. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 106:30 + 55:40 336

D35C 5.32 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 50:14
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 51:30 + 1:16
3. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 52:20 + 2:06
4. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 53:45 + 3:31
5. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 55:22 + 5:08
6. Kučerová Barbora HCE8650 TJ Hostivice 62:58 + 12:44
7. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 64:28 + 14:14
8. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 66:23 + 16:09
9. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 71:49 + 21:35
10. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 72:29 + 22:15
11. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 75:47 + 25:33
12. Hynková Jana ONO8650 SKOB Ostrov 83:03 + 32:49
12. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 83:03 + 32:49
14. Turková Martina SKV7852 TJ Slovan Karlovy Vary 84:37 + 34:23
15. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 85:27 + 35:13
16. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 87:48 + 37:34
Soukupová Andrea NEK7851 Nejdek Orienteering DISK

D45C 4.35 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 34:25
2. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 36:06 + 1:41
3. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 40:31 + 6:06
4. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 42:33 + 8:08
5. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 43:50 + 9:25
6. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:08 + 11:43
7. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 53:29 + 19:04
8. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 53:48 + 19:23
9. Fryšová Tereza DCH7654 Radioelektronika Cheb 54:38 + 20:13
10. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 55:08 + 20:43
11. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 56:10 + 21:45
12. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 57:48 + 23:23
13. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 58:15 + 23:50
14. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 59:37 + 25:12
15. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 59:52 + 25:27
16. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 61:32 + 27:07
17. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 64:44 + 30:19
18. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 68:02 + 33:37
19. Váchová Ilona 0050001 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 68:55 + 34:30
20. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 70:21 + 35:56
21. Bartošová Milena LPM7755 OK Lokomotiva Plzeň 75:54 + 41:29
22. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 81:08 + 46:43
23. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 89:15 + 54:50
24. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 93:36 + 59:11
25. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 111:33 + 77:08
MS Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 34:16 +

D55C 3.61 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 44:09
2. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 47:02 + 2:53
3. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 49:34 + 5:25
4. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 49:56 + 5:47
5. Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň 52:58 + 8:49
6. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 56:49 + 12:40
7. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 57:46 + 13:37
8. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 57:54 + 13:45
9. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 58:43 + 14:34
10. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 66:19 + 22:10
11. Vašková Blanka 0030001 MAS 66:28 + 22:19

D65C 3.01 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Setínková Zuzana DKP5753 Oddíl OB Kotlářka 38:52
2. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 43:21 + 4:29
3. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 43:33 + 4:41
4. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 49:53 + 11:01
5. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia Plzeň 56:56 + 18:04
6. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 59:57 + 21:05
7. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 67:27 + 28:35
8. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 73:37 + 34:45
9. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 74:04 + 35:12
10. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 91:48 + 52:56

H10F 3.13 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pinkr Jan HCE1300 TJ Hostivice 27:25
2. Stehlík Filip LPM1400 OK Lokomotiva Plzeň 46:33 + 19:08
3. Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka 57:37 + 30:12
Kučera Martin HCE1400 TJ Hostivice DISK

H10C 2.33 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 28:29
2. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 35:04 + 6:35
3. Pelikán Vít KAM1203 OK Kamenice 35:31 + 7:02
4. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 38:58 + 10:29
5. Křenek Martin VPM1301 KOS Slavia Plzeň 42:21 + 13:52
6. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 45:00 + 16:31
7. Cepek Vojtech 0160002 XCEP 53:30 + 25:01
8. Soukup Ondřej NEK1201 Nejdek Orienteering 53:56 + 25:27
9. Arnošt Daniel SAD1200 Sportovní akademie Dobříš 70:21 + 41:52
Stingl Vojtěch BSO1201 KOB Baník Sokolov DISK

H12B 3.44 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 35:17
2. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 36:33 + 1:16
3. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 37:33 + 2:16
4. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 37:47 + 2:30
5. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 42:04 + 6:47
6. Jedlička Josef VPM1102 KOS Slavia Plzeň 43:24 + 8:07
7. Křenek Jan VPM1101 KOS Slavia Plzeň 55:46 + 20:29
8. Šňupárek Jenda PGP1005 SK Praga 60:41 + 25:24
9. Haller Maxmilián KRL1102 Kometa Kralovice 71:39 + 36:22
10. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 93:25 + 58:08
11. Kváč Martin MLA1102 MLOK Mariánské Lázně 102:57 + 67:40
12. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 110:35 + 75:18
13. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 113:36 + 78:19
14. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 123:03 + 87:46
15. Kučera Jakub HCE1101 TJ Hostivice 125:13 + 89:56
Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice DISK
Gregor Josef NEK1000 Nejdek Orienteering DISK

H14B 4.40 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 37:19
2. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 37:42 + 0:23
3. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 40:17 + 2:58
4. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 42:05 + 4:46
5. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 43:14 + 5:55
6. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 44:03 + 6:44
7. Materna Josef VPM0902 KOS Slavia Plzeň 47:42 + 10:23
8. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 53:44 + 16:25
9. Tříska Lukáš VPM0803 KOS Slavia Plzeň 54:43 + 17:24
10. Hradil Michal HCE0900 TJ Hostivice 58:36 + 21:17
11. Pícl Kryštof VPM0800 KOS Slavia Plzeň 59:42 + 22:23
12. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 75:44 + 38:25
13. Doupník Matyáš ONO0902 SKOB Ostrov 90:13 + 52:54
14. Navrátil Adam DCH0803 Radioelektronika Cheb 114:18 + 76:59

H16B 5.46 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 36:01
2. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 42:22 + 6:21
3. Spiřík František BSO0603 KOB Baník Sokolov 43:11 + 7:10
4. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 48:59 + 12:58
5. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 54:33 + 18:32
6. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 67:50 + 31:49
Mackovič Adam HCE0700 TJ Hostivice DISK

H18B 7.29 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobota Ondřej ZTC0502 Západočeské sportovní centrum OB 61:48
2. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 83:04 + 21:16

H21C 10.33 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7221

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 62:43 7817
2. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 67:31 + 4:48 7310
3. Despetovic Tihomir 0130001 OC München 68:20 + 5:37
4. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 74:51 + 12:08 6535
5. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 75:16 + 12:33 6491
6. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 80:45 + 18:02 5912
7. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 82:02 + 19:19 5776
8. Sládek Ondřej DCH0012 Radioelektronika Cheb 83:42 + 20:59 5600
9. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 84:11 + 21:28 5549
10. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 84:55 + 22:12 5472
11. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 85:24 + 22:41 5421
12. Trojan Karel TUR9011 OOB TJ Turnov 85:38 + 22:55 5396
13. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 89:33 + 26:50 4982
14. Körner Christoph 0110002 OLV Landshut 93:37 + 30:54
15. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 98:33 + 35:50 4032
16. Brož Jan LPM8901 OK Lokomotiva Plzeň 100:50 + 38:07 3791
17. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 101:48 + 39:05 3689
18. Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice 108:10 + 45:27 3016
19. Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha 109:09 + 46:26 2912
20. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 111:56 + 49:13 2618
21. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 115:19 + 52:36 2261
22. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 121:01 + 58:18 1659
Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník DISK 0

H35C 7.29 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 52:55
2. Stehlík Petr ZTC7903 Západočeské sportovní centrum OB 53:14 + 0:19
3. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 55:25 + 2:30
4. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 60:30 + 7:35
5. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 62:49 + 9:54
6. Bořánek Petr USK Praha 64:34 + 11:39
7. Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia Plzeň 66:35 + 13:40
8. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:06 + 14:11
9. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 67:30 + 14:35
10. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 67:32 + 14:37
11. Křenek Jaroslav VPM7502 KOS Slavia Plzeň 69:12 + 16:17
12. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 69:34 + 16:39
13. Körner Ralph 0110001 OLV Landshut 70:41 + 17:46
14. Kovář Jindřich MAS6800 OOB Aš 71:05 + 18:10
15. Fišer Pavel SKV7200 TJ Slovan Karlovy Vary 71:57 + 19:02
16. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 73:10 + 20:15
17. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 75:44 + 22:49
18. Jedlička Jiří VPM7602 KOS Slavia Plzeň 75:45 + 22:50
19. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 78:35 + 25:40
20. Pelikán Tomáš KAM8200 OK Kamenice 78:39 + 25:44
21. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:00 + 31:05
22. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 87:55 + 35:00
23. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 88:31 + 35:36
24. Pinkr Josef HCE8200 TJ Hostivice 96:39 + 43:44
25. Kučera Tomáš HCE8100 TJ Hostivice 173:30 + 120:35
Mackovič Dušan HCE7801 TJ Hostivice DISK

H45C 5.96 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 43:35
2. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 45:48 + 2:13
3. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 46:05 + 2:30
4. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 48:20 + 4:45
5. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 48:42 + 5:07
6. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 49:19 + 5:44
7. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 49:49 + 6:14
8. Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 52:10 + 8:35
9. Černý Jan ONO7101 SKOB Ostrov 54:14 + 10:39
10. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 54:33 + 10:58
11. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 54:40 + 11:05
12. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 55:41 + 12:06
13. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 58:39 + 15:04
14. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 60:25 + 16:50
15. Fiala Michal KSH7601 OB Kašperské Hory 60:38 + 17:03
16. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 62:36 + 19:01
17. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 63:46 + 20:11
18. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 65:22 + 21:47
19. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 66:09 + 22:34
20. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 66:31 + 22:56
21. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 68:09 + 24:34
22. Parula Martin LPM7600 OK Lokomotiva Plzeň 68:27 + 24:52
23. Müller Rico STB6400 TJ Stadion Nový Bor 69:34 + 25:59
24. Zdráhal Tomáš OOL5301 SK Haná orienteering 71:06 + 27:31
25. Fryš Zdeněk DCH7503 Radioelektronika Cheb 77:34 + 33:59
26. Kopp Petr 0120001 Šumavský průzkum 82:29 + 38:54
27. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 94:12 + 50:37
28. Soukup Michal NEK7400 Nejdek Orienteering 96:36 + 53:01
29. Tříska Jiří LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň 105:25 + 61:50
30. Dvořák Pavel 0080001 KOS 110:12 + 66:37

H55C 4.09 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 39:18
2. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 39:39 + 0:21
3. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 40:38 + 1:20
4. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 44:40 + 5:22
5. Kirsch Stefan 52D5901 TV Coburg-Neuses 45:32 + 6:14
6. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 47:24 + 8:06
7. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 48:00 + 8:42
8. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 48:47 + 9:29
9. Sova Petr KSH6501 OB Kašperské Hory 48:52 + 9:34
10. Hanák Martin KRL6701 Kometa Kralovice 50:48 + 11:30
11. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia Plzeň 50:58 + 11:40
12. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 51:13 + 11:55
13. Kropáč Jiří KRL6702 Kometa Kralovice 51:40 + 12:22
14. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 54:05 + 14:47
15. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 63:14 + 23:56
16. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 70:07 + 30:49
17. Šafka Jan KAM6604 OK Kamenice 78:45 + 39:27
18. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 82:58 + 43:40
19. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 83:05 + 43:47

H65C 3.61 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 34:25
2. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 39:19 + 4:54
3. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 40:37 + 6:12
4. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 44:27 + 10:02
5. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 45:44 + 11:19
6. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 48:26 + 14:01
7. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 48:51 + 14:26
8. Chotětický Jan MAS5400 OOB Aš 51:16 + 16:51
9. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 52:20 + 17:55
10. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 52:50 + 18:25
11. Novák Jan SKV5001 TJ Slovan Karlovy Vary 68:39 + 34:14
12. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 73:19 + 38:54
13. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 79:09 + 44:44
14. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 93:26 + 59:01

H75C 3.01 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 38:17
2. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 41:54 + 3:37
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 53:48 + 15:31
4. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 58:42 + 20:25

T1 2.73 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebián Samuel Kometa Kralovice 29:59
2. Vrabcová Romana SCP OK Sparta Praha 36:42 + 6:43
3. Pelikánová Lenka KAM8350 OK Kamenice 40:30 + 10:31
4. Šebián Pavel Kometa Kralovice 41:27 + 11:28
5. Houbová Hana KRL Kometa Kralovice 46:33 + 16:34
6. Kopta Václav Kometa Kralovice 46:51 + 16:52
7. Cepek Pavel 0160001 XCEP 51:04 + 21:05
8. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 52:23 + 22:24
9. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 53:00 + 23:01
10. Přinda Jan KOS Slavia Plzeň 53:16 + 23:17
11. Černá Petra LOK-o Liberec 57:58 + 27:59
12. Bartoš Vojtěch LPM0802 OK Lokomotiva Plzeň 71:31 + 41:32
13. Šebiánová Adéla Kometa Kralovice 71:47 + 41:48
14. Pilařová Petra LPM8351 OK Lokomotiva Plzeň 76:07 + 46:08
15. Strnad Tomáš Kometa Kralovice 81:10 + 51:11
16. Milota Jan MLA0003 MLOK Mariánské Lázně 96:52 + 66:53
17. Černá Lucie LPM8354 OK Lokomotiva Plzeň 108:07 + 78:08
18. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 113:19 + 83:20
19. Nguyen Huu Thang DCH0812 Radioelektronika Cheb 115:13 + 85:14
20. Buřičová Romana VPM0001 KOS Slavia Plzeň 125:11 + 95:12
Hanáková Marta Kometa Kralovice DISK
Trdá Lucie KPY0002 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

T2 4.80 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Petr SKV TJ Slovan Karlovy Vary 39:49
2. Svoboda Jan 0090001 Egerländische Falken 47:02 + 7:13
3. Fürstová Anna LLI9854 LOK-o Liberec 51:28 + 11:39
4. Jirásek Petr Radioelektronika Cheb 53:43 + 13:54
5. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 62:33 + 22:44
6. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 62:53 + 23:04
7. Materna Josef VPM7900 KOS Slavia Plzeň 63:01 + 23:12
8. Nováková Eliška SKV0753 TJ Slovan Karlovy Vary 65:57 + 26:08
9. Jirásek Pavel Radioelektronika Cheb 67:07 + 27:18
10. Nováková Jana SKV TJ Slovan Karlovy Vary 69:14 + 29:25
11. Plesníková Eva MAS8550 OOB Aš 75:09 + 35:20
12. Zierhut Antonín LCV7100 TJ Lokomotiva Chomutov 83:51 + 44:02
13. Davidová Jana ONO7852 SKOB Ostrov 89:22 + 49:33
14. Kvítková Krystýna LOK-o Liberec 125:15 + 85:26

TF 2.04 km, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Karel LPM1200 OK Lokomotiva Plzeň 30:19
2. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 39:29 + 9:10
3. Hynková Johanna ONO1750 SKOB Ostrov 40:29 + 10:10
4. Mullis Elizabeth DKP1651 Oddíl OB Kotlářka 42:51 + 12:32
5. Gelner František Kometa Kralovice 44:15 + 13:56
6. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 45:46 + 15:27
7. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 46:00 + 15:41
8. Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně 51:19 + 21:00
9. Ondříšková Frea MAS1450 OOB Aš 57:58 + 27:39
10. Ondříšková Iduun MAS1650 OOB Aš 58:00 + 27:41
11. Novák Jan TJ Slovan Karlovy Vary 60:28 + 30:09
12. Suchá Edita LPM1650 OK Lokomotiva Plzeň 64:18 + 33:59
13. Procházka Adam neregistrovaný 67:11 + 36:52
14. Procházka Eric neregistrovaný 67:33 + 37:14
15. Liška František KPY1900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:42 + 40:23
16. Gruberová Sára LPM1252 OK Lokomotiva Plzeň 87:28 + 57:09
17. Gruber Karel LPM1201 OK Lokomotiva Plzeň 87:31 + 57:12
Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice DISK