Logo

Výsledky závodu: Východočeský pohár dospělých a veteránů 2022 - stav po 7 závodech

Datum:
01.01.2022
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-03-1919.03.2022 Oblastní žebříček (Jarní pohár) PHK Ano Ano
2022-03-2626.03.2022 Oblastní žebříček LPU Ano Ano
2022-04-0202.04.2022 Oblastní žebříček SJC Ano Ano
2022-04-0202.04.2022 Mistrovství oblasti ve sprintu JIL Ano Ano
2022-04-0909.04.2022 Oblastní žebříček CET Ano Ano
2022-04-3030.04.2022 Mistrovství oblasti na krátké trati VAM, KOR Ano Ano
2022-05-1414.05.2022 Oblastní žebříček OAV Ano Ano
2022-05-2828.05.2022 Mistrovství oblasti na klasické trati MTU Ne Ne
2022-06-1111.06.2022 Oblastní žebříček SNA Ne Ne
2022-06-2525.06.2022 Oblastní žebříček NPA Ne Ne
2022-09-0303.09.2022 Oblastní žebříček SRK Ne Ne
2022-09-2424.09.2022 Český pohár, žebříček A, WRE, oblastní žebříček VRL Ne Ne
2022-10-0101.10.2022 Oblastní žebříček ZAM Ne Ne
2022-10-1515.10.2022 Oblastní žebříček LTU Ne Ne
2022-10-2222.10.2022 Oblastní žebříček HOR Ne Ne
2022-10-3030.10.2022 Oblastní žebříček SHK Ne Ne
2022-11-0505.11.2022 Oblastní žebříček CHC Ne Ne
Kategorie:
D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C    

D21C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Vítková Lucie PHK8055 433.79 1. 108.45( P)119.62( 1) 100.00( 2)105.72( 1)
2 Udržalová Pavla LPU8552 416.24 1. 104.06( P)109.49( 1)104.77( 1) 97.92( 4)
3 Doležalová Libuše SNA8851 353.69 2. 94.10( 3) 87.95( 5) 95.37( 2) 76.27( 9)
4 Brožková Lucie LPU0154 342.60 4. 83.01( 9) 85.65( P) 84.68( 6) 89.26( 4)
5 Škodová Šárka LTU8951 337.73 5. 90.28( 5) 75.88( 5) 87.80( 5) 83.77( 7)
6 Vodičková Johana LPU0354 335.72 6. 88.54( 6) 83.93( P) 78.88( 7) 84.37( 6)
7 Horáková Veronika PHK0353 315.76 4. 78.94( P) 79.56( 4) 77.74( 9) 79.52( 4)
8 Kleiberová Eliška CHC9952 312.69 6. 82.24(10) 68.56(12) 71.96( 9) 84.72( 6) 73.77( 6)
9 Wiesnerová Monika NPA9051 286.79 2. 96.41( 2) 93.68( 3) 96.70( 3)
10 Lučanová Marta LPU7957 265.36 2. 101.06( 2) 66.34( P) 97.96( 3)
11 Balcarová Jana PHK8753 218.91 4. 54.73( P) 72.73(11) 91.45( 4)
12 Bártová Adéla LPU0353 210.51 10. 80.21(11) 52.63( P) 77.67(10)
13 Chmelařová Michaela SHK9151 198.52 1. 104.23( 1) 94.29( 3)
14 Jelínková Adéla LPU0254 194.47 12. 79.47(12) 48.62( P) 66.38(13)
15 Smutná Pavla VAM8651 188.91 6. 77.07(13) 64.61( 6) 47.23( P)
16 Chaloupková Veronika CHC9852 168.15 2. 98.73( 2) 69.42( 7)
17 Ďoubalová Věra DOB8751 158.77 8. 83.37( 8) 75.40(10)
18 Kulhavá Šárka LPU9357 136.05 1. 34.01( P) 102.04( 1)
19 Mrázková Romana SJC8351 135.40 2. 33.85( P)101.55( 2)
20 Škorpíková Barbora LPU0060 133.33 1. 33.33( P) 100.00( 1)
21 Benešová Lucie SJC8951 130.11 2. 32.53( P) 97.58( 2)
22 Hepnerová Martina PHK8150 125.17 5. 31.29( P) 93.88( 5)
23 Pilíková Veronika CET8152 122.36 7. 61.50( 7) 30.59( P) 30.27(19)
24 Šmejcová Anna SJC9552 118.12 5. 29.53( P) 88.59( 5)
25 Waňková Martina LPU9959 113.48 7. 85.11( 7) 28.37( P)
26 Tomešová Daniela SJC8451 110.27 8. 27.57( P) 82.70( 8)
27 Jansová Doubravka LPU9750 109.35 7. 27.34( P) 82.01( 7)
28 Procházková Štěpánka LPU9460 106.13 8. 26.53( P) 79.60( 8)
29 Šádková Lucie PHK9654 103.79 10. 25.95( P) 27.12(14) 50.72(10)
30 Červená Adéla SHK9755 94.71 3. 94.71( 3)
31 Wohanková Gabriela VRL7652 93.95 4. 93.95( 4)
32 Kološová Veronika LPU0351 92.71 11. 23.18( P) 69.53(11)
33 Kulhavá Eliška LPU9657 91.31 14. 68.48(14) 22.83( P)
34 Burešová Karolína ZAM0352 89.27 4. 89.27( 4)
35 Rückerová Šárka HOR0050 81.66 3. 81.66( 3)
36 Vojtíšková Viktorie LPU0051 79.27 13. 19.82( P) 59.45(13)
37 Pilná Natálie VRL0351 78.04 8. 78.04( 8)
38 Balcarová Jana PHK8852 75.05 14. 18.76( P) 56.29(14)
39 Šklíbová Veronika SRK0153 70.57 12. 70.57(12)
40 Ducháčková Kateřina STH9356 62.91 8. 62.91( 8)
41 Metelková Taťána PHK7250 62.84 16. 15.71( P) 47.13(16)
42 Suchá Simona SHK0351 58.12 15. 58.12(15)
43 Záveská Anna KUO8851 54.00 15. 54.00(15)
44 Skalická Karolína ZAM9652 42.17 17. 42.17(17)
45 Filipová Tereza SRK0050 32.35 18. 32.35(18)

D21D (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Klimplová Zuzana LPU8151 394.36 1. 98.59( P) 96.01( 2) 99.76( 2) 100.00( 1)
2 Vejrová Iva STH8852 369.38 1. 42.99( 6) 95.48( 3)100.00( 1) 73.90( 3)100.00( 1)
3 Cahová Kristýna PHK0098 275.63 4. 68.91( P) 81.47( 5) 46.03( 4) 79.22( 4)
4 Besedová Katka PHK0351 207.67 4. 51.92( P) 84.51( 4) 71.24( 4)
5 Justová Eliška SHK9351 199.37 1. 99.37( 2) 100.00( 1)
6 Peremská Dana SRK9351 179.72 2. 85.70( 3) 94.02( 2)
7 Sýkorová Daniela CHC8851 137.53 5. 73.64( 5) 63.89( 5)
8 Šádková Lucie PHK9654 133.80 2. 33.45( P)100.35( 2)
9 Balcarová Jana PHK8852 133.33 1. 33.33( P) 100.00( 1)
10 Barnetová Veronika LPU9952 130.09 2. 32.52( P) 97.57( 2)
11 Janků Anna SJC0252 123.83 3. 92.87( 3) 30.96( P)
12 Filipová Tereza SRK0050 113.95 1. 113.95( 1)
13 Klapalová Hana VAM8850 109.31 4. 81.98( 4) 27.33( P)
14 Panchártková Tereza LTU8950 107.77 1. 107.77( 1)
15 Bašová Hana PHK8556 90.55 6. 22.64( P) 67.91( 6)
16 Skalická Karolína ZAM9652 89.35 3. 89.35( 3)
17 Gallová Veronika STH0053 85.36 2. 85.36( 2)

D35C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Havrdová Renata SJC7756 406.21 1. 96.57( 4) 101.28( 2)101.55( P)104.20( 1) 99.18( 4)
2 Novotná Kateřina PHK8252 400.29 1. 100.07( P) 100.32( 2) 98.72( 2) 96.67( 3) 99.21( 3)100.69( 1)
3 Škodová Petra LPU8359 397.52 1. 94.07( 5) 99.38( P) 104.70( 1) 99.37( 2)
4 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 397.13 1. 86.53( 7) 97.42( 3) 97.08( 3) 98.62( 2)101.42( 1) 99.67( 2)
5 Suchá Eva SHK7851 375.63 3. 86.76( 6) 96.16( 3) 92.08( 7) 95.32( 4) 80.10(10) 92.07( 5) 90.03( 9)
6 Stolinová Lenka DOB8158 366.02 4. 78.11( 9) 93.70( 4) 86.24(11) 84.47( 9) 87.31( 7) 98.77( 5)
7 Odvodyová Šárka LPU8352 360.56 7. 90.14( P) 90.98( 8) 87.87( 7) 91.57( 8)
8 Tihonová Martina PHK8651 360.00 4. 90.00( P) 86.05( 6) 96.92( 4) 87.03( 8)
9 Haasová Renata LPU7960 354.64 5. 84.07( 8) 88.66( P) 91.49( 5) 90.42( 6)
10 Jiroutová Eva SNA8051 342.91 6. 67.21(18) 78.63( 9) 92.18( 6) 79.87(13) 82.95( 7) 64.53(15) 87.91(10)
11 Venclová Veronika ZAM8251 341.81 5. 76.39(11) 87.16(10) 92.25( 5) 86.01( 6) 46.79(24) 71.94(16)
12 Samková Renáta PHK7456 335.84 4. 83.96( P) 90.66( 9) 69.07(15) 92.15( 4)
13 Šklíbová Jana SRK7651 330.06 10. 56.25(23) 83.06(12) 83.38(10) 74.80(12) 78.12(12) 85.50(11)
14 Čížová Andrea SHK8251 322.64 6. 66.62(21) 66.34(11) 71.74(19) 89.40( 6) 82.41( 8) 79.09(11)
15 Vrbatová Petra VRL8552 322.23 8. 66.69(19) 82.90( 8) 80.81(13) 76.80(14) 53.93(20) 81.72(13)
16 Palasová Petra SJC8658 315.25 7. 69.71(16) 82.92( 7) 78.81( P) 83.81(10)
17 Lišková Kateřina PHK8151 294.67 12. 73.67( P) 54.90(12) 73.82(16) 73.21(13) 59.82(17) 73.97(14)
18 Kašparová Eva LPU7854 293.68 13. 66.69(19) 73.42( P) 48.04(22) 75.70(15) 66.26(16) 72.48(13) 72.08(15)
19 Kazdová Lenka SJC8484 267.24 1. 97.87( 3)102.56( 1) 66.81( P)
20 Křivdová Lenka CHC7251 262.65 4. 76.50(10) 91.48( 5) 94.67( 4)
21 Novotná Martina PHK8255 229.05 5. 57.26( P) 94.48( 5) 77.31(11)
22 Kunartová Lenka PHK7852 220.19 9. 55.05( P) 78.92(14) 86.22( 9)
22 Podlipná Veronika SJC8152 220.19 6. 70.61(15) 55.05( P) 94.53( 6)
24 Štěpánová Dita DOB7956 219.47 12. 68.52(17) 69.77(20) 81.18(12)
25 Vandasová Markéta VAM7250 204.65 9. 71.80(14) 81.69( 9) 51.16( P)
26 Randáková Helena VRL7452 201.89 1. 102.25( 1) 99.64( 3)
27 Ježková Dana SNA7850 190.71 10. 73.01(10) 65.78(17) 51.92(22)
28 Mojžíšová Jana PHK8254 181.20 16. 45.30( P) 72.53(17) 63.37(16)
29 Matušincová Lucie PHK8152 179.55 16. 44.89( P) 62.03(21) 72.63(16)
30 Renská Lenka SNA8053 146.32 14. 75.01(15) 71.31(14)
31 Zvěřinová Martina LPU8357 137.91 1. 103.43( 1) 34.48( P)
32 Kovářová Anna CET7552 131.59 2. 98.69( 2) 32.90( P)
33 Posoldová Eva SJC7957 116.13 8. 29.03( P) 87.10( 8)
34 Ticháčková Magdalena SJC7962 108.97 11. 27.24( P) 81.73(11)
35 Malá Věra JIL7752 101.60 12. 76.20(12) 25.40( P)
36 Hájková Ludmila CET7554 99.27 13. 74.45(13) 24.82( P)
37 Sýkorová Zuzana PHK7950 96.93 14. 24.23( P) 72.70(14)
38 Novotná Barbora SHK8658 94.33 7. 94.33( 7)
39 Sršňová Kateřina VAM8150 83.95 22. 62.96(22) 20.99( P)
40 Toužilová Martina SHK8051 82.86 12. 82.86(12)
41 Komárková Lucie LTU7851 72.07 18. 72.07(18)
42 Hrušová Dagmar PHK8050 70.72 21. 17.68( P) 53.04(21)
43 Čapková Petra PHK7850 61.00 25. 15.25( P) 45.75(25)
44 Nimshausová Hana CHC8151 59.05 18. 59.05(18)
45 Licková Dana LTU7350 57.60 19. 57.60(19)
46 Makovská Lenka HJL8650 51.04 17. 51.04(17) 0.00(27)
47 Termerová Jana LTU7850 47.80 23. 47.80(23)
48 Brožová Jana LTU8250 47.42 18. 47.42(18)
49 Čapková Eva LTU7852 32.80 26. 32.80(26)

D35D (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Posoldová Eva SJC7957 411.17 1. 101.59( 2)100.20( 1)102.79( P) 106.59( 2) 98.80( 2)
2 Šafářová Ivana CET8051 406.91 1. 104.91( 1)100.07( 2) 101.73( P)100.20( 2) 98.59( 4)
3 Kokaislová Eva LPU7956 393.35 1. 98.34( P)100.02( 2) 94.36( 4) 100.63( 1)
4 Hladká Petra KOR7950 385.08 2. 91.11( 4) 60.28(11) 98.08( 3) 99.62( 2) 96.27( P) 89.62( 6)
5 Čapková Petra PHK7850 362.76 5. 90.69( P) 75.62( 7) 91.87( 6) 94.05( 5) 86.15( 5) 76.59(11)
6 Kadaňová Barbora LPU8253 361.81 4. 79.69( 5) 90.45( P) 93.18( 4) 87.04( 6) 82.32( 7) 91.14( 4) 68.86(13)
7 Komárková Lucie LTU7851 360.96 3. 93.50( 3) 91.73( 4) 86.32( 4) 89.41( 7)
8 Kmentová Lenka ZAM8552 357.98 3. 93.07( 5) 95.39( 3) 80.13( 8) 87.59( 6) 81.93( 9)
9 Jelínková Zuzana PHK7452 322.59 7. 80.65( P) 50.95(12) 78.56(10) 86.93( 7) 53.72(12) 76.16( 9) 76.45(12)
10 Kroupová Kateřina LPU8154 287.29 8. 71.82( P) 83.61( 8) 75.50(10) 56.36(17)
11 Štěpánová Dita DOB7956 284.87 3. 99.72( 3) 86.49( 3) 98.66( 3)
12 Žemličková Lenka LPU8660 275.85 1. 68.96( P)101.90( 1)104.99( 1)
13 Kodytková Iva VAM7751 247.44 1. 83.04( 6) 61.86( P)102.54( 1)
14 Kučerová Petra SJC7950 233.13 9. 61.79( 9) 58.28( P) 55.70(11) 32.90(17) 57.36(16)
15 Mojžíšová Jana PHK8254 216.36 5. 54.09( P) 82.68( 5) 79.59( 9)
16 Knedlíková Zuzana SNA8052 209.12 8. 66.44(11) 79.71( 8) 62.97(14)
17 Pozdílková Alena PHK8053 202.99 9. 50.75( P) 60.41(10) 63.72( 9) 28.11(15) 26.67(20)
18 Sedláčková Petra KOR7451 198.57 10. 49.92(10) 41.58(14) 0.00(17) 49.64( P) 57.43(15)
19 Kvapilová Zuzana PHK7853 195.87 12. 48.97( P) 39.07(15) 66.33(12) 32.65(13) 41.50(14) 33.01(19)
20 Nimshausová Hana CHC8151 188.84 1. 81.91( 6) 106.93( 1)
21 Hrušová Dagmar PHK8050 188.16 8. 47.04( P) 59.06(10) 82.06( 8)
22 Podlešáková Markéta PHK7851 174.60 9. 43.65( P) 48.35(13) 82.60( 9)
23 Bohdanecká Barbora SHK7950 171.51 7. 58.70( 9) 30.46(14) 82.35( 7)
24 Brožová Jana LTU8250 159.52 7. 70.30( 8) 89.22( 7)
25 Kárníková Kamila LPU8153 132.23 3. 33.06( P) 99.17( 3)
26 Čapková Eva LTU7852 125.48 10. 47.95(11) 77.53(10)
27 Poláková Lucie VRL8254 124.17 8. 63.06( 8) 34.87(13) 26.24(18)
28 Kunartová Lenka PHK7852 120.32 5. 30.08( P) 90.24( 5)
29 Vörösová Markéta LPU7868 97.96 6. 73.47( 6) 24.49( P)
30 Říhová Kateřina PHK8052 96.45 11. 24.11( P) 72.34(11)
31 Kazdová Jana SJC7752 93.92 7. 70.44( 7) 23.48( P)
32 Hanušová Monika VRL7654 93.35 8. 21.48(14) 71.87( 8)
33 Stryková Kateřina LPU7855 92.92 12. 23.23( P) 69.69(12)
34 Slavíková Jana SHK7352 91.04 5. 91.04( 5)
35 Kotyková Libuše LTU7854 87.25 12. 33.88(12) 18.25(16) 35.12(16)
36 Šlesingerová Jitka KUO7851 67.38 10. 0.00(15) 17.19(10) 0.00(16) 50.19(13)
37 Smith Lucie VRL7353 45.20 18. 45.20(18)
38 Stará Petra VRL7354 36.68 15. 36.68(15)

D45C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Kosová Michaela PHK6752 411.75 1. 102.94( P)104.06( 1)103.85( 1)100.90( 2) 93.19( 4)
2 Švíglerová Pavla LPU7658 403.39 1. 100.98( 1)100.85( P) 104.98( 1) 90.57( 5) 96.58( 3)
3 Melicharová Zdeňka PHK7551 401.91 2. 100.48( P) 83.44( 9) 93.36( 4) 97.20( 3)103.34( 2) 96.59( 3) 100.89( 2)
4 Kroniková Jana SHK7350 382.83 2. 94.61( 4) 98.54( 2) 90.48( 5) 99.20( 2)
5 Šišmová Hana TYN6850 367.57 3. 98.08( 3) 91.95( 5) 85.50(10) 92.04( 4) 81.86( 5) 83.76( 8) 68.92(13)
6 Pipková Táňa LPU7156 359.29 3. 88.39( 7) 89.82( P) 95.54( 3) 85.54( 7)
7 Filipová Ivana SRK7373 356.86 5. 94.32( 5) 86.34( 7) 88.12( 9) 12.67(18) 83.82( 7) 88.08( 7)
8 Čivrná Karolína VRL7355 347.65 5. 77.81(11) 90.34( 6) 89.13( 5) 78.31( 7) 82.91( 9) 85.27( 9)
9 Besedová Petra PHK7654 340.71 4. 85.18( P) 81.03(10) 76.04(14) 83.41( 8) 86.75( 4) 78.36(11) 85.37( 8)
10 Loukotová Andrea HOR7350 331.21 3. 59.42(18) 86.22( 8) 91.68( 3) 75.92(12) 77.39(10)
11 Mrskočová Dana LPU7356 325.23 6. 81.31( P) 88.61( 8) 76.57(10) 78.74( 6)
12 Brožková Květa KUO7451 304.98 7. 49.65(19) 71.42(11) 89.85( 7) 83.18( 9) 37.32(14) 60.53(17)
13 Kubečková Terezie LIP7650 295.93 9. 72.50(12) 83.23(13) 68.16(12) 72.04( 9) 62.98(16)
14 Junková Kateřina STH7351 272.72 10. 70.78(13) 73.50(15) 42.71(17) 62.29(10) 56.45(18) 66.15(14)
15 Kovářová Anna CET7552 270.03 1. 100.61( 2)101.91( 1) 67.51( P)
16 Horáková Jindra LPU6854 260.44 2. 100.94( 2) 65.11( P) 94.39( 4)
17 Čermáková Renata LPU6553 248.87 5. 93.71( 6) 62.22( P) 92.94( 5)
18 Karlová Kateřina JIL7553 239.85 4. 87.82( 8) 92.07( 4) 59.96( P)
19 Demlová Jitka LPU6955 237.93 15. 64.65(15) 59.48( P) 53.61(20) 60.19(15)
20 Hájková Ludmila CET7554 235.28 6. 58.82( P) 86.26( 6) 90.20( 6)
21 Růžičková Kamila PHK7153 233.69 1. 58.42( P) 72.74(13)102.53( 1)
22 Zemánková Eva SRK7452 221.28 11. 60.93(17) 45.34(13) 40.43(25) 74.58(11)
23 Lapáčková Soňa SHK7651 220.65 6. 70.45(14) 86.43( 6) 63.77(15)
24 Waňková Dita LPU7158 206.05 6. 51.51( P) 68.22(16) 86.32( 6)
25 Držková Markéta LPU7670 191.07 12. 47.77( P) 72.23(14) 71.07(12)
26 Licková Dana LTU7350 178.55 13. 59.24(18) 60.31(13) 59.00(16)
27 Linková Eva STH7753 176.57 11. 64.32(16) 50.18(21) 62.07(11)
28 Krpatová Zuzana LPU7558 169.76 11. 42.44( P) 84.79(11) 42.53(24)
29 Hrnčířová Lenka STH7251 167.71 14. 51.36(14) 59.06(19) 57.29(15)
30 Jakubská Naděžda SHK7652 166.67 12. 65.63(12) 56.29(12) 44.75(22)
31 Štreglová Andrea VRL7552 163.58 10. 79.81(10) 83.77(12)
32 Hvězdová Dagmar SJC7656 129.88 3. 97.41( 3) 32.47( P)
33 Bendáková Jitka LTU6951 112.47 14. 27.21(22) 59.42(14) 25.84(27)
34 Vlastníková Lucie JIL7554 107.35 9. 80.51( 9) 26.84( P)
35 Smith Lucie VRL7353 106.42 16. 52.27(20) 54.15(16)
36 Křivdová Lenka CHC7251 104.20 1. 104.20( 1)
37 Knapová Iva LPU6052 103.47 8. 25.87( P) 77.60( 8)
38 Chvátilová Pavlína PHK7450 86.93 13. 21.73( P) 65.20(13)
39 Myslivcová Lenka SHK7051 82.74 10. 82.74(10)
40 Kavalírová Kateřina PHK6756 80.47 17. 20.12( P) 60.35(17)
41 Stodůlková Lenka LTU6752 75.11 11. 75.11(11)
42 Kavalírová Zuzana PHK6950 57.24 23. 14.31( P) 42.93(23)
43 Machová Iveta NPA6851 55.54 19. 55.54(19)
44 Mutinská Zdeňka KUO6499 47.76 21. 47.76(21)
45 Fenclová Markéta LPU7155 40.28 26. 10.07( P) 30.21(26)
46 Holečková Zdeňka SHK6950 13.06 28. 13.06(28)
47 Langrová Monika SHK7251 3.07 29. 3.07(29)

D45D (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Chaloupková Lenka CHC6951 405.94 1. 79.12( 9) 100.42( 2) 96.88( 3)102.30( 1) 106.34( 1)
2 Rykalová Jitka VAM7251 391.75 2. 86.37(11) 99.30( 2) 98.89( 3) 97.94( P) 95.62( 3)
3 Dvořáková Zuzana LPU7559 385.83 2. 79.48(14) 96.46( P) 99.35( 2) 97.28( 3) 92.74( 5)
4 Janovská Věra JIL7258 385.55 1. 89.31(10)101.81( 1) 96.39( P) 98.04( 2)
5 Mudruňková Romana VAM7752 381.52 4. 90.55( 8) 94.05( 5) 97.02( 4) 95.38( P) 95.07( 4)
6 Machová Iveta NPA6851 379.20 1. 90.64( 7) 94.56( 4)100.69( 1) 93.31( 4) 47.18(28)
7 Rybínová Iva KOR7551 369.52 3. 97.58( 3) 58.94(23) 68.37(17) 98.35( 3) 92.38( P) 81.21( 8)
8 Raková Miroslava SHK7250 364.69 2. 46.71(29) 90.23( 6) 83.00( 7)100.93( 2) 90.53( 6)
9 Kašparová Eva TYN7452 351.13 4. 92.85( 5) 50.64(26) 89.87( 4) 84.33( 8) 84.08( 6) 80.66( 9) 73.63(13)
10 Kynčlová Dagmar JIL7256 342.47 2. 100.84( 2) 76.21(11) 79.80(10) 85.62( P)
11 Lockerová Milena SRK7251 339.96 5. 42.72(30) 75.02(12) 87.97( 5) 73.70(10) 83.99( 7) 88.61( 8) 79.39(11)
12 Vlachová Hana VRL6251 331.49 8. 83.47(12) 86.94( 8) 80.59( 8) 80.49(10)
13 Janků Radka SJC7353 323.67 4. 92.20( 6) 56.43(25) 80.92( P) 94.12( 4)
14 Langrová Lenka KOR7450 319.21 8. 78.19(16) 81.58( 8) 79.80( P) 79.64( 9)
15 Kokrdová Věra PHK6450 318.67 6. 79.67( P) 67.13(18) 80.07( 9) 70.01(12) 57.41(17) 88.92( 6)
16 Valachová Jana LPU6654 314.33 9. 55.17(25) 78.58( P) 76.74(12) 83.17( 9) 75.84(10)
17 Saifrtová Jana HOR7551 305.67 5. 77.50(17) 83.55( 6) 90.70( 5) 53.92(23)
18 Holmanová Iva SHK7751 275.47 7. 57.79(24) 53.87(13) 80.27(11) 83.54( 7)
19 Čiháková Olga HOR7651 272.48 7. 67.67(19) 46.31(27) 71.47(16) 87.03( 7) 32.72(23)
20 Hančová Alice VRL7052 256.23 1. 78.56(15) 75.48(14)102.19( 1)
21 Douchová Jaroslava SNA7155 254.03 13. 65.51(20) 62.19(21) 63.13(19) 61.35(13) 34.52(15) 39.30(21) 63.20(19)
22 Pešková Renata SJC7550 253.69 16. 56.09(24) 70.08(16) 63.42( P) 62.88(16) 57.31(21)
23 Mikysková Ilona VAM7550 251.97 11. 53.29(26) 65.47(19) 70.22(11) 62.99( P) 51.76(26)
24 Kodytková Karolína SHK7750 243.54 10. 28.87(28) 79.80(10) 62.60(12) 72.27(16)
25 Koutná Alena PHK7052 223.52 1. 55.88( P) 62.97(20) 104.67( 1)
26 Korbelová Petra PHK7652 217.89 5. 54.47( P) 70.81(11) 92.61( 5)
27 Hanušová Zdena SJC7253 211.57 7. 69.78(18) 52.89( P) 88.90( 7)
28 Hanušová Monika VRL7654 206.00 14. 59.07(21) 70.76(15) 76.17(14)
29 Krpatová Zuzana LPU7558 190.08 9. 89.95( 9) 47.52( P) 52.61(25)
30 Rückerová Věra HOR7450 185.95 14. 75.14(15) 46.05(14) 42.33(20) 22.43(32)
31 Čermáková Lucie PHK7150 180.35 14. 45.09( P) 73.63(14) 61.63(20)
32 Smisitelová Markéta KOR7452 173.19 22. 42.17(31) 60.84(22) 43.30( P) 26.88(31)
33 Prázová Kamila SRK7151 168.18 17. 49.66(28) 68.96(17) 49.56(20)
34 Gallová Helena STH7750 164.20 5. 90.79( 5) 73.41(14)
35 Štefaniková Markéta SHK7550 157.69 13. 81.77(13) 75.92(13)
36 Vodičková Lenka LPU7357 146.75 15. 36.69( P) 73.01(15) 37.05(30)
37 Fialová Radmila SHK7653 143.12 9. 77.38( 9) 65.74(18)
38 Třešňáková Blanka JIL7051 135.44 1. 101.58( 1) 33.86( P)
39 Pilná Libuše VRL7153 133.82 12. 80.15(12) 53.67(24)
40 Stará Marta LPU7557 130.73 2. 32.68( P) 98.05( 2)
41 Čížková Dana SHK7752 130.16 13. 56.46(23) 73.70(13)
42 Waňková Dita LPU7158 128.21 4. 96.16( 4) 32.05( P)
43 Vaňurová Marcela HOR6850 123.59 18. 67.21(18) 56.38(22)
44 Weberová Zuzana PHK6961 121.45 18. 30.36( P) 48.87(18) 42.22(29)
45 Štichhauerová Kateřina LPU7468 120.16 6. 30.04( P) 90.12( 6)
46 Stará Petra VRL7354 105.06 22. 57.24(22) 47.82(27)
47 Dohnálková Jana SHK7252 98.89 3. 98.89( 3)
48 Fenclová Markéta LPU7155 96.59 15. 24.15( P) 72.44(15)
49 Smith Lucie VRL7353 89.07 7. 89.07( 7)
50 Bendáková Jitka LTU6951 79.43 10. 79.43(10)
51 Licková Dana LTU7350 76.85 10. 76.85(10)
52 Šabatová Jana SRK6853 76.56 13. 76.56(13)
53 Nová Martina VRL7656 74.98 12. 74.98(12)
54 Holečková Zdeňka SHK6950 66.68 17. 66.68(17)
55 Janáčková Kateřina LPU7664 64.01 19. 16.00( P) 48.01(19)
56 Egrtová Jitka SHK6354 52.87 27. 52.87(27)
57 Věříšová Lenka LPU7761 46.84 21. 11.71( P) 17.99(21) 17.14(33)
58 Kaplanová Alena HJL7550 41.14 17. 0.00(32) 7.10(29) 0.00(22) 0.00(17) 34.04(22)
59 Maňáková Silvie PHK7151 37.15 16. 9.29( P) 27.86(16)
60 Julišová Jitka ZAM7151 11.08 34. 11.08(34)
61 Langová Marie PHK7350 10.92 35. 2.73( P) 8.19(35)

D55C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Stodůlková Lenka LTU6752 427.34 1. 113.87( 1) 109.30( 1)108.22( 1) 95.95( 4)
2 Benešová Iva SJC6151 408.56 1. 104.98( 1)103.58( 2)102.14( P) 97.86( 3)
3 Klapalová Jana VAM6451 397.56 1. 97.97( 2)103.68( 1) 96.52( 2) 99.39( P)
4 Zalabová Martina SJC6657 389.67 1. 91.82( 4) 97.42( P)110.45( 1) 89.98( 6)
5 Thýnová Ivana SHK6651 376.05 2. 97.05( 3) 94.16( 2) 93.18( 3) 90.80( 4) 91.66( 5)
6 Léharová Iva LPU6152 365.00 2. 83.19( 8) 91.25( P) 77.44( 6) 96.37( 2) 94.19( 3) 68.93(10)
7 Víchová Ladislava LPU5851 358.87 3. 88.51( 5) 89.72( P) 91.97( 3) 88.67( 4) 84.92( 5) 80.37( 7) 83.13( 7)
8 Smutná Jana VAM6251 342.23 2. 65.41(12) 92.74( 3) 85.56( P) 98.52( 2)
9 Roudná Eva LPU6554 337.93 4. 84.96( 7) 84.48( P) 84.60( 4) 83.89( 5) 66.25( 7)
10 Mutinská Zdeňka KUO6499 298.99 6. 73.15( 9) 66.36(10) 81.66( 6) 77.82( 9)
11 Běhounová Jiřina PHK5651 295.08 6. 73.77( P) 81.55( 6) 76.60( 7) 63.16( 8)
12 Hindráková Martina LTU6451 289.63 1. 93.64( 4) 92.37( 3)103.62( 1)
13 Semrádová Jitka CHC6651 282.76 5. 45.90(15) 77.19( 7) 78.19( 5) 64.64( 7) 62.74( 9) 60.53(12) 35.44(16)
14 Veverková Yveta VAM6452 269.85 8. 61.18(14) 74.42( 8) 41.96(10) 67.46( P) 66.79(10)
15 Jiřištová Hana JIL6052 253.71 9. 67.29( 9) 63.43( P) 73.54( 9) 49.45(13)
16 Kynčlová Miroslava JIL5851 242.44 8. 64.49(13) 57.86(11) 59.48( 8) 60.61( P) 28.37(11)
17 Bartoňová Iva SHK6151 235.00 4. 70.84(11) 89.61( 4) 74.55( 8)
18 Novotná Ivana PHK6354 208.36 5. 52.09( P) 89.89( 5) 66.38(11)
19 Justová Jana PHK6153 204.71 6. 51.18( P) 24.25(14) 50.56( 9) 78.72( 6) 14.32(12)
20 Kulhavá Jarmila SRK6751 170.87 6. 89.59( 6) 81.28( 8)
21 Mádlová Iva SHK6351 169.95 5. 87.54( 6) 82.41( 5)
22 Nožková Dagmar ZAM6251 167.83 11. 56.39(12) 62.50(11) 48.94(14)
23 Čermáková Renata LPU6553 132.55 2. 33.14( P) 99.41( 2)
24 Hausvaterová Marcela SHK6152 126.93 10. 72.88(10) 54.05(13)
25 Vlachová Hana VRL6251 59.11 12. 59.11(12)
26 Chmelařová Marie SHK6352 42.87 15. 42.87(15)
27 Bláhová Luba SHK5852 42.86 13. 42.86(13)
28 Šabatková Zdeňka SHK5652 39.42 14. 39.42(14)
29 Gazdačková Jana SHK5851 17.50 15. 17.50(15)

D55D (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Hanušová Jitka LTU6352 391.02 1. 108.83( 1)114.39( 1)100.00( 1) 52.49( 3) 67.80( 9)
2 Kološová Jana LPU6653 358.71 2. 97.80( 2) 89.68( P) 34.22( 5) 93.50( 3) 77.73( 7)
3 Filipová Dagmar LTU5650 357.79 2. 88.01( 4) 44.62( 8) 57.92( 2) 62.08( 2) 96.31( 2) 76.47( 6) 97.00( 3)
4 Šabatková Zdeňka SHK5652 254.25 1. 54.25( 3)100.00( 1)100.00( 1)
5 Peremská Dana SRK6351 251.61 3. 91.58( 3) 78.67( 5) 81.36( 6)
6 Kulová Jana VAM6550 249.87 2. 93.37( 3) 94.03( 2) 62.47( P)
7 Justová Jana PHK6153 214.19 4. 53.55( P) 89.30( 4) 71.34( 8)
8 Remešová Alena SRK6150 197.20 5. 64.63( 5) 61.66( 6) 35.80(11) 35.11(10)
9 Nováková Miloslava ZAM6051 196.50 4. 45.94( 6) 48.85( 7) 50.61( 4) 51.10( 4) 27.73(12)
10 Bláhová Luba SHK5852 192.07 1. 88.58( 5) 103.49( 1)
11 Macháčková Jana SHK6450 156.50 5. 72.51( 7) 83.99( 5)
12 Vondráčková Zdeňka SNA6251 147.66 4. 57.67(10) 89.99( 4)
13 Francová Julínková Dana LPU6555 139.09 1. 34.77( P) 104.32( 1)
14 Fundová Hana SHK6752 102.18 2. 102.18( 2)
15 Egrtová Jitka SHK6354 99.51 2. 99.51( 2)
16 Gazdačková Jana SHK5851 89.17 4. 89.17( 4)
17 Svobodová Eva SHK5853 68.73 8. 68.73( 8)
18 Smrčková Olga LPU6055 58.24 9. 14.56( P) 43.68( 9)

D65C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Novotná Jiřina LPU5654 409.76 1. 83.79( 6) 102.44( P)102.30( 1) 95.56( 3) 103.92( 1)101.10( 1) 94.48( 4)
2 Langrová Eva SNA5351 400.82 1. 98.76( 2) 97.79( 3) 98.42( 3)105.85( 1) 92.43( 6) 83.89( 7)
3 Hušková Eva NPA5754 399.87 1. 102.52( 1) 62.86(11) 99.27( 2) 98.58( 2) 99.50( 2) 96.04( 3)
4 Bienová Věra SJC5752 399.07 1. 98.72( 3) 98.55( 2) 99.77( P) 93.00( 5) 102.03( 1)
5 Jiranová Alena PHK5351 379.85 2. 94.96( P) 91.14( 4) 77.92( 6) 91.81( 7)101.94( 2)
6 Nýdrlová Eva VRL5451 348.10 3. 78.35( 7) 85.05( 7) 70.30( 8) 24.45( 9) 95.31( 3) 89.39( 8)
7 Hepnerová Dagmar SHK5451 341.46 1. 94.10( 4)103.65( 1) 88.32( 5) 55.39(15)
8 Martincová Helena ZAM5051 341.08 2. 71.01( 9) 82.33( 9) 37.46(12) 66.49( 6) 100.77( 2) 59.88(13) 86.97( 5)
9 Kubíková Květoslava LPU4752 340.23 4. 61.53(11) 85.06( P) 67.12( 9) 95.34( 4) 85.87( 4) 73.96( 9)
10 Zlesáková Vlasta JIL5362 324.04 5. 85.77( 6) 70.73( 7) 81.01( P) 84.33( 5) 72.93(10)
11 Kutáčková Stanislava LTU4751 299.04 5. 9.11(13) 87.93( 5) 45.43(10) 77.56( 5) 70.62( 7) 62.77(12) 62.93( 9)
12 Kalibánová Jiřina NPA5351 288.58 6. 75.88( 8) 72.20(10) 70.78( 6) 44.91( 8) 59.18( 8) 59.26(14) 69.72( 8)
13 Dusílková Marie SRK5752 279.85 8. 65.40(10) 84.22( 8) 68.86(11) 61.37(10)
14 Běhounová Jiřina PHK5651 247.72 3. 61.93( P) 99.40( 3) 86.39( 6)
15 Kellnerová Stanislava LPU4950 223.69 7. 51.79(12) 55.92( P) 45.11(11) 53.41( 7) 54.51(16) 59.85(11)
16 Šabatková Zdeňka SHK5652 184.77 4. 87.51( 5) 97.26( 4)
17 Bártová Eva SRK5551 96.15 4. 96.15( 4)
18 Lennerová Eva LPU5653 42.21 17. 10.55( P) 31.66(17)
19 Fejlková Alice SHK5351 36.66 13. 36.66(13)
20 Nováková Jana NPA5552 33.15 14. 6.80(14) 26.35(18)

H21C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Novotný Tomáš PHK8101 413.76 1. 103.44( P) 97.04( 4) 101.33( 1) 93.83( 9) 106.17( 1) 102.82( 1)
2 Zvěřina Petr LPU8208 400.36 2. 100.09( P) 99.76( 2) 87.24(14) 99.62( 3)100.89( 2)
3 Udržal Tomáš LPU8002 393.04 1. 98.26( P) 98.90( 3) 95.34( 7) 100.54( 1)
4 Šabatka Zdeněk PHK8900 388.43 2. 97.11( P) 85.76( 7) 95.20( 8) 98.48( 2) 97.64( 6)
5 Palas Jan SJC8507 381.44 2. 91.16( 6) 95.36( P) 99.84( 2) 95.08( 4)
6 Chvátil Šimon PHK9908 378.29 3. 94.57( P) 90.70( 7) 86.74( 6) 97.67( 4) 95.35( 3)
7 Hepner David SHK7601 361.99 5. 93.89( 6) 92.14( 5) 83.48( 9) 87.88( 9) 88.08( 6)
8 Deml Tomáš LPU9502 307.09 11. 85.23(11) 76.77( P) 77.02(13) 68.07(14)
9 Samek Tomáš PHK0001 304.03 4. 76.01( P) 71.87(15) 82.16( 4) 73.99(16)
10 Jurica Jan LPU9611 295.48 6. 73.87( P) 69.56(16) 78.60(22) 73.45( 6)
11 Kupka Jaroslav ALB7800 286.22 9. 73.16(14) 71.76( 9) 64.71(20) 76.59( 9)
12 Roudný Václav LPU0001 283.80 17. 73.31(17) 70.95( P) 61.63(21) 77.91(23)
13 Locker Daniel SRK0200 273.13 8. 67.63(18) 71.79( 8) 62.38(21) 71.33(11)
14 Justa Pavel PHK8701 260.96 15. 65.24( P) 72.74(15) 63.20(20) 59.78(22)
15 Sháněl Jan CHC9402 258.41 4. 98.51( 4) 75.13(12) 84.77(20)
16 Pešek Ondřej CHC8502 250.08 4. 91.13( 4) 87.52(12) 71.43(17)
17 Šabatka Jan SHK9001 249.85 15. 78.19(16) 65.36(19) 54.35(15) 33.27(29) 51.95(19)
18 Zlámal David SJC9603 249.33 5. 62.33( P) 96.57( 5) 90.43( 8)
19 Důrek Milan SHK9100 248.31 15. 63.75(19) 73.39(25) 48.66(26) 62.51(15)
20 Panchártek Jan PHK8802 245.72 5. 61.43( P) 98.17( 5) 86.12( 8)
21 Janda Martin DOB8002 245.71 5. 87.29( 5) 87.38(13) 71.04(18)
22 Šitina Tomáš LTU0300 244.98 7. 92.03( 7) 83.69( 9) 69.26(13)
23 Pátek Michal CHC8603 239.43 7. 82.16(10) 69.68(19) 87.59( 7)
24 Fišer Jan SNA9302 235.41 7. 89.57(11) 71.81( 7) 74.03(15)
25 Balcar Jiří SNA0301 229.15 5. 97.45( 5) 64.18(20) 67.52(11)
26 Vandělík Michal ALB8501 219.87 14. 58.74(19) 30.16(23) 56.45(14) 49.80(25) 54.88(18)
27 Novotný Radek PHK7402 214.89 11. 53.72( P) 77.25(11) 83.92(11)
28 Kadeřávek Petr PHK7605 197.99 14. 49.50( P) 72.09(17) 76.40(14)
29 Netuka Vojtěch SHK9701 189.69 5. 96.43( 6) 93.26( 5)
30 Klapal Michal VAM8802 183.29 14. 82.05(14) 55.42(22) 45.82( P)
31 Paleček Ondřej STH0105 182.75 9. 89.75( 9) 93.00(10)
32 Krunčík Pavel SRK8501 181.83 13. 74.47(13) 51.82(24) 55.54(17)
33 Šitina Jakub LTU0001 170.06 8. 91.11( 8) 78.95(11)
34 Polák Vlastimil VRL7702 168.50 9. 80.62(10) 87.88( 9)
35 Švadlena Michal CHC0101 162.99 3. 64.22(18) 98.77( 3)
36 Locker Tomáš SRK9802 160.64 13. 74.77(13) 85.87(19)
37 Mašata Roman PHK7107 155.41 17. 38.85( P) 67.44(17) 49.12(20)
38 Antoš Filip NPA8001 148.91 14. 72.50(14) 76.41(24)
39 Šabata Milan SRK9904 145.93 17. 58.96(22) 86.97(17)
40 Hrdinka Daniel VRL9701 137.61 14. 50.37(24) 87.24(14)
41 Vališ Jan LPU0210 137.39 10. 34.35( P) 69.09(10) 33.95(21)
42 Jedlička Michal SHK7309 135.64 15. 78.21(15) 57.43(23)
43 Kazda Ondřej SJC8202 134.65 1. 100.99( 1) 33.66( P)
44 Čermák Jan LPU9301 134.61 1. 33.65( P) 100.96( 1)
45 Lučan Vladimír LPU7710 133.85 2. 100.39( 2) 33.46( P)
46 Bendák Jan PHK9800 132.00 4. 33.00( P) 99.00( 4)
47 Herman Jan LPU8505 131.49 3. 98.62( 3) 32.87( P)
48 Balcar Aleš PHK8602 128.39 3. 32.10( P) 96.29( 3)
49 Pokorný David SRK9701 119.55 16. 59.34(23) 60.21(16)
50 Srb Vladimír LPU7818 116.32 14. 29.08( P) 87.24(14)
51 Kamenický Jakub PHK9104 114.87 18. 28.72( P) 86.15(18)
52 Váňa Vojtěch LPU0312 113.09 8. 28.27( P) 84.82( 8)
53 Kafka Miloš LPU8608 109.15 12. 27.29( P) 81.86(12)
54 Moravec Jan ZAM0205 104.99 12. 43.84(22) 61.15(12)
55 Hrouda Matěj JIL9804 104.27 5. 26.07( P) 78.20( 5)
56 Šmehlík Eduard SHK8702 101.89 1. 101.89( 1)
57 Tichý Radomír SHK0000 100.27 2. 100.27( 2)
58 Kurzyp Stanisław CHC0202 99.57 2. 99.57( 2)
59 Beneš Jan SJC8703 98.80 10. 24.70( P) 74.10(10)
60 Toborek Jakub CHC0304 98.54 3. 98.54( 3)
61 Novák Adam LPU0320 94.29 12. 23.57( P) 70.72(12)
62 Jirásek Michal SHK8901 92.23 7. 92.23( 7)
63 Procinger Jan VRL0102 89.53 25. 37.54(25) 51.99(26)
64 Łagoda Franciszek CHC0305 89.21 8. 89.21( 8)
65 Zamastil Michal LTU0203 89.20 17. 56.38(21) 32.82(17)
66 Wohanka Pavel VRL7501 87.62 10. 87.62(10)
67 Paclík Roman SHK7801 83.84 12. 83.84(12)
68 Fábera David SHK0305 83.54 13. 83.54(13)
69 Švadlena Pavel CHC7502 83.13 21. 83.13(21)
70 Wohanka Petr VRL7305 77.57 12. 77.57(12)
71 Léhar Adam LPU9114 76.17 13. 19.04( P) 57.13(13)
72 Mühlbach Aleš STH0104 73.07 18. 73.07(18)
73 Šimek Jakub CHC0303 72.17 16. 72.17(16)
74 Maňák Michal PHK9801 70.25 16. 17.56( P) 52.69(16)
75 Procházka Tomáš LPU9110 68.77 27. 17.19( P) 51.58(27)
76 Žák Jan LPU9802 61.19 27. 15.30( P) 45.89(27)
77 Strugarek Łukasz CHC0306 61.05 21. 61.05(21)
78 Červinka Mário SHK9500 56.78 20. 56.78(20)
79 Škoda Jáchym LTU8700 49.11 26. 0.00(26) 49.11(28)
80 Lžíčař Martin DOB8803 36.70 28. 36.70(28)
81 Veselý Jiří PHK8700 12.29 30. 3.07( P) 9.22(30)

H21D (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Procházka Tomáš LPU9110 254.79 1. 63.70( P) 49.86( 4) 41.23( 2)100.00( 1)
2 Filip Filip SHK9000 186.43 1. 100.00( 1) 86.43( 2)
3 Tomalík Ondřej SHK8904 151.79 1. 51.79( 2)100.00( 1)
4 Janeček Tomáš PHK9205 133.33 1. 33.33( P)100.00( 1)
4 Fencl Jonáš LPU9902 133.33 1. 33.33( P) 100.00( 1)
6 Veselý Jiří PHK8700 126.31 2. 31.58( P) 94.73( 2)
7 Balcar Jiří SNA0301 100.00 1. 100.00( 1)
8 Zeman Jaroslav DOB8844 86.88 2. 86.88( 2)
9 Doležal Lukáš SHK8800 72.82 3. 72.82( 3)
10 Jiřišta Lubomír JIL8802 67.09 3. 50.32( 3) 16.77( P)
11 Moravec Jan ZAM0205 39.27 5. 39.27( 5)
12 Friml Dominik ZAM9901 9.29 3. 9.29( 3)

H35C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Filip Libor SRK7101 401.07 2. 100.31( 2) 97.93( 2) 102.27( 2)100.00( 2) 83.61( 7) 98.49( 3)
2 Vodička Oldřich LPU7715 396.95 2. 85.57(10) 99.24( P) 88.68( 5) 99.75( 3) 97.68( 3) 97.77( 2)100.19( 2)
3 Šabatka Petr LPU8106 383.20 3. 97.64( 3) 95.80( P) 94.09( 5) 95.67( 4)
4 Šklíba Jan SRK7501 376.91 3. 92.97( 6) 94.44( 3) 91.70( 6) 94.24( 4) 95.26( 5)
5 Hladký Viktor VAM8201 376.15 2. 85.43(11) 89.89( 4) 92.94( 4) 88.85( 8) 99.28( 2) 94.04( P) 88.32( 9)
6 Koblížek Kamil KUO8001 371.66 1. 93.35( 5) 89.08( 5) 88.11( 6) 100.25( 1) 88.98( 8)
7 Veverka Tomáš VAM8401 364.39 3. 89.86( 7) 95.07( 3) 88.36( 6) 91.10( P)
8 Kříž Libor LPU7804 361.80 4. 79.52(15) 90.45( P) 72.89(15) 95.29( 4) 96.54( 4)
9 Fukátko Jan LPU8105 358.23 5. 56.27(24) 89.56( P) 85.96( 8) 94.67( 5) 75.55(15) 88.04(10)
10 Svoboda Ondřej SHK7605 345.19 5. 79.49(16) 87.62( 7) 85.13( 9) 79.64(10) 92.80( 5)
11 Andrš Jiří VAM8601 343.03 7. 81.64(12) 82.09( 9) 85.71( 9) 89.47( 7) 79.64( 8) 85.76( P)
12 Hovorka Pavel LPU7908 341.07 9. 87.10( 9) 85.27( P) 77.84(13) 83.02(13) 79.44( 9) 79.51(12) 85.68(12)
13 Souček Tomáš SHK8200 333.99 6. 73.95(19) 84.71( 6) 77.39(14) 85.13( 9) 76.28(14) 86.76(11)
14 Bláha Jan HJL8200 329.55 6. 79.70(14) 82.90( 7) 78.93(16) 88.02( 6)
15 Andrš Petr ZAM8401 328.28 7. 79.47(17) 81.62(11) 83.15(12) 83.87( 7) 79.64(10) 73.53(16)
16 Jakubec Petr SJC8106 326.15 9. 81.17(13) 76.59(10) 81.54( P) 83.52(11) 77.70(10) 79.92( 9) 74.75(15)
17 Václavek Jan LPU7816 315.12 11. 74.68(18) 78.78( P) 78.69(17) 76.22(11) 55.05(18) 81.43(14)
18 Korbel Michal PHK7703 296.28 11. 74.07( P) 74.59(11) 71.06(16) 73.48(20) 74.14(12)
19 Vrbata Alan VRL7802 276.44 12. 73.50(20) 73.97(12) 70.46(14) 58.51(20)
20 Vítek Petr PHK7601 275.71 1. 68.93( P) 105.46( 1)101.32( 1)
21 Hovorka Jan LPU7907 265.83 1. 96.08( 4) 66.46( P)103.29( 1)
22 Šimek Jiří CHC7901 263.18 13. 77.82(18) 73.85(13) 47.31(19) 64.20(18)
23 Morávek Martin SHK7701 241.16 13. 57.97(23) 66.36(13) 52.65(15) 64.18(19)
24 Odvody Zdeněk LPU8206 239.61 19. 59.90( P) 66.27(19) 62.83(23) 50.61(21)
25 Kopecký Martin PHK8001 209.37 12. 52.34( P) 80.44(12) 76.59(13)
26 Vandas Luděk VAM6601 208.37 8. 88.95( 8) 67.33(17) 52.09( P)
27 Hanzl Tomáš SJC8205 200.72 13. 68.81(21) 50.18( P) 81.73(13)
28 Pýcha Lukáš SNA8402 185.87 3. 96.77( 3) 89.10( 7)
29 Drhlík Petr VAM8301 183.04 18. 66.52(18) 70.76(21) 45.76( P)
30 Roll Martin ALB8401 166.28 15. 65.17(22) 43.92(15) 57.19(17)
31 Podlešák Marek PHK7802 161.31 14. 40.33( P) 66.23(14) 54.75(20)
32 Kazda Ondřej SJC8202 142.67 1. 107.00( 1) 35.67( P)
33 Tihon Michal PHK7905 137.39 1. 34.35( P) 103.04( 1)
34 Kazda Jiří SJC8006 136.07 1. 102.05( 1) 34.02( P)
35 Lenner Miroslav LPU8605 109.87 14. 27.47( P) 82.40(14)
36 Matoušek Josef PHK7900 106.57 15. 26.64( P) 79.93(15)
37 Zitka Adam LPU8402 91.44 16. 22.86( P) 68.58(16)
38 Antoš Filip NPA8001 89.79 6. 89.79( 6)
39 Šafář Jan PHK7700 89.05 22. 22.26( P) 66.79(22)
40 Erlebach Michal STH8301 85.31 10. 85.31(10)
41 Jedlička Michal SHK7309 82.47 8. 82.47( 8)
42 Krmaš Václav SRK8001 80.19 8. 80.19( 8)
43 Brož Michal LTU8000 76.08 19. 76.08(19)
44 Novák Zdeněk NPA7701 65.12 17. 65.12(17)
45 Kotyk Pavel LTU7901 61.83 24. 61.83(24)
46 Novák Michal SHK7802 47.67 25. 47.67(25)
47 Nymsa Zdeněk TYN8502 35.82 16. 35.82(16)
48 Vaňátko Jakub LTU8100 29.49 25. 29.49(25)
49 Čapek Karel LTU7803 21.81 26. 21.81(26)

H35D (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Šnokhous Jan SJC8002 413.09 1. 104.43( 1)106.84( 1)103.27( P) 98.55( 2) 95.10( 3)
2 Kárník Jan LPU7811 408.51 1. 104.06( 2)102.13( P) 98.39( 3) 96.94( 3) 103.93( 1) 97.62( 2)
3 Kokaisl Tomáš LPU7820 400.68 1. 100.17( P)101.29( 1)104.51( 1) 94.71( 3)
4 Šafář Miroslav CET7001 373.80 3. 80.11( 7) 95.80( 3) 92.05( 6) 93.45( P) 88.51( 9) 92.50( 4)
5 Kroupa Jan LPU8103 371.35 1. 89.89( 4) 92.84( P) 85.40( 9) 68.13(10) 103.22( 1) 83.81(11)
6 Vrábel Petr PHK7604 364.25 5. 91.06( P) 92.45( 5) 84.27( 5) 91.08( 5) 83.42(12) 89.66( 6)
7 Kvapil Ondřej PHK7804 360.00 4. 90.00( P) 92.51( 4) 91.29( 7) 86.20( 9)
8 Grusser Jan PHK7505 358.17 2. 89.54( P) 97.35( 2) 92.73( 4) 48.40(15) 78.55(12)
9 Kuhn Jiří LPU7718 354.99 3. 91.51( 3) 88.75( P) 85.47( 8) 84.64( 4) 86.63( 6) 88.10(10)
10 Kotyk Pavel LTU7901 342.61 5. 84.39( 5) 90.60( 5) 78.02(10) 71.71( 9) 40.54(18) 89.60( 7)
11 Pozdílek Martin PHK7803 337.67 2. 84.42( P) 83.04( 6) 27.65(12) 102.07( 2) 68.14(14)
12 Goláň Oldřich LPU7417 317.87 5. 64.70(10) 79.47( P) 64.42(14) 80.79( 8) 64.56(10) 92.91( 5)
13 Műller Kamil TYN7500 309.44 6. 66.62( 8) 73.51(13) 82.28( 6) 87.03(11)
14 Matoušek Josef PHK7900 257.43 2. 64.36( P) 101.86( 2) 91.21( 5)
15 Jiřišta Vladimír JIL8500 251.27 2. 100.32( 2) 62.82( P) 88.13( 8)
16 Vaňátko Jakub LTU8100 220.80 10. 49.66(13) 59.36(10) 45.20(17) 41.66(13) 66.58(13) 24.72(21)
17 Žemlička Jan LPU8303 208.03 7. 52.01( P) 74.48(12) 81.54( 7)
18 Mojžíš Robert PHK7902 201.11 9. 50.28( P) 62.39( 9) 0.00(20) 47.11(12) 41.33(17) 1.68(22)
19 Baše Petr KOR7701 184.25 8. 54.82(12) 83.37( 8) 46.06( P)
20 Brož Michal LTU8000 183.11 4. 92.95( 4) 90.16( 7)
21 Sýkora Bohumil CHC8601 176.84 6. 84.07( 7) 92.77( 6)
22 Hanousek Václav SJC8008 165.87 9. 31.66(14) 41.47( P) 71.36( 9) 21.38(14) 9.22(20)
23 Beneda Jan SHK7900 157.62 11. 57.81(11) 49.85(11) 49.96(18)
24 Kvášovský Jakub LTU7802 150.66 8. 76.75( 8) 73.91(13)
25 Kopecký Martin PHK8001 143.04 1. 35.76( P) 107.28( 1)
26 Novák Michal SHK7802 141.19 7. 82.24( 7) 58.95(17)
27 Maloch Pavel LPU7719 137.03 11. 64.17(11) 34.26( P) 38.60(19)
28 Koutný Pavel PHK7108 125.61 12. 31.40( P) 41.36(12) 52.85(14)
29 Šafář Jan PHK7700 125.61 3. 31.40( P) 94.21( 3)
30 Haken Adam STH8102 118.42 15. 53.36(15) 65.06(15)
31 Drhlík Petr VAM8301 114.75 10. 28.69( P) 86.06(10)
32 Čapek Miroslav PHK7603 113.75 11. 28.44( P) 35.93(18) 49.38(11)
33 Matějka Luboš SNA7602 107.63 11. 30.89(15) 76.74(11)
34 Betlach Michal CET7801 99.37 13. 32.46(13) 24.84( P) 42.07(16)
35 Štěpánek Milan KUO8301 92.95 4. 92.95( 4)
36 Nymsa Zdeněk TYN8502 91.24 8. 91.24( 8)
37 Sršeň Tomáš VAM8001 87.75 9. 65.81( 9) 21.94( P)
38 Spilka Petr JIL7801 81.77 16. 20.44( P) 61.33(16)
39 Šíma Jiří SRK8304 80.60 6. 80.60( 6)
40 Daněk Petr TYN7900 74.06 14. 43.20(14) 30.86(20)
41 Lánský Jan STH8002 46.81 16. 46.81(16)
42 Retka Jiří LTU8200 37.57 19. 37.57(19)
43 Čapek Karel LTU7803 21.40 19. 21.40(19)
44 Stavrinou Marios