Logo

Výsledky závodu: Český pohár 2022 - stav po 5 závodech

Datum:
01.04.2022
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-04-1010.04.2022 Český pohár, žebříček A VSP Ano Ano
2022-04-2323.04.2022 Český pohár, žebříček A, WRE OSN Ano Ano
2022-05-1414.05.2022 Mistrovství ČR ve sprintu DKP, TAP Ano Ano
2022-05-2121.05.2022 Český pohár, žebříček A, WRE LPM, NEK Ano Ano
2022-05-2222.05.2022 Český pohár, žebříček A LPM, NEK Ano Ano
2022-06-0505.06.2022 Mistrovství ČR na krátké trati (finále) TJN Ne Ne
2022-09-1010.09.2022 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, WRE TZL Ne Ne
2022-09-1111.09.2022 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava TZL Ne Ne
2022-09-1818.09.2022 Mistrovství ČR na klasické trati (finále) BOR Ne Ne
2022-09-2424.09.2022 Český pohár, žebříček A, WRE, oblastní žebříček VRL Ne Ne
Kategorie:
D21     H21    

D21 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
VSP 1
OSN 2
DKP+TAP 3
LPM+NEK 4
LPM+NEK 5
1 Horčičková Vendula LCE9353 98 25 28 18 35 35
1 Finstrlová Adéla ZBM9153 98 35 35 28
3 Stehlíková Jana LPU9053 81 23 25 25 31
4 Štičková Anna SSU9651 77 31 18 12 28
5 Kosová Denisa PHK9150 76 31 31 14
6 Čechová Tereza KAM9852 73 19 23 18 31
7 Hiršová Gabriela ZBM9651 64 21 1 9 25 18
8 Matějková Barbora TUR0156 63 31 21 0 11
9 Kozáková Zdenka TBM7952 62 11 23 28
10 Teplá Karolína SHK9251 61 17 17 21 17 23
11 Peterová Jana LPU0057 56 14 19 23
12 Sokolářová Šárka TUR9999 50 18 15 17 7
13 Kosová Tereza PHK0151 45 15 10 15 15 0
14 Valentová Eva LCE8966 41 16 25
15 Vyhnálková Barbora PGP9854 41 13 7 19 9
16 Nechanická Klára TBM0055 40 6 16 9 0 15
17 Mechlová Lenka SHK9051 37 21 16
18 Zlámalová Nikola SJC9951 37 9 11 0 0 17
19 Janošíková Tereza SSU9953 35 35
20 Opálková Martina TBM0056 32 0 8 3 0 21
21 Šimůnková Gabriela TAP9755 29 10 0 4 13 6
22 Bogarová Adélka PGP9056 28 12 16
23 Jirčáková Martina LCE8951 27 0 8 19
24 Korpasová Tereza TBM9898 26 0 0 7 9 10
25 Šimková Johanka ZBM9350 25 14 11
26 Surkova Polina PGP0157 23 0 9 14 0 0
27 Odehnalová Tereza ZBM9757 21 13 0 0 8
28 Hiklová Natalia ZBM8350 21 8 6 7 4 0
29 Gregorová Kamila SJH8150 20 3 3 2 0 14
30 Sieglová Eliška PGP9954 19 19
31 Semrádová Jana CHC9951 19 4 10 5 0
32 Nieke Patricia TUR9552 17 10 7
33 Benešová Jana SJH9451 16 0 0 0 16
34 Matějů Martina PGP8556 16 4 0 12
34 Škáchová Magdalena DKP0156 16 1 12 3
36 Šístková Iveta LPU8654 15 2 13
36 Rufferová Iva TUR8354 15 0 2 13
38 Hájková Eliška KAM9851 13 0 0 0 11 2
39 Doležalová Monika KAM8851 12 12
40 Grycová Kateřina TBM0058 9 2 0 2 0 5
41 Fenclová Marta LPU7667 7 7 0
41 Šiková Barbora ZTC9650 7 7
43 Nováková Tereza LPU9757 6 0 0 6
44 Kavánková Iva TZL9753 6 0 5 0 0 1
45 Poklopová Lenka SSU8952 5 5 0
46 Luštická Lucie TUR8650 5 1 4
47 Korpasová Lucie TBM0151 3 0 3 0

H21 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
VSP 1
OSN 2
DKP+TAP 3
LPM+NEK 4
LPM+NEK 5
1 Křivda Tomáš CHC9901 105 35 35 35
2 Kubelka Tomáš LPU9307 94 17 35 14 28 31
3 Nykodým Miloš ZBM9005 91 25 25 23 31 35
4 Glonek Jakub KAM9602 87 31 31 25 23
5 Hirš Otakar ZBM9801 71 28 11 18 9 25
6 Poklop Martin SSU8802 59 1 23 17 0 19
7 Procházka Jan PGP8407 59 21 21 17
8 Sýkora Vojtěch LCE9801 58 16 21 21
9 Roudný Martin LPU0002 56 28 28
10 Mrázek Jan SJC8102 53 15 15 12 12 23
11 Hadač Filip AOP9301 51 0 5 25 21
12 Procházka David LPU9113 50 19 10 7 17 14
13 Hubáček Jonáš LCE9501 46 0 31 15
14 Kozák Osvald TBM8201 46 18 28
15 Kamenický Matěj LPU9036 45 0 16 3 13 16
16 Janovský Tomáš PGP0101 41 23 8 10 5 2
17 Horčička Vít TBM9919 40 14 18 2 8
18 Wolf Daniel TUR9100 38 18 12 8
19 Rusý Tomáš KAM9301 31 0 2 11 18
20 Janata Martin TJN8306 30 11 19
21 Dlabaja Tomas TUR8303 27 16 11
22 Metelka Ondřej PHK0101 27 0 11 3 13
23 Zbranek Roman TZL8808 25 12 9 0 4 0
24 Kettner Lukáš KAM9403 25 0 0 9 6 10
25 Prášil Marek SJI7313 22 8 3 10 4
26 Horvát Petr TBM9437 21 0 1 0 14 6
27 Valeš Jiří ZTC9502 20 0 17 3
28 Brlica Pavel ZBM9302 19 19
28 Kubát Pavel PHK9101 19 19
30 Melecký Martin SSU9001 19 0 0 7 12
31 Mokrý Stanislav ZBM9202 19 11 0 1 1 7
32 Kamenický Jeroným TUR9549 18 3 0 0 15
33 Sysel Ctibor PGP8700 16 16
34 Gajda Jan KAM0105 15 15 0 0
34 Adámek Filip TBM0101 15 0 15 0 0 0
36 Schuster Marek SSU9303 14 7 7 0
37 Hlaváč Ondřej ZBM9901 13 13
37 Bukovac Pavol 0010001 13 13
37 Dragowski Kuba TUR9003 13 13
40 Rollier Baptiste PHK8200 12 6 6
41 Müller Jonáš KSU9906 11 11 0 0
42 Veselý Jakub PGP9503 10 4 5 0 0 1
43 Šafka Sebastian KAM0101 9 0 9
44 Semrád Ladislav CHC9701 8 0 0 8 0 0
45 Mudrák Štěpán LCE9601 6 6
46 Gottstein Jonáš JIL0107 5 0 0 5
46 Pompura Daniel TBM0108 5 5 0
48 Chloupek Adam LCE9300 5 1 4 0 0
49 Nožka Radek LPU9005 4 0 4
50 Luštický Martin TUR8700 3 0 3
51 Chupek Jakub JPV9911 2 2