Logo

Výsledky závodu: Žebříček A 2022 - stav po 5 závodech

Datum:
11.04.2022
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-04-1010.04.2022 Český pohár, žebříček A VSP Ano Ano
2022-04-2323.04.2022 Český pohár, žebříček A, WRE OSN Ano Ano
2022-05-1414.05.2022 Mistrovství ČR ve sprintu DKP, TAP Ano Ano
2022-05-2121.05.2022 Český pohár, žebříček A, WRE LPM, NEK Ano Ano
2022-05-2222.05.2022 Český pohár, žebříček A LPM, NEK Ano Ano
2022-06-0505.06.2022 Mistrovství ČR na krátké trati (finále) TJN Ne Ne
2022-09-1010.09.2022 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, WRE TZL Ne Ne
2022-09-1111.09.2022 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava TZL Ne Ne
2022-09-1818.09.2022 Mistrovství ČR na klasické trati (finále) BOR Ne Ne
2022-09-2424.09.2022 Český pohár, žebříček A, WRE, oblastní žebříček VRL Ne Ne
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     H16A     H18A     H20A    

D16A (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VSP 1
OSN 2
DKP+TAP 3
LPM+NEK 4
LPM+NEK 5
1 Doušková Kateřina TBM0679 A 316.45 1. 97.79( 3) 104.65( 1)103.79( 1)103.48( 2) 108.01( 1)
2 Štěpová Kateřina PGP0657 A 294.66 2. 100.52( 2) 98.35( 2) 95.79( 4) 67.24(22) 86.75( 7)
3 Škáchová Viktorie DKP0655 A 292.67 1. 101.69( 1) 91.56( 9) 99.42( 2) 84.95( 9)
4 Bambousková Julie DOR0650 A 287.06 3. 94.51( 4) 95.76( 5) 96.79( 3) 82.20(11) 83.70(10)
5 Holasová Barbora AOP0651 A 284.48 3. 92.10( 6) 95.88( 4) 95.79( 4) 92.81( 3) 92.09( 5)
6 Kožíšková Kačka ZTC0652 A 284.35 1. 84.92(12) 87.24(21) 93.41( 8)103.70( 1) 81.63(12)
7 Paulíčková Tereza UOL0750 A 283.93 2. 74.14(26) 89.21(17) 95.66( 7) 64.16(26) 99.06( 2)
8 Vítková Hana SJI0750 A 275.16 4. 92.41( 5) 89.34(16) 91.53(10) 91.22( 4) 69.13(24)
9 Finstrlová Kristýna ZBM0752 A 274.16 3. 83.62(16) 89.95(14) 91.28(12) 82.20(11) 92.93( 3)
10 Hlaváčová Lucie TBM0660 A 271.00 4. 87.76( 8) 87.48(20) 90.78(13) 70.49(19) 92.46( 4)
11 Gallo Natálie AOP0652 A 269.03 3. 76.25(23) 96.99( 3) 95.79( 4) 68.67(20) 51.32(39)
12 Housková Barbora DOR0655 A 269.01 6. 94.15( 7) 86.98( 7) 87.88( 6)
13 Lošťáková Sára PGP0660 A 267.44 6. 87.39( 9) 95.27( 6) 84.78(27) 47.06(38) 83.35(11)
14 Novotná Vendula PHK0777 A 263.10 8. 84.23(14) 90.82(12) 85.90(25) 86.38( 8) 76.85(17)
15 Baldrianová Eva VSP0751 A 262.65 13. 87.55( P) 90.20(13) 84.90(26) 55.25(32) 79.30(14)
16 Švíglerová Kateřina LPU0752 A 262.00 8. 74.02(28) 92.05( 8) 84.40(28) 40.46(39) 85.55( 8)
17 Haasová Klára LPU0655 A 260.55 6. 78.91(20) 83.78(27) 88.03(21) 88.74( 6) 61.59(33)
18 Havrdová Sheila SJC0750 A 259.67 7. 90.43( 7) 79.46(38) 89.78(16) 51.07(35) 63.19(31)
19 Neumannová Alžběta PHK0650 A 257.93 10. 76.37(22) 85.26(24) 88.16(20) 84.51(10) 77.14(16)
20 Pipková Karolína LPU0756 A 257.64 10. 84.30(13) 90.94(10) 82.40(30) 32.87(41) 81.06(13)
21 Vilémová Eliška VLI0655 A 256.82 10. 67.83(31) 90.94(10) 90.66(14) 75.22(17) 46.92(40)
22 Havlová Tereza KNC0750 A 255.05 19. 79.41(19) 87.11(22) 88.53(19) 61.63(27) 67.18(28)
23 Tomanová Eliška ZBM0658 A 254.39 10. 74.39(25) 88.47(18) 91.53(10) 65.92(25) 64.79(29)
24 Gregorová Alice DKP0758 A 254.30 10. 87.27(10) 85.38(23) 81.65(32) 65.98(24) 63.63(30)
25 Doušková Hana TBM0659 A 253.22 11. 85.04(11) 84.40(26) 83.78(29) 78.90(14) 62.50(32)
26 Oranyová Sylva SJI0751 252.76 18. 81.20(18) 83.78(27) 87.78(22) 32.37(42) 73.34(19)
27 Procházková Doubravka PBM0651 252.36 5. 77.36(42) 71.77(40) 90.89( 5) 84.11( 9)
28 Houžvičková Daniela TUR0751 251.84 17. 74.08(27) 88.23(19) 89.53(17) 56.46(31) 57.76(34)
29 Lipenská Barbora CHA0753 251.56 15. 56.19(37) 82.67(32) 90.03(15) 50.47(36) 78.86(15)
30 Fuchsová Ema TBM0653 250.15 15. 83.80(15) 80.07(35) 86.28(24) 78.57(15) 71.01(23)
31 Kotková Adéla RIC0655 246.08 23. 75.51(24) 83.04(30) 87.53(23) 53.55(33) 57.04(36)
32 Janošíková Marie VCB0752 243.59 14. 76.87(21) 89.95(14) 76.77(36) 66.75(23) 71.29(22)
33 Kovalčíková Alena AOP0751 242.17 9. 70.31(29) 79.70(37) 92.16( 9) 56.90(30) 68.47(25)
34 Rychlá Karolína AOP0757 241.72 16. 83.24(17) 79.46(38) 79.02(34) 75.27(16) 72.99(21)
35 Malá Anežka JIL0751 238.39 13. 58.11(35) 83.04(30) 75.40(38) 79.95(13)
36 Lamačová Kateřina TUR0660 238.35 18. 43.62(39) 82.42(33) 88.66(18) 57.07(29) 67.27(27)
37 Lamačová Barbora BOR0750 234.80 18. 61.27(33) 83.41(29) 76.77(36) 68.51(21) 74.62(18)
38 Kvášovská Ludmila LTU0753 232.09 18. 68.32(30) 79.46(38) 78.02(35) 74.61(18) 51.35(38)
39 Mišeková Kateřina KAM0756 231.69 25. 57.80(36) 84.64(25) 79.52(33) 47.99(37) 67.53(26)
40 Štětínská Tereza MOV0751 223.56 20. 60.96(34) 77.11(43) 73.27(39) 17.53(43) 73.18(20)
41 Kudrnáčová Marta KAM0754 218.37 28. 66.03(32) 80.57(34) 71.77(40) 57.73(28) 57.76(34)
42 Pavlová Eliška MOV0650 215.58 31. 54.46(38) 79.09(41) 82.03(31) 36.99(40) 54.21(37)
43 Košková Martina SHK0652 179.26 34. 79.95(36) 52.83(34) 46.48(41)

D18A (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VSP 1
OSN 2
DKP+TAP 3
LPM+NEK 4
LPM+NEK 5
1 Novotná Michaela TUR0551 A 308.93 1. 104.54( 1)100.99( 1)103.40( 1) 87.18( 6) 99.23( 4)
2 Martanová Lea TUR0555 A 296.80 1. 99.33( 3) 96.56( 3) 88.61( 5) 100.91( 1)
3 Černá Ema ROU0451 A 296.69 2. 79.41(11) 99.68( 2)100.04( 2) 80.71(10) 96.97( 6)
4 Dittrichová Lucie SKM0551 A 295.90 1. 93.03( 3) 95.42( 6) 94.44( 5) 102.54( 1) 97.94( 5)
5 Novotná Jitka SJH0454 A 289.48 3. 57.06(29) 96.72( 4) 93.44( 6) 77.39(15) 99.32( 3)
6 Matyášová Kristýna CHA0555 A 288.26 2. 83.99( 7) 93.07( 7)102.49( 2) 92.70( 8)
7 Srbová Michaela LPU0557 A 282.53 2. 83.99( 7) 93.05( 7) 89.71(11) 83.58( 8) 99.77( 2)
8 Bulířová Ema TAP0452 A 276.71 4. 85.72( 6) 87.60(12) 95.06( 4) 37.87(35) 94.05( 7)
9 Morávková Zuzana SRK0551 A 274.15 4. 92.28( 4) 91.04( 8) 90.83(10) 81.81( 9)
10 Rotková Markéta ZBM0455 A 267.31 3. 74.34(30) 83.86(19) 94.97( 3) 88.48( 9)
11 Cetlová Magdaléna AOP0552 A 262.85 8. 81.02(10) 89.26(10) 92.57( 8) 61.30(24)
12 Batani Valentina TZL0551 A 262.69 9. 82.13( 9) 81.68(18) 92.32( 9) 62.96(23) 88.24(10)
13 Kodejšová Markéta VSP0458 A 259.56 14. 86.52( P) 83.58(16) 89.46(14) 0.00(44) 49.53(35)
14 Malečková Hana VSP0553 A 257.93 7. 85.98( P) 83.10(17) 76.39(31) 84.30( 7) 87.65(11)
15 Koubová Hana DKP0558 A 250.28 12. 78.17(12) 87.01(13) 85.10(17) 60.25(25) 74.73(17)
16 Krejčová Lucie PGP0455 A 249.99 9. 65.66(19) 90.21( 9) 89.59(13) 28.03(38) 70.19(23)
17 Mellanová Judita TUR0559 A 242.69 4. 68.32(17) 76.00(28) 77.14(28) 89.55( 4) 69.98(24)
18 Hanušová Kateřina VRL0455 A 239.10 11. 70.80(13) 73.39(34) 89.71(11) 59.31(26) 76.00(14)
19 Klechová Karolína AOP0452 A 238.25 11. 57.99(26) 88.08(11) 82.49(21) 40.35(34) 67.68(26)
20 Kubecová Magdalena STB0550 A 236.81 15. 51.36(31) 84.05(15) 89.21(16) 36.26(36) 63.55(28)
21 Pračková Ema RIC0451 A 236.80 5. 86.15( 5) 70.90(36) 79.75(25)
22 Matoušková Jana MOV0551 A 235.59 13. 70.80(13) 81.68(18) 83.11(20) 20.67(42)
23 Plachá Zita STA0551 A 233.59 12. 69.44(16) 85.47(14) 60.71(41) 54.84(30) 78.68(12)
24 Čápová Eliška STA0451 A 231.71 19. 53.28(30) 81.44(20) 77.51(27) 65.12(22) 72.76(19)
25 Pesničáková Soňa JJN0451 A 231.39 13. 76.47(26) 76.64(30) 78.28(13) 52.34(34)
26 Bartošová Marie MLA0451 229.32 14. 76.44( P) 74.10(31) 63.57(39) 77.50(14) 75.38(16)
27 Šimšová Pavla PGP0557 228.94 18. 63.74(20) 76.47(26) 84.48(18) 67.99(20) 67.82(25)
28 Skácelová Adéla JJN0454 224.35 15. 73.63(33) 75.15(32) 72.08(19) 75.57(15)
29 Richtrová Kamila ZTC0451 223.33 11. 69.62(15) 72.53(35) 79.66(11) 71.14(22)
30 Stoklasová Zuzana LPU0456 220.80 14. 57.74(28) 73.60( P) 89.46(14) 48.26(32)
31 Beránková Šárka ZTC0551 220.47 22. 61.70(23) 77.77(25) 81.00(22) 58.98(27) 41.94(37)
32 Balejová Julie KAM0551 218.31 13. 57.99(26) 59.89(39) 80.37(23) 55.22(29) 78.05(13)
33 Kulová Laura ONO0552 215.74 23. 79.79(23) 80.12(24) 55.83(28) 48.96(36)
34 Kubáková Nela SJH0451 215.25 17. 58.85(25) 73.15(35) 68.80(38) 73.30(17)
35 Bruková Petra TRI0450 214.73 22. 62.69(22) 80.38(22) 71.66(36) 11.33(43) 61.36(30)
36 Binarová Adéla UOL0452 214.49 12. 27.40(36) 68.18(38) 62.45(40) 79.44(12) 66.87(27)
37 Pecko Sára ONO0452 213.92 18. 67.58(18) 73.98(32) 53.86(43) 72.36(18) 61.63(29)
38 Chrástová Magdaléna STH0551 209.48 24. 78.84(24) 76.76(29) 51.35(31) 53.88(33)
39 Hudská Štěpánka TUR0450 208.37 16. 46.35(32) 56.45(40) 59.83(42) 74.13(16) 74.41(18)
40 Dušková Tereza TBM0554 207.69 21. 60.52(24) 76.00(28) 44.67(33) 71.17(21)
41 Pilná Klára LPU0451 205.89 26. 30.81(35) 68.63( P) 78.76(26) 24.93(40) 58.50(31)
42 Janovská Vendula JIL0453 205.37 20. 63.25(21) 70.17(37) 24.71(41) 71.95(20)
43 Metelková Michaela PHK0550 198.56 2. 102.43( 2) 96.13( 5)
44 Arnoštová Veronika VSP0450 196.38 32. 65.46( P) 74.15(33) 31.79(37) 56.77(32)
45 Janošíková Eva VCB0552 178.24 21. 41.89(33) 70.90(36) 65.45(21) 39.83(38)
46 Štraitová Jolana VSP0456 122.00 21. 40.67( P) 81.33(21)
47 Randáková Adéla VRL0452 74.02 34. 74.02(34)
48 Kopecká Martina PHK0555 37.87 34. 37.87(34)
49 Kosobudová Anna VTA0551 25.43 39. 25.43(39)

D20A (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VSP 1
OSN 2
DKP+TAP 3
LPM+NEK 4
LPM+NEK 5
1 Mulíčková Markéta TBM0362 E 307.80 1. 97.69( 3) 101.32( 1)105.19( 1) 95.18( 5) 101.29( 2)
2 Karlová Anna JIL0352 E 305.03 1. 102.12( 1) 97.59( 4) 96.33( 4) 100.46( 2)102.45( 1)
3 Dittrichová Michaela LCE0250 E 300.13 1. 100.19( 2) 97.93( 3) 96.10( 5) 102.01( 1) 96.26( 3)
4 Pekařová Jana TUR0252 R 293.86 2. 85.41( 7) 100.75( 2) 96.90( 3) 96.21( 4) 63.51(15)
5 Semíková Lucie KAM0250 R 286.60 3. 92.77( 5) 94.08( 7) 97.53( 3) 94.99( 4)
6 Vandasová Adéla PHK0255 R 280.53 2. 96.82( 4) 97.92( 2) 83.17( 8) 85.79( 5)
7 Holečková Petra SHK0250 R 278.25 5. 95.44( 5) 93.26( 9) 89.55( 6) 82.37( 7)
8 Smolková Barbora TAP0356 R 268.83 6. 80.86(11) 90.13(10) 93.72( 8) 66.34( 9) 84.98( 6)
9 Martanová Elin TUR0253 R 264.79 7. 85.22( 8) 90.69( 8) 86.79(12) 87.31( 7) 76.27( 8)
10 Smutná Anna Marie DKP0359 R 251.66 6. 60.97(21) 94.31( 6) 91.90(10) 31.53(20) 65.45(12)
11 Fejfarová Tereza LPU0360 R 245.66 9. 83.23( 9) 80.86(14) 81.57(17) 38.14(18) 64.93(13)
12 Tichá Dorotea DKP0351 R 239.82 10. 84.02(13) 84.97(14) 58.82(10) 70.83(10)
13 Zamouřilová Anežka PHK0354 A 239.55 9. 68.77(16) 90.58( 9) 80.20(19) 34.41(19) 63.42(16)
14 Poborská Eliška DKP0358 A 235.67 11. 66.77(18) 80.41(15) 88.49(11)
15 Vávrová Vanda SHK0360 A 230.68 9. 58.35(23) 84.70(12) 73.62(22) 10.91(23) 72.36( 9)
16 Chrástová Tereza TUR0255 A 228.92 11. 85.61(11) 81.91(16) 51.87(14) 61.40(19)
17 Barnatová Klára ZBM0352 A 224.84 12. 63.09(20) 79.16(16) 82.59(15) 53.59(12) 62.30(18)
18 Mrózek Teresa SIT0251 A 224.46 13. 72.57(14) 75.77(18) 76.12(20) 52.56(13) 64.81(14)
19 Chrzová Eliška PGP0353 A 218.49 11. 76.34(17) 72.94(24) 45.20(16) 69.21(11)
20 Bednaříková Sára LCE0252 A 210.81 13. 77.12(13) 81.23(18) 42.56(17) 52.46(21)
21 Bídová Markéta UOL0352 A 210.75 15. 68.58(17) 66.28(22) 75.89(21) 46.64(15) 59.23(20)
22 Thýnová Martina SHK0350 A 198.77 11. 70.01(15) 70.80(20) 57.96(11) 51.53(22)
23 Hovořáková Karolína PBM0351 A 198.72 21. 58.73(22) 69.78(21) 70.21(26)
24 Pachmannová Bára AOP0351 A 191.56 17. 56.30(24) 71.92(25) 0.00(24) 63.34(17)
25 Weissová Ľuboslava TBM0252 A 184.30 6. 88.65( 6) 95.65( 7)
26 Miklušová Tamara TBM0258 178.28 6. 82.29(10) 95.99( 6)
27 Marková Ema SSU0252 165.18 12. 79.30(12) 85.88(13)
28 Bednaříková Emma PBM0359 138.40 19. 64.90(19) 73.50(23)
29 Kosobudová Kateřina VTA0253 133.04 19. 71.25(19) 49.21(28) 12.58(22)
30 Šritrová Lenka TUR0250 128.01 21. 55.11(26) 46.25(29) 26.65(21)
31 Klacková Štěpánka SJC0253 94.04 28. 50.06(28) 43.98(30)
32 Raclavská Vlaďka UOL0253 63.17 27. 63.17(27)
33 Koberová Kateřina LPU0352 55.55 25. 55.55(25)
34 Raková Petra SHK0251 52.37 27. 52.37(27)
35 Rýdlová Magdaléna JJN0252 46.32 29. 46.32(29)
36 Pušová Bára LPU0357 31.67 30. 31.67(30)

H16A (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VSP 1
OSN 2
DKP+TAP 3
LPM+NEK 4
LPM+NEK 5
1 Štěpánek Jan TBM0607 A 302.61 1. 98.79( 4) 103.36( 1) 99.69( 3) 98.79( 3) 99.56( 2)
2 Kučera Tomáš ZBM0605 A 298.00 1. 102.14( 1) 98.01( 3) 97.85( 6) 77.22(16) 92.33( 5)
3 Brosch Ondřej RBK0606 A 295.07 1. 85.33(17) 96.14( 7)100.22( 1) 76.09(17) 98.71( 3)
4 Koliáš Štěpán PGP0610 A 294.25 1. 85.16(18) 97.63( 4) 95.21( 9)101.41( 1) 86.56(11)
5 Urbánek Tomáš ZBM0604 A 292.45 2. 98.96( 2) 95.77( 8) 97.72( 7) 91.01( 6) 92.20( 7)
6 Mairich Filip JJN0600 A 288.34 2. 88.54(19) 100.09( 2) 98.20( 4) 90.05(10)
7 Račanský Jiří TBM0706 A 288.30 2. 91.63(10) 89.17(16) 87.04(24) 99.80( 2) 96.87( 4)
8 Hanuš Filip VRL0604 A 287.25 5. 91.92( 8) 96.76( 5) 98.24( 5) 73.24(19) 92.25( 6)
9 Elleder David TAP0615 A 279.89 5. 98.56( 5) 91.66(12) 89.67(20) 79.30(12) 84.91(12)
10 Svoboda Antonín ZTC0601 A 279.59 6. 97.58( 6) 88.42(20) 91.65(14) 84.29(11) 90.36( 9)
11 Pernička Václav TZL0602 A 279.13 10. 89.95(12) 95.02(10) 94.16(11) 0.00(36) 64.99(23)
12 Srb Vladimír LPU0714 A 278.60 2. 80.66(24) 98.63( 2) 94.02(12) 85.95( 9)
13 Tomášek Prokop TUR0711 A 278.06 1. 89.78(13) 86.55(22) 85.06(10) 101.73( 1)
14 Vaníček Jan SJC0705 A 274.01 7. 95.67( 7) 88.67(18) 89.67(20) 77.34(15) 79.72(14)
15 Schwab Filip TBM0710 A 272.81 5. 80.37(25) 91.41(13) 87.96(23) 93.44( 5) 62.09(24)
16 Čihák Jan HOR0601 A 271.73 8. 85.10(19) 95.77( 8) 90.86(15) 74.43(18) 83.72(13)
17 Meduna Filip ONO0603 A 270.19 5. 96.76( 5) 94.55(10) 78.88(13) 49.48(29)
18 Votoček Michal JIL0601 A 269.89 14. 88.80(14) 91.28(14) 89.81(19) 54.81(27) 2.12(32)
19 Štrait Vilém VSP0701 A 262.22 8. 87.41( P) 86.30(24) 84.67(31) 88.51( 8) 74.65(17)
20 Vlček Tomáš VIC0713 A 259.47 7. 77.08(26) 73.35(35) 93.76(13) 88.63( 7) 51.55(27)
21 Podrábský Ctibor VLI0700 A 259.31 9. 91.80( 9) 86.67(21) 80.84(32) 72.94(20) 47.91(30)
22 Dolejší Jan DOK0602 A 258.47 3. 98.90( 3) 91.28(14) 68.29(19)
23 Hyxa Jan VLI0702 A 257.16 15. 86.61(15) 84.43(26) 86.12(27) 43.40(30) 68.84(18)
24 Patka Kryštof BOR0702 A 257.16 20. 83.95(20) 86.30(24) 86.91(25) 58.08(25)
25 Zurynek Jan TJN0605 A 253.27 18. 81.76(22) 81.57(31) 89.94(18)
26 Ptáček Jonáš TBM0717 251.03 15. 81.57(31) 90.47(16) 70.98(21) 78.99(15)
27 Ticháček Jakub SJC0704 247.72 14. 83.31(28) 86.78(26) 77.63(14) 52.74(26)
28 Stehlík Jakub ZTC0700 246.17 11. 75.87(27) 92.78(11) 47.44(29) 77.52(16)
29 Buďárek Šimon STH0703 243.30 21. 83.08(21) 82.94(29) 77.28(36)
30 Šmelík Daniel LCE0704 242.29 16. 85.74(16) 71.36(36) 85.19(28) 54.46(28) 65.58(22)
31 Maroušek Dominik DKP0716 239.27 23. 81.47(23) 81.44(33) 76.36(37) 38.59(31)
32 Habán Oliver JJN0602 238.81 8. 90.47(16) 57.90(26) 90.44( 8)
33 Teringl Vojtěch VCB0702 236.79 20. 84.06(27) 84.93(30) 60.70(24) 67.80(20)
34 Kopecký Matyáš SJC0702 236.24 17. 70.84(29) 89.04(17) 76.36(37) 69.55(22) 58.60(25)
35 Fajfr Marek LPU0612 233.68 22. 62.07(31) 86.55(22) 85.06(29) 34.85(33) 51.50(28)
36 Pěček Jakub SKM0700 223.29 30. 63.51(30) 79.33(34) 80.45(33) 22.60(35)
37 Stacke Václav LCE0703 221.57 22. 50.75(33) 82.07(30) 88.75(22) 35.08(32) 44.65(31)
38 Třešňák Matěj JIL0701 220.18 21. 71.82(28) 69.49(37) 78.87(35) 62.06(23) 65.79(21)
39 Donda Jakub ONO0700 192.01 32. 56.70(32) 55.92(38) 79.39(34)
40 Jančík Filip ZBM0616 190.51 3. 90.82(11) 99.69( 3)
41 Matěásko Marek JIL0702 138.79 34. 52.18(39) 58.96(39) 27.65(34)
42 Pachnik Jędrzej TJN0607 97.06 8. 97.06( 8)

H18A (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VSP 1
OSN 2
DKP+TAP 3
LPM+NEK 4
LPM+NEK 5
1 Bolehovský Daniel VSP0508 A 304.67 1. 101.56( P) 98.91( 3) 99.72( 2) 89.80(10) 103.39( 1)
2 Peterka Jakub LLI0404 A 304.07 1. 101.19( 1)101.95( 1)100.93( 1) 88.68(12)
3 Strýček Jan PBM0503 A 303.64 1. 98.88( 3) 97.45( 5) 98.27( 5)106.49( 1) 93.82( 4)
4 Donda Jiří ONO0403 A 293.71 2. 99.93( 2) 89.17(21) 93.55(13) 95.36( 4) 98.42( 2)
5 Kabát Martin PGP0408 A 289.59 2. 92.27(10) 95.74( 9) 96.94( 6) 96.91( 2) 86.29( 8)
6 Bednařík Vilém PBM0509 A 289.07 3. 92.34( 8) 97.45( 5) 93.43(14) 91.53( 8) 98.19( 3)
7 Pekárek Tobias TZL0502 A 285.71 4. 95.44( 5) 97.93( 4) 92.34(17) 85.71(16) 80.74(15)
8 Stehlík Šimon ZTC0501 A 285.31 4. 92.27(10) 94.53(13) 98.51( 4) 81.51(19) 83.74(12)
9 Tkáč Matěj JJN0401 A 285.26 5. 94.58( 6) 95.50(10) 93.43(14) 95.18( 5) 85.49( 9)
10 Gajda Martin KAM0405 A 284.63 5. 95.38(11) 94.88( 8) 94.37( 6) 93.69( 5)
11 Nemšovský Filip VSP0500 A 283.41 3. 94.47( P) 88.69(22) 92.34(17) 96.60( 3) 68.19(22)
12 Prášil Tomáš TTR0501 A 282.13 6. 92.34( 8) 94.77(12) 94.64(11) 86.33(15) 92.72( 6)
13 Blaha Michal VSP0412 A 282.11 8. 94.04( P) 93.19(15) 94.88( 8)
14 Dohnálek Tomáš SHK0403 A 281.31 4. 98.08( 4) 93.55(14) 89.68(26) 85.28(17) 54.91(30)
15 Orany Vojtěch SJI0401 A 275.69 7. 96.47( 7) 94.88( 8) 67.97(27) 84.34(10)
16 Štábl Adam KSU0401 A 275.62 8. 86.20(13) 96.23( 8) 93.19(16) 58.81(31) 52.76(32)
17 Štěrbák Josef ZBM0409 A 274.20 7. 92.93( 7) 89.66(18) 91.61(20) 39.70(36) 53.81(31)
18 Hoetzel Hugo TUR0505 A 272.68 12. 85.34(15) 93.19(15) 94.15(12) 59.93(29) 75.54(19)
19 Waldhauser Štěpán TUR0409 A 270.06 11. 91.15(12) 85.89(29) 90.04(24) 88.87(11) 83.94(11)
20 Zřídkaveselý Adam PBM0505 A 269.72 3. 79.72(25) 99.35( 3) 86.83(14) 83.54(13)
21 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A 265.70 9. 84.94(16) 90.16(23) 90.60( 9) 73.31(20)
22 Černý Antonín TAP0402 A 264.43 13. 68.10(31) 87.71(25) 88.35(30) 88.37(13) 62.09(27)
23 Odehnal Tomáš PBM0500 A 264.07 17. 84.74(17) 87.96(24) 91.37(21)
24 Němec David ZTC0504 A 262.75 7. 76.29(27) 86.62(28) 88.59(29) 77.80(21) 87.54( 7)
25 Gryc Ondřej TBM0406 A 258.67 14. 85.87(14) 89.78(17) 75.63(24) 83.02(14)
26 Nouza Michal SJH0505 257.87 7. 83.49(19) 82.36(33) 92.02( 7)
27 Smolka Jakub TAP0500 257.82 20. 82.36(20) 87.23(26) 88.23(31) 76.07(23) 66.94(23)
28 Valenta Ondřej JIL0401 256.54 19. 80.71(22) 89.54(19) 86.29(32) 70.01(26) 50.54(33)
29 Melišík Jan TAP0502 255.77 19. 79.85(24) 83.94(31) 91.98(19) 66.11(28) 68.69(21)
30 Kolář Šimon SHK0405 253.10 18. 79.72(25) 89.42(20) 79.88(42) 83.80(18)
31 Titz Adam VSP0401 248.30 17. 82.77( P) 88.32(23) 58.01(32) 77.21(17)
32 Salaba Dan JIL0404 248.17 21. 81.70(21) 81.27(35) 85.20(36) 51.21(33) 63.39(25)
33 Heřmánek Petr TUR0500 248.04 20. 51.59(38) 82.48(32) 84.48(37) 81.08(20) 63.26(26)
34 Pokorný Jan JJN0400 242.40 23. 80.38(23) 86.86(27) 75.16(43) 0.00(44)
35 Sork Dominik TAP0504 237.56 30. 67.57(32) 84.67(30) 85.32(34) 59.18(30) 28.64(35)
36 Čtrnáct František PGP0401 236.91 25. 73.45(28) 89.19(27) 74.27(25)
37 Mrózek Paweł SIT0402 234.22 29. 71.99(29) 80.54(37) 81.69(39) 0.00(42) 16.56(37)
38 Doucha Martin SNA0501 229.15 34. 67.17(34) 79.56(39) 82.42(38) 45.45(35) 28.49(36)
39 Zakouřil Matyáš VSP0400 220.34 24. 73.45( P) 80.05(38) 24.06(40) 66.84(24)
40 Byrtus Jakub SIT0502 217.30 22. 67.24(33) 72.63(43) 66.81(45) 77.43(22) 60.69(28)
41 Štorek Jan JPV0505 214.87 34. 47.09(40) 82.12(34) 85.32(34) 47.43(34) 42.59(34)
42 Choutka Matěj NPA0402 214.54 18. 61.03(37) 65.45(45) 72.38(44) 32.16(38) 76.71(18)
43 Račanský Jakub TBM0503 208.47 16. 90.65(22) 37.35(37) 80.47(16)
44 Šubrt Vojtěch DKP0502 195.77 33. 80.90(36) 86.17(33) 28.70(39)
45 Tomanek Lukáš KSU0502 174.85 41. 41.35(41) 69.10(44) 64.40(46) 0.00(43)
46 Bukovác Filip PBM0501 174.39 18. 84.35(18) 90.04(24)
47 Haas Filip LPU0401 163.44 7. 67.11(35) 96.33( 7)
48 Kovařík Tomáš SIT0401 155.43 40. 75.43(40) 80.00(40)
49 Jelínek Filip LPU0514 154.99 29. 80.00(40) 16.70(41) 58.29(29)
50 Blaha Jiří VSP0411 148.73 2. 49.58( P) 99.15( 2)
51 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 144.86 30. 71.14(30) 73.72(42)
52 Čermák Martin PHK0502 125.31 39. 50.13(39) 75.18(41)
53 Pompach Lukáš PHK0500 120.86 36. 62.95(36) 57.91(46)
54 Malý Antonín JIL0501 89.07 28. 89.07(28)

H20A (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VSP 1
OSN 2
DKP+TAP 3
LPM+NEK 4
LPM+NEK 5
1 Chaloupský Jakub PHK0302 E 302.12 1. 96.47( 5) 97.12( 6) 102.85( 1) 97.60( 5)101.67( 1)
2 Štregl Matyáš TUR0301 E 300.97 2. 94.43( 7) 100.51( 2) 98.13( 4) 99.02( 2)101.44( 2)
3 Hájek Kryštof TUR0212 E 298.37 1. 98.94( 2)100.74( 1) 98.69( 2) 88.05( 9)
4 Čech Vít AOP0302 R 296.00 1. 103.39( 1) 95.48( 9) 95.72( 6) 96.89( 3)
5 Malačka Milan DKP0210 R 293.25 3. 90.88( 9) 98.75( 3) 95.65( 5) 98.85( 3) 92.23( 8)
6 Tokár Radim ZTC0300 R 291.95 1. 95.21( 6) 93.49(11) 88.91(18) 102.14( 1) 94.60( 5)
7 Valík Adam AOP0301 R 285.06 3. 91.78( 8) 98.75( 3) 92.05(13) 42.28(27) 94.26( 7)
8 Mareček Šimon LPU0222 R 284.31 6. 76.33(15) 94.77( P) 95.09( 6) 86.35(11) 94.45( 6)
9 Čepička Ladislav ZTC0303 R 284.04 3. 97.68( 3) 90.03(17) 71.58(19) 96.33( 4)
10 Světnický František STE0204 R 283.87 5. 75.07(16) 98.05( 5) 94.87( 8) 70.28(21) 90.95( 9)
11 Coufal Jáchym ZBM0200 R 278.69 6. 90.34(10) 93.26(12) 95.09( 6) 89.25( 8) 65.81(22)
12 Kostka Jiří AOP0201 R 276.63 7. 97.00( 7) 94.87( 8) 84.76(12)
13 Vitebský Lukáš JJN0302 A 276.20 4. 91.27(14) 97.65( 4) 87.28(14)
14 Melišík Martin TAP0200 A 274.71 7. 85.11(11) 90.93(15) 93.00( 7) 90.78(10)
15 Mareš Albert DKP0308 A 273.02 8. 81.20(13) 96.53( 8) 92.50(11) 79.14(16) 83.99(17)
16 Nechanický Jan TBM0200 A 260.77 12. 69.60(21) 87.06(17) 85.19(19) 55.91(25) 88.52(12)
17 Janas Petr PGP0200 A 260.32 13. 90.22(14) 77.44(27) 82.37(13) 87.73(13)
18 Sedláček Jaroslav DKP0309 A 259.72 13. 72.67(18) 92.67(13) 82.61(20) 64.31(23) 84.44(16)
19 Pipek Ondřej LPU0203 A 252.93 10. 82.83(12) 82.50(19) 87.60(10) 81.15(18)
20 Škácha Vít DKP0310 A 245.86 14. 84.14(18) 79.69(23) 82.03(14) 73.67(20)
21 Jelínek Kryštof LPU0314 A 243.78 18. 81.45(20) 81.71(22) 77.77(18) 80.62(19)
22 Kožina Štěpán PGP0300 A 243.70 15. 88.00(15) 90.93(15) 51.42(26) 64.77(23)
23 Macek Ondřej LPU0209 A 240.63 11. 73.39(17) 78.68(17) 88.56(11)
24 Dostál František UOL0201 A 232.49 21. 8.34(25) 77.12(21) 82.38(21) 21.43(28) 72.99(21)
25 Bialožyt Marek TRI0301 A 231.89 15. 50.66(24) 75.14(22) 70.62(20) 86.13(15)
26 Škvor Adam KAM0202 226.97 15. 71.76(19) 88.00(15) 67.21(22) 58.47(24)
27 Šauli Filip ZTC0301 222.37 14. 81.08(14) 77.55(26) 63.74(24)
28 Šišma Vojtěch LPU0204 206.12 23. 52.46(23) 74.20(23) 79.46(24)
29 Kohoutek Oldřich BSO0301 204.20 15. 71.22(20) 80.56(15) 52.42(25)
30 Urbánek Adam ZBM0302 189.45 9. 95.48( 9) 93.97(10)
31 Švarc Antonín DKP0203 142.10 22. 67.25(22) 74.85(28)
32 Pachnik Stanisław TJN0307 98.46 3. 98.46( 3)
33 Richtr Lukáš ZTC0204 97.37 4. 97.37( 4) 0.00(29)
34 Roháč Martin LCE0308 92.28 12. 92.28(12)
35 Rücker Jan HOR0201 79.01 25. 79.01(25)