Logo
Datum:
01.10.2022
Místo konání:
Krchleby - U zeleného Háje
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Mapa:
Vytluč
Ředitel závodu:
Šilhavý Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Šilhavý Jakub - R1
Stavitel tratí:
Dvořák Pavel - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T2     T5     TF    
Nahrávám data...

D10 1.70 km, 20 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krsová Anna VPM1251 KOS Slavia Plzeň 24:18
2. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 24:25 + 0:07
3. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 26:07 + 1:49
4. Gelnerová Karolína KRL1350 Kometa Kralovice 30:59 + 6:41
5. Fáberová Lucie KRL1351 Kometa Kralovice 34:58 + 10:40
Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov DNS

D10F 2.80 km, 20 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kodýtková Marie LPM1451 OK Lokomotiva Plzeň 36:11
Bartošová Magdaléna LPM1251 OK Lokomotiva Plzeň DNS

D12 2.20 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 19:33
2. Fryšová Zuzana DCH1151 Radioelektronika Cheb 20:11 + 0:38
3. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 21:28 + 1:55
4. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 22:25 + 2:52
5. Prinzová Lada MLA1150 MLOK Mariánské Lázně 23:36 + 4:03
6. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 23:57 + 4:24
7. Nykodymová Anna MLA1154 MLOK Mariánské Lázně 27:31 + 7:58
8. Ludvíková Eva SKT1051 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 29:13 + 9:40
9. Nová Kristýna SKT1054 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 33:13 + 13:40
10. Nová Tereza SKT1050 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 37:14 + 17:41
11. Maternová Jana VPM1150 KOS Slavia Plzeň 45:46 + 26:13
12. Juhaszová Tereza NEK1151 Nejdek Orienteering 51:49 + 32:16
13. Fáberová Hana KRL1153 Kometa Kralovice 61:30 + 41:57
14. Votrubcová Albína SKT1150 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 77:31 + 57:58
15. Zíková Klárka SKT1053 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 83:33 + 64:00
Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov DNS
Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia Plzeň DNS
Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary DNS

D14 2.60 km, 25 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 17:40
2. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 20:45 + 3:05
3. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 21:09 + 3:29
4. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 24:48 + 7:08
5. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 24:52 + 7:12
6. Fryšová Žaneta DCH0959 Radioelektronika Cheb 25:05 + 7:25
7. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 27:19 + 9:39
8. Šafránková Eliška LPM0953 OK Lokomotiva Plzeň 32:12 + 14:32
9. Čadková Michaela KRL0954 Kometa Kralovice 40:55 + 23:15
10. Petýrková Karolína NEK0851 Nejdek Orienteering 49:43 + 32:03
Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň DNS
Holá Laura SKT0950 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB DNS

D16 3.50 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fryšová Andrea DCH0760 Radioelektronika Cheb 43:33
2. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 57:30 + 13:57
Náměstková Aneta EKP0756 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Pekárková Bára ONO0655 SKOB Ostrov DNS
Třísková Tereza VPM0650 KOS Slavia Plzeň DNS

D18 3.70 km, 50 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 55:48
2. Polívková Magdaléna 0010001 KOS Plzeň - VPM 69:28 + 13:40
Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov DNS

D21 4.50 km, 65 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4680

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žákovcová Magda KRL9651 Kometa Kralovice 40:51 4915
2. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia Plzeň 41:46 + 0:55 4815
3. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 46:25 + 5:34 4309
4. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 46:59 + 6:08 4248
5. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 55:56 + 15:05 3274
6. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia Plzeň 59:11 + 18:20
7. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 74:32 + 33:41 1250
Surkova Polina PGP0157 SK Praga DNS 0

D35 4.00 km, 60 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 39:01
2. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 42:28 + 3:27
3. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 42:46 + 3:45
4. Pilařová Petra LPM8351 OK Lokomotiva Plzeň 46:59 + 7:58
5. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 47:57 + 8:56
6. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 50:08 + 11:07
7. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 55:54 + 16:53
8. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 56:01 + 17:00
9. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 56:13 + 17:12
10. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 63:48 + 24:47
11. Davidová Jana ONO7852 SKOB Ostrov 70:25 + 31:24
12. Ludvíková Eliška SKT8050 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 78:01 + 39:00
13. Houbová Hana KRL8251 Kometa Kralovice 92:17 + 53:16
14. Černá Pavla VPM8250 KOS Slavia Plzeň 92:29 + 53:28
Soukupová Andrea NEK7851 Nejdek Orienteering DISK
Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov DNS

D45 3.40 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 33:40
2. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 37:08 + 3:28
3. Fryšová Tereza DCH7654 Radioelektronika Cheb 41:30 + 7:50
4. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 41:53 + 8:13
5. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 43:41 + 10:01
6. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 48:05 + 14:25
7. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 48:07 + 14:27
8. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 48:32 + 14:52
9. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 50:29 + 16:49
10. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 51:16 + 17:36
11. Šafránková Martina LPM7753 OK Lokomotiva Plzeň 52:42 + 19:02
12. Millionová Hedvika MAS7351 OOB Aš 55:28 + 21:48
13. Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia Plzeň 58:50 + 25:10
14. Polívková Markéta VPM7354 KOS Slavia Plzeň 60:27 + 26:47
15. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 62:36 + 28:56

D55 2.90 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 52:15
2. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 57:48 + 5:33
Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně DNS

D65 2.60 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 50:26
2. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 63:07 + 12:41
3. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 84:02 + 33:36
Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia Plzeň DNS

H10F 2.80 km, 20 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Matěj LPM1401 OK Lokomotiva Plzeň 18:50
2. Rauch Jonáš 52376 KOS Plzeň - VPM 20:51 + 2:01

H10 1.70 km, 20 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rauch Tobiáš VPM1300 KOS Slavia Plzeň 10:58
2. Fiala Jakub LPM1202 OK Lokomotiva Plzeň 15:46 + 4:48
3. Ludvík Petr SKT1300 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 17:55 + 6:57
4. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 18:48 + 7:50
5. Soukup Ondřej NEK1201 Nejdek Orienteering 22:50 + 11:52
6. Stehlík Filip LPM1400 OK Lokomotiva Plzeň 23:40 + 12:42
7. Knot Ondřej KRL1302 Kometa Kralovice 33:56 + 22:58

H12 2.20 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 16:52
2. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 17:27 + 0:35
3. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 18:26 + 1:34
4. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 20:30 + 3:38
5. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 20:56 + 4:04
6. Kváč Martin MLA1102 MLOK Mariánské Lázně 21:22 + 4:30
7. Haller Maxmilián KRL1102 Kometa Kralovice 24:03 + 7:11
8. Bejvančický Jan KRL1003 Kometa Kralovice 27:16 + 10:24
9. Křížek Vilém MAS1000 OOB Aš 27:18 + 10:26
10. Černý Viktor VPM1003 KOS Slavia Plzeň 38:20 + 21:28
11. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 46:38 + 29:46
Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov DISK

H14 2.80 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 20:04
2. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 21:18 + 1:14
3. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 21:55 + 1:51
4. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 23:09 + 3:05
5. Materna Josef VPM0902 KOS Slavia Plzeň 24:13 + 4:09
6. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 24:53 + 4:49
7. Krs Jakub VPM0801 KOS Slavia Plzeň 26:15 + 6:11
8. Pícl Kryštof VPM0800 KOS Slavia Plzeň 30:57 + 10:53
9. Mála Matyáš MAS0800 OOB Aš 35:44 + 15:40
10. Pjenčák Adam MAS0802 OOB Aš 40:16 + 20:12
Tříska Lukáš VPM0803 KOS Slavia Plzeň DNS
Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary DNS

H16 3.70 km, 50 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 31:40
2. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 37:46 + 6:06
3. Janoch Mikuláš Josef MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 39:38 + 7:58
4. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 51:19 + 19:39

H18 4.30 km, 80 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 35:35
2. Janoch Samuel Jan MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 35:58 + 0:23
3. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 46:47 + 11:12

H21 5.10 km, 95 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5178

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Němec David ZTC0504 Západočeské sportovní centrum OB 32:55 5759
2. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia Plzeň 37:10 + 4:15 5166
3. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 41:09 + 8:14 4609
4. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 42:29 + 9:34 4423
5. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 43:24 + 10:29 4295
6. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 44:48 + 11:53 4100
7. Sládek Ondřej DCH0012 Radioelektronika Cheb 51:24 + 18:29 3178
8. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 52:21 + 19:26 3045
9. Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice 55:52 + 22:57 2554
10. Polívka Vratislav VPM0203 KOS Slavia Plzeň 58:03 + 25:08 2249
11. Šulc Marek MAS9302 OOB Aš 62:07 + 29:12 1681
12. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 70:35 + 37:40 499
13. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 71:54 + 38:59 315
14. Vonášek Adam LPM9101 OK Lokomotiva Plzeň 73:52 + 40:57 40
Stehlík Jakub ZTC0700 Západočeské sportovní centrum OB DNS 0
Stehlík Šimon ZTC0501 Západočeské sportovní centrum OB DNS 0

H35 4.30 km, 80 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 33:51
2. Kovář Jindřich MAS6800 OOB Aš 39:21 + 5:30
3. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 41:22 + 7:31
4. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 42:56 + 9:05
5. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 43:16 + 9:25
6. Pilař Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 44:10 + 10:19
7. Pekárek Martin ONO7203 SKOB Ostrov 47:45 + 13:54
8. Kropáč Jiří KRL6702 Kometa Kralovice 64:21 + 30:30
9. Nový Luboš SKT7901 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 84:36 + 50:45
Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary DNS

H45 3.70 km, 55 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 29:59
2. Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 38:22 + 8:23
3. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 40:13 + 10:14
4. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 40:37 + 10:38
5. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 45:29 + 15:30
6. Fryš Zdeněk DCH7503 Radioelektronika Cheb 46:14 + 16:15
7. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 46:24 + 16:25
7. Nádeníček Josef NEK7000 Nejdek Orienteering 46:24 + 16:25
9. Polívka Vratislav VPM7003 KOS Slavia Plzeň 47:08 + 17:09
10. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:30 + 20:31
11. Soukup Michal NEK7400 Nejdek Orienteering 50:45 + 20:46
12. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 55:42 + 25:43
13. Ševčík Jiří ONO7001 SKOB Ostrov 63:07 + 33:08
Sova Petr KSH6501 OB Kašperské Hory DNS
Hynek Petr ONO7000 SKOB Ostrov DNS
Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha DNS

H55 3.40 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michalec Jan DCH5701 Radioelektronika Cheb 38:14
2. Hanák Martin KRL6701 Kometa Kralovice 42:40 + 4:26
3. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 48:15 + 10:01
4. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia Plzeň 49:16 + 11:02
5. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 50:56 + 12:42
6. Pech Jirka LPM OK Lokomotiva Plzeň 54:21 + 16:07
7. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 60:08 + 21:54
8. Zieba Jaroslav NEK6500 Nejdek Orienteering 68:48 + 30:34
9. Chotětický Jan MAS5400 OOB Aš 69:16 + 31:02
Janošík Lubomír KSH5901 OB Kašperské Hory DNS
Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov DNS

H65 2.90 km, 40 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jan NER Neregistrovaní 61:01
2. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 70:26 + 9:25
3. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 71:45 + 10:44
4. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 77:55 + 16:54

H75 2.60 km, 30 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 43:11
2. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 43:29 + 0:18
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 46:52 + 3:41
4. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 50:31 + 7:20

T1 1.70 km, 20 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 29:32
2. Romová Kateřina KRL8051 Kometa Kralovice 35:21 + 5:49
Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Bartoš Vojtěch LPM0802 OK Lokomotiva Plzeň DNS

T2 2.30 km, 30 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zierhut Antonín LCV7100 TJ Lokomotiva Chomutov 37:54
2. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia Plzeň 40:21 + 2:27
3. Kastner Miroslav 0100002 OBA 45:33 + 7:39
4. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia Plzeň 54:04 + 16:10
Valtrová Běla Neregistrovaní DISK
Valešová Irena LPM7050 OK Lokomotiva Plzeň DISK

T5 4.00 km, 65 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žufan Martin Neregistrovaní 44:43
2. Kastnerová Lucie Neregistrovaní 52:51 + 8:08
3. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 53:45 + 9:02
4. Tříska Jiří LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň 58:15 + 13:32
5. Veseleňák Karel Neregistrovaní 58:21 + 13:38
6. Moller Stanislav Neregistrovaní 58:43 + 14:00
7. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 64:32 + 19:49
8. Križan Máťa Neregistrovaní 65:25 + 20:42
9. Bóhmová Alena Pavusová Andrea Neregistrovaní 65:26 + 20:43
10. Križanová Martina Neregistrovaní 65:37 + 20:54
11. Hlinovský Milan Neregistrovaní 84:19 + 39:36
12. Kodýtková Dagmar LPM7754 OK Lokomotiva Plzeň 86:07 + 41:24
Bartošová Milena LPM7755 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Valeš Milan LPM6000 OK Lokomotiva Plzeň DNS

TF 2.80 km, 20 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilhavý Matěj LPM1600 OK Lokomotiva Plzeň 27:45
2. Žufan Matěj Neregistrovaní 27:47 + 0:02
3. Fáberová Zuzana KRL Kometa Kralovice 31:43 + 3:58
4. Zýková Barbora SKT9999 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 34:39 + 6:54
5. Nová Barbora LPM1450 OK Lokomotiva Plzeň 36:22 + 8:37
6. Nová Marie LPM1151 OK Lokomotiva Plzeň 36:27 + 8:42
7. Bouchal Vít VPM1616 KOS Slavia Plzeň 50:50 + 23:05
8. Žufanová Ema Neregistrovaní 52:04 + 24:19
9. Martínek Štěpán VPM19xx KOS Slavia Plzeň 55:08 + 27:23