Logo

Výsledky závodu: Západočeský žebříček - jaro 2022 - stav po 10 závodech

Datum:
01.01.2022
Pořadatel:
ZCO - Západočeská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-03-26 693626.03.2022 Mistrovství oblasti na krátké trati VPM Ano Ano
2022-03-27 693827.03.2022 Oblastní žebříček VPM Ano Ano
2022-04-02 693902.04.2022 Mistrovství oblasti ve sprintu ONO Ano Ano
2022-04-23 694223.04.2022 Oblastní žebříček (Aprílový závod) MAS Ano Ano
2022-04-24 694124.04.2022 Mistrovství oblasti na klasické trati (Ašský štít 58.ročník) MAS Ano Ano
2022-05-06 689006.05.2022 Jarní trojúhelník - E1 MLA Ano Ano
2022-05-07 689107.05.2022 Jarní trojúhelník - E2 MLA Ano Ano
2022-05-08 689208.05.2022 Jarní trojúhelník - E3 MLA Ano Ano
2022-05-28 694328.05.2022 Oblastní žebříček BSO Ano Ano
2022-05-29 694429.05.2022 Oblastní žebříček BSO Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75    
Nahrávám data...

D10 (započteno závodů:6)

D12 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Vodrážková Barbora VPM1050 B 1236.06 1. 206.91( 1)198.62( 2) 209.26( 1)185.42( 4) 204.85( 1)205.61( 1) 207.71( 1)188.87( 5) 201.72( 1)
2 Andělová Viktorie VPM1155 B 1174.44 1. 189.53( 4) 206.30( 1)202.09( 2) 188.80( 4)190.32( 3)197.40( 2)
3 Houbová Eliška KRL1152 B 1154.54 1. 194.15( 3)203.43( 1) 83.83( 6) 176.36( 6) 187.40( 5)173.63( 5) 185.28( 8)201.97( 2) 182.31( 4)
4 Prinzová Lada MLA1150 B 1132.19 2. 188.83( 5) 168.03( 8)125.71( 7) 199.21( 2)185.78( 7)128.07( 8) 192.23( 3)198.11( 3)
5 Nykodymová Anna MLA1154 B 1128.28 1. 166.99( 7)166.10( 8)161.88( 4) 184.10( 5)110.12( 9) 200.55( 2)144.42( 7) 210.37( 1)200.17( 2)
6 Hynková Marie ONO1050 1128.13 3. 173.92( 6)197.14( 4)193.80( 3) 193.06( 3)194.24( 4)175.97( 9)
7 Urbánková Lucie ONO1150 1126.79 3. 197.96( 3) 189.26( 3)153.33( 6) 195.18( 3)187.61( 5)164.66( 5)192.12( 4)
8 Fryšová Zuzana DCH1151 1072.95 2. 198.94( 2) 168.75( 7)190.35( 4)153.85( 6)192.02( 3)169.04( 4) 139.37( 6)
9 Turková Klára SKV1151 995.72 2. 160.23( 8)178.89( 7) 204.44( 2)101.90(10) 185.88( 6) 164.38( 5)
10 Maternová Jana VPM1150 783.63 7. 63.12(10) 153.09( 9) 124.76( 8) 158.28(10)111.17( 9)124.52( 7)111.81( 7)
11 Fišáková Leona MLA1151 780.48 1. 187.28( 5)188.83( 5)196.94( 2) 207.43( 1)
12 Peláková Daniela MLA1155 458.33 5. 0.00(11) 104.19( 5) 39.92(13) 47.73(11) 0.10(15) 19.24(10)153.23( 6) 94.02( 8)
13 Štiková Julie KRL1051 360.33 7. 150.30( 7)123.49(12) 86.54( 8)
14 Dvořáková Barbora VPM1052 296.28 9. 132.57( 9) 163.71( 9) 0.00(16)
15 Beránková Julie VPM1051 291.98 9. 133.95( 9)158.03(11)
16 Juhaszová Tereza NEK1151 236.36 9. 0.00(10) 54.95(10)100.20(13) 4.47(11) 76.74( 9)
17 Zabolotná Kiára MLA1152 219.62 6. 57.08(12) 162.54( 6)
18 Povišerová Aneta MLA1050 147.69 8. 147.69( 8)
19 Topičová Nina MLA1156 74.00 11. 74.00(11) 0.00(12)
20 Fáberová Hana KRL1153 73.79 10. 0.00(10) 73.79(14)

D14 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Stehlíková Tereza LPM0951 B 1215.13 1. 191.85( 3) 198.26( 2)193.01( 3) 207.99( 1)199.55( 3)201.94( 2)199.18( 2)195.38( 3) 208.21( 1)197.90( 2)
2 Ritterová Lída ONO0851 B 1206.52 1. 135.35( 7) 187.16( 5) 187.27( 4) 199.55( 2)200.48( 1)195.25( 3)168.76( 7) 205.30( 1)200.27( 2)205.67( 1)
3 Sobotová Kateřina VPM0851 B 1169.38 1. 154.88( 6) 132.45( 8) 192.46( 3)199.46( 4)202.82( 1)186.82( 5)199.33( 2)188.49( 4)
4 Hermannová Natálie MLA0851 B 1128.68 3. 168.45( 6) 178.30( 5) 180.66( 5)187.93( 4)192.83( 3)188.55( 4)182.91( 6)195.80( 5)
5 Šafránková Eliška LPM0953 B 1082.92 1. 168.00( 5)174.61( 6)164.00( 8) 166.67( 7) 167.00( 6) 168.49( 6)207.98( 1)187.16( 5)119.45( 9) 176.68( 8)
6 Ječmenová Veronika ONO0950 B 1080.19 4. 175.49( 5)169.01( 6) 148.52( 7) 172.53( 5)190.01( 4)177.69( 6)177.76( 7)186.71( 7)
7 Fryšová Žaneta DCH0959 909.33 2. 168.66( 4)192.48( 3) 151.79( 8)199.97( 2) 196.43( 3)
8 Hanáková Aneta KRL0951 898.07 2. 198.14( 2)190.93( 4)200.62( 2) 150.29( 8)158.09( 9)
9 Peterková Adéla KRL0953 639.85 7. 136.46( 7)167.30( 7) 128.23( 8) 82.68(10)125.18( 7)
10 Mayerová Daniela KSH0852 625.64 1. 210.01( 1)209.26( 1)206.37( 1)
11 Beránková Hedvika VPM0850 568.33 3. 180.70( 4) 191.52( 3)196.11( 4)
12 Gelnerová Markéta KRL0952 553.29 5. 173.95( 6) 185.70( 5)193.64( 6)
13 Čadková Michaela KRL0954 474.63 7. 31.17( 9)118.62( 9) 150.32( 7) 97.50( 9) 77.02( 8)
14 Tauerová Kristina BSO0855 211.04 10. 0.00(10) 57.44(10) 107.91(10) 45.69(10) 0.00(12) 0.00(13)
15 Fojtíková Vendula BSO0854 179.61 9. 0.00( 9) 0.00(12) 112.33( 9) 67.28( 9) 0.00(13) 0.00(12)
16 Petýrková Karolína NEK0851 163.86 8. 0.00( 9) 0.00(13)139.62( 8) 24.24(11)
17 Fojtíková Nikola BSO0853 136.36 8. 0.00( 8) 46.53(11) 0.00( 9) 67.40(11) 0.00(10) 22.43(11)
18 Sedláková Nela BSO0952 75.90 8. 0.00( 8) 20.95(12) 13.46(12) 0.00(11) 41.49(10)

D16 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Třísková Tereza VPM0650 B 630.36 1. 103.70( 1)100.00( 1)104.64( 2) 111.50( 1)105.41( 1) 92.11( 4) 105.11( 1)
2 Fryšová Andrea DCH0760 B 568.83 2. 101.82( 2) 95.83( 3) 87.82( 3)101.26( 2) 95.24( 3) 70.18( 6) 86.86( 4)
3 Fišarová Adéla KRL0651 B 557.06 1. 78.07( 7) 88.52( 2) 88.11( 3) 83.50( 4) 93.32( 3) 98.68( 2) 74.52( 5) 82.95( 4) 104.93( 1)
4 Pokorná Anežka KRL0757 B 502.16 3. 83.57( 6) 76.83( 3) 92.37( 4) 86.21( 5) 92.75( 3) 70.43( 5)
5 Gelnerová Anna KRL0653 B 474.98 1. 92.37( 4)106.07( 1)102.14( 2) 95.18( 3) 79.22( 7)
6 Kadlecová Barbora ZTC0750 457.64 5. 91.11( 5) 68.28( 5) 69.95( 6) 45.17( 5) 82.18( 7) 5.91( 8) 66.74( 7) 24.25( 6) 79.38( 5)
7 Pekárková Bára ONO0655 399.92 1. 103.31( 1)100.68( 2) 95.77( 2)100.16( 2)
8 Bodurková Denisa KRL0752 350.82 3. 94.48( 3) 74.57( 4) 86.86( 4) 94.91( 3)
9 Králová Lucie KRL0658 322.95 4. 58.33( 9) 80.44( 4) 56.22(10) 52.18( 7) 75.78( 4)
10 Kropáčová Zuzana KRL0754 305.51 4. 93.98( 4) 59.05( 5) 80.17( 8) 72.31( 6)
11 Frühaufová Julie SKV0754 237.94 2. 100.86( 2) 83.48( 6) 53.60( 8)
12 Mayerová Daniela KSH0852 169.67 1. 109.05( 1) 60.62( 8)
13 Nejedlá Barbora ONO0750 151.70 6. 13.47( 8) 0.83( 6) 74.71( 9) 0.00( 9) 25.40( 9) 37.29( 9)
14 Kohoutková Klára BSO0650 136.17 5. 64.23( 8) 71.94( 5)
15 Urbánková Eva ONO0650 107.25 1. 107.25( 1)
16 Doubravová Barbora DCH0657 79.38 5. 79.38( 5)
17 Němečková Eliška DCH0765 35.12 6. 35.12( 6) 0.00(11)
18 Peřinová Eliška SKV0755 26.03 7. 26.03( 7)

D18 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Vlachová Adéla KRL0551 B 595.04 1. 78.33( 3) 98.64( 2) 97.68( 2) 100.00( 1) 99.89( 2)100.00( 1) 98.83( 2) 83.38( 2)
2 Holíková Simona ONO0553 B 552.97 1. 85.11( 2) 84.98( 3) 94.80( 3)110.11( 1) 93.08( 2) 67.75( 3) 84.89( 2)
3 Urbánková Eva ONO0650 B 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
4 Nejedlá Klára ONO0450 365.15 1. 89.25( 3) 100.00( 1) 80.50( 2) 95.40( 3)
5 Ševčíková Anežka ONO0550 253.28 3. 70.79( 5) 83.27( 3) 54.39( 4) 16.11( 3) 28.72( 4)
6 Dvořáková Karla SKV0454 191.91 1. 100.00( 1) 29.44( 4) 62.47( 3)
7 Ziebová Veronika NEK0450 187.05 2. 39.57( 4) 46.84( 4) 100.64( 2)
8 Šauli Kateřina ZTC0456 100.00 1. 100.00( 1)
9 Peřinová Zuzana SKV0551 84.51 3. 0.00( 7) 84.51( 3)
10 Křížková Jitka MAS8050 75.11 4. 75.11( 4)
11 Dítková Markéta SKV0451 67.29 6. 67.29( 6)

D21 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Hanáková Magda KRL9651 601.20 1. 98.24( 2) 88.28( 4)100.00( 1)120.24( 1)100.00( 1) 75.93( 2) 94.44( 2)
2 Nádeníčková Pavla NEK0150 513.77 2. 90.65( 4) 58.40( 2) 78.02( 6) 77.41( 2)102.15( 2) 94.10( 2) 18.36( 5) 71.44( 3)
3 Marešová Klára NEK0250 343.58 2. 59.01( 8) 41.34( 3) 76.81( 7) 82.29( 3) 84.13( 2)
4 Trpáková Daniela DCH0165 340.88 1. 82.36( 5)100.00( 1) 58.52( 3) 100.00( 1)
5 Marešová Alexandra NEK9950 309.23 1. 53.15(10) 81.63( 4) 28.72( 4) 45.73( 4) 100.00( 1)
6 Kamarytová Marie VPM9191 308.55 1. 107.59( 1) 100.96( 2) 100.00( 1)
7 Šiková Barbora ZTC9650 209.08 1. 109.08( 1) 100.00( 1)
8 Nádeníčková Iva NEK0350 174.38 3. 69.07( 8) 46.84( 3) 58.47( 9)
9 Hanáková Lenka KRL9951 114.22 9. 51.58(11) 62.64( 9)
10 Hynková Eliška ONO9650 110.87 3. 77.61( 3) 33.26( 3)
11 Bouchalová Vendula VPM8787 94.17 3. 94.17( 3)
12 Biersaková Dagmar KRL0051 89.96 3. 89.96( 3)
13 Bartošová Jana MLA7051 85.49 5. 71.24( 5) 14.25( P)
14 Placková Veronika MLA8250 85.34 6. 71.12( 6) 14.22( P)
15 Chvalová Věra ZTC9452 81.19 5. 81.19( 5)
16 Svobodová Alexandra VPM0051 74.31 6. 74.31( 6)
17 Hynková Jana ONO8650 74.26 4. 74.26( 4)
18 Ziebová Veronika NEK0450 69.35 7. 69.35( 7)
19 Kožíšková Hana MLA8350 64.24 8. 64.24( 8)
20 Fišarová Eliška KRL0351 61.91 7. 61.91( 7)
21 Staňková Markéta VPM0153 54.40 9. 54.40( 9)

D35 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Dítková Jitka SKV7752 636.54 1. 94.85( 3) 106.48( 1)103.40( 1)119.10( 1) 102.73( 1) 96.84( 3) 92.72( 3) 107.99( 1)
2 Urbánková Jana ONO7851 579.29 2. 100.12( 2) 94.06( 3) 78.30( 6) 95.18( 3) 91.98( 5) 93.74( 4) 80.79( 7) 104.21( 2) 87.25( 5)
3 Placková Veronika MLA8250 540.30 3. 93.02( 4) 66.67( 6) 91.19( 4) 83.17( 5) 90.05( P) 85.66( 4) 97.21( 3)
4 Sobotová Jana VPM7250 506.98 1. 99.46( 2) 106.94( 1) 92.18( 4) 99.56( 2)108.84( 1)
5 Gregorová Kateřina BSO8151 486.03 1. 100.13( 2) 88.87( 4) 97.88( 2) 95.56( 3)103.59( 1)
6 Fišáková Hana MLA7750 464.30 1. 105.03( 1) 88.32( 4) 89.24( 3) 77.38( P) 104.33( 1)
7 Ječmenová Věra ONO8050 462.01 4. 69.69( 8) 77.75( 5) 80.92( 8) 60.89( 6) 77.83( 8) 59.12( 8) 94.93( 4)
8 Kožíšková Hana MLA8350 438.68 2. 64.29( 6) 96.48( 3) 91.65( 2) 87.80( 3) 98.46( 2)
9 Šitrová Lucie LPM7857 396.99 7. 61.87( 7) 53.64(11) 37.60( 8) 64.74(10) 36.01(10) 65.98( 9) 68.52( 7) 82.24( 7)
10 Romová Kateřina KRL8051 383.21 6. 76.96( 6) 69.40( 9) 72.67( 7) 82.15( 7) 49.65(10) 32.38(10)
11 Savičová Gabriela SKV7952 336.15 4. 89.00( 5) 71.02( 7) 90.50( 4) 85.63( 6)
12 Hynková Jana ONO8650 311.93 2. 85.69( 5) 101.71( 2) 40.61( 7) 83.92( 5)
13 Bohuslavová Jana LPM7852 290.19 4. 63.54( 7) 80.81( 5) 57.84(10) 88.00( 4)
14 Hejduková Jana BSO7250 274.82 6. 76.51( 6) 76.62( 9) 40.61( 7) 81.08( 6)
15 Hulcová Pavla KSH7753 261.69 2. 90.65( 6) 72.60( 5) 98.44( 2)
16 Houbová Hana KRL8251 208.17 8. 53.10(12) 57.99(11) 43.81(11) 53.27( 8)
17 Turková Martina SKV7852 169.17 7. 47.46( 7) 48.15( 8) 37.61( 9) 35.95(12)
18 Pávková Jana NEK7850 138.29 8. 36.22( 8) 22.81( 9) 50.24( 8) 29.02(13)
19 Bartošová Jana MLA7051 115.30 9. 49.76( 9) 19.22( P) 46.32( 9)
20 Vodrážková Kateřina VPM7995 85.63 5. 85.63( 5)
21 Pechová Iva LPM6151 77.92 6. 77.92( 6)
22 Soukupová Andrea NEK7851 40.68 9. 0.00(13) 40.68( 9)
23 Němcová Klára LPM7752 31.96 10. 31.96(10)
24 Prinzová Nikola MLA8150 28.87 9. 7.06(10) 19.24(14) 2.57( 9)
25 Bínová Kathrin MLA6754 13.60 9. 11.33( 9) 2.27( P)
26 Davidová Jana ONO7852 13.16 11. 13.16(11)

D45 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Pechová Iva LPM6151 610.78 1. 101.29( 2)105.50( 1)105.61( 1) 99.36( 2) 88.65( 3) 104.33( 2) 94.69( 5) 94.38( 4)
2 Fryšová Tereza DCH7654 582.43 1. 89.48( 4) 98.03( 2) 91.26( 4) 85.94( 4) 108.87( 1)101.23( 1) 93.56( 4) 70.53( 8)
3 Kubínová Jana SKV6751 558.36 2. 85.16( 5) 89.07( 4) 75.15( 5) 51.72(10) 86.80( 3) 95.50( 4) 96.51( 3) 95.49( 2) 94.99( 3)
4 Čepičková Jana LPM7353 505.71 3. 78.08( 5) 78.30( 9) 48.16( 7) 24.93(11) 83.84( 5) 98.45( 3) 81.62( 7) 85.42( 6)
5 Krausová Marcela LCV7351 442.78 2. 75.37( 6)100.32( 2) 96.65( 2) 86.44( 5) 84.00( 7)
6 Marešová Marcela NEK7450 434.62 5. 69.68( 6) 78.30( 5) 43.74( 8) 77.00( 6) 74.38( 8) 91.52( 5)
7 Ševčíková Petra ONO7450 421.31 1. 106.95( 1)109.33( 1) 106.84( 1) 98.19( 2)
8 Hanáková Marta KRL7151 376.74 3. 74.97( 6) 93.69( 3) 54.52( 9) 84.63( 4) 68.93( 7)
9 Vlašímská Tereza SKV7551 361.32 1. 96.14( 4) 66.11( 5) 92.25( 5) 106.82( 1)
10 Millionová Hedvika MAS7351 312.77 7. 67.37( 7) 77.92(10) 52.13( P) 66.10( 8) 49.25( 9)
11 Kamarytová Martina MLA6651 282.50 3. 81.93( 6) 62.61( 6) 47.08( P) 90.88( 3)
12 Fišáková Hana MLA7750 258.77 1. 102.01( 2) 43.13( P) 113.63( 1)
13 Jelínková Radka MLA6951 251.74 7. 44.80( 8) 44.61(11) 71.25( 7) 1.43( 9) 41.96( P) 47.69( 9) 0.00(10)
14 Kadlecová Zuzana VPM7450 247.20 3. 96.41( 3) 62.47( 7) 88.32( 6)
15 Jirsová Pavla KSH7251 188.18 3. 91.71( 3) 96.47( 3)
16 Ševčíková Olga ONO7650 174.44 6. 44.14( 7) 38.64( 8) 91.66( 6)
17 Šoupová Jana LPM6850 162.04 4. 73.00( 6) 89.04( 4)
18 Bartošová Milena LPM7755 148.02 7. 55.89( 8) 62.78( 7) 29.35( 9)
19 Zierhutová Michaela LCV7151 134.69 8. 39.44( 9) 36.02( 8) 30.78( 9) 28.45(11)
20 Lisá Monika ONO6750 107.01 1. 107.01( 1)
21 Hejduková Jana BSO7250 97.98 2. 97.98( 2)
22 Bínová Kathrin MLA6754 96.83 8. 80.69( 8) 16.14( P)
23 Tokárová Regina VPM6950 88.15 8. 49.90( 8) 38.25(10)
24 Šafránková Martina LPM7753 81.73 7. 81.73( 7)

D55 (započteno závodů:6)

D65 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Mágrová Ivana LCV5550 608.49 1. 90.25( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)108.49( 1) 74.76( 3)
2 Savičová Irena SKV5352 431.76 2. 93.11( 2) 85.80( 3) 23.50( 3) 74.83( 2) 67.94( 4) 86.58( 2)
3 Dlouhá Lenka MAS5150 303.45 1. 62.15( 4) 48.56( 2) 92.74( 3)100.00( 1)
4 Opavová Stanislava MLA5451 228.85 1. 100.00( 1) 90.71( 2) 38.14( P)
5 Kubátová Lenka SKV5551 98.77 2. 98.77( 2)
6 Beránková Pavla VPM4350 85.87 2. 85.87( 2)
7 Zenkerová Miluše LCV4550 73.13 2. 0.00( 2) 15.97( 3) 0.00( 3) 57.16( 5)
8 Bohuslavová Věra LPM4850 45.91 2. 45.91( 4) 0.00( 2)
9 Horáková Magdalena NEK4950 37.41 4. 19.61( 6) 17.80( 4)

H10 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Placek Nikolas MLA1200 1158.51 1. 197.69( 2) 200.00( 1)160.82( 4)200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Soukup Ondřej NEK1201 1033.27 1. 79.35( 3) 176.67( 4)127.60( 4)200.00( 1)120.89( 2) 51.61( 6) 161.59( 4) 179.55( 2)187.86( 2)
3 Rauch Tobiáš VPM1300 996.46 1. 200.00( 1)181.30( 3)200.00( 1) 215.16( 1) 200.00( 1)
4 Křenek Martin VPM1301 945.12 1. 165.64( 2)200.00( 1)194.63( 2) 193.53( 2)191.32( 2)
5 Hulec Karel KSH1301 436.07 3. 115.73( 5)184.52( 3)135.82( 3)
6 Podzimek Tomáš MLA1203 385.28 2. 191.31( 3) 193.97( 2)
7 Stingl Vojtěch BSO1201 177.26 3. 177.26( 3)
8 Skalský David MLA1201 161.56 3. 161.56( 3)
9 Knot Ondřej KRL1302 142.56 4. 142.56( 4)

H12 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Štěrba Lukáš SKV1001 B 1231.76 1. 205.73( 1)201.07( 2)205.08( 1)200.74( 2) 211.60( 1) 201.16( 2)207.12( 1)
2 Parula Egon LPM1000 B 1202.29 1. 162.46( 5) 202.63( 1)179.94( 6) 202.36( 1) 198.79( 2)203.23( 1)188.85( 4) 194.77( 3)200.51( 2)
3 Brabec Zdeněk MAS1001 B 1192.56 1. 202.05( 2)196.30( 3)188.62( 4) 196.90( 3)200.86( 2) 204.08( 1)192.37( 3)
4 Beneš Jan MLA1000 B 1141.11 1. 57.27( 7) 175.46( 6)170.34( 7) 142.07( 6) 190.50( 5)199.76( 2)214.57( 1)177.00( 5)183.82( 5)
5 Ritter Jakub ONO1000 B 1138.31 2. 188.04( 4)197.92( 2)129.58( 7) 187.54( 3)191.86( 4)184.63( 4)183.77( 5) 188.32( 4)165.20( 7)
6 Haller Maxmilián KRL1102 1127.87 1. 197.00( 3)183.78( 4)182.88( 4)207.99( 1)103.49( 7) 192.61( 3)163.61( 6)150.04( 8)
7 Černý Antonín ONO1001 1083.17 2. 167.71( 4) 161.35( 9) 179.49( 7)197.01( 3)192.82( 2)152.39( 7) 184.79( 4)
8 Houba Vojtěch KRL1002 1043.05 3. 192.21( 3)179.93( 5)187.25( 5)108.79( 8) 113.88( 6)193.21( 3) 176.57( 6) 93.93(11)
9 Jedlička Josef VPM1102 998.09 5. 143.81( 6)175.16( 7)164.09( 8) 170.26( 5)163.80( 8)180.97( 5)
10 Kváč Martin MLA1102 581.99 7. 165.63( 8)127.98(10) 65.46( 7) 17.64( 8) 64.41(10)140.87( 8)
11 Ševčík Vít ONO1100 369.90 5. 146.02( 5) 54.08( 8) 91.35( 8) 78.45(12)
12 Křížek Vilém MAS1000 330.77 9. 66.16( 9)128.84( 9)135.77( 9)
13 Fišer Adam ONO1003 292.66 6. 186.43( 6) 106.23( 7)
14 Křenek Jan VPM1101 275.33 6. 55.28( 8) 73.00(10)147.05( 6)
15 Bejvančický Jan KRL1003 171.08 6. 171.08( 6)
16 Hulec František KSH1101 158.70 9. 148.27( 9) 0.00(11) 10.43(11)
17 Fecko Richard NEK1100 149.63 9. 97.07( 9) 52.56(11) 0.00( 9) 0.00(13)
18 Ďurica Jakub DCH1106 119.16 10. 119.16(10)
19 Klier Šimon MLA1101 50.08 10. 0.00(10) 50.08(11)
20 Gregor Josef NEK1000 40.60 10. 0.00(11) 33.52(12) 0.00(10) 4.22(13) 2.86(12)
21 Čepička Antonín LPM1102 28.92 9. 0.00( 9) 0.00(10) 0.00(13) 0.00( 9) 21.72(12) 0.00(10) 0.00(14) 7.20(10) 0.00(13)
22 Milota Jan MLA0500 2.06 9. 2.06( 9)

H14 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Turek Jakub SKV0801 B 1275.32 1. 222.05( 1)214.14( 1)198.23( 2) 214.56( 1)206.99( 1) 208.71( 1)208.87( 1)
2 Anděl Robin VPM0901 B 1201.34 2. 188.69( 3) 196.29( 4)205.24( 2)204.36( 2)197.44( 3)199.35( 2)198.66( 3)
3 Herman Ondřej MLA0801 B 1196.25 1. 189.26( 2) 195.60( 2)196.78( 3)180.20( 3) 188.66( 3) 198.41( 2)205.80( 1)181.38( 6) 196.08( 2)203.58( 2)
4 Placek Tomas MLA0902 B 1124.47 2. 124.78( 8) 190.26( 3)182.51( 8)161.72( 5) 144.99( 8) 182.54( 7)194.85( 3)199.24( 2)175.07( 5)149.56( 7)
5 Kváč Miroslav MLA0800 B 1120.24 1. 175.91( 4)191.94( 5)128.96( 9) 154.16( 7)204.15( 1)191.98( 4)202.10( 1)
6 Prinz Mikuláš MLA0901 1109.53 3. 176.12( 4)171.45( 5) 189.28( 7)160.01( 6) 174.73( 4) 190.84( 5)165.74( 7) 187.00( 4)178.75( 4)187.54( 3)
7 Materna Josef VPM0902 1076.54 3. 170.14( 5)161.56( 6) 189.01( 6)180.82( 6)179.79( 7)195.22( 3)
8 Pícl Kryštof VPM0800 950.80 5. 159.43(12)157.31( 7)116.45(11)182.54( 7)150.83( 9)184.24( 5)
9 Tříska Lukáš VPM0803 932.05 6. 132.28( 7)141.43( 7)164.50(11) 160.96( 6)169.60( 9)163.28( 8)128.39( 8)
10 Mála Matyáš MAS0800 834.43 4. 137.78( 6)104.76( 8)175.62( 9)108.94(11)132.04( 9) 87.30( 9) 175.29( 4)
11 Gregor Richard BSO0900 674.01 4. 115.50(10)171.99( 5)196.58( 4)189.94( 5)
12 Doupník Matyáš ONO0902 582.62 5. 166.56(10) 69.22(13) 74.58(10) 106.31( 8)165.95( 5)
13 Krs Jakub VPM0801 367.95 4. 190.01( 6)177.94( 4)
14 Křížek Ivo MAS0801 326.49 8. 134.53( 8)120.09(10) 71.87( 9)
15 Vodrážka Štěpán VPM0802 314.44 1. 205.00( 1) 109.44( 7)
16 Vít Tomáš BSO0800 303.74 6. 138.85( 6)164.89( 6)
17 Pjenčák Adam MAS0802 220.56 8. 29.07(14) 43.74(12) 59.22(10) 88.53( 8)
18 Ďurica Matěj DCH0912 196.56 9. 29.74(13)101.83(10) 64.99( 9)
19 Černý Matyáš LPM0804 95.64 10. 95.64(12) 0.00(10) 0.00(11)
20 Bohuslav Fanda LPM0900 93.55 13. 93.55(13)
21 Navrátil Adam DCH0803 14.41 11. 14.41(11)

H16 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Havlíček Viktor BSO0602 B 628.01 1. 98.24( 3)108.20( 1)109.12( 1) 96.95( 3) 105.21( 1)102.43( 2) 64.00( 4) 104.81( 1)
2 Plevný Albert DCH0711 B 621.99 1. 102.09( 1) 87.16( 4) 100.96( 2)101.29( 2)105.02( 1)100.00( 1) 103.75( 2) 108.88( 1)
3 Spiřík František BSO0603 B 528.97 2. 84.45( 7) 91.56( 3) 96.36( 2) 91.47( 4) 85.03( 5) 80.10( 3) 78.47( 4)
4 Brabec Matěj MAS0701 B 502.80 4. 81.15( 8) 84.21( 7) 88.46( 4) 91.08( 5) 69.74( 4) 88.16( 4) 66.09( 4)
5 Pávek Štěpán NEK0700 B 440.93 4. 96.53( 4) 84.36( 6) 76.02(10) 78.16( 6) 10.55( 8) 73.01( 5) 32.85( 6)
6 Ječmen Matyáš ONO0600 B 418.68 1. 78.50( 9) 55.63( 9) 86.73( 5) 101.96( 1) 95.86( 2)
7 Myslík Vojtěch ONO0602 387.60 2. 95.42( 5)100.24( 2) 96.68( 3) 95.26( 3)
8 Kule Oliver ONO0701 380.35 2. 99.67( 2) 84.81( 5) 94.52( 3) 101.35( 2) 0.00( 9)
9 Bejvančický Josef KRL0703 356.21 5. 67.81(11) 56.84( 8) 83.05( 7) 71.28( 7) 11.66( 5) 43.96( 6) 33.27( 5)
10 Maglia Šimon ONO0702 334.96 1. 79.16( 9)102.09( 1) 93.50( 3) 60.21( 7)
11 Petruš Ondřej MLA0701 334.67 2. 80.45( 8) 12.96( 7) 92.55( 3) 82.37( 2) 66.34( 5)
12 Veseleňák Karel BSO0601 287.77 4. 74.64(10) 64.85( 7) 38.12( 5) 90.09( 4) 20.07( 8) 0.00( 8)
13 Škrle Michael KRL0702 253.53 3. 89.14( 6) 91.45( 3) 72.94( 6)
14 Beneš Josef MLA0702 169.40 6. 85.43( 6) 83.97( 6)
15 Janoch Mikuláš Josef MLA0700 77.14 6. 0.00(12) 44.07(10) 33.07( 6)
16 Bruckner Filip DCH0714 22.10 7. 22.10( 7)

H18 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Janoch Samuel Jan MLA0502 B 595.46 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 83.63( 2) 95.46( 2)
2 Sobota Ondřej ZTC0502 B 572.42 1. 92.66( 2) 93.32( 2) 86.44( 3)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
3 Kropáč Filip KRL0503 348.69 2. 50.44( 3) 51.69( 4) 92.83( 2) 65.59( 2) 88.14( 2)
4 Pivec Jan MLA0503 337.83 2. 85.43( 3) 89.98( 2) 90.88( 2) 71.54( 3)
5 Štěrba Marek SKV0401 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)

H21 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Ritter Aleš ONO7401 636.40 1. 106.31( 1)101.36( 2)100.56( 2) 107.49( 1)103.42( 2)105.68( 1)112.14( 1)
2 Suchý Petr LPM7820 580.44 2. 97.22( 4) 82.33( 3) 91.36( 7) 91.61( 4) 94.45( 4) 56.74( 7) 102.78( 2)103.02( 2)
3 Newiak Nick NEK0101 564.31 3. 98.03( 3) 81.69( 4) 99.08( 3) 95.35( 3) 93.57( 3) 96.59( 3) 78.20( 5) 79.98( 4)
4 Havlíček Albert BSO0304 562.37 1. 88.79( 6) 101.37( 1) 98.34( 2) 60.23( 7) 102.85( 1) 95.96( 3) 75.06( 5)
5 Macura Jan MLA9306 440.66 4. 94.17( 5) 89.45( 8) 92.65( 4) 73.44( P) 90.95( 4)
6 Kamaryt Tomáš VPM8807 415.69 1. 110.09( 1) 95.46( 6) 105.07( 1) 105.07( 1)
7 Milota Břetislav MLA0300 402.81 6. 68.23( 8) 42.56( 7) 0.00(18) 68.57( 7) 49.65(10) 82.37( 6) 61.66( 9) 72.33( 6) 48.01( 9)
8 Kamaryt Michal MLA9205 334.86 4. 63.72(13) 73.22( 9) 55.81( P) 75.93( 7) 66.18( 4)
9 Žákovec Jan KRL9505 334.42 8. 30.77( 9) 46.66(17) 37.87( 9) 54.06( 9) 73.52( 8) 66.31( 8) 56.00( 8)
10 Kováč František MLA0201 333.26 5. 75.25(12) 36.45(10) 57.06( 8) 90.32( 5) 74.18( 7) 0.00(10)
11 Bartoš Vojtěch MLA9802 312.43 3. 82.34( 5) 52.07( P) 91.51( 3) 86.51( 6)
12 Novák Karel SKV9401 254.56 4. 85.00( 5) 82.78( 4) 86.78( 5)
13 Sládek Ondřej DCH0012 251.22 2. 63.13( 6) 96.55( 2) 91.54( 3)
14 Bouchal Jiří VPM8449 207.15 2. 107.59( 2) 99.56( 2)
15 Stehlík Petr ZTC7903 192.01 1. 102.56( 1) 89.45( 8)
16 Sova František LPM9702 177.56 2. 99.41( 2) 78.15( 5)
17 Weissar Samuel LPM0300 160.21 5. 38.71(11) 57.21( 8) 64.29( 5)
18 Ječmen Vladimír ONO7900 152.95 6. 81.05( 6) 71.90( 6)
19 Frank Jiří MAS9600 146.00 7. 80.22( 7) 41.45( 8) 24.33( P)
20 Bartoš Václav MLA0101 122.98 7. 76.00( 7) 46.98( 9)
21 Pavlásek Albert LPM0304 110.93 7. 57.53(15) 0.00(12) 46.10(10) 7.30( 7)
22 Macura Vít MLA9800 110.51 11. 47.14(16) 18.42( P) 44.95(11)
23 Pova Ondřej KRL9304 97.65 4. 97.65( 4)
24 Kurz Ondřej VPM0503 96.70 5. 96.70( 5)
25 Horák Jáchym NEK0301 89.36 10. 89.36(10)
26 Zieba Jakub NEK9800 88.99 8. 38.44( 8) 50.55(10)
27 Gabriel Vojtěch ONO8702 84.85 3. 84.85( 3)
28 Preibisch Jan MLA8300 78.49 11. 78.49(11)
29 Brož Jan LPM8901 75.38 6. 75.38( 6)
30 Hejduk Jan BSO0001 62.96 14. 62.96(14)
31 Weissar Petr LPM7020 22.73 6. 22.73( 6)
32 Wolf Vojtěch NEK0100 6.50 11. 0.00(11) 6.50(11) 0.00(11)

H35 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Anděl Robert VPM8001 561.95 2. 97.88( 2) 96.49( 2) 88.50( 3) 92.85( 4) 96.82( 2) 89.41( 5)
2 Turek Jan SKV7302 559.80 1. 77.03( 8) 90.97( 4) 96.62( 3) 84.23( 5) 32.75(12) 83.61( 9) 89.07( 4)103.50( 1) 95.41( 2) 61.79(12)
3 Kovář Jindřich MAS6800 544.57 3. 93.14( 3) 79.28( 7) 90.76( P) 89.77( 7) 83.24( 6) 91.34( 3) 96.32( 3)
4 Vodrážka Ondřej VPM7702 518.71 1. 77.22( 9)113.27( 1)109.51( 1) 113.25( 1)105.46( 1)
5 Placek Petr MLA8000 515.64 3. 57.85(13) 69.12(12) 89.48( 7) 90.25( 3) 77.68( 4) 92.52( 6) 81.75( 6) 78.10(10) 83.54( 4)
6 Milota Josef MLA5801 503.71 4. 79.50( 7) 79.43( 6) 95.95( 4) 83.95( P) 82.63( 8) 82.25( 5)
7 Šitra Vladimír LPM7904 479.00 5. 64.40(13) 77.12(10) 77.86( 6) 72.11( 8) 81.41(10) 79.81( 8) 85.12( 5) 65.95(13) 77.68( 6)
8 Dvořák Pavel LPM7805 449.57 6. 74.02(10) 66.60(12) 15.25( 9) 60.64(11) 78.77(12) 54.60(13) 69.55( 8) 84.25( 6) 76.38( 7)
9 Stehlík Petr ZTC7903 417.33 1. 105.44( 1) 103.74( 1)112.56( 1) 95.59( 3)
10 Badura Václav SKV8101 413.66 4. 75.62( 9) 89.98( 4) 69.09( 9) 92.85( 4) 86.12( 4)
11 Rambousek Karel BSO7907 403.94 1. 100.64( 2) 105.50( 1) 101.98( 2) 95.82( 3)
12 Pávek Jiří NEK7700 385.55 7. 71.09(11) 40.33(15) 63.49( 7) 65.46(10) 76.19(12) 68.99( 9)
13 Šilhavý Jakub LPM8500 347.01 4. 86.04( 5) 78.48( 8) 91.80( 6) 90.69( 4)
14 Ječmen Vladimír ONO7900 325.04 2. 71.14(10) 77.89( 9) 77.79(11) 98.22( 2)
15 Rauch Stanislav VPM8201 295.54 2. 94.19( 3) 100.44( 2) 100.91( 2)
16 Vlašímský Robert SKV7201 284.63 6. 69.18(11) 73.30( 6) 75.43( 7) 66.72(11)
17 Křenek Jaroslav VPM7502 258.40 5. 95.17( 5) 76.90(13) 86.33( 5)
18 Beránek Jan VPM7202 251.09 3. 72.45( 7) 88.01( 8) 90.63( 3)
19 Pilař Karel MAS5501 245.76 6. 82.06( 6) 62.00(14) 40.96( P) 60.74(13)
20 Jedlička Jiří VPM7602 213.26 5. 75.09( 5) 62.60(15) 75.57(10)
21 Fišer Pavel SKV7200 207.33 7. 64.58(14) 81.81( 7) 60.94(10)
22 Ritter Aleš ONO7401 206.58 1. 106.22( 1)100.36( 2)
23 Hegner Lukáš LPM8104 204.55 8. 52.99( 8) 80.64(11) 70.92(11)
24 Sedláček Tomáš KRL6401 173.21 9. 38.03(16) 55.58(12) 79.60( 9)
25 Ševčík Petr ONO7200 169.73 4. 89.21( 4) 80.52( 5)
26 Pekárek Martin ONO7203 151.69 7. 83.23( 7) 68.46(10)
27 Křížek Filip MAS7800 135.41 8. 66.26( 9) 69.15( 8)
28 Houba Petr KRL7801 112.55 13. 17.48(14) 34.84(17) 60.23(13)
29 Tošner Michal VPM7803 86.20 8. 86.20( 8)
30 Kožíšek Petr LPM7603 77.03 11. 77.03(11)
31 Martínek Robert VPM7700 75.60 9. 75.60( 9)
32 Pivec Lukáš MLA7600 66.66 12. 66.66(12)
33 Šilhavý Miroslav LPM5800 63.26 14. 63.26(14)
34 Preibisch Jan MLA8300 11.20 14. 11.20(14)

H45 (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VPM 1
VPM 2
ONO 3
MAS 4
MAS 5
MLA 6
MLA 7
MLA 8
BSO 9
BSO 10
1 Čepička Ladislav LPM6701 632.01 1. 95.36( 3) 98.33( 2) 100.42( 2) 96.83( 3) 98.99( 3)104.80( 1)110.05( 1)106.34( 1)111.41( 1)
2 Trhlík Tomáš PLU7407 607.82 1. 109.11( 1)105.03( 1) 93.84( 4)102.99( 1) 97.08( 3) 99.77( 2)
3 Beneš Marek MLA7601 573.26 2. 89.40( 4) 93.50( 5) 97.92( 3) 100.18( 2) 95.54( P) 92.23( 4) 93.89( 3) 43.07(14)
4 Nejedlý Ladislav ONO7501 532.90 1. 102.97( 1) 85.51( 6) 85.53( 4) 78.84( 6) 85.71( 3) 72.24( 8) 94.34( 2)
5 Mayer Tomáš KSH6900 428.04 2. 81.87( 7) 98.50( 2) 72.48(10) 61.85(10) 62.58(12) 50.76(10) 41.17(15)
6 Fryš Zdeněk DCH7503 410.18 5. 62.02( 8) 89.56( 6) 60.08(12) 59.24(11) 57.54(11) 39.76(15) 42.66( 8) 81.74( 5)
7 Kohoutek Oldřich BSO7100 384.25 6. 68.81( 6) 73.13(10) 90.14( 6) 86.34( 6) 65.83( 8)
8 Weissar Petr LPM7020 375.39 4. 68.86( 5) 72.52(11) 97.73( 4) 76.72( 7) 59.56( 9)
9 Kamaryt Miloš MLA6404 375.25 6. 72.23(12) 85.15( 8) 62.54( P) 75.19( 6) 80.14( 7)
10 Bohuslav Václav LPM7206 368.71 3. 96.64( 3) 81.31( 9) 96.60( 3) 94.16( 4)
11 Černý Jan ONO7101 355.73 2. 95.53( 2) 99.32( 2) 87.96( 5) 72.92( 4)
12 Fiala Michal KSH7601 342.19 6. 62.84( 7) 73.94( 9) 20.31(12) 79.07( 6) 74.74( 8) 31.29(12)
13 Mareš Alexander NEK7300 318.43 5. 86.93( 5) 79.40( 5) 70.68( 9) 81.42( 6)
14 Ševčík Petr ONO7200 304.06 1. 101.69( 1) 98.12( 2)104.25( 2)
15 Černý Libor MLA6901 289.94 1. 96.54( 4)103.59( 1) 89.81( 5)
16 Vlach Miroslav DCH6101 289.30 8. 66.53(13) 61.09(10) 59.21(13) 27.14(13) 75.33( 8)
17 Frühauf Jiří SKV7002 264.67 4. 76.19( 8) 67.12( 9) 33.28(11) 88.08( 4)
18 Parula Martin LPM7600 210.17 7. 79.51( 7) 72.07( 7) 58.59(14) 0.00(16)
19 Bartoš Luděk MLA6701 206.52 4. 92.54( 5) 34.42( P) 79.56( 4)
20 Petruš Marek MLA7500 181.76 7. 88.99( 7) 62.48( 9) 30.29( P)
21 Šilhavý Miroslav LPM5800 181.33 6. 75.19( 7) 52.50( 6) 53.64(13)
22 Käss Pavel BSO7000 171.15 8. 70.35( 8) 64.96(10) 35.84(10)
23 Hájek Jiří ONO6400 167.45 3. 73.20( 7) 94.25( 3)
24 Hynek Petr ONO7000 145.25 5. 30.10(11) 55.91( 5) 59.24(10)
25 Jiroušek Petr LPM7001 129.44 9. 60.49( 9) 68.95(11)
26 Bína Pavel MLA6708 119.45 9. 20.46(12) 79.08( 9) 19.91( P)
27 Soukup Michal NEK7400 110.41 7. 0.44(16) 49.83( 7) 60.14( 9)
28 Dítko Jan SKV7301 100.76 10. 44.77(10) 55.99(14)
29 Šoupa Karel LPM6900 96.66 11. 47.02(13) 11.88(13) 37.76(11)
30 Ševčík Jiří ONO7001 91.14 9. 45.34(14) 37.09( 9) 8.71(16)
31 Pilař Karel MAS5501 90.68 5. 15.11( P) 75.57( 5)
32 Bodurka Jaroslav KRL7301 87.37 11. 32.70(15) 54.67(11)
33 Pivec Lukáš MLA7600 81.68 8. 81.68( 8)
34 Kroupa Štěpán VPM6904 63.34 11. 63.34(11)
35 Holík Jaromír ONO7502 54.63 12. 54.63(12)
36 Jirásek Petr DCH7403 27.66 12. 26.74(14) 0.92(12)
37 Kozelka Jan LCV7000 8.42 10. 8.42(10)

H55 (započteno závodů:6)