Logo
Datum:
07.05.2022
Místo konání:
Jihlava
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Jihlava - Srázná
Ředitel závodu:
Kadlec Jan
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Vítek Jaroslav
JURY:
Fencíková Vladislava, Hladílek Jan, Nouza Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    

D10N 1.30 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bečvářová Adéla 0040002 Neregistrovaní 23:12
2. Jelínková Anna SJH1252 SOS Jindřichův Hradec 26:22 + 3:10
3. Polednová Dominika RUZ1350 TJ Růžená 31:01 + 7:49
4. Voráčková Karolína OSN1456 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:10 + 15:58
Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava DISK

D10 1.30 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 19:22
2. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 21:34 + 2:12
3. Karbašová Kristýna CTB1253 SK OB Chotěboř 24:06 + 4:44
4. Roučková Tereza VIM1350 Ski klub Šumava Vimperk 31:42 + 12:20
5. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 33:26 + 14:04
6. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 33:39 + 14:17
Hendrychová Karolína KRE1250 OOB TJ Sokol Křemže DISK

D12 1.60 km, 35 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 13:55
2. Rychnovská Eliška SJI1151 OK Jihlava 15:03 + 1:08
3. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:48 + 1:53
4. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:51 + 1:56
5. Havlíčková Hana CHT1153 OOB SK Chrast 16:09 + 2:14
6. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 17:56 + 4:01
7. Voráčková Anežka OSN1260 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:30 + 4:35
8. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 18:47 + 4:52
9. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 18:52 + 4:57
10. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 19:13 + 5:18
11. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 19:36 + 5:41
12. Kůrková Ema VTA1053 SC vebr-sport 19:45 + 5:50
13. Petříčková Zita CTB1052 SK OB Chotěboř 23:09 + 9:14
14. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 24:03 + 10:08
15. Svitáková Ludmila SJH1152 SOS Jindřichův Hradec 33:24 + 19:29

D14 1.90 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 11:40
2. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 12:39 + 0:59
3. Sobotková Lada OPI0951 Orientační sporty Písek 14:00 + 2:20
4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:36 + 2:56
5. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 16:21 + 4:41
6. Drápová Justýna OSN0990 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:22 + 4:42
7. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 16:33 + 4:53
8. Leitnerová Anna VTA0958 SC vebr-sport 17:13 + 5:33
9. Legátová Alice VTA0952 SC vebr-sport 17:40 + 6:00
10. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 19:24 + 7:44
11. Velátová Tereza OPI0953 Orientační sporty Písek 20:00 + 8:20
12. Jungvirtová Markéta KRE0952 OOB TJ Sokol Křemže 20:43 + 9:03
13. Slavíková Bára CHT0951 OOB SK Chrast 22:03 + 10:23
14. Bečvářová Barbora 0040001 Neregistrovaní 23:57 + 12:17
15. Dosbabová Veronika TTR OOB Třebíč 29:35 + 17:55

D16 2.00 km, 40 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 13:33
2. Baďurová Eliška PZR0752 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:45 + 0:12
3. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 14:22 + 0:49
4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 15:05 + 1:32
5. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 15:15 + 1:42
6. Kopencová Anna SJH0752 SOS Jindřichův Hradec 16:05 + 2:32
7. Čerklová Eva KRE0751 OOB TJ Sokol Křemže 16:33 + 3:00
8. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 17:03 + 3:30
9. Bukáčková Šárka CTB0754 SK OB Chotěboř 17:04 + 3:31
10. Škapová Markéta CHT0752 OOB SK Chrast 17:55 + 4:22
11. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:01 + 5:28
12. Hendrychová Veronika KRE0650 OOB TJ Sokol Křemže 20:33 + 7:00
13. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 20:36 + 7:03
14. Potužníková Adéla SJH0754 SOS Jindřichův Hradec 22:00 + 8:27
15. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:39 + 11:06
16. Yakimenko Milla 0070001 TJ OB České Budějovice 25:05 + 11:32
17. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 28:31 + 14:58

D18 2.60 km, 60 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 15:19
2. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 18:36 + 3:17
3. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 19:20 + 4:01
4. Paulová Pavlína CTB0551 SK OB Chotěboř 20:45 + 5:26
5. Veselá Tereza CHT0552 OOB SK Chrast 22:46 + 7:27

D21C 3.10 km, 65 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6741

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 19:23 6949
2. Novotná Jitka SJH0454 SOS Jindřichův Hradec 20:06 + 0:43 6707
3. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 20:31 + 1:08 6567
4. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 21:30 + 2:07 6235
5. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 22:22 + 2:59 5943
6. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 23:00 + 3:37 5730
7. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 24:10 + 4:47 5336
8. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 24:39 + 5:16 5174
8. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 24:39 + 5:16 5174
10. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 28:46 + 9:23 3786
11. Nechutová Aneta BBM9999 BETA URSUS Rosice 28:56 + 9:33 3730
Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast DISK 0

D21D 2.70 km, 60 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ganzwohlová Petra 0120001 Fanda klub Dobronín 34:41
2. Jelínková Marta SJH7854 SOS Jindřichův Hradec 53:23 + 18:42

D35 2.60 km, 60 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 16:59
2. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 17:27 + 0:28
3. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 18:27 + 1:28
4. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 19:06 + 2:07
5. Forstová Veronika PZR8181 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:26 + 2:27
6. Roučková Romana VIM8350 Ski klub Šumava Vimperk 19:29 + 2:30
7. Kinštová Dominka SJH8051 SOS Jindřichův Hradec 19:56 + 2:57
8. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 20:00 + 3:01
9. Potužníková Eva SJH7652 SOS Jindřichův Hradec 20:03 + 3:04
10. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 20:18 + 3:19
11. Kratochvílová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 20:42 + 3:43
12. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:51 + 3:52
13. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 21:58 + 4:59
14. Zoulíková Iveta CHT8052 OOB SK Chrast 22:01 + 5:02
15. Beranová Jana SJH7851 SOS Jindřichův Hradec 22:23 + 5:24
16. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 23:01 + 6:02
17. Paulová Hana CTB7851 SK OB Chotěboř 24:03 + 7:04
18. Cipryánová Alena CTB7850 SK OB Chotěboř 24:40 + 7:41
19. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 24:57 + 7:58
20. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 26:17 + 9:18
21. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 30:29 + 13:30
22. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 30:37 + 13:38

D45 2.00 km, 40 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:09
2. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:37 + 2:28
3. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 16:48 + 2:39
4. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 16:49 + 2:40
5. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 16:55 + 2:46
6. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:29 + 3:20
7. Blažková Markéta SJH7550 SOS Jindřichův Hradec 19:04 + 4:55
8. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 19:27 + 5:18
9. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20:14 + 6:05
10. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 20:32 + 6:23
11. Jarošová Irena VCB7551 OB České Budějovice 21:24 + 7:15
12. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:27 + 7:18
13. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:54 + 8:45
14. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:01 + 8:52
15. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 24:20 + 10:11
16. Legátová Ivana VTA7551 SC vebr-sport 24:50 + 10:41
17. Plachá Radka STA7551 OK Střelka 25:06 + 10:57
18. Poláková Jolana VTA6851 SC vebr-sport 29:57 + 15:48
19. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 31:53 + 17:44

D55 1.90 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Léharová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 16:29
2. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 16:35 + 0:06
3. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 18:56 + 2:27
4. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 20:40 + 4:11

D65 1.70 km, 40 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 19:09
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:11 + 1:02
3. Kubíková Květoslava LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 21:45 + 2:36
4. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 24:14 + 5:05
5. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 30:10 + 11:01

H10N 1.30 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 14:58
2. Glier Matyáš OSN1313 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:40 + 1:42
3. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 19:35 + 4:37
4. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 31:13 + 16:15
5. Klíma Matouš STA1303 OK Střelka 31:42 + 16:44
Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast DISK

H10 1.30 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 12:03
2. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 15:12 + 3:09
3. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 18:51 + 6:48
4. Kocmánek Lukáš PZR1200 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:00 + 6:57
5. Holzäpfel Jan STA1202 OK Střelka 26:08 + 14:05
6. Kaška Jakub SJH1302 SOS Jindřichův Hradec 56:08 + 44:05
Uchytil Ivo PZR1201 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK

H12 1.60 km, 35 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 10:40
2. Beran Antonín SJH1101 SOS Jindřichův Hradec 10:58 + 0:18
3. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 11:06 + 0:26
4. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 11:09 + 0:29
5. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 11:11 + 0:31
6. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:25 + 1:45
7. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 13:49 + 3:09
8. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 15:41 + 5:01
9. Buršík Matěj SJI1002 OK Jihlava 16:43 + 6:03
10. Klíma Štěpán STA1003 OK Střelka 18:15 + 7:35
11. Roučka Tomáš VIM1100 Ski klub Šumava Vimperk 21:54 + 11:14
12. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 28:38 + 17:58
13. Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec 33:57 + 23:17
Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř DISK
Kopecký Vojtěch CHT1001 OOB SK Chrast DISK
Brossaud Thomas VCB1101 OB České Budějovice DISK
Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč DISK

H14 2.00 km, 40 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 12:13
2. Jelínek Vít SJH0804 SOS Jindřichův Hradec 12:15 + 0:02
3. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 12:27 + 0:14
4. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 12:45 + 0:32
5. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 14:00 + 1:47
6. Těthal Josef SJH0805 SOS Jindřichův Hradec 14:04 + 1:51
7. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:35 + 2:22
8. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 15:03 + 2:50
9. Růžička Tomáš SJI0907 OK Jihlava 15:05 + 2:52
10. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 15:18 + 3:05
11. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 17:01 + 4:48
12. Hudec David SJI0806 OK Jihlava 17:06 + 4:53
13. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 17:47 + 5:34
14. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 18:44 + 6:31
15. Vačkář Štěpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 20:56 + 8:43
16. Škapa Jan CHT0901 OOB SK Chrast 20:57 + 8:44
17. Jelínek Šimon VCB0804 OB České Budějovice 21:33 + 9:20
18. Jirásek Rostislav CTB0903 SK OB Chotěboř 22:39 + 10:26
19. Debef Alan SJI0809 OK Jihlava 22:50 + 10:37
20. Češík František CHT0902 OOB SK Chrast 23:33 + 11:20
21. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 26:47 + 14:34
22. Šerý Tobiáš SJI0810 OK Jihlava 30:57 + 18:44
23. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 33:37 + 21:24

H16 2.70 km, 60 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 17:45
2. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 21:35 + 3:50
3. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 21:54 + 4:09
4. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:11 + 4:26
5. Wierer Jan STA0701 OK Střelka 26:00 + 8:15
6. Novisedlák Patrik VTA0601 SC vebr-sport 26:47 + 9:02
7. Kašpar Patrik KDZ0700 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 40:55 + 23:10
Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov DISK

H18 3.00 km, 65 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 19:12
2. Dundáček Karel SJH0401 SOS Jindřichův Hradec 19:39 + 0:27
3. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 23:21 + 4:09
4. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 26:38 + 7:26

H21C 3.60 km, 90 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6373

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 22:37 6687
2. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 24:15 + 1:38 6250
3. Odehnal Tomáš PBM0500 TJ Spartak 1. brněnská 24:30 + 1:53 6183
4. Dvořáček Radek 0060001 Doudleby nad Orlicí 25:23 + 2:46
5. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 25:55 + 3:18 5803
6. Novotný Vojtěch TTR0203 OOB Třebíč 26:01 + 3:24 5776
7. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 26:40 + 4:03 5602
8. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:45 + 6:08 5044
9. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 29:37 + 7:00 4812
10. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:07 + 7:30 4678
11. Nosek Jakub SJH0002 SOS Jindřichův Hradec 30:22 + 7:45 4611
12. Čermák Marek RUZ0001 TJ Růžená 35:20 + 12:43 3280
13. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Rosice 35:46 + 13:09 3164
14. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:23 + 17:46 1927
Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč DISK 0
Čermák Martin RUZ7100 TJ Růžená DISK 0

H21D 2.70 km, 60 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 129

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vacek Jan TTR9303 OOB Třebíč 27:56 130
2. Kmet Šimon KDZ9700 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 28:15 + 0:19 129
3. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:23 + 0:27 128
4. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:05 + 11:09 79

H35 3.10 km, 65 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 19:45
2. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 20:14 + 0:29
3. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 20:21 + 0:36
4. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 21:29 + 1:44
5. Dostálek Tomáš CTB7903 SK OB Chotěboř 22:03 + 2:18
6. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 22:48 + 3:03
7. Močuba Stanislav Andy OSN8001 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:49 + 3:04
8. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 23:20 + 3:35
9. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 23:34 + 3:49
10. Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec 24:02 + 4:17
11. Roučka Martin VIM8000 Ski klub Šumava Vimperk 24:16 + 4:31
12. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 24:17 + 4:32
13. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 27:26 + 7:41
14. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 28:06 + 8:21
15. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 29:21 + 9:36
Wierer Martin STA7702 OK Střelka DISK

H45 2.70 km, 60 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimeš Petr OPI7700 Orientační sporty Písek 19:22
2. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 20:17 + 0:55
3. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 20:21 + 0:59
4. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 20:33 + 1:11
5. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 20:41 + 1:19
6. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 20:44 + 1:22
7. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 21:10 + 1:48
8. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 21:19 + 1:57
9. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 21:36 + 2:14
10. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 21:47 + 2:25
11. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 21:59 + 2:37
12. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 22:13 + 2:51
13. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 22:40 + 3:18
14. Šteflíček Martin SJH7504 SOS Jindřichův Hradec 22:56 + 3:34
15. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 23:11 + 3:49
16. Vala Fred 0030001 SKI team VYSOČINA 23:49 + 4:27
17. Paul Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 24:45 + 5:23
18. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 25:00 + 5:38
19. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:21 + 5:59
20. Votruba Petr CHT7502 OOB SK Chrast 25:27 + 6:05
21. Glier Jan OSN7701 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:34 + 8:12
22. Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec 28:32 + 9:10
23. Novák Milan KRE7300 OOB TJ Sokol Křemže 30:07 + 10:45
24. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:57 + 11:35
25. Jaroš Jakub VCB7100 OB České Budějovice 31:05 + 11:43
26. Fraj Oldřich RUZ7502 TJ Růžená 31:24 + 12:02
27. Čáp Radim STA7301 OK Střelka 33:02 + 13:40
28. Češík Libor CHT7503 OOB SK Chrast 33:51 + 14:29
29. Novisedlák Dušan VTA7501 SC vebr-sport 34:14 + 14:52
30. Hendrych František KRE7301 OOB TJ Sokol Křemže 41:09 + 21:47
31. Plachý Martin STA7101 OK Střelka 42:28 + 23:06
Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering DISK
Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno DISK
Dobrovolný Vladimír TBM7009 KOS TJ Tesla Brno DISK

H55 2.60 km, 60 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 15:37
2. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:31 + 4:54
3. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:37 + 5:00
4. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 21:57 + 6:20
5. Nosek Vladimír SJH5901 SOS Jindřichův Hradec 22:28 + 6:51
6. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 23:48 + 8:11
7. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:08 + 8:31
8. Beneš Petr KDZ6700 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 25:34 + 9:57
Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast DISK

H65 1.90 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 14:56
2. Forst Vlastimil PZR5603 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:09 + 1:13
3. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 16:53 + 1:57
4. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 17:21 + 2:25
5. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 17:31 + 2:35
6. Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 17:58 + 3:02
7. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:33 + 3:37
8. Khýn Miroslav VTA5401 SC vebr-sport 21:08 + 6:12

H70 1.70 km, 40 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:05
2. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 16:02 + 1:57
3. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 17:20 + 3:15
4. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 17:47 + 3:42
5. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 18:49 + 4:44
6. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 20:47 + 6:42
7. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 21:13 + 7:08
8. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Rosice 22:05 + 8:00
9. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 29:12 + 15:07

HDR 1.30 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 TJ Růžená 13:08
2. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:47 + 1:39
3. Kristinus Štěpán SJI1500 OK Jihlava 15:54 + 2:46
4. Cipryánová Viktorie CTB1350 SK OB Chotěboř 17:12 + 4:04
5. Klíma Albert STA1501 OK Střelka 18:33 + 5:25
6. Forstová Viola PZR1551 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:04 + 5:56
7. Stretavská Daniela SJI1451 OK Jihlava 20:42 + 7:34
8. Prošková Andrea SJI1650 OK Jihlava 21:30 + 8:22
9. Sadílková Kateřina CHT1651 OOB SK Chrast 23:47 + 10:39
10. Komárek Štěpán SJH1602 SOS Jindřichův Hradec 24:07 + 10:59
11. Kaška Šimon SJH1603 SOS Jindřichův Hradec 24:26 + 11:18
12. Voráček Jan OSN1701 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:12 + 12:04
13. Korecký Marek CHT1701 OOB SK Chrast 26:36 + 13:28
14. Míchal Jáchym SJH1601 SOS Jindřichův Hradec 30:21 + 17:13
15. Jirků Tereza SJI1551 OK Jihlava 38:13 + 25:05
16. Mackerle Jonáš VCB1500 OB České Budějovice 41:27 + 28:19
17. Kratochvílovy Anna a Kateřina 0130001 Neregistrované 60:04 + 46:56
Boučková Alžběta SJI OK Jihlava DISK
Dvořáková Jana SJI OK Jihlava DISK
Boučková Gabriela SJI OK Jihlava DISK
Brabencová Zuzana DISK

P 2.00 km, 35 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pevná Barbora TTR OOB Třebíč 16:11
2. Bečvářová Hana 0040003 Neregistrovaní 17:43 + 1:32
3. Dosbabová Mariana TTR0651 OOB Třebíč 18:20 + 2:09
4. Holzäpfelová Lenka STA7451 OK Střelka 18:27 + 2:16
5. Beneš Tomáš SJI OK Jihlava 21:12 + 5:01
6. Konupčík Jiří 22:05 + 5:54
7. Svitáková Eva SJH7852 SOS Jindřichův Hradec 22:42 + 6:31
8. Jilek Martin 0020001 Jilkovi 23:46 + 7:35
9. Kůrková Iveta 0050001 Kůrkovci 29:20 + 13:09
10. Vacková Iva TTR6451 OOB Třebíč 30:00 + 13:49