Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létalová Eva | SFM1250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 8:30 | |
2. | Jurčková Sofie | SIT1251 | C | OK SILESIA | 8:43 | + 0:13 |
3. | Štěpánková Adéla | VIC1250 | C | OB Vizovice | 11:49 | + 3:19 |
4. | Srovnalová Julie | SIT1351 | C | OK SILESIA | 13:02 | + 4:32 |
5. | Ligocká Alžběta | SFM1252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 14:25 | + 5:55 |
6. | Klose Kateřina | SFM1251 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 16:17 | + 7:47 |
7. | Létalová Jana | SFM1450 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 25:22 | + 16:52 |
Lysková Anna | TRI1251 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knutelská Lea | 38S1250 | C | 31:19 | ||
2. | Lankoczová Soňa | TRI1154 | C | TJ TŽ Třinec | 32:21 | + 1:02 |
3. | Burešová Sofie | BFM1153 | C | SKOB Frýdek - Místek | 34:36 | + 3:17 |
4. | Pilchová Tara | TRI1050 | C | TJ TŽ Třinec | 35:41 | + 4:22 |
5. | Kolarczyková Simona | TRI1051 | C | TJ TŽ Třinec | 40:56 | + 9:37 |
6. | Skupieňová Eliška | SIT1151 | C | OK SILESIA | 42:55 | + 11:36 |
7. | Maršálková Sára | TRI1152 | C | TJ TŽ Třinec | 50:43 | + 19:24 |
8. | Kolarczyková Sofie | TRI1052 | C | TJ TŽ Třinec | 52:58 | + 21:39 |
9. | Horálková Gabriela | MOV1150 | C | SKOB Ostrava | 54:27 | + 23:08 |
10. | Naumenko Soffia | MOV1152 | C | SKOB Ostrava | 56:29 | + 25:10 |
11. | Urbanczyková Nela | TRI1150 | C | TJ TŽ Třinec | 57:34 | + 26:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kawuloková Tereza | SIT0951 | B | OK SILESIA | 26:50 | |
2. | Byrtusová Klára | SIT0851 | B | OK SILESIA | 27:18 | + 0:28 |
3. | Cymorková Julie | TRI0953 | B | TJ TŽ Třinec | 27:33 | + 0:43 |
4. | Štěpánková Anna | VIC0956 | B | OB Vizovice | 34:24 | + 7:34 |
5. | Burešová Eliška | BFM0955 | B | SKOB Frýdek - Místek | 36:36 | + 9:46 |
6. | Volkova Maja | 38S0950 | C | 37:21 | + 10:31 | |
7. | Walaská Klára | TRI0950 | B | TJ TŽ Třinec | 39:41 | + 12:51 |
8. | Jsmamilova Mariia | MOV0957 | C | SKOB Ostrava | 46:46 | + 19:56 |
9. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | 53:24 | + 26:34 | |
10. | Czerneková Adéla | TRI0854 | B | TJ TŽ Třinec | 55:36 | + 28:46 |
11. | Pechlátová Klára | MOV0956 | C | SKOB Ostrava | 55:59 | + 29:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štětínská Tereza | MOV0751 | A | SKOB Ostrava | 44:27 | |
2. | Pavlová Eliška | MOV0650 | A | SKOB Ostrava | 44:42 | + 0:15 |
3. | Čudková Kristýna | MOV0654 | B | SKOB Ostrava | 48:03 | + 3:36 |
4. | Sližová Lucie | TRI0659 | B | TJ TŽ Třinec | 58:40 | + 14:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahradníková Kateřina | MOV0553 | B | SKOB Ostrava | 58:26 | |
2. | Vojkůvková Hana | MOV0552 | B | SKOB Ostrava | 62:47 | + 4:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrózek Teresa | SIT0251 | R | OK SILESIA | 59:09 | 4395 | |
2. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | C | TJ TŽ Třinec | 68:55 | + 9:46 | 3800 |
3. | Čablová Kristina | BFM8751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 68:58 | + 9:49 | 3797 |
4. | Ligocká Kateřina | SFM8450 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 69:45 | + 10:36 | 3749 |
5. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | C | TJ TŽ Třinec | 72:59 | + 13:50 | |
6. | Fukalová Hana | AOP9850 | C | Orientační Běh Opava | 74:59 | + 15:50 | 3431 |
7. | Svobodová Barbora | BFM0151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 76:28 | + 17:19 | 3341 |
8. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | B | TJ TŽ Třinec | 84:03 | + 24:54 | 2879 |
9. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 99:15 | + 40:06 | 1954 |
Poláková Tereza | SOP9951 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK | 0 | ||
Supíková Kateřina | TRI03 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burešová Petra | BFM7855 | C | SKOB Frýdek - Místek | 60:22 | |
2. | Poledníková Monika | SFM8050 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 64:45 | + 4:23 |
3. | Klose Petra | SFM7351 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 66:31 | + 6:09 |
4. | Hrabalová Eva | BFM8051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 69:25 | + 9:03 |
5. | Máchová Markéta | BFM7753 | C | SKOB Frýdek - Místek | 70:50 | + 10:28 |
6. | Kireeva Olesia | MOV8053 | C | SKOB Ostrava | 74:58 | + 14:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Gabriela | HAV7152 | C | OB Havířov | 44:54 | |
2. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 47:42 | + 2:48 |
3. | Marszalek Maria | 14P7452 | C | 49:58 | + 5:04 | |
4. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 52:04 | + 7:10 |
5. | Popieluchová Ivona | BFM7453 | C | SKOB Frýdek - Místek | 60:58 | + 16:04 |
6. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 63:31 | + 18:37 |
7. | Pavlová Libuše | MOV7451 | C | SKOB Ostrava | 65:53 | + 20:59 |
Freithová Kateřina | BFM7751 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | C | 30:25 | ||
2. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | 32:49 | + 2:24 | |
3. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 35:31 | + 5:06 |
4. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 40:01 | + 9:36 |
5. | Štefko Izabela | 0050002 | C | 51:27 | + 21:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 44:46 | |
2. | Polónyiová Darina | 38S4850 | C | 48:46 | + 4:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrosz Tomasz | TRI1200 | C | TJ TŽ Třinec | 6:03 | |
2. | Kowalczyk Jáchym | TRI1203 | C | TJ TŽ Třinec | 7:28 | + 1:25 |
3. | Hrabal Václav | BFM1202 | C | SKOB Frýdek - Místek | 7:45 | + 1:42 |
4. | Myslivec Lukáš | TRI1201 | C | TJ TŽ Třinec | 9:18 | + 3:15 |
5. | Maroszczyk Witold | SIT1202 | C | OK SILESIA | 9:20 | + 3:17 |
6. | Zielina Tomasz | TRI1204 | C | TJ TŽ Třinec | 12:05 | + 6:02 |
7. | Cienciala David | TRI1300 | C | TJ TŽ Třinec | 18:23 | + 12:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knutelský Juraj | 38S1200 | C | 29:16 | ||
2. | Menzel František | MOV1003 | B | SKOB Ostrava | 29:23 | + 0:07 |
3. | Kawulok Matyáš | SIT1201 | C | OK SILESIA | 31:08 | + 1:52 |
4. | Berger Tomáš | MOV1002 | C | SKOB Ostrava | 31:47 | + 2:31 |
5. | Kubien Tomáš | TRI1002 | C | TJ TŽ Třinec | 32:29 | + 3:13 |
6. | Lukeš Matěj | MOV1007 | C | SKOB Ostrava | 34:22 | + 5:06 |
7. | Hrabal František | BFM1001 | C | SKOB Frýdek - Místek | 35:27 | + 6:11 |
8. | Klose Albert | SFM1000 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 36:02 | + 6:46 |
9. | Zielina Jakub | TRI1004 | C | TJ TŽ Třinec | 36:41 | + 7:25 |
10. | Bálint Vojtech | 38S1001 | C | 39:49 | + 10:33 | |
11. | Lettovský Jan | MOV1006 | C | SKOB Ostrava | 41:12 | + 11:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | B | TJ TŽ Třinec | 34:35 | |
2. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 36:56 | + 2:21 |
3. | Červinka Ondřej | BFM0806 | B | SKOB Frýdek - Místek | 38:59 | + 4:24 |
4. | Bruk Lukáš | TRI0901 | B | TJ TŽ Třinec | 40:45 | + 6:10 |
5. | Vojkovský Václav | TRI0800 | C | TJ TŽ Třinec | 44:32 | + 9:57 |
6. | Bruk Tomáš | TRI0900 | B | TJ TŽ Třinec | 45:28 | + 10:53 |
7. | Babík Tomáš | 38S0800 | C | 48:34 | + 13:59 | |
8. | Paulus Michal | 38S0901 | C | 51:58 | + 17:23 | |
9. | Otta Tobiáš | BFM0903 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:23 | + 21:48 |
10. | Chládek Adam | 38S0801 | C | 112:11 | + 77:36 | |
Walach Ondřej | TRI0803 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | B | SKOB Ostrava | 37:22 | |
2. | Krupa Jan | TRI0706 | B | TJ TŽ Třinec | 44:39 | + 7:17 |
3. | Babík Martin | 38S0702 | C | 53:23 | + 16:01 | |
4. | Menzel Antonín | MOV0700 | B | SKOB Ostrava | 59:42 | + 22:20 |
5. | Otta Kryštof | BFM0608 | B | SKOB Frýdek - Místek | 68:04 | + 30:42 |
6. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | 68:55 | + 31:33 | |
Ryška Matěj | TRI0604 | B | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Byrtus Jakub | SIT0502 | A | OK SILESIA | 63:33 | |
2. | Marszalek Patryk | 14P0500 | C | 75:09 | + 11:36 | |
3. | Merta František | BFM0507 | C | SKOB Frýdek - Místek | 80:08 | + 16:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Argaláš Michal | TRI9301 | C | TJ TŽ Třinec | 64:42 | 3813 | |
2. | Flašar Jan | PGP8610 | C | SK Praga | 67:41 | + 2:59 | 3657 |
3. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | 68:08 | + 3:26 | ||
4. | Mrózek Pawel | SIT0402 | A | OK SILESIA | 73:44 | + 9:02 | 3340 |
5. | Gilík Marek | SOP9904 | C | OOB TJ Slezan Opava | 81:25 | + 16:43 | 2937 |
6. | Fousek Jan | MOV9100 | C | SKOB Ostrava | 86:52 | + 22:10 | 2651 |
7. | Vojvodík Martin | MOV7400 | C | SKOB Ostrava | 89:16 | + 24:34 | 2525 |
8. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 92:21 | + 27:39 | 2363 |
9. | Sliž Rostislav | TRI0302 | B | TJ TŽ Třinec | 94:32 | + 29:50 | 2249 |
10. | Krupa Jakub | TRI0404 | B | TJ TŽ Třinec | 96:01 | + 31:19 | 2171 |
11. | Šidík Petr | MOV9200 | C | SKOB Ostrava | 100:40 | + 35:58 | 1927 |
12. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 105:18 | + 40:36 | 1684 |
13. | Vébr Dominik | HAV9404 | C | OB Havířov | 113:33 | + 48:51 | 1251 |
Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterek Vít | SOP8600 | C | OOB TJ Slezan Opava | 63:05 | |
2. | Kawulok Marek | SIT8001 | C | OK SILESIA | 66:31 | + 3:26 |
3. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | 71:03 | + 7:58 | |
4. | Czudek Tomasz | TRI8600 | C | TJ TŽ Třinec | 82:34 | + 19:29 |
5. | Knutelský st. Juraj | 38S7901 | C | 91:46 | + 28:41 | |
6. | Hrabal Zdeněk | BFM7801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 94:35 | + 31:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štefko Igor | 0050001 | C | 53:15 | ||
2. | Byrtus Petr | SIT7702 | C | OK SILESIA | 56:32 | + 3:17 |
3. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 61:18 | + 8:03 |
4. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 61:21 | + 8:06 |
5. | Badarycz Piotr | HAV7500 | C | OB Havířov | 62:11 | + 8:56 |
6. | Szturc Radek | TRC6800 | C | SKOB BETA Třinec | 68:24 | + 15:09 |
7. | Popieluch Michal | BFM7301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 69:15 | + 16:00 |
8. | Marszalek Waldemar | 14P7301 | C | 74:39 | + 21:24 | |
9. | Bálint Vojtech | 38S7401 | C | 77:30 | + 24:15 | |
10. | Kohoutek Milan | MOV6300 | C | SKOB Ostrava | 91:11 | + 37:56 |
11. | Otta Jakub | BFM7603 | C | SKOB Frýdek - Místek | 125:26 | + 72:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opletal Petr | TRI64 | C | TJ TŽ Třinec | 43:02 | |
2. | Wojarski Krzysztof | 2KP6000 | C | 45:21 | + 2:19 | |
3. | Pavlíček Jaromír | MOV6000 | C | SKOB Ostrava | 46:44 | + 3:42 |
4. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 47:31 | + 4:29 |
5. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 48:18 | + 5:16 |
6. | Niedoba Jan | TRC6200 | C | SKOB BETA Třinec | 49:26 | + 6:24 |
7. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 50:02 | + 7:00 |
8. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 52:16 | + 9:14 |
Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 43:16 | |
2. | Slivečka Jaromír | MOV5601 | C | SKOB Ostrava | 54:56 | + 11:40 |
3. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 66:31 | + 23:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | C | 43:36 | ||
2. | Beneš Karel | HAV4201 | C | OB Havířov | 65:43 | + 22:07 |
3. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 70:59 | + 27:23 |
4. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 77:09 | + 33:33 |
Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Orientační Běh Opava | DISK | ||
Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kluz Vojtěch | SIT1204 | C | OK SILESIA | 11:14 | |
2. | Szotkowski Jakub | TRI21 | C | TJ TŽ Třinec | 11:17 | + 0:03 |
3. | Mokroszová Izabela | TRI1651 | C | TJ TŽ Třinec | 11:23 | + 0:09 |
4. | Walaski Vítek | TRI1400 | C | TJ TŽ Třinec | 11:38 | + 0:24 |
5. | Jopková Kristýna | SIT1253 | C | OK SILESIA | 11:46 | + 0:32 |
6. | Freith Kvido | BFM1601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 11:47 | + 0:33 |
7. | Maršálková Nela | TRI15 | C | TJ TŽ Třinec | 13:10 | + 1:56 |
8. | Frniak Teo | 38S1300 | C | 13:29 | + 2:15 | |
9. | Meca Vitězslav | BFM1203 | C | SKOB Frýdek - Místek | 14:27 | + 3:13 |
10. | Kubiczek Lukáš | TRI18 | C | TJ TŽ Třinec | 16:29 | + 5:15 |
11. | Kubiczková Tereza | TRI20 | C | TJ TŽ Třinec | 16:48 | + 5:34 |
12. | Jopková Julie | SIT1451 | C | OK SILESIA | 18:07 | + 6:53 |
13. | Sližová Kateřina | TRI1650 | C | TJ TŽ Třinec | 18:41 | + 7:27 |
14. | Buchová Emilly | SIT1252 | C | OK SILESIA | 18:59 | + 7:45 |
15. | Holcová Štěpanka | 0010001 | C | 20:12 | + 8:58 | |
16. | Holcová Rozárka | 0010002 | C | 20:17 | + 9:03 | |
17. | Dudová Nikol | MOV1250 | C | SKOB Ostrava | 23:51 | + 12:37 |
18. | Jakobová Amálie | MOV1151 | C | SKOB Ostrava | 23:52 | + 12:38 |
Ryška Vojtěch | SFM1101 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK | ||
Pilchova Celestyna | TRI | C | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
Lyskova Alena | TRI | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kawuloková Zdeňka | SIT8451 | C | OK SILESIA | 46:30 | |
2. | Červinková Jana | BFM8052 | C | SKOB Frýdek - Místek | 47:02 | + 0:32 |
3. | Maroszczyk Marek | SIT8501 | C | OK SILESIA | 50:16 | + 3:46 |
4. | Klačková Monika | TRI9250 | C | TJ TŽ Třinec | 50:54 | + 4:24 |
5. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:20 | + 7:50 |
6. | Supik Marius | TRI69 | C | TJ TŽ Třinec | 56:05 | + 9:35 |
7. | Čudek Libor | 0020001 | C | 56:06 | + 9:36 | |
8. | Zielina Marek | TRI8001 | C | TJ TŽ Třinec | 56:30 | + 10:00 |
9. | Kowalczyk Marek | TRI8201 | C | TJ TŽ Třinec | 61:43 | + 15:13 |
10. | Mikešková Veronika | BFM7951 | C | SKOB Frýdek - Místek | 63:45 | + 17:15 |
11. | Potyka Marek | SFM0900 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 71:06 | + 24:36 |
12. | Mrózková Olga | SIT7351 | C | OK SILESIA | 73:27 | + 26:57 |
13. | Vojkůvková Jarmila | MOV7152 | C | SKOB Ostrava | 78:52 | + 32:22 |
14. | Horálková Gabriela | MOV7950 | C | SKOB Ostrava | 80:47 | + 34:17 |
15. | Vlachová Marcela | 0030001 | C | 90:33 | + 44:03 | |
16. | Lasota Joanna | 0040001 | C | 137:47 | + 91:17 | |
17. | Lasota Mikolaj | 0040002 | C | 139:21 | + 92:51 |