Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubové výsledky : TRI (33)

Datum:
02.04.2022
Místo konání:
Havířov-Šumbark, městské hřiště na ul. Heleny Malířové
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
Pežgovský les
Ředitel závodu:
Sochor Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí:
Sochorová Hana - R2
Stavitel tratí:
Jakobi Zdeněk - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21     D45     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H35     H45     H55     H65     HDR     P3    
Nahrávám data...

D12 2.40 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Pilchová Tara TRI1050 C TJ TŽ Třinec 27:03 + 4:49
8. Kolarczyková Simona TRI1051 C TJ TŽ Třinec 35:24 + 13:10

D14 3.70 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 27:41 + 0:52
5. Walaská Klára TRI0950 B TJ TŽ Třinec 33:43 + 6:54
8. Czerneková Adéla TRI0854 B TJ TŽ Třinec 50:27 + 23:38

D16 4.50 km, 95 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Sližová Lucie TRI0659 B TJ TŽ Třinec 60:38 + 13:37

D18 5.30 km, 145 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 50:29 + 5:15
3. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 51:08 + 5:54

D21 6.20 km, 150 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4472

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
2. Bruková Petra TRI0450 A TJ TŽ Třinec 52:31 + 3:15 4474
4. Haltof Ewa TRI9450 C TJ TŽ Třinec 54:29 + 5:13 4300

D45 4.00 km, 125 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 41:54 + 2:04
5. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 50:38 + 10:48

H10 1.90 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 14:22
3. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 17:41 + 3:19

H12 2.60 km, 45 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Kubien Tomáš TRI1002 C TJ TŽ Třinec 24:30 + 2:35

H14 4.50 km, 110 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 34:42
2. Mokrosz Mateusz TRI0902 B TJ TŽ Třinec 34:49 + 0:07
3. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 44:27 + 9:45

H16 5.40 km, 140 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 41:33 + 2:55
3. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 47:28 + 8:50

H18 6.60 km, 180 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 62:08 + 19:44

H20 9.30 km, 265 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 71:15

H35 6.60 km, 190 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Czudek Tomasz TRI8600 C TJ TŽ Třinec 64:56 + 7:37
5. Kaluža Luboš TRI8200 C TJ TŽ Třinec 66:15 + 8:56

H45 5.80 km, 190 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 41:47

H55 4.60 km, 110 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 46:53 + 5:35
6. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 49:07 + 7:49

H65 4.00 km, 125 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 41:52 + 2:03

HDR 1.60 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Mokroszová Izabela TRI1651 C TJ TŽ Třinec 19:39 + 4:56

P3 3.50 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Myslivcová Kateřina TRI7850 C TJ TŽ Třinec 34:09 + 4:57
7. Cymorek Petr TRI7000 C TJ TŽ Třinec 38:01 + 8:49
8. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 38:07 + 8:55
14. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 43:43 + 14:31